Partyflock
 
here

Nightmare Outdoor

foto's
album,2126 · zeer goed · ical
Nightmare Outdoor
georganiseerd door Site, Site,

Recreatieoord Binnenmaas (buiten) op de kaart Site
Vrouwehuisjesweg 1
Mijnsheerenland
Nederland🇳🇱
hardcore × 32, oldschool × 14, industrial hardcore × 12, darkcore × 10, classics × 9, terror × 7, speedcore × 1

Tickets & prijs Nightmare Outdoor

Voorverkoop:€ 39,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Meetings
Er waren 7 meetings, de drukste drie om 00:00 met 32 bezoekers, om 16:00 met 30 bezoekers en om 21:30 met 15 bezoekers.
Winactie (gesloten)
Verslagen
Door Lepson (1243), *BlowCo* (2939), anoniem (1533), wouws meisje da producer (1673), [K]!m× (1275), Kickass! (1272), [023] PimRitsel (2111), Marianne L.ovee Yannic (1763).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig150433%
zeer goed152934%
goed98622%
ok591%
voldoende2576%
onvoldoende772%
slecht391%
zeer slecht14
waardeloos401%

1321 waarderingen tonen

500 willekeurige waarderingen

heb 't REUZE na me zin gehad :yes: en 't was SUPER GEZELLIG :D
!!!­REBIRTH!!!­
EN LOSSSSS:respect:
!!kroon!!
Was egt weer een super knal feest :bounce:
!!NIX!!
Volgende x mag het volume wel wat harder, maar verder een goed feesie(Y)
!Freak!
Wat een tegenvaller !! Op een hardcore feest heb je goed geluid nodig!!!!!
!jeroentje!
vorig jaar veeel beter aan het begin was het nog wel leuk maar naar mate de nacht vorderde hoe harder ik hem tripte maar zo zie je maar dat vriende je niet in de steek late;)
!mirjam!
ik vond het vorig jaar net ff wat beter pakeren,mainstage het pakeren duurde veel te lang mainstage veel te klein en dan ben je binnen en dan ben je ziek :/ maar het was toch ff gezellig
# o7o BITCH!
FEEST WAS SUPERR !!! :d:d Alleen Zo Lang Lopeuh Naah Die Autoo Pffffff
#070 Bleekuh
KOUD!! Maar Veder Was Het Zeker Wel Chillend Hoor :D
#__­HardCore__#­
super feest! gesellig en goede muziek!
(6)THE BOUNTY­HUNTER­(6) (l) MARGIT 4EVER
zwaar klote met parkeren maar voor de rest heb ik het goed naar de zin gehad
(f) MiMmY (f)
tja leuk
(k) ANGY
Old Schoolgangsters tent:respect: DJ ROB (y) mc Joe was weer top en Reza super gedraaid:respect::respect:
Zeker een leuk feessie heb me goed vermaakt!! Gezellie met mijn vriendje obie :P alleen duurde het mega lang voor we binnen waren!! :bounce: partyraiser :bounce:
Super feessie, super naar me zin gehad met de mensen met wie ik was....
waren dr nou trouwens 2 dooie gevallen?
Superrrr..... Zwaar uit me dak gegaan... Geluid in de terror zaal was het beste.. Bij de andere tenten wat zacht! Volgend Jaar Weer :yes:
Het feest was super, lange rijen was gewoon zwaar kut. En de drankjes waren echt veeeeeelllllll te duur :s 4 euries voor een cola
gezellig
(STK) Bonehead
was wel leuk maar vorig jaar vond ik het beter :)
was weer leuk feesie,,, brrrr wel koud.... veel te lange file !! maare (y)
* de Kale *
Ondanks vele minpunten [parkeren,geluid,vechtpartijtjes,bier :S ] toch nog lekker uit me dak gegaan :)
zeer goed
het feest was echt helemaal geweldig! al waren we wel erg lang onderweg + 3 kwartier staan wachten voor de ingang maar dat was zeker het wachten waard... echt zo goed vermaakt.... maar het mooiste van de avond was toch wel --==>> 05:00 - 07:00: Forze DJ Team!! :respect:
kicke toch :yes:
de lokatie vond ik echt nix aan!!! maar heb me hendig goed vermaakt was echt lachuh :respect:
*BlowCo*
T was een gweldig strak feestie:D:D
*Jaylele*
dit jaar weer,,, 2007
*KILLA*
EVEIL
*Lisanne
Super feest!!:bounce: Hardcore tent was echt(y)
*M@RK*
(y)
*­Marjol­eintje­*­
Wat jammer was dat je te langggg moest lopen en te langggg wachten om eindelijk naar binnen te komen verder een SUPER FEEST!! Echt naar me zin gehad:)!!!
Feessie kon NIET tippen aan vorig jaar!!!! Maar toch super vermaakt :bounce: :cheer:
Begin vond ik minder.. maar later :O zooo vet feesie :bounce:
Kutfeest
Lekker feestje! Erg gezellig, jammer van de slechte bereikbaarheid :(
- luke B)
leuk feesie alleen jmmr dat die parkeerplek zown eind lopuh was :bier:
- mama ilse -
super vet feest!!! :respect:
was een vet feesie:Dalleen jammer dat het zo koud was buiten:(
Lekker feesje:cheer:
-=­[*­TeRRa|­|TeKK*­]=­-
mooi feessie!(Y) ietsiepietsie raar sfeertje...:S maar dat mocht de pret niet drukken, trekken we ons nix van aan...;) wel vet koud gehad, en de laatste paar uurtjes wou ik tog erg graag naar de ootoo...:S:D
Super feest. M.O.C & Forze Dj Team
-DeNiSe-
heb me weer prima vermaakt:D:D
-kick
geluid had wel wat beter gekund, maar voor de rest prima vermaakt :vaag:
-Millie Billie-
super tof feest...alleen jammer van dat pokke stuk lopen en de wc's.verder goed naar m'n zin gehad
-NL-**­Puckiejj**­-NL-
t was veel te koud en der werd ook nog eens kut gedraaid
-offensive-
:bier: lekker lang lam :bier:
Oldschool zaal (y) DJ Jor-in (y)
wat een klote feest veels te druk
...­:::Forever Young:::...­
super heftig feest.. Eg vermaakt... :)
...Rianne...
wat een pleuris feest was dit zeg...
pilo hou je bek want was vet veest
.Gossa
ENN LOOSSSS!!!
Was Gezellig Feestje :D
Super feestje :jaja:
010-Streef
Was een knalfuif...prima naar me zin gehad...maar het strand was beter
0223:b­ounce:­jimmy:­bounce­:0223
feest was idd wel kikke aleen parkeren mocht wel wat beter idd
1231-1321
was wel redelijk feest. geluid had harder gemoeten in de mainstage. en dik 1 uur wachten om binnen te komen is ook nie prettig. masters of ceremony echt vet! en tha playah niet te vergeten!
Het was GEWELDIG!:jaja:
81Pope
Ondanks de vele min punten, heb ik me toch wel weten te vermaken :bounce: RTC-LIFE :bounce:
::mandy
helemaal goed :respect:
MEGA VET FEEST(Y) :respect:tommyknocker:respect:forze dj team:respect: UDC(Y)(Y) toppie
:banan­a:One2­Annie!­
was (Y) feesie !
:bier: Dark-Negative-Antisocial :bier:
was wel aardig...
:bier: Fennik :bier:
aantal minpunten : Als je met de auto was, was je de pineut, die hebben er echt heel lang over gedaan volgens mij. Ik was met een kwibus die kon wel redelijk dichtbij ons eruit gooien. Daar in de rij staan was een RAMP! moet veel sneller gaan allemaal en meer rijen. Geluid in de main was heel slecht, bijna overal mocht het wel wat harder!Het was goed dat plee's gratis waren(Y). Ik had er wat meer van verwacht (vooral van het geluid!!!! :( ), maar Partyraiser draaide ff hard!!!!(Y)
:bier:­FredHe­rrie:b­ier:
ja lkkr :P
was egt wel nie zu dol, !! mooi feestje
Was Echt Vet :bounce:
:bounce: Cr@­zy Chick :bounce:
Was weer gezellig. :) Prima vermaakt. :p
ja ik vond het een kut locatie maar wel het geluid en de style die er gedraait was beter :yes: maar had er cker wel meer van verw8 maja je moet het zelf gezellig maken he dat was het cker !
Was super vet feest! zekerz relax dat het niet hee­­ft geregend :D sfeer was top, muziek ook, nouja e­i­gelijk alles :D op naar de volgende Nightmare :D­ :bounce: parkeren was alleen klote! en ohja wie heeft (bijna) al onze BKJN borden gejat
:bounce: Stout :bounce:
Geweldig feestje, alleen beetje druk :P
heen weg kut,lope n­aar het feest kut. het feest zelf kut. zuipe kut, ­wc's kut, terug weg naar de auto kut EN TOEN KAPT­E DER AUTO ER MEE DAT WAS HELEMAAL KUTTTTT!!!!! e­n toen was het maar de trein pakke kortom he­b een verkkrt feesie gehad
:bounc­e:casp­er:bou­nce:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah
:bounc­e:wiet­sie!­(f)
KK zooi had wel anders verwacht eerst de heenreis kk klote 2 uurtjes binne en hop weer naar huis KK feest GING HELEMAAL NERGENS OVER!! volgende keer beter
wie heb die onzin met parkeren verzonnen :S wat een tyfuszooi en dan ben je ook nog als invalide VERPLICHT dat hele stuk of terwijl die 10 minuutje volgens die parkeerwachters( was niet echt 10 min maar eerder half uur) te moette lopen omdat je met rolstoel dus niet de bus in kan slecht georganiseerd....:@
heb me über goed vermaakt :jaja: :respect:
echt een super feest maar wel koud
:jaja:JADE
Kut Locatie!Kut Drempels!kut wc;s!!weinig deco!Heb Me Voor De Verder \rest Heel Goed Vermaakt!
:lijn: SuuSie :lijn:
het was wel gewoon ff helemaal uit je naat gaan :D :D heb het SUPER gehad :D
:lijn:-NicK-:lijn:
ja tog was echt lekker feesie lekker hakke tog alleen jammer van terug lopen naar de auto!!
errg goed vermaakt... alleen geluid bij main te zacht!! verder wel goed feesie :P
:Prooie:P
tja...was wel leuk en op elk feest is wel wat te zeiken...tommy knocker:respect:
:vaag: Dí$­ i$­ Terrör :rot:
tsja, meeste dinge kut geregeld , geluid moch harder , allene op de mainstage stond het goed genoeg..beetje kut sfeer maar toch wel vermaakt,:D was raaar ook :vaag:
<-<-<-...­[R]onny...­->->->
WAS WEER KNALLUH!!!
<<MartijN>>
Knakenfeest, echt bagger georganiseerd. Kutbende vorig jaar was 10x beter
<><mic­hael><­>
uhm wat een k*tfeest zeg never nooit niet meer doe mij maar q-dance of b2s feesten wan heb je veel meer waard voor je geld...
De sjeer is altijd goed...maaruh dat komt door het plubliek wat er op af komt...voor de rest vond ik het ook niet goed ge­organiseerd...vorig jaar was veeel beter...!!!Maaruh heb muh zo ie zo vermaakt...vind het alleen geen 43 euro waard...en dan nog eens 5 euries voor die gare parkeerplaats...waar je fucking lang voor in de rij stond...en het geluid dat mag altijd harder :D
>>> DANIELLE <<<
nou nou ik vondt het echt een goeie lokatie hoor,vondt het om eerlijk te zijn beter als vorig outdoor de lokatie dan he.line up vondt ik nou niet echt super geweldig maar toch goed naar me zin gehad.echt jammer ook dat er altijd wel een paar mensen zijn die relletjes gaan veroorzaken he.:yes: maar ja wa doe je er aan.en ja de wc's kon echt beter ja is altijd fijn als je wc papier hebt ej.kwam er om 7.00 achter dat je bij zo een kraampje zakdoekjes kon halen.hahaha ook makkelijk.
heel erg vaag .. veur de rest! zat dr ook wel goed­ in met mezelf! liep ffkes allemaal langs de lij­nen heen! OFNIE .. mja, ben dr nog steeds niet over uit! heel vaag .......
ik het zekker noch is over doen
>Relaantjuh<
was zeer matig, vorig jaar was veel beter ok een betere lokatie!! PARTYRAISER WAS ECHT VERDOMD GOED BEZIG :respect:
?!?!?
Het was Leuk!!! Vooral de de terug reis.. en zeker als je pas om 1 uur smiddags in je nest ligt hahaha...
Lkkr feessie
[*­010*­][Rotterdam-Only][*­FR*­]
LightShow v/d mainstage was helemaal geweldig!! alleen volgende x maak de terror tent groter, dat sloeg nergens op!!! verders Prima vermaakt:D
was aardig geck feesie(y) maar volgende keer dat geluid wel vol ope!!:P
[-sven-]
was wel lekker feest aleen jammer dat het zo koud was :( kune ze beter hardje zomer doen man als de temp wat hooger is savonds maar ja jo
[0570]DERKIE
:respect: The Forze Dj Team :respect: en de andere op de main waren ook wel goed
[077] Reneetjuhh
slechte opstelling.. kut rotterdam!! verder wel gezellig maar had er veeeeeel meer van verwacht! vorig jaar was much better!
beetje jammer weer, tis dat t gratis was.....
was wel lache feesje alleen t parkere was 20 minute lope ofzo, en de muziek kon wel wat harder en er liep ongeveer een half korps politie en drugshonde:S vond t maar slecht georganiseerd dus
ik heb het wel naar me zin gehad maar vond jhet feest zelf iets minderheb een uur in de rij moeten staan ,en er waren maar 2 wc en hoe ze eruit zagen....:S en wat was dat met die honden hey pfffff
wet er eigenlijk nie veel meer vanaf:vaag:
Was TE gekk !! :) :)
[HC] State of Mind
whoaaa, lekker feestje!! mn eerste keer rotterdam, en zeker niet de laatste!!
[HGDG] Para-Teringleier :smoke:
stuiterballuuuuhhh !! :bounce:
[NL] RG [NL]
Mega Bruut:D eg gweldug feesje :respect:
[NL] stefke [NL]
GE-WEL-DIG! :respect:
Was weer helemaal los!! :yes:
jah hij was weer lekker hoor AKIRA rules:P
Was super feessie, volgend jaar weer!!!!
HET WAS IN EEN WOORD SUPER HEEL ERG NAAR MIJ ZIN GEHAD
[NL]Sland_­Gabber[NL]
kick feesie :p jammer dat k met rtc in de rij stond maja :p de rest was ook kick
[NL]TerroR-KaaSs
:[ ja ging wel :bounce: alleen ze hadden de terror tent veel groter moeten maken 8) en geluid bij mainstage kon toch wel harder..
[SF] Trip_­O B)
zo dan :D goed feest :respect: vette muziek gehoord (L)
is wel voor herhaling vatbaar :)
[TerroR_­Bierbert_­H4L]
Was weer is een knetter gek feest:D(Y) alleen geluid mog zkr wel harder:S
[TERRORist]
wel vet feest. all1 donderde met me dronke kop de sloot in en lag daarna op ehbo:(
^Rocco^
blij dak er was na 80km omrijden :p
volgend jaar weer!!
(Y)
Angel Of Hell
Was wel een leuk feessie:D want vermaak me altijd samen met me moppie:D(K)
AniThing
het was me een nachtmerrie wel:D:D volgende keer weer!!
Ja leuk feest sfeer kon beter
Goeie shit ouwe!
aryM
Ik was zooo knetter :) Maar vorig jaar was 1000x beter
Axzell
was een (y) feest! alleen beetje jammer dat die Terror zaal weer is zo klein was (n) maar toch vond ik Nightmare Outdoor vorig jaar een heel stuk beter :yes: :respect:
B
Super feesje:D!! Vooral main stage goeie plate:respect:
Het geluid vond ik minder (n) :S en de sfeer was ook ver te zoeken overal, in de early zaal viel het wel mee gelukkig, ­met de bekenden was het weer gezellig ;)
het was weer een leuk :vaag: feessie :bounce:
zekker wel een top feest(y) op naar de volgende alleen ze moeten ff regelen dan dat die fucking auto's wat dichter bijer komt te staan want met de pendel bus was ook niks :P:P
..
balblowa
muziek veel te zacht te ver lopen kut lokatie
Bar-Y
live acts ware geweldig rtc was dik knalle
ben je wappie dan ???
afgezien van de rij in t begin en de kou buiten was t een super feest heb me goud vermaakt
Beros
jaa was een wous feest alleen voortaan ff fietsen neetzetten bij de pakeerplaats want was een eind lopen das was weer minder :D
BERROR
super geweldig feesie was een lekker sfeertje maar voortaan minder mee zinge geen stem meer over verdomme
BERRYDEJONGE
feesje was spuper geleud was vooral in de hardcorer zaal slecht :(maar voor de rest was het topie:)
binky goof
stond het geluoid nou zo zacht of ben ik doof man man man veel te gek feest voorde rest
BIOCANDY
het was een wel vet feest ! buzz fuzz, en m.o.c :respect:
TE KK GRUWELIJK WHAAAAAAAAAAAAAHHHH
Was moooooi
blumbah
echt super
beetje veel afstand tussen de verschillende area's ! verder akira :respect: was goed te doen :bier:
Bosdui­veltje­²³
wel een terror tent..... maar maar weinig terror.........
Bozzmeister
't was heeerlijk (Y)(B)
volgende x ckr weer :)
ja wat moet ik er van zeggen goed vermaakt en vond het lekker
bro4life
MWaaa Ik vond het Viez tegen vallen was een kut Zweer. Geluid was Bagger. Slechte organisatie je moet tever lopen naar je auto, en te veel kuthonden daar, en er was nog zo domme DJ die Amsterdam hooligans zegt in rotterdam!!!!! dan spoor je niet binnen 1 minuut was er ook al weer ruzie..... ag ja
Brokke­npiloo­t
was weer kicken jammer dat het geluid niet zo hard was maar zeker weer geslaagd feesie
MOC-Unexist-Dione-Partyraiser:respect::bounce: GEEF ME EEN BANAAN !!!!!!!!
C H O I C E :looser:
T OPPY :jaja:
C@@TJE*078*
super feest!!!! Beetje jammer van de pakeerplaats lang leve de taxi
Camille
superrrr feestjuh!
Cartman&­Dennis
't was net ecibel :D
WIE HEEFT ER EEN DIGITALE CAMERA GEVONDEN ???
channieke
was cker wel een vet feestjuhh!!! alleen kut geregelt met parkeren maar verder goed vermaakt
Echt wel vet feestje!! Jammer van de lange langee rij voor et parkere en dan nog een heel stuk naar et terrein.. maar verder zeker goed feestjee!! (Y)
CHRiSPy
Te druk, muziek te zacht, rare sfeer en Forze draaide laatste uur best slecht maar verder wel een leuk feest! Panic Vs Evil Activities was toppunt!
cinnamoontje
Heerlijk feesssie zo buiten in de frisse lucht ;) en die oldschool tent op het eind vond ik ook wel rielekst (Y)
crimmie
wat een kankahfeest t enigste goeie waren de gratis wc!parkeren slecht zweer opgefokt en de muziek klote :yes: eens maar nooit weer
D i e n
prima feestje :bounce: uitstekend vermaakt... we waren met een super groep mensen bedankt... ;)
kut hond bij de ingang heeft t feest verneukt....
Daantjuhhhh :bounce:
Ik had er zo totaal geen zin in :S..maar eenmaal binnen ben ik echt volledig uit mn naad gegaan :|..volgens mij geen minuut stil gestaan :9...Was een zeer geslaagd feesie :jaja::bounce::vaag:
Daffy Fuck
was supper gezellig, alleen lang wandelen
Daisy©
Tegenvaller, heb me wel veermaakt, maar daar is ook alles mee gezegd! Voor dat geld mogen ze wel met wat beters komen!! Beter decor, betere parkeergelegenheid, betere entree, beter drinken, toiletpapier :[
DaMi
top feesie zeeland bedankt weer :P
Damir.
KK VET VORIG JAAR WAS HET IETS BETER
Danny Katwyk
lekker knallen;)
Danny Lanser85
was zwaar vet:bier: Akira Partyraiser:respect:
DarkForce
Wat een feest!!! Geweldig gewoon!:D buzz fuzz,gijs,neophyte&stunned guys, nossie, tommyknocker,M.O.C, lenny dee,unexist, partyraiser,forze dj team:respect::respect: Enige minpunten waren t zachte geluid in main en de parkeerplaatsen die zover weg waren!
DAT DAN WEER WEL.­DDWW.­TK
WAS EEN SUPER FEESTJE
was egt een vet feest maar het vervoer was wel kut maar de taxie gepakt
Had er wel wat meer van verwacht, Maar heb me prima vermaakt:D:D
DeuDje
Was zeker een top feesie alleemn die terror tent moest echt groter
nightmare was echt wel ziek...echt een top feessie...heb nog spierpijn in heel me lichaam...vooral de terror zaal was fucking bruut...tijd geleden dat ik zo los ben gegaan...
DJ Hazes (Millennium Hardcore)
Unexist :respect: heerlijk hoe hij bezig was :bier:
DJ Skullz
heb me wel vermaakt , maar vorig jaar was het echt 10 x beter!
DJ X-treme
Leuk feestje :D helaas vanwege zware koppijn niet echt kunnen genieten :( volgende keer beter ;)
Dj Xylonite
vorig jaar was beter
DJ-Miss-SieCa
Op zich leuk feestje. Vele bekende gezien, die ik op Nature one had ontmoet. :) Maar de sfeer was soms niet op en top. Merkte dat sommige lui soms overdreven agressief reageerde op bijvoorbeeld dat je perongeluk tegen ze aanstoten. Ook werd er veel aan pogo gedaan, waar ik mij matteloos aan irriteerde!! :(
wat een gruwelijk feesje zeg (Y)
Donny A.­K.­A.­ Donski
Kon vorig jaar niet overtreffen... Main was te kle­in en het geluid kon ook beter en die honden waar ­was dat dan goed voor om enkele voorbeelden te noemen... Maar toch goed vermaakt..­. En een relaxe after party @ Vakantiepark Vlugtenburg aan zee (Y)(Y)(Y)
pfff vond het best tegenvallen
vond t wel een knal feest all1 t parkeren was te ver
Was echt een geweldige Outdoor heb me goed kunnen vermaken De mee zingers waren het grappigste op het einde
Druifje <058> Lange
haha jah was wel super haha was aleen beetje de weg kwijd kut alcohol ook :P
DwarfNWH
Prima vermaakt, godverdomme weer gruwelijk misdragen. volgende keer weer
EdeLWeiS
egt supervet :D ongelovelijk goed vermaakt :D zou best de tijd terug willen draaien om nog een keer te gaan :P:P
eeuwige gabber
ziekelijk goed Trein Terreur :D feest was geweldig
.was super met je matty:bounce:
UDC did it again! Geweldig.
ERIK.T
Nou is het toch mijn feest niet,was eerste keer,zeker nooit meer,kut lokatie,fucking duur en een grafsfeer,ga me steeds meer ergeren aan dat goedkope lonsdale volkje.
EW
nou inderdaad Bram,,,Inderdaaad gewoon lekker
exelim
vond het vet feest maar kan beter b.v. het geluid pffffff
Extreem-Knif
Sfeer was er niet, geluid stond niet hard.. Maar w­at heb ik me tog een kanker gekke avond gehad.. Bi­nnen 10 minuten was het ineens licht en daar stond nog 50%­ van de familie Schaaf GOOORREEE te gaan... Jammer van het vroegtijdig splitsen van de groep, maar geweldig om zoveel becockte en bepepte gezichten te zien....... Van diezelfde groep :P I DID ­IT MYYY WAAAYY!!!................... Good Morning ­Boys & Girls... Deng Deng Deng Deng Deng Ooow Yeaa­hh!!!!
Felis Silvestris
soooo voor nightmare outdoor vond ik het tegenvallen.. het­ geluid had wel wa harder gemogen.. de lokatie was­ ni zo leuk vond ik, en de decoratie was ook bagge­r.. voor 45 euro konden ze wel wa meer hun best d­oen:@ :bier: gelukkig kwam ik mn (goolse) dape en bier tege (wa ook ni super te zuipe was) en heb me alsnog goed vermaakt :bier:
Flugel
Puik feesie weer, prima vermaakt, alleen jammer dat er een rare sfeer hing en de toiletten ontzettend ranzig waren...
Fogo
WEET ER GEEN KANKER MEER VAN !!!! EN ZO HOORT HET !!! SUPAH GEIL KLASSE FEEST !!!! :WOOP:
Foutjûh
:respect: The Outside Agency :respect:
FR-loco
goed feessie:D alleen af en toe wel frisjes:P
:respect: Rob & Mc Joe
FreakerZz
2005 was beter..
Frenky88
Geluid was bagger, decoratie idem. voor de rest prima vermaakt! :) strobo's waren wel waus...:xtc: Op welke site's staan allemaal foto's?? wie kan mij dat vertellen?
Geweldig feessie! Main Stage was super! Neophyte &­ Stunned Guys, Nosferatu, MOC :respect:
Frozen Liquid Ice
was zeker goed feesie
G.I.T. Opa
fantastisch
zeker vermaakt(Y) zowat alleen maar in de early rave gestaan maar was gewoon het leukste daar al1 scott brown viel me vies tegen... volgende x beter!!;)
G@bberlee
heb ut weer helemaal naar me zin gehad alles goed geregelt op het volume na zal wel door de buurt komen :D
het was wel een geweldig feest maar vledejaar was het beter was volgens mij nu drukker dan vledejaar maar heb wel genoten volgend jaar weer :D:D:D
Gabber_79
vet feessie maar HVH vorig jaar was beter
was wel heftrig alleen de muziek van de main stage was tezacht
Geertmuis
was wel gezellig jammer dat het geluid soms een beetje KUT was
Knallen
Gekte Heerst
WOW:O wat een feest :respect:
GerardAM
Was echt ouderwets genieten, ben in alle area's geweest en kon me heerlijk uitleven op al het moois dat ik hoorde :bounce:
Germai­ne:che­er:
Geluid mocht zeker beter ! De rest was super ! De ­jostibenen weer uit mn reet gedanst ! Beetje jamme­r dat samen uit samen thuis niet doorging ;-( ... Voor de rest was het een heerlijk feessie !
Zeer geslaagd (Y) TOA , Dione , Akira waren kk ziek , volgend jaar weer.
Get This Motherf*­cker
Industrial / Terror tent was echt super!!!
Geweunweg Peter
nightmare vorig jaar kan niks tegenop Zonnetje om 5uur op de zee:) Mooiiii
gietahh
lkker feesie hoor ;) goeie zweer geluid mogt wel wat hader veder rest top feesie (y)
Volgend jaar weer????
Gouwie.! EA
MOC was zeker gek. maarja ik heb geen bananen!
Grass Major :smoke:
Kon ni tippe aan het strand&geluid van vorig jr. Ma zekers lekkr gedraaid!ANGERFIST :respect: NEOPHYTHEvsSTUNNED GUYS! geslaagd feestje!
GrEeTjE...
Main Stage was SUPER :yes: (Parkeren zwaar KUT geregeld, echt slecht!!!)
was echt een super feest.:D op weg naar a nghtmare in rotterdam :P
Feest was super alleen parkeren beetje ver weg maar verder VET RELAX ±D
ja was lekker (Y)
hans de kiep
was eg vet joh werd eg vet gedraaid :D was weer n geslaagd feesie :respect:
Hardbass87
Master feest, volgend jaar weer :respecT:
was een super feesje:)
Hardcore Yourd
Kanker hard maaien en beuken helemaal uit mn kanker stekker gegaan MAXIMAAL GEK gegaan Mijnsheenenland de gekste en fuck de rest
Hardco­repant­hera
betalen voor t parkeren en dan ook nog zo´n teringeind lopen!!!
was een top feest :) alleen geluid had op de mainstage wel wat harder gemogen.. maar niks te klagen. foto's komen op www.hardcore-united.com
Was aeen super feessiee helemaal los en helemaal toppiej egt naar me zin gehad..!!!
Hellfire
Het was een superfeest, ook al was de vorige editie beter! Ondanks dat ik de eerste 2,5 uur heb gemist heb ik me wel weten te vermaken en zoals altijd weer nuchter! :jaja:
ging mooi alleen de muziek mocht wel iets harder
HERR KEMP!
Vorig jaar was veel beter! Dit was zeker geen 45 euri waar :no:
Herrenees
ja was zeker wel mooi alleen jammer van parkeerplaatse die zon eind weg ware.. UNEXIST EN PARTYRAISER draaide egt lekker..
roeg :D
Ik vond het deze keer ZWAAR TEGENVALLEN >>> eigenl­ijk teveel minpunten om op te noemen, dus dat doe ­ik dan maar niet. Vorig jaar HvH was 1000 keer be­ter. Ik ben nog nooit zo vroeg vertrokken van een feest en de muziek klonk vanaf de parkeerplaats nog beter als op het feest zelf.
vond het een slecht feest..vorig jaar was veel beter
mja mja.. jammer dat je zn pokke end moest lopen voor je auto.. en jammer dat je vaak dezelfde nummers hoorde.. maar heb me voor de rest goed kunnen vermaken B) 8)
het was een super feesj
Huidhoofd Aal
Nachtmerrie zonder ragherrie in de terrortent maar Buiten wel gezellig ;-)
Huidhoofd Dennis
was erg gezellig en kort..., voor de rest.... fucking terror!(Alleen nu fucking slecht)
I l s e (F)
Super naar me zin gehad!!!! :d Op naar het volgende feest :p
I.nGe B)
Voordat ik 't wist was t al 7 uur.. wel jammer.. heb me best vermaakt :D
Ingeping
Vond het vies tegen vallen, zeker het parkeren!! Geen water bij de wc's en slechte sfeer. Vogend jaar zeker NIET!!
Irusjuh
Was egt vet...alleen jammer da ik weer is cola moest kotsen:P...hihi maar goei feestje:)..hihi..alleen locatie kan beter
J.85.!
Goed feest en goed vermaakt, alleen volgende keer nemen we een taxi vanaf de parkeerplaats.
J03Y:woep:
Geweldig :P
was wel weer knalluh alleen indd het geluid mocht wat harder en het parkeren was wel kut geregeld maar verder was het toppie (Y)
janine83
Vond het tegenvallen. Publiek wat er was is toch niet mijn ding. Muziek stond overal erg zacht en vond de aankleding erg tegenvallen in tegenstelling tot de verhalen die ik van vorig jaar heb gehoord. In de Early Rave werd wel lekker gedraaid. Forze DJ Team altijd goed natuurlijk! Maar voor mij geen Nightmare meer!
Heb er maar 1 ding op te zeggen..... Groot uithangbord: WOW!! :yes:
JdB
Was gezellig, heb genoten!!! :) Rij voor de parkeerplaats was kut :(, bier was ook niet te zuipen :( en de lokatie was ok niet echt geweldig :(
Je_­mainti­endrai­_­witter1988
RTC uber alles
Was wel een lache feest,... jammer van de politie, de ­eenrichtingsweg en de klotebeveiliging die heeft e­en maat van me gefouilleerd voor niks, verder niks op aan te merken
Jimm
egt heerlijk gwoon:d
JO-E
ik vodn het lekker en zker goed te doen
Joeri 1805
:respect: Tommyknocker :respect: echt weer duidelijk zeer vet en geslaagd feestje !!
Johan!­ :bier:
wat een slecht feestje.. slechte sfeer slecht geluid slechte organsatie wat betreft vervoer, slecht optreden polite/beveiliging en ga zo maar door...volgende keer is er niet meer bij..
was zeker een leuk feesie (Y)
Jammer dat we ziek werden :S... maar veder echt tof gehad(Y):D
leuk feessie :cheer: heb me wel vermaakt...ga alleen nooit meer met de trein dat was echt kut...eerst de trein dan de metro en vanaf naar met de taxi want die bussen zaten vol:S terug weg 3 ur over gedaan om thuis te komen:S
line up vond ik goed, was niet super bijzonder , aankleding vond ik erg tegenvallen
TERRORRRRRRRRRRRRRR :cheer::cheer:
K3vin!­ :bier:
Feestjuh viel tegen, maar de terugreis hebt veel goed gemaakt! :lol:
GE-WEL-DIG feesie... op het laatste moment tog nog mee kunnen komen(A) was helemaal top! -Nooit meer vergeten(a)-
was zooooo vett egt een super feest gehad MAAAAR 2005 was iigbeter (F)
Keszie :kwijl:
Was leuk, maar had er meer van verwacht:) En Terro­­r? Waar?:o Tjah, Akira gemist he:cry:
Ketali­n:devi­l:
jah lkkr feessie jammer dat het nie op het strand wass:)
SUPER FEEST!!!!!!! volgend jaar zekers weer!
klaartje
1 grote kanker ellende, wat een kanker zooitje!!!!
Kliff :nosmile:
Geweldig feest :yes: en R.T.C was weer werelds :respect:
D-passion, Dione, Partyraiser, Tieum, Nosferatu, e­n einde Unexist , M­OC, RTC, ------> :respect :ye­s:, geluid op main soms wat aan de zwakke kant, wat aan de ­zwakke kant maar verder super feest ­met vele vage ­mensen haha :D :9
Knaller :bier:
vet feest hoor :D niet zo vet als vorig jaar maja dat mag je ook niet verwachten
Kocky
Super!
moow was lagguh pat of niet tot nu toe het hardstuh en vetstuh van allemaal :jaja: :jaja:
leuk kado voor me verjaardag bedant lieverd (K) verder peaky pounder,unexist,partyraiser,playah en angerfist lkr gedraaid top feesie zkr goed vermaakt :P !!!!
LaNgE..­StAmPeR
Was wel ffies gezellig :respect: Tha Playah :jaja:
Lariss_rst
geweldig
Lenny Dee mainstage super ! (Y)
Legion of the Lost
Kutholland met die omleidingen altijd! :s Krijg je dan ook nog een UITERMATE slecht geregelde parking en ingang te verwerken en om 1 uur sta je pas fatsoenlijk waar je moet wezen. Slecht geregeld feest dus, half uur lopen vd parking nr t feest en dan betaal je ook nog eens vijf euro voor die fucking parking! Hapy Hardcore tent was wel vetjes, aantal dikke tracks gehoord zoals Ravers Groove en I Wanna Be A Gabber Baby. Terror tent had een zeer goed geluid en Akira was de man :respect: Step Into The Pit!
Was wel vet maar had er meer van verw8...
Geslaagd feest!! Genoeg energie kunnen verbruiken.. de frikandellen waren ook lekker trouwens alleen een beetje heet.. haha.. volgend jaar weer..
Life or Die
was wel lachuh feest ..... alleen de rij was zooooolangggggg :D verder was ut weer wel beter !!
heb me zeker vermaakt maar de terrortent viel tegen, kom eigenlijk ook voor de mainstage!!!outdoor:D
Linda-X- B)
Ik heb me weer uitstekend vermaakt (Y) Alleen het parkeren was werkelijk zwaar kut geregeld, de beveiliging was on een zware powertrip en de wc's waren ronduit smerig! Ook de sinas was ver voor tijd al op...
Linda:cheer:
een aanfluitng eerste klas.. geluid was niet al te best.. sfeer was kut en de aankleding had ook veel beter gekunt.. vooral standaard setjes gehoort en veeeel te veel wazi;s... wel beter dat ze de industrial,en present helemaal aan de andere kant van het terrein hadden geploft..
Linzio
Leuk feessie, maar jammer van de sfeer en het geluid. en dan ook nog een x die overaanwezige politie controles. was net een gevangenis man. er waren welveel minpunten, maar toch PRIMA vermaakt :D
Zeker Goed naar me zin gehad
Loeze :loser:
Volgens mij mag de organisatie zich gaan schamen.... Dikke files, KK eind lopen. Muziek was matig, geen leuke kraampjes. Vorig jaar was beter! deze locatie was kut. Ben benieuwd hoeveel blijvende schade die dieren hebben....
lonshard
feesie was super! kon niet beter , alhoewel;) geluid op de main was bagger ... snachts na 3e werd ut dan eindelijk beter . lekker genoten en lekker losgeggaan op Forz­e DJ Team 8o| see ya next year!
Lucas*
:respect:TommyKnocker and Nosferatu :respect:
wat een kk feest was dit slecht geluid en dan nog van die kk drugshonden bij de ingang was ook weer een beetej jammer :)
Luit :bier:
De main was echt top :yes: :bier:
M
Niet echt kunnen vermaken, rond 01:30 naar huis gegaan geloof ik. Oldschool tent was wel dik (Y)
M o e n s s
:respect: Offensive Live!! en Forze Dj Team!! :respect: was gezellig mensen!! (Y)
M1EKSTE
zeer goed vermaakt :yes: alleen vond ik vorig jaar beter :D
Maaike *
Unexist ging lekker Loss :P
mama&­papa van Joëlla (L)
nigjtmare was helemaal top(U) super dik!!!:bounce:
super vet
Mandyyy
heb me primaa vermaakt:d alleen vorig jaar was een stuk beter het parkeren duurde veeeelste lang!
mannes
aah cker een mooi feest echt super allen dat klote vervoer met hun bussen te kort:s en de muzek had ietse harder gemogen(Y)
manuel_1984
goed
Marc.P
gave shit!!! (Y)
OLEEEEEEEEEEee
MarkVO
Vet feest hoor beetje oude hardcore heb niet veel nieuws gehoord maar heb me zeker vermaakt
Marley (f)
Mooi feestje ! :)
jezus was het voor hoop mense eerste keer ofzo? haha beoordeeling zeer goed het zoog echt. nightmare dit ben ik nie van jullie gewent!! wel naar me zin gehad
was mun eerste keer nightmare ik vond het geweldig super mensen :bounce:
MDNSS
:cheer: nightmare :cheer: was weer toppie :cheer: :yes:
Was lekker feessie maar niet alle areas. Ik was vooral in de hardcore en early. :yes: Tijd ging wel te snel. Op naar de volgende
was super feestje
Peaky Pounder was wat mij betreft de man van de avond... :respect:
kk vet ben nog steeds van t padje!!!betahhhhhhhhhhhhhh
kut
Mike' D
Dik Feest!! Nosferatu, Tommyknocker, Unexist en Partyraiser :respect:
Mike..-
Masters of ceremony :respect: "wat vonden jullie ervan? wij vonden et kut en we gaan wat slopen daarom" GEWELDIG :vaag:
helemaal superr he
dj-jor was goed. maar te vroeg. dj jor moet later draaien. g.u.s.
MISS T H4L
Vet feest gehad!!:D:D :bounce: alleen jammer dat de parkeerplaats zover weg was:S
miss-darkside*­010*­
leuk feest maar 2005 was beterr
Miss_PoeS
Whoeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......Op naar volgend jaar:cheer:
Mitch
ik heb me SUPER naar me zin gehad, beetje gestoord overal gelope same met me schatje :D ja alleen parkeren was wel klote geregeld, en het geluid mocht ook wel iets harder. maar verder was et wel gestoord :D
kon beter
WAS EGT SUPER!!! :respect:
Mnonnie123
hOogbevaagd zal k maar zegge..
Molshoop
Het begin was kut door het lange wachten, maar daarna heeft de muziek dat ruimschoots goedgemaakt :respect: Mainstage :respect: Neophyte&Stunned Guys, MOC, Nosferatu (Y) Nu de Organisatie nog......
Geluid kon beter !! Ma heb me wel goed vermaakt :jaja:
helemaal los (H)
mOpkee*
jajaaa, was goei feestjee:respect:
mothah­hfucke­r
jaah was zekker wel een relax feestje :BOUNCE: ondanks dat we veel ste laat waren :P
nekro
Manu was great, everything else was standard.
en de happy & early rave tent was echt geweldig!
was super echt ben net thuis en helemaal koekie nog haha laterzzzzzzzzzz
Nico Bellic
SUPER :D:D:D
knallen knallen
wel vet.. had er meer van verwacht............
Wahaaa was super bruut feest.! Goei schik gehad.!
het feest wat super alleen jammer dat de drank muntjes niet gebruiken kon om ook wat te eten het was maar goed dat we genoeg geld bij ons hadden anders hadden we niks kunnen eten maar voor de rest super:D:(Y)
was gezelig en ga nog steeds:lijn::coke::speed:
MAAR WIE WAS NOU DAT MEISJE DIE DE LAATSTE ANDER HALF UUR BIJ ONS WAS IN DIE HARDCORE TENT TOEN PARTYRAIZER AAN HET DRAAIEN WAS??? EN ZE WAS NOG LEUK OOK(DIE KALEN GASTEN DIE ZO LEKKER AAN HET HOUSEN WAREN)
Geluid was waardeloos en twas nix vegeleken bij vorige nichtmare outdoor!!!! lataa
NL-@­pPeLpO­wErSiE­nTjEsA­p-NL
ja jammer van het parkeren enzooo maar voor de rest goed feessie heb me best vermaakt :D
het was echt klote, volgend jaar hoek van holland ,HOEK VAN HOLLAND !!!!!!!!!!!!!!!!
NoIsE iS tHe MeSsAgE
locatie was kut maar verder best vermaakt
Niet normaal naar mijn zin gehad :D`
Nothing Is What It Seems
Het Geluid Kon idd wel ff wat Harder, en die rij in ut begin was kut ! ! ! maar eenmaal binnen heb k me super vermaakt, von ut een Super Feest
Notorious-:bier:
GELUID VEEL TE ZACHT, POLITIE TE AANWEZIG, :respect: TOMMYKNOCKER, :respect: PAUL SLECHT OP EIGENBODEM!
Nov!dius
Heel tof feestje, ben blij dat ik niet naar Q-base ben gegaan :D :P Maar ik vond het geluid wel een beetje tegenvallen!
ik vond het parkeren echt zwaar klote:@ eerst heel land in die file en dan nog verlopen viel echt tegen maar gelukkig maakte het feest zelf een hoop goed de sfeer was echt gaaf en de muziek ook helemaal losssss:bounce:
Nynke 8)
Wat een gezelligheid ,Wat een sfeer ,Geweldig!! :D Neophyte super set! :respect:
o7o » Selina
Jaja :D Was opzekers wel lache :D Alleen wel kk koud :S Gewoon lekker blijven bewegen ;)
eerst was t beetje vreemd daarna een super feessie:bounce: beste outdoot feessie tot nu toe;) partyraiser draaide lkkr :respect: en dr ware gezelluge luitjes mee:D
T viel me echt wel tegen eigenlijk. De volumeknop was verstopt zkr?
Zekers vet feesje, hardcore had dichter bij main moeten liggen! Tog goed vermaakt :bounce:
Only_­Terror/­Speedcore_­Will_­Survive
lekker feessie , goed gedraaid....geluid was alleen minder:)
oOMeTaOo
jammer van de industrial area dat ie zo klein was! maar voorderest echt topavond gehad!! aaah wil trug
P P
Wederom de bocht weer om
Strand en zee had wel iets van vorig jaar. Dit jaar ken der mee door goed feest. Lijkt alleen over der iets ontbrak...:/
P@RTYRICO
Wat een waardeloos feest zeg!!:respect: Dj rob Mc j­oe:respect:
Mogt harder gedraait worden en betere dj's kome en de tenten stonden te ver van elkaar af verder alles tof
RETE GAAF
Passion 4 Core
Manu Le Malin:respect: Akira was ook echt geweldig, daar ging het tenminste los!:P Super de overige tenten waren stukken minder. In de Industrial was tenminste een goede Bass. Pieeeeeeeeeeeep(y) Alleen beetje ver lopen vanaf de parkeerplaats maarja.
Patjevdh
ik vond t, maar weet alleen niet wat ik gevonden heb en of ik t naar t politiebureau moet brengen :s haha, was een gezellig feestje dus :D
Patricia
Wat was dat parkeren slecht geregeld. Daar mag je geen geld voor vragen!!!! :@ Verder een superfeest :jaja: : goeie muziek, perfecte sfeer en zo lam als een balletje. :p Ik was lekker aan het rollen van de oldschool naar de hardcore en weer terug.
PatRicK :bounce:
goed aanwazig geweest maar ik ben nog steeds mijn hond kwijt!:S:(
patrick@­thepast
ik was er heeel laat mar wat ik zag beviel me wel nu nog ff bijkomen
Paul-T b)
geluid was kut ..sfeer was vooral in t begin ver te zoeken ..alleen in de main ging t nog wel ...al met al heb ik me toch wel vermaakt maar voor mij geen nightmare meer :no:
Peters
kut lopen!! kut boerderij!! kut eenrichtingsverkeer!! kut wc's!!! ma voor de rest ging wel
Pimmeke
Da was weer goed te doen daar!! (Y)
Pinderqorno
super feestje :) :respect: 2 Forze DJ Team :yes:
Piraatjuh aKa SpaMafkees
Jah vermaakt in duh early met duh mensuh die er altijd zijn dus altijd goed , maar later setjuhs slomer pleurduh bekant in slaap , stukkie lopuh nah mainstage was bagger en geluid zowiezo ! en ma eerder na huis gegaan was nog herstellenduh , ma tog goed vermaakt verder!
Pistole Paultie
Forze was idd wel kicke maar voor de rest had ik wel meer verwacht van nightmare outdoor ...
Super!! Goed gedraaid @ main..goede sfeer..betaalbare bonnen, er zou een high speed kermis atracties zijn? jammer genoeg ni gezien verder goed georganiseerd en gedecoreerd alleen Oldschool zaal :( viel me zwaar tegen VERDER VET FEESTJUH
PMA
Leuk feest, maar had er meer van verwacht maja...
Privat­eProje­ct
Was weer strak feest, tenten iets te klein...goed vermaakt dat zeker!
psycopater
was kapot vet meer heb ik niet te zeggen
r3b3lchick
Tjha waar zou ik eens beginne ik bespaar jullie de ellende heb er geen goed word over te zegge wat een k*t feest
rafael12345
niet de nightmare van verleden jaar, sfeer en publiek iets minder . in de early en meerdere teneten muziek beetje zacht, te praatbaar!leuk setje scot brown maar wel een topafsluiter door het force team!!
RAVEDINA_­Janneke
vond het wel een leuk feest alleen idd koud buiten weinig nieuwe nummers gehoord was wel jammer maar toch uitstekend vermaakt
RaverGirl
Ik vond het allemaal maar tegenvallen... TE druk, vieze wc's en de muziek stond te zacht... Maar heb het gelukkig wel leuk gehad:D
Raving Roeie
Vond het een goed feest, maar vorig jaar was BETER!!! Was pas om 16.00 thuis :P lekker toch ;) O:)
Regain
Ik heb me wel vermaakt...ondanks de vele minpunten.
RelPik­:frust­y:
hennig vet feeske :p :vaag:
...echt super feest...heb me dik vermaakt
Rene86
Fucking bruut feestje die terror zaal was klein maar goed genoeg om los te gaan en masters of ceremony was (Y)
Industrial zaal was meesterlijk :respect: 2 uur lang Peaky (l) r_AW :respect: TOA :respect: en voor de rest maakte t niks meer uit...mijn feest was toch al compleet toen B)
HHHHeeeerlijk
Rising Sun Star
was weer gezellie!! Maar KOUD!!!!!
Afstand parkeren was kut,.feessie lekker sfeertje!
Ronald is powered by Heineken
yyiiihhaa!!! :smoke: was een bruut feestje!!! respect to Masters of Ceremony!!! :bier:
roootje B)
zeg maar zo zeg maar nix...
Ropax
Was een mooi feestje, alleen de editie van 2005 zal nooit overtroffen kunnen worden.
Peaky Pounder en Forze team :respect: , de early rave was ook goed te doen maar verder viel de muziek wat tegen, wel supergezellig en goede sfeer (y)
Rotterdam_­Records
Zo Dan Feest Was Nie Normaaaaaaal Meeeer.....!!!!!
ROY..!
vond het tegenvallen
RTC_TERROR
:respect: het was weer lekker los gaan :xtc: :bounce:
Het was super gezellieJ... Weer veel bekende gezien :P
was weer leuk feestje!!
Say it simple, straight &­ with a smile:D
Heerlijk feessie:D lkkr uit me reed! Groepie was super.. volgende keer weer?!:D
heb me eige echt wel vermaakt:D :respect: zeker goed te doen.. kga vnaaf maar ns slape:D was echt heftaaahg:D
Schrambo
Feest was echt super! Sfeer was zeker goed te doen! Alleen konden we eindelijk een taxi krijgen naar de parkeerplaatsen, krijgt die chauffeur een fucking boete voor rijden op die weg naar de parkeerplaatsen :S Terrortent mocht ook wel wat groter btw!
Sebas...
lekker feesie het geluid mocht wel wat harder maar voor de rest prima vermaakt:vaag: :D
TE KKGEK FEEST!! Eerste Nightmare Outdoor en zeker niet de laatste! :D Jammer alleen dat we ONS nummertje nie meer konde herinnere na 3 min Jer :S Haha was 't wachten waard :yes:
sexii future (L)
Was SUPER feestje:D:D!!! :respect: gelukkig stonde we vooraan hoefde nie in de rij te w8e :P en terror tent was zeker super goeie bass:D
sexy blue eyes
sooooooohw ! de tering! wat een super bruut feest! :bounce:
Sharon.nl
he die vervelende aap die die op een einde op de grond gelage werd ben bezt benieuwt hoe die dr nnu aan toe is..
Sinned
Niet betr dan de vorige, maar veel betr dan veel andere :respect:
SUPER FEEST en heb maar 5 minuten in de rij gestaan ofso :D
sOesii
K heb me vermaakt..maar t was vorig jaar duidelijk beter..jammer..main stages was TOPPIEJ..jammer dat t daar so koud was :S
Sound Maniac :banana:
super feest, goed vermaakt:D weer voor herhaling vatbaar:P
was een leuk nachtje dacht ik zo:p maar deze editie was tog lang niet zo vet als die van vorig jaar
geweldig
stan_renkens
mooi feesje en en goeije sfeer
was goei feestje heb me vermaakt
mooi feestje dacht ik zo, lekker van de wereld
StevE BlappiN
ROB en JOE waren weer de helden van de avond!!!! Forze DJ Team had verdacht veel dezelfde platen als vorig jaar bij, was wel minder. Zeker wel vermaakt, maar was geen spectakel als vorig jaar
Stoplicht :bounce:
Parkeren was echt helemaal kut.... Binnen was het verders wel goed :)
stroker:aai:
Jeet :D zwaar goed vermaakt.. op naar volgende feest
SuM0'S [*­-*­]NL
Gewoon vet
mooi feesie maar geluid had wel wattttttttt beter gekunt tot vergelijking met vorig jaar vonds ik het een afknapper maar wel super naar mijn zin gehad
Syl
Was een beetje jammer dat er veel dubbel gedraait ­werdt. Geluid in de tente was alleen goed als je i­n het midden stond. Main was vet. Klonk wel lekker­. Verder prima vermaakt (met de bussen)
T3KN0 TRiBUN44L
Leuk feest jammer van de kanker zooii maaar tog nog een btje goed gekomen...
Tabaky
Het was echt Een facking vet !! feest ik heb me echt wel vermaakt :)
geweldig!
WAS ECHT EEN SUPER FEEST VOLGEND JAAR ZEKER WEER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:respect: oLDSKooL GaNGSTeRS :respect: Alles daar was goed, muziek, sfeer.... Nergens anders meer geweest
het had van mij nog wel ff door mogen gaan
Terreur_­op_­Wielen
Heb zeker een geslaagd feest gehad helaas paar mensen niet gezien maar zeker volgend jaar weer foto's komen op www.worldofhardcore.cjb.net
TeRRoR-specht
A fightmare FOUTHOOR!!!!!
het was gewoon TE WAUZZZZZZZZZZZZ voor woorden!!!!!!!!! volgend jaar opzekers weer!!!! ennuh.... 16 dec. indoor.... ik ben erbij!!!!!!! :bounce:
TERRORBOY
werd egt heerlijk gedraaid egt toppie en zkr hard uitmedak gegaan zkr top feest
TERROR­GABBER­1985
:bier: het feest was wel (Y) alleen jammer dat de sfeer soms klote was maar prima vermaakt en die kerol die ik op laast tegen kwam uit limburg nog bedankt voor je bonnetjes heb er lekker paar :bier:tjes voorgehaald :bier
TERROR­SNATZE­R
de muziek was niet echt bijzonder leek op een gegeven moment dat er alleen maar oldscool tenten waren alleen de speedcore tent was halverwege de avond wel redelijk ma niet zo als vorig jaar . dat was echt veel beter .volgend jaar weer hoek van holland a.u.b
terror­wijfie­86
was een supper feesie!! :bier:
Topp feessie weer :cheer: heb me uitstekend vermaakt :D..wausheid heerst nog :vaag:
was egt een superrrr feessie:P
The Fighting 69th
Zeker een goed feest :respect: Main Stage was super vet!! Alleen jammer dat de terror tent niet echt boeiend was :(
The Harder Styles 4 Life
het was me eerste nightmare outdoor en voorlopig niet te laatste, het was kk knalluh en zeker volgende keer weer :)
geluid in tent was klote...maar verder leuk feestje :cheer:
wat een kutorganisatie. verder is Akira de enige die ik goed heb horen draaien! maar toch wel vermaakt :)
thundersmoke
leuk feesie goed vermaakt
Ik vond MOC echt super, de rest matig.
TILT
heb me vermaakt :bier: vorig jaar was 10000000000x beter!!!
Timmer :bier:
Ik vond het super! Nosferatu, Masters of Ceremony en Partyraiser waren echt heerlijk :respect:
Oldschool tent was echt goed! Maar entree was egt bagger, op euroirave1 was dat nog wel beter geregeld!
Soms was het geluid beetjje kut, en jammer van sommige ruziezoekers :[ Maar ondanks alles! Super feest samen met mijn sjatje(L)
wazige figuren...
TJIBBE:bier:
was wel een lachu feessie al1 weer zn opgefuckte kk sfeer:S maar daar raak je zo onderhand aan gewend bij nightmare
Toef
Was weer ff een heel vet feesie:bounce: alleen dat parkeren was idd volkomen kut...dik 20 min lopen:/..
Tolez
was zekerz weer een feestje dat cker.alleen de terug reis duurde 3 en een half uur.
Tommy !
:respect:
Tompoesjee
TE ZIEEEEEEEEEKKKK FEEST! beetje jammer van 't geluid. maar t feest was te erg
Toonypack
parkeren was helemaal kut !! muziek was goed ,sfeer was nou ook nie al te denderend (N)
TSH
Was super gezellig MAAR SLECHT ETEN EN VEELSTE DUUR, Had beter geregeld kunnen worden (munten, parkeren enz.)
Ukkiee
viel tegen! vorig jaar was veeeeel beter! maar dankzij mn moppie toch nog naar mn in gehad(L)
Underground Dance Events
Goed feestje hoor! :jaja: Volgende keer alleen een extra versterkertje meenemen...
was lekker feesie alleen die terror tent had wat groter gemogen was een beetje te klein je kon je nog geen eens vatsoenlijk bewegen of je stond op iemand ze tenen en geluid mag best harder op dat feest dat was oowk een drama
UTR,,H­ardcor­e_­droppi­e,,UTR
tja die parkeerplaatsen he pffff... maar voor de rest top feesiej was gezellig lekkere muziek heerlijk !!!
Vage Toellieee O:)
terror zaal opzichzelf was kut (wel lekker gedraaid op de moemente dat ik er was) sfeer was niet super bhalve datik iedereen kwijt was wel lache :)
vanKne­tteren B)
qua vorig jaar was de locatie veel beter!! muziek was dit jaar weer beter!!! op naar de volgende:D
vfr
eindelijk mijn vriendin ten huwelijk gevraagd!bedankt sanne(k)
vldkaale
was egt suuuuper
vldmikey
ut was kk gek ben alle kanten op gestouterd
Was een topfeest:D geluid viel beetje tegen behalve bij de terror niet:P PARTYRAISER laatste half uurtje was ff lekker ragge:D en veder KOUDDDDDD volgende x ff vest mee nemen ofzo:P
WallyOlly
Had echt beter gekund (WC, geluid) licht bij main, super, toch een zeer goede nacht gehad (zeer mooie vrouwen)
Wendy's
Was Opzekers Hard! Ben helemaal Los Gegaan!!
Westbaas
Loser
te vet gewoon b)
Beetje jammer dat de terrorzaal bizar klein was.. en echt hard werd er niet gedraaid :/ Maar buiten dat om heb ik echt een superwreed feest gehad... met name de uurtjes erna op het kruispunt :roflol: Op naar het volgende feestje :woep:
SOW echt kankah Woest, Betah! volgend jaar sowiso weer!
WSP-INSANE
had er wel wat meer van verwacht:bounce:
xxtagoxx
het was weer een lekkere geslaagd feest volgend jaar weer :)
Heb gewoon Outside Agency gemist :/ Industrial klonk trouwes wel aardig (Y) Forze DJ Team @ mainstage :respect: Ennuh.. ff mee Chella losgegaan bij Unexist :bounce: :kwijl:
was erg gezellig, maar wel erg koud.... brrrr
Ik heb nou nog spierpijn van da geloop
Yourii_­Hardcore!!­
Losss.. Goeie muziek!!
Yvil deVil
was lekker feesie hoor (y) alleen jammer van t parkeergedoe en van t bier :( was niet achterover te gooie :o :no:
ik vond het vet ouwoer
Was super feestje heb me prima vermaakt:D en ok de lui waar mee ik was altijd 1 en al feest:D
{ NL_­Lovete­rreurt­juhh_­NL }
dit was de perfecte verjaardagskado!!!mega vet feessie!!!!
{Disfasion}
vet feest!!! alleen kut van die drank en eetbonnen maar ja gratis feestje:P
geluid had duidelijk btrss gemoguh voor de rest wel komisch feesie
{{KRANK IM KOPF}}
het viel echt wel op alle fronten tegen :jaja: er werd wel redelijk goed gedraaid..maja als dat alles is :s
Het was lang niet zo leuk als vorig jaar, maar beter dan ik verwacht had!! volgend jaar zeker weer
~~m~~
Was egt een SUPER VET feest!!, alleen jammer dat er zo een lange rij stond, daardoor hebbe we rtc gemist:(
† Angel Off Darkne­ss..!!­ †
(y)cker geweldig feesie :D
vond et zwaar tegen valle!!! :S :S ( terror tent was wel (Y) maar daarentege wel gezorgd dak me vermaakt heb!! :bier: :roflol:...!!
•†• *­Bitch Eat Shit And Die*­ •†•
had er iets meer van verw8 maar heb me best vermaakt!!! ook het sfeertje vond k egt helemaal geweldig:X hehehe..
ik vond het kut georganiseerd we stonden gvd wel 3 kwartier in die kk file en dan nog die gare parkeerplaats dat ze daar geld voor durven te vragen :S maarjahh voorderest was het knalluh binnuh :bounce: super feesie (Y) :D
²³fren­chcore­d²³
Vond het wel gezellig maar dit kwam echter door alle bekenden die aanwezig waren. Van mij mag er volgend jaar wel wat meer aandacht aan terror en speedcore zijn. 1 set vind ik een beetje jammer in een tent die aangekondigd staat met industrial/terror :frusty:
»Tamara
geluid & sfeer kon beter maar was een goed feest!! had ook niet gedacht dat het net zo kick als vorig jaar zou worden..
»».­Stampertje
Ja, sowieso een lache feessiejj!!! Heb me zekers vermaakt!!!! :D Alleen beetje jammer dat de muziek zo zacht stond en de waterflesjes over datum. Vind dat je zoiets niet kan maken!! Maar voor de rest heb ik een topnacht gehad!!!!!
××Pietje××
Het Feest was SUPER heb alleen drie kwartie in de rij moeten wachten voordat ik eens binnen was :( :no:

Line-up Nightmare Outdoor

1Main Stage
za 21:00 - 22:30:  🇧🇪 hardcore, hardstyle, retro
za 22:30 - 23:30:  hardcore
za 23:30 - 00:00:  hardcore
 Distortion, Raw, RTsier
zo 00:00 - 01:30:  hardcore
  🇮🇹 hardcore
zo 01:30 - 02:30:  hardcore
zo 02:30 - 03:30:  🇮🇹 hardcore
zo 03:30 - 04:00: 
 Neophyte, Evil Activities
zo 04:00 - 05:00:  🇺🇸 techno, hardcore
zo 05:00 - 07:00:  hardcore
 Paul Elstak, Panic, Lars, The Forze
  · MC hardcore
2Present Hardcore
za 21:00 - 22:30:  hardcore, hardstyle
za 22:30 - 23:30:  hardcore
za 23:30 - 00:30:  🇮🇹 hardcore
zo 00:30 - 01:00:  hardcore
zo 01:00 - 02:30:  hardcore
 Max Enforcer
  hardcore
zo 02:30 - 03:30:  techno, hardcore
zo 03:30 - 04:00:  · live hardcore
 Paul Elstak, Ruffian
zo 04:00 - 05:00:  hardcore
zo 05:00 - 06:00:  hardcore
zo 06:00 - 07:00:  hardcore
  · MC drum & bass, hardcore, hip hop, metal
3Old School
za 21:00 - 22:30:  house, techno
za 22:30 - 23:30: 
za 23:30 - 00:30:  house
zo 00:30 - 01:30:  hardcore
zo 01:30 - 02:00:  🇮🇹
zo 02:00 - 03:30:  techno, drum & bass, hardcore, trance, hardstyle, downtempo, urban, hip hop, house
 Rob, Joe
zo 03:30 - 04:30:  house, trance
zo 04:30 - 05:30: 
zo 05:30 - 06:30: 
  hardcore
4Industrial / Terror
za 21:00 - 22:30:  techno, hardcore
za 22:30 - 00:00:  techno, hardcore
zo 00:00 - 00:30:  techno, hardcore
zo 00:30 - 01:30:  🇫🇷 hardcore
zo 01:30 - 02:30:  🇫🇷 techno, hardcore
zo 02:30 - 03:30:  drum & bass, hardcore
 Hidden, Eye-D
zo 03:30 - 05:00:  🇮🇹 hardcore
zo 05:00 - 06:30:  hardcore, drum & bass
5Happy Hardcore / Early Rave
za 21:00 - 22:30: 
za 22:30 - 00:00:  hardcore, retro
 Tango, Cash
zo 00:00 - 01:00:  techno, hardcore
zo 01:00 - 01:30:  · live 🇬🇧 hardcore
zo 01:30 - 03:00:  🇬🇧 house, trance
zo 03:00 - 03:30:  · live hardcore
 Noizer, Tails, Mr. Courage
zo 03:30 - 05:00:  🇬🇧 hardcore
zo 05:00 - 06:00:  hardcore, retro
  · MC drum & bass, hardcore, dubstep

Nieuws

Na een totaal verregende en zeiknatte augustus maand lijken de weergoden, net zoals de doorgewinterde festivalbezoekers, het dan eindelijk zat te zijn. We hadden het al gemeld in een vorig bericht en het lijkt nu ook uit te gaan komen: de maand september brengt ons een zeer aangename nazomer met prima temperaturen die zelfs hoger liggen dan de gemiddelde septemberwaarden! En laat dat nou helemaal goed uitkomen met nog een paar dagen te gaan voordat het enige nachtelijke hardcore-only festival van Nederland gaat losbarsten op 9 september! 229
Met nog een paar weken te gaan tot 9 september voor wederom een spectaculaire editie van het enige nachtelijke pure hardcore festival wat Nederland kent, gehouden op Binnenmaas, worden weer wat laatste nieuwsfeitjes bekend gemaakt die van belang zullen zijn voor de Nightmare Outdoor bezoeker 253
Terwijl de regen met bakken uit de hemel komt vallen -en volgens onze weermannen en weervrouwen blijft dit voorlopig ook nog even zo- kunnen Mid-Town en UDC alleen maar in de handen wrijven dat A Nightmare Outdoor, het unieke nachtelijke hardcore-only outdoor festival gehouden op 9 september 2006 op het Recreatieoord Binnenmaas, niet op de oorspronkelijke datum (27 mei) plaats heeft gevonden. Voor het tweede jaar zijn de (weer)goden ons voorlopig erg goed gezind -vorig jaar stonden we nog te springen onder een heerlijk opkomend zonnetje- dus het kan bijna niet anders dat 9 september a.s. ons een prachtig en uiterst festival-geschikt klimaat gaat bieden! 226
Het befaamde hardcore concept A Nightmare in Rotterdam gaat weer naar buiten, en hoe! 236

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
DVD A Nightmare Outdoor 09-09-06 f:hard104
A Nightmare Outdoor Symp.Toms vol. 2 muziek22
Meeting Nightmare Outdoor.. Den Haag cs f:hard20
(gesloten) Dvd Nightmare Outdoor f:hard4
Livesets nightmare outdoor 2006 muziek41
Nightmare Outdoor of Q-Base f:hard388
T-shirt Nightmare Outdoor f:hard1
(gesloten) Nightmare outdoor f:hard2
Nightmare outdoor laatste keer op recreatieoord Binnenmaas f:hard85
Het grote hoe was Nightmare outdoor topic f:algemeen402
(gesloten) Dvd Nightmare Outdoor f:hard1
TK: (gesloten) Nightmare Outdoor Kaarten Hier!!! tickets4
(gesloten) Nightmare outdoor was...? f:hard14
(gesloten) Nightmare f:hard18
Klachtenlijn Nightmare Outdoor f:hard88
(gesloten) Foto´s nightmare uitgaan5
Meisje gezocht @ Nightmare outdoor liefde76
(gesloten) Vechtpartijen @ nightmere outdoor f:hard1
Filmpies A Nightmare Outdoor f:hard24
Nightmare Pix from germany f:hard1
Opbouw nightmare op google maps humor18
(gesloten) Foto's nightmare f:hard11
"A Nightmare Outdoor - Brandende kruizen vallen slecht bij de gemeente" f:algemeen109
(gesloten) En wat vonden we van Nightmare...? f:hard6
(gesloten) NIGHTMARE OUTDOOR FOTO'S??waar vind ik die? f:algemeen2
TK: (gesloten) Drankmuntjes Nightmare Outdoor tickets5
(gesloten) Nightmare outdoor!!! f:hard7
(gesloten) Fotos nightmare waar? f:hard5
Portomonnee gevonden op Nightmare f:hard27
(gesloten) Nietmoar uutdeur nightmare outdoor,kvond ut mooi? f:hard3
(gesloten) Overmatig drugs gebruik en vechtpartijen om mijn heen op nightmare outdoor hebben mij een hele vieze nasmaak gegeven van die nac f:algemeen12
Pendelbussen nightmare outdoor f:hard13
(gesloten) Jongen onwel op Nightmare f:hard8
(gesloten) Het grote hoe was nightmare outdoor topic f:hard32
(gesloten) Nightmare Outdoor September 2006 f:hard1114
(gesloten) Nightmare outdoor actueel10
(gesloten) Kaartje nightmare f:hard4
(gesloten) Gevonden f:trance8
(gesloten) Nightmare outdoor f:algemeen3
De dag na nightmere is er weer een kleppie parade! f:algemeen10
(gesloten) Nightmare outdoor f:algemeen4
(gesloten) Het grote hoe was 'nightmare' topic f:algemeen8
(gesloten) Wat vonde jullie van nightmare outdoor f:algemeen12
(gesloten) Hoe was nightmare outdoor 9-9-06 f:algemeen11
(gesloten) TK 1 kaartje nightmare outdore 20 euro f:hard15
Kaartje nightmare vanwege ziekte f:hard17
(gesloten) TK: 1kaartje nightmare outdoor tickets3
Hoe te rijden naar Nightmare Outdoor..? f:hard14
TK: (gesloten) Nightmare Outdoor tickets5
Zijn er kluisjes op nightmare? f:hard15
Timetable Nightmare Outdoor f:hard45
TK: (gesloten) Kaarten Nightmare Outdoor tickets4
Tk kaartje nightmare tickets3
(gesloten) Buitenlanders op Nightmare Outdoor!! f:hard45
Opbouw Nightmare outdoor f:algemeen13
(gesloten) Nightmare Outdoor 2006 f:hard28
(gesloten) Ruilen: kaartje Q-Base voor kaartje Nightmare tickets2
TK: (gesloten) Kaartje nightmare tickets6
Trein naar A Nightmare Outdoor f:algemeen6
(gesloten) TK: nighmare outdoor kaartje f:hard1
GZ: (gesloten) 2 kaarten nightmare tickets7
Kaart Nightmare Outdoor. tickets5
TK: (gesloten) Nightmare outdoor 2 x tickets3
TK: (gesloten) 2 Kaartjes te Koop Nightmare Outdoor tickets4
TK: 2 kaartjes nightmare outdoor tickets3
Vervoer nightmare r'dam f:hard50
TK: (gesloten) 1x kaartje nightmare outdoor tickets3
TK: (gesloten) 2 kaartjes nightmare 60.- tickets1
Kaartje te koop voor Nightmare Outdoor tickets1
(gesloten) Gemeente Binnemaas tegen groote kruizen op Nightmare Outdoor actueel26
TK: (gesloten) 2 kaartjes Nightmare Outoor tickets2
(gesloten) Kruisen Nightmare !!!! gemeenschap17
TK: (gesloten) 1x nightmare outdoor tickets2
TK: (gesloten) Nightmare kaartje voor 35 tickets6
Ff de valse (nighetmare)kaarten verkopers zieken.. f:algemeen7
TK: (gesloten) Nightmare kaartje TK 30 euro tickets1
TK: (gesloten) Kaarten nightmare outdoor tickets2
TK: 1 kaart Nightmare tickets1
Nightmare outdoor f:algemeen10
TK: (gesloten) Nightmare Outdoor Kaarten tickets22

14 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
donateur
Dat ze volend jaar een beter LINE-up neerzetten!
 
Waarschuw beheerder
wat heb ik em hier hard gespaced
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 22 december 2006 om 18:06:
wat heb ik em hier hard gespaced


jij ook al
Waarschuw beheerder
Helemaal zwaar Loos Geweest :D echt de kwijt weg
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 29 januari 2007 om 20:36:
wat heb ik em hier hard gespaced


je bent niet de enige! :woeptiedoe:
 
Waarschuw beheerder
en wat een klote hommels die de terror zaal onveillig maakte:(
om 01 uur laat ons lekker van de herrie genieten ga ergens anders lekker knokken gvd!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 7 december 2006 om 18:07:
Dat ze volend jaar een beter LINE-up neerzetten!


eentje zonder anger fist
 
Waarschuw beheerder
was zeker dik:bounce: dit jaar weer :D
Waarschuw beheerder
nouw kijk ma in me album staat 1 picca van nightmare.... da ging wel goed kwa space niveau :P hahahah heerlijk gespaced!:D
Waarschuw beheerder
weet iemand de naam van het nummer in de reclame?