😏
3 september 2014
–
Cultuurspinnerij De Vasim (binnen)
Winselingseweg 41
Winselingseweg 41, Nijmegen
Nederland🇳🇱
Cultuurspinnerij De Vasim (binnen)
Winselingseweg 41
Winselingseweg 41, Nijmegen
Nederland🇳🇱
Tickets & prijzen Herfstdrift Festival
Early bird: | € 35,- |
Voorverkoop: | € 39,50 |
Minimumleeftijd?
18Stemresultaat: zeer goed
geweldig | 8 | 16% | |
zeer goed | 21 | 43% | |
goed | 18 | 37% | |
ok | 1 | 2% | |
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 1 | 2% | |
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up Herfstdrift Festival
Line-up is niet compleet.
1Vasim |
---|
za 20:30 - 22:00: Magic Mountain High |
2Nymma |
Timothy Fall house, techno |
3Drift Kathedraal |
4Ndrpnts |
za 14:30 - 16:30: Daan & Luuk |
za 18:30 - 20:00: Onko |
za 20:00 - 22:00: Rimini Rimmers |
za 22:00 - 00:00: Joris Ruijzenaars |
Statistieken
153 | bezoekers | |
99 | geïnteresseerd | |
3805 | bezoekers | |
740 | geïnteresseerd | |
49 / 38 | · | mannen / vrouwen |
25.4 | gemiddelde leeftijd | |
24.2 | leeftijd mediaan | |
1 | · | nieuwsbericht |
0 / 1 | · | forumonderwerp |
4 | · | opmerkingen |
4 | · | waarderingen |
zeer goed | · | stemresultaat (49 stemmen) |
Nieuws
Herfstdrift maakt programma bekend
4 september 2014
Op zaterdag 29 november kleurt het Nijmeegse najaar weer fel op tijdens de vierde editie van Herfstdrift Festival. Na de uitverkochte editie van vorig jaar wordt dit jaar het programma verbreed met een extra podium en maakt een scherpe selectie smaakmakers uit de techno en house zijn opwachting binnen de vuige contouren van cultuurerfgoed De Vasim.
Geïnteresseerden
uitgebreid · beknopt
♂ 34
♀ 34
34
♂ 59
♂ 60
♂
♂
14.45 – 15.45 FRANK HAAG (live)
15.45 – 17.30 VAKULA
17.30 – 18.30 AWANTO3 (live)
18.30 – 20.30 ANTAL
20.30 – 22.00 MAGIC MOUNTAIN HIGH (live)
22.00 – 00.00 SAN SODA
NYMA
13.00 – 15.00 TIMOTHY FALL & JIMMY OUWENS
15.00 – 17.30 DARKO ESSER (special house set)
17.30 – 18.30 DE SLUWE VOS PRESENTS KONTRA (live)
18.30 – 20.30 BICEP
20.30 – 22.30 MARCUS WORGULL
22.30 – 00.00 EXTRAWELT (live)
VISUALS BY WONDERBOYS
15.45 – 17.30 VAKULA
17.30 – 18.30 AWANTO3 (live)
18.30 – 20.30 ANTAL
20.30 – 22.00 MAGIC MOUNTAIN HIGH (live)
22.00 – 00.00 SAN SODA
NYMA
13.00 – 15.00 TIMOTHY FALL & JIMMY OUWENS
15.00 – 17.30 DARKO ESSER (special house set)
17.30 – 18.30 DE SLUWE VOS PRESENTS KONTRA (live)
18.30 – 20.30 BICEP
20.30 – 22.30 MARCUS WORGULL
22.30 – 00.00 EXTRAWELT (live)
VISUALS BY WONDERBOYS
→ lees meer
PRESALE = UITVERKOCHT //
* | ARTISTS | *
VASIM
13.00 – 14.45 SINAN ALAKUS
14.45 – 15.45 FRANK HAAG (live)
15.45 – 17.30 VAKULA
17.30 – 18.30 AWANTO3 (live)
18.30 – 20.30 ANTAL
20.30 – 22.00 MAGIC MOUNTAIN HIGH (live)
22.00 – 00.00 SAN SODA
NYMA
13.00 – 15.00 TIMOTHY FALL & JIMMY OUWENS
15.00 – 17.30 DARKO ESSER (special house set)
17.30 – 18.30 DE SLUWE VOS PRESENTS KONTRA (live)
18.30 – 20.30 BICEP
20.30 – 22.30 MARCUS WORGULL
22.30 – 00.00 EXTRAWELT (live)
VISUALS BY WONDERBOYS
DRIFT KATHEDRAAL
13.00 – 15.00 ROGER GERRESSEN
15.00 – 17.00 CONFORCE
17.00 – 18.30 MATHEW JONSON (live)
18.30 – 21.00 RØDHÅD
21.00 – 00.00 MARCEL DETTMANN
VISUALS BY OKINAWA69
NDRPNTS
13.00 – 14.30 LUUK KIELEN & BARROS (hiphop/world set)
14.30 – 16.30 LUUK & DAAN
16.30 – 18.30 THELONIOUS
18.30 – 20.00 DJ ONKO
20.00 – 22.00 RIMINI RIMMERS
22.00 – 00.00 JORIS RUIJZENAARS
* | HEEL NEDERLAND IS OP DRIFT | *
Busvervoer vanuit: Amsterdam / Arnhem / Breda / Den Bosch / Deventer / Eindhoven / Rotterdam / Tilburg / Utrecht
INFO & TICKETS: jack-the-tripper.com
* | NACHTDRIFT w/ MOVE D (3hr set) | *
EVENT \\ http://bit.ly/_NACHTDRIFT
* | ARTISTS | *
VASIM
13.00 – 14.45 SINAN ALAKUS
14.45 – 15.45 FRANK HAAG (live)
15.45 – 17.30 VAKULA
17.30 – 18.30 AWANTO3 (live)
18.30 – 20.30 ANTAL
20.30 – 22.00 MAGIC MOUNTAIN HIGH (live)
22.00 – 00.00 SAN SODA
NYMA
13.00 – 15.00 TIMOTHY FALL & JIMMY OUWENS
15.00 – 17.30 DARKO ESSER (special house set)
17.30 – 18.30 DE SLUWE VOS PRESENTS KONTRA (live)
18.30 – 20.30 BICEP
20.30 – 22.30 MARCUS WORGULL
22.30 – 00.00 EXTRAWELT (live)
VISUALS BY WONDERBOYS
DRIFT KATHEDRAAL
13.00 – 15.00 ROGER GERRESSEN
15.00 – 17.00 CONFORCE
17.00 – 18.30 MATHEW JONSON (live)
18.30 – 21.00 RØDHÅD
21.00 – 00.00 MARCEL DETTMANN
VISUALS BY OKINAWA69
NDRPNTS
13.00 – 14.30 LUUK KIELEN & BARROS (hiphop/world set)
14.30 – 16.30 LUUK & DAAN
16.30 – 18.30 THELONIOUS
18.30 – 20.00 DJ ONKO
20.00 – 22.00 RIMINI RIMMERS
22.00 – 00.00 JORIS RUIJZENAARS
* | HEEL NEDERLAND IS OP DRIFT | *
Busvervoer vanuit: Amsterdam / Arnhem / Breda / Den Bosch / Deventer / Eindhoven / Rotterdam / Tilburg / Utrecht
INFO & TICKETS: jack-the-tripper.com
* | NACHTDRIFT w/ MOVE D (3hr set) | *
EVENT \\ http://bit.ly/_NACHTDRIFT