ja idd het geluid bij de hardcore was niet al te best..En het was zeker koud, maar miss kwam dat ok dat ik in me eigen wereldje zat..Maar verderwas het weer best..
Beste manier om je verjaardag te vieren! Superr feest
Moooi feestje! Heb lekker gewerkt en gezellige mensen!
Weetnie, net niet. Publiek echt geen idee wat daarmee mis was, iedereen stond stil en er was totaal geen sfeer. Geluid overal was zwaar onder de maat!! Licht... to bright en saai! Jammer!!
dit was echt een vet lijp feest de tering! niks negatiefs over te melden was een topfeest
super feesssie dit!! zeer goed georganiseerd!! geen 1 x bij bar hoeven wachten,. niet bij muntenverkoop,. niet bij eten,. niet bij fouilleren,. niet bij binnenkomst!!,. SUPER!!
Erg naar me zin gehad hier. geluid had beter gekunt en het was iets te licht in de zalen op sommige momenten...voorderest de groep waar ik mee was was super tof!
Zeer vet feestje! Goed vermaakt, geluid wel een beetje zacht.. Maar dat mag de pret niet drukke! Wat de pret wel heeft gedrukt is die klote NS.. 11.56 uur eindelijk thuis! Dat verziekt de dag een beetje..
Goeie sfeer, lekkere setjes en prima organisatie! Jammer van Donkey Rollers en Project One.. Mad Dog, Art of Fighters, Nosferatu, Noize Suppressor Ook fijn dat je gratis blikjes drinken kreeg bij de uitgang
Zwaar vet feest heb meeste tijd in headquarters en evolutions area gestaan en heb flink staan stampen met de slsk crew. Echt vetjes mannen. Helden van de avond waren in mijn ogen toch wel Brennan Heart, Noisecontrollers, Donkey Rollers, A-Lusion en Technoboy. Werd flink geföhnd vooraan bij de main tijdens Brennan Heart Super nachtje gehad.
net thuis! alles prima geregeld! mooi feessie! heerlijke setjes Art of Fighters, Noize Suppressor live snap dat gebouw alleen nog steeds niet! Truste!!
Ik heb me super goed vermaakt,Werd goed gedraaid! Mischien een tip voor de volgende keer,Een goeie plattegrond!Of de zalen nummerenVoor de rest Echt super feesie!!
M-A-C-H-T-I-G!!!!! Noize Suppressor Hun waren het beste half uurtje van de avond! PARTY MOTHFERFUCKERS Alleen jammer van die beunhaas, die me jas heeft meegenomen!!! Maar dat is toch nog goed gekomen!!!
Wat een heerlijke sfeer was er! Goed geluid moest je zoeken ergens in de zaal. Maar wat een doolhof, je krijgt een kaart maar hoe je um moet lezen zetten ze er niet bij.
Ik vond het echt een super feEst! maar het gebouw snappen we nu nog steeds niet. SHOWTEK was super wat je draaide! Q'dance weer goed georganiseerd. ook daarna in de trein was nog lachen.en nu gan we na feesten!
Eerste indruk : GROOT. Het was zeer gezellig, mooie lichtshowtjes, al was de aankleding wat sumier. Sfeer was zeker goed, alleen wat tam. Leuke setjes gehoord, geluid was op elke plek weer anders, van goed tot slecht. Al met al GOED feest!!
Goeie toellie flink lopen dwalen, maar alles lijkt daar ook zo vreselijk veel op elkaar Mainstage was niet veel soeps, wat een schijtgeluid linksvoor Leuke after er aan vast geplakt, ik zeg voor herhaling vatbaar!! Lenny Dee
vet feesie hij was weer fijn, alleen jammer van de RAI, blijft een doolhof en die plattegrond word je ook niet veel wijzer van, maar knalde als een malle
Goed feesje...maareeh de sfeer was vaak ver te zoeken...erg jammer
Zaal 2 wel gezellig,alleen moet de DJ zijn platenkoffer meenemen, of aanvullen. Ik heb meerdere malen dezelfde plaat voorbij horen komen.Respect voor Mc. villain,die weet goed hoe het moet !!!!! Dit heet: Actie-Reactie ,ondanks de niet goed afgestemde DJ's heeft in ieder geval de Mc+ DJ's+alle andere die meegeholpen hebben,en ten dele het publiek het toch tot een uitermate leuke NACHT geleidt.(kon amper meer op m'n poten staan.Hiervoor allen bedankt!!!!!!!!!!!!!
wat een kut feest!! slecht geluid in de hardcore zaal. bass moet je nie hore die moet je voele!!! haha ik lachte me ziek. uit mijn mobieltje komt zelfs meer bass.. geen lekkere drank. alleen de tostie's ware goed..
heel erg gaaf feest tot 3 in de evolution geweest, daarna in de main tot 7 waar het geluid echt top was en de ruimte ook lekker Kan geen uitschieter noemen, iedereen draaide top
Technoboy blijf het zeggen.. Hij is en blijft de meester! Snap ook niet dat ze niet bij Q-dance snappen dat deze man moet afsluiten.. Niemand tipt aan zijn niveau!!!!! Het feest voor mijn was dus om 5 uur al af
Headhunterz Beterschap! Een blindedarmontsteking is echt niet leuk! D-Block & S-Te-Fan wat kan ik zeggen...*sprakeloos* Dat applaus! Jullie verdienen het!!
Inqontrol was relaxt.. niet te druk en niet te warm.. zo zouden alle indoor feesten moeten zijn! wat een brute party daarna meteen doorgegaan naar de zino! wat een weekend..
Zoals ik niet anders had verwacht, weer een fantastisch feest! Supersfeer, topsets van Technoboy en Dana. Ook heerlijke oldschool van Vince. Fantastische nacht met een groep topmensen!
ver boven me verwachtingen vanwege vorig jaar...dit jaar 10x beter
Eindelijk weer eens een Q-dance feest sinds Qrimetime 2004 maar et beviel allemaal prima!
Wat een rete goed feest zeg voor Q dance. Nosferatu Noize suppressor Day-Mar met der versnellde no prada wist niet wat ik hoorde Dano,deleriun En wat een sfeertje zeg zeker in de oldschool egt geweldig
Wat een TOP avond. Eerst "alleen" in Sincity, Opening klasse MadDog Later met vrienden op de main erea gestaan , was toppie met de groep DJ's ook super. De sfeer was ook geweldig Organisatie
GEWELDIG feest was het egt zwaar goed vermaakt op Headquarters en Evolution alles was tip top in orde geen 1 min puntje.. next year again for me.. this party
Goed feest, weinig op aan te merken.. Charly & Theo, Noize suppressor en Vince waren echt alle3 gaaf.. Enige puntje dan dat het geluid in de HC niet echt heel lekker was.....
om half 2 te hore gekregen dat een collega nog een kaartje over had ivm een zieke dus toch maar ff gegaan.. was ckr vet was wel helemaal kapot van me werk, batterij leeg dus kon niemand contacten maar heb genoten!
Helemaal gezellig onderling, aankleding was zwaar beneden maat! En ja het blijft de RAI he...... (N) Verder was het helemaal top Maar naar 5 keer IQ heb ik het er wel mee gehad denk ik...
eerste keer dat ik koekwaus was feest zelf was niet veel vond het niks, maar door de avonturen die ik s'nachts beleefd heb daar was het wel leuk en schatje bedankt
In het begin was de muziek errug zacht.. maar later kwam er goed geluid uit Jammer van het eind in de hardcore zaal, echt een teringherrie.. Maar verder was het echt Superrrr gezellig !!
Goed vermaakt, zeer goed zelfs. Jammer dat er veel mensen stil stonden, maar goed, dat lijkt de laatste tijd sowieso wel een rage Helden van de avond: Noisecontrollers & Technoboy. Er waren helaas ook mindere dj's: Dana. Wat draaide zij belabberd zeg, tering alsof ze zelf niet eens meer wist of ze nu Hardstyle of Hardcore moest draaien
Vond het SCHANDALIG dat in alle zalen DIK geluid stond maar in Sin City was het geluid WAARDELOOS !!! Ook dat Sin City zo afgedankt in een hoekje werd gestopt Als ik dan terug denk aan vorig jaar (studio 2) dat was 100x of wat zeg ik wel 80.000x beter,dat was FUCKING NIET NORMAAL zo über vet en een geluid GRUWELIJK DUISTER HARD !!! Precies zoals het hoort !!! Ging er dit keer met grote verwachtingen heen(met studio 2 nog vers in het geheugen) maar ging zwaar teleurgesteld na huis
me heerlijk vermaakt, kan niet wachten tot de festivals weer beginnen
Jezus wat heb ik me super vermaakt zeg Mn Beste InQontrol ever Was helemaal in mn element sjugt Alleen Belachelijk duur die tokens (N) Maar voor de Rest
Lekker feestje! Day Mar en TOA waren echt super goed het geluid kon soms wel wat beter maar ik heb me goed vermaakt met mijn schatje Er was overal genoeg ruimte en het was perfect georganiseerd
Goed feestje hoor!! Alleen me eigen wel rot gelope van zaal naar zaal, wist ff nie meer welke nou welke was Geluid Goed! Sfeer Goed! Show Goed!! Echt n super avond gehad!
TOPFEESTJE!! Werd heerlijk gedraaid heel de avond, geluid in de Evolution zaal was echt goed, A-LUSION, TECHNOBOY echt te vet! Heel de avond keihard uit m'n plaat gegaan! Volgend jaar zeker weer!
HET WAS EEN TOP FEEST!! HEERLIJK GEDRAAID EN WAT ZEER AANGENAAM WAS DAT HET NIET BLOEDHEET WAS GOED GEREGELD VERDER GOED VERMAAKT!! TOP SFEER EN LEKKER DOORBEUKEN!!
Superfeest! Alles heel duidelijk aangegeven, kon overal makkelijk komen ondanks dat het zo groot was. Goed gedaan Q-dance! Lekkere sfeer, goeie muziek en gezellige mensen
Vet feest DBSTF,de 2 Donkeyrollers ,Technoboy,Noisecontrollers En wat een geluid trouwens ik lees de sommige mensen vonden dat het zacht ging maar waar ik stond was dat ABSOLUUT niet het geval
Wat een super feest!! en bruut geluid. nou chosen few, die nieuwe mokum klapte er goed in alles verder tip top voormekaar Q-DANCE owja.. en NOIZE SUPPRESSOR!! wat een knal set
alles was goed geregeld door de organisatie, alleen 1 ding: geluid stond veel te zacht,doodzonden als je een HMH geluidsintallatie heb hangen en je zet de knop niet open.
heerlijk gefeest!!! top organisatie (zeker als ik terug kijk op thunderdome dit jaar) aleen geluid in early en hardcore was minder!!! maar volgend jaar gewoon weer!!
WOW! Wat een SUPER goed FEEST Betere ouwuh beukuh plaaten waar ik geen moment op stil kon staan DENGDENGDENG! Love you Marije&Frances Was weer gezellig met jullie!!
Heerlijk feestje. Voor mij de favoriete van de avond: Scope Dj & Frontliner, Noisecontrollers, A-Lusion & Vince! En die eerste dj in de evolutionz, ultraform, is echt gek in z'n kop! Met een zwaard gaan zwaaien op het podium, dat is toch niet normaal meer.....
gruwelijk vet!!! heb me kostelijk vermaakt weer op na de buiten feessies!!!!
Heldensets gehoord!! Scope DJ, TBY, Noisecontrollers, maar vooral A-lusion geluid was soms heeel erg lekker, maar zeker niet altijd. Showtek grootst ergernis van mijn avond Vorig jaar overtroffen! Jammer dat ik J&W heb gemist.
Vicente one more time, held! Waar was Zany? 50% Of the Donkey Rollers ?
Misschien dat ik gewoon een beetje verwend ben, maar ik heb toch wel vettere feesten meegemaakt. Vond het geluid bagger, aankleding wat goedkoop en het publiek ging meestal ook niet echt keihard los. Toch wel leuke avond gehad, vooral in de Evolution. Villian weet toch altijd weer een leuke sfeer te creëren.
Gruwelijk vet feest, wat een geluid leek wel shockers 2001 zo hard was die bas!!!! Show was ook helemaal top Headquarters was de zaal van de avond werd echt heerlijk gedraait!!!! Volgend jaar cker weer!!!!!!!!
public domain, lenny dee en dano deden het voor mij rest vond ik weinig aan...... dr was niet echt sfeer. geluid was opt begin zwaaaaaaar kut, dit verbeterde sterk na verloop van tijd! vooral de early was op een gegeven moment hard knalluh!!, maarja toch wel een goed feest gehad. en we ginge nog even dooorr\
wat een stront feest, het geluid in de hardcore zaal was niet om aan te horen zeker geen 50 eurie waard en nog 13 eurie voor het parkeren
goei feesje alleen de vip was kut echt geen cent extra waard
heb ontzettende kuit-auw de wc's werden goed onderhouden heb ergere plee's meegemaakt (waar je al nie op let op een feest ) vond het prima te doen...this alleen net niet VROEGÂH
Het was heel erg gezellig met de mensen met wie we waren, thnks Mad dog and Art of Fighters! maar wat klote georganiseerd ben ik niet gewend van Qdance! niemand wist iets we moesten er half 10 zijn, door die schijt politie en afzettingen en slecht geinformeerde medewerkers waren we pas kwart over 10 binnen, niet geweldig geluid.. Voorlopig geen RAI meer voor mij!
was zkr gzellig, goewd vermaakt allleen jmmr da k un btje ziek werd op et laatst maja. NOIZE SUPPRESSOR & Art of fighters mooie lasershows maar minder licht mocht ook wel goed geluid
In Qontrol – The Last City On Earth staat voor een muzikale metropool die op 19 april zal verrijzen in de hoofdstedelijke Rai. De vier districten die deze overdekte monsterstad vormen, staan symbool voor de beste harde stijlen binnen de dance. Lees het volledige bericht voor de lineup. 152
De hoofdstedelijke RAI zal op 19 april opnieuw het decor vormen voor een nieuwe editie van In Qontrol. Q-dance presenteert alweer voor de vijfde keer ’s werelds grootste meerzalen indoor evenement dat zich richt op de ‘Harder Styles In Dance Music’. 268
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 april 2008 om 15:30:
Hmm we zijn op de foto genomen door een fotograaf die zei dat ie van partyflock was.. maar t was niet die yaske.. foto's kunnen zeker niet nog ergens anders staan?
dat feestje was weer helemaaal TE!!
goeie sfeer, alleen had wel hardere bass gemogen, maar das meestal nie zo iun de amsterdam RAI, maar verders TOP feestje!!
Uitspraak van Leliebel op donderdag 24 april 2008 om 15:30:
Hmm we zijn op de foto genomen door een fotograaf die zei dat ie van partyflock was.. maar t was niet die yaske.. foto's kunnen zeker niet nog ergens anders staan?
Een wat oudere kerel?
Een gozer met piercings in zijn gezicht..
Hij zei idd dattie van PF was..
Ik kan die foto's ook nergens vinden
Uitspraak van Leliebel op donderdag 24 april 2008 om 15:30:
Hmm we zijn op de foto genomen door een fotograaf die zei dat ie van partyflock was.. maar t was niet die yaske.. foto's kunnen zeker niet nog ergens anders staan?
Een wat oudere kerel?
Jah was inderdaad iets ouder.. misschien net in de 30.. kan iets jonger zijn..
Wat ik wel het enige nadeel aan q-dance vind, is dat ze maar een berperkt aantal fotos op de site zetten. Ben namelijk een aantal keren gefotografeerd maar ze staan niet op de site. Of worden er nog ergens anders fotos geplaatst?
Trouwens. komt er nog een dvd van inqontrol 2008 uit? Zou wel kick zijn om nog een na te genieten..
de hardcore zaal word op deze feest altijd al op de achtergrond gezet.
niet zo veel aandacht eraan besteed en dan krijg je een hardcore
zaal wat het gewoon net niet heeft.we weten allemaal dat bij hardcore gewoon puur en
zuiver moet zijn anders sta je te huppulen op hardcore zoals ze dat bij hardstyle doen