Nee ik praat liever over mooie vrouwen, lekker wijf klinkt zo respectloos
jessica is zo gruwlijk dom...
Tjah blond
Vind vaak vrouwen met donkerder haar mooier lijkt wat intelligenter
Meeste jongens denken daar anders over volgens mij
die onderste foto daar kijkt ze zo super-Amerikaans..
ze is een beetje erg dom...
Ik heb idd ook 't gevoel dat ze anders wil lijken als ze is..
dus nadenken hoefde dat meisje ook niet...is eerder luiheid dan domheid...gewoon niet zelf willen nadenken omdat het, voordat ze ging samenwonen, eigenlijk nooit hoefde...
Je mag zeggen wat je wilt, maar je zet je zelf een beetje voor lul als jij zegt dat Jessica niet mooi vind. Dan vind je jezelf ook niet mooi volgens mij of zie ik dat verkeerd?
haar domheid maakt haar niet leuk en lekker?!...mwah er is niks bijzonders aan niks extra's,en dat is toch waarom je graag naar een bekende chick kijkt,omdat je ze niet zo snel op de hoek van straat ziet,dus wat betreft bekende chicks kijk ik liever naar andere
en wat zit iedereen toch te zeiken over jessica's inteligentie
WORDT DAT GEVRAAGD?!?
ow ja...ken je haar persoonlijk?
weet je hoe ze is achter de schermen?
die dommigheid van haar is ook alleen maar voor de kijkcijfers en dat is dus echt wel slim
Ik heb liever dr man
Ja ik ook!!
Hij is wel te lekker voor Haar!!!
En wat vinden we van haar zusje?
Mooie vrouw wel maar ik vind haar benen in die nieuwe clip toch tegenvallen. Beetje O benen lijkt wel.
die vind ik super gemaakt
eg zo'n "kijk mij een echte rock-b*tch zijn" additude...
ze heb ook zo'n programmaatje bij mtv
eerst hoog en laag springen dat ze het super not-done vind dat haar zus het doet en dan wel zelf doen voor de release van je eigen (slechtgemaakte!!) ceedeetje
...en qua inhoud stelt ze echt nix voor en ze kan niet eens zingen
daar is ze al twee keer pobliekelijk op betrapt
met saturday night life (live uitzending nog wel!!) en voor een american football wedstrijd...ff het volkslied zingen op de middenstip voor miljoenen mensen (in het stadion en natuurlijk voor de teevee...ook live!!)
zij is echt het klasieke gevalletje "mn zus is beroemd...dus dat wil ik ook"
jessica vind ik een stuk echter en leuker dan dat neppe zusje van dr
vertel mij....als ze zo dom is....waarom is ze dan zo rijk en beroemd??
ze maakt misschien domme opmerkingen (op tv), maar dat heeft iedereen wel eens
gaat jullie eigen ego omhoog ofzo als je zegt dat ze dom is terwijl dat helemaal niet zo is?
Haar uiterlijk is zo gemaakt en standaard als het maar kan.. blond haar, lekker kontje en mooie voorgevel.. spannend joh.. en ow ja.. niet te vergeten het iq van een kapotte baksteen. Dat wijf is echt nog te dom om te schijten..
als zij echt een beetje hersens had ze die nieuwe clip niet eens gedaan.dus ze wil nog steeds worden gezien als lustobject...wat het niet echt meer orgineel maakt...inmiddels wordt in elke clip wel chicks gekozen om een een liedje te zingen of om te figureren als lustobject.
wat haar dus een "relatief" goedkope sloerie maakt
vertel mij....als ze zo dom is....waarom is ze dan zo rijk en beroemd??
weet je wat "tussen haakjes" betekenen?
ze maakt misschien domme opmerkingen (op tv), maar dat heeft iedereen wel eens
ik kan gewoon niet tegen kortzichtige opmerkingen
maar hoe dom ze wel niet is?
jaha...er word gevraagd hier om de mening wie haar mooi vind..en ik ben een van de weinige die dat niet vind..en als je je mening geeft zijn sommige ook nog op hun tenen getrapt..terwijl er word gevraagd naar een mening er zijn ders ook die niks aan haar vinden en der gewoon een dom irritant wijf vinden..
Open dan nogh mahr een topic met : wat vind je van Jessica Simpson zonder een foto-bewerking..
Ik heb liever dr man
ik ook..
Idd,, had der mahr eens moeten zien in der programma.. lieten ze foto's zien van der hoe ze der in het egt uit zag.. zonder foto0-bewerking,, **whehe zag er nii uit..! Open dan nogh mahr een topic met : wat vind je van Jessica Simpson zonder een foto-bewerking
![[img width=500 height=250]http://www.battlehype.com/content/no_makeup/jessica_simpson.jpg[/img]](http://www.battlehype.com/content/no_makeup/jessica_simpson.jpg)
maar het is toch iets anders..dan als ze opgemaakt is..maar dat is nu algemeen bekend he
Ze is gewoon een mooie meid, klaar.
dat is jou mening..daar zijn we het niet allemaal mee eens..mensen niet je mening opdringen..
tanne doe je daar geen moeite voor ..hadden ze dit topic maar niet moeten openen..klaar
nee seieus..ik kan echt niet tegen zulke zeikende vrouwen. geef mij mar carmen electra
ik vind dr te mager. Elke clip die jevan dr ziet is ze weer afgevallen. Geef mij maar een echte vrouw, geen meisje
Jessica is lekker in haar bikini van dr nieuwe clip
een mooie meid is ze sowieso toch al, daarvoor hoeft ze eg niet in d'r bikini los te gaan op een auto alsof het zware porno is
Helemaal mee eens.. Domme clip
maar de clip moet juist sexy zijn, ze moet haar lekkere lijf showen...zo is showbiss...bijna in alle clips tegenwoordig zie je halfnaakte vrouwen...t hoort er gewoon bij
en die clip van miss simpson is misschien sexy...maar voor trashy
Ben benieuwd wat jullie van Jessica Simpson vinden..
Ik vind 't echt een hééééle mooie vrouw!
alicia keys,
bijna in alle clips tegenwoordig zie je halfnaakte vrouwen...t hoort er gewoon bij..jammer dat ze vaak halfnaakte mannen vergeten...er zijn ook vrouwen die clips kijken
het gaat tegenwoordig ook niet meer om de muziek..zoals whitney houston en celine supermooie stem en die zijn ook ver gekomen..zonder wat hoeretig rond te trippelen in een clip..ze pleuren er nu gewoon halfnaakte wijven in met een dikke laag makeup en dat is dan de muziek nou geef mij maar celintje..
Helemaal mee eens.. Domme clip
Die clip hoort bij haar rol in 'The Dukes of Hazzard' daarin speelt ze het sexy nichtje.
In die film loopt ze er precies zo bij...
die bobo's moeten nou toch wel inzien dat dit geen enkel nut meer heeft in elke clip maar een mokkel te plaatsen en dat die mokkel de plaat wel verkoopt
Haha, wat lief![]()
Britney is kut!
dr zullen er wel meer met me eens zijn hoor! Ksnap alleen niet waarom je tegen die Jessica muts opkijkt. Die MTV prog van haar en haar boyfriend laat toch al zien dat t een gewoon een meid is die met makeup etc er leuk ken uitzien. ze heeft wel een mooi figuur ja, maar ze heeft ook alle tijd om daar 100 % aan te werken toch?
k kijk niet tegen haar op, vind dr een mooie vrouw! Vind ik van genoeg mensen, waar ik ook niet tegenop kijk.
Jammer dat ze niet zo heel erg slim is...
jammer dat ze vaak halfnaakte mannen vergeten...er zijn ook vrouwen die clips kijken
Wie ik trouwens echt nr one vindt is Ali Landry.http://www.alilandry.info/picsall.html. Met
zij was getrouwd met mario lopez
ze mag dan wel mooi zijn maar ze is ook heel erg dom...
hoe noem je een wasmachine dan????
Erg knap maar die is nog dommer dan et achterste van een varken haha
Ik vind haar echt super leuk! Ze is heel mooi, grappig en een flapuit (en als je een flapuit bent dan zeg je wel is wat stoms) maar dom is ze echt niet hoor. Ze worden urenlang gefilmd en daar halen ze momenten uit. Om leuke tv te maken anders krijgen ze geen kijkcijfers. De mensen die denken dat ze zo stom is als een achtereind van een varken, hebben zelf een bord voor hun kop.
Vrouwen beoordelen mooie vrouwen (vooral als ze er zelf absoluut niet aan kunnen tippen) misschien graag als superdom?
en ze lijkt me niet de slimste
Dus dom? neh
Ah zo dom is ze nu ook weer niet Ze heeft tv show's, film's en weet ik veel wat nog meer producten.
En ze is er nog stinkend rijk door geworden ook. Dus dom? neh
zo mooi is ze niet eens.
en de formule blond haar en een lekker lichaam is vandaag de dag absoluut geen garantie om het te maken.
wie geld heb kan,dan kan iedereen zon lichaam hebben.
ze heb geen klasse.na haar laatste clip vind ik het maar een goedkope sloerie.
top 3 walgelijke celebs
1. britney spears
2. jessica simpson
3. paris hilton
zo mooi is ze niet eens.
en de formule blond haar en een lekker lichaam is vandaag de dag absoluut geen garantie om het te maken.
wie geld heb kan,dan kan iedereen zon lichaam hebben.
ze heb geen klasse.na haar laatste clip vind ik het maar een goedkope sloerie.
top 3 walgelijke celebs
1. britney spears
2. jessica simpson
3. paris hilton
Haar domheid maakt haar lelijk en oninteressant
Ik vind dr lelijk en dom.
Vorige keer zat ze een blikje tonijn te eten. Zegt ze tegen Nick: is het Kip of vis? Ja zegt ze dan ook nog: Ik WEET dat het tonijn is maar is het nu kip of vis?
Hoe dom...
ze heeft een lichaan die die iedereen kan hebben zolangs je maar geld heb en famous bent...
Uitspraak van Nerds gone wild! op woensdag 21 september 2005 om 23:36:
zo mooi is ze niet eens.
en de formule blond haar en een lekker lichaam is vandaag de dag absoluut geen garantie om het te maken.
wie geld heb kan,dan kan iedereen zon lichaam hebben.
ze heb geen klasse.na haar laatste clip vind ik het maar een goedkope sloerie.
top 3 walgelijke celebs
1. britney spears
2. jessica simpson
3. paris hilton
haha
ze heeft wel een mooi symmetrisch koppie en een strak lichaam, maar echt absoluut geen klasse of stijl. en dan komt ze op tv ook nog eens over als een verwend texaans nest zonder herseninhoud. nope,
Super wijfie, Snap niet waarom mensen haar arro noemen. Ze zegt iets voor ze erover nadenkt idd. SO WHAT? Dat zorgt voor grappige momenten. Dom, ach de een heeft een scheve neus de ander een te hoge voorhoofd en weer een ander is niet de slimste. Zelf kan ik ook niet koken... Jee wat ben ik dom... Ze is tenminste geen Brit of Paris.
Persoonlijk denk ik dat ze het expres doet waardoor haar progamma een hit wordt waardoor ze uiteindelijk toch best een slimme vrouw is!
GO JES!
Dom, ach de een heeft een scheve neus de ander een te hoge voorhoofd en weer een ander is niet de slimste.
ik vind dat al die mensen die zeggen dat dat geen mooie vrouw is de bril eens moeten opzetten ...of voel ik tog een vleugje jaloezie..ontevredenheid over je eigen uiterlijk misschien...?? come on face it.. she is a gorgeous women.!!
ik vind dat al die mensen die zeggen dat dat geen mooie vrouw is de bril eens moeten opzetten ...of voel ik tog een vleugje jaloezie..ontevredenheid over je eigen uiterlijk misschien...?? come on face it.. she is a gorgeous women.!!
en dat ze af en toe lekker droog uit de hoek komt .. tja nobody's compleetly perfect..
ik vind haar niks
vooral die clip van the dukes of hazzard vind ik kansloos, en dan maar zeggen dat ze niet zoals britney en christina is die volgens haar te weinig dragen in hun clips
She`s got the looks but not the brains!!