Partyflock
 

Bla Bla Music

Bla Bla Music
label
SiteSite blablamusic.com
AdresAmsterdam
Nederland 🇳🇱
KvK34249191
Linksfacebookinstagramxyoutube

Informatie

·
Besides being the solid international music label of head honcho Daniel Sanchez, Bla Bla Music focusses on club nights and events.

It was 8 years ago, when Bla Bla hosted its first club nights in Studio 80 in Amsterdam. These events were highly attended and were a great success, mainly because minimal techno really was booming at that time. In 2009, Daniel Sanchez decided it was time to expand Bla Bla to an actual electronic music label. It succeeded to be the music label as we currently know it.

Uitgaansagenda Bla Bla Music

Laatste feest was op vrijdag 25 mei 2018: Sjonnie & Anita Verkleedfestijn, Winkel van Sinkel, Utrecht

Statistieken

176·feesten
176·in het verleden
22649×bekeken sinds 8 januari 2007
86·nieuwsberichten
1·fotoshoot
111·foto's
6·video's
72·winacties
15385·bezoekers
7434·unieke bezoekers
162Partyflockfans
530·albumfoto's
4·verslagen
1·waardering
zeer goed·stemresultaat (5566 stemmen)

Nieuws

Het Ultieme Sjonnie en Anita verkleedfestijn in de Westerunie komt er weer aan op 1 januari 2018. Alleen voor échte Sjonnie & Anita's – verkleden en je misdragen is dus verplicht!
Sjonnie & Anita 10 jaar
21 september 2017
Iedereen die een voorliefde heeft voor hoepeloorbellen, gouden kettingen, matjes en vale trainingspakken.
Hoe kun je het jaar 2017 nou beter beginnen dan in januari meteen wat leuke feestjes te pakken! In samenwerking met Dresscode.nl zet Partyflock de leukste feesten met een dresscode op een rij, speciaal voor de feestgangers die zich graag uitdossen voor een feestje.
Sugar Factory maakt het programma van Amsterdam Dance Event 2016 compleet met een grote lijst nieuwe bevestigingen waaronder Pablo Nouvelle, Suuns, Blanck Mass, Carl Craig & Friends, Louie Vega, Jazzy Jeff, Cassy, Ellen Allien, Kenny Dope en meer. Van woensdag 19 oktober tot en met zondag 23 oktober staat de zaal met maar liefst twaalf producties in de avond, nacht en ochtend, helemaal in het teken van het internationale dancefestival.
Bla Bla Music & Westergasterras introduceren deze zomer een nieuw concept: Lazy Hipz - Sunday Summer Sessions. Voor wie zijn zondag zowel relaxed als swingend wil afsluiten.
Bla Bla Music heeft door de jaren heen meer dan honderdvijftig succesvolle feesten georganiseerd, waaronder legendarische avonden in Studio 80 en WesterUnie. Op 23 januari is het Amsterdamse label terug met een clubavond. Tijdens deze speciale Warehouse editie wordt er terug gegaan naar de roots: underground minimal in een intieme setting.
Iedere maand gaat Partyflock in samenwerking met Dresscode.nl op zoek naar de leukste feesten met een bijzondere dresscode. Ben jij op zoek naar een spetterend feest met een dresscode in januari 2016? Kijk dan niet verder en check snel de feesten in dit overzicht.
Wat nou vrijdag 1 januari brak in bed?! Gewoon een 6–pack bier als ontbijt, je joggingspak of tijgerlegging aan en die kater eruit zuipen! Je hebt daarna toch nog twee dagen om bij te komen voor je weer langs het UWV moet voor je sollicitatieplicht. 1
Het bloed kruipt waar het niet gaan kan. Bla Bla Music komt terug met een platform waarbij ze de minimal-liefhebbers dichter bij elkaar willen brengen. Ze luiden dit nieuwe tijdperk in met een flinke dosis dikke muziek en nieuwe artiesten. Ze beginnen de nieuwe koers met twee avonden in 117 aan de Rozengracht! De eerste avond vindt plaats op 30 mei dus zorg dat je erbij bent
Op zaterdag 13 december 2014 neemt Bla Bla afscheid van Studio 80 maar haalt wel nog een keer alles uit de kast om er een fabuleuze nacht van te maken met 2000 and One, Daniel Sanchez & Pascal Benjamin (aka Sounds like us), Lauhaus & Kabale und Liebe, David Labeij, Quazar live, Olene Kadar, Bas Amro en El Mundo & Satori. 1
Nu onze geliefde Beatrix is afgetreden, wordt het tijd om dit jaar de eerste Koningsnacht van koning Willem eens goed in te luiden. Traditiegetrouw nodigt Rotzooii voor het zevende jaar op rij een aantal geweldige artiesten uit die deze nacht, zoals ieder jaar, tot een ongekend spektakel zullen maken.
Op 26 april bundelen Bla Bla Music, STRAF_WERK, The Core & de WesterUnie de krachten samen met een nieuw concept: The Union. Dit in- en outdoor festival is het nieuwe Amsterdamse stadsfestival in het Westerpark. Een eenheid, een formatie, een sterk verbond van Amsterdamse organisaties.
Trots als een beer met zeven l#llen is Bla Bla om op zaterdag 25 januari alweer het zevende levensjaar van de Bla Bla clubconcepten te vieren. Speciaal voor 'Lucky Number Seven' zijn er twee 'all nighter' B2B sessies uit de hoge hoed van geestelijk vader Daniel Sanchez getoverd: Matt Tolfrey & Ryan Crosson in de grote zaal en Dirty Bastards in de kleine zaal van Studio 80.
Alle pietities, ontelbare koopavonden en ongemeende beste wensen zijn achter de rug. Er is weer voor miljoenen de lucht in geschoten en we hebben weer veel te veel gegeten in een kort tijdsbestek. De pijn aan de kaken van de fake glimlach bij de schoonfamilie is weer gaan zakken en al zit de gourmetgeur nog in de kleren en gordijnen, gelukkig is het weer 1 januari. 1
Na een korte zomerstop keert Daniel Sanchez' Bla Bla op zaterdag 28 september terug in Studio 80 met een ijzersterke line-up in een geheel Latijns-Amerikaanse editie. De herfst mag dan zijn begonnen, maar het wordt ongetwijfeld exotisch warm in de 80 met de muziek van Argentijnse, Chileense en Braziliaanse dj's.
Het eigenzinnige Bla Bla strijkt dit jaar niet één, maar drie dagen neer in Nijmegen tijdens de 4Daagse. Dit jaar heeft het Amsterdamse concept en platenlabel van Daniel Sanchez een eigen locatie aan de rand van het centrum: #BRUUT.
Rotzooii
20 maart 2013
Op 29 april viert onze geliefde Beatrix helaas voor het laatst haar verjaring met het hele land. Rotzooii vindt het daarom tijd voor een passend afscheid. Niet alleen van onze koningin, maar ook van de geliefde avond, traditiegetrouw in WesterUnie en omgeving gehouden.
Zaterdag 23 februari zal de Bla Bla madness, na het spectaculaire 6-jarig bestaan, na weer een klapper van een vervolg krijgen met wederom een line-up van internationale toppers. Naast Bla Bla's El Mundo zal de welbekende Italiaanse deep house koning Idriss D Nederland weer bezoeken.
Nu het nieuwe jaar is aangebroken en alle Sjonnie's en Anita's hun outfit weer in de kast hebben verstopt na het Ultieme Verkleedfestijn van afgelopen 1 januari wordt 2013 ingeluid met de viering van het al weer zesjarig bestaan van Bla Bla in Studio 80.
Speciaal voor het einde van het jaar komt Bla Bla op 29 december nog een keer met een klapper waarbij de dikste platen van 2012 de revue zullen passeren. Studio 80 wordt nog een keer omgetoverd tot Bla Bla tempel waarin de gebroeders Daniel & Juan Sanchez hun muzikale kijk op het afgelopen jaar in een oorgastische eindejaarmix zullen samenvatten
Op 1 januari 2013 is maakt het inmiddels legendarische Sjonnie & Anita Verkleed Festijn – XXL Edition haar opwachting om het nieuwe jaar weer op een extravagante en ubergezellige manier in te luiden.
Een van de toonaangevende organisaties uit het Amsterdamse nachtleven die veelvuldig de Studio 80 onveilig maakt komt naar Haarlem. En niet zomaar naar Haarlem maar naar de monumentale Lichtfabriek. 2
Na de succesvolle kick-off van het clubseizoen op 29 september met Paco Osuna hoeven alle Bla Bla liefhebbers niet lang te wachten op het vervolg. Op 27 oktober 2012 is het namelijk al weer tijd voor de volgende Bla Bla editie in Studio 80 welke in het teken zal staan van Halloween, Smoke, en Colombia!
Het einde van de zomer en het festivalseizoen nadert alweer, maar wees niet getreurd. Na drie maanden festivals en afwezigheid van de reguliere Bla Bla avonden is het weer tijd voor het nieuwe clubseizoen in de Studio 80.
Na een aantal maanden van uitverkochte Bla Bla edities en internationale headliners van formaat zal 30 juni 2012 in het teken staan van de man die dit allemaal mogelijk heeft gemaakt. Bla Bla's founder Daniel Sanchez zal in Studio 80 zich van zijn beste kant laten zien, en speciaal voor alle trouwe fans die het succes mede mogelijk hebben gemaakt een solo night.
Nu iedereen weer is bijgekomen van een zeer geslaagde Rotzooii Koninginnedag- en nacht heeft Bla Bla voor de volgende editie op 26 mei 2012 weer een sensationele act voor jullie in petto. Marcus Henriksson & Sebastian Mullaert, beter bekend als Minilogue, zijn voor de eerste keer in Studio 80 en voor deze gelegenheid zullen ze een live set van maar liefst 2 uur ten gehore brengen.
Op 28 april 2012 heeft Bla Bla met Mathias Kaden in Studio 80 weer een klapper van formaat te pakken. Kaden zal jullie trakteren op een set van maar liefst vier uur. Tevens zal dit de laatste keer zijn voor het festivalseizoen dat Kaden in Nederland draait.
Voor de mensen die geen genoeg kan krijgen van onze Koningin zet Boel op Stelten een knallende Queensday After neer op maandag 30 april 2012. Speciaal voor de mensen die gelijk door willen na een hele dag gelopen te hebben, zal Huize Maas haar deuren al om 21.00 u openen.
Op Queensnight is Rotzooii @ de WesterUnie wederom the place to be! Voor de vijfde keer zal Rotzooii de verjaardag van de Koningin rocken met een line-up waar je U tegen zegt. 2000 and One, Daniel Sanchez, Karotte, Nick Curly, Paco Osuna en Pascal Benjamin zullen op 29 april 2012 vanaf 22.00 uur voor de vetste Koninginnennacht in Amsterdam zorgen. 1
Bla Bla Martinez
7 maart 2012
Bla Bla heeft de smaak goed te pakken! Nog maar net bijgekomen van de vorige editie met Nina Kraviz en Radio Slave komt Bla Bla al weer met de volgende klapper.
Na het overweldigende succes van Bla Bla's 5 year anniversary vorige maand - 3 dagen uitverkocht – presenteert de organisatie met trots de volgende knallende editie. Zaterdag 25 februari 2012 komt Bla Bla opnieuw met een line-up om je vingers bij af te likken. Techno legende en co-founder van het bekende Rekids label, Radio Slave, zal vergezelt worden door Nina Kraviz, die voor het eerst Live in Nederland optreedt. 1
Het is alweer 5 jaar geleden dat Bla Bla ter wereld kwam en in de armen van Daniel Sanchez lag. Vanaf dit moment was het zeker dat dit zorgenkindje de liefde voor muziek ging verspreiden zoals hem dit is bijgebracht. 1
Het is lang geleden dat ze oud en nieuw hebben mogen vieren in Studio 80 dus daarom komt Bla Bla met een extra dikke knaller van line-up. En alsof dat nog niet genoeg is presenteert Bla Bla met trots het leukste feest van het jaar Het ultieme Sjonnie & Anita verkleed festijn - XXL edition 1 januari 2012. 1
In de maand oktober is er helaas geen Bla Bla. De Bla Bla crew zit dan in Kopenhagen voor een nieuwe editie van Sensation white. Maar de maand erop zijn ze er gewoon weer en komen ze keihard terug met weer een gloednieuwe line-up van diverse artiesten die voor het eerst op zullen treden in Amsterdam. Echte primeurtjes dus zorg dat je erbij bent! 1
It is the start of a new season! Na een nogal natte zomer vol weggeregende festivals, blubber en de nodige ziektekiemen. Is het tijd om weer lekker warm de clubscene te betreden. Bla Bla trapt het nieuwe clubseizoen af met zeer speciale gasten die een ieder een warm gevoel zullen brengen. 3
Aangezien de zomer in volle gang is heeft Bla Bla ervoor gekozen om de aankomende editie in het teken te zetten van zomerse, zwoele muziek met een Bla Bla invites Cadenza. Cadenza is wereldbekend en ooit opgericht door de misschien nog wel bekendere Luciano. Het agency bestaat inmiddels uit artiesten die allemaal wereldwijd een naam voor zichzelf hebben gevestigd. Cadenza is deze zomer vooral op het party-eiland Ibiza te vinden maar maakt een extra uitstapje naar Amsterdam voor deze speciale gasteditie van Bla Bla. 2
Als we het hebben over 2 artiesten van het moment...dan timmeren de gebroeders Sanchez, Daniel en Juan flink aan de weg. Hun tomeloze inzet binnen de dance scène begint nu absoluut zijn vruchten af te werpen. 6
Na een geweldige koninginnenacht en -dag is de volgende Bla Bla party alweer in aantocht en met dit lekkere zomerse weer hebben ze er ongelofelijk veel zin in. Bla Bla heeft een speciale selectie van artiesten gemaakt om jullie muzikale behoeftes te bevredigen. 2
De voorbereidingen zijn zo goed als rond en het ziet er naar uit dat iedereen een knotsgekke dag tegemoet gaan. En weer of geen weer, want mocht het niet meezitten dan is er genoeg ruimte binnen in de Transformatorhal. Het begint om 12:00 en eindigt om 20:00 en binnen dit tijdsbestek hebben ze het volgende voor jullie gepland: een dikke buitenstage, dik geluid, voldoende wc's dus vrouwen hoeven niet de bosjes in, voldoende barren om je helemaal te buiten te doen aan alcoholische versnaperingen. 1
Na een heerlijke dag stad hangen, rommel kopen of feesten, begint de avond in Studio 80 extra vroeg. Ze openen de deuren om 21:00 en knallen lekker door met een dikke en feestelijke line-up. Ze hebben een hele speciale buitenlandse gast en dit is niemand minder dan de living legend van de dance scene namelijk; Mauro Picotto. 5
De alom bekende Rotzooii queensnight is inmiddels al vijf weken rotsvast uitverkocht. Maar voor iedereen die deze avond helaas niet kan bijwonen is er een kneitergoed alternatief voor overdag: de allereerste editie van Rotzooii outdoor. 10
Terwijl aan de andere kant van de wereld de befaamde Miami Winter Conference losbarst, blijft Bla Bla lekker thuus om Amsterdam ook te kunnen geven wat haar toebehoort! Gewoon een lekkere, ordinaire en knotsgekke clubavond in Studio 80. Deze editie wordt een bijzondere want buiten het feit dat er een selectie van internationale bekendheden is geselecteerd, is het 'oer' Hollandse Noorden ook aanwezig en representeert het label Klopfgeist. 2
Inmiddels uitgegroeid tot een legende en een steevaste prik in de WesterUnie. Voor iedereen die een Rotzooii koninginnennacht editie nog niet heeft mogen mee maken zorg ervoor dat je deze editie niet mist want deze is fingerlick'n good. Rotzooii presenteert een selectie van artiesten die garant staan voor de koninginnenacht van je leven. 6
Na een heerlijke, succesvolle Bla Bla four year anniversary 'all stars' editie, is het tijd voor een nieuwe editie met weer goddelijke primeurtjes van artiesten. 6
Het is alweer vier jaar geleden dat Bla Bla voor het eerst zijn intrek in Studio 80 nam. Reden voor feest dus! Bla Bla is inmiddels uitgegroeid tot een van de fijnste clubavonden in Amsterdam en in combinatie met het label is er een vaste Bla Bla family ontstaan met heel wat Nederlandse artiesten van de bovenste plank. Voor deze speciale avond hebben ze een line-up samengesteld met buitenlandse crème de la crème in combinatie met Hollands glorie, de eigen Bla Bla allstars. 3
Na alle kerstborrels en vreetfestijnen wordt het de hoogste tijd om die kerstpondjes er weer eens flink af te dansen en er is uiteraard geen leukere, gezelligere of gekke uitgesproken plek waar men dat anders zou kunnen doen als bij Bla Bla. Met een zorgvuldig geselecteerde en feestelijke line-up weet de organisatie wel raad met de welbekende after-dinner dip. 7
Op 1 januari wordt de WesterUnie omgetoverd tot een echte Jordanese huiskamer gevuld met een en al gekkigheid. Na een mooie afsluiting van het jaar 2010 luiden de organisaties Rotzooii & Plak het nieuwe jaar in met het ultieme Sjonnie en Anita verkleed festijn de xxl editie. Het wordt een megagezellige Amsterdamse fuif waarbij ordinair en gek bovenaan staan. Dus trek je meest foute kleding aan, zet die Haagsche mat op, gooi er nog wat goud tegen aan en vier samen met de volgende vette artiesten van 16:00- 05:00 het jaar 2011. 10
De aanstaande Bla Bla editie op zaterdag, 27 november in Studio 80 belooft weer veel goeds met een hartverwarmende line-up in deze koude winterdagen. 8
Net bijgekomen van het ADE gaat Bla Bla alweer door met een heel speciale Halloween editie op zaterdag 30 oktober. De altijd uitnodigende Studio 80 aan het Rembrandtplein wordt omgetoverd in een kabinet waar je rillingen van krijgt. Maar wees niet bang, want het line-up is weerom hartelijk verwelkomend!
Bla Bla Records has united it's force with multinational record labels Quartz and Saved records. On Wednesday 20th of October you will be served a label showcase that makes a difference to our musical knowledge. These labels finest artists and founders Daniel Sanchez, Paul Ritch and Nic Fanciulli invited their best musical guests to show what they're made off. 3
Na afscheid genomen te hebben van wederom een onvergetelijke zomer is het tijd om weer de warmte en gezelligheid van een club op te zoeken. Na een korte zomerstop is Bla Bla terug en zij trappen af met een echte Bla Bla waardige line-up. 3
Aanstaande zondag sluiten BlaBla & Bar27 de zomer in stijl af met een exclusief optreden van Mathias Kaden! Zie het als een zondags onderonsje voor de echte liefhebbers. 5
Bla Bla presenteert line-up Closing Summer en ADE. 5
Nog slechts een paar nachtjes slapen en dan gaan de poorten van de grote muzikale speeltuin, die Rockit Open Air heet, voor de zesde keer open. Terwijl er hard gewerkt wordt aan de laatste voorbereidingen en het festival terrein aan de Maarsseveense Plassen steeds meer vorm krijgt volgen hier nog wat allerlaatste festival updates en praktische informatie. 19
Ze zijn er twee maanden tussenuit geweest voor een korte zomerbreak/tour maar komen terug om jullie zaterdagavond weer compleet te maken. Ze trappen af met een Rockit open air after en er is speciaal voor jullie een line-up geselecteerd met de leukste artiesten van het festival. 6
Van zaterdag 17 juli tot en met vrijdag 23 juli is Nijmegen één grote feeststad. De Nijmeegse Vierdaagse dendert door de stad en dat betekent zeven dagen lang feest. Meer dan anderhalf miljoen bezoekers doen deze week de oudste stad van Nederland aan. Hiermee zijn de Vierdaagsefeesten het grootste meerdaagse stadsevenement van Europa. Op elke hoek van de straat staan diverse barretjes, op ieder plein staat een podium, er zijn veel optredens door de hele stad en overal is de toegang gratis. 31
Bla Bla
18 mei 2010
Op de aankomende Bla Bla clubavond in Studio 80 wordt het startsein gegeven voor een onvergetelijke mooie zomer. The The Martinez Brothers deze twee uitzonderlijk jonge, dope boys komen rechtstreeks uit de Bronx New York en gaan op Bla Bla een onvergetelijke underground house set weggeven. Ze vliegen inmiddels de hele wereld over en zijn zwaar populair zoals dat heet. Een set zoals ze die voor Bla Bla hebben voorbereid zal je niet snel nog eens van ze horen. En dat is vast één hele goede reden om hoe dan ook aanwezig te zijn. 6
De allergekste clubavond van Amsterdam is weer in het zicht. Bla Bla pakt dik uit met een line-up die zonder meer enige verwachting wederom dik zal overtreffen. 5
Bla Bla goes Dutch
17 maart 2010
Zaterdag 27 maart is het weer tijd voor de gekste clubavond van Amsterdam. In hartje centrum aan het Rembrandtplein vindt iedere laatste zaterdag van de maand Bla Bla plaats. Een avond vol goede muziek met reeds gevestigde artiesten maar ook de nieuwe talenten van het moment. Naast de altijd supergezellige sfeer, mede dankzij het publiek, kan er gezegd worden dat Bla Bla bovenal kwaliteit levert als het gaat om een avondje compleet uit je dak gaan.
Nog eventjes en dan is het eindelijk zover Rotzooii queensnight. De voorbereidingen draaien op volle toeren en er mag vanuit gegaan worden dat dit een unieke Rotzooii avond wordt. Evenals voorgaande edities wordt dit er weer eentje om nooit meer te vergeten. Rotzooii waagt zich op deze speciale en feestelijke editie aan een line up die niet te versmaden is. 3
Na een geslaagde verjaardag samen met Karotte gaan ze door; op naar de volgende drie jaar! En de eerste editie van die reeks wordt weer een hele mooie. 3
Het vijfjarig bestaan van Rotzooii afgelopen zaterdag was zeer geslaagd! Alle dj’s, maar vooral het publiek hebben er weer een te gek feestje van gemaakt. Jullie zijn weer geweldig bedankt daarvoor! Maar ze gaan gewoon door: de voorbereidingen voor queensnight zijn alweer in volle gang gezet en is inmiddels vaste prik op het Rotzooii-programma. 6
Rotzooii
2 februari 2010
De voorbereidingen voor Rotzooii lopen voorspoedig en de kaartverkoop loopt lekker door. De lasers, ledballen, ledstrips en extra geluid zijn besteld, het wordt wederom een mooi spektakel! Lockerboxen zijn aanwezig dus er is geen reden om onnodig kou te lijden onderweg! 11
Rotzooii
12 januari 2010
Rotzooii komt keihard terug en viert 6 februari haar vijfjarig bestaan in de WesterUnie met een knaller van een line up! Het is alweer een tijdje geleden maar het is het wachten dubbel en dwars waard geweest. S.E.Productions gaat er weer vol tegen aan met drie Rotzooii edities in het jaar 2010. Bij de eerste aftrap gaan we terug in de tijd met artiesten die vanaf het begin van het Rotzooii tijdperk een bijdrage hebben geleverd aan een aantal legendarische avonden. 17
Kerst is de tijd voor warmte en gezelligheid en om die overtollige Kerstpondjes er weer af te krijgen ga je op Tweede kerstdag weer flink los! Bla Bla brengt samen met de Kerstman een vol programma met te gekke dj’s en vertier. Studio 80 wordt weer volledig op zijn kop gezet. 7
Panorama gaat doorrrrr!
25 november 2009
Na twee zeer geslaagde edities voorgaande jaren heeft S.E.Productions besloten er weer volledig voor te gaan in het nieuwe jaar. Het leukste nieuwjaarsfeest is terug met nog meer gekkigheid dan in de voorgaande jaren. 1 januari wordt de prachtige en übergezellige locatie de Canvas op de 7e verdieping van het voormalige Volkskrantgebouw weer omgetoverd tot het platform voor Panorama. 5
Inmiddels alweer aangekomen bij release nummer 9 Bla Bla Playhouse! ep door Alex Niggemann en Superlounge met een iO rmx. Maar dit is niet het enige dat de dansvloer in lichterlaaie zal zetten. De lineup voor de komende Bla Bla editie zeker weten ook. Partypeople hou je hart vast want de organisatie is vereerd haar eindelijk eens in Studio 80 te mogen presenteren...... 7
Met het ADE nog vers in het katerkopje is het alweer tijd voor een nieuwe Bla Bla labelavond editie in het oude vertrouwde Studio 80. Na de vele bekende artiesten die de afgelopen week de revue passeerden. Heeft de organisatie van Bla Bla er hard aan gewerkt om weer een unieke selectie van artiesten te maken. 3
Allereerst excuses voor alle onduidelijkheid omtrent de Stubnitz. Zoals jullie misschien weten zijn er problemen met de vergunningen, iets waar externe organisaties uiteraard weinig aan kunnen doen. Daarom heeft Bla Bla besloten om de ADE special te verplaatsen naar een andere datum en een andere locatie. En wel 20 oktober in Studio 80. 7
De wolkbreuken van de afgelopen weken hebben waarschijnlijk velen van jullie getroffen en de intrede van een best wel vervroegde herfst bevestigd! Dit betekend dat het weer tijd is voor de warme, gezellige en intieme indoor feestjes. Binnen deze categorie feesten mag de steevaste, maandelijkse Bla Bla avond natuurlijk niet ontbreken. 4
Na de enorme teleurstelling en vergunningen rompslomp van vorig weekeinde heeft Mr Stubnitz besloten haar publiek een extra warm hart onder de riem te steken. Mr Stubnitz heeft nog nooit eerder voor zo een dilemma gestaan, wat zich heeft geuit in een hele nare situatie van onmacht. Mr Stubnitz moest hierdoor noodgedwongen ons publiek teleurstellen en de eerste Mr Stubnitz editie van dit jaar cancellen. 8
De laatste zaterdag van de maand is alweer in het zicht en het festival seizoen is nu officieel echt voorbij. Alle festivals dit jaar hebben het over het algemeen redelijk droog gehouden wat eigenlijk een uniek is te noemen voor dit koude kikkerlandje. De wolkbreuken van de afgelopen weken hebben waarschijnlijk velen van jullie getroffen en de intrede van een best wel vervroegde herfst is bevestigd! Dit betekend dat het weer tijd is voor de warme, gezellige en intieme indoor feestjes. Binnen deze categorie feesten mag de steevaste, maandelijkse Bla bla avond natuurlijk niet ontbreken. 1
25 juli is het weer tijd voor de maandelijkse editie van Bla bla Rockit Open Air After maar natuurlijk ook voor de o zo leuke festivals ‘A day at the park’ en ‘Rockit open air’. Ieder festivalseizoen voelt S.E.Productions zich verplicht om de trouwe festivalganger na een geweldige dag onderdak te bieden voor een verlenging van het gelukzalige festival gevoel. Dit doen zij middels een gezellig en intiem feestje met natuurlijk de beste artiesten en muziek van het moment of in dit geval van het festival. 2
27 juni is het weer tijd voor de maandelijkse editie van Bla Bla en natuurlijk het befaamde Awakenings festival. Inmiddels vaste prik, ieder jaar na Awakenings festival voelt S.E.Productions zich verplicht om de trouwe festival ganger na een geweldige dag onderdak te bieden voor een verlenging van het gelukzalige festivalgevoel. Dit doen zij middels een gezellig en intiem feestje met natuurlijk de beste artiesten en muziek van het moment. Dit jaar wederom een Bla Bla after @ Studio 80 de gezelligste club van Amsterdam. 4
Ja ja lieve trouwe, Bla bla aanhangers, de zomer zit er aan te komen en de lentekriebels borrelen hoog op bij Bla Bla. Naast de steevaste maandelijkse avond iedere laatste zaterdag van de maand in Studio 80, gaan de tracks op het Bla Bla label inmiddels de hele wereld over en worden ze gedraaid door vele grote artiesten. 4
Hier een nieuwe update wat betreft de voorbereidingen voor Rotzooii @ WesterUnie. Alles loopt op rolletjes en er wordt gewerkt aan een geweldige show. De artiesten kunnen niet wachten en hebben onwijs veel zin om zo een oer-Hollandse 'dance till you drop' feestdag van dichtbij mee te maken. De WesterUnie is natuurlijk een van de vetste rauwe locties van Amsterdam maar kaal is slechts maar kaal dus S.E.Productions heeft op deze speciale avond extra dik uitgepakt wat betreft licht en geluid. Want er moet natuurlijk wel geknald worden met zo een geweldige line-up! 4
Bla Bla timmert flink aan de weg. Naast hun maandelijkse avond in Studio 80 iedere laatste zaterdag van de maand loopt het Bla Bla label inmiddels ook lekker op rolletjes. Het is alweer tijd voor de vierde release van het label en ook dit is weer een te gekke dansvloer klapper. 1
S.E.Productions heeft maar weer eens het stof van het oer sterke concept Rotzooii geblazen. Koninginnennacht komt er weer aan, en zeg nou zelf. er is geen beter moment voor een Rotzooii party dan op deze uitgelezen dag die gecreëerd is om volledig los te gaan. De vooravond van de verjaardag van de koningin wordt ingeluid in een van de vetste underground locaties die Amsterdam rijk is namelijk de WesterUnie. De WesterUnie is een eeuwenoud pand die in een nieuw rauw jasje is gestoken. Er hebben inmiddels vele party’s plaats gevonden maar geen waren er zo leuk als Rotzooii vorig jaar met Karotte. De WesterUnie heeft sinds kort een nieuw geluidsysteem waardoor de diepe groovy sounds nu eindelijk tot zijn recht komen. 5
Het is weer tijd voor een knotsgekke combinatie tussen de twee concepten Bla Bla en Welcome to the future. Deze twee organisaties (S.E.Productions & WTTF) bieden altijd de beste artiesten van het moment op het gebied van minimal, house en techno en ze voelen zich als een vis in het water in Studio 80. Studio 80 de thuisbasis van Bla Bla en Welcome to the future staat garant voor sublieme Amsterdamse underground. 10
Ook zo uitgeblust door al je verplichtingen rond de feestdagen?!??! Hier weet Bla bla wel raad mee. De fijne warme dagen vol cadeaus, saaie familiebezoeken en teveel etentjes zijn amper achter de rug dus dat wordt dansen geblazen! Een dag na de kerst en een paar dagen verwijdert van het nieuwe jaar genoeg redenen om het nog eens goed van je slechte gewoontes te nemen voordat jullie je goede voornemens waar zullen moeten gaan maken. Dus kom en vier het bij een van de gezelligste party’s met de dikste artiesten van het moment. Bla bla in de Studio 80 zet 27 december de boel weer volledig op stelten. 2
Panorama
15 september 2008
S.E.Productions bezocht deze locatie en was direct verkocht. Canvas heeft echt een hele chille uitstraling en er hangt een onwijs relaxte vibe, en zo ziet de organisatie het concept ook helemaal voor zich. Panorama op zondag wordt na genieten van een leuke zaterdagavond met elkaar onder het genot van een drankje, een buffet met lekker eten, verzorgd door de Canvas tegen een kleine prijs en met natuurlijk goede muziek. Er is genoeg zitruimte om te chillen en van het uitzicht te genieten maar er is ook een relaxte dansvloer om je laatste weekend energie op los te laten. 4
De laatste zaterdag van de maand is al in het zicht en dus is het weer tijd voor een heerlijke Bla Bla party.Deze zaterdag staat in het teken van het na zomeren met wederom hele dikke artiesten. Na een succesvolle vorige editie is het fijn om te zien hoe langzaam steeds meer mensen getroffen worden door het Bla Bla dans je poten uit je lijf virus. Dus speciaal voor iedereen die zich wel eens uit met de woorden Bla Bla weer een hele fijne line up waar men je voetjes op warm kan draaien. En voor de mensen die zich over dag nog met andere dingen gaan vermaken. Dit is een mooie gelegenheid om door te gaan! 7
De laatste Rotzooii op de m.s Stubnitz was een zeer geslaagde editie wij willen jullie dan ook allen bedanken voor deze gezelligheid. Dit doen we d.m.v een speciale “one change only” actie voor de trouwe Rotzooii ganger en dit is iets wat je niet wilt missen. Rotzooii geeft namelijk een week lang 2 kaartjes voor de prijs van 1 weg bij Outland records op de Zeedijk in Amsterdam deze actie loopt tot 26 november dus wees er snel bij! 12
The Stubnitz returns
19 augustus 2007
Na bijna een jaar van afwezigheid komt de MS Stubnitz weer terug naar Amsterdam voor een periode van 4 maanden. Iedereen die er vorig jaar bij is geweest weet dat de Stubnitz met z'n unieke undergroundsfeer een echte toevoeging is aan ’t Amsterdamse nachtleven. 31
29 April is het dan eindelijk zover, dé Koninginnenacht Knaller in de Central Studios! In één van de mooiste locaties in Nederland met een mooie en warme uitstraling. Het belooft dé Koninginnenacht van dit decennium te worden! 14
Op zaterdag 22 april nodigt FCA-Music de Amsterdamse organisatie Rotzooii uit om samen onder de noemer Rockit invites Rotzooii een avond in te vullen in de Winkel van Sinkel. En om maar met de deur in huis te vallen: op deze avond is de uit Amerika afkomstige Jay Haze voor het eerst live te bewonderen! 3