Partyflock
 
here
Thunderdome 2010
georganiseerd door Site Site

Jaarbeurs (binnen) op de kaart Site
Jaarbeursplein 6
Utrecht
Nederland🇳🇱

Tickets & prijs Thunderdome 2010

Voorverkoop:€ 45,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Meetings
Er waren 14 meetings, de drukste drie om 01:00 met 47 bezoekers, om 20:00 met 37 bezoekers en om 13:00 met 26 bezoekers.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslagen
Door !!!Geoffrey !!! Jayson (1806), anoniem (2536), [N.G.F.] R. (1848), SJ-O (1789), Plukje van de Petteflet (2285), Bon Vivant (657), mr turner (1173), Lancher > Minion a.k.a. Project Chryzis (1270), Mandy87 (652).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig71324%
zeer goed110636%
goed72224%
ok2077%
voldoende983%
onvoldoende863%
slecht391%
zeer slecht211%
waardeloos421%

Line-up Thunderdome 2010

hardcore
hardcore
hardcore
dubstep, urban
hardcore, hard techno
hardcore
hardcore
techno, drum & bass, hardcore
hardcore, drum & bass
hardcore, hard techno
· live techno, drum & bass, hardcore, hard techno, downtempo
hardcore
drum & bass, hardcore
techno, hardcore
🇫🇷 hardcore
hardcore
house, hardcore
· rap hip hop
drum & bass, hardcore
drum & bass, hardcore
🇬🇧 hardcore, hard techno
· MC hardcore

Nieuws

Thunderdome Breaking Barriers, Take 33... 110
Het was al duidelijk dat Thunderdome wat grenzen gaat doorbreken tijdens de aankomende editie in de Jaarbeurs. Met de vuige toevoeging van The Opposites aan de line-up worden ook wat hokjes vanuit de hiphop hoek gesloopt. Hoe Promo het samen met deze gasten gaat aanpakken zal tot op de avond nog vaag blijven. Met deze toevoeging wordt het rijtje artiesten een bizarre opsomming van stijlen. Het enige wat alle artiesten met elkaar gemeen hebben is dan ook het belangrijkste binnen de hardcore, namelijk hard! 595
Thunderdome 2010
1 oktober 2010
Mainstream, speedcore, industrial, early, breakcore, terror, darkcore, frenchcore, UK hardcore...al deze hokjes gaan eraan op 18 december, verder als één macht. Met z'n alle vormen we de kern waar hardcore haar kracht vandaan haalt. 270
Thunderdome 2010
14 september 2010
Thunderdome ramt dit jaar op 18 december de nacht in. 340
darkcore, early hardcore, early rave, hardcore, industrial hardcore, terror
→ lees meer

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
GZ: Duitse, Franse en Spaanse Thunderdome cd's. tickets13
Hoe was Thunderdome?? f:hard128
TK: Thunderdome tickets: 2 voor 70 euro tickets7
TK: Kaartje thunderdome tickets8
TK: (gesloten) Grote Thunderdome cd verzameling te koop !!! tickets11
Livestream Thunderdome? jwt? muziek6
GZ: (gesloten) 2 kaartjes gezocht voor Thunderdome tickets2
GZ: (gesloten) Thunderdome ticket tickets11
TK: (gesloten) 1 thunderdome kaartje tickets4
TK: Thunderdome kaartje 30 euries. tickets2
TK: (gesloten) Kaartje thunderdome tickets4
TK: (gesloten) 1 thunderdome kaartje tickets8
TK: (gesloten) Kaartje thunderdome tickets10
TK: Busreis thunderdome buscar11
TK: Thunderdome kaartjes 3 x tickets6
TK: Thunderdome kaartje. 35.- tickets23
TK: (gesloten) Thunderdome Kaartje 45.- tickets34
Busreis Thunderdome 2010 buscar17
TK: (gesloten) Kaartje thunderdome tickets10
TK: (gesloten) 2 kaartjes Thunderdome €35.00 per stuk tickets13
TK: Thunderdome Tickets tickets16
GZ: (gesloten) ID&T merchandise CD part 2 ( Thunderdome ) tickets3
TK: (gesloten) Thunderdome 9 megamix. tickets7
TK: (gesloten) 81 Thunderdome cd's te koop !! tickets14
TK: (gesloten) Duitse, Franse en Spaanse Thunderdome cd's tickets1
TK: (gesloten) ID&T Thunderdome Hardcore Will Never Die shirt tickets10

8192 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Zo heb ik het ook geinterpreteerd ja hahaha :d

ik heb t tegen Sjuul trouwens, zit op mn tel. op internet, kan niet citeren vet irritant :@
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van DOOD-LOOD op zondag 19 december 2010 om 13:56:
miss dat 1/4 zich daadwerkelijk aan z'n woord houd, want ze blijven ook keer op keer naar nightmare gaan :')


Vraag me dan toch af of Danielle gegaan is eigenlijk? :roflol: Elk feest in Culemborg afzeiken en alsnog bijna elke volgende editie komen... :')
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van SRF Audio <[Rejects of Society]> op zondag 19 december 2010 om 14:27:
Vraag me dan toch af of Danielle gegaan is eigenlijk? :roflol: Elk feest in Culemborg afzeiken en alsnog bijna elke volgende editie komen... :')


Ze is er toch nooit bij ? Woordspeling :')
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DOOD-LOOD op zondag 19 december 2010 om 11:31:
idd zeg, wat ouwehoert iedereen nou? hij was zoizo 10x beter dan vorig jaar. het concept vond ik fucking bruut. het is alleen wel jammer dat radium en toa en omnious en seqeunce in een 1 uurtje draaien, maar vervolgens sta ik wel kanker lang naar die moc shit troep te luisteren. ze hadden juist beter die klik die nu in de kleine zaaltjes stonden na 1en kunne laten beuken en moc, ea, outblast etc. in die 4 kleine zaaltjes.

ik had ook niet echt het idee dat id&t de gedachte "braking barriers" naleefde zoals ze die ons hadden voorgeschoteld:\ dat vond ik ook erg jammer.
hoe dan ook vond ik het toch een zeer vet feest, doordat na 1 uur de gordijnen omhoog gingen leek het alsof je op een heel ander feest stond.

overigens draaide toa en radium kk goed.

ik snap het nog steeds niet, wat vind iedereen zo goed aan ophidian dan? altijd de zelfde kk platen met de minst tenenkormmenden kicks en semi dramatische stoomcarousel melodie. ze hadden radium de afsluiter moeten geven.

maar volgendjaar ben ik gewoon weer van de partij:D

oja, waarom maken ze van nightmare, moh, hardbass, groundzero, decibel en q-base wel waaiertjes en van thunderdome niet?:\


en zo denk k er ook over het was wel een kut feest maar k heb het wel gezellig had:D
da is ook een van de weinige pluspunten van vannacht:\
 
Waarschuw beheerder
Was weeeer gezelliie!:D
Werkzaam bij AGT-Events
Artiest {SHOWLIST artist 4982, 72939}
Waarschuw beheerder
Nou Remko, zó erg was het toch niet?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van B van Bart op zondag 19 december 2010 om 14:13:
k ben niet zo thuis in die scene, ieder zijn eigen ding toch ;)


ik weet wel iemand die het jou haarfijn kan uitleggen;)

mrr effe serieus, waarom maak je het zo persoonlijk dan? ik bedoel, je kan me stakker noemen en ik geef daar m'n weerwoord natuurlijk. je zou ook op mijn post kunne reageren met onderbouwde kritiek;) daar hebben we allemaal wat aan toch?het is toch zinloos dat jij mij een 'stakker' noemt als niemand weet wat daar de achterliggende rede van is? als het zo makkelijk is, waarom hebben we dan nog geschiedenis?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Waddepadde op zondag 19 december 2010 om 14:12:
Lekker sfeertje hier zeg
Ben niet gegaan omdat ik de line up niet denderend vind, maar dan ga ik toch niet zeiken tegen iemand die t wel leuk heeft gehad?

Breaking barriers heet t nog wel en hoe erg er hier meningen in hokjes worden gekenkerd pffff!

Het woord 'gabber' betekent van oorsprong nog altijd maatjes, vrienden etc.
(voor t geval dat je dat niet wist niet dat ik mezelf daar onder 'plaats',
Ik ben gewoon ik en daar ben ik gelukkig mee!

Iemand iets gunnen of tof vinden dat een ander zich wel vermaakt is schaars geworden...

Laat mekaar toch lekker in zijn/haar waarde!

En als iemand grammaticaal niet sterk is, lijkt misschien irritant maar je weet toch wat diegene bedoelt?
Misschien kan diegene wel beter rekenen dan jij, lekker belangrijk...

Als jij geen rijbewijs hebt, word je toch ook niet uitgelachen of whatever?!!

Nou daag, fijne kerst enzo


Zo eindelijk hebben we hier iemand met een gezond verstand:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Yolo Piloot op zondag 19 december 2010 om 14:22:
Respect voor elkaar is hier ver te zoeken idd.

Mij had het zelf niet zo geïnteresseerd die mainstream na 1 uur (kan er goed mee leven), maar ik kan me heel goed voorstellen dat er genoeg mensen zijn die daar niks mee hebben en die worden hier toch behoorlijk genaaid door ID&T. Gezien de line-up die van tevoren bekend werd gemaakt zat er voor ieder wat wils bij, maar nog geen 3 uur na begin van het feest is alles weg en hoor je óf maar te schikken aan die ene stijl die de rest van de avond gedraaid wordt, of je gaat maar lekker weg. Ik vind het eerlijk gezegd best misleidend en schofterig wat ID&T heeft gedaan en kan me goed voorstellen als mensen het een kutfeest vonden :)


kijk dit noemen ze onderbouwde kritiek
 
Waarschuw beheerder
twas echt n heerlijk feestje vond ik, heb me echt goed vermaakt!
en vond de sfeer ook echt super gezellig!:D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Yolo Piloot op zondag 19 december 2010 om 14:22:
Mij had het zelf niet zo geïnteresseerd die mainstream na 1 uur (kan er goed mee leven), maar ik kan me heel goed voorstellen dat er genoeg mensen zijn die daar niks mee hebben en die worden hier toch behoorlijk genaaid door ID&T. Gezien de line-up die van tevoren bekend werd gemaakt zat er voor ieder wat wils bij, maar nog geen 3 uur na begin van het feest is alles weg en hoor je óf maar te schikken aan die ene stijl die de rest van de avond gedraaid wordt, of je gaat maar lekker weg. Ik vind het eerlijk gezegd best misleidend en schofterig wat ID&T heeft gedaan en kan me goed voorstellen als mensen het een kutfeest vonden


Jij snapt t :) Sfeer was verder top, maar juist vanwege de gevarieerde line up ben ik er heen gegaan en ik heb na 1en mijn draai niet meer kunnen vinden. Het idee was leuk, maar was pas om 12 uur binnen en dus had t van mij wel 2 uurtjes later mogen gebeuren.

Maar verder heb ik dan maar jammer, want het overgrote deel heeft het wel naar z'n zin gehad en ik ben blij dat anderen het wel geweldig vonden :) Was ook duidelijk te merken in de sfeer (Y)
Waarschuw beheerder
Hoe kunnen mensen in hemelsnaam zeggen dat hier slecht geluid was?
mensen jullie mankeren iets aan jullie oren! Ik in ieder geval wel nu!
Waarschuw beheerder
donateur
wat een kutfeest! ik zeg het heel vaak sarcastisch maar dit slaat echt alles!
van 1 tot 7 verplicht mainstream luisteren! hoe verzin je het:@

Waardeloos echt waar!

gelukkig was het nog wel gezellig met de groep :bier:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik ben er niet geweest, maar ik hou wel van afwisseling (dus dat ik zelf m'n muzieksoort kan kiezen)
achteraf best wel blij dat ik geen kaart had gekocht.. maarja wie ben ik , ben nog nooit bij thunderdome geweest.
Wel jammer voor de mensen die zich genaaid voelen:(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van The Untalented One b) op zondag 19 december 2010 om 14:41:
van 1 tot 7 verplicht mainstream luisteren! hoe verzin je het


:lol: gij ben grappig

Wat wel weer zo is, is dat het echt zwaar matig was om TOA, Radium, Trasher en Traffik al zo vroeg te laten draaien :S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van : P*I*E*P*K*E* op zondag 19 december 2010 om 14:49:
:rofl: gij bent grappig


wat is er grappig dan? wil je soms zeggen dat er "industrial" of een ander hokje aan bod is gekomen na 1 uur?
Laat me niet lachen man :no:
Waarschuw beheerder
Weet niet zo goed wat ik er van moet zeggen:/
Vond het idee leuk maar ze hadden beter rond 03.00 ofzo pas 1 zaal moeten maken.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Top Avond gehad:D
Negative a,Predator,Promo(y)
De rest van de setjes waren ook prima zelfs outblast en e.a wel veel hitjes maar kwam er zo wel lekker in het feest:bloos:
Sfeer was ook super en als ik voor me uit keek naar het draaiende podium was het net of ik weer even op sensation black stond:lief:
Heel vet gedaan met die gordijnen(y)
Waarschuw beheerder
Mijn avondje is goed verneukt!

Eerste uurtje helemaal knalle ma toen in de wc gepakt emt pillen, 6uur vastgezete, moest 300euro betalen om mezelf vrij te kopen, maar dat had ik niet by me dus nu voorkome:S nog meer mensen gepakt die niet konden betalen?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 december 2010 om 13:28:
Ik ga al een hele tijd niet meer omdat de feestjes jammer genoegg vaker tegenvallen dan wat anders.. + het word te idioot duur!! & om dan nog niet te spreken over de meeste agressieve mensen die er op vandaag allemaal op af komen Jammer hoor..

Haren laten groeien, Aussie uit! En hardcore in mijn hart blijven dragen..

Geen feestjes meer voor mij op hoge uitzondering na!


:respect:

Nou de meeste mensen die ik ken en zeggen dat ze niet meer gaan waren juist de feestgangers de relaxte mensen.. Dr loopt me nu nogal wat volk rond op feesten
+1
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van : P*I*E*P*K*E* op zondag 19 december 2010 om 14:49:
Wat wel weer zo is, is dat het echt zwaar matig was om TOA, Radium, Trasher en Traffik al zo vroeg te laten draaien


daar doel ik toch ook op :/ dat zijn juist de namen om het feest later op de nacht mee op te fleuren ipv ze voor 1 uur in een kwartje van 1 grote zaal te proppen!
Waarschuw beheerder
Hoe is het met die jongen die rond een uur of 4 naast de VJ booth op de grond lag naast de hekken? Dat zag er echt slecht uit :(
Waarschuw beheerder
donateur
op het einde stond er iemand achter mij echt volle bak te janken en te hakken maar kan me niet voorstellen dat dat door de geweldige muziek kwam :/