Mijn ontmaagding op een Awake feest!!! Ik heb een superdag gehad! Lekker uit me plaat gegaan.. genoten van het mooie weer met superlieve mensne om me heen!! in 1 woord geweldig!
Dit feest was zo bizar! Heb verscheidende gnoes gehoord, schreeuwend voor een vrouwtje en bronstig van de minimalclicks! Als afsluiting de laatste energy gegeven bij de Texaco, waar ook de laatste adem van de parende gnoes werd uitgeblazen... Kortom GEWELDIG!!!
Zeer goed feestje! Heerlijk weer Alleen jammer van het einde! Vuurwerk viel erg tegen en Adam Beyer was geen knaller voor het eind Vorig Jaar was Secret Cinema erg goed!!!!!
Richie Hawtin, Miss Djax, Adam Beyer en vooral de weergoden Enig minpuntje, de schandalige wachtrijen voor de munten... staat gerust een uur in de rij. Voor derest helemaal geweldig!
me eerste awake...en kvond m zeeeeer geslaaagd op naar de volgende
schitterende dag gehad in de tenten vond ik het helaas te druk en benauwd maar heb me buiten geniaal vermaakt Richie Hawtin en Bart Skils waren geweldig :respect:
Umek, Rachmad en Lekebusch gaven super sets weg! Vooral van hen heb ik genoten! Super feest verder!
Techno op mainstage was super super saai!. Nog nooit zo'n slechte mainstage meegemaakt. Maar verder een top festival! Umek, Rush en Pet duo erg lekkert!
Geweldig feest! leuke mensen & een supersfeertje! Lekker geknald (organisatie was indd wel slecht -> pislauw drinken zonder prik en wodka die nergens naar smaakte? lange rijen om muntjes te halen)
Pff geweldig.. Overdag heeerlijk chillen in de zon onder het genot van Richie en 's avonds helemaal los. Zo gezellig!
Geweldige dag!! het begon met Umek daarna Valentino, allebei TOP!! .... Bold met een super laatste half uur, Miss Djaxx die voelde ik top op het bot , RUSH was weergaloos en Adam Beyer was de beste afsluiter die je je kon wensen
Gayle San, Rumenige&Loktibrada, Rachmad en Rush (aan het eind), echt in 1 woord geweldig . Beetje jammer dat de main te soft was, had nog wel iets steviger gemogen . verder een super feest gehad. Het weer was top, sfeer was top, mensen waren top en de muziek was super!!! *alleen jammer van de lange wachtrijen bij de munten*(n)
Awakenings...Mainstage... Superdag gehad...!! Skils was konings..
Super feest was het. Iedereen was vrolijk en het was erg gezellig. Werd ook wel lekker gedraaid. Dit is gewoon zoals een feest hoort te zijn. No bullshit Maar wat ging de tijd toch hard .
Heerlijk chill dagje! Supermuziek, heerlijke weertje en een geweldige sfeer! En de skippyballen waren natuurlijk super
Open stage was helemaal TOP !! Dit was mijn eerste Awakenigs outdoor en zeker niet mijn laatste!!
Wat een Feest 3 uur over gereden door wat weg omlegingen en files en verdwalen maar naar een half uur binnen al helemaal vergeten, wat een sfeer mooi weer supper muziek alles goed geregelt. en hoeveel techno helden kunnen er op 1 feest staan gewoon in 1 woord geweldig
Tot half 6 niet veel aan maar Miss Djax, Kowalski en Beyer hebben HEEL veel goed gemaakt. Toch een errug leuk feestje. Volgende keer iets meer bonnenmensen en meer flesjes water inkopen, in plaats van zakjes water?
Het was weer een superfeest zoals elk jaar eigenlijk!!! Heerlijk weertje en goed sfeertje! De dj's Agent,Bold en Rush(logisch) waren top!! Maar Joey beltram was mijn held van de dag!! Wat een vette set!!
superfeest! zoveel toffe mensen en muziek op 1 dag! aril brikha diepe set magistraal! bart skills superdik! attack people pompen! rumenige & loktibrada ook even bruut pompen! shinedoe vond ik jammer, te minimaal ik miste die mooie sounds en beweging. villalobos obscuur, die deed echt zijn eigen ding weer! kowalski heerlijk met mooie vocals ook! beyer ook heel erg vet beviel me uitstekend! beltram ook zwaar lomp funken! supersupersuper! tot volgend jaar allemaal!!
Wat zal er komen als we dood gaan ik heb namelijk vandaag de hele dag in de hemel rondgelopen voor de heerlijke sfeer,leuke mensen,goeie muziek en moeder natuur.Dit is zeker me beste festival ooit AWAKENINGS HELEMAAL GEWELDIG!!!!!!
Richie Hawtin, heerlijk. Vooral zijn afsluiting, 10 min. opbouwen naar een climax die niet komt. Geniaal. Rush was weer een slopert, helemaal kapot en Adam Beyer was ook weer goddelijk.
WAT EEN WEERTJE, WAT EEN SFEERTJE!!! DE MAIN WAS EIGENLIJK BEST WEL RUK, PAS AAN HET EINDE ECHT LEKKER... IK SNAP NIET DAT HET ZO LANG MOET DUREN VOORDAT HET TEMPO ER EEN BEETJE INGAAT. EVENGOED ZWAAR RELAXED DAGJE GEHAD, VOORAL ADAM BEYER EN STEVE RACHMAD ERG GOED!!!!
Grofweg hadden we vandaag 'Minimal', 'Schranz' & 'Techno'. Laatstgenoemde heeft overduidelijk verloren, Area 2 werd bij regelmaat een samenkomen voor een handjevol liefhebbers. Lekebusch wist met zwaaiende tentakels en vlakke beats nog wat volk te trekken, maar over het algemeen was het tragisch. Inigo Kennedy gaf tevergeefs nog les, maarja wat de (letterlijke) boer niet kent .. Zelfs Awakenings gaat het verliezen van 2 lelijke concurrenten ...
Mooi weer, mooie muziek, mooie mensen, allemaal MOOI!
ai pappie! wat een heerlijke dag zeg! bedankt voor de jongedame met de rode rok, die middels haar waaier voor verkoeling zorgde, terwijl we gek konden doen bij Steve Rachmad en Cari Lekebusch Barry: jammer dat we elkaar steeds zijn misgelopen, better luck next year!
Wat een lekker fe(e)stival weer! Ruminege & Loktibrada, Hawtin en vooral ff die losgaan set van Rush, daar was ik echt aan toe! Blijft toch een makkelijke locatie, dit keer ultiem weer en véél leuke dames! Een geweldig dus!
Gayle San->Rachmad & Rush super gedraaid!!!! Heeeerlijk weertje, dat viel goed te merken
wat een memorabele editie weer, alle DJ`s waren meesterlijk, sfeer was geweldig, extreem zonnig!!! leuk dat SINTERKLAAS EN FEESTPIET ook even langs kwamen samen met de KERSTMAN
Super!!!!
Geweldig feest! superlekker weer (overdag misschien een beetje errug warm), supergoede sfeer en het was allemaal goed geregeld...
1e keer awakenings en 't is idd superdik, adam beyer
Ín het begin kwam ik er wat moeilijk in... Maar vanaf de set van Rumenige en Loktibrada ging ik echt heerlijk uit me dak Rachmad vond ik wat minder maarLekebush was ook echt helemaal te gek!!! Daarna door naar Rush: Wat een heerlijk partygevoel daar, ontzettend druk/warm maar toch gewoon een goeie sfeer en maar blijven knallen Afgesloten met Adam Beyers en de prachtige lasers daar :kwijl: Conclusie: Super feestje
Wat een super gaaf feest! Echt genieten gewoon, lekker weertje, heerlijke muziek!
Het was weer zeeeeer geslaagd!!!!! Wat een topfeest! Pet Duo, Rush en Miss Djax MASTERRRR Zonder twijfel, tot volgend jaar!!!!!
DJ RUSH PET DUO "Also,also..." AREA 1 WAS BRUUT!!!
NO WORDS 4 IT!!
Whaaaa heb weer staan te genieten!! smiddags beetje traag door de hitte, maar savonds de schade dubbel en dwars ingehaald.. het mooiste moment vond ik nog wel dat wij dachten dat het om 11 uur al afgelopen was.. we waren al bezig met afsluiten, hoorden we dat t tot 12 uur duurde!! geluksmomentje laatste uur echt té hard los gegaan: Pet Duo & Beltram heeerlijk! Na eindelijk de auto gevonden te hebben heb ik nog n erg gezellig aftertje gehad
Opvallend: Agent met een goed set en slecht geluid in tent 2 helaas, ANJA SCHNEIDER de heldin van de dag! verder weer uitermate gezellig en erg warm.....volgende keer alsjeblieft Inigo een herkansing met ander geluid, was nml. ook erg vet!
Meesterlijk, Geweldig, Fantastisch...Superlatieven schieten tekort, een impressie? Weergoden, Setjes: Richie Hawtin, Villalobos, Karotte, Bart Skils, Kowalski, het slot van Adem Beyer die a Walking Contradiction & Erotic Discourse erin gooide, Zintuigen kwamen tekort om alle prikkels te handelen. En owja..De geimproviseerde after @ Texaco met de oerkreet...Schitterend!
wat een belevenis haha al die mensen met hun kleedjes...en de hele dag techno dat is ook eigenlijk niets voor mij ik heb het leuk geprobeerd maar helaas geen alleen maar techno-feesten meer voor mij
M'n eerste Techno-feestje in 3 jaar en ZEKER niet de laatste. Wat een gefreak van Mr. Rush en daarna Pet Duo..... HE-LE-MAAL ZIEK. Verder gewoon een ontzettende leuke dag gehad. Heerlijk weer, veel drank en lekker gegeten. Op naar de volgende Awake
heb het gemist K*T
wooowwww, wat een feest zeg!! DJ RUSH was weer flink raggen!!!!!
Helemaal te gek vond ik het. Ik ben helemaal uit mijn dak gegaan bij Steve Rachmad!!!! Super lekker weer, supertoffe mensen en heel veel bekenden gezien!!!!! Het was een topdag. Awakenings bedankt!!!!!!!!
Wat een heerlijke dag... Kowalski, Lekebush, Umek, Rachmad
Een super dag gehad, kan niet anders met zo'n lekkere Minimal line-up!!!
ook even respect voor de paashaas.. haha togh heb ik sgik gehad.. veel uitgelache.. mense die met ons op de foto staan(de paashazen)laat ff weten ik wil de foto's zien
Vond het wel leuk,maar de jaren er voor beter.....en het vervoer terug na het feest was echt heel slecht geregeld....moest heeel ver lopen voor dat je een bus had,en dan bom vol....terwyl iedereen maximaal dood was van het feest,moe en geirriteerd van de warmte...combinatie van alles....dan,...de treinen,kanker vol....heeel slecht...jammer Ns.!! Maar waarom verbaasd me dat nou weer niet....elk jaar,of zelf paar keer per jaar prys omhoog gooien,maar normaal service verlenen,ho maar,oja wat is dat.......
Hebben ons zeer vermaakt maar vond het niet hoogstaand,vooral de main niet "WAT SAAI".Raar dat water snel op was en WAAROM zulke dichte warme tenten.Oja misschien is een andere opstelling van het terrein ook eens leuk,wordt een beetje eentonig.Joey B. de man van de dag..........
Master! was een feest, overdag lekker chillen bij de mainstage, Paul Kalkbrenner met n dikke set! Daarna lekker raggen bij Rush en Pet Duo En natuurlijk mooi afgesloten op de main
heerlijk relaxed festival helaas maar tot 19:00 geweest omdat ik doorging naar ground zero, dus jammer genoeg het hardere gedeelte gemist, maar vanaf een uurtje of vijf werd er in area 1 ook al goed gefeest
* MaAk NiEt UiT wAaR jE hEeN GiNg TwAs oVeRaL zWaAr ReLaXt *
Wat een geweldig feest weer! Mooi weer , veel bekende en lekkere muziek. 1 ding vond ik echt niet kunnen dat dat waren de dieren. Hoe haal je het in je hoofd om die op z'on festival neer te zetten!!!! echt verschikkelijk!
Was weer geweldig, super weer alleen rijen bij de ingang (altijd hetzelfde liedje) en de rij voor de muntjes waren extreem lang... minimale wachttijd een uur, dat moet sneller kunnen!!!!
als er 1 festival is dat tot in de puntjes perfect is... awakenings adam beyer.. siebliem!! het lukt monumental altijd om een te grote lach op mijn gezicht tevoorschijn te toveren
De enige waar ik echt goed wat van heb meegekregen was Hawtin, en ook super gelijk...Dag was verder helemaal geweldig, super weer, goede sfeer...zoals gewoonlijk heb ik weer eens HEIMWEE!
echt zo focking goed festival geweest!voetjes van de vloer van begint tot eind! Op naar Extrema
cker goed feestjuh!Richie viel me wat tegen..Volgende x beter 13-07..Adam beyer draaide super chill tot het einde prima vermaakt!tot volgend jaar maar weer!
wat een top feest,echt heerlijk genoten van de top sfeer
Utopia
beetje moeizaam op gang gekomen... rush ontzettend lekker, goede organisatie, lekker weer, lekker publiek & gezelligheid maar niet de top van de berg bereikt..
Wat een mensen, wat een sfeer...heeeeeeerlijk feest!
Onder het motto: Het kan ook allemaal gewoon../ het maakt ok allemaal niet uit.... @ awakenings
Goverdomme!!! wat een SUPER feest!!!!
Kippevel weer met dat awake feessie! Ik kan niet stoppen met dansen op dat feest. Dit is voor mij het meest dansbaarste festival van NL. Bedankt weer alle awake-fans voor de fantstische sfeer!!!!
geweldig festival al 6 jaar op rij meesterlijk, muzikaal top, geen hoogstandjes maar gewoon erg goed allemaal! Richie, Beyer en Gayle San voor mij de beste artiesten van vandaag. alle mensen met wie ik was: bedankt!!! top dag
Miss Djax & Rush Verreweg de beste muziek in tent 1 Heerlijk weer, genoten van iedereen en met iedereen. Alleen jammer dat we verdwaald waren en drie kwartier naar de auto hebben moeten zoeken . Verder geweldig feestje!
Eten was echt zwaar kut geregelt, te debiel dat je daar lang staat te wachten en er personeel is dat niks doet behalve af en toe bolletje opensnijden(n), verder alles een beetje als normaal, hoogte punt was Aril Brikha, wat een geweldige vernieuwende muziek
Super goede muziek, heerijk weer en wederom leuke mensen !!! Thx people, op naar Extrema !!!
het was weer een geweldig feest en de sfeer was toppie zoals altijd
was echt een top feestje! heb echt genoten van deze geweldige dag! en lieve mensen en dank je voor diegene die me ingesmeert hebben met zonnebrandcreme
HEB EEN HEEL GOED FEESTJE GEHAD, MAAR WAT GEBEURDE ER BIJ DE MAINSTAGE?? MINIMAL IS TOCH NIKS VOOR EEN MAINSTAGE (OF WAS DAT VANWEGE HET WEER??), KNALLEN WILDEN WE, MAAR DAT MOEST IN DE TENT!! GAYLE SAN WAS HELEMAAL GEWELDIG, MAAR IK HAD BV MEER VAN ADAM BEYER VERWACHT. DE MENSEN WAREN ALLEMAAL ERG GEZELLIG, VERDER WAS 'T EEN BTJE AAN DE HETE KANT, MAAR WEDEROM GOED FEEST!!
Geniaal! Fantastisch weer, heerlijke sfeer wat wil je nog meer. Beste sets waren Gayle San, Pet Duo. Vond Rush deze keer tegenvallen erg rommelig en de Main was een schitterende stage
super super, richie had beter gekunt op het laatst mja das achteraf gelul natuurlijk......... mja deze drie jaren van AWAKENINGS hebben me niet teleurgesteld......
geweldig feest en lekker weer alleen weer te warm weer is goed verbrand maar ja voor de rest heb ik me prima vermaakt zo als elk jaar!!!!! mensen bedankt voor de gezellig heid die moet je toch met ze alle maken dacht ik toch
Ritchie Hawtin...Je draaide egt MEESTERLIJK...waarom nou niet zo op TIME-WARP dan?? ja je staat weer tussen de favorieten...ADAM BEYER...wat een afsluiter...in 1 woord: GEWELDIG!!!!!
Wat een geweldig feest, zoals we natuurlijk gewend zijn van Awakenings! Ik kan me geen beter feest voorstellen en dat zegt voor mij genoeg. Wat is techno toch mooi, zucht
Hop, Hop..op de bass, in het gras, heen en weer, m'n voeten doen zeer! het was heel leuk, lag echt in een deuk..door naar het einde en het serieuse gebeuk, het was het wel waard, ben vergaard, door de zon, .....heeeeeeej, ik vind nog een bon , ik ga maar eens kappen en uit een ander vaatje tappen! VET in m'n sas en door naar de westergas...
Hadden er meer van verwacht, na de verhalen van vorig jaar... Waren wel erg veel leuke mensen !! de bounce ball room was fantastisch , wel erg verslavend! after-toilet juffrouw ook erg moeten lachen! RUSH en Miss Djax
weer relaxed feessie, had wat vroeger mogen beginnen met beuken..
De Awakenings bouwploeg is al aan het werk op festivalterrein houtrak in Spaarnwoude om te starten met de voorbereidingen van Awakenings festival dat op 1 juli plaats zal vinden. Nadat al begin april de namen van alle artiesten bekend gemaakt waren is na veel gepuzzel eindelijk de timetable helemaal rond gekomen. 248
Awakeningsorganisator Monumental - die afgelopen maandag in Paradiso nog de Gouden Kabouteraward won als "Beste party-organisatie van Nederland” - maakt hierbij de de line-up bekend voor de zesde editie van Awakenings Festival. 235