Miss Zelda, Noizer & Berry (1beste vervanger voor drokz) en natuurlijk het allervetste combinatieduo dat je maar kan bedenken: Partyraiser en Jappo. Vol staan hakkuh, maar wel voorzichtig want organisatie: Leg tapijt neer op de vloer dit was gewoon schaatsen alsof er nog ijs lag!!! KNALUHHH!
heerlijk feesie maar dat zijn ze altijd in het silverdome
vet feessie alleen vond het jammer van de stroomuitval en die cd die ze erin gooiden was ook niet echt een succes.Ook was het er bloedheet en vond alles duur.Promo was verkeerd ingedeeld was veel te zacht op dat tijdstip dus was niet veel aan.Maar ondanks alles heb ik me uitstekend vermaakt en idd was spekglad ben zelfs op me plaat gegaan
Was egt zo kk gaaf.. Helemaal los gegaan met de bende en de anderen gezellig dat k me oude vriendjes weer ff zag en naar huis werd gebracht! Y Noize suppressor
Vet feestje hoop gekke dingen gezien Vond t niej zo warm als vorige keren
zoooo wat een feest echt geweldig!!!!!!
Wat een heerlijk feest tot 3:45.. daarna werd het KLOTE.. Outblast draaide kut en al die herrie die daarna kwam was niet om aan te horen.. Erg jammer.. had er wel meer van verwacht
Zooo wat was dit een geweldig vies kicken feestje & ook me bday feestje . Amper van de warmte last gehad, ben de hele nacht uit me plaat gegaan , Even slikken en weer doorgaan! super top feestje en geluid was kwa kwaliteit gewoon top, bass dreunde overal doorheen!!
Was zeker lekkah feessie, veel bekende tegengekomen uit Leusden Vond ut vorig jaar wel beter, werd veel harder gedraaidt,maar heb toen maar ff goed staan beuken in de oldskool NOIZER was gezellig met je schatje!!
GE-WEL-DIG!!!!!!!!! Echt SUPER SUPER vet feest!! OFFENSIVE & NOISE SUPPRESSOR En goeie afsluiting van Partyraiser & Unexist!! Was kk vet avondje Blij dak hierheen ben gegaan en nie nar Raving!!!!
goede thuiswedstrijd als waren der nog gnoeg minpuntjes maar daar word al genoeg over gesproken maar volgende keer gewoon weer
nosferatu,the viper en Noize Suppressor waren goed maar daarna bagger ben maar weggegaan!
Zeker een zeer geslaagd feestje!! Niet al te warm, lekkere muziek en IJSJES Alleen wel goed veel controle en zijn veel mensen opgepakt, beetje jammer.. Maar volgend jaar zeker weer heen!!
ja VAAG!! leuke muziek, behalve begin van catscan en promo was kut, jammer dat geluid uitviel, warmte viel wel mee en ook wel jammer van alt gekots verder was zeker wel vage gezellige bedoeling op de terugweg
Et was een super feest!! keb et prima naar me zin gehad
geweldig feesie met een nieuw record van 2 min binnen zijn en meegenomen worden voor drugscontrole en natuurlijk vonden deze zielige patsers helemaal niets
ssssss was dit vet dan!! Echt helemaal super!! Tha Playah/Panic GEWELDIG, net als Nosferatu/The Viper! "Bring that beat back one more time!!! " Heeeeeeeerlijk!!! Geluid mag wel iets harder/zuiverder.
Was egt weer 1 van de betere feestjes! Geluid was dik betah, er hebben weer ff vol staan stampuh! :bounce: Wat een kutverbinding alleen zeg, Actie Taxi nog bedankt!
Was weer een super gezellig avondje Lekker veel bekenden, veel gezellige mensen, lekker sfeertje, mooie locatie en lekkere muziek... tot Promo dan hahahaha... Dan maar wat eerder afteren.. ook gezellig
Was een zeer geweldig weekend in zoetermeer Noize Supressor & Jappo vs Partyraiser Dat is pas hardcore !!! verder geluid was goed alleen kut was dat de stroom uitviel
Silverdome wat een GVD goed geluid Alleen jammer van dat Grolsch wat een ongelooflijk braakbier is dat zeg gadver!! En denk je dat je vooraan naar de plee moet door al die mensen heen word je ff het hele gebiuw doorgestuurd heel vaag. Maar verder Toppie!
Net thuis van project hardcore super goed vermaakt daar. Alle remmen los
Kijk mensen ik hou van muziek laat daar geen misverstand over bestaan, MAAR DIT WAS GEWOON KUTHERRIE. zachte baggerzooi, tis dat er leuke bekenden waren want anders..........
WAS ECHT EEN GEWELDIG FEESTJE!!
Jaja zeker super vet feestjeee!!! Blij da me lieve nichtje me toch heeft overgehaald nada verder al die lamballe nie wilde gaan!! En andersom, ik jou daarna weer ofnie Laus haha! Zeker vet feestje gehad met jullie!!
heb het kaartje voor m'n verjaardag gekregen moet zeggen was een erg leuk kado heb mij goed vermaakt. alleen erg jammer dat silverdome zo warm is pfff....waren daar lekkere bananen
Vond het feest wel redelijk, Was lekker op gang met Dione, Nosferatu vs The Viper. Noize suppresor LIVE Waren zeker lekker, MOC en Offensive waren zoals gewoonlijk weer de bekende nummers Toen kwam promo, die heel de gang eruit haalde, Ophidian was redelijk, Partyraiser vs Unexist ook, maargoed, kwam er niet lekker meer in, met dank aan Promo aka Homo
Ik kan begrypen dat mensen die dit feest voor de eerste keer meemaakte t supervet vonden maar vorig jaar was veel beter dus ik had er zoveel meer van verwacht en dan valt t onwijs tegen hopen dat ze volgend jaar beter hun best doen
Gelukkig had ik me Huig meegenomen, anders was Kapitein Cooke op dit feest in de vergetenheid gevallen... Maar waarom liepen er nou allemaal mensen met Sealtjes-gezichten???
Vond t een heel goed feessie, jammer alleen van die stroomstoring
beter dan vorig jaar gelukkig in de grote zaal geen kanker terror
Goeie locatie, veel gezellige mensen, niet te warm. WEL DUUR BIER, goede DJ's en een teringlijer die een bekertje op Ophidian Mikte....Jammer van dat petje op die naald...Wel knap om in je 1tje ff het geluid voor zo'n 10.000 man stil te krijgen
zowat alleen maar in de early geweest... half12 tot 5 helemaal los daarzo en de laatste 2 uurtjes nog ff flink wausen in de grote zaal... partyraiser en unexist hebben ut mooi afgesloten vet feessie geweest
Vet feest..... Goed geluid en de man van de avond.... PROMO Dat was 45 minuten stuiteren
Egt super ruig feest!! Toffe sfeer en de muziek stond goed hard, OP een aantal space momenten na, vond ik het egt meesterlijk!
WAS WEER SUPPERS HEB MIJ GOED VERMAAKT MOET WAT VAKKERS IN NL DAN KOM IK ZEKKERS WEER DE BAKBAR
Ik heb me weer uitstekend vermaakt. Vond het wel extreem warm in de grote zaal maar dat mag de pret niet bederven! Noize Suppressor Het was weer lachen gieren brullen
eerste keer project hardcore en hoop zeker niet de laatste keer!!! was echt een super feest!!
Was een gezellig en vet feest!!! jmmr van promo die had beter in het begin kunnen draaien..maar wat draaide PARTYRAISER en UNEXIST toch weer fucking goed zeg!!!!
was n geweldig feest , eerste keer daar in silverdome en k kom zeker nog n keer terug partyraiser vs unexist mooie afsluiter alleen masters of ceremony moeste ze buite stampuh en wat aan gladde vloer doen , je kon er bijna schaatse maar voor de rest , toppie see you next year project hardcore
OMFG!! Was een lekkere knalpartij.. Tunnel of Rave -->> Forze gevolgd door Miss Zelda . Alleen jammer dak zow gesloopt was halverwege de nacht en catscan blijft een klote dj
was zeker knalle
super vet feestje Silverdome masterlijk goed geluid en goeie sfeer
een en al KUT!! slecht georganiseerd en ze moeten niet eerst zeggen dat je wel naar je kluisjes heen en weer mag lopen en vervolgens als je geen sigaretten, geld en drink tokens meer heb en meer geld uit je kluis wilt halen dat dat werd geweigerd! al met al lekkere bass!
had er veel en veel meer van verwacht muziek was superkut veel dezelfde nummers valt de stroom uit en dan beinne te draaien met hardstyle zware tegenvaller!!!!
Zo was wel een dik feestje! Best veel bekenden, we waren met een grote gezellige groep!!!! En natuurlijk extra speciaal omdat ik mijn lieffie een jaar geleden ontmoet heb (L )!!!!
Vergeleken met vorig jaar hadden ze wel ff wat meer hun best mogen doen.. Wel gezellig gehad met ons groepje, dus uiteindelijk toch nog wel een leuke avond gehad!!!
ja was ckers een goed feesie alleen jammer dat sommige mensen geen respect in hun flikker hebben maar als ik me daar aan moet stooren hahaha dan hebben zij zich mega vergist was egt gezellag met me collega's to the dj's was weer gaan alleen die promo verneukte me feesie damm !!!!
tsjah.. wat zullen we ervan zeggen.. was opzich een lkkr feest.. was alleen FUCKIN ziek als je dan wat op heb, ok .. MAAR IK WAS GEWOON NUCHTER!! EGT VET KUT!! maar verder aardig wat lkkre sets gehoord, Miss Zelda was zeker knallen.. en ook Promo LIVE was egt vet.. had hem nog nooit live gezien, maar was toch goed bevallen verder goeie lokatie en knetter hard geluid
De aankleding vond ik matig, muziek viel paar keer weg in de Main, rechter boksstapel viel paar keer uit. Na een uurtje of 4 werd het voor mij een rotherrie. Maar ik heb me erg vermaakt en de leuke mensen weer ontmoet!
Ik vond het een vet feest!! Partyraiser vs. Unexist , Nosferatu vs. The Viper , Noize Suppressor, Ophidian Verder was het geluid soms een beetje matig .. maar verders knalde het wel goed!!
tot 4 uur was het een heerlijk feestje!! Miss Zelda ging ook best goed te keer maar Outblast & Catscan .. Promo verder supergoed vermaakt !!!!! ... vakantiereunie
Eerste keer silverdome en ik ben meteen verkocht. Wat een geluid zeg!!! Goede sfeer, tot 4 uur lekkere muziek daarna allemaal te duister, beetje jammer. Verder echt een top feest!
Geweldige avond weer gehad! Dankje jullie wel Op naar volgend jaar
weer een jaar wachten op dit vette feest...
Wat een Escalatiee was dat zeg!! Maar ik heb echt een Super avond gehadd ,, Promo was bout.... Dione :worship: Was eg Lekker kwam binnen op Born 2 raise hell ,,
wat een saai kutfeest.........de mc zei het zelf al : "nu ga we een x een NIEUW nrtje. draaien......prrff....alles wat er werd gedraaid was al 100 jaar oud of hoor je 5 x op elk feest....kutfeest..
Was zeker goed te doen!! Alleen opgelicht dat de muziek uitviel, Promo (N) Partyraiser vs. Unexist
Ik werd eerst geweigert maar daarna toch binnen gekomen hehe was wel ff lachen!
rolletje ducktape mee volgende keer voor bert de knert
was een top feest. pas op het laatste moment besloten om te gaan maar heel blij dat ik gegaan ben.het is allen jammer dat drokz niet aanwezig was,maar noiser was wel goed bezig
Lekker feest, security knikkerde er lekker veel drugs-sukkeltjes uit hehe... Was erg grappig... Mooie lampjes en t geluid ging best wel lekker hard... Mense van de avond: Promo, Dione en Miss Zelda... Tering, die draaide echt lekker ...
Prima vermaakt Vince, Miss Zelda, Paul Elstak Maar waarom op project [b] Hardcore[/b] Hardstyle Maar verder
Fluiten en boe roepen als Neophyte rocknummers speelt van Pearl Jam en Rage Against The Machine, en als er een hiphopbeat word gedraaid, je doet jezelf tekort als je daar niet van genieten. Dan moet je ook het scratchen van Partyraiser niet tof vinden want scratchen is door een neger uitgevonden in de HipHopscene. Miss Zelda en Noizer met......? nou nou
Zeer geslaagd feestje Sfeer was super.. Muziek en geluid.. van unne goeie..
Veel bekende dus was zo ie zo een gezellig feestje.Muziek kon er mee door.locatie tja warm maar dat moet je weten van de silverdome he dusa ook toppie. al met al geslaagd
Goed naar me zin gehad, Promo en Ophidian vielen echt zwaar tegen maar Partyraiser en Unexist maakte weer een hoop goed...!!! Vorig jaar was het beter maar heb me evengoed best vermaakt...
Erg goed vermaakt in de Early ... kwam binnen met Neophyte en tot het eind eigenlijk niets slechts gehoord ... DJ Vince en Miss Zelda: SUPER-vette setjes ... Geluid stond ook aardig hard (alleen in de early iets te schel ) ... 2 minpuntjes eigenlijk maar: Drokz die er helaas niet was omdat 'ie z'n vlucht had gemist ... en Partyraiser vond ik echt NIX samen met Jappo (wat ik ervan gezien heb) ... Verder stuk beter feest dan verwacht ...
was een super feest, goeie sweer, gezellige mensen top, noize suppressor was kk hard en toen kreeg ik onderkoeling na 20 min maar ben er weer bovenop gekomen volgende keer ben ik er weer bij(A)
What the neuk moet Promo nog op zo´n feest?! De afsluiting was super, partyraiser & unexist , wat n set! warm, glad, stroomuitval, *bla bla bla* Rete gezellig gehad met mn moppies
Vorig jaar was et Super maar nu was et ook Super Lekker Hakkûh ik heb me heel goed vermaakt
offensive en tha playah vs panic , maar promo? waarom wordt die man toch op elk feest gevraagd? Lokatie was kleiner dan ik had verwacht Maar al met al wel chille avond
Aankleding was bagger Promo Viper vs Nosferatu Outblast vs Catscan had er wel meer van verwacht tog jammer dat we niet tot het einde gebleven waren voor de rest wel goed vermaakt
ja sorry... voldoende...maar ook maar nog net zo voldoende hé.... ´t meeste heb ´k me over dat kut wijf bij die kut wc´s gefucked, geld verdienen voor´t niets doen hé.... en ´t was weer eens te warm.... en ´t kan ja zijn dat´t aan mij ligt ........maar volgens mij hadden ze dat feest beter project SOFTcore kunnen noemen ....en ´tuurlijk weer veel te veel trancetrutjes en clubkutjes aanwezig
Kampen _terreurr was weer aanwezig!! Muziek was soms volop KUT... maar gelukkig waren me maatjes dr om verder te !!! verder !! & gelache!
Komende zaterdag is het zover, dan vindt de tweede editie plaats van Project Hardcore.nl in de SilverDome te Zoetermeer. Inmiddels zijn de voorbereidingen in volle gang en het SilverDome zal omgebouwd worden tot een groot Hardcore plaza waar 2 area’s gevuld zullen zijn met ruim 30 artiesten. Aangezien het al bijna zaterdag is, wordt het wel eens tijd wat meer informatie te verschaffen, zoals het bekend maken van de time table. 213
Na de uitverkochte eerste Nederlandse editie van Project Hardcore.nl eind vorig jaar in de SilverDome in Zoetermeer, keert op zaterdag 4 november Project Hardcore.nl weer terug naar deze toplocatie. De SilverDome heeft niet alleen een perfecte ligging, maar ook de sfeer, het harde geluid en de goede akoestiek is er geweldig. 206
Na de uitverkochte eerste Nederlandse editie van Project Hardcore.nl eind vorig jaar in de SilverDome in Zoetermeer is deze toplocatie op zaterdag 4 november wederom het domein van dit succesvolle hardcoreconcept van B2S. Meer dan 30 artiesten en live-acts zullen Zoetermeer deze nacht als hardcorestad laten herleven. 227