beter als vorig jaar ! Paar killer setjes gehoord (donkey rollers, DBSTF, mental theo en Charly) ondanks de mensen die stilstaan toch topfeestje met de beste partymaatjes
Paul & Partyraiser Slechte zaak dat Hardcore in de kleinste zaal was!!!
Top feestje ! Alleen wel jammer dat de hardcore zaal zo klein was en het zweet gewoon van het plafond in druppels naar beneden viel... Volgend jaar weer !
niet gedanst? ik heb me longe uit me lijf gehakt, en het tempo was niet echt sloom te noemen(iig op het laatst bij de hardcore zeker niet.) zeker dik feest gehad.
un geweldig feest ! alleen die knallen bij zany vonk beetje kut me mobiel was er van uit gevallen maar zkkr vet
vond het geluid echt om te genieten en zany en paulzaalhadden ze mogen omdraaien en PArtyraiser verdient inmiddels een oorkonde en het hherlijk en afsluiter laatste half uur paul charly en zany ook OKE ALLRIGHT!
Ik vond t een relaxed feestje, maar zeker niet de beste die ik heb meegemaakt geluid in enkele zalen kon ook veel beter! Jammer dat t niet echt druk was.
was mooi feestje maar het mocht wel wat sneller.. en ik vind dat ze de hardstylezaal om moeste ruile met de hardcore zaal gaan ze de hardcorezaal in kleinste zaal doen maja verder zker wel vermaakt
zo was wel vet verjaardags feessie Paul held van de avond
heb me goed vermaakt tot 2 uur maar dan heb je nog altijd van die kut securitie die je gewoon buiten stampen om een niks echt goed blij maar verder toch nog goed vermaakt daar buiten
45 euro voor dit? helaas... alleen de hardstyle zaal was een beetje aangekleed... en dan erbij wat een hitte... hardcore in de kleinste zaal? je kon amper los gaan. en wat een hitjes parade.. al met al gewoon slecht!
DANA!! Early hardstyle super!! sfeerbrengertjes.. , D-Block & S-te-fan Maar locatie Brabanthallen blijft gewoon minder, niet echt heel gezellig.. Verder wel goed feestje!
Evil Activities Partyraiser >>Super afsluiter! verder wel goed vermaakt, alleen wa was ut daar weer heet zeg! pffoeww mjaa maakt nix zwete doeje tog wel
Zaal 1 en 2 was echt KUT! Jammer van het geluid in het begin in de Hardcore.. Daarna werd harder met Nosferatu en Hitmen! Partyraiser zette aan t eind alles weer recht!!!!
Superfeestje!! Jammer van Dana..Maja Tatanka & The Prophet
Wel gezellig maar zkers geen goed feest, hardcore zaal veel te klein was echt gewoon te druk daar terwijl daar enigszins nog een beetje met tempo werd gedraaid maar voor de rest en van een afsluiter neem ik aan dat dat gewoon moet knallen maar dat was echt bedroevend, pluspuntje de rookzaal
De zaal van Zany was toch wel het vetste!!.Zany,Noisecontrollers,D-block&S-te-fan,Tatanka,Prophet :respect: ,voorderest Scantraxx was wel wat beter maar al met al toch wel goed vermaakt
Echt topfeestje weer! Werd ook lekker vanalles door elkaar gedraaid, ff hardstyle en dan paar ouwe oldskool klappertjes erdoorheen... Echt vet! Heb me echt goed vermaakt!
Tsja wat zal ik er van zeggen... b2s had er alles aan gedaan om er een vet feestje van te maken maar het kwam heel de avond gewoon niet los, vooral niet bij Zany en Lownoise. Ikzelf was ook niet al te fit en enigste waar ik me zeker goed heb vermaakt was bij Deaz D. (heerlijke oude plaatjes) en Isaac deed het in het begin ook wel aardig. Om 4 uur half 5 was ik al helemaal gebroken en voelde mezelf zo lam als de tering. Had het idee dat er niet echt "partyminded"people binnenstond. Verder wel lachu.
kut feest
heerlijk feest geen spijt van gehad .. maximaal gas geven.. Charly Lownoise & Menthal Theo Southstylers, Beholder, Tatanka
Evil Activities en Charly Lownoise & Mental Theo supersets!! Afsluiter was ook top! Jammer van die kleine hardcore zaal!! Was zeker weer een knaller!!
was echt een superfeest.werdt alweer goed gedraaid daar.de laatste 2 uur ging het echt los.afsluiting was ook super.heb me echt goed vermaak daar.volgend jaar alweer.
TOP avond/nacht/ochtend ! vooral Charly lownoise en d-block & S-te-fan waren geweldig!!!
Goed feestje alleen jammer dat hardcore in de kleinste en natuurlijk weer de warmste zaal van allemaal was maar partyraiser had een te gekke set
egt een supper feest volgend jaar weer!!
Is me zwaar tegen gevallen..Ze hadden het beter het Agressieve Annebolen feest kunnen noemen!! Had er meer van verwacht!! Volgende keer dus NIET meer naar Thrillogy!!
Toch wel een mooi fiske! Werd weer eens tijd. Charley Lownoise en Mental Theo erg lekkerr! Maxima en WimLex die elkaar stonden te schuren op 't scherm haha, zo droog. Afsluiter met de 3 tegelijk ook zeer lekkerrrr!
Niet wat ik verwacht had, vond niet dat er heel bijzonder werd gedraaid al heb ik wel een aantal leuke setjes gehoord Geluid/lichtshow niks op aan te merken, kon wel merken dat B2S zn best had gedaan, toch op de een of andere manier kwam t niet helemaal lekker los!
meesterlijk avond, beetje jammer van de verschillende volume muziek
was weer een super feestje! goede sets! josh en wesz! dblok s-te-fan, en natuurlijk zany, donkeys, southstylers en de rest was geweldig!! op naar dirty filthy stompin as vrijdag
Het was eerlijk gezegd een behoorlijke aanfluiting.Het heeft me maar een enkele keer los doen gaan. Met name het einde was bout! Eigenlijk heb ik me alleen vermaakt tussen 02.00 en 04.00!
kutfeest
geweldig feest
Gezellig gehad! vooral zaal van charly was knallen
Was mooi feestje! Plaats genoeg om lekker uit je dak te gaan! Op naar 't volgend feestje
Vond het echt een tegenvaller! in begin alleen maar early rave & oldschool in de hardcore zaal. sfeer was ver te zoeken vond ik! voor mij geen thrillogy meer!!
Gezellig feestje! jammer van de mongolen en Dana.. Southstylers had ik beter verwacht..Voor de rest kreeg ik bijna een hartverzakking van die knallen..Maar voor de rest genoten hoor
Was geen slecht feest, maar vorig jaar was vele malen beter, aan b2s en de deejays ligt het niet, maar de area van paul elstak trok iets ander publiek aan dan vorig jaar, Dj Isaac held van de avond, oude en nieuwe platen kon die leuk combineeren, geniaal setje
Zeker weten vermaakt Nu met pijnlijke voetjes thuis, zo hoort het! Wel het eerste feest waar minder sfeer is en het viel me op dat meerendeel van de zaal stil stond. Beetje jammer maar ik heb me igg vermaakt
B2s bedankt, wat een tering vet feest! Goed geluid voor zo'n grote locatie _0_ Ook in de hardcore weer lekker ouwverwetst stuiteren.. Brabant heerschte. .. Zany en Paul bedankt voor alles!!
Vond het een super gaaf feestje. Genoeg variatie in muziek, gezellige sfeer. Aankleding was wat matig, maar het gaat tenslotte om de muziek Heb mezelf goed vermaakt
Even serieus.. 42 euro, maak daar 30van voortaan. nice geluid. slechte aankleding, weinig sfeer, te kleine zalen?! hardcorezaal een ramp. wel gezellig veel bekenden! D-block & S-te-fan & Josh & Wesz
was weer goed feessie. Beetje erg warm bij hardcore zaal alleen waardoor ik er niet ben geweest.
goeeeeeeed te doen!!!
Iedereen loopt te zeiken over hitjes, maar wist je van te voren dan niet dat dit een van de meest commerciele feesten zou zijn?! Heb me prima vermaakt, maar was niet een van de betere feesten!
Kvond het een Geweldig feest, mooie decoraties, mooie lasershow, Loeiharde knallers, RTC Geweldig ondanks een nieuw Mc Raw, maar met natuurlijk de RTC Babes en de onvergetelijke Distortion, Deepack Top, Viper Super, Paul Elstak Megagoed, Nosferatu uit de kunst, D-Block en Stefan Te gek, Evil activities Bruut, Charly Lownoise Waanzinnig, Tatanka Megagaaf, The Prophet beestachtig goed, Dana en Zany kippenvelmomenten, Zany een Master
Aankleding en de DJ's waren beter dan vorig jaar. Sfeer vond ik toch wat minder. Zany zaal stond volgens mij de helft stil, kwam niet echt los. Zelf prima vermaakt, genoten van Noisecontrollers, wat een helden set was dat! En natuurlijk Tatanka die weer iets lekkers neerlegt! Genoten, volgend jaar wederom aanwezig!
was lache feesje dagt dat er op hc veel drugs werd gebruikt maar hardstyle slaat tog alles gadverdamme wat een volk liep daar rond :respect"partyraiser"respect
Goed feesjuh! Alleen was de Hardcore zaal egt te klein! Hadde se betah in so'n grote zaal kunnen doen!
Was wel geinig, zaal 3 was t drukste Forze Dj Team kicked ass net als Beatstream en Radiate , jammer dat ik bepaalde persoontjes niet gezien hebt.
er werd maar matig gedraait bij de hardcore,, partyraiser heeft een hoop recht gezet,,,held
Zeer geslaagd feestje!! Zany zaal maar 2x geweest,, geen fluit aan. Andere 2 zalen waren perfect, alleen hardcore zaal iets te klein, maar ze draaide geweldig!!
leuk feestje, maar de hardcore zaal had wel wat groter gemogen en het geluid had overal wel wat harder moeten staan.. Bass moet je nie horen die moet je voelen!!
mijn eerste B2S feest en ben er zeker tevreden mee to CHARLY LOWNOISE & MENTAL THEO, dbstf live, josh & wesz ( voller dan vorige week hea ), Isaac , Zany & special Tatanka
Was een top feestje! Goede sfeer, goede muziek, leuke mensen en niet te vergeten heb de hele avond lekker kunnen roken ! Vond alleen dat de hardcore zaal wel wat groter mocht zijn, tegen over de andere zalen was de hardcore zaal echt een vol gepropt zooitje! Iedereen bedankt was gezellig
Heb me zeker weten optimaal vermaakt! alleen hing er egt een klote sweer..maja verder was het super gzellie!
geen ret mee gekregen van da dana gebeuren.heb er met mn neus boven op gestaan maar de sfeer en het feest was te goed om daar over te zeuren .super feestje
Gruwelijk. Donkey Rollers helden van de avond! Was alleen niet echt druk. Oh en irritante kut 'hard bass' geluidje bij de ingang mocht van mij gestolen worden.
Top feestje ! Goed geluid, alleen erg druk en warm bij paul !
zwaar kut feest maar gelukkig kon ik lid worden van de bankzit club
Thrillogy was weer gezellig je kan het niet vergelijken met een Qlimax, Decibel etc. Het is zijn eigen soort feestje en ik heb mij prima vermaakt met de mensen met wie ik was helemaal top! Nu ben ik gesloopt en moet ik leren voor mn tentamenweek
vond wel goed maar niet bijzonder sfeer moet je maken misschien maar als 3/4 stilstaat tsja lastig josh en wesh vroeg draaien en gelijk knallen egt een lekkere binnenkomer daarna was het ff zoeken naar leuke sfeer en platen maar d-block & S-te-fan tatanka ook was leuk om mensen van kreta weer tegen te komen
Leek wel of de mensen vergaten te dansen !! Weinig mensen die ècht los gingen- jammer ! Muziek vond ik tegenvallen qua melodieuze knallers ..Geen show gezien ...Gelukkig waren m`n vriendjes wel weer TOP ! Dat heeft m`n avond goed germaakt ...En alle meisjes die het weer eens bij m`n lover probeerden....2 BAD gehe
Zany is weer aardig op zijn retour. hele avond het zelfde is allemaal net niks net als op mysteryland. gaare standaard aankleding. verder supervermaakt met iedereen om me heen
had meer van het feest verwacht, maar lkkr rond gedwaald door de gangen
Vet! Zany = held ! Southstylers, Donkey Rollers, Tatanka & The Prophet Maar Zany&The Beholder, gruwelijkste uurtje van de nacht! Geluid lekker, gezellig met de bende, algehele sfeer kon misschien beter maar kon de pret niet drukken
Paul & Partyraiser ,, partyraiser KNALDE gewoon op t einde ,,, maar jammer dat de HC in de kleine zaal was ,,, konden beter de grote hoofdzaal gebruiken
tatanka, J&W en the prophet vond ik echt vet, dana sry dat ik t zeg maar t is 2008, tyf op met je ehs? mooie lasershow, wel n klapperend goed feest gehad vanaf 4u in de main, daarvoor werd dr grotendeels slecht gedraaid naar mijn mening(N) owja, geen allerlaatste nr jongens? ineens wast al van this was a b2s event, was vorig jaar toch beter
beter dan vorig jaar,, maar de bediening was zwaar kut veel te weinig man hardcore zaal veel te klein bijna claustrofobisch kwam er niet doorheen gelopen zodruk.. verder muziek had ik meer van verwacht geluid zeer goed
Leuk feestje, niet helemaal geweldig. Vorig jaar vond ik zeker vetter, was echt klote dat de hardcore in de kleine zaal was... En heerlijk Partyraiser weer op het einde, TAKKEHARD!!!
tijdens The Prophet weinig stil gestaan veel beter dan vorig jaar, aankleding en lichten waren top
gelukkig kan je nog dwalen met je maatjes. want er werd zo kansloos gedraaid bij zany! veel te soft allemaal.. vond ik de knallers bij Lownoise nog beter..
Zany, Noisecontrollers, Donkeyrollers, Tatanka, D-block & S-te-Fan helden van de avond!! Geweldig Geluid was lekker, genoeg ruimte!! Zekerheidje voor volgend jaar!! VW- gang bedankt
ik vond het erg leuk. charly lownoise & mentol theo was echt de beste van de avond vond ik de afsluiting vond ik ook super vet. mega druk en lekker vooraan bij het hek. super vet !!! de aankleding was wel mager vond ik en ik vond er niet echt een hele goede sfeer hangen. verder heb ik me prima vermaakt
Op zaterdag 1 november 2008 organiseert B2S de 2e editie van ‘Thrillogy’ in Brabanthallen te Den Bosch. Deze locatie zal van 22.00 uur tot 07.00 uur het decor vormen voor een concept dat nog weinig uitleg behoeft; een ware thriller bestaande uit drie delen, die het beste brengt op het gebied van de harde dance stijlen. Niemand minder dan DJ’s Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak zullen die avond in het middelpunt van de belangstelling staan. 128
Over een kleine maand staat Thrillogy op het programma in de Brabanthallen te Den Bosch. Dit evenement, waarbij drie dj’s in het middelpunt van de belangstelling staan, vindt voor de tweede keer plaats en voor de editie van 2008 zijn niemand minder dan Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak gekozen. Uiteraard kijken de 3 artiesten al weken uit naar deze bijzondere avond die op zaterdag 1 november 2008 zal plaatsvinden 83
Op zaterdag 1 november 2008 zal een nieuwe editie van het ‘Thrillogy’ spektakel plaatsvinden in Brabanthallen te Den Bosch. Kort gezegd: drie helden, drie zalen, één evenement. En niemand minder dan DJ’s Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak zullen die avond in het middelpunt van de belangstelling staan. In dit bericht vind je de door de drie helden geselecteerde support acts. 81
De drie Thrillogy namen zijn afgelopen maandag eindelijk bekend gemaakt. Niemand minder dan Zany, Charly Lownoise en Paul Elstak zullen op zaterdag 1 november 2008 de hele avond in het middelpunt staan. Drie supersterren uit de hedendaagse hardere stijlen, verzameld onder een dak! 86
In 2007 schreven The Prophet, Neophyte en Ruthless geschiedenis op de eerste editie van Thrillogy. Het was een spektakel met een gedenkwaardige finale waarbij de drie mannen gezamenlijk achter de draaitafels stonden.
Dit jaar is het de beurt aan drie andere artiesten. Drie namen die allemaal op hun eigen manier een bijdrage hebben geleverd aan de Nederlandse dance-scene. 195
de foto's staan eindelijk online op offensive-hardcore
idd. Wat een slechte foto's zeg en dan bedoel ik niet alleen de staat van de mensen , maar meer over hoe ze zijn genomen, belichting enz. Die gast kan beter thuis blijven!!!
idd. Wat een slechte foto's zeg en dan bedoel ik niet alleen de staat van de mensen , maar meer over hoe ze zijn genomen, belichting enz. Die gast kan beter thuis blijven!!!
Idd.. met welke wegwerp-camera zijn die gemaakt? Hij kan beter een andere hobby gaan zoeken!
Echt slechte foto's!!!!
laatste aanpassing
Dit was echt een feest voor ongestelde mensen..lopen ze niet te zeiken over het feest zelf,is het wel over de foto's
Als je zo nodig GOEDE foto's moet ga dan lekker naar een fotoshoot ofzo
Je mag toch wel van iemand verwachten die gratis binnenkomt, omdat ie foto's maakt dat het leuke zijn. Neem een voor beeld aan pf daar staan altijd goeie foto's op.
luister.. dit is de 2e keer dat ik jullie wil vragen of jullie misschien weten wie t is!
ik heb daar met iemand gekust.. en heb echt geen idee hoe die meer heet..
ik weet dat hij 27 jaar was.. hij was met een vriend van m.. had daar 2 meiden leren kennen volgens mij..
en volgens mij liepen ze met zn 2e met een witte zonnebril..
hij had gespierd lichaam... en t is in de zaal gebeurd waat de tribune ook stond.. (volgens mij was dat de vip)
Daar was ook de afsluiting iig!
hij had kort haar...
Als jullie dit lezen en je kent m..
laat ff wat weten dan ajb?
hij had iig mijn hyves! die hebben we opgeslagen in zijn tel..
Uitspraak van Lady P@tricia op zondag 9 november 2008 om 16:40:
idd. Wat een slechte foto's zeg en dan bedoel ik niet alleen de staat van de mensen , maar meer over hoe ze zijn genomen, belichting enz. Die gast kan beter thuis blijven!!!
Idd.. met welke wegwerp-camera zijn die gemaakt? Hij kan beter een andere hobby gaan zoeken!
Echt slechte foto's!!!!
kom je voor de fotos of het feeest
pff, vond het vorig jaar wel lekker gaan daaro. Op het vip denk trillde de asbakke van de tafels ^^. Vond het alleen wel beetje warm daaro
bij jump area was het goed op gelost met die ventilators alleen K*t Muziek