😏

hardcore × 18, industrial hardcore × 13, darkcore × 10, terror × 6, early hardcore × 2, early rave × 1
Tickets & prijs Thunderdome 2010
| Voorverkoop: | € | 45 | ,- |
Minimumleeftijd?
18Meetings
Er waren 14 meetings, de drukste drie om 01:00 met 47 bezoekers, om 20:00 met 37 bezoekers en om 13:00 met 26 bezoekers.
Er waren 14 meetings, de drukste drie om 01:00 met 47 bezoekers, om 20:00 met 37 bezoekers en om 13:00 met 26 bezoekers.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslagen
Door !!!Geoffrey !!! Jayson (1804), anoniem (2536), [N.G.F.] R. (1848), SJ-O (1789), Plukje van de Petteflet (2285), Bon Vivant (657), mr turner (1155), Lancher > Minion a.k.a. Project Chryzis (1270), Mandy87 (652).
Door !!!Geoffrey !!! Jayson (1804), anoniem (2536), [N.G.F.] R. (1848), SJ-O (1789), Plukje van de Petteflet (2285), Bon Vivant (657), mr turner (1155), Lancher > Minion a.k.a. Project Chryzis (1270), Mandy87 (652).
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 713 | 24% | |
| zeer goed | 1106 | 36% | |
| goed | 722 | 24% | |
| ok | 207 | 7% | |
| voldoende | 98 | 3% | |
| onvoldoende | 86 | 3% | |
| slecht | 39 | 1% | |
| zeer slecht | 21 | 1% | |
| waardeloos | 42 | 1% |
Line-up Thunderdome 2010
Line-up is niet compleet.
Counterfeit hardcore |
E-Ruption hardcore |
Enzyme X hardcore |
Evil Activities hardcore |
Gomes dubstep, urban |
J-Roon & Kosmix hardcore, hard techno |
Kasparov hardcore |
Masters of Ceremony · live |
Meagashira hardcore |
Mobius techno, drum & bass, hardcore |
Negative A hardcore, drum & bass |
Obscurity hardcore, hard techno |
Outblast hardcore |
Predator drum & bass, hardcore |
Promo techno, hardcore |
Recype hardcore |
Sequence & Ominous house, hardcore |
Terminal & Vavaculo hardcore |
The Outside Agency drum & bass, hardcore |
Thrasher drum & bass, hardcore |
Statistieken
| 6285 | bezoekers | |
| 2222 | geïnteresseerd | |
| 66 / 30 | · | mannen / vrouwen |
| 22.8 | gemiddelde leeftijd | |
| 22.7 | leeftijd mediaan | |
| 4 | · | nieuwsberichten |
| 3 / 12 | · | forumonderwerpen |
| 9 | · | verslagen |
| -= Flatliner =-: 293 | · | foto's |
| 2 | · | video's |
| 14 | · | meetings |
| 2057 | · | albumfoto's |
| 8192 | · | opmerkingen |
| 675 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (3034 stemmen) |
Nieuws
Thunderdome Breaking Barriers
1 december 2010
Thunderdome Breaking Barriers, Take 33... 110
Promo ft. The Opposites op Thunderdome
19 november 2010
Het was al duidelijk dat Thunderdome wat grenzen gaat doorbreken tijdens de aankomende editie in de Jaarbeurs. Met de vuige toevoeging van The Opposites aan de line-up worden ook wat hokjes vanuit de hiphop hoek gesloopt.
Hoe Promo het samen met deze gasten gaat aanpakken zal tot op de avond nog vaag blijven. Met deze toevoeging wordt het rijtje artiesten een bizarre opsomming van stijlen. Het enige wat alle artiesten met elkaar gemeen hebben is dan ook het belangrijkste binnen de hardcore, namelijk hard! 595
Thunderdome 2010
1 oktober 2010
Mainstream, speedcore, industrial, early, breakcore, terror, darkcore, frenchcore, UK hardcore...al deze hokjes gaan eraan op 18 december, verder als één macht. Met z'n alle vormen we de kern waar hardcore haar kracht vandaan haalt. 270
Thunderdome 2010
14 september 2010
Thunderdome ramt dit jaar op 18 december de nacht in. 340
darkcore, early hardcore, early rave, hardcore, industrial hardcore, terror
→ lees meer
darkcore, early hardcore, early rave, hardcore, industrial hardcore, terror
https://partyflock.nl/party/187318:Thunderdome_2010
https://partyflock.nl/party/187318:Thunderdome_2010
Forum
8192 opmerkingen
Het kan wel! Op de feesten van Promo gebeurde het ook gewoon in één zaal! Alleen die extra zaal, daar werden gewoon nog wat meer dj's met experimentele hardcore stijlen neer gezet!
dus 2 zalen zoals ik het al zei
+ Enzyme X was geen industrial, wat vager is, dan dat Predator geen early draait!
dat vond ik ook verbazingwekkend, dus dan is het breaking barriers idee toch niet gelukt
Jonge je zeikt alleen maar! Predator draaide mainstream in de zin van veel platen die andere dj's zelden draaien! Dat is ook breaking barriers, verder kijken dan de standaard platen in je set!
leuk dat ie dan andere platen draait maar dan blijven we toch het meerendeel in 1 hokje, en dat was toch helemaal niet het idee van ID&T?
Volgens jou hoort dan Drokz ook niet op Thunderdome dus?! Coffeecore, vind ik namelijk persoonlijk wel vet! Niet alle platen, maar een aantal wel ja!
Daarnaast heb ik de hardcore versie van Promo ft Sef - Pille in je bek gehoord en dat was alles behalve hiphop!
Dat was 175 bpm industrial hardcore, met zieke geluiden en tekst!
Dat ze er apart niets hebben te zoeken als optreden ok, maar ze zouden samen met promo gaan!
ik was zelf erg benieuwd hoe die samenwerking zou uitpakken zou toch nooit slechter kunnen zijn de dan MOC die de meest onzinnige teksten heeft?
nivo?
of bedoel je niveau
hahah moeilijk he
zal het even aanpassen voor de mensen die een beetje moeite hebben als je een keer iets verkeerds begrijp pfff sommige hebben echt geen leven
laatste aanpassing
weet niet of iemand gemerkt heeft hoeveel gekraak en geknal er soms uit de boxen kwam maar soms leek het alsof de boel naar de klote aan het gaan was.
Klopt man dat heb ik ook gehoord.. een stuk of 3 x had het idee dat er paar boxen uit klapte ofzo
zal het even aanpassen voor de mensen die een beetje moeite hebben als je een keer iets verkeerds begrijp
doe dat aub. dan is t ook wat duidelijker
Geluid was goed, zowel voor 01.00 uur als daarna
Geen wachttijden bij de barren en toiletten meegemaakt
Binnenkomst was zo ook zo gepiept
Later op de avond gewoon naar je kluisje kunnen
hoor je mij hier over klagen? nee want dat was inderdaad netjes geregeld.
alleen vind ik het niet erg als ik niet binnen 10 seconden mn drankje heb,
als ik ff moet wachten voor de wc, of dat ik niet bij mn kluisje kan.
als ik veel bier wil drinken en naar de wc wil gaan, ga ik wel naar de kroeg om de hoek
wat ik wel erg vind, is dat ik na 1 uur weinig leuke muziek heb gehoord.
en ik ga naar thunderdome vooral voor de muziek
heb de timetable hier nog naast me liggen.
voor 1 uur waren er 8 acts die ik graag wilde zien.
na 1 uur nog 3, waarvan the opposits niet zijn op komen dagen, enzyme X niet meer dan mainstream was en ophidian als enige niet teleur stelde
"ander publiek", "buitenlanders", "ruzie met buitenlanders
het is een feit
in t verleden is dat al bewezen dat zo is.
als je een keer iets verkeerds begrijp pfff sommige hebben echt geen leven
nee jij leest anderen de les
en kreeg koekje van eigen deeg
en zelf anderen afzeiken en dan keer zelf commentaar krijgen en dan hart gaan huilen. (mevrouw, snel privé berichtjes gaan sturen en denken mij te kunnen beledigen ofzo??)
typisch
keer naar je zelf kijken voordat je wat zegt
Maar ja nu weet je tenminste hoe je tenminste hoe je het schrijft
en kijk eens wat vaker in de spiegel zou ik zeggen
PUNT!
laatste aanpassing
nee jij leest anderen de les
en kreeg koekje van eigen deeg
en zelf anderen afzeiken en dan keer zelf commentaar krijgen en dan hart gaan huilen. (mevrouw, snel privé berichtjes gaan sturen en denken mij te kunnen beledigen ofzo??)
typisch
keer naar je zelf kijken voordat je wat zegt
Maar ja nu weet je tenminste hoe je tenminste hoe je het schrijft
en kijk eens wat vaker in de spiegel zou ik zeggen
PUNT!
ten eerste lees ik niemand de les......
ten tweede loop ik niemand af te zeiken.... maar vind ik dingen niet helemaal normaal hoe mensen kunnen reageren op elkaar hier.....
jou beledigen dat is de manier hoe jij het opvat.....
en ik zal wat vaker in de spiegel kijken
en bedankt voor de tip je bent nooit te oud om te leren
opposites niks met hardcore te maken hebt. en dan willen zo houden ook
als je echt die hard gabber bent,snap je ook dat
.krijg je hele ander sfeer op thunderdome.
dat betekent meer ruzie met buitenlanders.
Fukkin kut zwabber met je ruzie met buitelanders
en dat noemt zichzelf een die hard gabber? ga iemand anders vervele sukkel
haha ja klopt je onderbouwt je mening indd, maar je gaat Elke keer, elk feest, elk topic weer dezelfde discussies aan snap niet dat je niet moe van jezelf word haha..
Als ik er moe van werd, dan stopte ik er wel mee.
Maar zoals je ziet wordt ik er niet moe van
Had ik het tegen jou dan? Dan had ik je nl wel geciteerd
nee klopt
maar ik gebruikte jou tekst om te reageren op
De rest moet je toch zelf doen lijkt me he
zal de volgende keer goed proberen te quoten
Gaf mijn gevoel van de avond weer, organisatorisch en muziekaal.
je muziekale gevoel is heel wat anders dan alleen het geluid, maar dat is nu het punt niet
Hardcore is ook zo moeilijk om te draaie zwaar ingewikkeld met platen beetje tellen en knopjes draaien dat vind ik net zo makkelijk als met een cd alleen met platen heb je grote beperkingen
Ik kan met bewondering luisteren en kijken als bijvoorbeeld Akira, Mark N, Vince, Miss Zelda of Frantic Freak etc. etc. aan het draaien zijn
Ook kiezen dj's zoals Sequence & Ominous niet voor de makkelijkste weg, maar hun draaien zelf die verdomd oude rommel die niet zomaar iedereen even in elkaar mixt! Zulke setjes geeft mij in ieder geval een extra kick.
Die mensen zijn 95% van de draaitijd geconcentreerd bezig met het draaien!
En dat is niet omdat ze niet een plaatje snel naast elkaar kunnen leggen, maar die zijn gewoon lekker bezig, en werken in mijn optiek echt voor hun geld.
Maar dat is niet alleen in de hardcore. Ook setjes van bijvoorbeeld Ferry Corsten is om van in je broek te zeiken.
Hij heeft zelfs meer dan 50% van zijn draaitijd de tijd om met zijn armen te zwaaien.
laatste aanpassing
Ik kan met bewondering luisteren en kijken als bijvoorbeeld Akira, Mark N, Vince, Miss Zelda of Frantic Freak etc. etc. aan het draaien zijn
Ook kiezen dj's zoals Sequence & Ominous niet voor de makkelijkste weg, maar hun draaien zelf die verdomd oude rommel die niet zomaar iedereen even in elkaar mixt! Zulke setjes geeft mij in ieder geval een extra kick.
Die mensen zijn 95% van de draaitijd geconcentreerd bezig met het draaien!
En dat is niet omdat ze niet een plaatje snel naast elkaar kunnen leggen, maar die zijn gewoon lekker bezig, en werken in mijn optiek echt voor hun geld.
Maar dat is niet alleen in de hardcore. Ook setjes van bijvoorbeeld Ferry Corsten is om van in je broek te zeiken.
Hij heeft zelfs meer dan 50% van zijn draaitijd de tijd om met zijn armen te zwaaien.
En dat kan volgens jou dus niet met cd's?
En dat kan volgens jou dus niet met cd's?
Ik heb nog niet veel setjes gehoord waarvan ik meer onder de indruk ben als wanneer iemand met platen draait.
Maar zo haalt TOA wel heel veel uit de cdj's.
Was een vent helemaal int zwart deelde geen kaartjes uit.
Vroeg hem welke site maar verstond het niet
Dat was die gast die foto's maakte voor de thunderdome site, maar volgens mij staan ze lang niet allemaal online, want van ons zijn er ook enkele gemaakt, maar ze staan er niet tussen...
























![Zen Master D [Tec-9]](/images/user/500102_2899785.jpg)



