Jaja,, wat een feest.. Ik had er echter wel wat meer van verwacht misschien toch te grote verwachtingen gehad, waardoor het wat tegenviel.. maar al met al gewoon een super goede avond gehad daar in de Brabanthallen..
beter als vorig jaar ! Paar killer setjes gehoord (donkey rollers, DBSTF, mental theo en Charly) ondanks de mensen die stilstaan toch topfeestje met de beste partymaatjes
Top feestje ! Alleen wel jammer dat de hardcore zaal zo klein was en het zweet gewoon van het plafond in druppels naar beneden viel... Volgend jaar weer !
ja prima vermaakt heb nog nooit zo veel gestekkerd op een feest
jaa was zeker een leuk feestje om keertje meegemaakt te hebbenB2S
Heb me super vermaakt
Jowan: heerlijke start met de techno & hardstyle classics , Zany: bedankt voor Pull over!! En de rest van de bende: het was weer gezellig!
Partyraiser toch weer de man van de avond Voor de rest ook wel leuk
In 1 woord gewoon GEWELDIG!! Area 2 was goed vol te houden En natuurlijk niet te vergeten Partyraiser wat kwam er toch weer een heerlijk geweld uit de boxen
Ik vond t een relaxed feestje, maar zeker niet de beste die ik heb meegemaakt geluid in enkele zalen kon ook veel beter! Jammer dat t niet echt druk was.
zo was wel vet verjaardags feessie Paul held van de avond
Pfffffff voel mijn poten niet meer, maximaal lopen stampen maar warmmmmmmmmmm. In het begin weinig sfeer maar heb me goed vermaakt.
wat een heerlijk feest was dit josh&wesz en d-block&s-te-fan helden van de avond geweldige setjes wat gingen we los de zaal van Zany beukte er echt flink op los southstylers,tatanka,donkeyrollers helden afsluiter zany&the prophet geweldig schrok me wel rot van dat vuurwerk haha tot volgend jaar
45 euro voor dit? helaas... alleen de hardstyle zaal was een beetje aangekleed... en dan erbij wat een hitte... hardcore in de kleinste zaal? je kon amper los gaan. en wat een hitjes parade.. al met al gewoon slecht!
DANA!! Early hardstyle super!! sfeerbrengertjes.. , D-Block & S-te-fan Maar locatie Brabanthallen blijft gewoon minder, niet echt heel gezellig.. Verder wel goed feestje!
leuk feesie, heb het gezellig gehad.. was zeker niet mn beste feest, maar partyraiser maakte veel goed
Evil Activities Partyraiser >>Super afsluiter! verder wel goed vermaakt, alleen wa was ut daar weer heet zeg! pffoeww mjaa maakt nix zwete doeje tog wel
Heb me wel vermaakt, muziek vond ik tegenvallen, sfeertje die ik gewend ben miste ik een beetje, niet meer dan een voldoende van mij
Zaal 1 en 2 was echt KUT! Jammer van het geluid in het begin in de Hardcore.. Daarna werd harder met Nosferatu en Hitmen! Partyraiser zette aan t eind alles weer recht!!!!
De HARDCORE ZAAL was ut gewoon Dikke Herrie Daarzo en Partyraiser heeft de heftigste set gedraaid Echt Hard zoals ut moest en de rest ook goed gedraaid
De zaal van Zany was toch wel het vetste!!.Zany,Noisecontrollers,D-block&S-te-fan,Tatanka,Prophet :respect: ,voorderest Scantraxx was wel wat beter maar al met al toch wel goed vermaakt
Echt topfeestje weer! Werd ook lekker vanalles door elkaar gedraaid, ff hardstyle en dan paar ouwe oldskool klappertjes erdoorheen... Echt vet! Heb me echt goed vermaakt!
Tsja wat zal ik er van zeggen... b2s had er alles aan gedaan om er een vet feestje van te maken maar het kwam heel de avond gewoon niet los, vooral niet bij Zany en Lownoise. Ikzelf was ook niet al te fit en enigste waar ik me zeker goed heb vermaakt was bij Deaz D. (heerlijke oude plaatjes) en Isaac deed het in het begin ook wel aardig. Om 4 uur half 5 was ik al helemaal gebroken en voelde mezelf zo lam als de tering. Had het idee dat er niet echt "partyminded"people binnenstond. Verder wel lachu.
heerlijk feest geen spijt van gehad .. maximaal gas geven.. Charly Lownoise & Menthal Theo Southstylers, Beholder, Tatanka
vond het tot 0:00 slecht, behalve in de hardcore, en na 0:00 erg afwisselend. Heb goede sets gehoord maar ook sets die werkelijk gewoon slecht waren. Al met al toch wel een hele leuke avond gehad! Tatanka
GVD, WAT EEN superfeest!!! wat een supergeluid!!! wat een supersfeer!!! helemaal top!!! elk feest zou zo moeten zijn, dikke hardstyle omg!!!! superrrrrrrrrrrrrrr
Zany is en blijft gewoon een held. Albumpresentatie was vet! Dikste set van de avond: Zany & The Beholder! Perfect geluid en vette aankleding. En veel bier.
Toch wel een mooi fiske! Werd weer eens tijd. Charley Lownoise en Mental Theo erg lekkerr! Maxima en WimLex die elkaar stonden te schuren op 't scherm haha, zo droog. Afsluiter met de 3 tegelijk ook zeer lekkerrrr!
Niet wat ik verwacht had, vond niet dat er heel bijzonder werd gedraaid al heb ik wel een aantal leuke setjes gehoord Geluid/lichtshow niks op aan te merken, kon wel merken dat B2S zn best had gedaan, toch op de een of andere manier kwam t niet helemaal lekker los!
Super feest. alleen de hardcore zaal in de kleinste zaal? wat een warmte. verder goed vermaakt!
was weer een super feestje! goede sets! josh en wesz! dblok s-te-fan, en natuurlijk zany, donkeys, southstylers en de rest was geweldig!! op naar dirty filthy stompin as vrijdag
Was wel leuk 42eu te duur!!tempo te sloom!ZANY STOP ermee(drama!)2,50 voor 1 banaanslecht aangekleed!!lasers wel leuk niks byzonders HELD.. the prophet die keek zany aan van jeus man en en even later lachte hij ergewoon omHij draaide wel goed
Vond het echt een tegenvaller! in begin alleen maar early rave & oldschool in de hardcore zaal. sfeer was ver te zoeken vond ik! voor mij geen thrillogy meer!!
Wat een gruwelijk feest was dat!!! Zany DE man werd te dik gedraaid in die zaal Noisecontrollers, Tatanka D-Block & S-te-fan live super laatste half uurtje ook dikke shit ouwe
Goed feest... met de groep een leuk feest van gemaakt. Verder niet heel speciaal en HC zaal veel te klein. sfeer was niet egt geweldig. Paul draaide natuurlijk wel geweldig
Gezellig feestje! jammer van de mongolen en Dana.. Southstylers had ik beter verwacht..Voor de rest kreeg ik bijna een hartverzakking van die knallen..Maar voor de rest genoten hoor
Zeker weten vermaakt Nu met pijnlijke voetjes thuis, zo hoort het! Wel het eerste feest waar minder sfeer is en het viel me op dat meerendeel van de zaal stil stond. Beetje jammer maar ik heb me igg vermaakt
B2s bedankt, wat een tering vet feest! Goed geluid voor zo'n grote locatie _0_ Ook in de hardcore weer lekker ouwverwetst stuiteren.. Brabant heerschte. .. Zany en Paul bedankt voor alles!!
Dom dat ze de hardcore zo klein hadden gemaakt. Middelste en achterste zaal hadden ze moeten omdraaien. Was ff op gang komen, maar Nosferatu gaf voor mij weer een impuls aan de avond. Partyraiser heerlijke afsluiter. En Paul Elstak is gewoon geen entertainer, staat er als een dooie bij!
Even serieus.. 42 euro, maak daar 30van voortaan. nice geluid. slechte aankleding, weinig sfeer, te kleine zalen?! hardcorezaal een ramp. wel gezellig veel bekenden! D-block & S-te-fan & Josh & Wesz
Volgende x Paul: grote zaal, Lownoise: zelfde & Zany: klein zaaltje! Ver tje, was gezellie! Genoeg muziek en kwam brak zat thuis!!!
Dit was toch wel 1 van de betere feesjes,en DJ Paul draaide zeer goed!!!
Iedereen loopt te zeiken over hitjes, maar wist je van te voren dan niet dat dit een van de meest commerciele feesten zou zijn?! Heb me prima vermaakt, maar was niet een van de betere feesten!
Heb me heerlijk vermaakt, aleen 1 persoon verpeste toch de gehele sfeer!! Dana Sucks!!!Ga voortaan lekker op club Tempo draaien, en druf een x naar het publiek te kijken. Dan zou je ook denken van wat doe ik hier!
Dit jaar ook echt weer DIK Jammer van het setje van dana maarja ZANY
geslaagd feest, het enige minpuntje: waarom staat bijna iedereen stil op hardstyle?? met de handjes in de lucht met de melodie en als de bass dan komt dan staat ineens alles stil...
Was Super Gaaf..!! Volgende Keer Zeker Weer Aanwezig..!!
Ik heb me vermaakt, en de hardstyle die gedraait werd was wel lache. Maar wat een kutstreek om hardcore in de kleinste zaal te duwen. Het was daar bijna 3 keer zo druk als in de hardstylezalen.
Kvond het een Geweldig feest, mooie decoraties, mooie lasershow, Loeiharde knallers, RTC Geweldig ondanks een nieuw Mc Raw, maar met natuurlijk de RTC Babes en de onvergetelijke Distortion, Deepack Top, Viper Super, Paul Elstak Megagoed, Nosferatu uit de kunst, D-Block en Stefan Te gek, Evil activities Bruut, Charly Lownoise Waanzinnig, Tatanka Megagaaf, The Prophet beestachtig goed, Dana en Zany kippenvelmomenten, Zany een Master
Aankleding en de DJ's waren beter dan vorig jaar. Sfeer vond ik toch wat minder. Zany zaal stond volgens mij de helft stil, kwam niet echt los. Zelf prima vermaakt, genoten van Noisecontrollers, wat een helden set was dat! En natuurlijk Tatanka die weer iets lekkers neerlegt! Genoten, volgend jaar wederom aanwezig!
was lache feesje dagt dat er op hc veel drugs werd gebruikt maar hardstyle slaat tog alles gadverdamme wat een volk liep daar rond :respect"partyraiser"respect
was egt een geweldig feest, alleen jammer dat het laatste uur iedereen na de grote zaal moest en er niet gwn in de andere zalen werd doorgedraaid
Zeer geslaagd feestje!! Zany zaal maar 2x geweest,, geen fluit aan. Andere 2 zalen waren perfect, alleen hardcore zaal iets te klein, maar ze draaide geweldig!!
leuk feestje, maar de hardcore zaal had wel wat groter gemogen en het geluid had overal wel wat harder moeten staan.. Bass moet je nie horen die moet je voelen!!
GEZELLIG, en daarbij ook nog redelijk vet ff iedereen uit Den Bosch weer gezien en wat vette plaatjes gehoord.....Aankleding, licht &Geluid goed van B2S, Brabanthallen begint steeds beter te worden als locatie voor een feest!
was in het begin niet zo heel spectaculair,maar toen zany eenmaal begon ging het los wel paar draaifoutjes hier en daar,ging nie helemaal goed denk maar verder zeker vet....noisecontrollers
mijn eerste B2S feest en ben er zeker tevreden mee to CHARLY LOWNOISE & MENTAL THEO, dbstf live, josh & wesz ( voller dan vorige week hea ), Isaac , Zany & special Tatanka
Was een top feestje! Goede sfeer, goede muziek, leuke mensen en niet te vergeten heb de hele avond lekker kunnen roken ! Vond alleen dat de hardcore zaal wel wat groter mocht zijn, tegen over de andere zalen was de hardcore zaal echt een vol gepropt zooitje! Iedereen bedankt was gezellig
geen ret mee gekregen van da dana gebeuren.heb er met mn neus boven op gestaan maar de sfeer en het feest was te goed om daar over te zeuren .super feestje
Gruwelijk. Donkey Rollers helden van de avond! Was alleen niet echt druk. Oh en irritante kut 'hard bass' geluidje bij de ingang mocht van mij gestolen worden.
Egt een super feest! vooral area 3 Was cker wel weer stampuh
Thrillogy was weer gezellig je kan het niet vergelijken met een Qlimax, Decibel etc. Het is zijn eigen soort feestje en ik heb mij prima vermaakt met de mensen met wie ik was helemaal top! Nu ben ik gesloopt en moet ik leren voor mn tentamenweek
vond wel goed maar niet bijzonder sfeer moet je maken misschien maar als 3/4 stilstaat tsja lastig josh en wesh vroeg draaien en gelijk knallen egt een lekkere binnenkomer daarna was het ff zoeken naar leuke sfeer en platen maar d-block & S-te-fan tatanka ook was leuk om mensen van kreta weer tegen te komen
Leek wel of de mensen vergaten te dansen !! Weinig mensen die ècht los gingen- jammer ! Muziek vond ik tegenvallen qua melodieuze knallers ..Geen show gezien ...Gelukkig waren m`n vriendjes wel weer TOP ! Dat heeft m`n avond goed germaakt ...En alle meisjes die het weer eens bij m`n lover probeerden....2 BAD gehe
partyraiser verder vond ik het afsluiten van paul charly en zany niet echt super het was in een keer afgelopen maargoed leuke mensen weer gezien
tatanka, J&W en the prophet vond ik echt vet, dana sry dat ik t zeg maar t is 2008, tyf op met je ehs? mooie lasershow, wel n klapperend goed feest gehad vanaf 4u in de main, daarvoor werd dr grotendeels slecht gedraaid naar mijn mening(N) owja, geen allerlaatste nr jongens? ineens wast al van this was a b2s event, was vorig jaar toch beter
Leuk feestje, niet helemaal geweldig. Vorig jaar vond ik zeker vetter, was echt klote dat de hardcore in de kleine zaal was... En heerlijk Partyraiser weer op het einde, TAKKEHARD!!!
Super feest! wat was het lekker zeg.... hardcore area wat aan de kleine kant maar heb er wel 8 uur gestaan ofzow Partyraiser mijn HELD!
super feest. d-block & s-te-fan super live en lekker back to the old days met charly lownoise en mental theo. (wonderfull days echt weer super om te horen). villain weer super en lekker geluid en verlichting, heb me super vermaakt
tijdens The Prophet weinig stil gestaan veel beter dan vorig jaar, aankleding en lichten waren top
gelukkig kan je nog dwalen met je maatjes. want er werd zo kansloos gedraaid bij zany! veel te soft allemaal.. vond ik de knallers bij Lownoise nog beter..
Zany, Noisecontrollers, Donkeyrollers, Tatanka, D-block & S-te-Fan helden van de avond!! Geweldig Geluid was lekker, genoeg ruimte!! Zekerheidje voor volgend jaar!! VW- gang bedankt
vorig jaar ook de hele avond bij de hardcore gestaan, dus dat deden we deze editie nog maar eens.. behoorlijk goed naar mn zin gehad, maar in mijn ogen was het niet helemaal af ofzo.. kan natuurlijk ook aan mij liggen Paul Elstak, E.A., Nosferatu en Partyraiser waren echt knallen!!
Op zaterdag 1 november 2008 organiseert B2S de 2e editie van ‘Thrillogy’ in Brabanthallen te Den Bosch. Deze locatie zal van 22.00 uur tot 07.00 uur het decor vormen voor een concept dat nog weinig uitleg behoeft; een ware thriller bestaande uit drie delen, die het beste brengt op het gebied van de harde dance stijlen. Niemand minder dan DJ’s Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak zullen die avond in het middelpunt van de belangstelling staan. 128
Over een kleine maand staat Thrillogy op het programma in de Brabanthallen te Den Bosch. Dit evenement, waarbij drie dj’s in het middelpunt van de belangstelling staan, vindt voor de tweede keer plaats en voor de editie van 2008 zijn niemand minder dan Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak gekozen. Uiteraard kijken de 3 artiesten al weken uit naar deze bijzondere avond die op zaterdag 1 november 2008 zal plaatsvinden 83
Op zaterdag 1 november 2008 zal een nieuwe editie van het ‘Thrillogy’ spektakel plaatsvinden in Brabanthallen te Den Bosch. Kort gezegd: drie helden, drie zalen, één evenement. En niemand minder dan DJ’s Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak zullen die avond in het middelpunt van de belangstelling staan. In dit bericht vind je de door de drie helden geselecteerde support acts. 81
De drie Thrillogy namen zijn afgelopen maandag eindelijk bekend gemaakt. Niemand minder dan Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak zullen op zaterdag 1 november 2008 de hele avond in het middelpunt staan. Drie supersterren uit de hedendaagse hardere stijlen, verzameld onder een dak! 86
In 2007 schreven The Prophet, Neophyte en Ruthless geschiedenis op de eerste editie van Thrillogy. Het was een spektakel met een gedenkwaardige finale waarbij de drie mannen gezamenlijk achter de draaitafels stonden.
Dit jaar is het de beurt aan drie andere artiesten. Drie namen die allemaal op hun eigen manier een bijdrage hebben geleverd aan de Nederlandse dance-scene. 195
de foto's staan eindelijk online op offensive-hardcore
idd. Wat een slechte foto's zeg en dan bedoel ik niet alleen de staat van de mensen , maar meer over hoe ze zijn genomen, belichting enz. Die gast kan beter thuis blijven!!!
idd. Wat een slechte foto's zeg en dan bedoel ik niet alleen de staat van de mensen , maar meer over hoe ze zijn genomen, belichting enz. Die gast kan beter thuis blijven!!!
Idd.. met welke wegwerp-camera zijn die gemaakt? Hij kan beter een andere hobby gaan zoeken!
Echt slechte foto's!!!!
laatste aanpassing
Dit was echt een feest voor ongestelde mensen..lopen ze niet te zeiken over het feest zelf,is het wel over de foto's
Als je zo nodig GOEDE foto's moet ga dan lekker naar een fotoshoot ofzo
Je mag toch wel van iemand verwachten die gratis binnenkomt, omdat ie foto's maakt dat het leuke zijn. Neem een voor beeld aan pf daar staan altijd goeie foto's op.
luister.. dit is de 2e keer dat ik jullie wil vragen of jullie misschien weten wie t is!
ik heb daar met iemand gekust.. en heb echt geen idee hoe die meer heet..
ik weet dat hij 27 jaar was.. hij was met een vriend van m.. had daar 2 meiden leren kennen volgens mij..
en volgens mij liepen ze met zn 2e met een witte zonnebril..
hij had gespierd lichaam... en t is in de zaal gebeurd waat de tribune ook stond.. (volgens mij was dat de vip)
Daar was ook de afsluiting iig!
hij had kort haar...
Als jullie dit lezen en je kent m..
laat ff wat weten dan ajb?
hij had iig mijn hyves! die hebben we opgeslagen in zijn tel..
Uitspraak van Lady P@tricia op zondag 9 november 2008 om 16:40:
idd. Wat een slechte foto's zeg en dan bedoel ik niet alleen de staat van de mensen , maar meer over hoe ze zijn genomen, belichting enz. Die gast kan beter thuis blijven!!!
Idd.. met welke wegwerp-camera zijn die gemaakt? Hij kan beter een andere hobby gaan zoeken!
Echt slechte foto's!!!!
kom je voor de fotos of het feeest
pff, vond het vorig jaar wel lekker gaan daaro. Op het vip denk trillde de asbakke van de tafels ^^. Vond het alleen wel beetje warm daaro
bij jump area was het goed op gelost met die ventilators alleen K*t Muziek