BLACK BLACK BLACK heb me best gedaan om de andere stylen te waarderen, maar er is er maar 1 THE ULTIMATE. zo moeilijk is het toch niet om patat te hebben. LEUKE FOTO'S genomen van heel wat lekkers thanx to the sun. Scalp 'M zegt: SCHITTEREND!
echt een uber super feest !!!!!!!!! het weer zat mee de muziek was super het was gewoon helemaal super !!!!! zeker goed feest ! alleen de volgende x wel wat slimmere en snellere mensen achter die eet tenten neerzetten want dat was echt niet normaal gewoon !!
gewoon te goed voor woorden alles was fucking perfect!!. de locatie de muziek het weer !!! ALLES.. volgend jaar zeeeeeeeeker weer defqon!!!!! K WIL TERUGGG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
het was echt een super feest, en het weer was ook goed alleen iets te warm.I LOVE DEFQON op naar volgend jaar. outblast was te gek alleen fucking warm. mzzzzl
Was N topfeesie!!! Lekker Weer Werd zeer goed gedraaid zowel in de black als bij de red open air stage voor het eerst geen vechtpartijen gezien op Defqon (geen vervelende mensen dus) en t bezette netwerk was erg frustrerend als je iemand kwijt was maar dat Vergat je als je de Bass hoorde 3 x geweest alle 3 GEWELDIG Volgend jaar weer
defqon was top al1 die hitte binnen en buitenen we gaan nog niet naar bed, lkkr door trekken tot zondag aaf:
Oi oi oi Wat weer een bruut feest! En het mooie weer maakte alles compleet jammer dat je lang op je eten moest wachten en dat het niet te eten was! Verder werd er gruwelijk gedraaid.
superfeest en lekker mooi weer erbij +werd goed gedraaid bij grey en black
EGT te relaxd!! mare dat ete was EGT wel kut geregeld
was mooi feestje kheb op laatste moment nog kaartje kunne regelen... t was ook nog een echte ook nog of k was eerder dan die andere met zelfde barcode!!!!!
Te vet, veel vetter als vorig jaar, hele dag red stage gestaan maar technoboy was the man!!!!!!!en de stijgers bij red waren ook een succes,, vet aangekleed\
maximale shit was het weer alleen jammer dat ik me weed niet mee mogt nemen maar verders muziek ws goed mensen waren relax en lekker lopen beuken op SHADOWLAND TERRORISTS
Echt un SUPERR Vet feestje.. Echt Geweldig.. Volgend jaar weer
Wat een super feest...Nog nooit zo'n set gehoord...van de donkeyrollers..Die waren echt super samen met de shadowlands terrorist...Verder over het algeheel super feest, alleen jammer van het eten(duurde te lang) en ik kon plots neit bellen ofzow
1700 posts verder: Maar jullie vonden het wel leuk?
ONGELOOFELIJK STAAN STUITEREN MET MIJN SPA BLAUW!! WAT HEB IK HET SUPER GEHAD!! ZELFS HET STIL STAAN MET HET UITRIJDEN WAS GEZELLIG!! MAAR MENSEN: WIJ HADDEN EEN BINNEN DOOR ROUTE GEVONDEN, OVER EEN FIETSPAD, EN TOEN WE VERVOLGENS OP DE VERHARDE WEG WAREN EN DAAR OOK NOG NIET VOORUIT KWAMEN HEBBEN WE NOG EEN WEG GEVONDEN OVER ALLERLEI ZANDPAADJES, WHAHAHAHAHA!!!
'T WAS ÉÉN WOORD GEWELDIG!! DE SFEER, AANKLEDING, GELUID, HET WEER, DRANK, ETEN iets minder. EN WAT EEN AFSLUITING, KIPPEVEL!!!! MET PAINTED BLACK!! GEWELDIG
Werd aardig gedraaid, maar NOSFERATU en later CATSCAN in de zwarte tent was toch wel het mooiste van het hele feest!!! Met die bussen op dat dijkie was wel slecht owja ennuh afsluiter van Outblast
super beste feessie tot nu toesuper gezellige mensen geen ruzies gezien drinken ging redelijk snel wa een heerlijke dag ging veel te snel volgend jaar doortrkken tot 7 uur sochtends vind ik. DEFQON1
SUPERFEEST vince en daisy was heel vet
lekker hard gewerkt bij de bruine tent (jump).. en natuurlijk een hoop van het feest mee gemaakt supers vond ik het!!!!!!! wel aardig naar de klote.. gewoon op een zaterdag 22 uur gemaakt!!
Super Feest, goede sfeer, Gezellig en Zeer GOED geluid
Tot nu toe mn beste feestje ooit. Zeker vorig jaar overtroffen. Super weer, Super aankleding, Super sfeer, Goed geluid, iedereen was aanwezig... Echt super!! Q-dance!!
Rude Awakening & Benjamin Bates waren de toppers!!! verder superweer! (niet 1 klein wolkje te ontdekken!) perfecte temperatuur...prima allemaal dus!!! en hardstyle blijft te kutte muziek..alleen scot project draaide goed van wat ik gehoord heb..
Geweldig feest
Vooral in Blue en Grey gestaan. Fuck yeah, wat ging het hard! En zo hoort het ook!
Hoe vet kan een feest zijn? Nosferatu,Vince,Rude Awakening,Dj Alias,Predator,BuzzFuzz,Luna,Gary D,Furax..Kan nog uuuuuuren doorgaan:GEWOON GEIL!!!
in 1 woord: GRUWELIJK. Almost perfect Rude Awakening Alleen jammer van de vreselijke hitte in de black-tent en dat we minstens 'n uur hebben moeten w88 o/d parkeerplaats voordat we eindelijk weg konden
vond het wel tegenvallen tenopzichte van vorg jaar en het eten was ZWAAR KUT maar al met al toch goed kunnen vermaken volgend jaar zeker weer...volgend jaar unexist ??
Mooi weertje , lekker gebeukt en volgend jaar ben ik weer van de partij!
Dit feest krijgt van mij een ok! Ik heb mezelf prima vermaakt en heb zeker een leuke dag gehad maar het feest zelf vond ik niet echt super te noemen...
Onwijs vet halzig feestje, bijna net zo goed als 2003 maar de 1e blijft de beste
Was topper alleen jammer dat dat zand ook zo stuifde brilletje was wel een must hehe maar topper op naar volgend jaar en dan ook ventilatie in die tenten
Het was genieten daaro!!!Wat een feest......helemaal top!!
DODELIJK GOED!!!!!DONKY ROLLERS MANNEN VAN DE DAG!!
oehlalalaaaa.....het was ubervetjessss...echt helemaal top!!! Black en grey area waren lekker beukend! En de red area was echt magnifiek!!! ..gezellige sfeer en lekker zonnetjuuuuuuuhhhh!!
Ben eigenlijk alleen maar bij rood geweest, dit omdat de sfeer hier zooooo lekker was... DAMN WAT EEN FEESTJE!!!! Alleen vond ik het eten verschrikkelijk KUT geregeld!!!!!!!!
shitt..... dit feessiej was egt geweldig... zwaar naar mn zin gehad.. super!!!
Gewoon lekker naar binnen gesniekt hihih mijn houden ze niet tegen met of zonder kaart gewoon naar binnen liep om half 10 al op het terein was zeker wel knal feessie alleen beetje verbrand
Twas een topfeessie!! alleen miste ik mn lieverd wel... maar met Rukkie, Ilzzz, Jo en Tom was het Super!! Suuuupermooi weer, goeie muziek.. gewoon TOP! net ff al het zand weggespoeld.. heerlijk......
Super.... Bij die jump kreeg je zo'n dikke smile op je smoel!! super weer en leuke mensen! Gelijk aan defqon 2003!!
Megagoed!
Defqon was dit jaar masterlijk!!! volgend jaar cker weer! en hopelijk weer zon lekker weer
Het was echt geweldig, en idd die lui 8ter de foodstands, waren niet altijd even handig bezig, maar ja er staatt dan ook niet 1 persoon voor je te bestellen, maar vet veel meer. DefQon rulez!!
Zwaar vet feest! Meteen bij Binnenkomst DR. RUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! voor je kiezen! heerlijk wat een sfeer! iedereen mee schreeuwen met de welbekende ouwe klappers! Verder gehele dag buiten gezeten bij de Jump! vette shit! Red ook dik Darkraver weer is goed Al met al zwaar goed feest met heerlijk weer!
Was echt gruwelijk geweldig. Lekker bruin kleurtje gekregen en outblast ging helemaal los ik ook. Alleen jammer dat de bus 73 km om moest rijden tis nu kwart voor 5 en ben pas thuis. Maar niks kan het feest bederven.
wat een feest mensen!!!!
het was echt een superfeest zeker voor herhaling vatbaar! vooral black en grey! alleen het eten mogen ze wel beter regelen de volgende keer!
Wat een te strake vette party NIET NORMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL...... alleen zo kut dat het weer een jaaar mag duren...Voordat er weer een DEFQON is...... Almere the place to be
leuk feest, vooral laatste paar uren ... Main stage (red) hadden ze beter ergens anders kunnen plaatsen, denk je echt dat mensen zich houden aan een éénrichtigsverkeer? wat een gedoe om bij bijvoorbeeld blue te komen zeg! ook graag meer chill outs + eetkraampjes + zendmasten plaatsen volgende keer.
Hardcoretent een beetje te warm, maar verder zeeer goed te doen
Had al een zwaar nachtje achter de rug maar heb het vol gehouden! Super dagje mede dankzij het weer en de muziek natuurlijk!! Bij het eten was niet zo goed geregeld of het was op of je moest erg lang wachten!!
Wat een SUPER feest!!! Donkey Rollers en Technoboy waren SUPER. Ik vond MC: Ruffian een beetje aan de stille kant. Alles was goed aangekleed, alleen de voedselvoorziening had veel beter gekund... Verder TOP feest
DefQon.1 Wat een SUPERRR feest!!! Lekker weer super gezellige sfeer!! ECHT TOP!!!!!! Het ging alleen weer veel te snel voorbij....tot volgend jaar maar weer dan!!!! Q-Dance
het was lekker weer dr werd niet echt lekker gedraaid jammer genoeg. decoratie was ook mooi alleen jammer weer van die Amsterdamse kankerhonden. triest kankervolk!!!
Echt een super gaaf feestje! Alleen wel een beetje te warm voor zo'n dag
:pJUMPSTYLE Den halve Site zat in die hoek.. TE warm vond ik ..Maar heerlijk feestje Volgend jaar zeker weer!! (Ken ter geen genoeg van krijgen).Alleen jammer dat we FUCKING 2 UUR op de parkeerplaats moesten wachten (het stond nogal vast ) Zo deden we 4 uur over de terugweg...
was zekers een zeer bruut feest!! k vond alleen het eten zwaar waardeloos!!!! ik en heel mensen met mij moesten vet lang wachten voordat je werd geholpen(een uur wachten op je eten ,nee daar word je vrolijk van) maar verder egt een goeie sfeer, vette muziek goed geluid!!
GE-WEL-DIG feestje, gaan we cker weerdoen bass d
GEWELDIG !!, geen feest kan hier aan tippen !! volgend jaar sowieso weer v/d partij
GODVERDOMME WAT EEN PARTY. ECHT TE RELAXED GEWEEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GEWELDIG VET FEEST MAAR EENMAAL AFGELOPEN DENK JE : ZO NU LEKKER NA HUIS MAAR DAN KOM JE BIJ JE AUTO AAN EN DAN HEB JE NIET EENS MEER BANDEN ONDER DE AUTO VELGEN WEG GELUIDSAPPARTUUR WEG
Organisatie Q-dance van dancefestival Defqon op het Almeerderstrand bij Almere heeft zaterdag ongeveer vijfhonderd valse kaarten in beslag genomen aan de poort. Dat zijn er minder dan verwacht, zei een woordvoerder van de organisatie. 414
Voor het Defqon 1 Festival van aankomende zaterdag zijn valse kaarten in omloop. Als je je kaartje bij een officieel TicketBox verkooppunt (alle filialen van TicketBox en de Free Record Shop) of via TicketOnline hebt gekocht is er geen reden tot zorg. 825
Al weken gingen er onder publiek en organisaties van Dance evenementen geruchten dat er vele duizenden valse kaarten in omloop zijn voor de festivalzomer. Honderden E-mails werden ontvangen door organisatoren met vragen over de echtheidskenmerken van de kaarten. Naar verluidt gaat het om kaarten die niet van echt te onderscheiden zijn. 348
Op 18 juni dit jaar vindt het Defqon.1 festival plaats. Aanstaande zaterdag start de voorverkoop. Niet zoals je gewend bent bij de TicketBox en Free Record Shop, maar op Ticketonline.nl 288
Eigenlijk behoeft de naam Defqon.1 geen uitleg meer, maar voor degenen die niet weten waar het voor staat, hier nog één keer de uitleg: DQ1 is hét festival waar elke mogelijke harde stijl in de dancemuziek is vertgenwoordigd door een tent of een open air stage. Dit jaar heeft de organisatie toestemming gekregen om een stuk van het strandgras erbij te gebruiken, waardoor er naast de area’s die er vorig jaar ook waren een aantal extra muziek stromingen aan bod komen. 365