Partyflock
 

Park Transwijk

op de kaart
AdresPark Transwijk
Utrecht
Nederland 🇳🇱
Boek een overnachting in of in de buurt van Park Transwijk via Booking.com.

Statistieken

36·feesten
4·in de toekomst
32·in het verleden
16155×bekeken sinds 5 mei 2008
25·nieuwsberichten
5·fotoshoots
596·foto's
17·video's
3074·bezoekers · herkomst
2144·unieke bezoekers
19Partyflockfans
227·albumfoto's
goed·stemresultaat (1262 stemmen)
28 januari 2023
Foto's, Sneeuwbal, 28 januari 2023, Park Transwijk, Utrecht
19 juni 2022
Foto's, Central Park, 19 juni 2022, Park Transwijk, Utrecht
18 juni 2022
Foto's, Central Park, 18 juni 2022, Park Transwijk, Utrecht

Nieuws

Op 5 mei viert Utrecht 80 jaar vrijheid met Bevrijdingsfestival Utrecht in Park Transwijk. Zojuist heeft het festival de eerste namen bekendgemaakt: onder andere FLEMMING, $hirak, The Indien en Maurino betreden het Sena Performers podium. Binnenkort worden de rest van de line-up en alle andere activiteiten rondom 5 mei bekendgemaakt.
Vandaag is bekend geworden dat het kabinet eenmalig 700.000 euro extra uittrekt voor de Bevrijdingsfestivals die het al jaren zwaar hebben. De steun vanuit het kabinet is dan ook heel erg welkom om het voortbestaan van de 14 festivals te garanderen.
Spectaculaire optredens van Acda en De Munnik, DI-RECT, Davina Michelle, Flemming, Suzan & Freek en véél meer! Ruim 30.000 bezoekers werden verwelkomd in het groene Park Transwijk.
Zanger Claude is dit jaar Ambassadeur van de Vrijheid en staat op 5 mei op het hoofdpodium van het Bevrijdingsfestival Utrecht. Samen met de andere Ambassadeurs (Flemming, Son Mieux en Wende) gaat Claude in aanloop naar 5 mei aan de slag met het thema vrijheid en geeft hij optredens op verschillende Bevrijdingsfestivals door het land.
Een divers muzikaal aanbod, speciaalbieren, hoogstaande wijnen en een uitgebreide picknickweide op zaterdag 15 & zondag 16 juni tijdens de zesde editie van Central Park. De zondageditie van het festival is toegankelijk voor alle leeftijden.
Op zaterdag 15 & zondag 16 juni zal de zesde editie van Central Park plaatsvinden in Park Transwijk, Utrecht. Het festival trekt elk jaar duizenden bezoekers van alle leeftijden en programmeert daarom een divers muzikaal aanbod. De kaartverkoop start 23 november om 12:00.
Het oudste winterfestival van Nederland is inmiddels uitgegroeid tot een waar begrip in Utrecht en ver daarbuiten. Op de laatste zaterdag van januari verzamelt menig festival-, wintersport-, gezelligheidsliefhebber zich op het Sneeuwbal Winterfestival.
Het groene Park Transwijk staat op vaderdag vol met liefhebbers van pop- / rockmuziek van jong tot oud. De zondageditie van Central Park Festival is toegankelijk voor alle leeftijden en daarmee een uitje voor het hele gezin.
Nog iets minder dan een maand en dan is het zover: de vijfde editie van Central Park Festival! Op zaterdag 17 en zondag 18 juni keren ruim 30.000 bezoekers terug naar Park Transwijk voor het grootste en groenste festival van Midden Nederland.
Central Park Festival, wat in 2023 op 17 & 18 juni plaatsvindt, heeft zojuist het programma bekend gemaakt. Dit jaar verwelkomt het Utrechtse festival onder andere Anouk, Goldband, Suzan & Freek, De Jeugd van Tegenwoordig, Antoon, Son Mieux, Maan, RONDÉ, Flemming, Blanks & The Dirty Daddies.