😏

georganiseerd door Electronic Family ⊂ ALDA
–
Amsterdamse Bos (buiten)

Bosbaanweg 5
Amstelveen
Nederland🇳🇱
Amsterdamse Bos (buiten)

Bosbaanweg 5
Amstelveen
Nederland🇳🇱
trance × 31
Tickets & prijzen Electronic Family
| Early bird 1: | € | 35 | ,- | → uitverkocht, 2000 beschikbaar |
| Early bird 2: | € | 40 | ,- | tot 1 februari 2013 |
| Voorverkoop: | € | 45 | ,- |
Minimumleeftijd?
18Winactie (gesloten)
Verslag
Door skitmeister (454).
Door skitmeister (454).
Stemresultaat: geweldig
| geweldig | 317 | 50% | |
| zeer goed | 199 | 32% | |
| goed | 97 | 15% | |
| ok | 12 | 2% | |
| voldoende | 5 | 1% | |
| onvoldoende | 0 | ||
| slecht | 0 | ||
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 1 |
Foto's (→ toon alle 314 foto's)
fotograaf: HerrieNL
Line-up Electronic Family
Line-up is niet compleet.
| 1Family Stage |
|---|
za 16:30 - 18:00: Re-Ward |
za 18:00 - 19:30: Nic Chagall, Bossi |
| 210 Years Armada |
| 3Grotesque |
za 15:15 - 16:30: Terminal |
| 4Global Grooves |
Statistieken
| 1743 | bezoekers | |
| 711 | geïnteresseerd | |
| 52 / 41 | · | mannen / vrouwen |
| 36.7 | gemiddelde leeftijd | |
| 38.4 | leeftijd mediaan | |
| 4 | · | nieuwsberichten |
| 2 / 9 | · | forumonderwerpen |
| 1 | · | verslag |
| HerrieNL: 314 | · | foto's |
| 10 | · | video's |
| 713 @ 2× 2 | · | winactie |
| 1 | · | meeting |
| 92 | · | albumfoto's |
| 1506 | · | opmerkingen |
| 97 | · | waarderingen |
| geweldig | · | stemresultaat (631 stemmen) |
Nieuws
Grotesque @ Electronic Family 2013
24 juni 2013
Zaterdag 20 juli vindt in het Amsterdamse Bos het populaire Electronic Family plaats! Het grootste trance festival van de wereld groeit dit jaar naar vier stages en biedt net als voorgaande jaren een veelzijdige selectie topartiesten uit de trance scene. PT Events is één van de organisaties die het voorrecht geniet om met Grotesque een eigen stage te hosten. Na het immense succes van het eigen Indoor Festival lijkt de Brabantse organisatie de weg naar succes te zijn ingeslagen. 6
Electronic Family brengt programma vol variatie
29 maart 2013
Picture this... zaterdag 20 juli, het Amsterdamse Bos. Een strakblauwe hemel, gezellige mensen om je heen. Een biertje in je hand, wijntje mag ook. Een mooi ingedeeld en prachtig versierd terrein, nergens wachtrijen. En op de meeslepende melodieën van 's werelds meest gewilde artiesten op trancegebied kruisen blikken elkaar en is er weer dat vertrouwde mooie familiegevoel dat Electronic Family zo kenmerkt! 13
Opgelet, family business! Vrijdagochtend gaan de Early Bird tickets voor Electronic Family in de verkoop, wees er snel bij! Net als vorig jaar vliegen deze tickets waarschijnlijk in razend tempo de deur uit, vooral nu ze slechts €35 (ex fee) kosten. Dus bij deze een belangrijke reminder: vrijdagochtend 25 januari om precies 00.01 uur gaat de Early Bird verkoop los! 17
Derde editie Electronic Family groter dan ooit
12 januari 2013
Het was de ultieme gathering van de trancefamilie, vorig jaar in het Amsterdamse Bos tijdens de tweede editie van Electronic Family. Trance in haar meest veelzijdige vorm, verspreid over twee podia, met een geweldig publiek dat er helemaal voor ging. Dit jaar zoekt EF de overtreffende trap met meer stages en een nóg dikkere line-up. Zet in de agenda: zaterdag 20 juli 2013, Amsterdamse Bos. 23
Forum
1506 opmerkingen
W en W? Er was maar 1 W vandaag....jij was er dus duidelijk niet bij vandaag
Zet hem op! Maak wat love games!
Tnx, is gelukt!
En als je nu wint en de finale moet spelen ??Is de finale vanavond om uur of 8, dan komen we met zn allen kijken
Hahaha finale idd maar dan pas zondag einde vd middag...
En op de main komt het niet tot zijn recht.
Ik vond het anders best wel los gaan! Verder erg genoten van de set van Marcel Woods en sowieso van de Global Grooves Area. Daar het meeste gestaan en me top vermaakt. Vond alleen Stana behoorlijk buiten de boot vallen. Verder hoorde ik diverse nummers wel meerdere malen voorbij komen uit verschillende tenten (onder andere Apollo van Hardwell zo'n 7x ofzo). Hing een goede sfeer op het festival, leeftijd lag wel hoger dan gemiddeld maar is voor mij als jonkie ook wel eens leuk om mee te maken. Veel variatie in eten en drinken en heerlijke doortrektoilletten die ook nog eens schoon waren! (Altijd goed als je 1 muntje moet betalen). Hele dag uit de kraan gedronken zo'n beetje dus dat was ook lekker cheap haha.
Nadelen vond ik toch de muntprijs (2.50 per muntje blijft echt genoeg naar mijn mening) en het feit dat de stages zo dicht bij elkaar stonden. Geluid liep door elkaar heen en daar heb ik echt een hekel aan.
Al met al een heerlijk dagje in de zon gehad!
*proest* *kuch* RAM die progressive draait?Die dag moet ik nog meemaken. Ik denk dat je je genres een beetje door elkaar haalt. RAM draait redelijk uplifting trance. Als je dat lekker vindt moet je denk ik ook even bij Aly & Fila gaan kijken. Dat zal dan wel in je straatje liggen, evenals John O'Callaghan of misschien een Sean Tyas, meestal wat steviger.
Voor progressive moet je meer richting Markus, Khomha en Beatservice.
Progressive staat ook gewoon in zijn genre omschrijvingen. Ik had altijd in mijn hoofd dat Progressive de 'stevigere' beats waren, aangezien ze Hardwell ook een progressive dj noemen. Het maakt me eigenlijk ook niks uit. Hij draait lekker hard en ik vond het leuk om te horen, daar gaat het om haha.
Wat een feest was dit! Had het me compleet anders (lees: groter) voorgesteld, maar dit was perfect. En wat werd er heerlijk gedraaid en wat een zalig perfect geluid in de tenten (main daarentegen was zoals verwacht dramatisch slecht). Dit feest wordt volgend jaar zeker opnieuw bezocht!
En Ow ja, gelukkig was het totaal niet warm in de tenten.. .
En Ow ja, gelukkig was het totaal niet warm in de tenten.. .
was weer topfeestje... relaxte sfeer. Ferry zoals altijd top. Markus boven verwachting. Goeie afsluiter!
donateur
Hele dag uit de kraan gedronken zo'n beetje dus dat was ook lekker cheap haha.
Nadelen vond ik toch de muntprijs (2.50 per muntje blijft echt genoeg naar mijn mening)
en dat is nu juist het probleem.....een groot deel van de kosten van een festival worden betaald door de bar omzet. Dus als iedereen net als jij, -lekker cheap- de hele dag water gaat drinken bij het toilet, komt het festival niet uit de kosten en moet dus de drankprijs omhoog. Wat weer vervelend is voor de mensen die wel gewoon willen betalen voor een drankje......Of het festival gaat het jaar erop gewoon niet meer door omdat de kosten en baten niet tegen elkaar op wegen...dus iK zou zeggen : GOED BEZIG ZO MEID !!!!
laatste aanpassing




























