wat was dit een HEERLIJK feest zeg!!! Muziek Super, geluid goed, sfeer goed, druktte was goed WOW Mijn Held VINCE maar wat een KK MC van pcp hey pfffff houd lekker j strot als je tekst niet eens kent HOMO!!!
slecht geregelde zooi daar! Schoonmakers inhuren voor alle kots en wat al niet meer opruimen zodat anderen er geen last van hebben is er niet bij. En had beter m'n schaatsen mee kunnen nemen zo fucking glad
Wel goed feest, alleen niet meer zoals 10jaar geleden! qua aankleding en faciliteiten.*(en bezoekers) hadden ze met da geld wel wat mee kennen doen... Anyways G-townmadness was te gek!
chosen few lekker gestampt, veel lol gehad. Lieve Sis het was weer uber met je
Helemaal GEWELDIG!! wat een knalle party was dit aankleding geluid Lazers eindelijk weer eens KIPPEVEL bij het settje van NOIZE SUPPRESSOR en nu op naar zaterdag...PANDEMONIUM
MOGUUUUH!! Mensen was gisteren zeker weer geslaagd!!Echt heerlijk staan roegen.Bier was erg goed te doen en het was weer erg gezellig Manu Tymon Ophidian waren toch wel mijn helden helaas Promo niet goed meer kunnen mee krijgen maar in Maart Gaan we weer !!!!
was wel weer een gezellig feest (had het gevroren binnen?)G.V.D het was glad overal niet normaal man DE MAIN WAS de rest viel toch wel tegen kwa aankleding en zo lag zeker niet aan de DJ's die waren geen super feest maar heb me wel vermaakt
TD08 Industrial HC geniale sets van Tymon, Ophidian aka Enzyme X, Manu le Malin, TOA, Radium en Hellfish Alleen maar vette shit gehoord; smerige breaks, beukende kicks...... het was zalig! Heerlijk geluid, gezellig gezelschap, lekker sfeertje! Hij was weer heerlijk! Alleen..... die rare mensen he!
heel goed vermaakt, veel beter georganiseerd dan vorig jaar. eerst wel erg veel hitjes in de early, maar Ruffneck, Jappo en Drokz waren geweldig goeie sfeer ook in de early, andere zalen ben ik hooguit een half uur geweest
5over10 waren we binnen..ongeveer 10min in de rij gestaan...dan kom je binnen en dan ga je in een ruk helemaal losss tot 7uur in de morgen en dan heb je een geweldig feest gehad THUNDERDOME 2008 Het was echt n superfeest...EARLY KNALDE GEWOON HET HELE FEEST DOOR!!! Met name DROKZ die op het einde ff het dak er af knalde... Heb nu nog last van spierpijn...Echt helemaal loss gegaan
Wat een fucking heerlijk geile TD. Boven mijn verwachtingen!!! Alle ode aan Tymon was voor mij echt de man van de avond, maar noize supressor, TOA, Manu, Radium en Hellfish hebben ook super chill gedraaid, volgens mij was het gewoon een cool feest . Vind de Entro MC ook echt een super vette MC!
Was de 1e keer Thunderdome, heb een geweldige avond gehad!
haha! heerlijk avondje....prima sfeer en een verbetering t.o.v. vorig jaar. alleen stap nu toch eens af van dat bavaria bier das nu echt niet te zuipen Hellfish - Get up!...heerlijk nummer
Was zeer gezellig en was een lekkere edtie binnenkomst zeer goed alleen die hondjes dat gaat echt nergens meer over terugreis ook iets anders verlopen als gepland maar dat is ook weer goedgekomen Thunderdome
de industrial tent stond het geluid et best. de early was zeer matig, en de mainstream was redelijk. Ophidian draaite strak, en in de main hoorde ik wat vette tracks langs gaan.
ik denk de 10e editie voor mij.....aflopende zaak.....
Judith wat heb je toch weer een uitgesproken mening maar ik ben het er niet mee eens haha de Early Hardcore was bruut vooral PCP en Gangsta Alliance... en de Hardcore in de Main was ook heerlijke Ik vond deze editie zeker beter als de vorig in de RAI
Wat een geweldig feest!!!! Alles goed geregeld, geen rijen 1x drugshond gezien, dus kon er met een mooie boog omheen lopen, geluid goed in de industrial, heerlijk feestje!!!!!!! prima vermaakt
een zeer geslaagd feesje!!heel de avond in de main gestaan..vette sets gehoord.. weapon X endymion vs nosferatu Maddog D Passion en noize supressor.. 1 van de vetste live sets ooit van hun!! geluid viel echt wel goed mee als je op de juiste plek ging staan!! lasers ware ook kicke!! kortom: thunderdome = zeer geslaagd!!
lekker feessie industrial was om te smullen Radium gezellige sfeer op 1 ding na voorderest best vermaakt met iedereen
Topper! alles perfect geregeld, aankleding en geluid, alleen paar DJ`s maakten het niet helemaal waar, en teveel stilstaande mensjes.... Volgend jaar zeker weer!
vette aankleding hhofdzaal + prima geluid indus PCP en Shadowlands heersdte erorm entree toiletten goed en schoon jammer dat het altijd zo kort is alleen wtf branddeuren??? was weer geweldig
Thunderdome was super! Het geluid was wat zacht maar wel loopzuiver Goed geregeld voor de rest.
was een heerlijk nachtje hakke alleen jammer dat ik 3 uur lang een waas voor me ogen had haha early en industrial
tja... wat moet ik er over zeggen ?? ik vond t zeker tegen vallen.... er werd matig gedraaid.... t geluid was niet optimaal..... alleen in de hoofdzaal was de verlichting mooi.... ook nadelig dat er geen deurverkoop was, en dan krijg je te horen dat je maar via de "zwarte verkoop" voor de deur 70 eu? bij een mocro krijg kk! gelukkig iemand gevonden die voor 30 aanbood... bedankt! verder wel vermaakt met de aanwezigen
mensen mensen wat was dit een kut feest . GEEN deurverkoop. geluid stond zacht en er werd echt slecht gedraaid het leek wel een vuilnisbelt dit is ook de laatste thunderdome waar ik bij ben geweest voor mij hoe het niet meer vorg jaar had me vrouw ook al gezeik 4uur in -2 zitten zonder jas om niks moet ze mee!!!!!! SCHAMEN is het enegen wat jullie moeten doen hoe durf je 45euro te vragen voor een kaart!!!!!!!!!
Alles perfect.. woeste knallers vooral de zaagtent.. Alleen volgende keer kunnen ze beter 50,- cent vragen en de wc's schoon houwe ouwe wat n smerig zooitje daar,, dr had gewoon ltterlijk iemand tegen de muur aan gescheten.. Nou dan ben je wel verheen. Drinken was trouwens ook niet veel variatie.. alleen afgedankte shit als sisi en pepsi cola .. maja je kan niet alles hebben..
Zeker een geslaagd feestje gehad. Gezellig met de mensen waarmee we waren. Soms was het even flink dwalen, vooral op de momenten dat de rolluiken dicht gingen. Het ontbrak soms wel aan sfeer, maar beter geen sfeer dan een klote sfeer. After was weer zoals gewoonlijk, georganiseerde chaos!
weeral zwaar uit me plaat ruffneck !!!!! as always !!!! wat een knalhard feest i love early hardcore
in 1 woord geweldig feest deze editie van THUNDERDOME zwaar goed vermaakt veel bekende gezien noize suppressor en de rest van de dj's waren ook zeker goed
veeeell beter als vorig jaar heb me goed vermaakt en werd lekker gedraait
Heerlijk feest!!! Prachtig vermaakt. Ik snap alleen niet waarom sommige mensen het de moeite vinden om zo een goed feest met idiote opmerkingen te verzeiken. Die mensen van die organisatie kunnen ook niet alles naar wens maken. Het zijn ook maar mensen. Dus gewoon kop houden en lekker doorfeesten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Was een geslaagd avondje Shadowlands De lasershow in de main was wel ge-ni-aal! Early heerste de pan uit Benen zijn aardig verzuurt --> Oftewel goed losgegaan
Veel beter als Thunderdome the decade in de Rai maar kon echt niet tippen aan Thunderdome '96 en '99. Voor de rest heb ik me goed vermaakt voor de tijd dat ik er was. Alleen parkeren 12 euro en dan nog een dik kwartier in de rij staan terwijl je pas om kwart over 2 aankomt, de scanners waren kapot! Geef mij maar de originele bedrukte en vaak mooie kaartjes van vroeger!
vond het best goed feest alleen na 3 uur wel weer gezien
jaja dit was echt GEWELDIG feest je kwam binne en je kon gelijk door lopen dus je moest niet lang wachten en de zweer was er ook en ik hebt echt naar me zin gehad lekker veel bekende mensne enzo : en dan nog eens op het leste van de avond de afsluiter met DROKZ DAT was echt VEEEEET : THUNDERDOME : maja op naar de VOLGENDE THUNDERDOME GRTZ Beuntje :
THUNDERDOME was natuurlijk weer dik in orde!!! Echt super vet!!! Het ging ook gelijk losss, Non-stop Hakuh daar!!! Geluid ook meteen BAMBAMBAM!!! Area 3 was echt bruut , alle DJ's en met name RADIUM zeer vet gedraaid!!!
Mooi feestje gehad Vond de Early egt fijn en de main was ook wel prima opzich.. vond persoonlijk de industrial wel wat minder.. maarja smaken verschillen verder prima vermaakt!! volgend jaar zeker weer!
blijft voor mij toch een van de beste hardcore feesten die er zijn (tenminste van de feesten die ik tot nu toe gehad heb) noize suppressor en radium GEWELDIG!!! hellfish erg jammer van de breakcore..had verwacht dat je na radium net zo door zou gaan...en sja promo als afsluiter..kunnen ze die kerel niet laten draaien als de zaal nog niet open is??
5de thunderdome voor mij en ik kan niet anders zeggen dat dit de minste was, main stage was naar mijn mening veel te klein, waardoor het echt overvol was. Verder heb ik me toch uitstekend weten te vermaken gelukkig en Ruth hartstikke bedankt
supah toll JWT gewoon los!!!!
Vond het niet echt bijzonder. Maar Ophidian en Radium waren top. Natuurlijk wel meer dj's, maar dan was ik net ergens anders...
was weer leip feestje! lekkere grote groep uit wassenaar altijd gezellig! Main zag er weeer super uit qua lichtshow, maar had wat groter mogen zijn. (€5 voor water ??, maargoed) Op naar de volgende THUNDERDOME !!
... tja.. wat zal ik er van zeggen... een interessant avondje gehad... van begin tot aan eind! Alleen aankleding bar slecht en in het vervolg toch maar gewoon ff eerder een kaartje halen online...
Was wel weer mooi Stukken beter als vorig jaar, volgend jaar gewoon weer . Mainstage had het geluid wel wat harder gekunt, maar voor de rest weinig te klagen. Ander soort bier is ook een optie
vond het een beetje tegenvallen, de zalen veel te ver uit elkaar, het geluid dat achterin de zalen slecht was en de sfeer was niet zoals op nightmare, er was te veel licht, verder heb ik het wel gezellig gemaakt met de mensen die er waren. die honden zouden ze ook korter aan de lijn moeten houden BTW!!
Slechte aankleding, weinig early in de early zaal?! Kut indeling qua zalen! ID&T doet zijn naam geen eer aan!! Wel super vermaakt met mijn partymaatjes
VET FEEST geen rij voor de ingang GOEDE sfeer kan niet beter tot volgend jaar
vet feest!! _0_ Nosferatu wanne kerel, Endymion held.. Noize suppressor echt vet en Ophidian wat een geluid ej... see you next time..
Brute party Geluid De Early stage Super sfeer en super setjes! maar naar Ruffneck & Gangsta Alliance was ik aan het verdwalen en snapte er niks van Echt een top feest en wat veel bekenden weer zeg
Super feessie, alleen jammer dat het geluid in de main af en toe zachter ging en wegviel.. Decor & verlichting waren Super Mad Dog Heerlijke set neergezet
Super feestje, heb me kostelijk vermaakt. Enzyme X, D-Passion en Drokz
Vanaf het moment dat PCP liep te schreeuwen ging het bergafwaarts in de Early, erg jammer. MAD DOG draaide gewoonweg heerlijk Industrial beukte goed en vooral zwaar door de zaal. Heerlijk om daar rond te lopen. Ik vond de sfeer erg goed, niet al te jong publiek. Oh ja, complimenten aan de drugshond want deze maakte mij zeker zenuwachtig.
wat was dit GEWELDIG zeg... heb me optimaal vermaakt...Veruit de beste Thunderdome van de afgelopen 5jaar!!! Radium en Hellfish helden van de avond... Heb me zelfs vermaakt op noise supressor en dat komt ook niet vaak voor... Dogfish ook altijd prettig
Industrial zaal was relaxt, de main een stuk minder. Geluid in de early ook niet optimaal! Iemand mijn Nokia telefoon gevonden met plastic zwart hoesje?? Stuur dan een bericht en krijg een mooie beloning!!
wat een heerlijk feest weer!! alleen chosen few stond eerst effe aan te kloten vond ik.. Voor de rest mocht het geluid iets harder, maar t blijft: heerlijk hakkebijle
Idd hulde aan de drugshond, je wordt bedankt beesie door jou mocht ik me onderbroek naar beneden trekken, waarop geconcludeerd werd dat ik niks bij me had en weer verder mocht verder was het wel vet feessie, was me eerste TD, viel misschien tegen maar ach, niet elk feest kan een Qlimax zijn
Hm ik vond het wat tegenvallen.. Maar toch heerlijk gestruunt !
early tent was op de laatste 2 uur na echt vet! daarna was geen early meer....
Geweldig feest gehad, was mijn 1e x thunderdome Muziek was goed en lekker hard, en er waren geen rijen, verder was alles goed geregeld en was er een goeie sfeer
Erg vet feest, wat een geweldige lichtshow!! En dan de 'Saved bij hardcore' bus, geweldig!! Benen waren al om 4 uur kapot maar het was zo'n vet feest dat ik ze gewoon lekker genegeerd heb Geweldig georganiseerd!! En tot slot.. Naar huis gebracht met de Thunderdome-Express
Gewelig vermaakt!! Doorgehakt tot het bittere eind Ruffneck & Lirix !! Wat een master setje!! Hele nacht in de early doorgebracht! Top avondje gehad!!!
Masterlijk binnen gekomen op tymon got it all en dep affect nice act E & N verder geniale set gehoord van Manu le malin en in de early neophyte, maar hulde aan TOAAAAAAAAAAAA wat een fakking geile set van de helden verder: geniaal met 3 kleinere zalen waardoor het erg gezellig was en waarom kan hier de doorloop wel goed en niet bij de stomme rai Thunderdome bedankt voor weer een geniale editie met super geluid in de industrial
Veel dezelfde nummers gehoord, en een aantal klappertjes die erbij horen gemist. Verder stond ik hem wel echt lekker te spacen en heb ik weer een topavond gehad!
dit feest was tegruwlijk heb een beetje andere opmerkingen zitten lezen,en dan heb je altijd weer van die idioten die de boelzitten af te kraken,weet je kom dan lekker niet ga lekker zeuren tegen je moeder of zo,geluid was goed sfeer was goed gruwlijke lichtshow,g_town madness respect voor jullie!!!!
HAKKUH HAKKUH HAKKUH HAK, VETTE PARTY WAS ECHT ZEER GOED LEKKER LOS VOORAAN IN DE EARLY HEERLIJK, EN DIE WCS DIE AAN HET EIND VAN DE AVOND VOLGEZEKEN WAREN DAT HET OVER DE VLOER KWAM. HAHAHA. PODIUMS OOK STRAK GEWOON MOOI FEESSIE....
Hebben ons vooral in het begin super vermaakt werd echt goed gedraaid bij de early, daarna was het allemaal wat minder. Maar met de bekenden hebben we ons goed&gezellig vermaakt!!
hmmm.. Viel beetje tegen deze editie Zaal indeling vond k echt (N).. Gewoon 1 grote en 1 kleine zoals het hoort! En tja voor de rest beetje sfeerloos.. Beter dan vorige 2 editites maar zeker niet beter dan de vorige edities in de jaarbeurs.. Helaas! Op naar next jaar maar weer
ik vond het echt een vet mooi feest. en er was ook nog niks geen controle. maar door wie zijn alle fotos gemaakt? iets met ppt ofso email mij even terug als je wilt groetjes shelly heel erg bedankt
Mwaaaa enigeste leuke setjes die ik gehoord heb waren Ruffneck en Drokz! Volgens mij was ik net overal op het verkeerde moment! Leuk feestje en goed geregeld maar niks bezonders voor de rest! Was wel gezellie! [chris & tantie nogmaals bedankt]
was knallen!! zoveel beter als in de rai, geen wachtrijen KNALLEN volgend jaar weer!
Heerlijk!
Slecht feest: zachte muziek, weinig goede sets, dikke glijbende, overal politie (zielig om rond 6 uur nog mensen te fouilleren en eruit te gooien), wat the fuck was er aan de hand met die rolluiken?!?!, waardeloze plattegrond.... maar goed, ondanks dat toch nog wel vermaakt met bekenden. Vorige TD is de RAI was ook al zeer gare bende... voor mij geen TD meer.
was goed feestje jammer dat ik vet moe was mjaaaaa en als ze rookhokken aanschaffen doe t dan op meerdere plekken en niet dat je eerst een half uur moet zoeken maaaar daar hebk niet aan mee gedaan (a)
Thunderdome blijft fijn..... Lekker vlot binnen! Mad dog
Tymon!! Enzyme X ( Ophidian), TOA ook zeer vet! RADIUM sloeg echt alles!! Geluid was voor de boxen vooraan in de industrial zo hard dat m'n aansteker bij elke kick uitging... Al met al zeer geslaagd feest!!
sow dat was wel weer genoeg in de baas zijn tijd ,het feestje is net zo als je hem zelf maakt ,dus het was gewoon lekker feestjuh met paar mooie setjes en padloos verdwalen in de jaarbeurs gewoon helemaal loss hop hop gas erop
tot 4uur overal nergens zitten kloten...NOIZEsupressor WAs masterslijk!! EN TERING-KRIEBEL dj Radium!!! de ware God of hardcore Beste set die ik in 5 JAAR feesten heb meegemaakt Bedankt!!! radium mn avondj hellemaal goed gemaakt!!!! zkerss een nieuwe fan derbij!!!
THUNDERDOME was helemaal vermaakt lekker los goed gedraaid industrial zaal was geluid echt hard voor de dj's en DROKZ je set was weer lekker knallen nieuwe vlag erbij
Ik heb me super vermaakt tot een uur of 2 daarna ging het snel bergaf.... de sfeer vond ik ver te zoeken. denkelijk de laatste thunderdome voor mij.
lekker feestje beter dan dat bagger feest van vorig jaar. was znel binnen, sweer goed en geluid top. vloer was glad maar het ging wel redelijk het hakkuh. en het was weer eens jammer dat er weer een paar kneuze waren die niet tegen drugs en drank konden blijf dan weg
Heb het reuze naar me zin gehad echt een top verjaardags feestje gehad ty matties. Verder viel het me zwaar tegen was leuk aangekleed maar dat was ook het enige, wie die indeling bedacht heeft het is een evenement en geen wandelvierdaagse. belachelijk gewoon, de pruimen waren niet aan te slepen. Werd af en toe zeker lekker gedraaid NOIZE SUPPRESSOR
Er zijn er nogal wat die vonden dat er geen sfeer was, daar ben je toch zelf ook een onderdeel van? Ik heb het super gezellig gehad en als je gewoon de time-table even bekijkt sta je toch echt wel elke keer bij de artiest die bij jou past!
Geweldig! Topfeessie! Heb me weer zeer goed vermaakt! Wel weer jammer van de overdreven aanwezige politie en de drugshonden! Laat mensen die een paar pilletjes willen gebruiken op een feest toch lekker met rust en ga wat nuttigs doen...
PORNO! Chosen Few mag met pensioen! Wat een prutser! En wat is er met die deuren dicht gooien tussen de zalen in, en ff later weer open! Niks geleerd van TD XV? Lekker door een toiletgang om naar de Main te kunnen Verder wel vermaakt, vooral Shadowlands!
Had er meer van verwacht, maar heb me zeker vermaakt. Bijna alleen maar in de Hardcorezaal geweest, de rest vond ik maar matig. Veel bekende gezien, dan is't altijd leuk!
Aanstaande zaterdag opent de Jaarbeurs haar deuren voor Thunderdome 2008.
In dit nieuwsitem vind je naast de time-table belangrijke informatie over Thunderdome. Lees deze goed door zodat je klaar bent voor deze dikke editie van Thunderdome! 503
Vandaag gaat de website van de komende editie op www.thunderdome.com?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock online. Op deze dikke site vind je sets van diverse artiesten, het anthem, video’s & trailers van de afgelopen jaren, pics en antwoorden op veel gestelde vragen.
De meest gestelde vraag is elk jaar of je met een Thunderdome tattoo gratis naar binnen mag, het antwoord is JA, voor de rest van je leven! Deze en andere vragen worden op Thunderdome.com beantwoord. 137
De hardcore-scene maakt zich op voor de 2008 editie van Thunderdome. Het sfeertje zit er al volledig in, het enige wat nog ontbreekt is de line up. 199
Met nog twee maanden te gaan maakt de hardcore scene zich op voor het zestien jarig bestaan van Thunderdome in de Jaarbeurs Utrecht. De verwachtingen van de line up op 20/12 zijn hooggespannen..... 130
Zaterdag 20 december aanstaande wordt de 2008 editie van Thunderdome gehouden. Deze 16e jaargang van Thunderdome wordt gehouden in de locatie waar het ooit is begonnen met The Final Exam; de Jaarbeurs. Deze locatie heeft in het verleden bewezen uitermate geschikt te zijn voor het hardcore geweld dat Thunderdome vertegenwoordigd. 293
van welke site's hebben ze allemaal foto's gemaakt ?
want een stevige dame heeft van ons een foto gemaakt maar vergeten te vragen van welke site hahaha
Ik heb een vraag
wie is op thunderdome ook gefotografeerd bij de ingang door 1of ander magazine??
want die vent hed van mij foto's gemaakt en door mailen maar nog niks gehad.
dus heeft ze wel al gehad?????want ik wil de mijne tog hebben pfffff
ik heb een vraagje voor degene die ook is gevraagt om gefotografeerd te worden door iemand van een magazine.
hebben jullie de foto's wel al gekregen??want ik ben nog aan het wachten maar heb me foto's nog niet.
voor degene die willen weten waar ik het over heb:
bij de ingang bij thunderdome stond een stand daar waren 2gasten en 1daar van ging mensen uitzoeken om te fotograveren voor 1of ander magazine.hij zou die foto's door sturen en je had kans dat je erin kwam te staan.
maar wil ff weten of andere wel de foto's binnen heeft gekregen
goed feest, vette muziek, vet naar de klote.... Ik wist op een gegeven moment alleen niet meer waar m'n borrel was, ik had er net wat in gegooit.... Nee, is nooit tof man maar wel gratis dope!