Partyflock
 
here
Loveland FestivalSloterparkzaterdag 8 augustus 2026
Loveland FestivalSloterparkzondag 9 augustus 2026
Loveland Festival
georganiseerd door Site

Sloterpark (buiten) op de kaart
President Allendelaan 3
Amsterdam
Nederland🇳🇱
house × 35, techno × 28, tech house × 14, electro × 13, minimal × 8, club × 5, progressive trance × 4, deep house × 3

Tickets & prijs Loveland Festival

Voorverkoop:€ 55,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Meeting
Er was een meeting, om 23:00, met 1 bezoeker.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslag
Door YvonnY (679).

Stemresultaat: goed

geweldig8216%
zeer goed16432%
goed16231%
ok5210%
voldoende234%
onvoldoende204%
slecht41%
zeer slecht51%
waardeloos71%

Line-up Loveland Festival

1Fire City
🇺🇸 techno
🇬🇧 techno, house
🇮🇷 🇺🇸 techno, house
🇮🇹 techno
🇫🇷 house
🇩🇪 🇬🇧 techno
2Rise City
🇸🇪 techno, house
house, techno
🇧🇷
🇩🇪 techno
house, techno
🇺🇸 techno, house
3Underground City
🇩🇪 house, techno
· live 🇸🇪 techno
🇩🇪 house, techno
🇩🇪 techno
· live 🇨🇦 🇩🇪 house, techno, downtempo
🇬🇧
🇩🇪
4T-dansant City
🇸🇪 house
house, trance
🇬🇧 disco, house
house
house, trance
5House City
🇧🇦 house, trance
· live 🇺🇸
house, latin
house, pop
house, techno
6Beach City
· live techno, disco
hip hop
house, disco
· live house, disco
house, techno, disco
🇧🇪 house, retro
techno, hip hop
7Nest Village
· live house, techno
house, techno
· live techno
house, techno
house, techno
house
8Cube Village
house, techno
urban, r&b
house, urban
house, urban, disco
house, techno
9House Karaoke
house, techno, trance, disco, hip hop, latin
house, techno, downtempo, disco

Nieuws

Over drie weken barst het los. Voor het zesde opeenvolgende jaar wordt Loveland Festival in het Sloterpark te Amsterdam gehouden. Met dj's als Sven Väth, Marco Carola, Dubfire, Axwell, Fedde le Grand, Sander Kleinenberg en vele anderen belooft het een topeditie te worden. Een maand geleden heeft Loveland haar kaarten tijdelijk verlaagd naar 55 euro. Dit heeft voor een ware run op tickets gezorgd. De laatste 55 euro tickets zijn nu nog te koop maar zullen spoedig uitverkocht zijn. 13
Sasha, Sander Kleinenberg, Felix da Housecat, Kevin Saunderson en Eric Prydz, het is slechts een kleine selectie artiesten die afgelopen jaren op de bühne stonden bij een Loveland evenement. Bijzondere sets van artiesten die je in Nederland nou niet bepaald dagelijks tegen het lijf loopt. Kon je er die ene keer niet bij zijn? Dan is de nieuwe Loveland Legacy Player voor jou de uitkomst! 5
In het kader van de bezuinigingen verhoogde de overheid eerder dit jaar de BTW op theater- en concertkaartjes van 6% naar 19%. In reactie hierop spande Loveland samen met meerdere organisaties uit de evenementenwereld een rechtszaak aan tegen de overheid. 54
Op zaterdag 13 augustus vindt in het Sloterpark te Amsterdam de zesde editie van Loveland Festival plaats. Nadat onlangs de volledige programmering van het festival - met artiesten als Sven Väth, Marco Carola, Gui Boratto, Fedde le Grand en Axwell – bekendgemaakt werd, is vandaag de officiële website van het festival live gegaan. 4
Dit jaar waait er een frisse wind door het Loveland Festival. Loveland is Under Construction en roept iedereen op om mee te denken in hoe het festival eruit moet komen te zien. Iedereen die mee wil stemmen over onderwerpen, zoals welke artiest er moet afsluiten, kan meehelpen het festival op te bouwen. 28
Er zijn vergevorderde plannen van het kabinet om de BTW op de podiumkunsten per 1 januari te verhogen van 6% naar 19% waardoor ook de ticketprijzen voor dance evenementen fors zullen stijgen. Loveland heeft om deze reden besloten de kaartverkoop alvast te starten voor haar evenementen in 2011, zodat bezoekers nog kunnen profitren van het huidige BTW tarief. 18

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
TK: (gesloten) Loveland kaartje €35 tickets1
GZ: (gesloten) Vervoer vanuit Rotterdam eo richting LOVELAND en terug. buscar12
TK: (gesloten) 2 x kaartjes Loveland tickets1
TK: LoveLand Festival tickets2
TK: (gesloten) Loveland festival 2 kaarten voor 80 euro tickets4
TK: (gesloten) Loveland tickets1

872 opmerkingen

Waarschuw beheerder
+1
donateur
Uitspraak van Robbedouche op zondag 14 augustus 2011 om 16:25:
k voorspel ook, volgend jaar failliet.


Ja en Dance Valley ook,het is gewoon zo er komen steeds meer feesten,en de concurrentie word groter,daarbij merk ik ook dat hardere stijlen veel bekender worden en ook sneller uitverkocht raken. en ja het is gewoon vaak kutweer,en dat houd mensen ook tegen om te gaan..

Mja goed op naar Decibel en Mysteryland,die hebben me nooit teleurgesteld (L) nu alleen het weer nog
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van a,j,t, op zondag 14 augustus 2011 om 14:32:
Fucking hell, jij hebt echt niks te doen zeker? Voor iedereen, Ga fucking hell naar een festival en maak er wat van, en ga niet de jury uithangen! potdomme!


LOL. Waarom denk je dat dingen verbeteren op festivals? Omdat dit soort posts met ervaringen gelezen en gebruikt worden om van te leren. Althans, als het een organisatie is die wil verbeteren iig.

En nee dan heb ik t niet over t weer. Dat is gewoon dikke pech natuurlijk....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Bekkie op zondag 14 augustus 2011 om 15:54:
Die mensen die gaan zeiken over het weer en de modder.... Het weerbericht was al een week bekend, kleed je er dan op, laarzen en poncho aan en je hebt een prima dag! Volop Genoten!


Idd...vorige week bij dance valley ook al van die mensen..die riepen bleh ik word vies...hallo je weet toch wat voor weer het wordt..ga dan lekker achter je geraniums zitten...Eerlijkhiedhalve hoop ik uiteraard na een aantal regenfestivals nu a.s. zaterdag wel een zonnige te mogen beleven..;-)
 
Waarschuw beheerder
Eerste keer loveland...... LAATSTE keer loveland!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 14 augustus 2011 om 16:29:
zwembaddrijvers.


dat was echt geweldig, het ging helemaal tekeer, en je moest je gewoon aan elkaar vasthouden, want schudden dat het deed, maar ik vond dit echt zooooo top!!!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 14 augustus 2011 om 17:07:
dat was echt geweldig, het ging helemaal tekeer, en je moest je gewoon aan elkaar vasthouden, want schudden dat het deed


Als ik me de hele dag aan jou had vastgehouden, was het misschien wel leuk geworden! ;-)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M.aaike op zondag 14 augustus 2011 om 16:32:
hardere stijlen


sowieso beter!! ook qua sfeer!!

zaterdag heeeerlijk knallen :bounce:
lkkr zonnetje dr bij!!!

zin in
Uitspraak van M.aaike op zondag 14 augustus 2011 om 16:32:
Decibel


Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Leppilampi op zondag 14 augustus 2011 om 17:24:
ardere stijlen

sowieso beter!! ook qua sfeer!!


Ja vind ik ook :$ de sfeer en muziek vind ik gewoon beter,ik vond dit echt tegenvallen,maar bijv Crazyland de house vind ik weer mega geweldig! Maargoed hardstyle is gewoon mijn favo (L) keihard knallen :D maar af en toe house is ook wel lekker,alleen af en toe is het voor mij echt te soft :P

Nouja goed op naar decibel :D stamperdestamp :bounce:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
+3
Ik begrijp geen zak van de klagende en scheldende mensen hier.

Er is bizar veel concurrentie, elk weekend wel weer 2 of 3 festivals waar je uit kunt kiezen. De kaartjes van de grootste festivals liggen allemaal in dezelfde prijsklasse. En welke organisatie is de bezoeker met verlaging tegemoet gekomen?
De toiletten waren een muntje, poehpoeh.. Een hele dag onbeperkt gebruik maken van hele fatsoenlijke toiletten ipv smerige dixies. En 2 ingangen ook top. En gescheiden man/vrouw, ook perfect!

Het weer, tsja. Elk festival ben ik dit jaar verregend. Maar er was hier wel gezorgd voor fijne plaatsen met overdekking.
Het is het een of het ander. (zie ADATP) Tenten en overdekking plaatsen gebeurt met vrachtwagens die er voor zorgen dat het terrein al drassig is voor het feest begint. En dat er dan nog veel meer regen naar beneden komt waardoor je tot 20 cm in de modder zakt....

Ik heb wel de gratis poncho's gemist, maar die waren er wel vertelden vrienden. Maar ik heb er zelf een gekocht. Voor teveel geld ;)

Eenrichtingsverkeer is nodig op zulke smalle paden. Ik heb ook 2x moeten wachten omdat ik werd tegengehouden op een pad wat wel 2 richtingen op ging. Maar geen ongeregeldheden gezien. Iedereen was geduldig en de irritante lui die teveel op hadden werden idd door de beveiligers terecht gewezen. Op veel indoorfeesten maken ze ook gebruik van richtingen als de paden logistiek niet anders toelaten.

Ook vond ik de medewerkers allemaal erg behulpzaam. De dame die me fouilleerde was vriendelijk en zelfs de strengen beveiligers wensten me een fijne dag bij binnenkomst. En ik mocht samen met een EHBO man en een beveliger bij de ingang door 3 poortjes naar buiten om een vriendin te helpen met het eticket op haar blackberry, terwijl ik al een uur binnen was.

Het barpersoneel is op elk festival hetzelfde verhaal. Ingehuurd en niet de snuggerste. Don't complain, overal hetzelfde.

Mensen worden steeds kritischer, ik ook na 12 jaar feesten. Maar dat is hier duidelijk te merken zeg..
Wtf roepen dat de organisatie lekker failliet moet gaan?
Als de zon had geschenen en je niet met modder tot je oksels thuis was gekomen, had je het zeker weten heerlijk naar je zin gehad. De organisatie leest opbouwende kritiek en doet daar wat mee, maar met dit soort opmerkingen verdien je het geeneens om volgend jaar naar Loveland te komen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Zo, de LoveLand-blubber wordt nu van mijn schoenen en kleren gewassen door de wasmachine... Heb zowaar net in D E Z O N gezeten (bijna een niet meer te begrijpen woord). De zon is er meestal de dag erna....

De muziek was goed. Vond de line-up ok en heb me (in de tent) heerlijk gevoeld.
Maar toch... Het "LOVEland"-karakter dat bij de entree al straalde door bloemen om een bepaalde boodschap uit te dragen, werd ook voor mij redelijk bruut verstoord door de wijze waarop een naar mijn idee te voorspellen situatie bij de absurd smalle doorgang met bruut geweld neergeslagen werd. Het praktisch knock-out slaan van een bezoeker door meerdere bewakers, zonder enige vorm van communicatie of geruststelling is - zeker op een LOVE - festival - not done.

Het voorval was mede bepalend voor de verdere sfeer in ons groepje. Uiteraard versterkt door de regen.

Eea werd weer een beetje gecompenseerd door mijn ex vriendinnetje die ik onverwacht in de mensenmassa tegen het lijf liep, en ze haar hoofd op mijn schouder legde en vertelde dat ze zielsveel van me houdt.... Sommige dingen zal ik nooit begrijpen.....

Toch nog LOVE tussen de buien door....
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Leppilampi op zondag 14 augustus 2011 om 17:24:
hardere stijlen

sowieso beter!! ook qua sfeer!!

zaterdag heeeerlijk knallen :bounce:
lkkr zonnetje dr bij!!!

zin in


Yesyes...is niet te vergelijken met gister:P wat een dood zooitje...
Waarschuw beheerder
Ook voor het eerst geweest en waarschijnlijk ook de laatste keer. Ik zeg "waarschijnlijk" omdat het volgend jaar dus echt van het weer afhangt voor MIJ. Had mij goed gekleed voor het weer,poncho en laarzen,maar toch is het niet prettig om zo te moeten feesten. Ondanks dat men hier steeds zegt dat jezelf het feestje moet maken. Was zeer blij toen we de House Tent vonden en daar de rest van de tijd doorgebracht hebben. Dj's(Gregor Salto,Sidney Samson,SJ & RM) waren goed en genoeg ruimte,wel ontzettend warm,maar gelukkig mijn waaier bij de hand. En ik had ook meer tenten verwacht,te weinig research gedaan ;-) My Bad!!!

Wat betreft de WC's: wij hadden al muntjes gehaald,dus konden we praktisch meteen door. Maar de binnenkomers die hoge nood hadden,kwamen dan na lang wachten wel voor een verrassing te staan. Ze waren ook schoon en het feit dat je nu ook kon doorspoelen...pfff....wat een verademing. Letterlijk,want niet meer die schijtlucht die er soms hangt in de dixie's.
Maar wanneer dan blijkt dat het GRATIS is aan de House kant,vind ik dat wel wat minder. Muntje kon dan ergens anders aan besteed worden.

De modder na afloop ook wat minder,bijna mijn laars kwijt,maar was bij Dancevalley ook zo. Alleen ging nu het uitrijden wel VEEL sneller.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ManOnTheRun op zondag 14 augustus 2011 om 18:05:
Eea werd weer een beetje gecompenseerd door mijn ex vriendinnetje die haar hoofd op mijn schouder legde en vertelde dat ze zielsveel van me houdt.... Sommige dingen zal ik nooit begrijpen.....

Toch nog LOVE tussen de buien door....


Wat mooi :-)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van watcho op zondag 14 augustus 2011 om 15:42:
Op de meeste buitenfeesten delen ze de poncho's uit bij regen...hier moest je er 1 kopen.


nee hoor wij deelde ze gratis uit achter de bar ;)
 
Waarschuw beheerder
Heb me gisteren prima vermaakt, voornamelijk bij Rice City. De regen en de modder interesseerden me persoonlijk geen ruk, genoot er zelfs van. Muziek was prima, chill publiek, volgend jaar zeker weer!
 
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Esther :cheer: op zondag 14 augustus 2011 om 18:30:
nee hoor wij deelde ze gratis uit achter de bar


Haha klopt, kwam ik alleen net 5 minuten te laat achter (had er net 12 gekocht). Ach ja, kreeg er wel 11 stralende gezichten voor terug.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 14 augustus 2011 om 18:44:
kwam ik alleen net 5 minuten te laat achter


Is toch ook "vreemd" eigenlijk.... Of waren de "koop"-modellen uitgevoerd met ingebouwde ruitewissers?
Waarschuw beheerder
Zet je topdj's om 11.00,gooi je de deuren om 11.45 open.Effe het hele terrein over ,sta
je om 12.10 bij roog.Een beetje jammer.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edwin Collins [DJ Energy] op zondag 14 augustus 2011 om 13:30:
Ach wat geeft een beetje blubber en overactieve security nou als je het drama in Indiana er mee vergelijkt. Dan maar vieze kleding toch!?


ik geloof dat jij het niet helemaal begrijpt securitie is er voor de veiligheid van de mensen en niet om de gasten in elkaar te timmeren met grote overmacht en dat terwijl die jongen helemaal niets deed misschien moet het jou ff overkomen !!dan praat je wel anders tenminste als je dat lukt dan
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 14 augustus 2011 om 15:10:
ik heb HI van KPN en ook geen bereik nou dat gebeurt echt nooit.....


nee klopt wij hebben ook kpn eigenlijk overal wel bereik maar dit keer niet is lastig
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MICHEL V op zondag 14 augustus 2011 om 20:04:
ik geloof dat jij het niet helemaal begrijpt securitie is er voor de veiligheid van de mensen en niet om de gasten in elkaar te timmeren met grote overmacht en dat terwijl die jongen helemaal niets deed misschien moet het jou ff overkomen !!dan praat je wel anders tenminste als je dat lukt dan


Inderdaad we steken je huis eens in brand en we zeggen daarna dat je niet moet zeuren want wat er in Indiana is gebeurd is pas erg!
Waarschuw beheerder
ondanks regen .super dag gehad!
Waarschuw beheerder
-1
loveland = Nooit meer! (over de regen praat ik niet)

Binnenkomst viel mee vrij laat 16:30 . aardige ouwe man als beveiliger. Maar voor het terein liepen me daar toch een stel V-tjes rond.
Werd ff wat via de buitenkant naar binnengebracht. Later op de dag zag ik nog 3 gasten over het hek heen komen. (lekker idee dat ik 55,00 betaal)
Beveiligers klote. WC 1 muntje uur later staat er niemand om te controleren. Gescheiden WC ik zag zelf het nut er niet van in maar, me vriendin vond erg fijn.

Rise erg leuk en knus onder het tentje dat was prima. secret cinema top!
Fire stage wat the hell is er gebeurt wie verzint zoiets. een kraan okey maar zo een plastic draak over het podium laten gaan kom op zeg!
Vervolgens zag ik nog twee kinderen aan een touw hangen en zielige tasjes uit delen! Echt trieste wat ik heb mee gemaakt. (bij de house stage kan dat prima)
Sven Vath on geintreseerd staan draaien. Platen keuzes van niks! Was meer druk met de mensen achter hem dan het publiek. En waarom gooit hij die schuif telkens dicht? stuk of 5 keer?
Laat hem volgende keer ff lekker in duitsland met ze 5uur sette waar iedereen hem aan bid. sven = exit.
Na dubfire ging de boel plat!
Parkeren 10 euro prima! maar niet als je ook naast het terein had kunnen parkeren dat was gratis.
MC's zelfde verhaal als altijd. Gewoon stoppen want dat gejow jow hoeft niet meer. (ff roepen wie er begint prima verder mond houden en van dat podium verdwijnen)
Munten machines perfect! Alleen was het apparaat kapot? Kwamen maar zo weinig munten uit.
Poncho's waar waren ze? Gelukkig een paar mee genomen. Loveland geven jullie er weer een paar aan WTTF. Is natuurlijk niet de bedoeling dat ik met poncho van een ander festival ga lopen.
Publiek dat kan je verwachten op zo een feest. Geboekte DJ's Hoge klasse! Dat zie je zelden.
Programmering van de techno stages laat ik maar achterwegen.
Volgend jaar gun ik een ander festival me geld. misschien met iets minder grote namen maar met een beter gevoel.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van MICHEL V op zondag 14 augustus 2011 om 20:04:
Ach wat geeft een beetje blubber en overactieve security nou als je het drama in Indiana er mee vergelijkt. Dan maar vieze kleding toch!?

ik geloof dat jij het niet helemaal begrijpt securitie is er voor de veiligheid van de mensen en niet om de gasten in elkaar te timmeren met grote overmacht en dat terwijl die jongen helemaal niets deed misschien moet het jou ff overkomen !!dan praat je wel anders tenminste als je dat lukt dan


Het gebeurd veel vaker hoor,laatst toch ook op Nightmare,die jongen werd ook in elkaar getimmert door paar beveiligers,is toen ook in de media geweest en die beveiligers zijn toen ook aangeklaagd.. Maar als je sommige beveiligers al ziet kijken met die agressieve blikken,die kicken er gewoon op om mensen te slaan
Waarschuw beheerder
Weet iemand waar o.a foto's komen te staan? Ik had een fotograaf die zei dat het op amsterdam......nl stond. iemand een idee? Thnxxx
Waarschuw beheerder
+2
Wat een stelletje zeikerds zijn jullie... Volgende keer lekker thuis blijven... Veel leuker!! Of lekker met zijn allen ergens anders heen gaan... Hebben wij weer meer ruimte!!! Heb een topdag gehad en van alle ellende die hierboven beschreven staat helemaal niets gemerkt :-)...
Waarschuw beheerder
:-)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van richa op zondag 14 augustus 2011 om 20:11:
Inderdaad we steken je huis eens in brand en we zeggen daarna dat je niet moet zeuren want wat er in Indiana is gebeurd is pas erg!


HAHA lekker droog!