bah! verder met de mensen heel gezellig! Ik had het van te voren al gezegd. Doe geen ROB GILMORE!!! Voor de muziek had ik toch beter naar Noisekick willen gaan, maar groepie was gezellig! ID&T ga nog is goed nadenken over hoe jullie precies verder willen en hoe men jullie als organisatie zal moeten zien.
De naam Sensation roept bij mij al vette sensatie op, heb tot nu toe 4 topjaren meegemaakt in de arena met black, maar dit jaar was het toch echt minder!!! ROCK? wat nou experimenteren en stoer doen als je al een concept hebt dat goed werkt? (check afgelopen jaren) Die SensationTune mis ik ook erg hoor!!! MAar dit jaar....het laatste uur heeft zoooveeel goed gemaakt!!ik vond het weer top hoor maar dit x door de mensen om mij heen!!! (en waar blijft die fucking dvd nou??)
Rob Gee what the fuck were you doin' men?? Was lekker thuisgebleven met je metal/rock shit ! Verder was het wel knalle alleen de hardcore was te weinig en te soft, volgende keer beter dus! The Prophet, Showtek, Zany & Technoboy Catscan had ik harder en beter verwacht, dacht toen hij net ging draaien ff dat ik op Sensation White stond
ik vond het echt kikkuh hoor veel beter als vorig jaar! muziek was top lekker hard behalve rob g dan hahah
Oke ik kwam ook niet voor muziek van Rob G, maar hij probeerde zn best te doen voor iedereen..sommige mensen hebben echt geen respect he! jmmr
er liep ook een gozer tussen met een fotocamera en die heb foto's gemaakt maar weet iemand die site
Was wel gezellig.. maar vond niet zo mooi dat die lui opeens gingen zingen.. ik heb ook respect voor die kerel.. daarna gingen ze weer normaal draaien.. stelletje gekken .. gaat toch niet van die rare muziek doen op Sensation?? maar de rest was wel gezellig!maar dit was de eerste en de laatste keer dat ik hier heen ben geweest!
Ik Heb mij zeer goed vermaakt. En volgend jaar maakt ID&T Het goed met een spetterend optrede van TIESTO.... HaHa grapje
ik las dat die gozer met een schedelbasisfactuur in het AMC ligt maar alsnog HULDE aan hem!opmerk opmerking van :Dennis1987: beetje trieste opmerking van deze jongen!!!!!! Oke was beetje jammer dit optreden maar dit is toch de schuld van ID&T en niet van de artiest.Dus ga die jongen niet de hemel in prijzen zeg . Hoop alleen dat ID&T hier van leert.
was super maar die act die tussen door kwam met die drums nou ik weet niet wat daar de bedoeling van was wat een takke herrie maja verder helemaal te gek gewoon ! ! !
Begon lekker, prophet en showtek, daarna iets vreselijks, diepe schande voor ID&T, daarna gewoon weer flink staan genieten!!
Heb me zekers wel vermaakt!! en zoals hier vaker gezegd, ERG jammer van Rob Gee, maar goed.. Prophet, Showtek, Zany draaide fijntjes Verder viel catscan me tegen, maakte het op einde nog wel goed!!
wat een tyfus mongool zeg die rob gee! hoop dat t goed komt met die gozer die ze zo toegetakeld hebben! en rob gee go to hell!
goed vermaakt, maar toch een hoop minpunten.. Catscan viel erg tegen, hij wist de vetste platen toch nog te verneuken Over Rob G ga ik het helemaal niet hebben echt triest van ID&T.. En die jeugd van tegenwoordig kunnen volgend jaar ook thuis blijven! Het is toch the world's leading DANCE event?? ik ga wel na pinkpop als ik rock wil horen, daar betaal ik geen 60 euro voor!!
Ik vond echt wel een leuk feestje lekker de ruimte om te dansen leuke sfeer hing er was me eerste black en ga volgend jaar weer al dat gezeik van iedereen dat het niks aan was...beetje jammer hoor
zooo wat een meesterlijk feest!! prima vermaakt!!!
dit feest had zowel oplevingen als bedroefende minuten.. wel super hoe dit liefhebbende publiek reageert op zon act als die van rob gee met zn maten. die man heeft ons 20 minuten totale ergernis bespaard Verder topgroepie weer en de dj's waren weer lekker !!!!
Was weer toppie! jammer van het gore eten en Rob Gee en z'n slipknotbuddys!!! The Prophet & Deepack
SENSATION BLACK 2006.. gaat de boeken in als het feest met het 'Rob Gee' incidentje.. JAMMER.. maar wat wil je dan ook.. HardROCK draaien op een Hardstyle feest.. Echt ID&T moet zich schamen.. Maar verder heb ik wel een leuke avond gehad!! Daarna werd het toppie..
Rob Gee ga asjeblieft met pensioen ofzo wat een kutmuziek.. verder: heel vet
groep was super feest ok. werden wel paar lekkere sets gedraaid en rob gee heeft daarbij nog voor de nodige sensatie gezorgd altijd leuk.
vet feest, beetje jammer van Rob Gee en Slipkont voor de man die het podium opsprong en een eind maakte aan die zooi
vond het super!! m'n eerste sensation. super veel lekkers voorbij zien komen hehe... alleen een grote fout van ID&T van Rob Gee! als zowat heel het publiek al laat horen dat ze weg moeten gaan lijkt me toch dat je dat ook doet. nee gewoon stug doorgaan. tja.... dan heb je het risico dat er eens eentje het podium opduikt. maar om hem gelijk in elkaar te schoppen vind ik echt SCHANDALIG !!!!! het heeft bij mij wel iets verpest.. erg jammer!!
Vond het een aardig feessie, had er veel meer van verwacht, line up zag er wel lage uit, maar het feest zelf en de dj's vielen me tegen, beetje jammer van Rob gee, maar kan het ook enig sinds begrijpen. voor mij Geen sensation meer
Vond t dit jaar ckers beter & mooier als vorig jaar... stampuh vanaf begin tot eind...behalve dat gedoe met Rob Gee maja gelijk had tie ... heb me uitstekend vermaakt!! ... THE PROPHET, DARKRAVER, CATSCAN & MC RUFFIAN
dit feest was totaal NIET wat ik verwacht had
Ik heb me zeker goed vermaakt ... Was een top feestje alleen inderdaad beetje jammer van Rob Gee om die gozer zo te trappen.. Ze stopten wel gelijk die band!! Duzz is toch nog ergens goed voor geweest dat die kerel het podium op is gelopen!!
Ik vond het vies tegen vallen!! Kut publiek ..Zwaar aggresief ,geluid viel tegen! Waarom in godsnaam hardrock op een house feest!! Heb ik toch nie voor betaald!! ID&T, vind het zwaar KUT! En die nummers die je hoorde die zijn zwaar oud! Maargoed technoboy en catscan maakte het weer een klein beetje bij me goed! Voortaan geen sensation meer voor mij!!!
ik vond t echt wel vet!! alleen die nutte Rob G daarmee heeft id&t de plank wel ff heftig mis geslagen.. bah bah... The Prophet, Showtek en Zany waren toppie, Technoboy ook, maar dezelfde set als altijd, van catscan had ik meer verwacht, alles bij elkaar zeer goed vermaakt en zeker voor herhaling vatbaar!!
helemaal geweldig feest ik heb me zoals gewoonlijk weer superrr vermaakt enigste minpuntje was die rob gee.... wist ik eigenlijk al van te voren..... maar met zo'n line up ben ik er volgend jaar weer bij
Na de klapper van de avond, showtek , de grootste flop van de avond Rob NIE!!!!!!! Weet niet wat ID-T hiermee bedoelde en wilde bereiken. Voor de rest: Prophet, Zany en technoboy !!!!!!
Inderdaad wat een schijt feest!!! nooit zo`n slechte black editie meegemaakt!! Super om te zien hoe iedereen zich tegen rob gee keerde en massaal ging zitten!! En die gast die het podium op ging verdiend van mij eeuwige respekt!!! Dankzij hem waren we vroegtijdig verlost van die tering herrie!!
Die Rob joh ging weer echt helemaal nergens over, voor de mensen die het nog niet gezien hebben kunnen het ff bekijken,: http://www.vkmag.com/media/robgeebeukteroplos/
heerlijk feest ze hadde al1 die rob gee en de mongole bandje al eerder van dat podium moete slaan
Wat een topper!!! alleen beetje jammer dat mensen zo respect loos zijn, die rockmuziek was kut maar die mensen staan toch hun best te doen en dan worden ze zo uitgefloten enzo.. maar voorderest topavond gehad!
Ik snap niet dat mensen dit een goed feest kunne noemen! in het begin werd er kut gedraait.. later werd het dan wel beter! Maar die hardrockband deed ut um helemaal En voor die kerel die die vent in elkaar sloeg: YOU'RE MY HERO
Vond het zoooo tegevallen,...Maar wel een hoop leuke mensen leren kennen
rob gee moet oprotten voor die gast voor de rest was het een vet feestje
Mensen die dit feest nix vonden moeten maar eens met ons mee, hele avond beuqen!!! En niet op mijnheer Gee zijn kin.... hahahhaah Darkraver was in TOPVORM, MEESTERLIJKE SET,
Wel een vett feest, ja die rock was wel jammer maar ze stonden wel hun best te doen, die gozer die het podium op kwam ik zou hem ook geschopt hebben. verder wel toppie
whahahaah heerlijk feest en dan die kut rockband f*ck hun whahah lekker voor die rocker dat je werd geslagen HARDCORE WILL NEVER DIE
Rob Gee en Kurtis Blow.. ID-T DOE DAT NOOIT MEER! Wat een aanfluiting... de rest was toppie! Catscan viel opzich mee
darkraver, zany & technoboy tja en die Rob Gee ik sluit me bij de rest van de opmerkingen aan, wat een tering fout om hun daar neer te zetten en respect voor die gozer die ze eraf beukte!
DUNCAN STUTTERHEIM(LUL): ONDANKS JOUW JARENLANGE ERVARING WORDT HET NU TOCH ECHT TIJD OM OP TE ROTTEN. JIJ BEGRIJPT ER ECHT HELEMAAL NIETS VAN. LES 1 HOE VERNEUK JE EEN SUPERFEEST: HUUR GEWOON ROB G IN MET ZN TERINGTYFUS BAND(SUKKEL). WIL JE NOU ECHT DAT ID&T FAILLIET GAAT. VOORAL ZO DOORGAAN IDIOOT! GELUKKIG MAAKTE ZANY ER TOCH NOG EEN FEEST VAN. SHADOWLANDS DAS DUS ECHT PARTYKICKIN TIME. ZANY BEDANKT-->JIJ BENT ECHT EEN HELD. OJA RESPECT EN HEEL VEEL BETERSCHAP AAN DE PODIUMBEKLIMMER--> VETTE ACTIE
kut
'K Vond het leuk om weer eens te feesten in de Arena en vooral de set van Technoboy was af. Maar geef mij maar feesten van Q-Dance, die hebben het toch wat beter voor elkaar.
6e x Sensation voor mij alweer. Vannacht werd maar weer s bevestigd waarom ik daar gewoon fucking íeder jaar weer moet staan! Sweet Dreamz are made of these! Fantastisch!
Was gezellig! De sfeer vond ik juist ! De intro's duurden idd wat te lang, het was soms te lang stil...en tja, Rob Gee (N) beter van niet! The Prophet, Technoboy en Catscan ...
Eeuwig respect voor degene die Rob Gee bevloog hahahahah
Rob Gee: respect! Dat mensen het niet snappen, ok.. en dat het geluid verkeerd stond afgesteld erg jammer, maar wat een clubhoerenpubliek tijdens die set, en in het bijzonder die gast die het nodig vond om op het podium te gaan knokken. Ik heb echt 3 uur lang een slappe van gehad. Vanaf Zany begon ik er pas weer een beetje in te komen! En Technoboy ook erg goed. En met een waardige afsluiter: CATSCAN Sensation Black @ 1000 bpm :respect:
Begin van de avond zat totaal geen opbouw in, echo geluid bij het leven, vervolgens een pinkpopact op podium waarbij iedereen zijn ongenoegen uitte maar dan toch doorgaan, de knokpartij die volgde en de asociale prijzen voor drinken, nee mijn laatste keer geweest.
ik vond het een waardeloos feest!vond het draaiwerk allemaal net niet wat het moest zijn.ben van de meeste dj's wel wat beter draaien gewend alsof ze zich inhielden..en hoe komen ze op het achterlijke idee om hardrock nummers te gaan zingen wat nergens op leek en klonk..respect voor de man die er een eind aan maakte!!
echt super vermaakt maar rob gee wat een lompe gast
super!!! van begin tot eind genoten (behalve bij......ja, je weet wel ) Maar daardoor zeker niet de avond laten verpesten. Helemaal geweldig!!
Wij kwamen pas na Rob G de zaal binnen dus heb alleen de betere helft van het feest meegemaakt De muziek vond ik erg tegenvallen tegenover vorig jaar. Beetje jammer. Maar super sfeer, gezellige mensen, en dat maakt alles goed. Six million ways to die... op sensation..
was wreed, alleen kk rock moet opthyften, darkraver ook PRUTSER... verder erg wreed!!!
Nou dit was voor mij de slechtste Sensation ever Deed zijn naam geen eer aan. Dieptepunt was Rob Gee Technoboy en Zany waren wel . Ben blij dat ik niet de volle mep voor het kaartje heb betaald..
Drama... na die Rob Gee viel de sfeer compleet weg. Nog nooit zo'n slecht Sensation black meegemaakt. Technoboy en Zany maakte het daarna nog goed! Maar niet zoals ik het gehoopt had
Na het in elkaar rammen van Rob G, en een cameraman van id&t die bewust met licht onder de rokken van een zestienjarig meisje moet filmen gaat me echt iets te ver, mijn eerste en laatste sensation dus, kakwijve chagerijnig en jaloers en oh wat zijn ze mooi maar allemaal fake booooooooooooooooooeeeeeeeeeeee
echt vet die rob gee un x wa anders ik vond ut wel un mooie onderbreking beter as de megamix alleen jammer da weer zon blije iemand ut moes verneuke da sloeg gewoon nerges op
Tegenvaller..... Pleur toch op met je Rock.. Daarvoor ga ik niet naar Sensation..
Helemaal uit mijn plaat gegaan door showtek zany technoboy darkraver the prophet. Alleen jammer van die herrie van die rob gee en zijn hard rockers zonder ritme gevoel. Toppie van en mijn dank voor degene die ze weggetrapt heeft.
Heb me prima vermaakt op deze editie Begin van de avond was de muziek wel wat te chaotisch en ook teveel Non-Hardstyle. Volgend jaar mag er wat meer knalwerk in, Technoboy gaf weer het goede voorbeeld De shows & licht & geluid vond ik OK, maar als we de editie van 2 jaar terug erbij halen, dan is het wel wat teruggezakt. En die gast met Rob Gee....helemaal niets van meegekregen, want op zo'n muziek stonden we natuurlijk niet in de zaal
super feest gehad met zn allen! maar zoals iedereen erover denkt... ik betaal toch geen euro om naar hardrock te luisteren! en dan ook niet 1 nummer ofzo,.. maar naar 3 keer te zijn uitgekotst gaan ze gewoon door, tot de reder van de avond, voor gevaar van eigen leven het podium op klimt en het feest red. indd. sensation moet nu wel door hebben gehad dat dit niet werkt. naar mijn idee hadden ze veeeeel eerder moeten ingrijpen! voor de rest ving de line-up het weer goed op! zeer vet geweest!!
J ken t nooit ieder1 naar de zin maken, k had het wel naar me zin gwoon goan goan
vond het helemaal super, zany,technoboy,showtek en darkraver super!!!! alleen zielig dat iedereen ging zitten bij rob gee, volgens mij had ie nog wel wat goeds in petto!!!!
Respect voor de man die een eind maakte aan Rob Gee De gene wat bij ID-T op het idee kwam om Rob Gee te laten komen zoals nu geweest is, moeten ze ontslaan per direct of alle wc's laten poetsen Verder Goeie Show zeker toen The Sandman geen Dromen meer ging vangen Goed Geluid, Goeie Sfeer
Fucking lijp feest, Prima vermaakt, en Die Rocker haha wat een stakker, Respect voor die lijpe gap die op het podium klom wou dat ik je kon helpe
Heb me prima vermaakt op het incident na dan, dat was echt wel balen. Verders vond ik het zeker beter dan vorig jaar wat de muziek betreft. Prophet, zany, showtek & technoboy
Ik heb me goed vermaakt! Jammer alleen van die verkeerde boeking, hadden ze dan beter een echt goede rockband moeten laten komen. Technoboy en Catscan hadden geweldig gedraaid!
2500 euro boete voor ieder bandlid (teletext). Verder een feestje met ups en down, Catscan Was echt de man van de avond Attention this is sensation black 2006 on 1000 bmp zany,darkraver, en kurtis blow vielen tegen.
Stelletje narrowminded people hierzo.. Het was geen pure hardrock.. Als je goed deed luisteren, en niet zo zielig deed melopen, dan kon je horen dat het hardrock was met een zwaar dikke gebberbass eronder! En voor die kerel die op een bandlid insloeg: zielige ZIELIGE gast! Wat ben ik blij dat ik je een paar minuten later met je hele kop naar de klote afgevoerd heb zien worden! Ik mag lijen dat al je tanden uit je bek liggen!
Was mijn eerste sensation, en zeker niet de laatste, alleen zelfs ik snap dat je GEEN HARDROCK moet spelen, maar moet STAMPEN!! Showtek, The Prophet, Zeny en Technoboy, helemaal het einde. Overigens wel goed geimproviseerd na de slachtpartij, iedereen zat vrij snel weer in de stemming. Volgend jaar weer?? ik zeg JA
Schijt Bagger!!!!weinig sfeer en na de zittende protestactie toen onze held er een eind aan maakte was het helemaal niks meer. Beetje jammer de dj~s konden hun ei ook niet kwijt achter de turntables
Vette shit Was echt top en zeer gezellig!
het was helemaal te gek .jammer dat ze die rock troep gingen draaie en catscan had ik veel meer van verwacht
Ik vond het ckerzz een top feessie...The Prophet, Showtek, Zany, Darkraver & Technoboy draaide heerlijk!! En idd Rob Gee had egt thuis moge blijve, wat een prutser
Technoboy de man zoals altijd Maargoed dat er snel een einde kwam aan Rob Gee en zijn ''hardrockband..'' Wie dat toch in zijn zaagselhoofd heeft kunnen halen om die gasten te boeken voor dit feest Fluitconcerten kwamen goed tot z'n recht, en terecht.. Dikke bende.. Verder vette avond gehad
Dit jaar gelukkig wat minder druk als vorig jaar, goed uit de weg gekunnen, Wel een hele foute inschatting van ID&T met hun rockbandje. zeer jammer Tot volgend jaar!!!!
Vond 't heel gezellig met iedereen ckers goed vermaakt. Maar dit was mijn 1ste en gelijk de laaste keer. Vond t tegenvallen. Had er veel en veel meer van verwacht.
Showtek, Darkraver en Technoboy waren heerlijk. De actie met Rob Gee moeten ze nooit meer doen. Wat een aanfluiting. Drank halen was ook erg slecht geregeld, wat een drukte daar. Verder wel goed feestje.
Was gewoon een matig feest, geluid was slecht je kon elkaar van een afstand gewoon nog horen. Er was gewoon geen bas, best jammer had een geweldig feest kunnen zijn al had ID&T meer geld en tijd aan het geluid geschoken i.p.v die Rob Gee te boeken. Ondanks het geluid was TECHNOBOY toch HEEEEEL goed bezig
Was wel ok... Gevecht heb me hele megamix verpest alleen. Kai Tracid was kut, Prophet was op het eind goed, Showtek top, Darkraver wel lekker, Zany top, Technoboy matigjes, Catscan zeer matig. Een 7entje?
Ja mensen dat was dan sensation black 2006, maar ik vond het geen sensatie.. Leuke poging van showtek (die dan de anthem van defqon 1 draaid ) maar Zany krijgt van mij alle eer, de enige die in staat was om te knallen tijdens deze SB2006.. t was me geen 65 euries waard..
super! heerlijk sfeer..leuke show...enige minpunt..de metal-band en het gevecht die er door veroorzaakt werd..maar ikb en de volgende keer zeker weer van de partij!!!
RESPECT!!!!! voor die gozer die het podium opging. ROBshe met z'n matties was waardeloos!! heel jammer
Geweldig feest alleen op die Rob Gee na die een van de redenen was dat ik erheen ging maar hij heeft het gisteren egt slecht gedaan. En dan met zijn allen die jongen in elkaar slaan belachelijk stelletje watjes. De security had hun ook wel harder aan mogen pakken net als ze bij de gewoon partypeople deden mja al met al egt een super feestje
Hell Yeah, Ik ga naar Sensation voor de heavy metal die dan gedraaid wordt... Het hele publiek ging los op die muziek..NOT. Hadden de organisatoren beter over na mogen denken. Wel vet dat het op het grote scherm gewoon te zien was. Hoe gaat het eigenlijk met die gozer? Hoogtepunt vond ik zeld The Prophet met zijn nieuwe nummer met lange frans.
wat een kk feest was dit zeg!!! id-t moet zich schamen!!! zeker met rob gee met die kk rockband van hem. er komen 40.000 man voor dance en niet voor rock! egt schitterend hoe iedereen inneens ging zitten als demonstratie tegen die tering herrie en respect voor die gozer die ging matten op het podium zo waren we vervroegt van ze verlost!!!!! dit was mijn eerste sensation en zeker ook mijn laatste!!!! het geluid was ook kut !!! ID-T IK KOTS OP JULLIE!!!
Was wel gezellig feestje, had er alleen meer van verwacht. Beetje jammer van dat vechten Maar heb me toch wel goed vermaakt
DIT WAS GEWOON EEN TE GEK FEEST BEETJE JAMMER VAN ROB GEE ZE HADDEN ALLEMAAL MASSAL HEM MOETEN BESTORMEN hehe voor de rest prima vermaakt
vekkerd was dat je bij de vip speciaal je id mee moes nemen helemaal als een gek van amsterdam naar oss gereden om hem te gaan halen maar om 2uur hebbe we ondanks alles tch en goei feesje gehad
Welk nummer speelde Rob Gee en aanhang ook alweer tussen Prophet en Showtek? Oh ja, YOU GOTTA FIGHT FOR YOUR RIGHT to party! Volgens mij werd dit na Showtec iets te letterlijk genomen.
wat was me dat voor zeikfeest...thx voor ff op het podium te klimme tijdens rob gee...thema dreams past niet bij een black voor white is het mss goed dat wel...veel te lange intros en catscan viel zwaar tegen...dat wordt dus volgend jaar niet meer denk ek...goed bezig id&t
Hopelijk heeft id&t hier wat van geleerd No More rock on Sensation Verder prima vermaakt
Rob Gee moes gewoon thuis blijven en catscan wat waardeloos.!!!!!!!!! verder wel super geweest. jammer dat het tegen half6 al licht begon te worden
Voor de Gozer die Rob G Het Zwijgen Heeft Op Gelegt, Was Wel Even Nodig, Was een Lompe KK Mongol, Toen hij Weg Was Ging het Pas Beginnen Verder Heb ik Fantastische Avond Gehad
Het was een goed feest behalve dan die suprise act van Rob Gee. Respect voor die gozer die ut podium op is gegaan om hem tot stoppen te dwingen. Ben de rest van de avond lkkr uit me bol gegaan en da zal k volgend jaar zkr weer doen op sensation black.
was weer een leuk feesie heb me goed vermaakt en had het zekers naar mijn zin jammer dat rob gee met zijn pokke herrie kwam denk maar zo volgend jaar weer
Technoboy voor de rest was het ver onder de maat wat we gewent zijn van Sensation Black, de gast die het in z'n botte harses haalde om dat kut bandje in te huren zou ontslagen moeten worden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Was gewoon helemaal geweldig.. goed feessiee.. jeffrey marceil bedankt voor de gezelliej avond en fran jij ook thanks..was toppieeeeeej
TJA, PROPHET, ZANY, TECHNOBOY geluid was te zacht tot bij technoboy, Catscan snapte niet het publiek iets harder en sneller in gedachte had. En dan Rob Gee fluitconcert was terecht, de die op het podium klom niet maar die heeft zijn straf ook gelijk gekregen en moet denk ik nog wel even revalideren 1, 2 STAMPUH + SIX MILLION WAYS TO DIE
Opbouw Jump stamp afbouw enz... zeer jammer, Sta je net te knallen bouwen ze weer af ! Ik had meer verwacht van Catscan: ik wou knallen,, maar helaas!Verder wel super! Vooral met mijn clubje
Heerlijk feestje..Rob Gee Maar al met al een heerlijke nacht gehad..geweldig vermaakt met mn vrienden
Leuk feesie!! zeer goed vermaakt , Zany Darkraver, The Prophet. heerlijk stampuh
jammer dat de sfeer zo verziekt werd door het optreden van Rob Gee enzo, zoiets als dit heb ik nog nooit meegemaakt...... ik snap ook niet dat id&t had verwacht dat dit zou aanslaan voor de rest was het wel lache, ook al vond ik catscan een beetje tegenvallen. MAAR: Catscan - Sensation BPM Counter
Opgerot met je rockband Was een zeer geslaagde avond.
Was wel lachuh zo mooi showtje.. En Rob Gee owned hij had die kneus harder moeten schoppen!! beetje het podium op klimmen en Rob Gee slaan slaat nergens of die nou slecht draait of niet... GOB GEE YOU OWNED HIS ASS GREAT JOB!!!!
Hulde aan die kerel die Rob Gee op z'n pens sloeg!!
Oké, het slaan was fout maar wij hadden toch duidelijk gemaakt dat we daar geen +/- €62,50 voor neer hebben gelegd??(beste “mystery –guest / surprise act” je daad was goed bedoeld alleen de uitvoering was wat minder, Ik hoop dat ze je niet te zwaar straffen voor wat je hebt gedaan het is helaas niet goed te praten, maar je hebt er nogmaals wel ervoor gezorgd dat we daarna weer gebroederlijk schouder aan schouder en met de handen in de lucht de sfeer van black weer in ere konden herstellen.)
Heb me prima vermaakt! Muziek vond ik super! Lekker heel de nacht uit mijn dakkie gegaan! Beetje jammer van Rob G, maar werd uiteindelijk toch wel één van de hoogtepunten!
Lache feesie. Begon lekker en daarna letterlijk gestamp op Rob Gee. Misschien kan ik mensen geruststellen dat die band bij de soundcheck ook al zo kut klonk Voor de rest, super show, de geluidsmeter piekte bij 117 dB(A).
Geluid eindelijk goed op Sensation!!! Zany en Technoboy toppers van de avond!!!!!!
rob gee weggooier maar verder was het wel toppie feesie
Was best een super nachtje... beetje jammer van dat geouwehoer... Ennuh zo super werdt er niet eens gedraait... op het einde werdt het wel beter!!!
Vet vet vet! Showtek, Zany, Technoboy en (Tegen m'n verwachtingen in...) Catscan; Hulde! En tsja, Rob Gee, you SUCK! Jammergenoeg stond ik niet voor dat Dreamcatcher podium ten tijde van dat voorval, anders had ik ook wel m'n Grolschjes gespendeerd aan dat geweldige schouwspel... Hulde aan die gozer die 't lef had
Meer dan leuk was het niet, vorig jaar was beter.. maar oke...
Beetje triest dat mensen respect hebben voor die sukkel die het podium opging om Rob Gee te slaan. Logisch dat hij en zijn bandgenoten terugslaan. Actie, reactie. Eigen schuld. Door op de grond te gaan zitten hebben jullie al een signaal afgegeven, meer is echt niet nodig. Reken dit ID&T aan, niet de band. Die worden alleen maar geboekt voor hun optreden. Kansloos sommige figuren. De maatschappij gaat hard achteruit. Zielen....
Rob Gee had al veel eerder klappuh moeten krijgen hadden we tenminste wat eerder los kunnuh gaan in plaats van die kutmuziek van hem aan te horen maar darkraver, technoboy, zany en catscan maakten alles weer goed was weer heerlijk STAMPUH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niet verwacht, zeer goed feest .. Kai Tracid (niet verwacht maar supervette set :yes, The Prophet(&deepack) , Showtek supervet , de man die rob gee en co. wegjoeg , daarna kan ik me van muziek nix meer herinneren op Catscan na...catscan foei hoor...zeer zeer matig setje...maar sfeer was top, en het was idd een flinke sensatie
introduce begon goed... daarna een uur trance wat ik en het merendeel niks vond! dan ook nog die rare rocker "respect" voor de jongen die hem wegsloeg...ik vond de prophet irritant spelen...minuutje beat halve minuut melodie en zo ging ut bijna ut hele uur op defqon was hij 10 x beter!!!... technoboy, zany en catscan en de sfeer maakten ut toch egt wel een super feest
Vet Feesie! Zany & The Prophet & TechnoBoY!! Respect!
Was wel vet vooral Rob Gee, Ode aan de kerel die het podium op kwam Maar eigenlijk alleen maar uit mijn dak kunnen gaan op laatste half uurtje Catscan voor de rest wel laguhhhh
The prophet, showtek, zany en technoboy bedankt voor het nog enigzins redden van mijn avond!! Sensation kan veel beter.. Gozer die het podium op klom en die clown voor zijn bek sloeg!! YOU ARE MY F*CKING HERO!!!!
heb hiero gewerkt! maar vond de show hHEEEEEEEL mooi! alleen vecthen op t podium was heel bizar
Ik had er veel van verwacht maar Rob Die had beter thuis kenne blijve.. Dat was echt fout!!! Verder was er een Super sfeer!!
Heb me wel geamuseerd, voor de rest erg bagger qua decor en verlichting, als je dit vergelijk met qlimax of defqon, dan ga ik nog liever na een kroeg in mijn wijk
was wel gezellig enz.. maar het geluid was echt beneden verwachtingen, jammer hoor en die rob gee moeten ze terug schoppen naar amerika!!! verder vond ik het drinken ook slecht geregeld
VET FEESI maaruh wat n DOMME actie van ID&T om die fucking Rob G neer te zetten zeg (n) pffff laat die gast ff lekker thuis voortaan met zn pogovriendjes, kijken of lui t op n concert van Slipknot ook zo leuk zouden vinden als Tiesto in zn strak zwart shirtje ineens n plaatje komt draaien !!!!!!!!!!!!!! voor de rest dik naar mn zin gehad, lekker rondgestuiterd, Zeeland Party People BEDANKT
WAS OPZEKER WEL EEN KICKEN FEESSIE. VOL RESPECT VOOR DIE GAST DIE HET PODIUM OP GING OM DIE KLAP TE GEVEN. ID&T --> WAAROM IN HEMELSNAAM HEAVY METAL OP SENSATION BLACK? JULLIE HEBBEN GEEN PLUSPUNTEN GESCOORD ZATERDAG. OOK ALS AFSLUITER CATSCAN VOND IK ECHT EEN AANFLUITING. HIJ GING PAS DE LAATSTE 20 MINUTEN VAN Z’N SET LOS. VOLGENS MIJ MOET JE ALS AFSLUITER TOCH GEWOON LEKKER JE HELE SET VOLOP BEUKEN OF NIET? AL MET AL OP DIE 2 PUNTEN NA EEN GOED FEEST
Nouuu, was dit nou Sensation? Ik heb absoluut geen 1 moment gehad dat ik 't idee had dat ik op Sensation was. Was meer gewoon het idee dat ik op een 1 of andere Hardstyle/ Hardcore party was. En die Rob Gee? LOSERRRRR!!! Vuile klote pissebet!!! Moet je een filmpie zien van die knockpartij? Check dit: http://www.youtube.com/watch?v=JAAaGgXiWNI&eurl=
Echt een klote feest, maar voor de rest wel een leuke avond gehad......!
Dj Zany SUPERSSS als altijd, the Prophet en Technoboy oook super goed, maar die kurtis en Rob Gee was echte BAGGER pure SFEERKILLERS!!! echt heel hjammer hoor van id-t, had ik niet verwacht van zo n ``proffesionele(?)`` organisatie, hoop maar dat ze hiervan geleerd hebben en volgend jaar maar weer gewoon een VOL UUR megamix doen oh ja en Catscan was ook slecht hoor
keiharde sensation....rob gee lekker op t poduim gebeukt en we zijn helemaal uit ons dak gegaan.Catscan met Jeugd v. Tegenwoordig..
haha kwamen ze in de zelfde trein or die sensation nigte haha
2 DJ was top. maar wat daar na kwma leek wel havie metal muziek. dat iedereen gehurkt ging zitten. maar dat had niet eens baat. tot dat plubliek het podium op klop en er op in begon te ramme. Waardoor men snel een Cd aan zetten
Ja ik moet eerlijk zeggen wat een KK feest was dit !!!Ik was in 2004 geweest en dat was 1 van de mooiste feesten die ik ooit mee heb gemaakt.Maar dit sloeg egt alles , werd kut gedraait , totaal geen spectakel en de enige sensatie was dat hele Rob Gee gebeuren , laten we het daar maar niet meer over hebben.Maar ja volgende week extrema eindelijk weer een goeie party.!!!!
Ik kwam voor HardCore en niet voor HardRock!! En ook teveel dode momenten!!! Verder heb ik me zeer goed vermaakt!!!!!
Het sfeertje was in orde en het geluid stond ook redelijk maar DIE Act van Rob Gee ik ben wel anders van hem gewend jaren geleden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ik vondt het wel wel een mooie sensatie alleen rob de g kun je schrappen.. we willen geen rock we we komen voor HARDSTYLE.!
Jammer dat het Rob Gee gebeuren een stempel op de avond heeft gedrukt !
TRIEST TRIEST TRIEST ZIJN DIE MENSEN DIE DE AANVALLER VAN ROB GEE EEN HELD NOEMEN! RESPECT IS ZEKER EEN ONBEKEND WOORD VOOR JULLIE?! GROW UP & LEER WAARDEN EN NORMEN KENNEN! STAKKERS!
Wat was er nou zo slecht aan Rob Gilmore.. mensen zelf verpesten de sfeer, nie hij! Met dat boe-geroep en gezit, stelletje schapen! De Drums en Kicks en gitaarpartijen waren kei gaaf! Time-Table had anders gemogen, Zany wisselen met Technoboy had verstandiger geweest.. Catscan heerlijk opgebouwd tot een dikke Climax! Sensation Black was toppie, enige echte minpunt in mijn ogen, je kon een meter van mekaar af hele discussies met elkaar voeren.. geluid stond bagger, of is dat die kut Arena?
Ik vond het een mega feestje maarja was ook me eerste grote feest. en HULDE aan de kerel wie de avond redde van ROB GAY alleen hoe kan die in godsnaam op dat podium komen dus ID-T KRAB JE ZELF EENS ACHTER DE OREN
Jah k hb me Prima vermaakt daar!! op dat rock gedoe na dan was eg 3 x niks !! hoe hale ze t toch in godsnaam in hun kutkop om dit te doen op sensation! Maar Gelukkig werd er snel ingegrepe En de mense met wie k was maakte ook n hoop goed bedankt !! Was weer zeer Gezellig met jullie !!
Heb me echt super vermaakt alleen voor Sensation had ik iets beter verwacht.. Voorgaande twee jaren dat ik geweest ben waren echt wel beter qua thema's en muziek.. Maar even goed een kicke feessie! Kijken wat het volgend jaar word want Sensation kan ik gewoon niet missen!
Elk jaar verwachten mensen weer dat het keihard gaat zijn....elk jaar zeggen mensen dat de muziek te soft was, ben weer blij dat ik niet ben geweest. Commerciele kut- ID&T ... En dan dat opstootje, gelijk die gast t ziekenhuis in gemept > goed bezig hoor, gelukkig mn geld bespaard
ik zoek een clubja van het feest!!! er was 1 meid bij en drie mannen. ik geloof dat een van de mannen rene heete??? ik heet marielies en ik was er met me vriend johnnie. jullie kwamen uit amersfoort. ik zou graag gezellig contact willen houden. misschien volgend jaar met zijn allen??? kus marielies
super feest! ode aan catscaN!! zwaar disrespect voor rob gee en zijn band met zn 5en een jongen inelkaar meppen op zijn kop nog wel voor het hele publiek en doorslaan tss domper, en 10 minuten die band ok maar een half uur?!?! uhh nee. met zn alleen zitten haha
Tering wat een kutfeest! never nooit meer dit feest was gewoon nog geen 30 euro waard! ID&T gaat blijkbaar heel hard achteruit dat blijkt maar weer! vind de feesten van Q-dance toch 10 x beter!
Wij vonden het een geweldig feest, alleen jammer dat het licht werd he...
Supergeweldig feest, heb alleen het vechten gemist Maar voor mij nooit meer Rob Gee, eten was trouwens ook niet om van te genieten. Verder een zeer geslaagd feest. DEEPACK, THE PROPHET, ZANY toppie!
tussenstukjes waren irritant voor woorden en duurde te lang, muziek was helemaal kicke en de mat partij was lache om te zien..weer es wat anders dan op de dansvloer
Wat en feest nog nooit mee gemaakt dat bijna de helft van het publiek op de grond ging zitten als je als organisator dan nog niet in de gaten hebt dat je verder moet met de volgende akt ja dan vraag je om problemen dus die kregen ze dan ook
De muziek vond ik zeer matig!!! darkraver, zany en technoboy maakte het enigzins weer goed... maar denk niet dat ik volgend jaar 63 euro wil weggooien...
Goed Feest, begin met Traced was kut (niet mijn smaak) The Prophet was TOP!! zeker samen met DEEPACK geweldig!! Rob Gee die hoef ik nooit meer te horen mafkees zeg, respect voor de gozer die het podium opging. Showtek was ook TOP. Megamix was beter dan de megamix van white. Darkraver was ook wel okeej, Technoboy was superrrr en catscan ook. Wel een leuke avond gehad alleen ID & T wordt wel steeds minder!!! Het bewijst maar weer de stomme fout van rob Gee.
Leuk feestje! Maar wat een afzetters 4 euro voor een half litertje water! Maarja dat is weer ID-T he! Verder was het weer gezellig met de -023- DARKRAVER en ook voor de HELD die Rob Gee even een pakkie wilde geven!
super feest... geweldige sfeer!! alleen zo jammer dat sommige mensen hun poten niet thuis kunnen houden als ze de muziek niets vinden...
Alles was goed geregeld mooie deco, goeie lichtshow heerlijk geluid, maar et the fuck off met rob gee.. shit wat is er met die gast gebeurd.. met ze rock dat hoort niet op sensation thuis...
wat n slecht feest zeg!!!Rob Gee had lekker thuis mogen blijven!!! Prophet hield et feestje n btje aan de gang!! maar de rest viel tegen!! volgend jaar niet nog een keer!!!
het was mijn eerste sensati0n.. en ik v0nd het helemaal geweldig.. except die mafkees van een r0b gee!! maar v0or de rest h0or je mij niet klagen..!!!!! maar weet natuurlijk ni h0e de v0or heen gaande feeste waren..!!!
SUPER feest, alleen beetje jammer van Dj Rob.!!! Prophet , Zany en Technoboy
kippevel tot aan mn ballen, ownee die had ik nie maar vond het weer een feest, heb me echt prima vermaakt was gezellie en ook nog samen met Gordon op de foto
jammer id&T dat jullie zo commercieel worden dit was zeer zeker de laatste black!
RESPECT voor de man die ROB GEE eens f een lesje hollands knokken onder invloed had gegeven!!! verder een super avond gehad!!! werd cker goed gedraaid en catscan 1000 BPM!!!!
Behalve de afknapper van Rob Gee,heb ik een super top avond gehad,want verder was de lin-up echt super.En natuurlijk Catscan als afsluiter was helemaal super,vooral die voorlaatste plaat van m was echt de topper van de avond voor mijbounce:
mijn complimenten aan alle dj's e.d. die NA rob G kwamen.Jullie hebben de avond gered door keigoed te draaien
avondje
WHOOOO-fucking-HOOOOO!!!!!!! Nog 365 dagen tot de volgende editie!!!!
ey maat tis gin tutututu maar OHOEHOEHOEHOEHOHOE verrekte blaaie
Ik zal nix meer zeggen over Rob Gee behalve dan dat die bezoeker op t podium minimaal een bos bloemen en een bedankje van iedereen moet hebben Vind eigenlijk wel dat ID&T excuses mag aanbieden. Voor de rest geweldig!
K vond het een super feest!! Rob Gee moet oprotten en gewoon een paar jaar gaan zitten ofzo wat een eikel zeg... Indd wel jammer dat id&t niet eerder ingreep. Verder Superfeest gehad. The PROPHET
rob g tss ging nergens over,respect voor die gast die het feestje weer goed liep lopen.. helaas zich zelf er voor heeft op moeten offeren..
mensen, mensen en nog eens mensen rob gee was gaaf als je tenminste weet hoe hardcore is ontstaan zo werdt er in 90 altijd gedraaid maar de mensen van nu waarderen dat niet jammer jammer en nog eens jammer rob gee
Geen super goed feest, vond In Qontrol 10 keer vetter das gewoon achter elkaar door knallen zonder zo'n show erbij. En daar kom je toch voor naar een feest of niet?
Vorig jaar was veel beter!!! De sensation white gangers kregen een surprise in de vorm van Tiesto, wat krijgen de black gangers!!!! Een waardeloze Rob Gee met zijn rockband.
Voor al de Sensation-haters: F*ck you!, BLACK was eg dikke shit!!!!!
Gezellig gehad! Er werd redelijk gedraaid, geluid viel (vooral) op het eind erg tegen. Je kon elkaar gewoon goed verstaan als je rustig praatte. Veel sta-publiek of dagjespubliek....Sfeer was wel ok. Moment met Rob Gee had zeker ff impact maar om nou te zeggen dat het feest daardoor omsloeg . Sensation was wel toppie
Zeker de laatste keer dat ik naar Sensation gegaan ben. En dan willen ze internationaal gegaan. Die Rob Gee was helemaal kut hij had niets te zoeken op dit feest. Een uur weggegooid van mijn tijd. Respect voor de man die het podium opging. Alleen had het niet zo gehoeven. ID&T had zelf moeten ingrijpen en moeten zien dat het fout zou gaan. Ook heel erg slecht dat er bijna geen beveiliging op het podium aanwezig was. Op de radio zeiden ze een kleine domper. Ik noem dit een schande voor een feest zoals dit!
mwah, Rob Gee zwaar tegengevallen, Catscan matig... Darkraver & MC Villian, Zany & Technoboy geluid was eindelijk weer eens lekker hard!
super feest alleen dat van rob gee oprottuh
Duncan, achterbakse rat !! Anderhalf jaar geleden, vlak voor Innercity lopen janken dat de feesten te duur worden en nu 4,20 euro vragen voor water?! Over die hardrock actie hoef ik al niet te beginnen want daar waren 40.000 mannekes het wel over eens! Dit was mijn eerste keer Sensation maar heb zo'n vermoeden dat dit wel eens de laatste Black kon zijn in NL. Was ook lang niet uitverkocht! Echt, ID-T, jullie tijd is wel geweest!!
Darkraver, Zany, Showtek en The Prophet HE-LE-MAAL geweldig!!! Rob G ach is genoeg over gezegd, was een mooie tijd om plas pauze te nemen, heb drom ook nix mee gekregen van het vechten!!!! Mijn avond was weer SUPER!! Geluid mocht idd wel iets harder int begin, maja kleinigheidje hou je altijd.....
Rob Gee geinig toch zo n experiment!! Beetje jammer als Catscan gaat draaien dat dan het volume word gehalveerd. Kwa muziek was het allemaal net effe niks!! De bezoekers waren gelukkig wel gezellig
was een puik feestje
sjonge jonge, die rob gee had beter kunnen gaan draaien ipv met die rockband te gaan spelen, en die groenharige mc mogen ze van mij ook thuis laten, maar showtek, megamix en the prophet
kut rob g.. Prophet heerlijke set! Go showtek , it's your party
De MAN van de avond......THE PROPHET..... Vond een uur erg goed.....,het uur van de PROPHET dussssssssss....... voor deze Dj.......,Dank voor je kippie vel moment op Black...........
JA ... Zittuh zittuh... id&t wat een fout ... was al te zien aan de reacties voor t feest begon .. laat rob wat?? lekker op andere feessies experimenteren met ze metal shit BOEHHH!!!! volgend jaar ?? nou nee koop er wel wat beters voor... verders met me homies zelf voor de top avond gezorgd en de rest van de menigte ..
Wijs feestje, helemaal na Rob Gee, toen was het weer knallen! Showtek ook weer lekker geramd! Catscan beetje vage opbouw, maar wel geil enalaatste plaatje!
Mijn 1e sensation was top alleen Rob Gee dat was ruk had hier niks mee te maken
Mooi feestje!! Mooi aangekleed.. goeje sfeer.. alleen die lange stiltes en die hardrock.. en het einde het ook wel wat meer moge knalle!!.. zeer jammer!!
Ondanks de vechtpartij toch een erg vet feest hoor Beter dan vorig jaar iig Er werd goed gedraaid, ben helemaal uit me dak gegaan TECHNOBOY!!!!!! Catscan als afsluiter was ook vet: PLEASE ATTENTION SENSATION BLACK, THIS IS NOT NORMAL: 1000 BPM!!!!
ondanks dat ik 2X op me bek ben gegaan tijdens het springe ( door die kut flesjes) & de wanprestatie van Rob Gee heb ik me de rest van de avond zeer goed geammuseerd
Ik snap niet dat iedereen zo loopt te zeuren over rob gee,het is niet wat je van hem verwacht,maar ID&T heeft m ingehuurd om zo op te treden,ze hadden m ook kunnen inhuren voor een vette early set,maar vond deze sensation niet echt goed vergeleken met vorig jaar
Het is al vaak gezegd, maar Rob Gee pastte natuurlijk niet helemaal in het thema.. "you open minded motherfuckers". Zelfde vond ik voor Catscan.. zet ipv. daarvan een Activator neer of laat Darkraver er een eind aan breien
hoop dat id-t van deze domme fout geleerd hebben. geen goeie combo. elk gezond mens kan dat wel indenken.verder reuze naar me zin gehad met een black die een kleine schande heeft ondervonden. de andere dj's tja...speechless zo goed. LEER ALSJEBLIEFT VAN DIT SOORT FOUTEN ID-T!!!!!!
Vond het erg goed! Heb gedanst tot het einde, behalve toen we wegliepen voor die Rob Gee, dacht dat ie hardcore ging draaien omdat ik dat ergens las, gaat die kerel gewoon lopen rocken op Sensation.. Verder m'n complimenten! Erg gezellig, leuke mensen, goeie muziek en mooie aankleding!
Weer lekker met zn alle flink los gegaan en lekker gek gedaan alleen jammer van het zo genaamde experiment zo iets hoort niet thuis op zo'n feest voor de rest SUPER
Tijden van Rob Gee and the mtf*ck'n Mindcontroler zijn dus voorbij........ Respect voor de anonieme HELD van de avond En Catscan had gewoon bij zun leest moeten blijven, HARDCORE GVD.......H4L
dik naar me zin gehad!! en idd ik had veel verwacht van Rob Gee had gehoopt op een paar lekkere nummers zoals Hard-sweet-core niet deze herrie, dit hoord absoluut niet thuis op een hardstyle feest
telegraaf.nl komt met een heel ander kopje en op ID-t-com is het interview met Rob G weggehaald. Geen ramp, zie: http://www.vkmag.com/media/robgeebeukteroplos en http://www.nieuwsbank.nl/inp/2006/06/30/r221.htm
fuck rob kankah gee.verder was het weer gezelli
wat een gekut op dit feest r&b catscan met de jeugd van tegenwoordig 50cent lange frans naa enigets edie ik deze avond goed vond draaien was showtek zany en darkraver en ben daar niet eens zo kapot van volgend jaar geen black meer!! tenzij q-dance het organiseerd maar dat zal toch wel niet....ID&T bagger!!
was zeker wel gek alleen jammer van die act van rob G en de jeugd van tegenwoordig.. is de hardere stylen van muziek.. dus geen R&B gasten erbij voor de rest goed vermaakt
het was weer een geslaagt feestje lekker gedraait ,the prophet,darkrever,zany en technoboy jullie waren geweldig. en rob gee tja was te voorspellen was top dat iedereen ging zitten en een pluim voor die gozer die het podium op ging het werd meteen weer gezellig .tot volgend jaar zonder rob gee
was lekker feestje zekers the prophet & deepack met stampuh! Live rest was ook lekker behalve kai tracid, rob Gee & catscan hebben we maar heel even gezien en zijn toen maar gegeaan
De MAN van de avond......THE PROPHET..... DUS NIET HE! zany was veel beter enne DE MAN VAN DE AVOND WAS DIE GAST DIE ERVOOR ZORGDE DAT DIE KUT ROB GEE OPGEPLEURD WAS!
Jammer Kai Tracid!!! Hij kan beter alleen merkte we er vrij weinig van....The Prophet had gewoon stront aan alles stampte lekker die zaal plat!!!Geluid was echt heerlijk voel nu eindelijk weer eens de bas!!!!De hele arena zat op de grond met die wat is't TAKKE herrie!!!!Terecht dat't gestopt werd alleen jammer op de manier waarop!!!Ze hadden't verdient, maar alleen dit komt nu weer in't nieuws en niet hoe gaaf't was en hoe apart't was ingedeeld....die brug is juist goed!!!Gruwelijk feest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Het was mijn eeste senastion en vond het een mooi feest.De aankleding was mooi en de show was ook geweldig.Wat wel een beetje had verpest voor de sfeer van de avond was Rob Gee...jammer hoor.Waar was de Rob Gee van 12 jaar geleden met ..Rob Gee repiet and the motherfinking mindcontrol gebleven dan?!!!Verder was de muziek gewelig
slechtste feest ooit meegemaakt.wat een kutfeest zeg.ik kan me niet herrineren dat hardrock onder hardstyle valt wat een baggermuziek.volgend jaar zeker niet weer.geluid viel me ook zwaar tegen.maar zany,darkraver en technoboy hebben het nog een beetje goed kunnen maken gelukkig.
Heb zeker betere sensation black feesten meegemaakt, het leek soms net of je op white stond De intro's duurde te lang en het geluid stond in het begin te zacht. Zany, Technoboy en de Prophet waren super, dus toch wel een leuk feestje gehad Tja en Rob Gee was bagger, jammer dat ID&T dit zelf niet eerder in de gaten had Het gevecht op het podium was zeker niet nodig, maar volgens mij heeft het publiek ook overduidelijk laten merken dat Rob Gee maar beter kon vertrekken. ID&T had dit op moeten lossen
Ik heb me heel goed vermaakt met mn moatjes Wie was de held vd avond die een einde maakte aan de pokkeherrie terreur?? Verder, na die rockzooi, is het goed gaan klappen!! HEERLIJK
Stutterheim van ID&T wil graag persoonlijk reageren op het incident tijdens het optreden van Rob Gee & Band op Sensation Black van afgelopen zaterdag:
Soms sla je de plank mis, dit was een heel bos. 563
Sensation trekt de laatste jaren ongeveer 70000 bezoekers. Het is een feest dat al jaren keer op keer weer de ArenA vol weet te krijgen. Na twee keer een concept te hebben gebracht voor een breed, houseminded publiek is er in 2002 de overstap gemaakt naar een White en een Black edition. 103
Zaterdag 8 juli biedt de Johan Cruijff ArenA het podium aan Sensation, The World’s Leading Dance Event. Voor Sensation Black wordt het stadion volledig in het zwart gehuld, waarna de duistere dj-troon bestegen wordt. Sensation Black is natuurlijk niet compleet zonder een special act van het hoogste niveau. Daarom wordt één van de hardste hardcore dj’s van het eerste uur, Rob Gee, vanuit Amerika ingevlogen. 193
Touché,domme hardstyle stumpers hebben écht geen idee hoe groot en hard Rob Gee is......
idd
Rob Gee is niet te min voor dit feest, al die jumpende hardstylers zijn te min voor Rob Gee!!!
en ik heb van een bekende dj es gehoord dat een vriend van Rob Gee op een podium is aangevallen en doodgestoken, en ze hebben het zien gebeuren, daarom reageerde de hele band zo heftig op die gozer bij black