Het begin was een beetje een tegen valler .. maar was met leuke mensen dus heb me even goed vermaakt en na 1en was het super..!! Al met al leuk feestje..!!
het was zekers een super bruut feest en vette pech voor de mensen die werden geweigert. je weet dat het vanaf 18 is dus geluk als je er in komt en anders pech niet lopen zeiken want je weet het vanaf 18 is.....
Ik vond t echt een Mega Vette Party de muziek stond Royaal hard!! Er waren groten zalen en er werd Super goed gedraaid . Alleen vind ik dat ze volgend jaar maar reggellen dat we binnen Weed mogen Smooken ik moest GVD. een dikke zak weed weggooien , maar toch See You Next Time Next Year Thunderdomeeeeeeee!!
belande in de kleine zaal en wilde daar niet meer weg !
Hmmz ik vond er weinig aan, Er was totaal geen sfeer.. pas na de nodige werd het een beetje gezellig
Was weer HE-LE-MAAL te gek Lekker flink van de kaart gezopen. Lekker gestampt,en wat gepogo'd en zelfs kleine fight gehad HEUJJ!
Nou ze hebben het toch waar gemaakt! Het was gewoon tot nu toe mijn beste uitgaansavond OOIT. Geluid stond ook goed hard en alles was gewoon perfect(ik liep er goed wazig bij)
Knetters WouS feest !!!! Prima vermaakt. 2 min puntjes, teveel INDUSTIAL GEKLOOT en WEER van de debielen die weer moeten rellen Volgende THUNDERDOME ckersss weer !!! Paul Elstak, Vince, Promo & Dano
het was een mooi feest echt super er werd uitstekend gedraaid de bass bepaalde het voor mij en ik denk ook voor de rest complimenten voor de dj,s en de organisatoren het was dus vaag knallend feest we want de bass haaksbergen.
lekker feestjuh
lekker feestje gehad.. drinken halen ging echt super.. goed geregeld was het dus heb me prima vermaakt..
COREporation's Fallin' Crap Played Twice @ Thunderdome! SPECIAL Thankz To Promo, Placid K, Lenny, Producer, Manu Le Malin, Ophidian & JAPPO!!! MEGA PHAT !!!!!
erg heftig feest... producer & manu le malin en ophidian waren voor mij de uitschieters, super!!, hiermee maakt ID&T wat mij betreft vorig jaar Thunderdome dik en dubbel goed
alle energie opgespaard om helemaal los te gaan bij de visitor en smurf
Wat een gaaf feest zeg! Goede sfeer, alleen jammer van die wazi's maar die zitten er altijd tussen. Wat een mooie vrouwen zeg!! niet te geloven zoveel. Echt top !
Tering wat een bruut feest Zeker weten mijn aller vetste feest waar ik ooit ben geweest Dj paul Dj outblast Promo The Vizitor Vince Catscan Ivo!!!!!:Nogmaals bedankt ivo voor de afgelopen 3 maanden Hard, Harder, Hardst, Thunderdome!!!!! Hooooo
Ophidian Vince, Promo Helaas verder ook teveel grafherrie gehoord Over hoe'k me voelde zullen we 't mah nie hebbe En wou ID&T 'n notering in 't Guiness Book of Records om zoveel mogelijk mensen gehoorbeschadiging te laten oplopen ofzo?!
whaaaaaaaaaaaaaaaaaa wat een vet feest!! TERROR ÜBER ALLES!! ik vind t wel jammer dat ik heel veel vriendjuh's alleen maar zie met die grote feesten.. vind t altijd heel gezellig met jullie maar zou jullie wel vaker willen zien..
Ja eindelijk weer een ThunderDome feest zoals het hoort! helemaal top vorigjaar was echt bagger maar nu heeeft Q-dance het opgezet hoorde ik dus..... blijf zo doorgaan!!!!
En zo hoort een hardcorefeessie te zijn! Een fijn weetje, achterin de grote zaal was het geluid al 100 dB Organisatie was perfect! Alleen beetje lijp dat je geen jointje mocht roken Via deze weg, respect voor jullie gabbers, sfeertje was top!
Was héél goed te doen!! 1e Thunderdome En Blijsje..inderdaad..op het einde geen energie meer over.. En Dj Paul was Super bezig!! Maar hou het wel lekker bij Hardstyle en Oldskool..die nieuwe Hardcore is toch iets te hard Maar al bij al goed feest!! En Angel! hoop dat dit een goei verjaardagscadeautje was Voor jou lieverd!!! PS...........HELLUP!! zijn FOTO'S verloren... Als iemand foto's gevonden heeft op de terugweg van Thunderdome, laat het me ff weten a.u.b. .....
Ik heb me weer super vermaakt op Thunderdome, geweldig mooi feessie!!! Er werd over het algemeen lekker gedraaid en weer een ik heb weer aantal leuke mensen ontmoet. En Manon: je bent een supermeid, wat kunnen wij toch goed feesten, he??
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr vet feest!!!! helemaal te gek. wc's gratis, goeie djs vette nummers. mijn favorieten van de avond: unexist, promo, ophidian live en catscan live!! respect mannen!!
Decoratie, geluidsvolume en zaken als wc's en garderobe waren perfect. Sfeer ook, behalve als er te hard gedraaid werd. Paul was de held van de avond, gasten als Unexist en Vizitor kan ik niet waarderen.
ik vond dit feest het mooiste tot nu toe en idd ophidian en dj paul waren kats goed! de organisatie was 1000 keer beter geregeld als 18 september in thialf en geluid ook super de bass dreunde door je heen en de opbouw was ook super en natuurlijk de sfeer en de muziek in 1 woord geweldig!
sjezus wat een super vetter dan vet feest helemaal los gegaan!!!
Pogo? Ik ga naar huis, het is verdome geen hardrockfeest
Feest op zichzelf kan veel veel beter, ging allemaal weer nergens zeer over. Mr. Immers en Ik hebben ons prima vermaakt en vooral veel gelachen. Maar wat een VOLK tegenwoordig de winnaars van de 'Looking Good'verkiezing waren wij !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hardcore... Leuk voor je discman of in de auto, maar op een feest moet ik nu opzekers TERROR hebben!!!!!!!!!!!!!!! Vizitor en Smurf waren egt BRUUT !!!!!!!!!!!!!!!!! Alleen die klote id&t zorgde er weer voor dat je je munten niet kwijt kon en sloot de bar om 6:45... Wat een mongolen...
zwaar kut!eerst werd er een meisje die ik kon geweigerd,toen werd ik eruit gezet/gelukkig mocht ik terug,toen ruzie met me ex en ik kwam nog een andere ex tegen en de muziek was gewoon te hard!
GEWELDIG VET FEESIE ALLEEN JAMMER DAK HET LAATSTE UURTJUH MOEST MISSEN OMDAK ZO BEROERD WAS TOPPER
Sssoooooooooo wat een feesje neet mier mormaal, JAPPo the SCRATCHMASTER, Vince gewoon bruut, DJ Paul neet mier mormaalPromo slechte industrial maar goodgemakt met STAMPMUZIEK geweldig
Eindelijk weer eens een feest waar ik me super vermaakt heb! En alle dj's zien draaien die ik graag wou zien draaien. Vooral Miro, daarna kon mn avond al niet meer stuk
Tja korsakoff... gehyped... The visitor en smurf zeer goed maar DE man van het feest vond ik toch wel DANO!! Super vette set neergezet... en mijn oren zeiden piep na zijn set.. geluid nie hard genoeg?? moet je mischien een nieuw gehoor apparaat kopen Geluid in zaal 2 was GOED!! En hard zat.. en sfeer was wel goed ook... en volgende keer ga ik weer mensen bang maken met mijn masker Whhhaaaaaaaa
als je eerste feest MOH 6 okt. 2001 was dan moet je goed zoeken naar een feest dat beter is... deze dus niet! Maar! Het was 1000 keer beter dan vorig jaar!!! Paulus
Er waren een paar dj's echt goed & toen ben ik ook zeker wel goed los gegaan. Maar na 4-en werd de sfeer steeds slechter,overal gevechten. Heb zelfs nog mn hand gekneusd omdat er iemand dacht dattie grappig was, dus heb m een aardige knal tegen zn schedel aangegeven
vince was weer beter8) maar ik weet het nie helemaal zeker maar volgens mij was de sfeer op sommige plekken niet zo best maar gelukkig leef ik toch in mijn eigen wereld
was weer een BRUUT feestje 1 voor in de boeken geluid was
Wat een vet feesie gappies!!! Heb me zwaar vermaakt. Iedereen aangesproken en allemaal positieve reacties gehad... lang geleden dat ik me zo heb kunnen misdragen en ermee wegkomen!!!!
echt een kkuh vet feesieh ,,. ben lekker goed uit mn dak gegaan alleen verkanker was dat ik telkens kramp in mn teen had !!0h en t einde was helemaal toppieh
Vetttt!!!!!
wat een KK knal feest Duh Vizitor en Smurf knalde ckah wel
UBERgruwelijk!Buiten dat uurtje paul dat ik ff ben gaan lope kan ik er NIKS op aanmerke! 2 Vince, Unexist, Ophidian, Vizitor , Smurf & Promo, en een HELE dikke voor Producer en Manu le Malin! Pakke beter dan vorig jaar!
had ik niet verwacht dat ER ZO'N DIKKE TERROR GEDRAAID ZOU WORDEN EN ZO DAT IK ZO DIK KON POGOEN!!!!! MASTERFEEST ja!!!!!! zeker beter als vorig jaar!!!
THUNDERDOME het feest was zeker gruwlijk ik was helemaal van de maar zeker hard wezen stampuhhe op DJ VINCE HARDCORE UND TERROR uber alles volgend jaar weer zeker THUNDERDOME de kooien bij CATSCAN LIVE waren zeker gruwlijk bedacht ik stond toen onder 1 van die hekken die naar beneden gingen de sfeer was ook gezellig echt 100% top feessie
Jah dik feessie, ID & T hebben het toch laten zien dat ze nog steeds kunnen, ze hebben het dik goed gemaakt na de vorige TD die bagger was.. en voor de helft van de prijs
vet feessie 10 beter als vorig jaar, geluid goe decoratie vet, super gedraaid, respect to paul - promo die eindelijk weer eens lekkr draaide zoals paar jaar geleden!!
Thunderdome was alweer de derde keer en het word elke keer beter toppie! heb weer lekker kunnen stampuhh zelfs op slechte alleen jammer van de No Softdrugs tollerantie heb er weer 5 gerookt dus het werkt toch niet
was ckers wel een super feest had niet echt goede ervaring met thunderdome maar dit feest maakte alles weer goed het geluid was perfect lui terror uber ales!!!!
wrom zegt niemand iets over dj paul die draaide echt super? en iedereen stond te stampe?vond hem echt een superset draaienhij heeft maar 2 nummers gedraaid die ik niet vet vond de rest perfect! vince draaide ook weer lekker zoals gewoonlijk.,.. verder vond ik het te veel industrial verder wel goed geluid...en t moet toch gezegd worden korsakoff kan NIET draaien!echt slecht
Op zaterdag 4 december is het tijd voor Thunderdome 2004. Van 9 tot 7 kun je in de Utrechtse Jaarbeurs helemaal los op: Outblast, Catscan (live), Jappo, DJ The Producer vs. Manu le Malin, Promo, Unexist, Vince, Dano, Buzz Fuzz, Ophidian (live), DJ Baas vs. X-ess featuring Negative A, Angels of Darkness (live), 103 Kilo Maarten featuring Deimos, Manga vs. T-man, Smurf, Korsakoff, DJ Paul, Manga, Sceletor, Placid K, The Rapist featuring Lenny D, Sceletor, Miro en The Visitor. 301
Knockie gegaan in de Chill, door te weinig (voedsel? zuurstof? drinken) Anyway, niet door of
Ben 3 kwartier buiten westen geweest toen werd ik wakker in de EHBO
Dus dat was me een tegenvaller.
Gelukkig was 2005 wel top, op naar 2007!!
1 van me bruutste feeste ooit misschien wel DE bruutste ooit mede hierdoor is t in 2005 zwaar tegengevallen omdat t niet kon tippe aan 2004.. 2006 overgeslagen en dit jaar toch maar weer is op bezoek moet wel kan me bed in rollen (mocht ik willen gaan slapen erna)
Knockie gegaan in de Chill, door te weinig (voedsel? zuurstof? drinken) Anyway, niet door of
Ben 3 kwartier buiten westen geweest toen werd ik wakker in de EHBO
Dat wil dan toch niet zeggen dat het feest slecht was Je persoonlijke ervaringen misschien jah. Maar elk blondje weet toch dat die voor een feest goed moet eten en drinken en ook tijdens het feest
1 van me bruutste feeste ooit misschien wel DE bruutste ooit mede hierdoor is t in 2005 zwaar tegengevallen omdat t niet kon tippe aan 2004.. 2006 overgeslagen
Jammer joh, 2004 was echt vet, 2005 wat minder, maar 2006 was ook weer echt vet
Dat wil dan toch niet zeggen dat het feest slecht was Je persoonlijke ervaringen misschien jah. Maar elk blondje weet toch dat die voor een feest goed moet eten en drinken en ook tijdens het feest
NEEE?? Je Neemt Me In De Maling
En Ben Er Trouwens Heilig Van Overtuigd Dat Ze Der Zijn!
Blondjes Die Vergeten Dat Ze Voedsel/Vocht Nodig Hebben!
Best Sneu Voor Ze Of Moeten Ze Gewoon Hun Haar Verfen..?
Alles Opgelost!!
Dit feest klopte gewoon helemaal De trots die ik voelde omdat ik op mijn 1e thunderdome stond het geluid zo super dik de mensen, de aankleding, die hal de muziek die gedraaid werd door de dj's, de de vrienden waar ik mee was. En wat baalde ik toen het was afgelopen