Partyflock
 
here

Electronic Family

foto's
album,245 · geweldig · ical
Electronic Family
georganiseerd door

Amsterdamse Bos (buiten) op de kaart Site
Bosbaanweg 5
Amstelveen
Nederland🇳🇱
trance × 23

Tickets & prijs Electronic Family

Voorverkoop:€ 49,50
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslagen
Door D2W (628), groove (254).

Stemresultaat: geweldig

geweldig37952%
zeer goed21930%
goed8912%
ok203%
voldoende91%
onvoldoende41%
slecht2
zeer slecht0
waardeloos1

Line-up Electronic Family

1Family Stage
za 11:00 - 13:00:  🇩🇪 trance
za 13:00 - 14:30:  🇪🇬 trance
za 14:30 - 16:00:  🇺🇸 trance
 Josh Gabriel
za 16:00 - 17:40:  🇬🇧 🇺🇸 trance
za 17:40 - 19:20:  🇩🇪 🇺🇸 techno, trance
za 19:20 - 21:00:  house, trance
za 21:00 - 23:00:  trance
  · MC 🇵🇰 trance, house, psy
2A State Of Trance
za 11:00 - 13:00:  house, trance
za 13:00 - 13:45:  house, trance
za 13:45 - 15:15:  house, trance
za 15:15 - 16:45:  trance
  trance
 Benno de Goeij
za 16:45 - 17:15:  trance
  🇩🇪 🇺🇸 techno, trance
za 17:15 - 17:45:  trance
  house, trance
za 17:45 - 18:15:  trance
  🇬🇧 🇺🇸 trance
za 18:15 - 19:45:  🇬🇧 trance
za 19:45 - 21:15:  🇩🇪 trance
za 21:15 - 22:45:  trance
3Space Stage
za 11:00 - 13:30:  🇪🇸 house
za 13:30 - 16:00:  🇩🇪 trance, house, psy
za 16:00 - 18:30:  🇪🇸 downtempo, techno, psy
za 18:30 - 21:00:  🇪🇸 house, trance, downtempo

Nieuws

Vorige week is er al een informatiebericht verstuurd naar iedereen, maar omdat de organisatie graag de puntjes op de -i zet vindt ze het nodig om op enkele punten nog even een verduidelijking/toelichting te geven. Dit na het inzicht dat afgelopen week is opgedaan tijdens het festival 'A day at the park' op dezelfde locatie. 30
Electronic Family's A State Of Trance podium is een viering van de onvergetelijke ASOT500 continententour eerder dit jaar, met alle familieleden, vrienden en bekenden. Op 30 juli staat een 'gathering' van de elektronische familie op de internationale partykalender, waarbij Alex M.O.R.P.H., Aly & Fila, Gabriel & Dresden, Bolier, Rank 1, Setrise, Sied van Riel en Simon Patterson jullie muziekgidsen in het trancebos zijn. 14
Trance bezingt alle emoties en raakt je hart in de roos. Trance tilt je op tot in de zevende hemel, alsof de wereld niet meer bestaat. Trance is een sterke schouder om op te leunen, maar laat je vooral stralen van geluk. Trance is de herinnering aan zoveel mooie momenten, met de ogen dicht en de armen hoog in de lucht. Trance is een 'soulmate' voor het leven, die het gevoel geeft samen één te zijn. 9
Zaterdag 30 juli wordt een speciale dag op de internationale festivalkalender. ALDA presenteert dan 'Electronic Family', het eerste grote outdoor trancefestival ter wereld. Op een magische plek in het Amsterdamse Bos komen de groten der aarde op trancegebied samen. 29
In het geruchtencircuit gonst het al een tijdje. Er staat iets spannends te gebeuren in het Amsterdamse Bos op 30 juli. Dat kan bij deze bevestigd worden, want ALDA (bekend van 'Armin Only'en 'A State Of Trance') lanceert dan Electronic Family, het eerste grootschalige outdoor zomerfestival waarop trance centraal staat. 7

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
Electronic Family f:trance138
TK: (gesloten) 2 paper papieren tickets voor Electronic Family tickets2
TK: (gesloten) 2 tickets Electronic Family tickets1
TK: (gesloten) 1 kaartje Electronic Family voor 35 euro tickets2
TK: 2 Etickets Electronic Family - 40 euro p/s tickets2
TK: (gesloten) 1 ticket Electronic Family tickets1
TK: (gesloten) Electronic family tickets2
TK: (gesloten) Eticket electronic family tickets1
TK: (gesloten) Electronic family tickets3

1588 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Daantje^^ op dinsdag 2 augustus 2011 om 19:29:
Maar volgens mij is Trance op een Main uit en houemuek in


na mijn weten maakt het niet uit wat wel of niet in is... denk dat het meer te maken heeft... wat men wel of niet leuk vind.. Daantje, jij vond het niet leuk, anderen wel.

wat is nou in en wat niet.. dat is voor iedereen weer anders.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op maandag 1 augustus 2011 om 22:57:
kweet niet met wat je opgenomen hebt.. maar klinkt zoooooo goed uit dat ding!! mijn complimenten. Ben je filmpjes ff nagegaan op youtube.


Thnx :)

Uitspraak van Back! op maandag 1 augustus 2011 om 23:33:
Hahahahahaha, point taken!

Maar wat dansmeisje zegt, een camera met prima geluid!


;) Kan m'n knieën helaas niet uitzetten.. die blijven springen en buigen als ik aan het filmen ben. :bounce:
Vind het zelf wel wat hebben, geeft imo een extra sfeertje aan de video.
Als mensen de video alsnog kunnen waarderen ondanks het gespring en geschud dan is dat mooi meegenomen. Sta meer te filmen voor m'n #trancefamily vrienden aan de andere kant van de wereld, die stront jaloers op me zijn dat ik ieder weekend wel een vet trancefeest heb. Die zijn allang blij met of zonder geschud :)

Maar bedankt.. ben zelf ook erg verbaasd/blij dat m'n aankoop zo goed bevalt qua beeld en vooral geluid :)


Uitspraak van Kimmsallabimm op dinsdag 2 augustus 2011 om 00:30:
Ze maken nog wel dikke remixen maar ze draaien meer house achtig zoals Tiësto ook doet.


Geen appels met peren vergelijken...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van KJP :) | :) Dutchpartypics op dinsdag 2 augustus 2011 om 10:33:
Excuus? Hoe zo? Zo zie ik het gewoon :)


Daarom ook tussen aanhalingstekens :P
Uitspraak van Devian op dinsdag 2 augustus 2011 om 13:10:
De moeilijkheid met trance feesten is dan ook, vind ik, dat er tussen de trance stijlen subtiele verschillen zitten die voor de echte kenners bijna onoverkomelijk zijn.
En dan krijg je dat de ene set helemaal geweldig is voor de 1, terwijl de ander het brak vond, en vice versa.


Da's een mooie verwoording. daar loop ik ook wel eens tegenaan (en maak ik me schuldig aan)
Wij Nederlanders zijn gewoon té verwend :P
Waarschuw beheerder
Tja alles is al gezegd! het waren allemaal + punten!! kan geen minpunt bedenken, just go with the flow and Njoy!!

Heb genoten, het was super , top.... etc etc etc...
Nog aan t na genieten.
Volgend jaar ben ik er zeker weer bij!!!!

Alhoewel dit wel eerder mag dan over 12 maanden!! meer van deze trance feesten!!!!

Thanks organisatie en dj's!!!!!

En thanks voor alle bezoekers voor de super sfeer!!! :D :D :D
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van JeffreyBron.com op dinsdag 2 augustus 2011 om 23:09:
Geen appels met peren vergelijken..


Het is gewoon de keiharde waarheid wat Kim zegt ;)
Want zeg nou zelf ook, die nieuwe nummers van Ferry zouden
net zo goed door Tiësto gemaakt kunnen zijn.
En echt het is gewoon wachten dat Armin ook die stap gaat maken ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Marcel ADHD op maandag 25 juli 2011 om 12:03:
Als dat lukt nou dan wil ik je wel......


zon is toch gelukt...een beetje dan....maar heb geen knuf gezien....
 
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Kimmsallabimm op dinsdag 2 augustus 2011 om 00:30:
controle was heel matig. Ben alleen rond mijn bovenlichaam gefouilleerd. Zero tolerance? Zero controle!


Volgende keer anale visitatie! Kijken of je het dan nog te weinig controle vindt :woeptidoe:
laatste aanpassing
Artiest RG
Waarschuw beheerder
+2
Uitspraak van Kimmsallabimm op dinsdag 2 augustus 2011 om 00:30:
Het jammere was wel de overschakeling naar trance. Kon er niet echt meer inkomen.


Muziekstijlen: TRANCE !!!

Luister als je wil housen ga je toch naar een houseparty ;) no offence..


Trance = Trance en moet Trance blijven!!!! :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van KJP :) | :) Dutchpartypics op maandag 1 augustus 2011 om 22:33:
Ieder zijn ding he, je kunt ook gewoon zeggen dat ook trance niet stilstaat en in ontwikkeling is toch?


Fout, trance is al jaren redelijk scherp afgebakend qua stijl. Geluiden veranderen (JP8000 is verruild voor een VirusTI), tempo ligt gemiddeld iets hoger, maar als je kijkt naar nummers van 11 jaar terug, dan is er maar bar weinig veranderd.

De DJ's zijn in ontwikkeling! Veel trance DJ's draaien nu steeds meer Sneakers piemeltjes house. Daar is helemaal niks mis mee, van mij mag er best af en toe een uitstapje worden gemaakt naar een andere stijl, graag zelfs, maar als je van de stijl afstapt ga dan lekker op een ander feest draaien. Tiësto heeft de laatste NIKS meer met trance te maken, is gewoon een top-40 riedeltjes producer geworden. Helemaal niet erg, maar trance mag je het niet meer noemen.
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Back! op donderdag 4 augustus 2011 om 11:16:
Fout, trance is al jaren redelijk scherp afgebakend qua stijl. Geluiden veranderen (JP8000 is verruild voor een VirusTI), tempo ligt gemiddeld iets hoger, maar als je kijkt naar nummers van 11 jaar terug, dan is er maar bar weinig veranderd.

De DJ's zijn in ontwikkeling! Veel trance DJ's draaien nu steeds meer Sneakers piemeltjes house. Daar is helemaal niks mis mee, van mij mag er best af en toe een uitstapje worden gemaakt naar een andere stijl, graag zelfs, maar als je van de stijl afstapt ga dan lekker op een ander feest draaien. Tiësto heeft de laatste NIKS meer met trance te maken, is gewoon een top-40 riedeltjes producer geworden. Helemaal niet erg, maar trance mag je het niet meer noemen.


tja zo kun je het ook zien natuurlijk. Maar dan zou ik artiesten i.h.a. geen trance dj's meer noemen, maar gewoon dj :) Een dj die alle stijlen die momenteel gangbaar zijn beheerst. Dat zijn er iig al een aantal die dat goed doen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
beveiliging was een lachertje .... in rotterdam hebben we parkeerbeheer en stadstoezicht , zijn langdurig werkeloze die ineens een baan krijgen .......... en die gaam me toch los !!!!!!!!!!!
aan de ene kant wel leuk voor die mensen van zo'n beveiligings bedrijfs na jarenlang thuis gezeten te hebben weer werk te hebben ... alleen ... doe ff normaal zeg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van spicy1982 op woensdag 3 augustus 2011 om 15:24:
zon is toch gelukt...een beetje dan....maar heb geen knuf gezien


Sorry lieverd , maar ik was zo aan het dansen.
[img]https://album.partyflock.nl/81440501_2091352002.gif[/img]
Waarschuw beheerder
Wees blij dat er geen volledige zero tolerance controle werd gehouden... dan had er een rij gestana van hier tot Gundert! De batterij van m'n camera werd er zelf uitgehaald omt e kijken of er geen pilletjes zaten. Steekproeven is imo goed. Anders krijg je zoals ik al zei een elle lange rij.
M'n maat werd 20meter na de controle nog aangehouden om te kijken of hij wel 18 was.. :P

Kappen met dat ZIELIGE GEJANK! Is er controle dan word er gejankt.. is er geen controle word er nog steeds gejankt... triest!
Waarschuw beheerder
Ik jank niet hoor :) vond alleen dat ik er makkelijk doorkwam, zeker na die verhalen van ADATP :) dat ik er makkelijk doorkwam had ik verder helemaal geen problemen mee :)
 
Artiest Ralphie J
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Venusss op dinsdag 2 augustus 2011 om 15:57:
+1
Ik had een paar reserve-contactlenzen meegenomen. In originele, dicht gesealde verpakking en er stond ook op -3.25.....Toch werd er eerst een extra man beveiliging bij gehaald, daarna een hoofdbeveiliger en uiteindelijk iemand van de EHBO ( met lichtgevend vestje aan). Niet zo fijn, al die starende blikken van de mensen achter ons
Lenzen werden afgenomen en in bewaring genomen door de EHBO-er, ik moest mee om naam en geboortedatum af te geven en kon ze evt aan het eind van het feest ophalen


Ik denk dat we na bovenstaand verhaal toch wel kunnen concluderen dat die "steekproeven" (ik werd ook nogal grondig gecheckt) misschien wat overdreven zijn en hun doel voorbij schieten? Volgens mij moet je als beveiliging ook nadenken: Hoe groot is de kans dat er in een gesealde, orgininele verpakking iets verbodens zit? Vertaald naar dit verhaal: 10% kans dat er misschien 3 ml GHB in zit? Is dat 20 minuten tijd van twee bezoekers en 3 beveilingsmensen + EHBO waard? Nee. :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chac aka Nita op dinsdag 12 juli 2011 om 20:33:
opnames nieuwste videoclip Ferry Corsten


Clip is vet geworden :) volgens mij zag ik je :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dance all night :D op woensdag 3 augustus 2011 om 11:24:
Tja alles is al gezegd! het waren allemaal + punten!! kan geen minpunt bedenken, just go with the flow and Njoy!!

Heb genoten, het was super , top.... etc etc etc...
Nog aan t na genieten.
Volgend jaar ben ik er zeker weer bij!!!!

Alhoewel dit wel eerder mag dan over 12 maanden!! meer van deze trance feesten!!!!

Thanks organisatie en dj's!!!!!

En thanks voor alle bezoekers voor de super sfeer!!!


HELEMAAL MEE EENS !!!!!!!!!! TOP FEEST, SFEER, MENSEN en MUZIEK
 
Waarschuw beheerder
yep alles is gezegd.. tijd om dit forum los te laten.. ahahahah
ontvolgen dus...
tot de volgende keer :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van P@rick op vrijdag 5 augustus 2011 om 12:54:
Clip is vet geworden volgens mij zag ik je


Ik zag mezelf ook :Lol::P
Waarschuw beheerder
Weet nietof al ergens vermeld, maar hier de link naar de sets...

http://www.musicincontrol.nl/?s=electronic+family
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Speedyf op vrijdag 5 augustus 2011 om 21:57:
Weet nietof al ergens vermeld, maar hier de link naar de sets...

http://www.musicincontrol.nl/?s=electronic+family


Thanksssssssss :D
Waarschuw beheerder
Nog 1 keer dan:
[movie] http://www.youtube.com/watch?v=_hRSvp0M1Ns [movie]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op vrijdag 5 augustus 2011 om 18:27:
ontvolgen dus...
tot de volgende keer


+1
Waarschuw beheerder
donateur
Precies 1 week geleden alweer :lief:

Tot volgend jaar :bye:

:bounce:
Waarschuw beheerder
Ik ga het toch nog een keer zeggen

Het was TOP!!!!!

De mensen de muziek het weer en dat mag gezegd worden de organisatie. Alles tip top in orde.
Volgend jaar weer!!!!!!
Waarschuw beheerder
geweldig feest en een geniale sluiting krijg gewoon kippenvel als ik eraan terug denk falling in and out of love ik viel zeker als een blok voor deze remix geweldig volgend jaar 200% zeker weer
Waarschuw beheerder
donateur
Waar zijn de sets in betere (Y) geluidskwaliteit?

Heb sets van vrij matige opname kwaliteit, dat gaat dan iig om die van Leon, Sied en Alex MORPH die imo niet echt top klinken :(



(Y)