😏
14 juni 2007
georganiseerd door Extrema Network
–
Recreatiegebied Maasplassen: Noorderplas (buiten)
De Weerd
De Weerd, Roermond
Nederland🇳🇱
Recreatiegebied Maasplassen: Noorderplas (buiten)
De Weerd
De Weerd, Roermond
Nederland🇳🇱
Tickets & prijzen Solar weekend festival 2007
Voorverkoop: | € 39,- |
Deurverkoop: | € 45,- |
Minimumleeftijd?
16Bezoekers
Maximaal 10000.
Maximaal 10000.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Er zijn kluisjes aanwezig.
Winactie (gesloten)
Stemresultaat: geweldig
geweldig | 298 | 51% | |
zeer goed | 163 | 28% | |
goed | 78 | 13% | |
ok | 27 | 5% | |
voldoende | 13 | 2% | |
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 1 | ||
zeer slecht | 1 | ||
waardeloos | 3 | 1% |
Line-up Solar weekend festival 2007
Line-up is niet compleet.
Area 0 |
---|
2000 and One house, techno |
David Wagemaker house, techno |
Dimitri house, techno |
Edwin Oosterwal house, techno |
Eric de Man house, techno |
Erick E house |
Francesco Pico house |
Freek Fabricius techno |
Hakki Takki · live |
Joris Voorn techno, downtempo, reggae |
Klikvorsmannen house, techno |
Kubus hip hop |
Leroy Styles house, afro |
Makks drum & bass, dubstep |
Melomanics · live |
Minggus house, techno |
Ongedefinieerde Dennis house, trance |
Rejected house, techno |
Ru-D house |
Stijn 🇧🇪 |
StoneBridge 🇸🇪 |
Sven van Vuren house, trance |
When Harry Met Sally house, disco |
YOTR techno, drum & bass |
2War of the Robots - Half Space |
Erik In 't Veld house, techno, trance |
Kadir Pelit techno |
Sander Bruijs house, techno |
CampAttack Visuals · visuals |
Statistieken
1628 | bezoekers | |
1 | geïnteresseerd | |
53 / 41 | · | mannen / vrouwen |
23.3 | gemiddelde leeftijd | |
23.3 | leeftijd mediaan | |
2 | · | nieuwsberichten |
4 | · | forumonderwerpen |
3 | · | verslagen |
623 @ 2 × 2 | · | winactie |
2 | · | meetings |
944 | · | albumfoto's |
304 | · | opmerkingen |
81 | · | waarderingen |
geweldig | · | stemresultaat (584 stemmen) |
Nieuws
Toevoegingen aan line-up Solar Weekend
3 augustus 2007
Extrema Network heeft haar dancefestival Extrema Network Outdoor pas net achter de rug, maar de voorbereidingen voor het Solar Weekend blijken inmiddels al weer stevig opgepakt. De organisatie heeft vandaag weer toevoegingen aan de line-up van het crossoverfestival bekendgemaakt en ze liegen er niet om. 29
Line-up Solar Weekend rond en breed!
14 juni 2007
Crossoverfestival biedt dance, hiphop, pop en zoveel meer! 35
Forum
304 opmerkingen
morgen naar landal green parcs voor 4 dgn en de za. zitten we @ solar Oleeeeee
Zaterdag 11 Augustus------------------------------------------------
3FM
11.00 - 12.00 Dominggus
12.00 - 13.00 Deluxe - 3FM Serious Talent Winner
13.15 - 14.00 Funktransplant * live
14.00 - 15.15 Francesco Pico
15.15 - 16.15 Typhoon, Blaxstar en Dinopha * live
16.30 - 17.30 Room Eleven * live
17.45 - 18.45 Dennis * live
19.15 - 20.15 Tribute 2 Bob Marley * live
20.30 - 21.30 Stijn 🇧🇪 * live
21.30 - 23.00 Chuckie * Afsluiter
Lemon Community
11.00 - 12.00 Monsieur Moustache
12.00 - 13.15 Brein * live
13.45 - 14.45 RU-D
14.45 - 15.45 Captain Hell & The Sweet Monicas * live
15.45 - 17.00 Makks
17.00 - 18.00 Melomanics * live
18.00 - 19.30 DJ Marcelle - Another Nice Mess
19.30 - 20.30 YOTR * live
20.30 - 21.30 Hakki Takki * live
21.30 - 23.00 Freek Fabricius
Techhouse/Techno
11.00 - 13.00 David Wagemakers
13.00 - 14.30 Guy J (ISR)
14.30 - 15.30 Dirt Crew (NL/D) * live
15.30 - 17.00 2000AndOne
17.00 - 18.00 Coming Soon * live
18.00 - 19.30 Rejected aka Joris Voorn & Edwin Oosterwal
19.30 - 21.00 Cari Lekebush 🇸🇪
21.00 - 23.00 British Murder Boys aka Surgeon vs. Regis 🇬🇧
House
11.00 - 12.00 G-Roam
12.00 - 13.30 Eric De Man
13.30 - 14.45 Nathan Coles 🇬🇧
14.45 - 16.00 Paul Woolford 🇬🇧
16.00 - 17.30 Dimitri (Classic set)
17.30 - 19.00 Laidback Luke
19.00 - 20.15 Tom De Neef (B)
20.15 - 21.30 Stonebridge * SE
21.30 - 23.00 Erick E
Spiegeltent
11.00 - 12.30 Phunck
12.30 - 13.30 Sven Van Vuuren
13.45 - 14.45 Slowpoke Rodrigo * live
14.45 - 15.45 When Harry Met Sally
15.45 - 16.30 La Melodia
16.45 - 17.45 Touchin' Tounges * live
17.45 - 19.15 Kubus DJ set
19.30 - 20.30 Lefties Soul Connection * live
20.30 - 21.30 Wudstik * live
21.30 - 23.00 Leroy Styles
Zondag 12 Augustus------------------------------------------------
3FM
11.00 - 12.15 Base
12.15 - 13.45 Infinitize
14.00 - 15.00 Sweet Coffee * live (B)
15.30 - 16.30 Boris * live
16.45 - 17.30 Kubus 🇳🇱 & Bang Bang 🇬🇧 * live
17.45 - 18.45 DD All Stars * live
19.00 - 20.00 Zombie Nation * live (D)
20.30 - 21.30 T.Raumschmiere Band
21.30 - 23.00 Dr. Lektroluv (B)
Lemon Community
11.00 - 12.30 Dook
12.30 - 13.30 Einsteinbarbie * live
13.30 - 14.30 dB * live
14.30 - 16.00 Dr. Phlox
16.00 - 17.30 Peel Seamus
17.30 - 19.30 Joachim vs. Firedman
19.30 - 21.00 Neurotronik
21.00 - 22.00 Egotronic
22.00 - 23.00 Brein * live
Techhouse/Techno
11.00 - 12.00 Afra Amba
12.00 - 13.30 Warren Fellow
13.30 - 14.30 Petter 🇸🇪 * live
14.30 - 16.00 John Dahlback 🇸🇪
16.00 - 17.00 Gabriel Ananda (D) * live
17.00 - 18.00 Darko Esser * live
18.00 - 20.00 Remy vs. Michel De Hey
20.00 - 21.00 Motor 🇬🇧 * live
21.00 - 23.00 Frequency 7 aka Ben Sims vs. Surgeon 🇬🇧
House
11.00 - 12.30 Ramses
12.30 - 14.00 Muzikjunki
14.00 - 15.30 Bart Van Wissen
15.30 - 17.00 Smokin Jo 🇬🇧
17.00 - 18.30 Per (Classic Set)
18.30 - 20.00 Benny Rodrigues
20.00 - 21.30 Sandy Rivera 🇺🇸
21.30 - 23.00 Roog
Spiegeltent
11.00 - 12.45 Sircusters
13.00 - 13.45 Clayborn - 3FM Serious Talent
13.45 - 15.15 Jordy Lishious
15.30 - 16.30 Ziggi * live
16.30 - 17.30 The Shadowhuntaz Dub Set * live
17.45 - 18.45 Seven * live
19.00 - 19.30 Dicecream * live
19.45 - 20.45 Mambo Kurt (D) * live
20.45 - 21.30 Jawat
21.30 - 23.00 Irwan
3FM
11.00 - 12.00 Dominggus
12.00 - 13.00 Deluxe - 3FM Serious Talent Winner
13.15 - 14.00 Funktransplant * live
14.00 - 15.15 Francesco Pico
15.15 - 16.15 Typhoon, Blaxstar en Dinopha * live
16.30 - 17.30 Room Eleven * live
17.45 - 18.45 Dennis * live
19.15 - 20.15 Tribute 2 Bob Marley * live
20.30 - 21.30 Stijn 🇧🇪 * live
21.30 - 23.00 Chuckie * Afsluiter
Lemon Community
11.00 - 12.00 Monsieur Moustache
12.00 - 13.15 Brein * live
13.45 - 14.45 RU-D
14.45 - 15.45 Captain Hell & The Sweet Monicas * live
15.45 - 17.00 Makks
17.00 - 18.00 Melomanics * live
18.00 - 19.30 DJ Marcelle - Another Nice Mess
19.30 - 20.30 YOTR * live
20.30 - 21.30 Hakki Takki * live
21.30 - 23.00 Freek Fabricius
Techhouse/Techno
11.00 - 13.00 David Wagemakers
13.00 - 14.30 Guy J (ISR)
14.30 - 15.30 Dirt Crew (NL/D) * live
15.30 - 17.00 2000AndOne
17.00 - 18.00 Coming Soon * live
18.00 - 19.30 Rejected aka Joris Voorn & Edwin Oosterwal
19.30 - 21.00 Cari Lekebush 🇸🇪
21.00 - 23.00 British Murder Boys aka Surgeon vs. Regis 🇬🇧
House
11.00 - 12.00 G-Roam
12.00 - 13.30 Eric De Man
13.30 - 14.45 Nathan Coles 🇬🇧
14.45 - 16.00 Paul Woolford 🇬🇧
16.00 - 17.30 Dimitri (Classic set)
17.30 - 19.00 Laidback Luke
19.00 - 20.15 Tom De Neef (B)
20.15 - 21.30 Stonebridge * SE
21.30 - 23.00 Erick E
Spiegeltent
11.00 - 12.30 Phunck
12.30 - 13.30 Sven Van Vuuren
13.45 - 14.45 Slowpoke Rodrigo * live
14.45 - 15.45 When Harry Met Sally
15.45 - 16.30 La Melodia
16.45 - 17.45 Touchin' Tounges * live
17.45 - 19.15 Kubus DJ set
19.30 - 20.30 Lefties Soul Connection * live
20.30 - 21.30 Wudstik * live
21.30 - 23.00 Leroy Styles
Zondag 12 Augustus------------------------------------------------
3FM
11.00 - 12.15 Base
12.15 - 13.45 Infinitize
14.00 - 15.00 Sweet Coffee * live (B)
15.30 - 16.30 Boris * live
16.45 - 17.30 Kubus 🇳🇱 & Bang Bang 🇬🇧 * live
17.45 - 18.45 DD All Stars * live
19.00 - 20.00 Zombie Nation * live (D)
20.30 - 21.30 T.Raumschmiere Band
21.30 - 23.00 Dr. Lektroluv (B)
Lemon Community
11.00 - 12.30 Dook
12.30 - 13.30 Einsteinbarbie * live
13.30 - 14.30 dB * live
14.30 - 16.00 Dr. Phlox
16.00 - 17.30 Peel Seamus
17.30 - 19.30 Joachim vs. Firedman
19.30 - 21.00 Neurotronik
21.00 - 22.00 Egotronic
22.00 - 23.00 Brein * live
Techhouse/Techno
11.00 - 12.00 Afra Amba
12.00 - 13.30 Warren Fellow
13.30 - 14.30 Petter 🇸🇪 * live
14.30 - 16.00 John Dahlback 🇸🇪
16.00 - 17.00 Gabriel Ananda (D) * live
17.00 - 18.00 Darko Esser * live
18.00 - 20.00 Remy vs. Michel De Hey
20.00 - 21.00 Motor 🇬🇧 * live
21.00 - 23.00 Frequency 7 aka Ben Sims vs. Surgeon 🇬🇧
House
11.00 - 12.30 Ramses
12.30 - 14.00 Muzikjunki
14.00 - 15.30 Bart Van Wissen
15.30 - 17.00 Smokin Jo 🇬🇧
17.00 - 18.30 Per (Classic Set)
18.30 - 20.00 Benny Rodrigues
20.00 - 21.30 Sandy Rivera 🇺🇸
21.30 - 23.00 Roog
Spiegeltent
11.00 - 12.45 Sircusters
13.00 - 13.45 Clayborn - 3FM Serious Talent
13.45 - 15.15 Jordy Lishious
15.30 - 16.30 Ziggi * live
16.30 - 17.30 The Shadowhuntaz Dub Set * live
17.45 - 18.45 Seven * live
19.00 - 19.30 Dicecream * live
19.45 - 20.45 Mambo Kurt (D) * live
20.45 - 21.30 Jawat
21.30 - 23.00 Irwan
laatste aanpassing
Uitspraak van lekker wij op zaterdag 11 augustus 2007 om 08:48:pppffff word je wakker kijk je buiten en wat zie je weer van die kl.te donkere lucht!!!
nu is ie echt wel goed
Hier zijn de foto's van Solar te zien (ruim 400 foto's!)
De voorzitter van de bellenblaasclub Kermit de flikker en harry popper!!
Wat was dit GEWELLDIG!
En jij komt gewoon gezellig koffie doen!!
Ja jij!
Wat was dit GEWELLDIG!
En jij komt gewoon gezellig koffie doen!!
Ja jij!
het is misschien wat laat, maar alsnog
een korte stopmotion reportage van HalfSpace
http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=17724571
een korte stopmotion reportage van HalfSpace
http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=17724571
het is misschien wat laat, maar alsnog
een korte stopmotion reportage van HalfSpace
http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=17724571
een korte stopmotion reportage van HalfSpace
http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=17724571