tja wat anders dan te zeggen vet feest maar die politie door de zaal heen was kut en dat je niet mocht blowen was echt bullshit voor de rest echt een top feest Dance 2 Eden Ridg Entertainment
Toen Tieum draaide stond de muziek zo 'zacht' dat we vooraan bij de boxen nog een normaal gesprek konden voeren, dat viel wel goed tegen. Later ging het gelukkig wel harder, en heb ik me heel goed vermaakt voor de rest van de nacht! Beetje jammer van al die politie en security, had heel wat minder gemogen. (N)
jajaja heb me sekkers vermaakt vooral in de EARLY HARDCORE ZAAL : MAARJA WEL JAMMER DAT HET MAAR EEN KLEIN ZAALTJE WAS MAARJA VOOR DE REST WAST ECHT EEN TOP AVOND MAAR DE VLOER WAS WEL ERG GLADJES EN JAMMER DAT WE DE ANDERE DAG TERUG WAREN DAT JE SCOOTER OPEN WAS GEBROKEN RICARDO GRTZ Beuntje voor de rest wast toppie :
is dat nieuw wouten op een feest weinig mensen maar wel mooie harde muziek
Heb alleen van Tieum genoten voor de rest niet zo boeiend
dit feest gaat nooit meer uit me hooft zo super hard ik vind het een supersuper geslaagd feesiee
het was een vet feesie tot half 5...toen werd ik van het podium af gesleurd en zo naar buite gegooid sta je lkkr los te gaan met endymion en dan mot je ineens oprotten omdat je niet op het podium mag hakkuh en wat een K*T sucurity hadduh ze daar zeg!!! verder heb ik me wel vermaakt:
was wel goed feesie als je gratis kaarten had drinken was best prijzig, geluid was ook minder alleen bij het poduim 8 boxen ofzo, maar drokz heeft het prima voor mij gemaakt was lekker setje
Super feessie alleen erg dom dat men al meteen begon met die Terror en Speedcore.. dacht dat je zo iets op bouwde....de hellriaser omgeving was niet echt perfect ik miste echt de kettingen en Cenobites (zoals in de film) en THE ONE AND ONLY BOX (groot en draaiend) enz...heb geen nummers gehoord als : Whats your pleasure ...Give me the BOX, We will tear your soul apart...nu alleen op zoek naar de partypics, hopelijk volgende keer MORE HELL TO RAISE!
Wat een super lekker feestje. Wist van te voren al dat t deze keer HEERLIJK donker zou worde. Misschien jammer dat t niet druk was, maar gezellig was t zeker. Echt een top avond!!!
Heb me zeker vermaakt... en die kut smurf was te dronken om te komen... niet errug hoor... drokz heeft t goed gedaan partyraiser en endymion ook maar wel kk veel politie binnen... XD
Tjaa wat moet ik er van zeggen??? Main was soms goed.. Early was heel de tijd goed, alleen zo warm!! En die kk aso's die mn cavello uit me kluis hebben gejat... vervoer ook slecht geregeld!!!
wat een waardeloos feest... Wilde wel ffies kijken, gezien Hellraiser vroeger in Sporthallen Zuid alles was... Ik kwam daar al binnen en dacht "wat doe ik hier"Nog nooit zoveel sukkels en wannebe's gezien bij elkaar.. Dat alleen al was het enige vermaak. De één ziet er nog meer als een mongool uit dan een ander... (n) Lijkt wel of elke nerd z'n kop kaalscheert en een londsdale shirt en trekt, om er zo maar een btje bij te horen?! Voor mij dus nooit meer naar zulke feesten Vreselijk!!!!!! (n)
Werd wel lekker gedraaid en was wel gezellig tot een uur of 3/4.. wat een kut beveiliging.. Ik had ook wel meer show verwacht, viel me erg tegen.. En het was te rustig en spek glad.. Vond het ook gezellig met jou Dirk Jan en de rest natuurlijk..
waardeloos feest het leek nog geneens op een hellraiser het poduin was slecht het geluid in de grotezaal was zwaar wardeloos alleen in de kleine zaal was het knallen het was echt geen 35 euro waard dit feest
heb me aardig vermaakt dat zeker, zonde van die 37 euro dat was het dus niet waard t was een hellragger in plaats van hellraiser echt triest zoveel personeel en drinken zo goor geen prik aan die 7up en dat vies bitter bier armoedig zooitje echt slecht had er meer van verwacht moest nog uitkijken anders lag je zo op je bek levensgevaarlijk strooi wat zand en de ruimte was heerlijk verder zwaar telleur gesteld zo ken ik hellraiser feestjes niet was beter gereld DELTA9
top feessie! goed geluid en prima sfeer partyraiser intro na intro; 3 kwartier staan wachten op de eerste gemixte platen, de opvolgende DJ's hebben het helemaal goedgemaakt drokz
Viel vies tegen Er was geen sfeer.. veel politie.. 'dappere' uitsmijters.. telefoon kwijt.. bier was niet te zuipen en ben er nog eens eruit gezet Hellraiser Was wel gezellig Patty
moest ff me draai vinden maar toen ik em had ging ik lekker uit me dak
Het was erg rustig. Was wel een goed feestje. Early zaal was vet! Main zaal, waar zijn de shows van Hellraiser???? Volgende keer maar gewoon weer Ghosttown daar!
het ging dr iets harder aan toe dak gewent was maaaar het was zeker wel leuk partyraizer draaide lekker alleen jammer dat ut niet zo druk was en zo warmmmm voor de rest was het super gezellig
Geweldig! heb me super vermaakt! alleen jammer dat het geluid in de main beetje aan de zachte kant was... in de early was het top! jammer dat het rustig was maar wel veel leuke gezellige mensen ontmoet! kortom dikke 10!!! hi ha Hellraiserrrrrrrr
Heerlijk feest ! Delta 9 . De sfeer was . In de early werd ook goed gedraaid trouwens ! Alleen jmmr van die gladde vloer (dr gingen me toch wat mensen op hun plaat daardoor )
was wel vette shit in die supervette vechtsebanen! beetje onzin om eruit gegooid te worden wanneer je het podium opklimd
HOE KAN JE ZO'N LINE-UP VERNEUKEN?ze hadden echt wat moeten schuiven,om half 3 kakte alles in elkaar!ze gingen niet harder draaien, ze zette alleen het geluid harder het was niet heel erg druk,dus de kans om optimaal los te gaan,is de zaal SPIEGEL GLAD!verders was het een best feestje
Heb me wel vermaakt Leviathan en Partyraiser draaiden erg lekker daarna ging het bergafwaards ... Waar is die oude hellraiser decor en aankleding gebleven kon nou niet zeggen dat je kon merken dat het hellraiser was .
niks verwacht, dus ook niet teleurgesteld! t had wel iets drukker gemogen, en de muziek van zalen omwisselen.. maarja het mag dan ook niet vergeleken worden met een Ghosttown of Eden Rave.
was weer ouwewets ongegeneerd compromie loos lekker hard ramme feesie. lekker tot t eindje door gestuiterd en dat op me ouwe dag. weer ff lekker hard me kunstje gedaan. op naar de volgende vechtsebanen.
heb me goed geamuseerd. setje van e-noid was gewoon geil! laatste uurtjes keiharde terror drokz alleen jammer van het agressieve sfeertje wat er hing....
Super sfeertje, lekker gedraait, toffe nacht gehad!!!!
Erg tof feestje. Maar het zou zomaar ELK feestje hadden kunnen zijn. Had meer verwacht van de aankleding. Leviathan was erg vet en uiteraard Partyraiser die weer lekker als een sneltrein tekeer ging. Verder enorm warm en slecht om 2 topfeesten op 1 avond te organiseren ja. Je merkte het wel aan het gebrek aan volk.
Leuk feestje toch Niet zo heel druk, maar wel superwrede mensen! Gesprekken gingen echt helemaal nergens over En jammer dat die early zaal zo klein was, want daar knalde het echt goed hard. En die pendelbussen mogen volgende keer wel iets duidelijker en beter geregeld worden, dit was echt vertieft zo...
Heb me zeker goed vermaakt en ben van mening dat als t feest hier en daar niet aan je verw8ingen voldoet,je t als nog naar je zin kan maken,als je ook n bje in goed gezelschap ben moet dat toch lukken lijkt mij.iig de reis trug naar zeeland weer 8r de rug..en volgende x zijn we weer v d party
Het is dat ze om 3 uur eindelijk de volume knop konden vinden... ik stond echt op t punt om naar huis te gaan! Partyraiser draaide overigens wel hééérlijk
Tja dat was hellraiser niet zoveel commentaar verderss !
Locatie en organisatie an sich was goed (behalve de pendelbussen aan het eind), maar ik had te veel verwacht van de laatste 3 uur... Wat was Negative A aan het doen? Een Tommyknocker immitatie ofzo? Echt zeer slechte platenkeus. Drokz z'n setje was merendeels nog wel te doen. En dan Smurf die niet komt opdagen en wordt vervangen door een dj die de hitjes NOG langzamer gaat draaien. Partyraiser ook minder goed dan normaal. Tieum en Delta 9 wel erg vet.
Zeker weten goed vermaakt En was opzich wel lkkr dat ut niet druk was PARTYRAISER
Heb me wel vermaakt, maar weet nu dat ik er nooit meer heen zou gaan wordt te oud voor die muziek
Goed Feest! Muziek stond hard en dat het rustig was ik vond het wel lekker geen lange rijen en ruimte om los te gaan heerlijk feest en partyraiser draaide echt top weer!!
waardering: onvoldoende. Minpunten:Pendelbus die niet komt opdagen, de speakers die in de lucht hangen staan 50% aan.De rij speakers op de grond voor het podium staat gewoon glashard uit. zo gebruik je feitenlijk dus maar een kwart van je potentieel,drokz die een drokz onwaardig setje geeft.Smurf die niet op komt dagen.laatste DJ die slome mainstream zit te draaien op het eind.
Met mede dank aan mezelf, wat een SCHIJT FEEST! weinig sfeer, matig muziekje en 't podium was al helemaal om verdrietig van te worden! Voor die 35,- kon t podium ons toch wel een klein btje laten geloven dat we op hellraiser waren?
ik vond het een dikke tegen valler niet eens druk sfeer was ook niet alles over al politie en beveileging vet irrie maar geluid was wel tof en werdgoed gedraait ondanks alles goed vermaakt
was wel weer gezellig
De early was echt lijp! ... was weer toppie luitjes!
best aardig feestje, in het begin was het geluid super zacht, pas na 2 uur werd het geluid open getrokken. Aparte set's, bijv Negative A, wat een rare nr's draaide die!! WTF!! Verder prima sfeer, en gezellige mensen!!
prima naar mn zin gehad.....wel rustig maargoed dat kwam grotendeels ook door hellbound,,daar was t vet druk hoorde ik van mensen die dr waren...beetje stom ook wel 2 goeie redelijk grote feesten op 1 avond,,,,,,das net zoiets als thunderdome en nightmare op dezelfde avond hahaha gebeurd hoop ik nooit
leuk feestje , leuke mensen , en vooral: kheb geen ruzie gezien
Er werd voor half 2 alleen maar baggerzooi gedraaid.. heel de zaal stond stil Vond het ook knap rustig en het early zaaltje was wel heel erg zielig, net zo groot als een klaslokaal had wel heel wat anders verwacht van dit feest
Aanstaande zaterdag staat hardcoretempel De Vechtsebanen in het teken van de rauwe sound van Hellraiser. In de duistere setting van de main area zal Pinhead je tot wanhoop drijven met de keiharde beats van artiesten als Partyraiser, Drokz, Leviathan. In area 2 wordt je overdonderd door de early kicks van o.a. Buzz Fuzz, Gizmo en Dano. 51
Op zaterdag 7 juni staat IJsstadion de Vechtsebanen in het teken van Pinhead en The Box. Na lange tijd zal Hellraiser dan terugkeren naar de tempel van de hardcore: de Vechtsebanen in Utrecht. 31
Op 7 juni aanstaande bundelen Dance 2 Eden en Rige hun krachten om het legendarische Hellraiser te doen terugkeren naar het mekka van de hardcore: de Vechtsebanen. 133
Zestien jaar geleden werd in De Vechtsebanen in Utrecht de eerste grote editie van Hellraiser gehouden: 'Hellraiser presents: We are E'. Dance 2 Eden, destijds ook bij de organisatie betrokken, en Rige bundelen op 7 juni aanstaande hun krachten om een van de oudste hardcoreconcepten uit de geschiedenis terug te laten keren naar waar het allemaal begon: De Vechtsebanen! 189