beter als vorig jaar ! Paar killer setjes gehoord (donkey rollers, DBSTF, mental theo en Charly) ondanks de mensen die stilstaan toch topfeestje met de beste partymaatjes
Ik vond t een relaxed feestje, maar zeker niet de beste die ik heb meegemaakt geluid in enkele zalen kon ook veel beter! Jammer dat t niet echt druk was.
Pfffffff voel mijn poten niet meer, maximaal lopen stampen maar warmmmmmmmmmm. In het begin weinig sfeer maar heb me goed vermaakt.
wat een heerlijk feest was dit josh&wesz en d-block&s-te-fan helden van de avond geweldige setjes wat gingen we los de zaal van Zany beukte er echt flink op los southstylers,tatanka,donkeyrollers helden afsluiter zany&the prophet geweldig schrok me wel rot van dat vuurwerk haha tot volgend jaar
45 euro voor dit? helaas... alleen de hardstyle zaal was een beetje aangekleed... en dan erbij wat een hitte... hardcore in de kleinste zaal? je kon amper los gaan. en wat een hitjes parade.. al met al gewoon slecht!
Evil Activities Partyraiser >>Super afsluiter! verder wel goed vermaakt, alleen wa was ut daar weer heet zeg! pffoeww mjaa maakt nix zwete doeje tog wel
Zaal 1 en 2 was echt KUT! Jammer van het geluid in het begin in de Hardcore.. Daarna werd harder met Nosferatu en Hitmen! Partyraiser zette aan t eind alles weer recht!!!!
Superfeestje!! Jammer van Dana..Maja Tatanka & The Prophet
OKE..! Kan dat arrogante doodgeblondeerde en doorgesnoven anabolen volk voortaan thuis blijfen?..Of verander je instelling in FEESTEN..?!!! Rare sfeer daardoor helaass.! & welke wachtrij bij de wc? En wat een FOUT om [HARDCORE] zo'n kleine zaal te geven...! Zaal 1 en 2 klonk naar 'snel wegwezen'. Gelukkig werd er in de hardcore VEEL beter gedraaid, & was ik met een leuke groep en veel bekenden gezien!
geluid mocht misschien wat harder, maar voor de rest was het top!
Echt topfeestje weer! Werd ook lekker vanalles door elkaar gedraaid, ff hardstyle en dan paar ouwe oldskool klappertjes erdoorheen... Echt vet! Heb me echt goed vermaakt!
Tsja wat zal ik er van zeggen... b2s had er alles aan gedaan om er een vet feestje van te maken maar het kwam heel de avond gewoon niet los, vooral niet bij Zany en Lownoise. Ikzelf was ook niet al te fit en enigste waar ik me zeker goed heb vermaakt was bij Deaz D. (heerlijke oude plaatjes) en Isaac deed het in het begin ook wel aardig. Om 4 uur half 5 was ik al helemaal gebroken en voelde mezelf zo lam als de tering. Had het idee dat er niet echt "partyminded"people binnenstond. Verder wel lachu.
kut feest
30 min wachten voordat je eindelijk het parkeerveld op kan, dan 20 min wachten voordat je binnen bent, en dan 30km lopen naar de rookzaal.. o.O verder best goed feestje, soms een beetje ouwe kut platen, soms een beetje veel fouten *cough* Dana, ow en zet die voortaan ook bij de oldskool
Evil Activities en Charly Lownoise & Mental Theo supersets!! Afsluiter was ook top! Jammer van die kleine hardcore zaal!! Was zeker weer een knaller!!
was echt een superfeest.werdt alweer goed gedraaid daar.de laatste 2 uur ging het echt los.afsluiting was ook super.heb me echt goed vermaak daar.volgend jaar alweer.
GVD, WAT EEN superfeest!!! wat een supergeluid!!! wat een supersfeer!!! helemaal top!!! elk feest zou zo moeten zijn, dikke hardstyle omg!!!! superrrrrrrrrrrrrrr
Zany is en blijft gewoon een held. Albumpresentatie was vet! Dikste set van de avond: Zany & The Beholder! Perfect geluid en vette aankleding. En veel bier.
Vond het een geweldige avond .. Dana had net zo goed thuis kunnen blijven wat een kloteset zeg.. Maar verder veel voor de zaal van zany de rest van de avond
ben voornamelijk in de zaal van Charly geweest mar daar was het echt TOP. Zany zaal was te wisselvalling en bij Paul was het met de öude acts"wel goed te doen
Was wel aardig feesie.. Op het begin erg matig met vooral Dana, daarna lekker geklapt met Tatanka en The Prophet!
was weer een super feestje! goede sets! josh en wesz! dblok s-te-fan, en natuurlijk zany, donkeys, southstylers en de rest was geweldig!! op naar dirty filthy stompin as vrijdag
Was wel leuk 42eu te duur!!tempo te sloom!ZANY STOP ermee(drama!)2,50 voor 1 banaanslecht aangekleed!!lasers wel leuk niks byzonders HELD.. the prophet die keek zany aan van jeus man en en even later lachte hij ergewoon omHij draaide wel goed
Het was eerlijk gezegd een behoorlijke aanfluiting.Het heeft me maar een enkele keer los doen gaan. Met name het einde was bout! Eigenlijk heb ik me alleen vermaakt tussen 02.00 en 04.00!
LEKKER FEESIE ZANY isaac en ode aan de brabantse vrouwen
Vond het echt een tegenvaller! in begin alleen maar early rave & oldschool in de hardcore zaal. sfeer was ver te zoeken vond ik! voor mij geen thrillogy meer!!
Wat een gruwelijk feest was dat!!! Zany DE man werd te dik gedraaid in die zaal Noisecontrollers, Tatanka D-Block & S-te-fan live super laatste half uurtje ook dikke shit ouwe
Goed feest... met de groep een leuk feest van gemaakt. Verder niet heel speciaal en HC zaal veel te klein. sfeer was niet egt geweldig. Paul draaide natuurlijk wel geweldig
Was geen slecht feest, maar vorig jaar was vele malen beter, aan b2s en de deejays ligt het niet, maar de area van paul elstak trok iets ander publiek aan dan vorig jaar, Dj Isaac held van de avond, oude en nieuwe platen kon die leuk combineeren, geniaal setje
beetje verkeerde inschatting van de zalen. charly had in zaal 3 moeten staan. Paul in zaal 1 en Zany in zaal 2... denk dat dat het feest een stuk prettiger had gemaakt.
vond hem vorig jaar toch echt wel beter..wat een stomme zet om de hardcore in een kleine zaal te dumpen zeg.. had het al helemaal gehad toen ik daar in liep.. verder maakte partyraiser de hele nacht weer goed met zijn steen goede set!! verder wou ik dat ik helemaal niet gegaan was..zonde van me geld!!
Alle mensen die zeuren moeten volgende keer thuis blijven dan wordt de sfeer al een stuk beter ........ ik heb me eigen optimaal vermaakt
Even serieus.. 42 euro, maak daar 30van voortaan. nice geluid. slechte aankleding, weinig sfeer, te kleine zalen?! hardcorezaal een ramp. wel gezellig veel bekenden! D-block & S-te-fan & Josh & Wesz
Dit was toch wel 1 van de betere feesjes,en DJ Paul draaide zeer goed!!!
Iedereen loopt te zeiken over hitjes, maar wist je van te voren dan niet dat dit een van de meest commerciele feesten zou zijn?! Heb me prima vermaakt, maar was niet een van de betere feesten!
Heb me heerlijk vermaakt, aleen 1 persoon verpeste toch de gehele sfeer!! Dana Sucks!!!Ga voortaan lekker op club Tempo draaien, en druf een x naar het publiek te kijken. Dan zou je ook denken van wat doe ik hier!
Dit jaar ook echt weer DIK Jammer van het setje van dana maarja ZANY
geslaagd feest, het enige minpuntje: waarom staat bijna iedereen stil op hardstyle?? met de handjes in de lucht met de melodie en als de bass dan komt dan staat ineens alles stil...
.
Was Super Gaaf..!! Volgende Keer Zeker Weer Aanwezig..!!
De aankleding was super, maar vond het maar een apart feest .. Thrillogy vorig jaar was zeker beter!
Ik heb me vermaakt, en de hardstyle die gedraait werd was wel lache. Maar wat een kutstreek om hardcore in de kleinste zaal te duwen. Het was daar bijna 3 keer zo druk als in de hardstylezalen.
Aankleding en de DJ's waren beter dan vorig jaar. Sfeer vond ik toch wat minder. Zany zaal stond volgens mij de helft stil, kwam niet echt los. Zelf prima vermaakt, genoten van Noisecontrollers, wat een helden set was dat! En natuurlijk Tatanka die weer iets lekkers neerlegt! Genoten, volgend jaar wederom aanwezig!
was lache feesje dagt dat er op hc veel drugs werd gebruikt maar hardstyle slaat tog alles gadverdamme wat een volk liep daar rond :respect"partyraiser"respect
Ik heb me echt prima vermaakt wat heerlijk weer! Beetje jammer alleen van mijn camera die weg is.
Zeer geslaagd feestje!! Zany zaal maar 2x geweest,, geen fluit aan. Andere 2 zalen waren perfect, alleen hardcore zaal iets te klein, maar ze draaide geweldig!!
GEZELLIG, en daarbij ook nog redelijk vet ff iedereen uit Den Bosch weer gezien en wat vette plaatjes gehoord.....Aankleding, licht &Geluid goed van B2S, Brabanthallen begint steeds beter te worden als locatie voor een feest!
laatste moment feestje wat zeer goed is bevallen!!!! dikke lasershows!!!
Prima vermaakt alleen wat was het warm in de hardcore en wat ging het geluid over de zeik bij RTC, klonk echt nergens naar!! mijn held was de Viper samen met Charly wat een heerlijke set, maar hoe kun je daarna nu deepack laten draaien!?!?! Prophet gaf ook wel een dikke set met een paar dikke hardcore platen erg goed gemixed!!
mijn eerste B2S feest en ben er zeker tevreden mee to CHARLY LOWNOISE & MENTAL THEO, dbstf live, josh & wesz ( voller dan vorige week hea ), Isaac , Zany & special Tatanka
geen ret mee gekregen van da dana gebeuren.heb er met mn neus boven op gestaan maar de sfeer en het feest was te goed om daar over te zeuren .super feestje
Gruwelijk. Donkey Rollers helden van de avond! Was alleen niet echt druk. Oh en irritante kut 'hard bass' geluidje bij de ingang mocht van mij gestolen worden.
Egt een super feest! vooral area 3 Was cker wel weer stampuh
vond wel goed maar niet bijzonder sfeer moet je maken misschien maar als 3/4 stilstaat tsja lastig josh en wesh vroeg draaien en gelijk knallen egt een lekkere binnenkomer daarna was het ff zoeken naar leuke sfeer en platen maar d-block & S-te-fan tatanka ook was leuk om mensen van kreta weer tegen te komen
Leek wel of de mensen vergaten te dansen !! Weinig mensen die ècht los gingen- jammer ! Muziek vond ik tegenvallen qua melodieuze knallers ..Geen show gezien ...Gelukkig waren m`n vriendjes wel weer TOP ! Dat heeft m`n avond goed germaakt ...En alle meisjes die het weer eens bij m`n lover probeerden....2 BAD gehe
Zany is weer aardig op zijn retour. hele avond het zelfde is allemaal net niks net als op mysteryland. gaare standaard aankleding. verder supervermaakt met iedereen om me heen
Vet! Zany = held ! Southstylers, Donkey Rollers, Tatanka & The Prophet Maar Zany&The Beholder, gruwelijkste uurtje van de nacht! Geluid lekker, gezellig met de bende, algehele sfeer kon misschien beter maar kon de pret niet drukken
erg goed! muziek op zany was helaas enigszins eenzijdig.
tatanka, J&W en the prophet vond ik echt vet, dana sry dat ik t zeg maar t is 2008, tyf op met je ehs? mooie lasershow, wel n klapperend goed feest gehad vanaf 4u in de main, daarvoor werd dr grotendeels slecht gedraaid naar mijn mening(N) owja, geen allerlaatste nr jongens? ineens wast al van this was a b2s event, was vorig jaar toch beter
beter dan vorig jaar,, maar de bediening was zwaar kut veel te weinig man hardcore zaal veel te klein bijna claustrofobisch kwam er niet doorheen gelopen zodruk.. verder muziek had ik meer van verwacht geluid zeer goed
vorig jaar ook de hele avond bij de hardcore gestaan, dus dat deden we deze editie nog maar eens.. behoorlijk goed naar mn zin gehad, maar in mijn ogen was het niet helemaal af ofzo.. kan natuurlijk ook aan mij liggen Paul Elstak, E.A., Nosferatu en Partyraiser waren echt knallen!!
Op zaterdag 1 november 2008 organiseert B2S de 2e editie van ‘Thrillogy’ in Brabanthallen te Den Bosch. Deze locatie zal van 22.00 uur tot 07.00 uur het decor vormen voor een concept dat nog weinig uitleg behoeft; een ware thriller bestaande uit drie delen, die het beste brengt op het gebied van de harde dance stijlen. Niemand minder dan DJ’s Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak zullen die avond in het middelpunt van de belangstelling staan. 128
Over een kleine maand staat Thrillogy op het programma in de Brabanthallen te Den Bosch. Dit evenement, waarbij drie dj’s in het middelpunt van de belangstelling staan, vindt voor de tweede keer plaats en voor de editie van 2008 zijn niemand minder dan Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak gekozen. Uiteraard kijken de 3 artiesten al weken uit naar deze bijzondere avond die op zaterdag 1 november 2008 zal plaatsvinden 83
Op zaterdag 1 november 2008 zal een nieuwe editie van het ‘Thrillogy’ spektakel plaatsvinden in Brabanthallen te Den Bosch. Kort gezegd: drie helden, drie zalen, één evenement. En niemand minder dan DJ’s Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak zullen die avond in het middelpunt van de belangstelling staan. In dit bericht vind je de door de drie helden geselecteerde support acts. 81
De drie Thrillogy namen zijn afgelopen maandag eindelijk bekend gemaakt. Niemand minder dan Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak zullen op zaterdag 1 november 2008 de hele avond in het middelpunt staan. Drie supersterren uit de hedendaagse hardere stijlen, verzameld onder een dak! 86
In 2007 schreven The Prophet, Neophyte en Ruthless geschiedenis op de eerste editie van Thrillogy. Het was een spektakel met een gedenkwaardige finale waarbij de drie mannen gezamenlijk achter de draaitafels stonden.
Dit jaar is het de beurt aan drie andere artiesten. Drie namen die allemaal op hun eigen manier een bijdrage hebben geleverd aan de Nederlandse dance-scene. 195
de foto's staan eindelijk online op offensive-hardcore
idd. Wat een slechte foto's zeg en dan bedoel ik niet alleen de staat van de mensen , maar meer over hoe ze zijn genomen, belichting enz. Die gast kan beter thuis blijven!!!
idd. Wat een slechte foto's zeg en dan bedoel ik niet alleen de staat van de mensen , maar meer over hoe ze zijn genomen, belichting enz. Die gast kan beter thuis blijven!!!
Idd.. met welke wegwerp-camera zijn die gemaakt? Hij kan beter een andere hobby gaan zoeken!
Echt slechte foto's!!!!
laatste aanpassing
Dit was echt een feest voor ongestelde mensen..lopen ze niet te zeiken over het feest zelf,is het wel over de foto's
Als je zo nodig GOEDE foto's moet ga dan lekker naar een fotoshoot ofzo
Je mag toch wel van iemand verwachten die gratis binnenkomt, omdat ie foto's maakt dat het leuke zijn. Neem een voor beeld aan pf daar staan altijd goeie foto's op.
luister.. dit is de 2e keer dat ik jullie wil vragen of jullie misschien weten wie t is!
ik heb daar met iemand gekust.. en heb echt geen idee hoe die meer heet..
ik weet dat hij 27 jaar was.. hij was met een vriend van m.. had daar 2 meiden leren kennen volgens mij..
en volgens mij liepen ze met zn 2e met een witte zonnebril..
hij had gespierd lichaam... en t is in de zaal gebeurd waat de tribune ook stond.. (volgens mij was dat de vip)
Daar was ook de afsluiting iig!
hij had kort haar...
Als jullie dit lezen en je kent m..
laat ff wat weten dan ajb?
hij had iig mijn hyves! die hebben we opgeslagen in zijn tel..
Uitspraak van Lady P@tricia op zondag 9 november 2008 om 16:40:
idd. Wat een slechte foto's zeg en dan bedoel ik niet alleen de staat van de mensen , maar meer over hoe ze zijn genomen, belichting enz. Die gast kan beter thuis blijven!!!
Idd.. met welke wegwerp-camera zijn die gemaakt? Hij kan beter een andere hobby gaan zoeken!
Echt slechte foto's!!!!
kom je voor de fotos of het feeest
pff, vond het vorig jaar wel lekker gaan daaro. Op het vip denk trillde de asbakke van de tafels ^^. Vond het alleen wel beetje warm daaro
bij jump area was het goed op gelost met die ventilators alleen K*t Muziek