Let It Roll (flyer)
georganiseerd door Let it Roll Site, RAM Records Site
host: Kinetik Site
-
Airfield op de kaart buiten
Milovice
Serie
Let It Rollwo 2 aug 2017 om 16:00
Let It Rolldo 3 aug 2017 om 18:00
Let It Rollvr 4 aug 2017 om 18:00
Let It Rollza 5 aug 2017 om 12:00
Tickets
Waren verkrijgbaar bij letitroll.eu en letitroll.eu.
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
1Mainstage
19:00 - 20:00:  BCee Verenigd Koninkrijk
20:00 - 21:00:  Nu:Logic Verenigd Koninkrijk
21:00 - 22:00:  The Prototypes Verenigd Koninkrijk
22:00 - 23:00:  Matrix & Futurebound Verenigd Koninkrijk
23:00 - 00:00:  Camo & Krooked Oostenrijk
00:00 - 01:00:  Sigma Verenigd Koninkrijk
01:00 - 02:00:  Sub Focus Verenigd Koninkrijk
02:00 - 03:00:  Delta Heavy Verenigd Koninkrijk
03:00 - 04:00:  June Miller Nederland
2Factory Stage, gehost door Jump-Up All Stars
19:00 - 20:00:  Suki
20:00 - 21:00:  Matzet
21:00 - 22:00:  Levela Verenigd Koninkrijk
22:00 - 23:00:  Sub Zero Verenigd Koninkrijk
23:00 - 00:00:  Tantrum Desire Verenigd Koninkrijk
00:00 - 01:00:  Original Sin Verenigd Koninkrijk
01:00 - 02:00:  Guv Verenigd Koninkrijk
02:00 - 03:00:  SaSaSaS Verenigd Koninkrijk
3Madhouse, gehost door Eatbrean
19:00 - 20:00:  Computerartist
20:00 - 21:00:  Chris.SU Hongarije
21:00 - 22:00:  Malux Verenigd Koninkrijk
22:00 - 23:30:  MC: Coppa Verenigd Koninkrijk
22:30 - 23:30:  Synergy Rusland
23:30 - 00:30:  Mob Tactics Verenigd Koninkrijk
00:30 - 01:30:  State of Mind Nieuw-Zeeland
01:30 - 03:00:  Jade Hongarije
03:00 - 04:00:  Agressor Bunx OekraÔne
04:00 - 05:00:  Telekinesis SloveniŽ
05:00 - 06:00:  Zombie Cats Hongarije
4Port Stage, gehost door Dispatch
22:00 - 23:00:  Kyrist Verenigd Koninkrijk
23:00 - 01:00:  Ant TC1 Verenigd Koninkrijk
01:00 - 02:00:  Alix Perez BelgiŽ
02:00 - 03:00:  Xtrah Verenigd Koninkrijk
03:00 - 04:00:  Nymfo Nederland
05:00 - 06:00:  Pixie
5Underworld, gehost door Mayan Audio
16:00 - 17:00:  Basstien
21:00 - 22:00:  Recs Nederland
00:00 - 01:00:  Dossa & Locuzzed Oostenrijk
01:00 - 02:00:  Kritix Verenigd Koninkrijk
02:00 - 03:00:  Barbarix Verenigd Koninkrijk
03:00 - 04:00:  Intraspekt Verenigd Koninkrijk
04:00 - 05:00:  Kung Verenigd Koninkrijk
MC: Innate Verenigd Koninkrijk
6Shredder, gehost door Kinetik, Big Riddim
16:00 - 17:00:  Furious Freaks
18:00 - 19:00:  Signs Frankrijk
21:00 - 22:00:  Freqax RoemeniŽ
22:00 - 23:00:  Death Protocol
23:00 - 00:00:  Ogonek Bulgarije
00:00 - 01:00:  Switch Technique Polen
01:00 - 02:00:  Adi-j IsraŽl
7Live Stage
20:00 - 21:00:  Live: London Elektricity Verenigd Koninkrijk
8Techno Stage
19:00 - 21:00:  Live: HRTL
00:00 - 02:00:  Lucca
9Hangar
13:00 - 14:00:  Stux
18:00 - 19:00:  Babe LN
06:00 - 07:00:  Dexide
Statistieken



x
39Partyflockbezoekers · herkomst
45PartyflockgeÔnteresseerd · herkomst
21882Facebookbezoekers
27372FacebookgeÔnteresseerd
61 / 28·mannen / vrouwen
25.1·gemiddelde leeftijd
22.6·leeftijd mediaan
3·video's
geweldig·stemresultaat (4 stemmen)
The world's biggest drum & bass festival returns for the 10th annual year on open air. Join us for the massive 3 day & night celebration of the genre.
→ lees meer