Partyflock
 
here
Electronic Family
georganiseerd door
host: Grotesque afbeeldingen aanpassen

Amsterdamse Bos (buiten) op de kaart Site
Bosbaanweg 5
Amstelveen
Nederland🇳🇱
trance × 29

Tickets & prijzen Electronic Family

Early bird:€ 45,-→ uitverkocht
Voorverkoop:€ 49,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslag
Door anoniem (1025).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig29435%
zeer goed31137%
goed16820%
ok364%
voldoende162%
onvoldoende3
slecht2
zeer slecht1
waardeloos2

Plattegrond Electronic Family

plattegrond Electronic Family

Line-up Electronic Family

1Family stage
za 12:00 - 13:00:  trance
za 13:00 - 14:00:  🇨🇴 trance, house
za 14:00 - 15:00:  🇺🇸 trance
za 15:00 - 16:15:  🇦🇺 house, techno, trance
za 16:15 - 17:30:  🇺🇸 trance, downtempo, caribbean
za 17:30 - 18:45:  🇬🇧 🇺🇸 trance
za 18:45 - 20:00:  🇩🇪 🇺🇸 techno, trance
za 20:00 - 21:00:  🇪🇬 trance
za 21:00 - 22:00:  🇲🇩 trance
za 22:00 - 23:00:  trance
  · zang 🇦🇺
2Grotesque
za 12:00 - 13:00:  🇪🇸 house, trance
za 13:00 - 14:00:  🇧🇭 🇬🇧 trance
  🇩🇪 trance
za 14:00 - 15:15:  🇬🇧 trance
za 15:15 - 16:30:  🇸🇰 🇨🇿 trance
za 16:30 - 17:45:  trance
  🇺🇸 🇨🇭 techno, trance
za 17:45 - 19:15:  🇬🇧
za 19:15 - 20:45:  trance
za 20:45 - 21:45:  🇮🇹 🇬🇧 house, trance
 Giuseppe Ottaviani, Solarstone
za 21:45 - 23:00:  🇩🇪 trance
  · MC 🇧🇷 🇳🇱 house, techno, hardstyle, hip hop
3Legends
za 12:00 - 13:30:  techno, trance
za 13:30 - 15:00:  trance
za 15:00 - 17:00:  house, trance
za 17:00 - 18:15:  🇬🇧 trance
 Lange, Andy Moor
za 18:15 - 19:30:  🇧🇪 🇺🇸 trance
za 19:30 - 21:00:  techno, trance
za 21:00 - 22:00:  house, trance
  · MC 🇬🇧
4Anjunabeats
za 12:00 - 14:00:  🇬🇧
za 14:00 - 15:15:  🇩🇪 🇺🇸 house, trance
za 15:15 - 16:30:  🇺🇸 trance
za 16:30 - 17:45:  🇬🇧 techno, house
za 17:45 - 19:00:  🇩🇪 trance
za 19:00 - 20:30:  🇩🇪 trance
 Nic Chagall, Bossi
za 20:30 - 22:00:  🇷🇺 trance

Nieuws

Je moest er wat langer op wachten, want door de aanslagen in Brussel besloot Electronic Family hun line-up announcement uit te stellen. Maar nu is ie er! 5
Electronic Family returns on July 23, 2016 at the Amsterdamse Bos!

Start ticket sales: March 3, 2016
→ lees meer

Forum

917 opmerkingen

Waarschuw beheerder
+2
Uitspraak van actief op donderdag 24 maart 2016 om 11:33:
Dat is mijn mening meestal zo live met dergelijke acts, toch heel zelden dat het er goed door komt!


Toch vergeet ik Susana op Grotesque 2 jr geleden echt NOOIT meer... Wát een optreden.. die kwam dus wel binnen :D

Uitspraak van ;; TamaaR op woensdag 23 maart 2016 om 21:04:
Ik ben waarschijnlijk 1 van de weinige maar ik vind deze line up persoonlijk voor mij echt tegenvallen..


Ik snap precies wat je bedoeld, simpelweg niet genoeg stampwerk. Blijft eigenlijk alleen Neelix en Menno met Tyas over waar ik hard stampen op verwacht. Maar gelukkig kan ik dan weer wel erg van classics genieten en Aly & Fila op de main, dus voor mij uiteindelijk genoeg om het een goede line up te noemen.

Top trouwens dat Ben Gold er tussen staat :D
Waarschuw beheerder
+1
De Grotesque line-up vind ik voor het eerst echt lekker, maar dat is precies de reden dat jullie het weer niks vinden haha.
Zit echt lekker variatie in en voor mijn gevoel niet meer alleen maar beukerdebeuk!
Kan er wel inkomen dat hij tegenvalt voor de normale 138 fan ja
 
Waarschuw beheerder
+9-6
Uitspraak van Kevolution op donderdag 24 maart 2016 om 13:33:
Ik snap precies wat je bedoeld, simpelweg niet genoeg stampwerk


Jullie mogen echt niet klagen vind ik. De Nederlandse line ups staan boordevol met stampwerk. Trance Nation, ASOT, Grotesque, Grenswerk (a.s. zaterdag) en in mindere mate ook Lumi; overal word je dit jaar doodgegooid met 138/ psy en al die hardere bigroom herrie. Ik ben juist blij dat er eens gekozen is voor wat minder van dit alles en dat er ook aandacht is voor Anjuna, Coldharbour en de wat meer uplifting, progressive en classic stijlen binnen de Trance. Het begon echt saai te worden met al die opbouwloze en eenzijdige stamp- en bigroom line-ups. Ik snap dat als je van hardere stijlen houdt, dit misschien niet helemaal je ding is, maar die hardere dj's staan op genoeg andere feesten dit jaar. Vind dit echt een slimme zet van Alda, want je trekt hier toch weer andere doelgroepen mee aan!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 maart 2016 om 13:59:
De Nederlandse line ups staan boordevol met stampwerk. Trance Nation, ASOT, Grotesque, Grenswerk (a.s. zaterdag) en in mindere mate ook Lumi; overal word je dit jaar doodgegooid met 138/ psy en al die hardere bigroom herrie. Ik ben juist blij dat er eens gekozen is voor wat minder van dit alles en dat er ook aandacht is voor Anjuna, Coldharbour en de wat meer uplifting, progressive en classic stijlen binnen de Trance. Het begon echt saai te worden met al die opbouwloze en eenzijdige stamp- en bigroom line-ups.


a-men :respect:
Waarschuw beheerder
Top line up!
Waarschuw beheerder
Wow top line-up.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kevolution op donderdag 24 maart 2016 om 13:33:
Ik snap precies wat je bedoeld, simpelweg niet genoeg stampwerk


Klopt... ik heb een soort van tunnelvisie of iets en beuk het liefste het hele feest door om het zo maar te zeggen.. Maar goed, ik ga wel en misschien word je positief verrast door iemand :) Heb toch al een kaartje en ja Neelix vind ik echt heel erg goed!

Verder ben ik het ook eens met je over Ben Gold.. nog nooit gezien dus daar ga ik ook zeker heen! :)
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 maart 2016 om 13:59:
Jullie mogen echt niet klagen vind ik. De Nederlandse line ups staan boordevol met stampwerk. Trance Nation, ASOT, Grotesque, Grenswerk (a.s. zaterdag) en in mindere mate ook Lumi; overal word je dit jaar doodgegooid met 138/ psy en al die hardere bigroom herrie. Ik ben juist blij dat er eens gekozen is voor wat minder van dit alles en dat er ook aandacht is voor Anjuna, Coldharbour en de wat meer uplifting, progressive en classic stijlen binnen de Trance. Het begon echt saai te worden met al die opbouwloze en eenzijdige stamp- en bigroom line-ups. Ik snap dat als je van hardere stijlen houdt, dit misschien niet helemaal je ding is, maar die hardere dj's staan op genoeg andere feesten dit jaar. Vind dit echt een slimme zet van Alda, want je trekt hier toch weer andere doelgroepen mee aan!


:) :) :) :)
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Recreant op woensdag 23 maart 2016 om 18:58:
En de Anjuna stage lijkt me inderdaad nog niet compleet zo.


Het zou mooi zijn als het wel compleet is. Zo'n podium vol met iedere dj die in een uur z'n ding wil laten zien vind ik niet altijd goed uitpakken. Hier draaien ze dus waarschijnlijk langere sets, waar ik voorstander van ben.
 
Waarschuw beheerder
+3
Zo....kaartjes in de pocket, laat het maar gauw 23 juli worden :-)
Gezien de mega line-up en Dominator niet dezelfde dag verwacht ik een uitverkocht Electronic Family (y)
Zou mooi en gegund zijn want dat verdient dit feest wel met deze stages en line-up (y)

Uitspraak van Thijs92 op donderdag 24 maart 2016 om 12:22:
Yesss dat betekend dat die vreselijke kale mc die vorig jaar ieder zweefmoment verneukte bij de set van Aly & Fila er niet bij is!!


Je mag die van de Legends stage ook wel hebben hoor, graag zelfs, geen MC vind ik een zegen, heb er helemaal niets mee dat getetter door die microfoon als je heerlijk in de muziek zit. :-(
Had dan veel liever MC Da Syndrome gehad, die voegt echt wat toe en had het publiek op zijn hand met Indicator Mainstage. (y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
+4
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 maart 2016 om 13:59:
Jullie mogen echt niet klagen vind ik.


Goed verhaal en ik snap je volledig :) , maar over smaak valt niet te twisten en

Uitspraak van ;; TamaaR op donderdag 24 maart 2016 om 20:27:
beuk het liefste het hele feest door om het zo maar te zeggen..


dat dus :)

Gelukkig kan ik me ook prima vermaken op classics en kijk uit naar Marco V n Marcel Woods. En ik zou het leuk vinden om weer de dag te beginnen met Toyax. Relaxte en sfeervolle binnenkomer vorig jaar (Y) Trance Energy classics van Johan Gielen lijkt me ook wel wat. Zal wel druk worden tijdens die set denk ik :) Natuurlijk ook heel blij met Aly & Fila op Family Stage. En bij Grotesque ReOrder. Menno & Sean lijkt me ook wel een vet goede combinatie. Neelix natuurlijk... Ja wordt echt wel weer een geweldige editie :D

Uitspraak van ;; TamaaR op donderdag 24 maart 2016 om 20:27:
Ben Gold: nog nooit gezien dus daar ga ik ook zeker heen!


Ik ook nog nooit in het eggie gezien / gehoord, lijkt me wel supervet, al jaren eigenlijk, maar er komt altijd wat tussen :P
Hoop dat deze keer de timetable meewerkt wat Ben Gold betreft, maar dat is weer afwachten :D Want ik zou bijvoorbeeld een Marco V classics set voor geen goud eh.. Gold willen missen.

Trouwens recent soundcloudje van Ben Gold:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
+2
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 maart 2016 om 13:59:
. Ik ben juist blij dat er eens gekozen is voor wat minder van dit alles en dat er ook aandacht is voor Anjuna, Coldharbour en de wat meer uplifting, progressive en classic stijlen binnen de Trance.


me jaaaar!! Ik heb hier hier niks meer aan toe te voegen! Ben het helemaal met je eens. Ik hou van stamp werk. Al ook van progressive en zweverige trance :D Ik kan met deze line-up zeker door.
Laat ik een keer lekker mijn ogen dicht doen. En me lekker laten mee voeren door de muziek.
Ik ga altijd totaal los op 138. Al mis ik dan de setjes die me ff laten stil staan. En denken van, dit is nou echt trance. Zo als het hoort.
Die trance miste ik toch echt vaak. Al zijn er altijd wel plaatjes die je ff laten stil staan...
Nu nog hopen dat er een paar hangmatten/zitzakken in de buurt zijn om even tot je zelf te komen :)
Het punt dat je weet waarom en waarvoor je leeft.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
+7
Uitspraak van Kevolution op donderdag 24 maart 2016 om 23:27:
Want ik zou bijvoorbeeld een Marco V classics set voor geen goud eh.. Gold willen missen.


:lol: haha, heerlijk om weer wat van je te lezen (y)
Waarschuw beheerder
Sooooo, gaaf! Gouryella, PureNRG en A&F.
De rest zien we op de dag zelf wel. Kan niet echt veel misgaan als ik de lijst zo zie :) We're in.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DreamCatcher op vrijdag 25 maart 2016 om 06:10:
Die trance miste ik toch echt vaak. Al zijn er altijd wel plaatjes die je ff laten stil staan...
Het punt dat je weet waarom en waarvoor je leeft.


Mooi gesproken! :respect:
Waarschuw beheerder
+1-4
Waarom tegelijk met Tomorrowland?? Zo jammer :( :(
Waarschuw beheerder
Ben Gold :D :D :D :D

ReOrder, Aly & FIla, Dimension, Gouryella, Cold Blue en Amir Hussain.

Dat wordt genieten :D Mis wel Darren Porter :(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Fredjuh op donderdag 24 maart 2016 om 11:35:
▶Uitspraak van justpaula op donderdag 24 maart 2016 om 11:17:Maar Pure NRG lijkt mij ook zeer de moeite waard, aangezien Giuseppe Ottaviani nog steeds op mijn lijstje staat :-)
Je zou hem al eerder kunnen zien, want hij draait aanstaande zondag in Bloemendaal


Weet ik :cheer: wij wonen in Haarlem, dus vlakbij :yes: staat op de twijfel voor nu, andere verplichtingen zeg maar, als we nog genoeg energie over hebben, dan kunnen we misschien nog wel besluiten om alsnog te gaan
Maar thanxs voor de tip
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
O heerlijke line up. Nu regelen dat wel kunnen gaan Ik wil ik wil ik wil!.
Waarschuw beheerder
donateur
Hele fijne line-up! Eens wat andere namen, waarvan ik er enkele nog nooit heb gezien. Heul veul zin in :D
 
Waarschuw beheerder
+5-1
Uitspraak van Natascha Mooi op vrijdag 25 maart 2016 om 12:49:
Waarom tegelijk met Tomorrowland?? Zo jammer :( :(


Tja.......Met alle respect voor de organisatie en bezoekers van Tommorland maar met deze line-up Electronic Family zou ik voor geen goud in Belgie willen staan, al zou ik geld toe krijgen ;-)

Toyax, Johan Gielen, Marcel Woods, Misja Helsloot, Marco V, Gouryella etcetera, wordt vol gas knallen, kijk er nu al naar uit:-D

Vind het trouwens wel super dat er bezoekers met een weekendkaart Tommorland zaterdag naar Electronic Family komen en weer terug gaan naar Tommorland, hoe hou je het vol.... (y) :-)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
+4-1
Uitspraak van Kevolution op donderdag 24 maart 2016 om 23:27:
Want ik zou bijvoorbeeld een Marco V classics set voor geen goud eh.. Gold willen missen.


:lol:
 
Waarschuw beheerder
+3-1
Uitspraak van ;; TamaaR op donderdag 24 maart 2016 om 20:27:
Maar goed, ik ga wel en misschien word je positief verrast door iemand :)


Verassingen vind ik altijd wel leuk, zo verraste Ben Nicky mij met asot terwijl ik hele andere plannen had op dat tijdstip , was voor mij ook de beste set van asot.
Waarschuw beheerder
WOW WOW WOW

wat een line up!

WOW WOW WOW
Waarschuw beheerder
Amazing! Echt geweldige line up!

Gouryella, Pure NRG, Aly and Fila, Schulz, Gielen, dit wordt weer rennen!
Waarschuw beheerder
+2
Mooie Line-up! Standerwick had er van mij nog bij gemogen maar desondanks dik tevreden :D
Waarschuw beheerder
Sodeju: lekkere line up. Eens een keer een feest van alda zonder gezeik over de line up, weer eens wat anders haha.... Tickets binnen en camping ook maar erbij geboekt. Tentje, biertje, festivalletje, nazitje -:)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van BredaTechno op maandag 28 maart 2016 om 16:35:
Sodeju: lekkere line up. Eens een keer een feest van alda zonder gezeik over de line up, weer eens wat anders haha.... Tickets binnen en camping ook maar erbij geboekt. Tentje, biertje, festivalletje, nazitje


camping? ;p