TEGENVALLER! Hardcore zwaar ondergewaardeerd!! gewoon een hardstyle feest Wie zet partyraiser, delta 9, lenny dee en tieum achter elkaar,, afzonderlijk top dj's maar te eenzijdig zo, volgende x niet weer, op naar DOMINATOR!!!
Ik heb heel erg genoten met de gezellige mensen op me heen Gewoon lekker geknald!! Alleen iid, het geluid by de Hardcorezaal was minder..mr bij de hardstyle juist weer goed
Lekker vaag feestje, wel vaaaak dezelfde nummers, en muziek mocht wel wat harder, lopend naar de camping gegaan en gekeken naar de politiecotrole..leuk leuk!
Na alle verhalen die ik had gehoord ben ik toch wel redelyk teleurgesteld.Muziek stond erg zacht, halve terrein stonk naar pis en zweet en in 't begin was de muziek in de terror 'n lachertje. Verder toch nog zeer goed vermaakt met bekenden en onbekenden.
wat een nacht! was helemaal super kon zelfs niet beter de industrial en de terror waren zeker wel erg goed en er waren veel dj's die goed gedraaid hebben dus geef niet echt persee één iemand een schouder klopje toppie!! op naar de volgende
Leuk Feeske, Goed vermaakt Veels te ver lopen voor , geluid was ook niet al te best in Hardcore,Afsluiter was BAGGER. 2 keer in de Booster geweest Predator & Rob Gee
Zie ik zoveel vriendjes ertussen staan die zijn geweest en ik heb ze allemaal gemist jammer jammer jammer. Ik vond het een TOPFEEESSSSIEEEEE helemaal leuk mijn ogen uitgekeken, mijn poten kapot gestampt dus het was gewoon heerlijk
De opbouw van de dj's klopte totaal niet??? het geluid was zeeeeeer belachelijk en dan ook nog eens de hardcorearea in de tent?? Jammer dat we hiervoor geld hebben uitgegeven.. Voor ons nooit meer ground zero
Vet feestje,, beetje jammer van de commerciele platen bij de main van vince bass d en delirium! En jammer van t geluid in sommige area's voor de rest goed vermaakt!
was de eerste ground zero voor mij en ik vond het echt super vet!! vond het geluid ook niet slecht ofzo zoals de meesten. lekker weertje leuke sfeer!! maar dat je geen fruit kon halen joh!! beetje jammer was dat!f
Superfeest, hele vette acts gezien zoals: randy, sickest squad, smurf, one man/half machine/partyraiser en meer! alleen het geluid was op een gegeven moment stukken minder als in het begin. Dit was erg jammer maar zal idd gekomen zijn door de gemeente en niet door de organisatie...
vet feest! Aankleding was echt super! Verder Daniele mondello echt een dikke set! En bedankt he MC's om de set van Josh en Wesz te verneuken met jullie gezever heel de tijd!
2007 vond ik al kut, en daarom vorig jaar niet gegaan, maar dacht geef het weer een kans, maar nu weet ik weer waarom ik het zo'n kut feest vond.. Word gewoon kut gedraaid bij de hardcore.. alleeen bij Vince nog ff staan knallen en het einde bij de main.. Dit was zowiezo mijn laatste keer ground zero...
Was gezellie met de mensen met wie ik was maar de rest... was heel erg mager, slecht geluid,wc, bars niet goed geregeld en vond het erg druk overal, nee loop al te lang mee om hier positief over te zijn!!!!!!!!!!
had wel wat meer van het feest verwacht beetje jammer en geluid was ook niet top
Was weer een bruut feestje!!Op een paar kleine minpuntjes na: Te weinig barren, te weinige plees en het geluid had ook wel flink harder gemogen, niet eens een piep in me oren gehad Delta 9, Smurf en afsluiter Partyraiser helden van de nacht!!Vorig jaar was zeker beter, maar alsnog helemaal los gegaan!!
Wat een lekker feestje Mijn respect gaat uit naar The Sickest Squad, Ophidian Live, en de gehele Schranz en Hardstyle Area's Goed vermaakt daarow Had ook al dikke drie maanden uitgekeken naar Schranz op een feest en is me donders goed bevallen
Super feestjûh!! Onmundig wild zijn Lekker wousen met me broertje, beetje jammer dat J. zo vroeg na huis ging en dat ik alle bekende pas aan het eind tegen kwam, toen er nog maar weinig zinnigs uit me kwam
jahhh was een heerlijk feestje alleen te weinig kunnen hakken en stampen omdat ik voortdurend iedereen weer kwijt was Daardoor ging de tijd Veelste snel voorbij Je bleef mekaar Bellen en zoeken Daniel Mondello Topsetje
Was weer Super,Forsaken is Dead,Bass-D,Vince en Partyraiser Geluid moch idd wel wat beter,vooral in de hardcore-area ,maar voor de rest mooi en gezellig ingericht,volgend jaar vastwel weer!!
vorig jaar was het duidelijk beter!! te weinig bar's + toiletten, slecht geluid en de sommige muzieksstylen moet je nie mengen met andere op zo'n feest, maar verders wel redelijk vermaakt
groundzero was wel goed te doen..vergeleken met 2007 was t geluid daar bescheiden,vanwege die regels,omdat omwonenden geklaagd hebben na 2007!..best jammer,want zo'n feest als groundzero moet luid..mensen kom op zeg!langzamerhand wordt t behoorlijk verpest zo op die manier..ik hoop dat snel weer t oude is,net al 2007!!2008 was trouwens ook wel super groundzero!!
Was weer een goed feest, vorig jaar wel wat beter maar goed..
Was een uitstekend feest, geluid inderdaad van hard naar zacht en andersom . Voorderst een top feest!!! Early, main en hardcore waren goed te doen . De clubshit in de vreethoek had van mij niet gehoeven, of in ieder geval wat zachter tering. Ik weet niet of er al wat bekent over was maar op PF stond dat het BUSkaartje 5 euro was, kom je daar aan is het 8 euro?! Goed wie zeikt er om 3 euro maar als dit Amerika was, was er opcker iemand aangeklaagt haha
Wat een vette party!! Af en toe behoorlijk wazig, en heerlijk rondjes kunnen spoken door het bos! Alleen jammer van het wissellende volume bij sommige area's!!
hmm minst dolle gz, de main was echt slecht aangepakt! De main mag beter gewoon op het water, ook het geluid was SLECHT!! soms leek het wel een goedkope kermis daar! en echt fatsoenlijke setjes heb ik ook niet gehoord ik weetniet had er wel wat meer van verwacht, vergeleken met de andere 2 jaren....
Ja leuk! Hoogte punten: begin van de avond @ Early met Dano en de groep, en de boot - vooral in het begin, maar ook Champ-e-on en Dano draaiden weer lekker Ik vond de main mooier hoe die vorig jaar stond. Kampvuurtje was weer fijn Huisje was de shit!
Tjah.. heb me goed vermaakt, de locatie blijft vet en in de early was het supergezellig, maar qua geluid en dj sets toch echt een stuk minder dan vorig jaar.. Placid K en Ophidian verder helaas vrij weinig echt boeiende sets, veel hitjes..
Vond het geluid wat minder, maar dat lijkt het tegenwoordig op ieder feest te zijn , hardcore was een beetje.. apart.. Laatste 2 uurtjes main was top!!
Viel erg tegen in vergelijking met volgend jaar in de hardcore tent werd niet eens hardcore gedraaid alleen maar KLote herrie.
gezellig alleen te duur voor een feest als dit. nog 6 euro durven vragen voor dat reuzenrad en wijn tiefus duur nog nooit zo weinig gedronken!!! prijs en sfeer/aankleding kwamen NIET overeen
Leuk feestje, was alleen de 45 euro niet waard. Delta 9/Lenny Dee helden van de avond. Partyraiser wat ben je toch een flut artiest. Ook nog nooit zoveel mensen van de kaart gezien op een zero tolerance feestje
Nou dit was gewoon een ramp met geluid heb me alleen vermaakt bij de house!
Echt een super avond/nacht/ochtend gehad !! Enorm naar me zin gehad met iedereen!! Geluid was idd niet echt geweldig, ondanks dat vond ik het een lekker feest met een goede sfeer!!
Af en toe viel de muziek me een beetje tegen, moest bij de hardcore en sluiter van de main te lang wachten om te knallen, maar als het knalde, knalde het ook goed Verder supergezellig met iedereen en ook weer veel gelachen
vond vies tegenvallen... jammer had er meer van verwacht! gelukkig wask met n leuk groepje!
Ik ben geen zeikerd maar eerlijk is eerlijk, het was geen GZ.. Geluid moet echt beter!!! Ach vlgnd jaar gewoon weer hetzelfde als andere jaren! Maar gelukkig heb ik de reis hoog in het vaandel staan! Wes en kornuiten, Hartstikke bedankt was echt top!!!!
Ik zie het achteruitgaan 3e editie Ground zero voor mij begon met grote hardcore stage geweldig publiek die helemaal uit ze dak gaat. Wat je nu ziet tegenwoordig is slenteren bezuinigen, klopt ff allemaal niet meer. Ondanks dat nog aardig kunne vermaken
Opzich topfeesie Mooie biefstukken liepen er rond Trieste security(N) maja opzich wel vermaakt met me gappies Volgend jaar indien mogenlijk later plannen, veel te vroeg was het weer licht.. Had er opzich wel iets meer van verwacht! Maja volgendjaar weer! Oja...............stuntman Djep was weer back!!
heb er helaas niet zoveel van meegekregen dus volgend jaar weer een nieuwe poging! werd trouwens wel erg lekker gedraaid bij Djax!
Organisatorisch was het prima. Geluid was bij alle area's (behalve HC tent) bedroevend slecht . Maarja.. klagende omgeving. En logisch ook, zou 't zelf ook niet tof vinden snachts.
Zoals elk jaar: GEWELDIG!!!!!!! Lekker weer, leuke mensen, goeie muziek(vooral in de oldschool) klein minpuntje was het geluid maar goed dan kunnen we wel blijven zeuren Top Feessie in Bussloo tot volgend jaar!
Geluid was echt te slecht voor woorden. Kon o.a. daardoor nergens mijn draai vinden.Laatste x GZ voor mij. Volgend jaar lekker Sean Tyas on the beach!!! Met de boys and girls oet de lutt!!
Ali en ik hadden er juist niks van verwacht en daarom hebben wij ons zeer zeker optimaal vermaakt op naar Dominator!
Locatie super (jammer van de andere opzet) maar welgoedkoop water hehe
had er wel wat meer van verwacht..geluid bij de terror mocht van mij wel wat harder bij de hardcore stond et nog harder haha verder best vermaakt
Slecht geluid, maar gezellig feesje.... Djax area en Partyraiser... draai vaker normale hardcore in plaats van da neppe gebeuk, dit was meesterlijk !! Vooral Walking the line en Imperial
Prima vermaakt, met mijn liefje en de rest ook natuurlijk. De hardcore stage was bacher, wat ik erg jammer vind. 2008 was wat dat betreft 10x beter!!
Lekkere party gek geluid kon wel wat beter, maar het stond niet zo zacht dat je niet los kon gaanmaar placid-k heeft een helden set neergezet toen was het geluid ook lekker en wat zag het er gvd mooi uit Goed geregeld met die boot dat er classics werden gedraaitwas bevordelijk voor de sfeer, goed punt dus van de organisatie maar miss volgend jaar wat hardere oldschool en early er op? super vermaakt met alle mensen met wie ik was. OP NAAR 5 YRS GROUNDZERO
Geluid was een lachertje Eigenlijk heel het feest had het niveau van een panfluit Enigste lichtpuntje: Delta 9 Lang naar Tieum uitgekeken, verneukt door de organisatie
Dano vs Tellurian was echt de shit! toen was het geluid ook nog goed hard.. errrrug jammer dat de gemeente kennelijk geklaagd heeft waardoor ineens overal het geluid flink werd teruggedraaid.. Heeft het voor veel mensen een beetje verknald voglens mij.. Maar weet zeker dat dit niet door multi en udc komt maar door de gemeente. voor de rest was het top geregeld.. Terrein was weer vet ingedeeld
I Ground Zero Proteus HELD Jammer dat het geluid alleen zo slecht was in de Pounding Grooves Geen bas en alleen hoog, volgend jaar wat aan doen hoor!!!
wat een slecht feest, t wordt ieder jaar minder! alles veel te dicht op elkaar en waar ging dit deurbeleid over???!! al die mensen die een 2e kaartje moesten kopen, omdat ze eruit waren gezet voor wat wiet? ging nergens over, t hele feest niet!!
Super(wazige)Sfeer, KlasseLocatie, Vette Aankleding = MasterParty! Ging veel te snel voorbij! Stel je voor: Ground Zero 2 dagen, Camping d'r bij voor overdag? Chille aan het water en 's avonds weer d'r tegenaan!
Misschien de volgende keer eens een reuzenrad en rollover weg laten en fatsoenlijk geluid voor in de plaats Wat een bagger geluid op de main en de hardcore Was niks speciaals wel delta 9 gruwelijk vet Tieum Partyraiser Volgend jaar niet meer erbij(N)
int begin geluid best zacht , maar later was wel knalluh
vorig jaar was veel beter. Geluid in de hc was kut. Dit kan veel beter, geluid in de early was wel lekker daar toch wel vermaakt. Sandy warez wat een held is dat! Overall: net niet vorig jaar was beter. Jammer
Met SUPER gezellige mensen .. feest vond ik toch beetje tegen vallen.. Wc's heel slecht geregeld bijna half uur wachten voordat je eindelijk kon.. locatie was leuk alleen echt een dolhof echt ongeloveloos!!.. Maar met alles bij elkaar was het toch zeker goed te doen! thnx knallahsss
bussloo blijft voor mij een "speciale" locatie, ook nu weer!! Stond allemaal wel net ff TE dicht op elkaar qua area's enzo,had allemaal wat ruimer gemogen,zit je ook niet met verschillende sounds dwars door elkaar... Verder goed vermaakt, Ieder rondje was weer anders
Teveel vechtpartijen (N) jammer. Verder een beetje sfeerloos. Gigantisch veel bekenden en de muziek hebben het goedgemaakt. Mark N uiteraard, en Scott Brown met 1 Engels plaatje
de subs vooraan in de hardcore gingen rond 1 uur gewoon helemaal uit,vorig jaar stonden ze de hele nacht vol aan,wat een aanfluiting dit jaar ga volgend jaar wel wat anders doen
Wat een vet feest!!! Lekker staan knallen bij de early, hardcore en Main! Industrial was ook gruwelijk.. En geluid te zacht?!? Nee man, missch wel voor mensen die graag heel snel doof willen worden... Vond t prima zo
Echt een leuk feestje!!! Lekker weer, goeie muziek > wat wil je nog meer?
Wat een heeeeeerlijk feest .. EINDELIJK een keer GEEN standaard hitjesparade in de hardcore area Enzyme X en Delta 9 TOP gedraait Kon niet stilstaan Verder vond ik het stukken mooier en beter als vorig jaar !
t was een mooi examenfeestje , bij de early en terror (halverwege) en de industrial was het genieten. Leuk familiefeest De afsluiting bij de main was echt een lachertje, wat triest haha (N) Maar ga zo door G0, wederom mooi opgezet en vette decoors. Geluid mocht iets harder, maar dat zal wel aan de gemeente liggen.
oppie toppie weer , alleen de aankleding was matig,beter weer heineken,ook jammer van die......die mijn vriendin ff onder het bier moesten gooiuh,en dan niet het lef hebben om het toetegeven , mooiste feestje van het jaar
De verwachtingen van vorrig jaar waren snel verdwenen. Leek een keer zo klein. Plaats die main terug! en de rest ... Verder prima vermaakt! Was weer een vet feest! Huppaaa.
Zooo wat een heerlijk knal feesjeee , Mega dik geluid overal, Heerlijke muziek gehoort!, en DJ Randy toch de held vd avond voor mij wat een SETTTT!!! Heerlijk !
Was me 1e keer GZ. Echt genoten, Ophidian, Delta 9, Sven Wittekind, Partyraiser, Delirium Bass-D en Vince Geluid had wel wat harder mogen voor de rest, eten was goed, bij de bar hoefde je niet lang te wachten Op de drijvende ponton met classics genoten met lekkere muziek en een opkomende zon
Gezellig geweest, jammer dat we een beetje ziek waren. sickest squad mooi decor overal!
Tjha... wat moet je nou zeggen over zon feest , gluid stond veeeeel te zacht , er waren dj's bij die de weg kwijt waren ofso en als de meeste mensen gewoon bij hun eige genre waren gaan staan was de sfeer ook beter had er veeeeel meer van verwacht. gelukkig was ik met toppie mensen thx schatje was super met je
optimaal &geweldige noten maar jammer van t geluid af en toe maar was zoiezo een relaxte avond
Stukken beter dan 2 jaar geleden, beter geluid en eigenlijk alles gezien wat ik wou zien behalve Mark N. Simon Underground Cut A Kaos, Moleculez, Ruffneck, Enzyme-X,Frank Kvitta, Sandy Warez, Rob Gee... allemaal dik in orde. Mooie area's en veel outdoor gebeuren. Vertrektijden van de Classic-area mochten wel even duidelijk aangegeven worden, ben er nu niet op geweest.
Vond 't een vaag feest.. Daar waar terror moest gedraaid worden, werd speedcore gedraaid.. Daar waar hardcore moest gedraaid worden werd terror gedraaid.. Buiten bij de hardcore zaal was het geluid gruwelijk hard.. En bij de Main juist FUCKING zacht !! Het feest was het net niet, maar kheb 't super naar mn zin gehad !! tot volgend jaarrr
Geluid te zacht, kon iedereen gewoon verstaan @ main. En na alle verhalen over GZ, had er teveel van verwacht. En het was niet leuk zonder myn krokodilletje ! Verder wel vermaakt.
Was me eerste editie, wist niet wat ik moest verwachten maar vond het echt GRUWELIJK!! see ya next year!
heb me wel vermaakt maar zag idd ook weinig mensen los gaan! slechter dan vorig jaar maar toch goed genoeg
bij aankomst een anderhalf uur goed vermaakt bij de early, helaas wouden mijn rug en benen toen ineens naar bed en heb ik me een ongeluk gezeuld met mijn eigen lijf. Toch maar liever een feestje overdag. Maar wat aankleding en muziek betreft BRAVO!
geluid had veel harder gemogen, en misschien wat opbouw in de muziek??? heb me prima vermaakt, maar ben nog nooit een uur voor het einde naar de auto gegaan, ging het net lekker los....zakte de muziek weer in...please dj's...jullie weten toch wel beter zeg???
De medewerkers die mn draaitafels hadden geregeld, super snel en top! bedankt!! Het was heerlijk draaien, William en Dano bedankt voor alles Bric ook super bedankt voor alles! Dit feest zal me altijd bijblijven, Ilja bedankt voor de toestemming voor mn schoonouders, het was in een woord super
Heel veel bekenden en dat is toch wel de enige plus. De rest zwaar matig. Op naar volgend jaar .
Wat een super vet feest van 11 tot 5 non-stop blijven hakken in de Early Ben de andere area's ook niet in gegaan. Sfeer was super Geluid was op een gegeven moment goed in mekaar in de Early Predator & Ruffnekc Scott Brown & Placid K Alleen wat draaide de vinyl junk dan GVD!!!! mainstream in de early kan echt niet. Verder echt super feest & Dano je zou toch de echt vergeten Dano producties van het mokum label gaan draaien? draaj dan niet alles kapot
Voor mij echt de minste Ground Zero tot nu toe! Kon nergens echt mijn plekje vinden en dus nergens echt los gaan. Ik wilde heel graag naar de classics maar ga niet 1,5 uur wachten op een boot, beter volgende keer weer in een tent! Frank KVitta maakte nog een half uurtje goed, maar om 5 uur toch maar naar huis gegaan!
Best feestje, maar valt ZWAAR in het niets bij vorig jaar, geluid viel écht overal tegen
sorry kan veel hebben maar dit is een kutfeest zeg slecht gedraaid muziek veel te zacht kutsfeer de line up moet volgend jr dusdanig goed zijn wil ik hier weer een keer komen jammer
Vortex, Daniele Mondello Draaide heerlijk . Maar ken het nog duurder het vreten??? Tering te ziek gewoon!!!! En dan is het nog niet eens te PRUIMEN. Verder was de muziek wel te doen...
Gezellig gehad met me groepie, maar waren idd een flink aantal minpunten!! Denk dat ik te hoge verwachtingen had! en ik schrok me de tyfus van die hond die me besprong!!!
SUPER feestje! Ook de after was weer zeer gezellig! Zucht... wat een heerlijk weekend, jammer dat het weer voorbij is! Maar volgend jaar zeker weer van de partij!
Ik vond het echt geweldig! Randy heerlijk, DNA nog beter, uit stapje naar J&W ook erg goed gelukkig draaide ze WTF daar had ik op gehoopt! Daarna Delta 9, Lenny Dee en Tieum helemaal geweldig! Geluid was in de industrial, het uurtje bij J&W en net buiten de hardcore tent erg goed! Heb dus op de goede plek gestaan blijkbaar! Partyraiser flop van de dag, 2x!
Wat een ziekelijk gezellige nacht was dit! Hoop bizarre momenten, Partyraiser in de hc was zeker harder dan de rest! Helaas Tieum niet wat ik ervan verwacht had, zeg maar erg slap gedraaid. En afsluiting main was toch ook niet knallend. Jammer dat het geluid daar niet optimaal was zoals voorgaande jaren.
Bah, bah. Was erg zeg. Hier ga ik nooit meer heen... Alles weer dicht op elkaar, veels te druk bij de hardcore, early was geen early, ontzettend druk bij de wc's. Het was het geld echt niet waard!!!
Sven Wittekind op de main Wat ben ik daar ff goed uit mn naad gegaan! Jammer dat ik er daarna niet meer zo in kon komen, was kapot baas! Maarja een jaartje niet naar GZ geweest, en ik moet er nog goed over nadenken om volgend jaar weer te gaan.. Classics area was wel leuk bedacht, ook leuke barmeskes maar wel lastig als je moest pissen en da podium ging net varen! Terugreis lekker op de praatstoel maar toch een te lange reis! Ik ga ff met hagel uit mn raam schieten, HALLEEJ
Sickest Squad, Speed Freak, Placid K, Ybrid en Kali DTS draaiden lekker, maar ik kon er totaal niet in komen. Zowel Simon Underground als Mark N gemist. Geluid in de terror, early en industrial was gewoon prima hoor moet je maar niet bij de hardcore gaan staan
Ik heb nog nooit zulk slecht geluid meegemaakt op zo'n feest! wat een tegenvallen! gelukkig verder zelf nog een feestje van gemaakt, maar dat kwam niet door het feest!
Ik vond het een heel vet vaag feestje. Het geluid was wat kut maarja daar heb ik me niet aangestoord. Trance Generators en Daniele Mondello waren heerlijk
ik heb me weer heerlijk vermaakt met mijn matties, chicks en bestie... Mark N en The Speed Freak helden van de nacht... alleen kon het geluid toch wel wat beter
leuk feest, maar muziek veel ste zacht, erg jammer. verder best vermaakt.
super feest kan nie anders zeggen van aankleding tot muziek alleen sommige plekken nie op elkaar afgestemd maar je kan nie alles hebben :Plaatste 2uur lekker los bij de main
Geweldig feest weer!! Goed vermaakt.... Helaas te snel voorbij
Was me eerste keer Groundzero, had vele goed verhale gehoord. viel me toch klein beetje tege. Maar heb me wel goed vermaakt Mooie locatie, sfeer redelijk, decroatie wel apart opzich had wel wat. alleen mainstage viel tege vond ik. De opbouw van stijlen klopte daar ook niet echt. En geluid viel tege een beetje bijna overal , Buite bij de Hardcore ging harder als binne. weinig goede setjes gehoord helaas.. Tieum Man van de avond
Heldige nacht gehad, al lag dat niet aan Ground Zero maar meer aan de gezelligheid Ernstig veel gelachen en genoten van sets van The Machine, Activator (als je dat foutje ff wegdenkt) en Pavo
Bussloo blijft een superlocatie, bijkomend voordeel dat het om de hoek ligt van een aantal DJ's had ik een betere set verwacht, wat meer overgang dat soort dingen, maar tegelijk heb ik ook wel wat lekkere setjes meegemaakt... het bier was alleen echt extreem smerig! verder heb ik me kostelijk vermaakt en kapot gelachen gedurende de dag (en de dag erna)
Was leuk hoor, alleen ik voelde alleen maar bass in de hardstyle zaal. Verder wel aardig gedraaid opzich, alleen de terrorzaal was eerder n speedcorezaal
was een tegek feest...heb leuke foto,s kunnen maken ook,,waaronder 2 in het speciaal..ontkennen heeft nu geen zin meer de gene waar ik t over heb weet wel wat ik bedoel
WAT EEN KUTFEEST, SWLECHTE ORGANISATIE MET BUSSEN EN COMMUNICATIE !!! kon gvd niet eens eerder weg omdat de bussen pas om 6uur kwame, zit je daar buiten in de kankerkou!!!
leuk feestje, slechter als vorig jaar, geluid in de hardcore was belachelijk slecht! te weinig bars overal, 1 bar per area of helemaal geen dus ik houd t op vorig jaar
De minste GZ tot nu toe, dat wel! Vinyl Junk & Dr Macabre hebben voor mij veel goed gemaakt!! T geluid was echt pijnlijk ZACHT, maar volgend jaar er gewoon weer bij!!!!
Mainstream melodietjes beetje jammer, MainStage was ook weinig, Partyraiser was echt slecht aan het einde! soort hardStyleAchtige ietsVanBeuQset! djax: was kutLocatie, was net een fietspas zonder fietsen maar met volop voetgangers.. Had geweldig kunnen zijn. EN de Tering wat bestaan er nog een hoop Aussies Maar Een Feest Moet Je Zelf Maken, Dus Heb Me Nog Vermaakt! -->OJA.. Sven WitteKind Op de Main... Gevolgd door PavO.. NatuurlijK
zeker wel geslaagd feestje heb me goed vermaakt bij de hardcore al kreeg ik het idee dat sommige dj's niet echt begrepen wat ze aan het doen waren, sommige waren niet om aan te horen delta9 bijvoorbeeld (N)
de enige lichtpuntjes van de avond waren de sets van sven wittekind en frank kvitta en de gezelligheid met iedereen weer. Voor de rest was het één groot drama. Main stage zag er zwaar onder de maat uit met ontzettend ranzige danser. Vraag me af wat het allemaal moest stellen. . Die mc van de djax area had zich beter mogen voorbereiden. De naam van een dj verkeerd uitspreken kan toch echt niet . Conclusie vroeg naar huis gegaan en lekker op tijd in bed.
goed feestje Alleeen de in terror stage hadden ze wel meeer TERROR moete draaien!! en je moest gvd 10 min. lope voor je biertje ma voor de rest wast heerlijk!!
Vond het wel 1van de beteren,Mainstage ook met Schranzz,beuken daar0!!!! voor de restTerror en Industrial Alleen idd het geluid beetje jammer altijd
hoewel het geluid hier en daar beter kon, heb ik me goed vermaakt
Was weer super gezellig, de aankleding was beter dan voorgaande jaren, wel vond ik jammer dat de main niet meer in het water stond, waardoor de dansvloer een stuk kleiner leek/is
Goed vermaakt. Organisatorisch was eigenlijk alles wel goed geregeld. Volgend jaar het geluid iets beter in de verschillende area's en dan heb je helemaal een goud feestje
Ik miste wat..... geluid ? Bass ?? (en daardoor sfeer ???) Toch wel de belangrijkste ingerdienten voor een geslaagd feest lijkt me, als je dat niet hebt kan je net zo goed geen feest geven...vond er nix aan, ben om 03.00 naar huis gegaan.
Super vermaakt,Veel bekenden,dus gezelligheid!!musica&volume af&toe echt RuK!T was best druk,HC had sfeer,was bij de main ff ver te zoeken...laatste 2 uurtjes wel topEdtie 5 MOET WEER KNALLEN!!!
Wat een enorme anti-climax was dit! Het geluid was ver onder de maat, de main was een lachertje en ik heb geen fatsoenlijke set gehoord! Laatste keer GZ, laat dat duidelijk zijn!!!
Feest was wel kicke . maar vond het vorig jaar beter .. Geluid ook niet denderend hard ofzo. maar wel zuiver.
goed vermaakt! blijft een toplocatie, maar stuk minder mooie stages dan vorig jaar, en volgend jaar die main weer gewoon op t water ajb! wat was de main een tegenvaller dit jaar zeg .. en TOCH had het de laatste 2u weer de échte ground zero sfeer voor mij ..! Vorig jaar nog altijd de beste
Djax stage was top rest minder volgend jaar zeker weer ook al was het niet veel dit jaar.
Matige aankleding .. Geluid bijna overal gwn K*T! .. Hardcore tent te klein & wrm juist de hardcore waar iedereen los gaat in een tent? Buitenlucht is beter! Vorig jaar was het stukken beter!
Nog maar een nacht en dan zal het vreugdevuur ontstoken worden. Vanaf het drijvende classics Area op het meer zul je het vette vuurwerk in het gitzwarte water zien weerkaatsen, terwijl de lasers boven je de donkere sterrenhemel doorklieven. UDC en Multigroove laten zich door niks of niemand meer tegenhouden; op 4 juli - van zonsondergang tot zonsopkomst - viert Ground Zero Festival haar onafhankelijkheid: Independence Day! 115
Komende zaterdag zal Ground Zero Festival 2009: Independence Day dan eindelijk in al haar hevigheid losbarsten. De editie van vorig jaar werd door het publiek van Partyflock als "geweldig" ervaren en UDC en Multigroove zijn momenteel keihard aan het werk in Bussloo om er voor te zorgen dat de editie van dit jaar alle voorgangers volledig zal overtreffen. 112
Uit de smeltende poolkappen werd hun DNA verzameld en middels hi-tech kloontechnologie kwam een hoogstaande beschaving weer tot leven; de Water Community. Op 4 juli zullen zij weer herrijzen van de bodem van het mystieke meer van Bussloo om voor één nacht vasteland te veroveren met een gigantische Mainstage, een niets ontziende Hardstyle Area en de beukende Pounding Grooves Area. 63
Vanuit de verschroeide aarde vormde en muteerde zich de hardste levensvorm dat de wereld ooit had gezien. The Fire Community overleeft onder de meest extreme omstandigheden: van de dreunende Hardcore die over hun terrein klinkt tot de snerpende Industrial Sounds. En diep in The Fire Community verscholen klinkt Hardcore gemuteerd tot de meest extreme vorm denkbaar: Terror. The Fire Community zal hun vuur ontsteken op 4 juli en hun onafhankelijk verdedigen zonder enige compromis of genade! 94
Na de allesverwoestende nucleaire oorlog was er niks... dacht men... enkele overlevenden trokken zich terug in de ondoordringbare bossen waar zij terugvielen op de eeuwenoude tradities van Indianen en Egyptenaren. Zij herontdekten de spirituele vruchten van het bos en componeerde hierbij de passende muziek. Tijdens Ground Zero zal de Forest Community hun Bonfire opnieuw ontsteken, begeleid door de beste DJ's die van heinde en verre komen om de heilige grond van Bussloo opnieuw te verdedigen. Met trots presenteren zij zichzelf hier en wanneer je ze precies kan verwachten op de avond! 81
Het aftellen naar zaterdag 4 juli 2009 gaat gestaag door en met nog iets minder dan vier weken te gaan tot Ground Zero Festival is het tijd om een tandje bij te zetten! En niet alleen jij wil erbij zijn als Ground Zero haar Independence Day viert in het adembenemende decor van Bussloo, want ook The Darkraver is toegevoegd aan de programmering! 27
Ground Zero Festival’s officiële website www.groundzerofestival.com?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock was al een bijzondere en vooruitstrevende partysite. UDC, Multigroove en ontwikkelaar Webspace Design hebben echter achter de schermen keihard doorgewerkt aan de website en presenteren vandaag met trots GroundZeroFestival.com 2.0! 44
Op zaterdag 4 juli 2009 viert Ground Zero Festival haar Independence Day in het adembenemende decor van Bussloo met een enorm vreugdevuur, een compleet drijvende area met een volwaardige stage op het mystieke meer en nog veel meer. 194
Op zaterdag 4 juli 2009 wordt tijdens Ground Zero Festival de verbeten strijd voor vrijheid en broederschap geëerd en de overwinning gevierd; Independence Day! Weg met alle manipulatie en betuttelende regeltjes; UDC en Multigroove gaan alles behalve geruisloos de nacht in. Van zonsondergang tot zonsopkomst staat je dan ook een programma met ballen te wachten op de heilige grond van Bussloo. De kaartverkoop zal op zondag 1 maart gestart worden, het aftellen kan beginnen. 63
Whenever any form of government becomes destructive,
it is the right of the people to alter or to abolish it.
-- Declaration of Independence, 1776.
111
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 22.7, leeftijd mediaan: 22.6 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling
Main Stage
Sven Wittekind
Vince
Delirium
Bass-D
Pavo
Partyraiser
Alex Kidd
Live: Trance Generators
Daniele Mondello
JP
Miss Monica
Spider
MC Rems
MC Apster
Pounding Grooves
Proteus 🇫🇮
Mark EG
Dark By Design
Live: A*D*A*M Lab4
Alex Kidd
Kidd Kaos
Coldfusion
Russian Mafia
2Junxion
DJ Kutski
Danny D
MC Flax 2 da max
Hardstyle
Activator
Josh & Wesz
Max B. Grant
Live: DHHD
Super Marco May
Dutch Master
Vortex
The Machine (LI)
Abyss & Judge
Express Express Viviana
Beat Providers
J. Hiroshy
Norman
MC J-B
MC Tha Watcher
Djax
Miss Djax
Sven Wittekind
Sandy Warez
Frank Kvitta
Mike Drama
Robert Natus
Manu Kenton
Andreas Krämer
Thomas Pogadl
MC Da Silva
Classics
The House of God a.k.a. Luca Cucchetti
Bonzai classics Live
Dano
JP
T99
Miss Monica
Quadrophonia
Live: Meng Syndicate
Bountyhunter
Champ-e-on
Gino
Industrial
Simon Underground
Stormtrooper
DNA DJ-Team
Live: Ophidian
DJ Randy
The Rapist
Live: Forsaken is Dead
Cut A Kaos
Live: Moleculez
Live: Ybrid
Live: Slavefriese
Kill ‘em All
Live: Sarin Aussault
Live: Kali DTS
MC Linez
MC Axys
Terror
Speedfreak
Mark N
Smurf
Live: Noisekick
IOM Factory
Live: Nordcore
Live: The Sickest Sqaud
Crazy-2nr
TeknoBitchFuker
Live: iGoA
AK47
Live: TimeTwister
Frazzbass
Komprex
Live: Speedkore
Live: Gabba Front Berlin
Hardcore
Delta 9
Tieum
Ruffneck
Vince
Lenny Dee
Bass-D
Dr. Rude
One man//half machine
Live: Human Resource
Enzyme X
Miss Twilight
The Antidote
MC Da Hustla
Early Hardcore
Rob Gee
Predator
Dano
Scott Brown
Live: Dr. Macabre
Placid K
Tango & Cash
Tellurian
Live: System 3
Vinyl Junk
Chaos
MC D
Bonfire
Madskillz
Franky Rizardo
Bingo Players
Bob Bishop
Mr Joey
Raul Móniz
Amber
Chris Cortez
Martijn van Langen