Partyflock
 
here

Hardcore United

foto's
album,220 · zeer goed · ical
Hardcore United

Beursgebouw (binnen) op de kaart
Lardinoisstraat 8
Eindhoven
Nederland🇳🇱

Tickets & prijs Hardcore United

Voorverkoop:€ 25,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Meetings
Er waren 2 meetings, om 02:00 met 51 bezoekers en om 10:00 met 4 bezoekers.
Verslagen
Door anoniem (1735), PETERPAULV (493), Vortek (1921), [023] PimRitsel (1074), Knaller :bier: (1092), CLUB X (1070), Mental Maarten (1228), <<:Ballie:>> (944), anoniem (906), Basjuuh (1049), anoniem (918), Mike' D (453).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig127147%
zeer goed2158%
goed84531%
ok211%
voldoende2429%
onvoldoende161%
slecht331%
zeer slecht5
waardeloos401%

746 waarderingen tonen

500 willekeurige waarderingen

zeker wel vet feestje... alleen beetje licht binne..:( verder zeker wel beter dat die deuren soms ff open gingen :bounce:
!­ *­Scalp 'M*­ !­
WAXWEAZLE man van de avond! Sfeer weer top, maar wel heel 'apart' publiek. Eindelijk weer is alleen met me broertje ouderwets staan hakken. Was 9 jaar geleden voor het laatst geweest, maar hij ken het nog als de beste RESPECT BRO!
!!­ ..­ Veanny ..­ :9
Heb me hendig goed vermaakt....:|
!!! Gieps!!!
was echt een superfeest(y)
vet feest:Dalleen fucking warm:S
!Gwn GlandY!
Hoppa zwaar rlx feest alleen teering heet zegg...
!RONNiE!
Was te heet maar verder wel een leuk feestje, jammer dat alle dj's zo kort konden draaien, mss iets teveel van et goeie :p -> PARTYRAISER & BASS-D waren goed!!!
!Smokemon!
was wel een goed feesie, maar geen opbouw van terr­­or naar early. Het was warm maja dat wist ik al v­a­n tevoren :respect: Akira en Drokz­, Vageman en Noizefuck­er :D
Wat een sauna!!!Drokz&Akira waren de beste alleen jammer veels te kort!!!
Relaxt feestje,alleen weer FUCKING FUCKING FUCKING FUCKING HOT,tijd voor een airco...
'Willy'
Goed was weer een wazige bedoeling maar we hebben het weer overleefd, op naar de volgende Party
(6) MARKETMAKER (6)
ckr geslaagd feestje:yes: :yes: alleen die oldskool hadden ze weg moeten laten en die terror natuurlijk wat langer moeten laten door gaan!hop hop gas derop :bounce:
op zich bruut feest alleeen die terror hadden ze v het laatst moeten bewaren, kon ik teminste na huis gaan heb je eerst old school en opeens staan da weer vd halve gare te pogoen:(:( maja vd rest goed feesie...
(Cinde­rella)­.­
goede muziek alleen een kut locatie veel te warm:(
(K) !­Geetha!­ (K)
Wat een klotefeest zeg :( ben drie uur al naar huis gegaan :(
het wa ssupper
(mayo)
eat een kinderfeest en wa een tunnel of terror herrie en HEET nie normaal!!!!!
freacky !!!!
*( O _o)*
ik vodn het duidelijk geslaagd feest.. en de warmte was niet zoe rg had een waaier en al die lekkere blote buikjes kijken :P zeker wel geslaagd feest.. dik vermaakt..!! :P
Wasj n chilluh feestje:jaja: All1 de line-up van de de Dj's zou k anders hebben gedaan, en die hitte gewoon niet normaal:/ Maar voor de rest goed geamuseerd...ieder1 bedankt voor n (Y) avond(K)
veeeeell te heet...vind j t gek da er zoveel mense omvalle...vraag je tog zelf om dan...te veel oldschool ...k blijf weg bij t beursgebouw voortaan...ma verder was het wel te doen...partyraiser draaide(y)
was op zich wel een leuk feessie... maar die hitte!!!! dat kan echt niet!!!!
**­Minimo­nster*­*­
S a u n a feest
**Shaolin**
Vet feest, chaggie security maar zeer geslaagde avond :D :D
Het was te warm ondanks dat heb ik wel een super feest gehad!!!dikke (k) voor len want wij zijn weer de enigste ofnie?????
**Yoortje**
zeer wreed kickass feesie.... goeie sfeer top muziek
:respect: geweldig feestje alleen SECURITY ECHT STOMME MENSEN Pfff!!! verder was het HEEL erg heet maar was echt lekker feestje :respect: en nu benk stemloos :p whaha :bounce:
*­Appels­ientje
hebben wel goeie gedraaid maar vond het hendig TE warm!! en alles wat TE is, is hendig K*T!!!:/
*FRANKLIN*
vol gas beukuh!!! :bounce: alleen een beetje jammer van de hitte
*GoLdDiGgA*
sooo was cker geslaagd! sauna!!!!
Ja een supersfeertje :D heb weer een paar gezellige mensen leren kenne :D EN FLINK GESTAMPT :bounce:
ligt t aan mij of zijn er veel dj's nie gekome? enne twas wel vet mar heeeeeeeet:S
was een goed feest, alleen die hitte:S
VETHEID!
Veelste warm :( en had meer hardcore verwacht!!!
was wel zwaar hard ragge en jah... partyraiser was ut weer he en de terror was ook goeie!! goed vermaakt in iedergeval:D:D
*RisS*
Heb me heel goed vermaakt; t was beter dan verw8, al viel het in het begin voor mij wel tegen. En voor iedereen die zo loopt te zeuren over de hitte en de 'regen': So be it, Het beursgebouw staat erom bekend
Het was super super heet.. en dan om de paar uur geluid uit en de deuren open.. het was gewoon een rot lokatie.. en het geluid stond te zacht eigenlijk... maar ik heb me prima vermaakt..!! :bounce:
*­~..­NiKKi..­~*­
was een geslaagd feestje, alleen veel te warm :bounce:
,, Fannaa;;
Ging Mo0ii :D :bounce:
- Frauke
Sjaggerijnig, moe, té warm, lange tijd uh nie mij smaak :S
Zkr wel gezellig..!! Wel echt zwaar warm...:)
- Miranda --
Vette shit daaro zeg :bounce: :xtc: echt lekker gefeest!!! Heerlijk feest.. Alleen fucking security zeg
echt te gek feestje maja teeeee warm natuurlijk
was cker wel okee
Partyraiser was goeie voor de rest vond ik het niet veel, veel te warm:\
-GMRT- DOLLE
int begin was wel VET mar drna gingk te hard en gingk kapot van de hitte :xtc:
...mark...
Was wel goed feesjuh, alleen bietje van zweetum
...Mel...
was weer een geslaagd feestje :bounce:
Warm..??!Waddan..:S:S hehe.. ..Gotver was nie te houwe die hitte...
twar mega vet me minne mups:D
..­M..­I..­K..­E..­
kanker jooden zijn het ze hebben mij er gewoon uit gezet maar feest was wel toppi voor zo lang het duurde :S WEER TE HOT DAAR
..­†..­Lilly..­†..­
:jaja: was echt een super feestje maar ook super heet! :/ dat was wel erg minder ging opgevenment bijna nokie,maar de sfeer was perfect en heb echt bijna de hele nacht zitten knalluh:bounce:
.­: |[{ S }]| :.­
:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: SERIAL KILLAZ :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:Jullie zijn echt toppie(y)
was ckrrr hard en leuk alleen volgende x iets minder heet en die security moet niet de deuren dicht gooien als het zowat 60 graden binnen is :| maar het feesie ckr helemaal Toppie lekker uit ME DAK GEGAAN
ja lekker stampe feessie he NLaterss melse
.­o0 Jaimy's 0o.­
Was wir n goei fiske :respect:
.×.Lausje.×.
Zeker vet feest!! Wel een btje warm mar da maakt nie uit! Zwaar goed staan :bounce:!! Was echt geslaagd hoor!! :respect:
/*­\ 2FAST2BCN /*­\
echt 'n te vet feest:bounce: en te dul :p :frusty:
zweten tegen de honderdtien! Maar verder was het top! :D
Super!
040M.Manders
Tering ik heb me eigen helemaal leeggestampt man :bounce: was egt wel een goei feeske :P alleeen jammer van de hitte weltrusten mensen
:respect::bounce::yes: HEERLIJK GEWOON :yes::bounce::respect: Super Feestje :zuipen: GekkeHuis :zuipen: ... tjah Alleen te Warm :S MaarjaH :respect: DaY-már :9(Y):kwijl::yes::respect:
Goei feest! :D:D:D KUT LOCATIE :@:@:@
:9 -MiKe¥- :9
Broeierig...MAareh Super uber..!.:D al1 next time beter muziek opbouwen,niet anderzom ??
Na 6 uur Rave-Zone doorgeknald naar United, echt top feest! alleen leek net of ik stond te hakkuh in een sauna
Was zkr lachuh, alleen K*t-security :@:@:@ Mij err uit pleuren omdat ik zo genaamd iemand in elkaar gemept heb :nee::nee:nee:
:bier: Maik :bier:
het was een steengoed feesie:jaja: de hitte was misschien wat minder maar ik heb daardoor niet minder staan hakkuh dus dat maakte me ook niet zoveel uit en idd de muziek volgorde sloeg echt helemaal nergens op:S Partyraiser :respect:
:bier:A.­F.­C.­A.­:bier: Psychobilly Rebel
goed feestje en op elke locatie is t warm
:bier:­GeRtOs­:bier:
vetheid united het was relax alleen wtf is er met die terror zooi erdoorheen ging echt nergens over niemand deed mee want iedereen had het kei warm en was kei kapot
was echt vet MEGA sfeer was te relax gewoon een dik vet doorelkaar feest
zwaar vette feest
:cheer­:Nelle­ke:che­er:
mega feest!! was wel warm, mjah dat wist je van te voren!! en echt lekker gedraait, en dat groepje jongens wat bij ons stond bohhhh dat was zwaar ok :d
:coke:­hardco­re__­robbie­:coke:
was zeer geslaagt feest alleen terig warm
:coke:­TeRrOr­_­LiMp_­TeRrOr­:coke:
zekkers wel vet feest wert goed hard gedraait aleen sfeertje was wa minder en hetw as best wel werm mar voor de verderest zekkers wel toppie:D:D:D:D:
:flower:Ik ben ik.­
de muziek was wel goed op het begin..maar sommige dj's draaiden veel vaker, en veel dezelfde nummers:vaag: da vink nie kunne.. en veel dj's zijn achteruit gegaan..en die mc kon ik ook we voor ze bek stompe, met da gezeik de hele tijd! alle nikies vond ik wel vet:D en redelijk veel aussies en cavello's.. de muziek stond ok nie uiterst hard..maarja..volgende keer beter maar beursgebouw echt nie meer:no:
ik vond het niet normaal er werd een zak pillen naast ons gevonden en worden we eruit gekut kkzooi:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@
:GYNAECOLOOG
VEELSTE WARM, HAD MEER HARDCORE VERWACHT... :respect: THIRD MOVEMENT :respect: VOOR DE REST PRIMA VERMAAKT! LEKKER STAMPEN!! :D
:vaag: *­ Terror Bitch *­ :vaag:
Zalig feesje !! :bounce: Alleen spijtig van de hitte !! :s
vet feesje :bounce: en vooral WAZIG!!
sweer was goed muziek was goed alleen dije hitte mocht minder voor de rest ga zo door ;)
whahhah was wel vet goed van de plaat
;­ Infinity © ;­
hmm Ja lekkere terror :| Alleen weer zo warm he :( mer verder zeer good geamuseerd :yes:
;­D:P gewoon nelis :P;­D
het was godverdomme nog mooier dan masters wat neej
bruut!
=ikke=
was egt vet alleen beetjuh te warm ..!
Veel te warm daar, was wel een leuk feestje maar had er toch iets meer van verwacht......
warm warm warm maar was wel kikke
Vet feessie! Best vermaakt! :D :bounce:
[ Aszjé ]
Goed rare muziek combinatie's achter mekaar :S(n)
[023] PimRitsel
vier woorden: Akira, Drokz, Noizefucker en Partyraiser!!!!!!!!!!
goed feest
Was super vet feest goei muziek alleen jammer dat de muziek uit ging als de deuren open ginge ') rest was super
[B]0BoWwW.­:vaag:.­
mega relax feest en relax sfeertje..alleen die warmte was klotuh
goeie sfeer, Vince en Partyraiser :respect:
ik vond het wel leuk en ik had niet echt zo last van de warmte dan val ik wat af haha
GEWELDIGGG :D
[FF013­]Freak­yFlext­er Only For HIGH SPEED
Vet! :d
[G@BB€R]JaHa
't was een donders mooi feest... lekker stampuh... de dj's draaien goed!! Vet Mooi Feessie!!
[G]abb­ermui[­S]
Super geslaagd feest.. Alleen jammer van de warmte en weer vaker dezelfde nr's nn jammer van de vele Dj's wat er niet ware..:(
who the fuck zet akira en drokz midden op de avond en gooit er drna promo tegenaan:S en vond t een slappe afsluiting eerste keer dat vince me tegeviel. maar verder heb ik me uitstekend vermaak. En ian bedankt he !!!(F) heehh
[KDL]Weebser
ja in een woord geweldig(Y) zeker een geslaagd feest
[m]arkos
jah was me egt een goed feesje :D:D was weers ff een zweet boel daar pff :S
[Mattie]
wat un tering hitte kunne niet ut dak er afblaze hoeve oowk niet die deure elke keer ope O:) ram goed gedraaid :D prima vermaakt :P:woopwoop:
chop chop feest was top :D
[NL] @­ng€rfist [NL]
was zeker goed te doen ik heb me zeker goed vermaakt voor 28 € en de rest niet mee gerekent maare was zeker een toppie feesie en de line up was zeker wel onwijs gaaf en zeker wel respact vooe de organistatie dat die heefd geoganiesreerd heefd en de groeten
[NL]Ol­landte­rror[N­L]a.­k.­a miepmiep
was wel een skon feesie alleen wel heet maja al met al een zeer geslaagt feestje:P
was een megafeest!!
[NL]Un­iTeD[N­L]
Wat een vet feest, mogen ze vaker doen :respect: akira vs drokz :respect:
[R]uud
was super vett..
DAISY:D
[RCL7] BurnIt :bounce: [RCL7]
lkkr feest, alleen ziekelijk heet :S
een supper feest Partyraiser :respect:
vet feestje
[TB]Timmetje
het was een super feest,heb me goed ZEER goed geamuseerd:) alleen hendig warm..:respect: partyraiser,Drokz
[terro­r]Neop­hyte
matig feest & goede vriend is overleden...
[VL]"­Evil Act"­[VL]:w­oep::b­ounce:­:xtc:
VET!!! zeker Neophyte Cast;p Alleen een veel te warm
twas egt SUPER vet alleen de manier van draaien viel me tegen maar verder..........TOP (Y)
_­0_­ Broekje :aai:
jah is goed!
_Eliane_
:bounce: Mega warm maar ook zker un Geweldig Feest!! :respect:
_MarcoW_
Was zeker een vet feest :yes: :bounce: warmte was minder (n) maar doe je nix aan. Bass-D :respect:
_Tuna_
Partyraiser en Bass-D Gekkehuus
Jammer dak spontaan een bloedneus kreeg toen in actie was :P:( Maarja dat mocht de pret niet drukken.. kortom SUPER DIK FEESSIE!! Maar had helaas opt einde egt geen puf meer :( Verder.. lekker in je blote bast GAAN en ZWETEN!!
Alet
Leuk feestje, alleen die hitte was niet normaal meer. Jammer ook dat sommige dj's maar 2 tracks hadden ofzo
Amsterdams Goud
TE GRUWLIJK FEEST GEWOOON HAHA VAKER DOEN
D I K F E E S T ! ! ! ! ! ! ! !
veel te warm, maar een super feest!!
Anwaarus
heeeel heet!! maarja natter als nat word je nie....DIK FEEST!
B&D
was zeker wel geslaagd feestje alleen veel en veel ste warm
B@rbiegirl
Lekker staan hakkuh:D in die tropische temperaturen.. pfff.. alleen jammer dat veel mensen het nodig vinden om een zak pillen achterover te gooien :xtc: :@ maaruh dr is lekker gedraait hoor.. :respect:
was echt wel een leuk vet feesje akira en drokz partyraiser :respect:
Bacolul :/
jah was wel leuk alleen ag jah laat ook maar maar de mense wiek bedoel wete het wel thnxx
BAKER [ MPS ]
waren zo mer elke week
BaSe.!
jah wel relaxt feest alleen facking warm gek!!! zweet viel met bakken water van het plafond
Bearded Jeffke
Was weer super vet feest alleen die warmte was gewoon nie normaal ben bijna out gegaan laterzz
Beertje_
mooi feestje hoor :P alleen jammer dat men schatje ziek was geworden :(
pff kheb gewoon nog steeds zin om te stampe
Bizzybjorn
geluid was niet egt alles en beetje warm, maar beter als vorige keren in beursgebouw. sfeer was supergoed :D
BNI-AnnEs
mwa.. oldschool was wel minder dus we ware optijd weg..
BONGOernem
GAAAAAAAAAF!!!!!
Boriss
Het viel allemaal wel mee... Toch nog wel VET maar had er meer van verwacht :S
bowiemaster
Een vet warm feestje waar de muziekstijlen een beetje wazig waren ingedeeld J.D.A en Day-mar helden van de avond :respect:
Brain Insane
Was Zeker un heftig feest, DROKZ & AKIRA :respect: Partyraiser en de rest... :P
Bre@­kKore (6) SickShit !­ [37]
K vondut zeer mooi feesj :D Sfeer was top (y) En tog lekker Terror & Speedcore gehad :yes: Warmte maakt ni uit..
Bris
Was wel mooi feestje.. :bounce: flink staan stampen tot ik niet meer kon heb me zeer goed vermaakt !! Dat nu die foto's mar us op PF komen :P
broed
warm, maar super chil. heb me zeker vermaakt vooral op het eind..:P
C H O I C E :looser:
Was wel vet maar da ik ziek was maakte het minder!! :(
caiske
was echt een super vet feesje ging alleen kapot van de warmte
Cenobite
goed feest, maar weer te warm !!!
zeker een top feest wel heet(K)
(Y) vanachter de bar ook flink gefeest :yes:
d-lano
echt een relxt feest er werd flink gebeuqt :bounce: maar het was weer is gvd warm
geweldig kut...bah bah nooit meer naar zoiets commercieels bah bah.....
Daantjuhhhh :bounce:
Was lekker feesie!Lekker geluidje ook!:respect: Partyraiser, Drokz en Akira :respect::D:bounce:
Danny Katwyk
kk goed feest!!muziek en geluid(Y)
Dass'
lekkerrr zwete ,,,, verder goei feest !!! ...D-passion :respect:
KUTFEESTTTTTTTTT
Davidos
Was een superfeessie alleen wel ontzettend warm maja nix aan te doen buiten dat t warm was was t verder gewoon super vettjes!!
DaY-már
Fuckin Motherfuckin Vet b)
De Zaanster
HEEEEEETTTTTT!!! maar wel erg vette muziek en sfeer was ook weer top :respect: PARTYRAISER :respect:
Deekore.
1e feest in holland, zeker de moeite, grave hollanders gezien, gave early hardcore - sets :respect:
Def
Het was HEERLIJK warm en de muziek was kneiter... Partyraiser was super Mazzol
Del Hoorno
Zeker wel weer kick in beursgebouw:bounce:
Mega Feestje:respect:
Destino
one of the better partys this year! ;-)
dex
warm... warm.. warm... maar wat een (Y) feest :D
DiekNek
leuk maar niet meer dan dat
Dierk [MPS]
Zwaar warm!!!! :bounce: maar evengoed VET :respect:
Disturb™
super feesie beetje warm maar jah vooral laatste uurtje was super neophyte vs evil activities vc viper vc panic vs darkraver :respect:
DJ Freak-R
partyraiser rules :respect:
Jah jah dit was een geweldig feessie! Heb me eg toppie vermaakt :D :P :respect: Partyraiser, Drokz en Akira :respect: Alleen die warmte tjah...
DJ Ogre
Prima feestje gehad in Eindhoven, en je kreeg tenminste geen kouwe handen :jaja: Lekker alle stijlen door mekaar, was ook gaaf (y)
NOG EEN KEERTJE !!!!!!!!!! NOG EEN KEERTJE!!!!!!!! TOPPIE !!!! HOI
Dj Stamina
hendig chille feestje voor mijn eerste keer beursgebouw :bounce: :D
de sfeer was zekers goed! Partyraiser :respect:
partyraiser !!!!!!! en de mense ware weer top !!!! maar vageman jezes wat een pokkeherrie hoef ik echt niet meer te hore wat een troep maare feesje was lekker respect !!!!
Dolle:bah:
Sooo dit was weer een knalfeesie!!!:bounce: alleen kut weer van die HITTE!!!!
DolleJuin
vet feestje ouwe
Dominee Dimitri
wat een vaagheid
Don Hackelaar
Line up zag er goed uit :yes: ........ helaas te ver weg en ben dus niet geweest....
Don_Jeffrey
Zeer bruut feest!!
Donny A.­K.­A.­ Donski
Relax feestje, alle stijlen kwamen aan bod. Alleen jammer van de warmte, en de pauze voor de poort. te openen.
Dryade
Heb me prima vermaakt, lekker los gegaan, zaten idd veel slechte kanten aan (die terror zo in t midden :o) maar zeker wel leuk gehad! :D
Dubbes
goed feestje was alleen beetje vroeg afgelopen voor ons
was echt super!!! maar ben mijn snuffel kwijt!!
Partyraiser :respect: Drokz :respect: Akira :respect:
Early Rave Kabouter
Super vet feestje :yes: Heb me heelijk vermaakt.. Sfeer was goed, muziek was goed.. Top verjaardag gehad :yes:
Efke20
geslaagt door de zweit!
ellen89
geweldig
ik heb er maar 1 woord voor: HEET! (verder was het wel gezwellig) (K)
Erit
zooo dit was egt leip feesieeej... :respect: partyraiser..!! drokz &'nd akira :respect:
Fimme
vet!! Terror!!!!
mmmm niet mijn stijl feest, veel te vage muziek en vage sfeer
het was fucking warm daarbinnen ik ging bijna van mn stokje:S
Wat een tering bende daar niet normaal, achterlijk hoge prijzen voor drankjes, muziek stond zacht, en het was een zweterige teringzooi daaro, afgezien daarvan heb ik me toch goedvermaakt ( owja ook idioot dat de muziek af en toe uit werd gezet! )
Foltergeist
Super feest, en het was juist lekker dat alle stijlen werden afgewisseld. :worship: Tommyknocker, Day-Mar, Headbanger, Bass-D, Partyraiser, T-Junction en Osiris, en Promo en Catscan waren ook wel goeie.
fraaans
was super goed
Fritske :cheer:
Whoei :woepwoep: Vetheid :D :woepwoep::woepwoep:
G.­I.­A.­lange_­gek
was echt wel een knetter feest alleen veel ste warm maar ja dat mocht de pret niet drukken vond party raiser echt weer geweldig ik heb me eigen echt wel goed vermaakt daaro de sfeer was echt geweldig alleen maar relaxte mensen echt super gewoon
G.­I.­T.­ Oldskool Gabber
Masterlijk
Geslaagd feestje alleen jammer van de opbouw
g_wijffie
ben ik nu de enige die het kut vond?ik had hardere muziek verwacht normaal draaien die djs ook allemaal veel harder....de warmte doe je niks aan dat is bekend over beursgebouw heb het wel naar mn zin gehad maar muziek viel me gruwelijk tegen
gabbah-vogel
super vet lekkah vet stampuh alleen k*nker warm
gabber Bart
goed feest maar VEEL TE WARM
gabber henkie
was super feesie
was zeker wel een vet feestje!!!! flink staan stampen in ieder geval......
Gennep-Raver
:bier: ging weer lekker daar , lekker warm ,beetje vreemd volk af en toe ma was tog wel geslaagd :yes: Wazweazle en Vince (Y)
Ghadies!
kk geil
Ik gebruik deze optie nooit, maar moet nu toch wel even kwijt hoe geweldig dit was! Daymar, je bent een topper! :respect:
good-to-go:woe­pwoep:
warmmmmmmmmmmmmm:d
GrietsiE :cheer:
zn top feesie :d PARTYRAISER :respect: t was alleen wel te heet
guen*K*
TE HEET!!!!
h-core for ever
was een geslaagd feest
HalveZool
was echt een VET FEEST toppers voor mij waren :Kristof , Partyraiser, Day-Mar, Akira en Drokz was veels te warm ni normaal maargoed was echt TOP !!wanneer is de volgende?
Hardcore Holland 0317
Het was wel rlxt alleen af en toe was het geluid ni helemaal lekker!!!!! Maruh volgende x weer;)
HARDCORE-POWER :bier:
super feestje jammer dat we al zo vroeg weg ging ZWAAR :RESPECT: voor DJ LUNATIC & MISS HYSTERIA:RESPECT:
HardCoreFem
Was weer gruwelijk!! Alleen jammer dat 't zo ranzig warm was!! Partyraiser was vet :respect:
Hardco­reHool­igan21
Echt een mislukt feest. Daar maken ze dan al weken zo'n heisa over dat het een gekkenhuis enzo zou worden, heb ik niks van gemerkt! Decoratie was gewoon waardeloos, muziek trok op niks en er was totaal geen sfeer, geen groepsgevoel als op andere feesten! En kdenk dat als ze paspoort controle hadden gehouden, dat de zaal maar half gevuld had geweest!! Gewoon waardeloos!!!! Had beter naar Ravezone gegaan!
Hardstyle lady
hu was een top feestjuh hakkuhhh
Lekker feestje!! Erg veel relaxe mensen daar :D (Y) Had alleen wat andere indeling qua dj's verwacht. Maargoed feest was gewoon dik in orde! :bounce:
Hartje-core
Heerlijk was het. Vooral DaY-már, Drokz & Akira, Bass-D, Tommyknocker enneuh owja J.D.A. Promo was echt zwaar klote.
Het was egt een super feest:D. Op naar het volgende feest;)
Hellfire
Geweldige party, ondanks de warmte. Hulde aan Jeroen, Steve, Michael, Jimmy, Melvin en Dennis!:respect: :bounce:
ondanks de hitte was ut zeer bruut
Hofsjp­eezer(­BRT)
Babah ik haat gvd die bizzare style drokz& Akira toen hun achter de tafels stonden stond iedereen maar wat dom voor sich uit te staren. Verder was het xtreem vooral partyraiser, gizmo en tommynocker waren super.
Wat een kut feest veels te warm werden teveel dezelfde platen gedraaid maarre Partyraiser en Drokz en Akira waren goed bezig maar voor de rest een beetje minder
HP-tjuh :bier:
megaaaaaaaaaaaaa avond ;)
HTDXY
Half uurtje later stond ik al weer buiten. Eerst moest een vriend van me zich uitkleden bij de WC (en dus dr uit gekicked) en vervolgens nog iemand van de groep omdat hij een stick aan het bouwen was. En tja.. samen uit samen thuis
huppeltje
kut feest, te wazig gewoon, wazige mensen, wazig en fucking heet klote beursgebouw, idiote volgorde qua muziek en dj's die gewoon niet komen... blijf voortaan gewoon in rotterdam.
goeie muziek, alleen die warmte FUBAR!!!
Icer1x
Goei Feesje, :respect: Drokz, Akira & Partyraiser :respect: Alleen kanker beveiliging, zitten ze te zeiken omdat we een joint aan draaien zijn. Dus om 4 uur verliet ik verplicht het feesje. Beetje jammer
was wel gezellig opzich maar veel te warm en dat drinken was ook niet te zuipen daaro veel te warm man :S en doordat ze die deuren open deden zijn veel mensen volgens mij lekker ziek geworden :S maar voor de rest wel vermaakt
Ielse!­:cheer:
Twas egt supervet.. Bass-D :respect:.. twas wel gruwelijk warm,tijd voor airco... en die zweetregen was ook minder..maar kheb me wel gruwelijk goed vermaakt.. :bounce:
ik die altijd rijd
stamp gevaar zo als het moest zijn [perfect]
Ilse :bye:
Kleinigheidjes blijf je houden... kheb me daar prima vermaakt!!! (Y)
super feestje :respect: en goede sfeer en muziek :jaja: alleen jammer dat het zo warm was.. k zat nog op ehbo vanwege de hitte dat was echt niet normaal..
Ingetje [MPS]
zeker een superfeest!! ik heb geen tien minuten stil gestaan, gewoon hard :bounce:
Catscan:respect:
Goed Feessie vooral de laatste set
Jacqueline.
was zoooooo goed!!!
Jakkiekakkie
egt kanker vet was cker het in de auto zitten waard
Janet :cheer:
Heerlijk feestje (Y) Heb me zeer goed vermaakt :D
Janssen.
was wel vet :respect: Partyraiser :respect:
japio1
Was een geslaagdeavond, heb het nu wel een bietje zwaar. maarja hoort erbij. Het was echt zweten daarbinnen, maar volgende keer gewoon weer.:bounce:
Jappie.NL
was weer super gezellig feessie :yes: !!! sfeer (y) ; geen 1 mat party gezien ;) + veel mooie dames :kwijl: vooral die ene met dat zwarte slipje aan met kant eroverheen O:)moesten alleen 1 1/2 uur wachten op de parkeer garage :s ging eigenlijk om 11 uur pas los :@ maar ach rond half negen eindelijk naar huis :p :bounce:
Jennifer!
Super feest heb super spierpijn nu :S En tja beetje jammer van de hitte :/ Was blij als die deuren ffies open gingen :jaja: Echt goed gedraaid door de meeste alleen jah sommige :S Egt goed vermaakt :D
Jeroentje
was mega feest..alleen jammer van de hitte. de rest was super
Vet feestjuh:D lkkr stampuhh :bounce: maar wat een hitte!!:(
vet feestje:yes:alleen jammer dat RTC er niet waren en outblast ok ni verder g0ed vermaakt werdt alleen super para van die beveileging die heen en weer rende:@anti racisme was het cker niet:no::P
Volgens mij kan je er wel uit concluderen dat het te warm was...ik vond het idd ook! voor de rest goed feestje hoor!
JORAM.. ;P
jezus wat was dat strakk..
JorDaantje
Partyraiser & Angerfist
Joy
(Y) in t begin kon ik :) zo door lopen bij de security :yes: kei gezellige mensen :D er kwamen goeie nummers voorbij :P jammer dat er inderdaad een paar djs niet waren.. :nee: behoorlijk jammer/vies van die 'regen' mja dat gebeurt vaker en daar valt welmee te leven voor 28 euro (ticket :P de rest niet mee gerekend) heb ik me prima vermaakt (Y) :respect: 2 djs en een (K) voor mn lief ;)
joyce:-)
ECHT SUPER !!!!!! WOU DAT HET NOG VANNACHT WAS :JAJA: HOOP LEUKE MENSEN LEREN KENNEN ;P
akira en jda helden :respect: djdaisy :kwijl: toplocatie trouwens maar idd die deuren opendoen was echt nodig
K.A.L.E.
et was kwa sfeer en muziek een goed feest, maar die kanker hitte was echt niet normaal, ik zeik niet gauw maar dit ging nergens meer over, en dan zeggen ze dat house muziek jongeren kapot maakt..... volgens mij maakt de locatie waar de house muziek gedraaid wordt veel meer kapot!! ;)
KalePu­nkGabb­er
Lekkere party weer 8 kilo kwijt beetje warm en het geluid moest harder terror voortaan op het eind en niet om 3 uur maar geslaagd feestje
ut was werelds met miene mups
Kesch
Super Vet Feest :D Partyraiser ,Drokz, Akira en Noizefucker echt super!!!!!! KOmt Hopelijk een volgende Editie:D Dan Ben Ik Er Zeker Bij ..... Aleeen Jammer dat de helft niet op komt dagen
Kessjuh
Matig feest!!!!
Zooo`n Heerlijk feestje !! Prachtig gewoon :bounce: :P
Geweldig feestje alleen té warm! :jaja:
kkiller
Zeker Vet (H) angerfist :) geweldig wnnr komen de fotos :D? whaha
Knabbel..­:bier:
waar superss feesje:P alleen veel te warm man Pffff
Knaller :bier:
prachtig feest heb geen moment gehad dat ik het kut vond, de partyraiser zou een standbeeld moeten krijgen, jezus wat kan die gozer draaien:respect::bounce::bounce::bounce:
kobus.
W-w-warm! maar wel chill
Kocky
Was echt vet!!Partyraiser!!
koentjuh.
jah was zeker een gezellig feestje
krissy­:cheer­:
het feest was wel oke,alleen die smerige vadsige zweetdruppels :/ t was te wam daarbinnen...
Hendig vet feesje.. heb me wel vermaakt :bounce:.. alleen opnieuw TE warm ;)
T was egt n super feesiej....all1 egt wel veel te warm...de druppel viele van t plafond af...mogte wel nog ietsjes meer luche..of airco aan sgaffe ofso...Wel egt super goed vrmaakt...had egt pijn aan me voete laternaa...
Lamme Oetlul
Masterlijk meer kan ik er niet van zeggen beter als MASTERS EN OUTBLAST
Gruwelijk feessie!!! Heb zeker rielext gewerkt & gedanst achter de bar!!! :D :bounce:
Laurier
zwaar vet....vooral t laatste uur:P ps.wel erg warm! misschien volgende keer n feest organiseren voor de aanleg van airco??;)
Lauzz de Wauzz
zwaar van de koek
Toppertje.. kom nu pas net thuis dus om 11 uur 's avonds:D dusk was achteraf minstens net zo vet kwa vage mensen betreft:P
li@­nne in wonderl@­nd
Gezellig feest,alleen veeeeeeel te warm,:respect:voor alle dj's die er wel waren!!!!
LILOY
Was egt super vette musiek!!! Volgende ker alleen nog iets doen aan die hitte!!:s PFFFF
Linda:cheer:
en ik ben er gvd uitgeflikkerd al om half 1
linxy
geweldig
Lip DJ
Was RELAX :D, zat alleen halve avond op de EHBO :D:D:D
WAS IN EEN WOORD GRANDIOSSSSS!!!!!
Little Jesz
Was een hele opgave ;) maar niet geheel met tegenzin hahaha....wat een hitte mar dé witte :p waterval!! Goeie sfeer en heerlijke ijsjes :9 al met al een goed feesje :)
Little­bitch8­5
het was heel leuk en gezellig maar alleen de muziek stond te zacht en het was veel te warm maar verder was het echt leuk. nieuwe mensen leren kennen en dat vond ik wel erg leuk ik ga zeker nog een keer na zo feestje maar niet in zo warme ruimte
loekie276
Te warm en veel te opgefokte sfeer:/
Perfect feessie!! af en toe deurtje open voor de rook pauze!! :D...Is voor Herhaling vatbaar!
Loudnezz®
Nou mensen kheb me volop vermaakt, clubje bleef aardig bijmekaar (ook apart), Jah was knalluh :bounce: Partyraiser YEAH :respect:
louise
Was echt een super feest!
lucje_b
het was zwaar vet:D aleen was de opbouw een beetje vaag. en mensen die zeuren dat het warm was moeten maar gewoon niet meer komen;) :respect: PARTYRAISER :respect: THE RAPIST :respect: mannen van de avond:D
LuckyDucky
Line-up :respect: moeten ze vaker doen veel dj's en door elkaar is eens wat anders . HOT ,NAT , STAMPE :bounce: was echt super
Luit :bier:
heb me echt super vermaakt zeg :D. was egt weer knallen Partyraiser :respect:, Daisy :respect: en zo ken ik nog wel ff doorgaan :yes:, was gewoon super
Luo Moirs
int kort: FEEEESSSTTTJJJEEEEUUUHHH
Akira + Drokz :) en goed dat Noizefucker zn eigen ding blijft doen, die had zeker extra tijd van mij mogen krijgen
Dat was wel een kicke feesie!Beetje warm alleen!Hm..ik heb wel raar gedaan ook :$ :D
M*­a n d y (F)
Super feestjuh..:bounce:...kben blij dat ik toch ben gegaan.;)..wel erg heet...marjah!! :bounce:
het was een mooie feesje...weer is goed kunne stuiteren :D
was een super vet feestje :) alleen veeeeeeel te warm :(
Maaikiee!!!!
Vett knalle da zekersss alleen sauna eerste klas, en de volgorde van dj's was soms ook te betreuren!
skon feestje aleen jammer van die kut hitte
Malleliska
GEWELDIG!!!!!!!!
partyraiser en bass-d (y) , maar die hitte was gewoon echt niet uit te houden
Wèrrèm! over welke dj's hebben al die mensen het? BUHGAAID
werd lekker gedraait licht vond ik ook erg mooi gedaan alleen die hitte was echt niet te doen :nee:
Mariska..!!
:@:@:@:@ anti racisme kiss my ass
saunagebouw!!
Mark*NL*
Cker vet Feestjuhh!! Angerfist,,!!
Mayowww
was een vet feessie!!!
MC St0nie
meesterlijk :D:D blijft je hele leven bij je :D
super feestje, maar echt BELACHELIJK dat je voor 2.20 euro voor 2 slokken water moest betalen....
Was vetter dan dat ik had verwacht :jaja: heb me goed vermaakt !
Mellow
:bounce: .. en zweten :P
melmop
was een super feest(y) alleen beetje te warm:p
merl
ok
kanker feest:@:@:@:@ werd eruit gezet omdat er een zak met pillen op de grond lag naast me ik ben antie drugs kankerzooi:@:@:@:@:@:@
Mike' D
3 woorden.. tering vet feest
Miss Punt..!!­
UBER goudn feesje :bounce: Maar warm...!!!
superrr vet gewoon! woeiii :D :bounce:
Te warm, te wazig!
MissGroovy 8)
de tering wat een warmte, 50 graden binnen ofzo :S voor de rest helemaal LOS!!!!vette shit8)
MiSsMelliie ft MiSsCh­arissa
het was echt te gek!!!
PartyRaiser :respect: Akira :respect: Drokz :respect: kheb me goed vermaakt :jaja:..ondanks dat 't 35 tot 40 graden binnen was :9 whehe
MoO (F)
Was Egt Een Super Gaaf Feest!!! Alleen Was Warm!! :)
moretti....
wow echt n topfeest!! (Y)
Mr Parker
was mooi feessie alleen fucking warm!!! en de rommel viel niet goed :S
is beter geworden dan ik had verwacht
N-Phaser
goei feesje ! partyraiser was weer gruwelijk !!!!
Nachtraafje
VET VET!! behalve de verdomde hitte, die vieze regen en oldschool dr tussendoor... en toch mega vet!! :jaja:
neeneenee
holland is niet rasictisch..btw... want je mag best trots zijn op je land: akira riep toch ook hong kong... is die dan ook rasistisch...das dus weer grote onzin van de bovenste plank
nelisdaman
SUPER!!! alleen jmmr dat het zo kk warm was
Geluid was goed....Akira & Drokz, JDA, Nosferatu & Vince en Angerfist waren gruwelijk!!! net als de hitte die was ook gruwelijk....maar al bij al een topnacht!!!!:bounce::bounce:
Twas zeker wel vet feesje...
NnLs&YV.
viel tegen...:/
echt wel topavond!!! jammer dat t met de hitte nie te houwe was
Not 2 Handle o:)
ik heb me zkr wel vermaakt alleen de base kon harder!! debase moet je nie hore ma voele!! *(K)*
beetje slechte opbouw. stylen gingen alle kanten op van early hardcore naar terror en weer terug naar hardcore. voor de rest toppie sfeer...:bounce:
Offensive Luuk
een kk lekker feessie! wel godse heet... hak hak hak HAKKÛH!!!!! (waar was DJ Paul Elstak???? naaistreek:@)
Oirschot Chaos
was een geslaagt feesie:y:
ojsky
super sfeer!! en hulde aan Bas D!! vette shit
ons maikeltje
GEWOON ZWAAR VERKANKERT HET DEURBELEIDT DAN MAAR DE MUZIEK GING WEL!!ZO KAN JE DE LINE UP WEL GROOT MAKEN JA ALS JE ER ZOMAAR EEN PAAR NAMEN OPZET ECHT HARDCORE BEGIN TEVERZWAKEN!!EN DIE WARMTE OOK ZWAAR VERNEUKT VOLGEND JAAR DUS NIET MEER EN DAN NOG BUITENLANDERS OP ZON FEEST DA SLA NATUURLIJK ALLES!!!!JA ONDERWERP MAAR DA ZE HET IN HUN TUMOR HOOFD KRIJGEN OM ER HEEN TEGAAN!!!!
Super :bounce: maar was liever met iemand anders gegaan die van wanten weet met feesten :p :vaag:
Vet vage shit ouwe|!!!!!!! :D
Was een vet feestje:D
Patricia81
Patricia bedankt ;)
Peetraatje
k had er veel meer van verwacht..
peptiet
super lijp ongelofelijk goed feest!! Bass-D gaf mij kippevel door z'n vette scratch actie:respect: simpelweg een vet goed feest..
PFSquad MC
Muziek was best goed..., Hitte niet normaal :S...., En helaas wat wel wat harder gemogen van mij het volume en meer bass !!! Sfeer goed :D :respect: Vince !!!!
:respect: THE RAPIST :respect: ANGERFIST :respect:
Piet.S
beetje warm,maar wel VOL KNALLEN en top sfeertje
pietjuh baco ouwe
DE BACO EN OOK CKER DE BESSE UP WAREN ERG LEKKA :JAJA: SORRY MOP
Pillemwie
:xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc:­:xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc:­:xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc::xtc:­WHAHAHA ALS IK VAAG BEN VIN IK UT OVERAL WEL VET!!­! ;)
lomp feestjuh :yes:kvraag me eigen af met welke kop ze de opbouw qua muziek stijl hebben bedacht :S snapte der geen ju meer van :P ,Uber warm :S :respect: partyraiser & Angerfist :respect:
Plienie
:bounce:En 't was toppie!:bounce: (wel lkkr warm :p)
heet
PowerP­rullet­je 8)
Waaaaaa mooiste nacht van me leven!!!!!!!
een van de vaagste feesten ooit, maar wel lache...
Princesje (K)
Weer flink gestampt :P Het was een gezellig feestje, alleen inderdaad veelste warm :( Dikke :kusje: voor Bren, heb weer een superfeest met je gehad, en natuurlijk zijn we weer de enigste :P
Prometic
Angerfist was toppie, geweldig !!
Ok het was wat warmpjes, maar toch een super feessie gehad :bounce: Bass-D bedankt voor mn mooie blauwe armband :9 en bedankt voor de beste set van de avond :bounce: André, Bianca, Steve en Erik jullie zijn (L) (Y) Menno, super dat ik je weer gezien heb, haha vanf nu ieder feessie ff meeten, euhm hakkuh hè ;) en een (k) voor Blom 8)
QMaster
Wat een feessie, beetje heel erg warm maar dat kon de pret bij mij niet drukken! heb het super naar me zin gehad!! werd lekker gedraaid!!
Querina
altijd leuk, backstage en VIP 8) AARS!
:jaja: was leuk feestje :bounce:, alleen btje jammer van de hitte, maar een waaier maakt al veel goed:)
kiks
R I A N :cheer:
:vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::v­­aag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::va­a­g::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaa­g:­:vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag­::v­aag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag::vaag:
Rage-Online
foto's online op Rage-Online.be :yes: [submit]
Rammer
was echt een geweldig feest zeer goede zweer alleen mogen ze wel is wat doen aan airco daar
Rammi
Het was een zeer geslaagt feest!! Ma veel te HEET !!:S
Raving Roeie
GRUWELIJK VETTTTT !!!! :jaja: :respect: :bounce: NIET MEER NORMAAL !!! alleen klote vande warmte en kk security !! Maar voorde rest (Y) pluimpje voor art of dance
RawTech
:respect: PARTYRAISER :respect: DAY-MAR :respect: LUNATIC & MISS HYSTERIA :respect:
RAY990
Was lekker :bounce:..met mn moppie die mee ging :D..Thnx for all! :flower:
Ray_NL
Ik vond dit feest wel tegenvallen, die pauzes tussen de dj's waren overbodig zeker door dat het om het half uur was..Het geluid was dan goed dan slecht :/ Deurbeleid :/ Kortom een FLOP!
Razende Raapie™
mooi kom je op een feets tegen racisme gaan er een stel van die kut mongolen holland lopen roepen:s:s:sverders was de ehbo ook erg gezellig en die hitte was nii te harden !!!!!!
RCN81
Top geluid en top dj's!!!! Alleen jammer dat het zo heet was:s Renger laiverd: we doen het gauw weer over;)
Real Hardcore Maniac
super feest alleen godse warm
Wij hebben ons toch wel vermaakt:bounce: Maar er klopte nix van t hele feest:-( En als organisator van zo'n feest zou ik me schamen mijn gasten onder zulke onmenselijke omstandigheden te ontvangen:@Toch blijf ik de 1e intentie van het feest supergoed vinden(F)
Rebecca-van-den-berg-budding
was echt een vet feestjuh heel gezellig en vet goed kunnen stamouh :) :respect:
Rebellious :bier:
:jaja: was weer behoorlijk heet...maja das altijd in het beursgebouw...maar was cker een geslaagd feestje :bounce: met veel:bier::bier::bier:
Reedie :bier:
aardig vet feestje
gruwelijk goed, represent roermond!!!
ROBBIN
WAS WEL VET. VOND HET BEGIN NIET ZO... DAARNA WEL AARDIG GEKNALD.
Robin 040
jaja dat het warm was dat weten we wel!! Partyraiser was idd ubervet! alleen jammer dat op het einde me benen niet meer wouden :-/
Ronald is powered by Heineken
echt wel bruut! alleen de airco werkte nie optimaal...
bagger feest
Rowan
Welke eikel had de verwarming aangezet???!!!!
was wel een geslaag feest maar de volgorde klopte niet en het was er veel te heet verder was het wel rllx :D
leuk verjaardag ook whhehehe
Ruttuh [MPS]
kleine 40 liter uitgezweet, maar wat een superfeest! vette mix van stijlen, maar de beste waren Lunactic and Miss Hysteria :bounce: en D-passion
RvH:bounce:
vet feesttttttttttttttt!
R½je.
zeker relax feestje!! jammer dat ik me eigen sooo KUT voelde!!!
was echt super gaaf alleen wel fucked up warm en we waren ineens iedereen kwijt:S
sam the man
lekker :bounce: :bounce: :bounce: net als vroeger dus (y)
super
Sanne:­bounce­::bier­:
was weer een leuk feestje(y) allen rare volgorde van muziek,bovendien heb ik een aantal DJ's gemist paultje waar was je>? En die hitte niet normaal:S nooit gedacht dat een mens zo kan zweten,daar moeten ze toch echt een wat aan doen!! verder heerste er een goeie sfeer bedankt voor weer een leuk feestje(K)
Sb-tje :x
HEERLIJK die regen! :| ik heb me met t hardere gebeuren goed vermaakt!! TERROR :D
Scarface Rest In Peace
Was eg vet , maar was pannegaar op t laatst
SDK
gewoon Te Heet maar ckr wel gezellig.. :yes: en wat was r met dat geluid? of ik heb wat aan me oren.. :P 'apart' publiek idd
Gezellig feesjuh alleen jammer van die hitte en jammer dat er een paar dj's er niet waren maar voor de rest toppie :respect: Partyraiser :respect:
Sinned Nedrees
:xtc: :vaag: :bounce: dus
Sjefkuh
het was kut heet.. maar dat is normaal daar.. :S maar voor de rest was het wel een top feesie
sjo 1988
er uit gegooid kloote zooi daar
Sleepless O:)
Beetje jammer van ut laatste plaatje !!!
GVD.. bij partyraiser ging ie ff goed aan !!!!!!
Smart_Ass
Flink vermaakt daar hoor! Maar ja we wisten natuurlijk al dat het heet zou worden daar.....
smokey_­neophyte
waaaa relaxt fessie zekers wel:P
het was zkr een bruut feestjuh!!! :D alleen veel te warm!! maar dat moeten we er maar voor over hebben he!!
het was echt een super vet feest alleen jammer van die vreselijke hitte daar binnen verder was het echt super moeten we vaker hebben deze feesten de sfeer was ook echt geweldig net als de feesten van vroeger xx voor mijn schatje waulus love you 4 life
SpeedFreak :bier:
was egt relaxx.. :respect: Partyraiser :respect: alleen jmmr van diej hitte:(
Splendid <Mr.­ Blonde>
was echt zeer geslaagd!! alleen de opbouw liet te wensen over, voor de rest :respect:
Stampuh Rules :bounce:
was un super (y) feesst
Stattan
superfeesttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt­ttttttttt
Steefie (K)
was egt kkdik!!.. alleen jammer van die hitte maar jah dat kon je pret niet bederven :D(Y)
stef87
zeker wel geslaagd feest! alleen waaaarm :p
(Y)
Stijn
AMai Partyraiser :p :respect: :bounce: (y) superfeest
Stk-stk
het feest was zeer geslaagt alleen die warmte dat was te erg
Stoney®
Goeie shit
stuite­rkonij­ntjuh
goed feesje lekker zweten met zn allen haha.
SummerQueen
:respect: :respect: PARTYRAISER :respect: :respect: Wat een vet feest was dit zeg!! de beste tot nu toe van het jaar..!!
Suupke
heb me we goed vermaakt :bounce: en ik zweet me detering ;p
Sweety :cheer:
ik heb het echt heel gezellig op deze avond, ik was met veel GEZELLIGE mensen! beetje jammer dat het zo heet was maar was zker niet de enige die daar last van had (die flauwtes :P het tinus:D) snel weer een nieuw feessie:P
take a moment of silence!­
:respect: PARTYRAISER :respect:
Takeshy K.­ [JD]
In 1 woord VET
Tassie­j(F)(K­)
Twas ckers wel leuk!! Alleen wel jammer van die gi­gantische hitte...!! :respect:Akira,Drokz,Partyra­iser,Noisefucker:respect:
Jah wel vet, aan et begin 2x blackout gehad maar voor de rest beuke :D:D :bounce:
was wel un vet feesje :d alleen die hitte jaah maar heb me zkers wel vermaakt!! Akira, Drokz, Partyraiser :respect:
TerRó®sMuRf
vet feest jammer dat nie alle dj's er waren en die hitte niet normaal...maar verder topfeest
Teslarain
Akira en Drokz en tja Partyraiser natuurlijk, keivet natuurlijk
Tessiej
Was ZEKER VET:D
Super feesie
mooi feestje !!! jammer dat paul en endymion er niet waren zoals in de line up stond maarja...je kan niet alles hebben
bout fees
ThaRock
Tering wat een vet feest was dit :respect: heerlijk staan hakkuh :D
The Bone :bounce:
SUPER VETTE AVOND , heb me goed vermaakt , jammer van die zweet-druppels die naar beneden vielen
The Hardest
lekker feest alleen zoals altijd veels te heet daar respect voor partyraiser
The Space We Are
Tot Public Enemy was de muziek echt een drama. Daarna Bass D:respect:(y)
The Supervisor
Partyraiser :respect: Promo :respect: D-Passion+Alex B :respect: The Rapist :respect: maar de organisatie begrijpt er dus nix van als je om 2 uur knkr harde terror en speedcore gaat draaien op een mainstream feest en je moet nog een paar uurtjes!!!! Hoe draaien we een zaal kapot...en doe alsjeblieft wat aan de airco!!!! Sfeer was perfect!! :respect:
Was egt goed feest. Heb me zkr vermaakt was alleen tering heet daar Beursgebouw wel wat aan gaan doen
TheBrAiN
Eey meissie... met je Samsung D500... die wel naar de after wilde maar dr vriendjes niej... check je telefoon eens ff ;)
TE dik feest helemaal uit menaatje gegaan laterssssssssssssss
belabberd heet kutlokatie.. laatste keer daar voor mij :/ en wtf om half 3 al terror? :vaag:
Thosske
begin was egt kut, later was egt rrichtig vet!:bounce:heb me goed vermaakt,:@:@ alleen ze mogen wel eens betere airco aanschaffen dan die deuren die af en toe open gingen:@:@
ThoTha
Bass D, Uzi en Waxweazle, Partyraiser en D-Passion waren de beste van de avond, voor de rest veels te heet en kwamer al terror om 2uur, rare afsluiting ook met bananenlied
Thunde­rboefj­e B)
Ubergeil :kwijl: Partyraiser, Akira & Drokz :respect:
Was cker een super feestje:bounce: Bass D Evil Activities:respect:
TiMmS
ik heb nog nooooit zoveel gezweet ! FUCKING HELL wat een feest ! SNOEIHARD !
was echt mega vet! Alleen jammer van de hitte ( altijd in beursgebouw heb ik me laten vertellen). Ik kon ook geen fatsoenlijke chillout vinden... maar verder echt mega feestje!
warm
Tony Keijsper
te heet, te druk, maar TE VET!!!!!!
Toobjuh
was wel een geslaagd feesje ben ook nog nooit zo blij geweest dat ze gingen luchten :P wat was het weer warm
zeker weten een TOP FEEST!!!!!!
:respect:super vet feest (Y)goed heet daar :bounce:
Uberjosti
was zeer zeker te doen en ik denk al helemaal v­­oor die gast wat lekker gepijpt werd in de hoek b­i­j de frietkraam boven hehehe :respect:akira,dro­kz­,noisefucker,partyraiser:respect:
uland040
was wel vet jah :D:D:D:D
Underground Dance Events
:bounce: VET FEESSIE!!:bounce: en ja, die warmte, dat weten we nu wel. :respect: 4 Hardcore
UTCA_Chin
Vet feessie! Jammer dat er maar 1 zaal was:no: Always Hardcore:yes:
Het geweldigste feest wat mij voor altijd bij zal blijve :P super vet en gezellig geweest :bier:
viezerik
was weer een kk vette party goeien kk herrie met een kk vette sweer
vincje
jeuh, bass-D!! was leuk feestje, goed sfeertje, en voor de komende week al me zweet kwijt :)
Heeeeerlijk, das alles wak erover te zegge heb :P
Vonnie O:) Ponnie
SKON SKON :D:D
Erg jong volk, maar het feest was zeer goed. Heb daar Dutch_hooligirl leren kennen. Nou ja: Zij heeft mij leren kennen.
VTM:bo­unce:T­hyske:­bounce­:
echt geweldig (TERROR UBER ALL) zwaar vage bedoeling iki zag onbekende voor bekende aan was leuk geweest als ik het nu nog wist ;) :xtc: he maarja :respect: voor akira droks en JDA zIJN remix he voel je deze BASS :respect: voor restyle zijn dikke plaat
WallyOlly
Goed feestje, lekker geluid, lekker warm, warmte ben ik wel gewend, op het werk is de airco kapot 34,5 graden, Feestje-nummer 3 in mijn jaarlijst van 2005, MEGARAVE blijft NR 1 !!!
Wanderer
Super feestje :D toppie sfeer :D, er waren genoeg djs die ik nog nooit heb horen draaien ze waren geweldig. zoals Angerfist , Vageman, Drokz en nog meer. Er was 1 dj die ik 10 jaar geleden voor laatst heb horen draaien Akira. Wat is die bruut gaan draaien:D. APPLAUS voor alle dj's ze waren geweldig :D
Wauzzzie
lekker beukend feestje... vooral met Angerfist :bounce: heb het zeker naar mn zin gehad :) alleen de warmte man... :-/
weeken­dcalam­iteite­n
was echt weer eene super feest Partyraiser maakt je gek en (Y) voor angerfist
weet jij het?
en dan nog 2 1/2 naar huis met de trein :S
Terin WaT heet wel lekker stuitere :P
boven verwachting
Opzich een goed feestje. Hitte is normaal in het beursgebouw.. doe je niets aan.. als je dat niet wil moet je gewoon niet gaan.. simpel.. Alleen het luchten moeten ze dan niet doen want dan gaat het regenen :P Verder vond ik dat ze de oldskool wel alleen in het begin mochten doen ofzo..
Wow, wat een bruut feest. Super sfeer, alleen een klein beetje jammer van de hitte maarja gewoon doorgaan he :bounce: Partyraiser :k Alex B & D-Passion :yes:
X.Bianc
Goed feessie, :respect: DJ's, alleen Jammer dat Het zo warm was,:(Maar me zker wel vermaakt:D
Yes yes yes yes :D
Drokz , Akira :respect:
XxX-Sabrina-XxX
bohhhhh deze party was gewoon geweldig en kei bruut mag van mij vaker georganiseerd worden:P alleen jammer dat het zo wamr was merjah voor de rest gewoon toppiej
Wat een Feest :D heb me zeker wel Goed vermaakt en de sfeer was ook top (Y)
Partyraiser... Bass-D... Angerfist :respect: feest was super (Y) alleen jammer van de hitte:P en ik heb GELUKKIG geen pogo gezien:D
{Gabberin 4L}
was super(Y)alleen da luchte de hele tijd:Swas kut­!:respect:drokz:respect:partyraiser:respect:akira:­respect::bounce:
{HTF}_­hakkuh_­{HTF}
was wel vet gek , akira , drokz , partyraiser en noisefucker waren master , hitte was niet te harden man :|
|(..­Wendy's..­)|
het was zoooooooo kei bruut!!! was eght vet feestie!! lekker stampe... bietje buikjes kijke;)
Was wel gezellig en mooi feest!(Y) Alleen jammer van die hitte, mijn shirt helemaal nat:@!!! Je kon amper naar buiten voor frisse lucht:(:(:(!!!! Verder mochten er ook wel wat bankjes staan als je even wou uitrusten. Een hele avond staan of op de (vieze) grond zitten is ook niks!:respect: 4 Bass D :respect:
||LOOS||™
vet feestje!!!! :worship:, alleen ff dikke zweetpartij daar :P :[ :worship: partyraiser :worship: Bass D :worship: Angerfist :worship:
Het was zeker evil en lekker strak daaro;)
~HaRdC­oReGir­L~
jaja het was weer stampuh en nie te zuinig!!!! Bass-D en Promoooooooooo(Y)
~miep zwiep~
het terror gedeelte was zwaaar vet maja dan komt daarna weer van die kut oldschool :S en promo was weer eens zwaar kutttttttt
was wel goed maar niet super
~Yous~
Vette shit!! heel de avond goed hard staan :bounce:
~~Dwaa­s~Vaag­~~
ja wa dan!!!
weer zoals altijd SUPERR HEEEEEET maar goed.. Heb me wel vermaakt !! :D
¤ Kimm,,*
Gewoon Goed !!!
was weer goed :p
©
Bass-D :jaja: De hitte was n zware tegenvaller die airco kan best gemaakt worden en khad buikpijn van t bier..de rest was wel goeie (Y)
°~°WiTTuH°~°
relfrikandel:bounce: super feesie alleen beetje te heet en volgorde van line-up beetje wazig en een "vriendin" wou mijn telefoon jatte !!! maar was echt een strakke avond Daisy, :respect: Dr. Z-vago en akira heftig :bounce: :P
Kwam gratis binne :) Gastenlijst he ;) thnx pim (Y)! flink weze stampuh daar!! hebbe ze ook gefilmt? heb gin camera gezien :S en ja hoor begon weer te regene binne, ZWEET! :@ was goed warm daar binne maargoed..khad waaier :) en ik snapte nix meer van die muziek :S van Akira & drokz naar Promo :S maar voor de rest GOED! :)
× Charlotte ×
Lekker warrum ennee ja vond het wel gaan enzo :bier:
×//­»[M]íssY*­[D]utch!!­O:)
super vet

Line-up Hardcore United

1Masters of Hardcore Cast
hardcore
hardcore
hardcore
hardcore, hard techno
drum & bass, hardcore, hard techno
hardcore
hardcore
hardcore
hardcore
hardcore
· live hardcore
hardcore
hardcore
hardcore, house, hardstyle
2Neophyte Cast
hardcore, retro
house, techno, hardcore, hardstyle
hardcore
hardcore
hardcore
hardcore
3Third Movement Cast
techno, hardcore
techno, hardcore
🇫🇷 techno, hardcore, hard techno
techno, hardcore
hardcore
4Oldschool and Early Rave Cast
hardcore
· live hardcore
hardcore
· live hardcore
techno, drum & bass, hardcore, trance, hardstyle, downtempo, urban, hip hop, house
hardcore
hardcore, hardstyle
hardcore
5MegaRave Cast
hardcore
hardcore
hardcore
hardcore
techno
6Ultimate Freestyle Cast
hardcore
hardstyle
hardcore
hardcore
hardcore
hardcore
🇮🇹 hardcore
🇮🇹 hardcore
7Darkest Cast
hardcore, drum & bass
hardcore
hardcore, drum & bass
hardcore
hardcore, hard techno
hardcore, drum & bass
8Shout Cast
· MC hardcore, hardstyle
· MC hardcore, trance, house, hardstyle
· MC techno, hardcore, hardstyle, hip hop
· MC hardcore

Nieuws

Hardcore United
24 juni 2005
Aankomende zaterdag is het tijd voor Hardcore United in het Beursgebouw in Eindhoven . Meer dan 70 dj's & liveacts zulllen de boodschap overbrengen dat hardcore helemaal niets met politiek te maken heeft! 264
Op 25 juni 2005 bundelen alle bekende Nederlandse hardcore artiesten hun krachten tegen racisme en discriminatie op Hardcore United! De boodschap is duidelijk: HARDCORE HEEFT NIKS MET POLITIEK TE MAKEN !!! 238
Hardcore united
18 april 2005
Hardcore deejays en producers bundelen hun krachten tegen racisme en discriminatie op uniek hardcore evenement. 1083

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
(gesloten) Hardcore united dvd f:hard23
Hardcore United Anthem -> Outblast vs Angerfist - Time to make a stand muziek223
(gesloten) hakkuh wedstrijd bij hardcore united f:hard54
Natural Porn Chiller en Hardcore United? f:hard16
united hardcore & clowns aan de deur f:hard36
Gaat Hardcore United een succes worden of niet, wat denk jij? f:hard54
Voor welke dj ga jij naar Hardcore United? f:hard146
Hardcore United : Aap uit de mouw :vaag: f:hard37
Foto's hardcore united.. f:hard49
Deurverkoop Hardcore United? f:hard12
(gesloten) Het grote " hoe was United hardcore " chat755
(gesloten) Opbrengst Hardcore United ! f:hard29
Te koop 1 kaartje Hardcore United tickets7
E-mailadres organisatie Hardcore united? f:hard8
(gesloten) "The Anthem" Hardcore United muziek16
hardcore United Time table f:hard44
extra treinen bij hc united f:hard32
(gesloten) Hoeveel zalen hardcore united!?? f:hard44
(gesloten) Te koop: kaartje Hardcore united tickets12
(gesloten) Hardcore United f:hard9
Hardcore United... The Dresscode? f:hard700
(gesloten) Kaartjes Hardcore united tickets16
Hardcore United, wat neem jij mee? f:hard50
(gesloten) Dresscode hardcore united? f:hard5
Hardcore United "2 kaarten" tickets2
TK 2 kaarte voor hardcore united!! tickets7
(gesloten) gevr 2x hardcore united tickets7
[TK] 1 kaartje voor Hardcore United tickets12
(gesloten) kan je kaartje kope aan deur voor hardcore united f:hard17
(gesloten) Ali B op Hardcore United??? f:hard126
Kaartje Hardcore United 25euro tickets5
kluisjes Hardcore United f:hard6
Wie gaat er naar Hardcore United? f:hard76
(gesloten) Wie gaat er naar harcore united? f:hard25
(gesloten) 2 kaarten hardcore united tickets2
(gesloten) Hardcore United.. What to wear :S kleding35
Aussie/Cavello-meeting @ Hardcore United ? f:hard111
kaartje 20 euro hardcore united tickets4
united hardcore==> meesterlijke line up! f:hard241
(gesloten) Time table voor Hardcore United??? f:hard17
welke dj's komen nu op hc united? f:hard11
Minimum leeftijd Hardcore United? f:hard80
Kaartje Hardcore United TEKOOP!!! tickets15
[TK] 2 kaartjes hardcore united tickets11
vanaf grunn station naar HC united f:hard15
wat word er van hardcore unitedverw8???? f:hard57
Hardcore united line-up???? f:hard7
Filmpje Harccore United f:hard17
(gesloten) wie gaan er nog meer naar hardcore united?? f:hard26
Hardcore United Zulle ze moeilijk doen over de leeftijd omdat het zo'n feest is f:hard31
waarom ga jij naar Hardcore United??? f:hard170
(gesloten) Hardcore United 3 kaartjes 55 euro!!! IPV 84 euro!!! tickets11
(gesloten) Hardcore United 3 kaartjes 55 euro!!! IPV 84 euro!!! tickets2
(gesloten) 3 kaartjes HC united 55 euro! tickets12
Cast indeling Hardcore United f:hard35
hardcore united f:algemeen19
(gesloten) Hardcore United.. f:hard4
Hardcore United f:hard7
(gesloten) geen pf fotograaf op grootste feest van het weekend f:hard6
(gesloten) Bijna Hardcore-united! f:hard4
(gesloten) hardcore united uitverkocht? f:hard6
(gesloten) Welk trouw volk uit west friendland gaat er naar HARDCORE UNITED?? Plaats ffies berichie voor hardcore united!! f:hard13
(gesloten) Pogo op hardcore united f:hard15
waneer is de kaartverkoop van Hardcore united? f:hard42
(gesloten) Wie gaat er naar Hardcore United f:hard33
(gesloten) Wie gaat er naar hardcore united?? f:hard16
Vervolg op nieuws bericht hardcore united:) f:hard130
Hardcore United ? f:hard36
(gesloten) Hardcore United Kaarten f:hard2
Hardcore-United f:hard6
(gesloten) dresscode Hardcore united f:hard29
(gesloten) united hardcore against racim &hate 25 JUNI BEURS GEBOUW EINDHOVEN f:algemeen3
(gesloten) Hardcore united 25-6-05!!! f:algemeen6
(gesloten) is er een minimum leeftijd voor hardcore uni f:hard1
(gesloten) Hardcore Unitedmag je nou wel lonsdale of niet f:hard9
(gesloten) Hardcore United f:hard3
(gesloten) Hardcore United f:algemeen5
(gesloten) News f:hard2
(gesloten) Hardcore united against rasicm en fascism f:hard3
(gesloten) Hardcore united!! f:hard2

13 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Jammer dat k dr niet bij kon zijn (was nog te jong), maar ik vind t wel een goed idee... hopelijk doen ze nog ns zo iets!
 
Waarschuw beheerder
tis vandaag precies 2 jaar geleden :)O:)(K)
 
Waarschuw beheerder
Het was een leuk feest, alleen jammer dat het zo super slecht georganiseerd was..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Anthraxx op donderdag 8 maart 2007 om 17:27:
(was nog te jong)


whuahah ja ikke ook mja ik had zo me dingetjes en dangetjes om derin te kome:)
Waarschuw beheerder
komt er geen volgende editie ?:bier: :P
 
Waarschuw beheerder
het was kicke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wel veel te warm !
Waarschuw beheerder
+1
Nu ik wat meer grote feesten heb meegemaakt was dit eigenlijk helemaal niet zo'n goeie, maar het was m'n eerste grote feestje dus vond 'm supervet!:D
 
Waarschuw beheerder
zo godverdomme jammer dat ik dit heb gemist!:@.. ( ik wist toen nog niet eens wat hardcore was :P ) echt alleen maar echte gabbers nx geen wazi's vet jammer datk er nie bij was:(
Waarschuw beheerder
donateur
Ja, ben blij dat ik daar geweest ben :)
Had een hele hoop beter gekunt maar zeker geen spijt van gehad!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Alet op woensdag 20 februari 2008 om 21:19:
Ja, ben blij dat ik daar geweest ben
Had een hele hoop beter gekunt maar zeker geen spijt van gehad!


Inderdaad, ik deel deze mening ook. Op die dag waren er ook nog 2 of 3 andere feesten maar ondanks dat had ik er geen spijt van dat ik naar Hardcore United was geweest.

Ik kan me nog die uitspraak van Jeroen van Neophyte herinneren over zijn visie van dit feest en wat de hoofd bedoeling was van dit feest. Jeroen had het erover dat hij en zijn live-act normaal als dronken lappen overkwamen maar voor dit feest liet hij wel zijn hart spreken en dat heeft me van binnen wel erg geraakt!

Ik ging puur voor het initiatief naar dit feest en dat er veel djs en organisaties het durfden om zo iets te organiseren vond ik wel heel goed. De muziek was een secundair iets toen voor mij, maar ook dat zat op dit feest erg goed. Er kwamen ook veel djs niet opdagen omdat die andere boekingen in Nederland of het buitenland hadden, maar dat hun naam op de flyer stond om dit initiatief te ondersteunen was ook heel goed.

Beter komt er op dit feest weer een vervolg van, want dit soort feesten komen maar heel zelden voor.
Waarschuw beheerder
Doel van dit feest zelf was ronduit triest.