😏

–
Spaarnwoude Houtrak (buiten)
Wethouder van Essenweg
Halfweg
Nederland🇳🇱
Spaarnwoude Houtrak (buiten)

Wethouder van Essenweg
Halfweg
Nederland🇳🇱
techno × 56, house × 25, minimal × 22, tech house × 14, hard techno × 4, schranz × 1
Tickets & prijs Awakenings Festival
Uitverkocht
| Voorverkoop: | € | 50 | ,- |
Minimumleeftijd?
18Meetings
Er waren 4 meetings, de drukste drie om 22:00 met 6 bezoekers, om 22:00 met 2 bezoekers en om 18:00 met 1 bezoeker.
Er waren 4 meetings, de drukste drie om 22:00 met 6 bezoekers, om 22:00 met 2 bezoekers en om 18:00 met 1 bezoeker.
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 812 | 39% | |
| zeer goed | 890 | 42% | |
| goed | 321 | 15% | |
| ok | 41 | 2% | |
| voldoende | 21 | 1% | |
| onvoldoende | 5 | ||
| slecht | 5 | ||
| zeer slecht | 2 | ||
| waardeloos | 3 |
Foto's (→ toon alle 291 foto's)
fotograaf: dr.dark
Line-up Awakenings Festival
Line-up is niet compleet.
| 1V |
|---|
| 2W |
| 3X |
| 4Y |
za 11:00 - 13:00: Thomas Martojo, Casper Tielrooij |
| 5Z |
za 13:30 - 14:30: Dimi Angélis, Jeroen Search |
za 19:00 - 20:00: Frank Kvitta, Boris S |
| 6A |
za 22:00 - 23:00: Frank Wiedemann, Kristian Beyer |
| 7B |
| 8C |
za 16:00 - 17:00: Max Coppens |
za 21:00 - 22:30: Thomas Martojo, Casper Tielrooij |
| 9Disco Bingo |
Bob Wisman house |
Flexmeister F house, techno, trance, disco, hip hop, latin |
Statistieken
| 5720 | bezoekers | |
| 1093 | geïnteresseerd | |
| 64 / 31 | · | mannen / vrouwen |
| 25.5 | gemiddelde leeftijd | |
| 25.4 | leeftijd mediaan | |
| 3 | · | nieuwsberichten |
| 2 / 14 | · | forumonderwerpen |
| dr.dark: 292 | · | foto's |
| 1 | · | video |
| 4 | · | meetings |
| 480 | · | albumfoto's |
| 6390 | · | opmerkingen |
| 415 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (2100 stemmen) |
Nieuws
Awakenings Festival line-up
23 februari 2011
Zaterdag 25 juni organiseert Monumental Productions in Recreatiegebied Spaarnwoude Park de elfde editie van Awakenings festival. 83
Awakenings Festival start voorverkoop 1 december
1 december 2010
Om jullie te laten profiteren van het nog lage BTW-tarief van 2010, start Awakenings Festival de voorverkoop op woensdag 1 december om 08.00. De kaarten zijn voor 1 januari nog 50 euro. Indien beschikbaar kosten de kaarten 56.50 euro in 2011. 32
Awakenings Festival en november nieuws
3 november 2010
Monumental Productions maakt bekend dat afgelopen weekend de editie van Awakenings op zaterdag 27 november uitverkocht is geraakt.
Voor vrijdag 26 november zijn nog wel kaarten beschikbaar. Daarnaast nog meer nieuws: de datum der aller data is vastgesteld op 25 juni 2011, want dan is het weer tijd voor Awakenings Festival. Zet deze alvast in je agenda! 23
Forum
6390 opmerkingen
itsote..?? = tiesto??
Ik weet bijna wel zeker dat dit Isolee is. Heeft deze week nog zijn nieuwe album uitgebracht op Pampa. Ja. Ben er vrijwel zeker van!
Ik weet bijna wel zeker dat dit Isolee is. Heeft deze week nog zijn nieuwe album uitgebracht op Pampa. Ja. Ben er vrijwel zeker van!
Had hier achter mn laptop precies dezelfde gedachte, denk dat ze gewoon sommige letters vervangen hebben door andere, zelfde als, toch, bij richie..
Of mensen zitten er gewoon naast als ze daar Richie Hawtin in zien? Just saying
lijkt me eerder dat omdat Jabba het "vergeten" is, ze door n extra letter aan geven van ohjeee Jabba is in de war..vast door al die capsules die op tafel liggen
grappig gedaan hoor, maar wil gewoon die 90% die al bekend is zien!
Ik ga er niet verder over nadenken, de helft van de namen zegt me waarschijnlijk toch niet zoveel
Luke Slater= Planetary assault systems
Had hier achter mn laptop precies dezelfde gedachte, denk dat ze gewoon sommige letters vervangen hebben door andere, zelfde als, toch, bij richie..
Is inderdaad een en al misleiding, het moge zeer duidelijk zijn dat hrwicebhatk hawtin is. Maar dat is natuurlijk geen verrassing meer.
Luke Slater= Planetary assault systemsen die ken je sowieso
Orly?
Dat weet ik nog wel. Maar ik bedoelde dat ik bij de helft van de lineup wel de naam ken, maar niet wat/hoe ze draaien. Vooral de namen in de rustigere area's.
laatste aanpassing
Orly?
Gaan we weer patserig doen? hmm
Maak deze opmerking dit weekend wel goed met je, oke?
harstikke... geef die line up gewoon... is toch al 90% bekend, niet zo moeilijk doen. willen ze nou uitverkopen of niet? nou, pass die 90% van de line up dan in 1 keer.. mssn dak dan wel een kaart haal, nu iig nog niet!
Al geven ze de line up in swahili, uitverkopen doen ze wel hoor !
ik heb Rush regelmatig fouten horen maken
i thought that was part of the magic?
i thought that was part of the magic?
Ieder z'n ding dus blijkbaar, ik vind het vooral nogal storend.
Hoh even, ik heb Rush regelmatig fouten horen maken. Als het er op aankomt, denk ik dat hij er van alle DJ's die ik gehoord heb nog het vaakst net naast zat.
dat komt omdat hij freestyle vaak risico's neemt.. strak is niet altyd het best. vindik
Beter van wel ,een aparte buitenstage en een 6 uurs set ,scheelt een hoop ruimte bij de andere stages


























