ja idd het geluid bij de hardcore was niet al te best..En het was zeker koud, maar miss kwam dat ok dat ik in me eigen wereldje zat..Maar verderwas het weer best..
Vond ut echt het meest heerlijke feest waar ik ooit ben geweest! Rij was , Geluid was super, sfeer was perfect en er werd lekker gedraaid! Noize Suppressor Laatste uurtje Josh & Wesz TOPPIE!!! Nog nooit losgegaan op Hardstyle
kort samen gevat gewoont TOP!!!! geen worden voor eigenlijk!!
1e x In Qontrol... Echt Super Vermaakt!! A-Lusion
Een heerlijk feest , .. 1e x inQontrol mr zeker niet de laatste , alleen jammer voor me schattie die headhunterz graag wilde zien. Headhunterz beterschap Noise supressor
de underground zaal was gwn bikkel man Lenny Dee !!! deed ze verjaardag nog een keer over , hardcore zaal Day-Mar vond ik echt top draaien was geslaagd feestje, alleen was die mongool op die irritante fiets
Erg naar me zin gehad hier. geluid had beter gekunt en het was iets te licht in de zalen op sommige momenten...voorderest de groep waar ik mee was was super tof!
Zeer vet feestje! Goed vermaakt, geluid wel een beetje zacht.. Maar dat mag de pret niet drukke! Wat de pret wel heeft gedrukt is die klote NS.. 11.56 uur eindelijk thuis! Dat verziekt de dag een beetje..
Goeie sfeer, lekkere setjes en prima organisatie! Jammer van Donkey Rollers en Project One.. Mad Dog, Art of Fighters, Nosferatu, Noize Suppressor Ook fijn dat je gratis blikjes drinken kreeg bij de uitgang
Zwaar vet feest heb meeste tijd in headquarters en evolutions area gestaan en heb flink staan stampen met de slsk crew. Echt vetjes mannen. Helden van de avond waren in mijn ogen toch wel Brennan Heart, Noisecontrollers, Donkey Rollers, A-Lusion en Technoboy. Werd flink geföhnd vooraan bij de main tijdens Brennan Heart Super nachtje gehad.
Ik heb me super goed vermaakt,Werd goed gedraaid! Mischien een tip voor de volgende keer,Een goeie plattegrond!Of de zalen nummerenVoor de rest Echt super feesie!!
M-A-C-H-T-I-G!!!!! Noize Suppressor Hun waren het beste half uurtje van de avond! PARTY MOTHFERFUCKERS Alleen jammer van die beunhaas, die me jas heeft meegenomen!!! Maar dat is toch nog goed gekomen!!!
Wat een heerlijke sfeer was er! Goed geluid moest je zoeken ergens in de zaal. Maar wat een doolhof, je krijgt een kaart maar hoe je um moet lezen zetten ze er niet bij.
Ik vond het echt een super feEst! maar het gebouw snappen we nu nog steeds niet. SHOWTEK was super wat je draaide! Q'dance weer goed georganiseerd. ook daarna in de trein was nog lachen.en nu gan we na feesten!
Goeie toellie flink lopen dwalen, maar alles lijkt daar ook zo vreselijk veel op elkaar Mainstage was niet veel soeps, wat een schijtgeluid linksvoor Leuke after er aan vast geplakt, ik zeg voor herhaling vatbaar!! Lenny Dee
Gruwelijk feest 2e keer IQ en volgend jaar zeker weer! VIP zeker de moeite waard..Vond alles prima geregeld! Waren met een gezellige groep..enne..noize supressor
Was weer een super feest! heb me prima vermaakt en er werden lekker veel nieuwe tracks gedraaid
Goed feesje...maareeh de sfeer was vaak ver te zoeken...erg jammer
Zaal 2 wel gezellig,alleen moet de DJ zijn platenkoffer meenemen, of aanvullen. Ik heb meerdere malen dezelfde plaat voorbij horen komen.Respect voor Mc. villain,die weet goed hoe het moet !!!!! Dit heet: Actie-Reactie ,ondanks de niet goed afgestemde DJ's heeft in ieder geval de Mc+ DJ's+alle andere die meegeholpen hebben,en ten dele het publiek het toch tot een uitermate leuke NACHT geleidt.(kon amper meer op m'n poten staan.Hiervoor allen bedankt!!!!!!!!!!!!!
Inqontrol was relaxt.. niet te druk en niet te warm.. zo zouden alle indoor feesten moeten zijn! wat een brute party daarna meteen doorgegaan naar de zino! wat een weekend..
Wat een lekkerrrrr feestje! Sfeer was bijna de gehele avond prima, muziek over het algemeen zeer goed (A-lusion, D-Block & S-Te-Fan ), alleen blijft de RAI echt een tering doolhof Ik heb in ieder geval weer een topnacht gehad!
Vond het een leuk vermaakt ogen uit gekeken feestje het was vooral erugg FOUT EN LEKKER met een accentje op de....alleen die Free rec. Willy's hadden best moeite met der verkoop van de cd's ze probeerden het iedereen aan te smeren maar ze bakte er niks van
Wat een rete goed feest zeg voor Q dance. Nosferatu Noize suppressor Day-Mar met der versnellde no prada wist niet wat ik hoorde Dano,deleriun En wat een sfeertje zeg zeker in de oldschool egt geweldig
Wat een TOP avond. Eerst "alleen" in Sincity, Opening klasse MadDog Later met vrienden op de main erea gestaan , was toppie met de groep DJ's ook super. De sfeer was ook geweldig Organisatie
GEWELDIG feest was het egt zwaar goed vermaakt op Headquarters en Evolution alles was tip top in orde geen 1 min puntje.. next year again for me.. this party
Goed feest, weinig op aan te merken.. Charly & Theo, Noize suppressor en Vince waren echt alle3 gaaf.. Enige puntje dan dat het geluid in de HC niet echt heel lekker was.....
om half 2 te hore gekregen dat een collega nog een kaartje over had ivm een zieke dus toch maar ff gegaan.. was ckr vet was wel helemaal kapot van me werk, batterij leeg dus kon niemand contacten maar heb genoten!
Main stage en bij de hardstyle was het geluid echt goed. Bij de early rave en de hardcore ver onder de maat (n). Aankleding ... Verder ook alles goed geregeld...
1 woord GEWELDIG! Geluid was goed, Sfeer was super zeker in vergelijking met feesten in de regio Rotjeknor, helden: Mad Dog, NC, D&S, Wildstylez, TECHNOBOY, Vince! Q-Dance
In het begin was de muziek errug zacht.. maar later kwam er goed geluid uit Jammer van het eind in de hardcore zaal, echt een teringherrie.. Maar verder was het echt Superrrr gezellig !!
Wooow dit was echt een mega feest, om 11 uur werd er al te vet gedraaid. Totaal de tering in gestampt!! Zo hoort een feestje te zijn, Favoriete van de avond waren Scope DJ & Frontliner, DBSTF en A-lusion!!
Wat een superfeest!! Er werd supervet gedraaid, het was niet te warm, het was niet te druk, en het geluid was super!! Technoboy was voor mij de held van de avond!!!
Vond het SCHANDALIG dat in alle zalen DIK geluid stond maar in Sin City was het geluid WAARDELOOS !!! Ook dat Sin City zo afgedankt in een hoekje werd gestopt Als ik dan terug denk aan vorig jaar (studio 2) dat was 100x of wat zeg ik wel 80.000x beter,dat was FUCKING NIET NORMAAL zo über vet en een geluid GRUWELIJK DUISTER HARD !!! Precies zoals het hoort !!! Ging er dit keer met grote verwachtingen heen(met studio 2 nog vers in het geheugen) maar ging zwaar teleurgesteld na huis
me heerlijk vermaakt, kan niet wachten tot de festivals weer beginnen
Jezus wat heb ik me super vermaakt zeg Mn Beste InQontrol ever Was helemaal in mn element sjugt Alleen Belachelijk duur die tokens (N) Maar voor de Rest
TOPFEEST! Evolotiun sector! Totaal geen behoefte gehad om in een andere zaal te gaan kijken, goed teken dus! Even gaan zitten is er ook niet van gekomen, wilde geen moment missen Hele nacht super gedraaid met uitblinkers D-Block & S-Te-Fan en J&W! Wat een heerlijke hardstyle! De afsluitende hardcoreplaat maakte het echt af!
Ckerss Goed Vermaakt met mijn kijkaandelen in de Lekker Fout Categorie Swiss ook vd Partij Snapte weinig Van Hoe ook Alweer bij De Lockers te Komen...na 3 man vd Sec. te hebben Gevraagd Lag t dus niet Aan ons
Super vermaakt!,,, Technoboy Held & jammer van Headhunterz!
technoboy _0_ en die evo sector
Super feest gehad sfeer was top en flink staan stampen
Is me 100% meegevallen! dach zal wel stappele worden overal net zoals vol druk praktijke van Qlimax. Maar dit was prima te doen en werd zeker niet onaardig gedraait
Toch wel een van de betere edities van In Qontrol hoor.. Werd lekker gedraaid, alleen de aankleding kon wat beter! Verder alles helemaal super geregeld!!
Superfeest! Alles heel duidelijk aangegeven, kon overal makkelijk komen ondanks dat het zo groot was. Goed gedaan Q-dance! Lekkere sfeer, goeie muziek en gezellige mensen
Ja hoor, een TOP feest!! Deed me denken aan In Qontrol 2012, heb me prima vermaakt!!!!
Mwha ik vond het wel goed, maar dat kwam meer door de combinatie lieve vrienden en drugs.. Verder vond ik het best sfeerloos, was er echt te zachte muziek en verder vond ik het niet bijzonder. The Outside Agency was dan weer super, en ook met de mensen onderling daar Schatje bedankt he
Vet feest DBSTF,de 2 Donkeyrollers ,Technoboy,Noisecontrollers En wat een geluid trouwens ik lees de sommige mensen vonden dat het zacht ging maar waar ik stond was dat ABSOLUUT niet het geval
Hij was fijntjes Na 3maanden geen feestjes gehad te hebben, was dit weer een goede start voor mij!!Genoten van Charly & Theo en voor de rest main Showtek/Brennan Heart/DonkeyRollers (Raoul gefeliciteerd!!)/Technoboy Het was weer gezellig!
alles was goed geregeld door de organisatie, alleen 1 ding: geluid stond veel te zacht,doodzonden als je een HMH geluidsintallatie heb hangen en je zet de knop niet open.
Wat een feest! Echt the BOMB!! Zo mooi aangekleed, zo`n geweldige sfeer. Iedereen was vrolijk en danste voluit En een dikke voor m`n vriendjes uit Ede en Bennekom.....BEDANKT NAMENS DE FEESTCOMMISSIE
heerlijk gefeest!!! top organisatie (zeker als ik terug kijk op thunderdome dit jaar) aleen geluid in early en hardcore was minder!!! maar volgend jaar gewoon weer!!
WOW! Wat een SUPER goed FEEST Betere ouwuh beukuh plaaten waar ik geen moment op stil kon staan DENGDENGDENG! Love you Marije&Frances Was weer gezellig met jullie!!
Ja lekkere party weer direct van af het begin direct helemaal uit me plaat kunne gaan Brennan Heart-Donkeyrollers-Noizesuppressor-A-lusion Wat een vette sets waren dat en de sfeer zat er ook goed in toppie bedankt mensen
Een feest om naar blijven te gaan net als defqon1 (gezeik over geluid moet gewoon ophouden...(jullie worden gewoon doof)
wie heeft er over sfeer? er was niet eens sfeer,muziek bij HC was iid kut,rest van de zalen vond ik wel goed jammer dat niemand deed alsof die het leuk vond..
Stampend de nacht door met geweldig vage maar toffe mensen!
SHOWTEK WAT EEN SET! Geweldig! Goed vermaakt daarzo
Te gek feest dit!!...eerste keer In Qontrole..misschien volgend jaar weer..maja wel liepen met zn allen wel de hele avond rondjes...en rondjes en eum RONDJES
Mannen van de avond; Scope DJ & Frontliner! Jongens jullie waren super.. En het heerlijke geschreeuw van peter ook weer fijn om na te luisteren Verder maar ellendig feest!(N)
weer top feessie!! goed georgineerd! heerlijk genoten!
Was weer even een poosje geleden dat ik een Q-dance feestje meemaakte. Erg leuk feest, goede sfeer maar meer in de hardcore gestaan dan in de mainzaal. Hulde aan Nosferatu en dana!!
KIJK! Zo hoort het Q-Dance & Dj's Overal werd heerlijk gedraaid, topsfeer, geluid top, echt alles was super!! Mijn helden: Brennan Heart, Promo, Day-Mar, Dano, Waxweazle, en natuurlijk mn grote vriend VINCE
wat een stront feest, het geluid in de hardcore zaal was niet om aan te horen zeker geen 50 eurie waard en nog 13 eurie voor het parkeren
goei feesje alleen de vip was kut echt geen cent extra waard
heb ontzettende kuit-auw de wc's werden goed onderhouden heb ergere plee's meegemaakt (waar je al nie op let op een feest ) vond het prima te doen...this alleen net niet VROEGÂH
In Qontrol – The Last City On Earth staat voor een muzikale metropool die op 19 april zal verrijzen in de hoofdstedelijke Rai. De vier districten die deze overdekte monsterstad vormen, staan symbool voor de beste harde stijlen binnen de dance. Lees het volledige bericht voor de lineup. 152
De hoofdstedelijke RAI zal op 19 april opnieuw het decor vormen voor een nieuwe editie van In Qontrol. Q-dance presenteert alweer voor de vijfde keer ’s werelds grootste meerzalen indoor evenement dat zich richt op de ‘Harder Styles In Dance Music’. 268
Hmm we zijn op de foto genomen door een fotograaf die zei dat ie van partyflock was.. maar t was niet die yaske.. foto's kunnen zeker niet nog ergens anders staan?
dat feestje was weer helemaaal TE!!
goeie sfeer, alleen had wel hardere bass gemogen, maar das meestal nie zo iun de amsterdam RAI, maar verders TOP feestje!!
Uitspraak van Leliebel op donderdag 24 april 2008 om 15:30:
Hmm we zijn op de foto genomen door een fotograaf die zei dat ie van partyflock was.. maar t was niet die yaske.. foto's kunnen zeker niet nog ergens anders staan?
Een wat oudere kerel?
Een gozer met piercings in zijn gezicht..
Hij zei idd dattie van PF was..
Ik kan die foto's ook nergens vinden
Uitspraak van Leliebel op donderdag 24 april 2008 om 15:30:
Hmm we zijn op de foto genomen door een fotograaf die zei dat ie van partyflock was.. maar t was niet die yaske.. foto's kunnen zeker niet nog ergens anders staan?
Een wat oudere kerel?
Jah was inderdaad iets ouder.. misschien net in de 30.. kan iets jonger zijn..
Wat ik wel het enige nadeel aan q-dance vind, is dat ze maar een berperkt aantal fotos op de site zetten. Ben namelijk een aantal keren gefotografeerd maar ze staan niet op de site. Of worden er nog ergens anders fotos geplaatst?
Trouwens. komt er nog een dvd van inqontrol 2008 uit? Zou wel kick zijn om nog een na te genieten..
de hardcore zaal word op deze feest altijd al op de achtergrond gezet.
niet zo veel aandacht eraan besteed en dan krijg je een hardcore
zaal wat het gewoon net niet heeft.we weten allemaal dat bij hardcore gewoon puur en
zuiver moet zijn anders sta je te huppulen op hardcore zoals ze dat bij hardstyle doen