Was echt een gruwelijk feestje...voor 15 jarig bestaan wel beetje tegenvallen!! wel echt SUPER vermaakt!! hoop bekende goeie sfeer!! op naar de volgende!!
thunderglenn: kon beter zeker de early altijd met die kut happy het trekt echt op niks en sinds waneerword er in een early zaal mainstream gedraaid ?!!!!! ruffneck , destroyer , schadowlands op en top ! maar kon zeker beter voor een 15 jarig bestaan . Jij moet niet zo zijken! Want je was 3 toen Masters of Hardcore begon...............Wat een feest !
Via me werk 2 VIP kaartjes gekregen Niet in de rij gestaan Prima vermaakt binnen alleen op sommige plekken veel te druk...Verder werd er overal lekker hard gedraaid
Heb me uitermate dik vermaakt! Overal dik geluid zoals het hoort en gezelligheid ten top! Helden van de avond, Eastside Connection, Partyraiser & Unexist
Sfeer was goed echt veel bekende gezien. Wel iedereen steeds kwijt maar kwam ook snel weer bekende tegen. Indeling was wel wazig vond de oude beter. Maar al met al zeker geslaagd !
vond het slecht dit jaar, had er veel meer van verwacht voor het 15 jarig bestaan, was mijn 4e keer,zaal indeling was ook bagger veel te druk in sommige zalen,4 zalen ipv 5 beetje jammer , geluid was wel goed
Wat een heerlijk feest was het weer! Heb me grondig vermaakt
was weeer een heerlijk feeesie! vond alleen de indeling vorig jaar beter, maar goed... wat ik me nou toch al een hele tijd af vraaag he en ik hoop dat dit gelezen wordt... al die italianen lopen allemaal met die vlaggen rond te slingeren, maaar rood wit blauw is provocerend?????? in je eigen land????
Niet 15 jaar MoH waardig Wel geamuseerd... theDESTROYER, I:gor, Nico & Tetta, Drokz & Akira
precies zo als ik het me had voorgesteld terug in de tijd.......als je goed liep...maarja wous dus niet hahah kon je gewoon de tijd lijn aflopen MAS-TER-LIJK
was weer een zeer supper geslaagt feest!!!!!!!! helemaal top....
Het was GEWELDIG!! Outblast en Angerfist was zeker het hoogtepunt van het feest,En zeker geen 1 slechte set gehoort,mijn beste MOH die ik meegemaakt heb
Gruwelijk feestje wat mij betreft Alleen de sfeer was vaker ver te zoeken Zeer dikke setjes gehoord in de main Eerste liveset van Hardcore Blasters gelijk geniaal wat mij betreft Mad Dog vs Tommyknocker Endymion vs Nosferatu Art Of Fighters Neophyte Records Allstars Al met al een geslaagd feestje wat mij betreft
dat partyraiser op elk feest weer een geweldig setje weet te fabriceren respect daarvoor! bass-d & king matthew voor het eerst live gehoord en heb ervan genoten! ouwe classics in een mixje masters in een woord? LEKKER!!!
Mooi feestje alleen indeling van de zalen was crap en in de terror/speedcore zaal had het toch wat harder gemogen, vooral de afsluiting was soft maar wel leuk feestje
Paul wat ik gehoord heb heerlijk, Wes -in het bijzonder- & Ruff in de zalen waar ze horen te staan!!!, Unexist, Shadowlands ramhard en de gezelligheid deed me de drukte niet boeien!!!
GEWELDIG!!! Heerlijk avondje gewoon! Heb me groots vermaakt... Heerlijke muziek, mooie vrouwen... TOP! Alleen jammer dat de afterparty bij mij nu al is afgelopen. Zit nu nog als enigste aan het bier hier!
heb me ckrs goed vermaakt alleen was het jammer dat ik de avond/nacht ervoor een beetje te zware avond had gehad maarjah kon de pret niet drukken i:gor negative a & tymonpaul elstakruffneckdj producernoisekickdrokz & akira geluid was ook goed te doen
tegen alle verwachtingen in , zeeer goed bevallen ! Neophyte records en Mad Dog / Tommyknocker en Amnesys zeeer vette setjes en veel lees HEEEEL VEEEL mooie vrouwen
Voor een masters: leuk, sfeer perfect like usual, alleen voor Masters 15: veeeeeeeeeeeeel meer verwacht....en waarom word er altijd zo boring gedraaid? Bpm veel te laag, Noize Supp was toch wel lkkrr
Het zag er allemaal heel leuk uit, jammer dat ik er zelf door mijn rug niet zo goed van mee kon genieten. Verjaardagsfeestje Heidie iig wel goed geslaagd was gezellig chicks! vooral de lachgasballonnen
top geluid, jammer dat de indeling niet zoals de andere jaren was, en apart sfeertje de zalen moeten groooooterrrrrrr heb nix van de red bull x fighters meegekregen man
Was weer knallen!! De held van het feest was absoluut Partyraiser!! Heerlijk staan knallen!!!
sooo de tering eey wat was dit vet Overal goed geluid, lekker grote zalen en die main gezellige groep lekker wazig allemaal Al met al een geweldig feest gehad!!!
2000 feestjes op de teller en deze was top 10! Respect voor iedereen die hieraan heeft gewerkt en geholpen! The Art of Dance WOW Ik leer nog bij en die L-Acoustics V-Dosc stond zo zuiver te spelen dat de stopjes niet nodig waren, HEERLIJK!!! Wat een shows met pryo en CO2 alsof het gratis was! Och ja de DJ's...euhm: HELDEN! Ons allemaal zo'n goed gevoel doen geven en zo het publiek entertainen deed echt deugd om er bij te zijn! WE LOVE KORSAKOFF en Neophyte Allstars rules among the stars!Op naar Dominator
goed feessie weer . Super snel binnen (21.50) . Vond het alleen gaotisch veel bekende gezien maar was ik ook meteen weer kwijt . DJ Paul, korsakoff Noize Suppressor viel een beetje tegen. Voor de rest heel de nacht los
mooi feest alleen jammer dat dat parkeren zo duur is en aardig ver van de brabanthallen
VIP was zeker goed te doen geweldige sfeer, geluid was dik in orde en de show er omheen was 1 wordt geweldig kortom prima vermaakt met de mensen waar ik bij was
MOH 15 jaar was echt een top-feest!!! Volgend jaar weer.....
WANNUH GEK! enigste minpuntjes was in het begin bij Hardcore Blasters dat het geluid té zacht stond, echt jammer! en bij de kluisjes was het ook maar drama op het einde... En de indeling was ook maar een beetje vaag.. voor de rest echt suuuuuuuuuuuuuuper vet En die setjes
AMNESYS held van de avond samen met Noize Suppressor natuurlijk. Eigelijk werd er overal lekker hard gedraaid en was met een gezellige groep dus was gewoon GEWELDIG!!!!
Was weer een lekker feestje! Hele avond in de early gestaan en goed vermaakt! Alleen jammer dat sommige dj's het concept early niet begrijpen en dan toch mainstream gaan draaien!
Main & Early waren echt lekker!! Amnesys lekker setje! Verder charly en theo ook weer gezellig. Barren en toiletten best aardig geregeld allemaal. Superleuke groep, goed vermaakt!
beste moh ever, loved it
Was weer een gezellig avondje Jammer dat het zo warm was.. Maar dat mocht de pret niet drukken Organisatie krijgt deze keer toch geen want die hebben ze ook zeker niet verdient!
heb betere gekent denk dat ik best es een jaartje oversla zwak geluid in de main angerfist had meer verwacht van neopyte Records Allstars te veel verwacht te weinig gekregen
Geweldig feest alleen maar fijne setjes gehoord, angerfist & outblast korsakoff Bass D & King Matthew en laatste half uurtje Noize Supressor Alles was goed geregeld behalve de wc's, en de kluisjes was een grote chaos... geen eens wisselgeld Toch vond ik dit de mooiste editie ooit in de Brabanthallen, maar TT Hallen blijft boven aan staan
kluisjes sloeg nergens op. main was het geluid kut, en voor 15jaar bestaan had ik wel meer verwacht. neophyte records allstars , en early was het geluid wel goed!
Eastside Connection Counterfeit Mad Dog & Tommyknocker Amnesys die kleine italiaan wist het laatste beetje energie uit me te krijgen vette respect ook voor de gezellige mensen, heb me onwijs vermaakt!!
Laatste moment toch nog besloten om te gaan, en weinig spijt van gehad Tommyknocker vs. Mad Dog, Art Of Fighters & Amnesys verder ook een indrukwekkende show op de mainstage.
Weer heel goed vermaakt gezellig groepje mensen om me heen heerlijke setjes (afsluiter Bass-D ) inderdaad een doolhof (snap t nog steeds niet), maar moh 2010 staat in mn top 5
Het was een goed feest, niet meer en niet minder. Vooral op het geluid in de main en op het decor in het algemeen viel wel het een en ander aan te merken. Ook waren een paar randzaken niet goed geregeld( waar waren de PIN automaten?). Voor een 15 jarig jubileum had ik er meer van verwacht, AOD!
WAs zeer gezellig
Was weer een mooi feestje, wel nogal een rare indeling
lekker hoor, early met mental theo en charlie was echt te gek!!!! daarna kakte het een beetje in maargoed ik doe van mezelf al maf genoeg om me overal te vermaken. Clau tnx tjik het was weer heerlijk met je!!!!
supermooi feeske gehad weer! vond het geluid in de main btje bagger, voorgaande jaren waren beter! toch nog een topavond gehad!
Nou ik heb me net als vorig jaar weer prima weten te vermaken alleen het geluid hard betekend niet gelijk goed! En 1 muntje voor een raketje (=2,50!) ! VINK SCHANDALIG DUUR!
Wat een heerlijke editie van Masters!!! Charly Lownoise & Mental Theo waren mijn toppers van de nacht samen met Korakoff. En HULDE aan de Red Bull X-Fighters. Kreeg helemaal zin om dat ook op mijn motor te doen hahahahaha
Wat een ***indeling!! & wat een softie geluid @ the Mainstage.. Geen MASTERLIJK feestje iig, maar verder wel erg gezellig.. Mijn waardering is dan ook gebasseerd op de gezelligheid. Iig vanuit mij geen pluimpje voor de organisatie!!
leuk feestje, goed vermaakt! alleen jammer van die tering opkomende migraine tijdens de heenreis, die me de eerste paar uur los kunnen gaan gekost hebben. maar dat heb ik de laatse paar uurtjes nog even ingehaald de bass in de early was veel te zwaar, hield het er geen 10 min uit heel jammer.. mainstage:
DIKDIKDIK Feest! Ruffneck:respectL)Promo & Shadowlands Terrorist East Side Connection tot me grote verbazing geweldig setje Tof avond gehad met mn Gappiejss!
Veel meer dan ik had verwacht, en 100x beter dan vorig jaar HB, Mad Dog en Tommy, Endymion vs Nosferatu, Destroyer en vooral Nico en Tetta Alleen maar goede setjes gehoord, en eindelijk een betere indeling van de zalen, en veel aandacht aan show Respect voor de organisatie
War eine suuuuuuper Party . To my sorrow I've been only two times in the Mahem Hall but it was tooo crowded at DayMar and the other TopActs , the action in Dystopia was just crazy. Thanks to Re-Style, Endymion, Catscan, Ophidian, Partyraiser... and special Thanks to Unexist :resprect: , Noisekick :resprect: , Akira :resprect: and Drokz for partying with us till the "bitter end" Mer Gabbers sind de BESTEN !!!!
Mad Dog vs Tommyknocker was leuk qua platenkeuze en het geluid in de main en endymion live vs nosferatu was leuk door de snelle overgangen en ook door het geluid. Verder vond ik het alles behalve bijzonder. Naja de decoratie was ook wel grappig maar daar blijft het ook bij.
Lekker begin met Only, dikke intro in de main, heerlijke early met Charly en Theo met motorshow en constant gebeukt op Angerfist, Outblast en Korsakoff.
matig feestje. Heb zo ongeveer de hele avond in de early gestaan. De sfeer was ver te zoeken, bij de meeste kon er geen lachje af. heb me wel vermaakt maar het niet mijn soort feest meer.
Wát een feest! Duidelijk jubileum waardig Mooie show om middernacht, leuk sfeertje en erg gezellige stapmaatjes Dat ik al mijn favo artiesten heb gemist boeit me hierdoor niet eens... Hoe later het werd hoe meer ik ging verdwalen Zulke nachten zouden er meer moeten zijn Alleen weer jammer van Noize Suppressor als afsluiter.. Stomme Fingerz!
Superr vet gehad! beetje laat binnen maar de DJ's die toen kwamen draaide als een malle....Partyraiser gelukkig ff meegepakt blijft een held! en toen ik thuis kwam had de hond zich met een thee lepel geveld....heel apart
had niks van verwacht maar was een uitstekend feessie!! Alleen noize suppressor laat die gaste pas weer afsluite als ze een keer een nieuwe set kunne verzinne!!! Voor de rest prachtfeest!!
Super vermaakt echt veelste veel rond gelopûh Lekker kenne raggûh Mix Mental Theo met early/happy was nice The Masters Reunion veel geweest daar ! was echt dikke shit en goed allus eruit kenne rammûh bij de Dystopia zaal Hey bedankt tot de volgende keer
Top feest.Eindelijk 1 die 15 jaar waardig was!!! Geluid was vet, alleen helaas bij Art of Fighters niet en daar had ik nou juist zo naar uitgekeken.....
We moesten dan wel wat langer wachten voor we binnen waren dan vorig jaar, maar wat was het dat waard zeg. Vorig jaar was al super, dit jaar was het noggggggg vetter, héérlijk
was lekker feesie, geluid stond zacht, in de terror stond het wel kei hard! noisekick lekker setje! en de terugreis in de kwibus was ook wel gezellig verder wel vermaakt jo
I:gor, Tymon vs negative A, AoF, Charly lownoise en Mental theo lekker gedraaid maar set van de avond was 100% zeker THE DESTROYER LIVE !!!! Wat een held !
ik heb me top vermaakt maar het was zeker niet me beste feest!! Ruffneckterugreis was leip met die schotten nog tot 2 pm uur in de coffeeshop gezete leiphuis
15 jaar?? was niet bepaald een verjaardagsfeestje heb niets speciaals gezien daaraan, maar was verder zeer geslaagd alleen gaan ze toch elk jaar een stapje achter uit
Stukken beter dan vorig jaar, nu de organisatie nog wat bijspijkeren met betrekking tot kluisjes / wc's en dan komt het over 5 jaar wel goed, denk ik !!!
Vond het ook super om me feestmaatjes weer te zien Riny, Richard, Jesse, Marco, Rik bdankt voor de gesellige avond! veels te lang niet gezien en DANNY schatje van me, top dat je toch mee ging ondanks dat je net uit et gips bent en weer kunt lopen! Top avond met jou gehad!
GEWELDIG, sfeer in de BBH is gwn niet te overtreffen!! Daymar, Noize Suppressor en Neophyte ,, super wreede sets ! ! NON STOP gas gegeven! Volgend jaar geluid harder, de main niet zo fucking warm en Korsakoff lekker thuis laten!
Aanstaande zaterdag is het zover: het vijftienjarig bestaan van Masters of Hardcore – The Voice Of Mayhem in de Brabanthallen van Den Bosch. Van 22.00 uur tot 07.00 uur wordt in vier zalen het beste op hardcore-gebied geboden. Art of Dance maakt de timetable bekend en legt de laatste informatie aan je voor, om maximaal voorbereid Masters of Hardcore – The Voice Of Mayhem te bezoeken. 139
Over anderhalve week viert het grootste hardcore evenement ter wereld haar vijftienjarig bestaan. Nu de laatste dagen worden afgeteld voor het geweld in de Brabanthallen van Den Bosch los barst, heeft Art of Dance flink wat nieuws rond het evenement en kun je de videoclip van het anthem bekijken. 112
Zaterdag 6 maart viert Art of Dance het vijftienjarig jubileum van ’s werelds meest toonaangevende hardcore merk. Van 22.00 uur tot 07.00 uur vormen de Brabanthallen in Den Bosch het toneel van de grootste editie van Masters of Hardcore in haar geschiedenis. Na de bekendmaking van de line-up, kan Art of Dance nu ook de website van Masters of Hardcore – The Voice Of Mayhem presenteren. 65
Speciaal voor het vijftienjarig bestaan van Masters of Hardcore wordt een dikke prijs weggeven voor de talenten die de volgende vijftien hardcore jaren zullen domineren. Buiten een release op het Masters of Hardcore label, een gegarandeerde plek op ‘s-werelds best verkopende hardcore cd en een studio sessie met een vooraanstaande producer, ontvangt de winnaar een groots uitgebalanceerd studio pakket! Bovendien wordt het winnende nummer gepresenteerd op het vijftienjarig bestaan van Masters of Hardcore, 6 maart in de Brabanthallen! 86
Zaterdag 6 maart 2010 wordt een mijlpaal in de hardcore-geschiedenis gevierd. Masters of Hardcore viert haar vijftienjarig bestaan en doet dit met de meest opzienbarende editie in haar historie. 141
Kom uit diezelfde uithoek van NL maar kom op gast, niemand gaat naar een feest om iemand out te zien gaan. Maar jouw post slaat echt nergens op en iemand die out is zal sowieso niet echt reageren lijkt me Mocht ik jou ooit onverhoopt ergens out zien gaan, zal ik je iig NIET helpen
Zoals gezegd, ik reageerde overdreven. Daarmee wil ik zeggen dat ik niet meen wat ik zei...
Verder sluit ik me wel bij je aan.
Boh dit is echt een slechte dvd als je het mij vraagt. Alsof al het geld al in het feest gestoken zat en ze cheap-ass een dvdtje in elkaar moesten knallen...
Dit stoorde mij heel erg. Vooral als je kijkt tussen de overgang van Korsakoff naar AOF.
Ook irritant dat ze een selectie maken: de ene artiest laten ze 10 minuten zien terwijl de andere artiest na een half nummer wordt afgekapt...
Je ziet imo ook veel te weinig van de show. Normaal is de dvd altijd dé manier om de show en decoratie op zijn best te zien, maar ik vond het live mooier uitzien dan nu.
AOD, geen goeie zaak en hoop dat dit geen trend gaat worden...
Uitspraak van 045-Fearstrike op zondag 14 maart 2010 om 22:50:
Simpele houding hier van een aantal: tuurlijk kom ik om te feesten.
Ik kom er niet om mensen out te zien gaan of in een hoekje weg te zien kwijnen. Waarom zou ik zoiemand helpen? Allereerst hoor ik me daar niet mee te bemoeien en ten 2e nweet ik niet hoe hij/zij reageert.
En inderdaad, ik kan het NIET hebben als een lam iemand tegen me aanvalt.. daarvoor ben ik niet naar Den Bosch gereisd... mensen die outgaan verzieken voor mij de sfeer.
pff het is lang gelede gepost dit maar kom op dacht je wel na toen je dit typte? mafkees