Team Green WINS! Wat een inkomer! Meteen ook de beste want vanaf Noisecontrollers was de muziek echt matig! Verder alles echt geweldig geregeld Nagenoeg continu lasers, knallen waren vet, lichtshows waren netjes en vooral het "Hard Bass" decor! WOW! Voor herhaling vatbaar maar dan wel ZAGEN!
KOUD! Maar verder heb ik een super feestje gehad! Goeie sfeer, en die lichtshow
Vond het tot een uur of vier niet veel aan. Bij team geel begon het tenmiste een beetje te knallen. Daarna me uitstekend vermaakt. Lekker staan stampen met z'n allen en had heerlijk de ruimte De show zag er echt super uit m'n complimenten. Echt van genoten. Volgend jaar alleen geen Hard Bass meer. Vond het toch te soft op de laatste drie uur na.
Niet wat ik van B2S gewend ben, maar heb me cker wel vermaakt! En als je HARD geluid wil.. moet je maar niet in de ring gaan zitte, maar op t veld gaan staan!! seikerds!
Goed vermaakt! Geluid voorin was wel redelijk voorderest (N) Sfeer ook ver te zoeken
mager feestje! Met de bekenden onderling het gezellig gemaakt en wat gekheid maakte veel goed! Minpunten: Aankleding, Geluid, Sfeer, ontbrekende knal sets!
Top feest, super vermaakt en de sfeer was prima! Team Yellow: Super gedraaid! Jammer dat ik pas om 06.30 erachter kwam dat er ook boven wc's waren, en niet alleen buiten Maar ondanks dat was het geweldig!
geluid was een min punt wc buiten is gewoon kut moet je doodvriezen? en die kut kluisjes ook en dan nog een lange rij bij foullieren voor de rest wel een super avond gehad maar niet alles was super
Vet feest alleen het geluid mag wat beter. Om een werd pas echt vet.... Zeker de volgende keer weer.
Gelredome kutlocatie. Aankleding was zwaar gruwelijk, maar als je zon kutgeluid daar neer gooit zijn we gewoon met allen voor 50 euries opgelicht door b2s Volgende keer beter geen mooie aankleding maar gewoon een stampschuur van maken
lekker feessie, alleen erg jammer van het geluid inderdaad!
was niet wat ik verwachte, waskutgeluid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leuk Feestje Alleen van mij mag het gewoon weer in het Silverdome Dat geluid
in 1 woord geweldig, de muziek, the show , de sfeer. alles was in de puntjes verzorgd!!
Zeer matig feest. 't was er ontzettend koud, muziek stond veel zacht, de knalsetjes waren ver te zoeken en dikke domper op 't eind: een enkeling ging nog los, de rest stond erbij als een zoutzak.
Het geluid mocht zeker harder, maar ik neem aan dat B2S hier wel van leert (aangezien Gelredome voor hen 1e x was als ik me niet vergis), en verder vond ik het zeer vet gedaan met de teams en de lasers!TOPfeestje!!!
Vond de aankleding super,niet te druk en super gezellig zo met een grote groep. Maar voor mij ABSOLUUT geen gelredome meer wat een drama het geluid daar zeg b2s onwaardig
Goed vermaakt met me schatje En met de rest van de groep, sfeer en muziek was minder, op naar knock out !!
geweldig en voor die nOOb's die t geluid kut vonden je moet ook niet helemaal achterin gaan staan t geluid voorin was echt mega . geweldig feesie vet aangekleed
Lekker feestje, mooie lasers alleen het geluid stond veel ste hard
De verwachtingen lagen veeeeeeel hoger van HARDBASS... En die Hard Bass, was ver te zoeken...Ookal liep de organisatie te pronken met extra Subs en harder geluid dan Qlimax! Verder was het wel een oke feestje... Headhunters&Donkeyrollers
Super decor, mooiste van B2S tot nu toe!! muziek ook lekker jammer dat t op een of andere manier toch nooit echt ''geweldig'' kan zijn @ Gelredome Sfeer magertjes!! Beetje jammer
Ik vond het niet zo geweldig.. Geluid was kut, je zat niet lkkr in de muziek. Sfeer vond ik ook niet zo super.. Lasershow was wel vetjes! Ohja, nog een tip voor de volgende keer..: VERWARMING AAN!!!! Jezus het was ja Tyfus KOUD! Nee, heb me niet echt vermaakt..
Vond het super feestje, relaxte drukte, zeker jammer van het geluid,dit noem je geen 'hardbass' maar ik vond dat het geluid later op de avond beter werd gelukkig Blijft toch een lastige locatie! Headhunterz waren heerlijk einde had harder gemogen
slechtste feest ooit voor mij!!-geluid slecht-geen sfeer-saaie mensen-en k voelde me net n groot crimineel met al die security-verwarming van kluisjes tot mainstage zou ook geen slechte optie zijn. heel slecht feest!!
Hardbass in gelredome ???beter gaan ze maar weer terug naar Silverdome....Geluid mocht van mij 6x zo Hard....En wie zn idee was het om Donkey Rollers te laten afsluiten Waardeloos
Opzich wel goed vermaakt!! maar verder ist gelredome niet mijn favo locatie volgende keer mooi niet meer! dan maar n stukje verder reizen en hard kunnen knallen!
was voor een 1e x hardbass in t gelderdome niet verkeerd.. geluid was zo en zo beter als qlimax maar nog steeds bagger invergelijking met Silverdome !. op nr Hardbass 2010
Jammer van het slechte geluid en het abrupte eindje.. verder me goed vermaakt
slecht geluid! .. pas vanag 15:30 was het geluid wel te doen, enne.. ik denk dat iedereen een behoorlijke verkoudheid gaat oplopen. Elke keer die kou in. Hard Bass krijgt een 6 van mij.
Was wel oke.. Alleen erg koud als je naar de wc's moest. De sfeer was niet optimaal. Er werd wel goed gedraaid .
SUPER FEESSST!!!! Niet kutten over dat geluid; had je gewoon vooraan moeten staan! YEAH Nadeel was dan wel dat er vooraan wel kou van buiten kwam, mja.. Wat een show, die maakte echt alles goedd!
Ondanks dat ik half ziek en slapend rondliep toch heel fijn vermaakt en vooral de laatste 2 uur keihard staan zagen ^^ Geluid was op plekken waar ik stond prima!
Begin viel nogal tegen, maar daarna werd het gelukkig stuk beter! Lekker losgegaan iig!
De muziek was te vergelijken met een radio! Behalve de laatste 3 uur, toen kregen ze in de gaten dat er ook een bass knopje op de draaitafels te vinden was! zeer matig!
geluid was niet zuiver en de bassvan hardbass was weinig van te merken. hele wisselende avond/nacht gehad Al met al een matig feest alleen toch gezellig door de vele vrienden die er weer bijwaren
vet feestje.heb me uitstekend vermaakt.flink gestampt daar,aleen het geluid was inderdaad iets minder,maar verder top feestje.aleen jammer dat er mensen bij waren die te vaak stil stonden.
Hmm.. Op zich 'n lekker feestje Veel bekenden jammer genoeg niet gezien! Geluid kon idd beter maargoed, 't sfeertje was prima!! Verder vond ik het ook kouddd, vooral in het begin haha
Goed van de show genoten, want van de 'Bass' lukte het niet echt. Wel gezellig met de groep Maar het was koud (door de open ingang van de wc's) en het geluid was té zacht!
Zeer jammer van het geluid, die hardBASS was ver te zoeken! Show was verder top
MENSEN NIET ZEUREN OVER GELUID . BETER KON GWOON NIET IN DAT STADION KAN B2S NIKS AAN DOEN!!! ALS HET AAN KUN LAG GINGEN JULLIE ALLEMAAL MET BLOED UIT JULLIE OREN NA HUIS
Superavond gehad! Vond vooral het eerste team goed knallen! En tja, geluid blijft een groot manco op zo'n feest, maarja dan loop je toch iets verder naar voren of onder de boxen? Overal snel doorheen, goede service..dat was al beter dan Qlimax. Minpuntje was ook nog wel dat het geluid tijdens het 3e team af en toe stil viel..mag niet gebeuren op zo'n feest!
Ik vond alle teams goed, maar er waren een paar dj's die er bovenuit staken; Noisecontrollers, The Prophet,Headhunters en Donkey Rollers. Hoe later, hoe harder het werd.Geluid was idd btje slecht, maar kon toch gewoon los gaan
Goed feeske! Vond de aankleding juist erg vet, die enorme led-wall! En geluid volgens mij ook wel in orde, heb al de hele dag een enorme irritante piep in de oren! Opening knalde er ook meteen goed in.
Wat een slecht feest!!!!!!!!!!!! Geluk dat ik er vanaf het begin ben geweest want als je de eerste 2 uurtjes gemist hebt, ben je helemaal voor niets geweest!!!!!!!!
Geluid was echt D-R-A-M-A !! Dit was echt heel erg, wat een wanprestatie. Geen goed woord voor over Verder ook weinig boeiende sets, allemaal maar zéér matig. Alpha2 en DR maakte een hoop goed!
onderweg in de auto dikke bass, kom ik in gelredome voelde helemaal niets zou toch niet mogen op een feest als HardBASS?!?!? al met al wel gezellig gemaakt!
Heb me wel een beetje vermaakt, alleen jammer als je foto's aan het maken bent dat iedereen aan je begint te trekken!! maak een foto!!... verder was het geluid echt ruk...
Snap niet echt waarom iedereen klaagt over slecht geluid.. linksvooraan direct naast het podium (bezoekersoogpunt) was het geluid zeer goed te doen. Daar stond bijna niemand, alle ruimte
voor podiumbouw, licht en effects maar wat een teringfeest, er zaten nog meer mensen op de tribune dan dat er op de dansvloer stonden ... HARD BASS... wat een lachertje . Had echt een mooi feest kunnen worden met goede muziek... niet van die : alles klinkt hetzelfde FARTSTYLE!!!
Dit feest behoort egt tot 1 van de minst geslaagde feesten die ik bezocht heb!!!! Erg jammer!! HARD BASS en dan geen Harde Bass (of geluid) hebben, dat is gewoon zwaar kl*te!!! Zwaar MINpunt (n) Verder had er veel en veeeeel meer in gezeten...!!! Kheb me niet optimaal kunnen vermaken Jammer B2S
Super feest!! Heb me geweldig vermaakt! Wat een lichtshow, daar was qlimax niks bij!! En ja wat betreft het geluid kan het indd beter, maar dat weet je op deze locatie!!
Show was vet! geluid bagger!en 60% van de mensen stond stil!voor het eerst afgeteld tot het afgelopen was tijd ging echt sloom daaro zonde! volgende X maar weer terug naar de Dome lijkt mij?!!
Was lekker feessie. Begin ff inkomen maar daarna top. Vond het geluid niet zo slecht vooraan.
Tegenvaller... Nog wel kunnen vermaken maar tog. Was eerder softbass , dj's draaien af en toe belabberd. Lichtshow was wel vetjes maar op een gegeven moment tog een beetje hetzelfde.
Kut geluid, kut sfeer, kutjekoud, kut geregeld. Eigenlijk was het dus een kutfeest!! 2 lichtpuntjes: Noise Controllers en Donkey Rollers al had de laatste wel wat harder mogen afsluiten. Maar de rest van de dj,s was matig. Headhunterz viel echt zwaar tegen, die had gvd 10 sec. een kick en dan weer een ellelange break. Maar om een beetje positief te blijven: redelijk wat bekenden, dus wel gezellig gehad.
Had iets meer van het geluid verwacht, maar an sich kon het er mee door...Aankleding daarentegen top! Goeiendag wat een vette intro's! Team Green/Red . En ofcourse, Donkey Rollers , wat een helden! Dv8 duidelijk d'n beste MC!
Kut geluid, technische problemen (niks aan te doen, maar wel heel irritant), sfeerloos, doods (zelfs vooraan!) en veel slechte sets. Team Blue was met name een aanfluiting... Nee, absoluut geen goed feest.
wat een geweldig feest was dit!! heb me prima weten te vermaken hoop gezellige mensen leren kennen!! sfeer was super!! alleen t geluid mocht wel wat harder!!
was een gezellig avondje, geluid idd bagger en veel mensen stonden stil, maar toch het beste ervan gemaakt. Oei, en veel mooie mannen gezien, héérlijk die ontblote bovenlijven
Dit was mijn allereerste Hard Bass , ik heb me uitstekend vermaakt, het volume had idd wat harder gemogen, het heet toch niet voor niets Hard Bass.....Minder die wc's in de kou, kans dat je een blaasontsteking oploopt. Hadden ze toch wat beter over na moeten denken.
Het was een 'Bass' zonder 'Hard', wat een afknapper - had er meer van verwacht. Wel gezellig gehad met de juiste mensen but that's all. Setjes vielen tegen en ook nog eens 'living for the moment' gemist, helemaal raak dus!. Neuu, een goed maar zeker niet meer.
kut geluid indd... kluisjes slecht geregeld buiten lopen met -1 parkeren echt schandalig 10 euro VERDER TOPPPP
Jammer van het geluid, mocht wel een paar tandjes harder, maar verder topfeest!
50 euro voor een feest als dit? Voor mij geen volgende keer
Iedereen die zegt dat het koud was, had je maar niet stil moeten gaan staan//zitten.. tribunes waren TE vol.. Geluid in Gelredome is altijd matig, kon je vanuit gaan... Hard Bass > Qlimax sowieso
wat een kut lokatie man feest zelf was in het begin ook niet zo maar later werd het gelukkig wat beter ik hoop dat er geen feesten meer in het gelderdome komen kut stadion
1 van de slechtste feesten ooit!!!! wat een kutlocatie daar zeg 1x maar NOOIT meer!!!
ZWAAR KUTFEEST!!!! Was het geld ook echt niet waard!!! B2S SCHAAM JE!!!!!! Geluid was gewoon 10 keer niks!!! voelde niet eens een bass vooraan het leek wel een fcking stilstaande receptie en de verlichting was al helemaal lachwekkend Bezoek nooit meer een hardbass in het Gelredome
Opzich heb ik me goed heel goed vermaakt,, Maar ik vond het niet een typische hardbass... Jammer dat het niet in het Silverdome was.. voor de rest het nieuwe concept met Teams enzo was wel heel vet!
@ graftombe Arnhem... GEEN succes . Zoveel security dat je het idee hebt op een zwaar bewaakte psychiatrische instelling beland bent, En welke idioot heeft verzonnen dat je je jas BUITEN in een kluisje moet proppen om vervolgens door de vrieskou in je nietsverhullende Partyoutfit te banjeren.
Was weer een leuk feestje, B2S had alles netjes voor elkaar, geen lange wachtrijden, voldoende personeel etc... alleen de feesten is het gelredome zijn niet meer zoals het geweest is, geluid was vooraan lekker, maar achterin viel dr soms echt weinig van te horen, gelukkig stond ik de hele nacht rechtsvoor in, waar de sfeer ook lekker was had liever villian of ruffian gezien, vind mc dv8 meer iemand voor de tmf
Wat een feest, wat een feest!! Heb van het begin tot eind staan stuiteren Super intro van team Bleu, heerlijk die harde knallen Wel een beetje jammer van het geluid achteraan, verder dus helemaal TOP
Één groot paddo-avontuur, dat Hardbass.... Ik zeg: NOOOOOIT meer Hardbass in het Gelredome, want van die Harde Bass was niks te horen, laat staan voelen!
slecht geluid!! wel veel nieuwe platen voorbij horen komen, sommige waren echt niet om aan te horen!! happystyle wtf? wel mooie show en het was weer super gezellig toch nog een voldoende
Een echt onder de maat feestje... die HARDe BASS was ver te zoeken zelfs als je vooraan stond was er niet of nauwelijks bass.. sfeer was ook niet geweldig.. wel een boel gezellige mensen, maar doe mij dan toch maar Qlimax
Toppie! Links vooraan was de sfeer gelukkig wel goed en het geluid was vooraan ook best aardig Team Green, Onverwachts toch super! echt een hoop knallers voorbij horen komen: Jealousy, Get Hit, Copies Are Faking, etc. Team Blue: viel een beetje tegen na het sterke groene team. toch ook daar wel een paar leuke plaatjes gehoord.. Team Yellow: dit ging weer aardig goed los, met een heerlijke Headhunterz Live Team Red: Ongelooflijk, Wat goed! Ti Sento, Living For The Moment & Donkey Rollers Live
Het was niet Hardbass maar hardkraak.. WAAR WAS DE BASS? Niet uit m'n dak gegaan.. ! Dj's en de lichtshows waren goed maar de geluidskwaliteit.. nee.. was de 50euro niet waard !
top feest gehad! geluid was inderdaad minder maar toch super goed vermaakt!
Geluid stond te zacht, bass ging niet hard genoeg, kutsfeer. Het enige positieve was het feit dat ik samen was met hele leuke mensen!
Zeer goed vermaakt, verder het geluid was inderdaad een beetje minder, ging er wel mee door!! Opkomsten van alle teams waren zeer vermakelijk! DV8!!!!! Donkey Rollers
Trieste reacties hier op PF zeg, hebben jullie constant met jullie reet op de tribune gezeten of wat? Op de vloer was het geluid prima! Tuurlijk is het geen HMH of Silver. En af en toe wat te zachte bassen. Nja jammer, maar wat een hoop onzin wordt er hier over dit feest gezegd zeg. Zoek een leven, of beter, ga gewoon feesten man.
Wat een ruimte zeg. Heerlijk Hardbass gevoel was er helaas niet. Geluid was de boosdoener. Top feest gehad, afterparty helaas niet zoals gehoopt. Martijn sterkte jongen.
Ga niks meer over geluid melden, maar ik vond die lichtshow zo super tot ze recht komen Alleen de laatste uurtjes werd er minder gedraait dan in het begin
Echt, wat wat kunnen mensen godverdomme negatief zijn, overal kan over gezeikt worden!!! Stelletje verwende op alles zeikende niet party minded people! Veel van jullie kunnen nog niet eens kerstboomverlichting fantsoenlijk in de boom hangen!!! Wat betreft het geluid.....jullie zijn toch niet doof!!!! Echt ik heb me echt masterlijk vermaakt!!!! B2S THANX !!!! en nog iets..... EEN BETER FEEST BEGINT BIJ JE ZELF!!!!
Ik vond in de opbouw van de muziek geen stijgende lijn, wat bij qlimax wel was. Maar nu begonnen ze veeeel sterker dan bij qlimax! Dus tot een uurtje of 5 lekker geknalt.. erna was team red beetje teveel van het zelfde! boxen kraakten, mengpanelen stopten er deels mee vandaar de stiltes. Op nr een beter feest!
HELE VETTE avond gehad wat een maten heb ik toch
Gezelligheid moet je idd zelf maken dus dat heb ik gedaan! Super naar mijn zin gehad! Alleen het geluid had idd wel harder gemogen.
Feest in mijn stadion en mijn stadje gaat helaas niet samen, daar kan B2S niks aan doen, de gemeente heeft de hele nacht met een decibelmeter op de parkeerplaats gestaan!
Waardeloze valentijn! 2010 wordt beter, kan ons geld beter besteden aan een romantisch weekend... dit was weggegooid geld! Shame on you B2S, no back to back sound at all, crap2crap sound it was.. I rest my case
waar was die harde bass dan??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????erg slecht b2s!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Als kenner kan ik duidelijk ook zeggen dat Noisecontrollers het beste draaien, een paar goede live edits en nieuwe platen gehoord..Yellow Minute van NC's en Emotions van Williams Syndrome...scheelt dat ik van de week de platen al kreeg. Donkey Rollers waren ook heerlijk! Begreep dat de opgehangen boxen rechts in het midden waren opgeblazen en daarom een break was. Wel raar dat het geluid in de ArenA wel klaphard is en in de Gelredome niet, waar kan dat aan liggen.
Het was heel gezellig ! het feest opzich viel wel een beetje tegen.
Ik hou totaal niet van Hardstyle maar vond Hardbass toch super!!!! Heb van 11 tot 6 non stop staan dansen! Tnx Lieve Sis, Aria en Maaike voor het gezellige verjaardagsfeest!!!!!! B2s Ik vind het een complimentje waard en zeikerts heb je er altijd tussen zitten.
Zo wat slecht
was wel oke, muziek was goed, geluid bagger...hardbass 2008 was veel en veel beter!!!!
Dit is niet echt jezelf aan een concept houden, volgende keer maar gewoon weer ergens hard bass waar de bass wel hard kan. Maja, gelredome is denk ik duidelijk verhaal. Verder nette aankleding en heb lekker gewerkt!
was een gezellig feestje met me maatjes , heb me al te best vermaakt geluid was redelijk tenminste beter als qlimax, dikke setjes van Noisecontrollers, donkey rollers
Decor: Echt mega vet, k wist gewoon niet waar ik kijken moest! Maar ik betaal toch geen 50 euro voor die enkele vette platen die ik heb gehoord?? Toen we binnenkwamen begon t veelbelovend met de groene dj's.... Mr. sfeer was ook niet echt aanwezig.. pindakaas!
Decor (met name de achterwand): , Maar verder was het allemaal maar matig. Geluid was bagger en wat een verschrikkelijke hoop irrirant stil-sta-publiek
Mooi feestje vond het wel tof dat alle djs samen draaiden enz ook de licht show was ckr goed aleen geluid was niet egt goed mja licht ook aan de locatie denk ik dan
Ik hoop niet dat ik mijn hele leven nog ooit een feest mee hoef te maken met zo'n kut afsluiter!! en waar was de sfeer heen???? verder heb ik me wel prima vermaakt!!
Jammer, dit was echt 3 keer niks! Sfeer was ver te zoeken! Om over de rest maar te zwijgen Klaag niet snel over een feest, enige positieve waren de Donkey Rollers, jammer dat het dan zomaar afgelopen is!
Lekker feestje Geluid was minder, ma toch zeer goed vermaakt.... Kluisjes in de tent ideaal hier kan Q-dance nog een voorbeeld aannemen voor Qlimax 2009...
Waarom achteraf zeuren over 't geluid? Is allang officieel bekend dat 't geluid in 't Gelredome bagger is. Maargoed, heb me prima vermaakt (Maar volgende hardbass mag wat mij betreft gewoon weer in 't Silverdome!)
echt super vermaakt!! geluid was indaad beetje jammer, decor en dj's maakten dit toch goed
Wat een sfeerloos feest zoveel stil staande mensen... Wat had je anders gedacht van het geluid.. het was zeker gelijk aan het geluid van qlimax dit jaar. en op de tribune was het goed te horen! HHZ held van de avond!
geluid... Tja valt niks over te zeggen. Of anders gezegd, misschien andere geluidsmannekes inhuren? Lokatie kan en moet veel beter!! Mensen bedankt voor de gezelligheid.
Gruwelijk, prima vermaakt! Meer ruimte dan Qlimax, super decor met die LED wall, erg verassende sets (weinig commercieel gelukkig) van team Green en Yellow, maar vooral team Red en liveset HH: heerlijk !! alleen jammer dat de Donkey Rollers bestaan....ohja, een feestje maak je toch echt zelf ...
Heel goed vermaakt! Goed geregeld met de warme tent bij de kluisjes, en de snelle doorgang Aankleding was heel vet, alleen de bass was slecht Super opzet, met die teams! Zo krijg je veel varietie in de setjes xD
was mn eerste hardstyle feessie maarre idd t geluid was bets zacht ja, de laatste 3 uur werd er wel lekker gedraaid hoor maar geef mij toch maar hardcore of terrorfeessie ghehe
Heb me goed kunnen vermaken ondanks t gebrek aan bass, zeer vette lichtwand! Noisecontrollers helden van de avond ondanks dat de muziek bij hun eig nog te zacht stond
Mooi feest. Aankleding was top, jammer van het geluid. Aan het begin stond de bass te laag, later stonden de hoge tonen te laag. Pas vanaf team red werd het geluid wat zuiverder, maar echt snoeihard is het nooit gegaan. Wel een topavond gehad.. helemaal gesloopt
dit feesje mag duidelijk geen hardbass heette t was niet hard en de bass was helemaal ver te zoeken en wat een kut afsluiting.. de tering! het enige laiphe was dat echt al het personeel strak stond
prima vermaakt met mn groepje!!.. sfeer was wat minder, geluid ook wel... en haast niemand ging los.. echt te jammer. denk volgende keer maar overslaan
Decor heldig Ook heerlijke sets gehoord, Team Yellow + Red HardBass anthem, gruwelijke shit Tja het geluid...blijft Gelredome hè! Al met al top vermaakt!
Wat een bagger feest. Ik had er veel meer van verwacht, geluid was slecht (leek mij meer iets technisch dan het gelredome zelf waar iedereen altijd over valt) Eerder naar huis gegaan door hoofdpijn, maar dat was niet de enige aanleiding voor mij. Heel jammer B2S(n)
wat een kut feest kut geluid kut gedraaid kut alles... aanfluiting
Team red zijn wat mij betreft de helden van de avond, zatox&DonkeyRollers Super geluid (Voorin altans.. achterin was het soms behoorlijk slecht) Redelijk mooie lichtshow.. zeer leuke avond gehad!!
Ik vond het echt super!! Heb me echt vermaakt!!!
KUTFEST! echt een zware tegenvaller!zonde van ons geld,kom op..dit was toch gewoon een KUTFEEST mensen of niet dan!? heb er geen andere woorden voor! hoop dat B2S nog steeds in de hoek staan om zich te schamen! Hou het Gelredome lekker voor concertjes ofzo...of gooi het gewoon plat! ZWAAR KUTFEEST wat een grap dat ze er 3 uur voor het einde achter komen dat de de bassknop ook op en kunnen zetten SOUND CHECK MAYBE??
Heel veel nieuwe edits/RMX gedraaid, alleen jammer dat het geluid neit zo hard stond en 90% stil stond. Maar dat zou wel door die kut kou komen! VOnd het ook onduidelijk wie nou wanneer ging draaien, en aankondigen kon ok wel beter! Maar het was zeker geen 50 eurie's waard! Hoop dat de volgende x beter is!
minder dan verwacht, geluid was ronduit kut! toch een lekker avondje gehad headhunterz blijft de man
Hardbass vorig jaar was zeker beter! Echter deze editie was ook zeer goed! Werd top gedraaid door team Yellow en Red! Met als uitschieters headhunterz & zatox! Stage zag er ook super uit! Wederom geen enkele minuut mijn oordoppen in gehad tijdens een feest in het gelredome! Sinds qlimax 2006 oorbeschadiging opgelopen -> oordoppen van 70 euro gekocht en geen 1 keer meer hoeven in te doen in het gelredome!
Donkey rollersssssssss Had er iets meer van verwacht, maar goed, prima feesie
prima vermaakt!! maar gemeente arnhem liep weer te zeiken over t geluid als duizenden mensen daar n veel beter feestje van hebben welke hond doet daar dan moeilijk over? omdat mss iemand die toevallig voorbij fietst dr last van heeft?(N)(N) volgende editie ben ik weer bij, hoe dan ook maar GEEF GEEN FEESTEN MEER IN T GELDREDOME b2s of q-dance, alsjeblieft zeg..
mwoh, doordat het geluid niet zo goed was kwam de sfeer er ook niet echt in. Dik decor, al mag je met 320 ledpanals wel iets meer daarvan verwachten. Al met al een gezellig uitje met m'n maatjes
Ik heb het super naar mijn zin gehad met gezellige mensen om me heen! Decor was erg vet! Het viel me wel op dat er veel stilstaand publiek was, erg jammer! Team Red aan het einde heerlijk knallen
wij vonden het een prima feestje met name Team BLEU maar alleen was het erg KOUD brrrrrrrrr
Blue & Yellow team was zkr wel goed te doen. Respect aan de VJ's. Red Team teveel melo's & breaks. Juist als afsluiter hoor je dan alles eruit te halen wat erin zit en geen blije partystyle shit pff..
B2S Dit ben ik niet gewend van jullie qua geluid!Nadat 't geluid de 2x bijna stil viel in het begin van Team Yellow's set +- 03:20 : en een dikke minuut protestgefluid van ons partypeople's herstelde jullie deze blamage gelukkig voor de laatste uurtjes ( hard ? ) - Base .. ! Aan de Dj's lag het niet Team Yellow Damn zeg Frontliner&beholder& Thnx2 Al mijn lieve vriendjes en dinnetjes voor wéér (DOOR JULLIE) een toch nog Gezellige Hard-Base
Aanstaande zaterdag 14 februari is het dan zover. De dag dat Hard Bass voor het eerst haar intrek neemt in een van de grootste indoor locaties van Nederland, namelijk het Gelredome Arnhem! Van 22.00 tot 07.00 uur zal de avond in het teken staan van Hardstyle, wat gepresenteerd wordt door vier verschillende teams, samengesteld uit de allergrootste artiesten. Ieder team is zorgvuldig geselecteerd en vertegenwoordigd zijn muzikale fingerprint, waardoor er een verrassende mix zal ontstaan. 111
Op zaterdag 14 februari 2009 zal Hard Bass voor het eerst haar intrek nemen in een van de grootste indoor locaties van Nederland, namelijk het GelreDome Arnhem! Van 22.00 tot 07.00 uur zal de avond in het teken staan van hardstyle, wat gepresenteerd wordt door vier verschillende teams, samengesteld uit een selectie van de populairste artiesten. Ieder team is zorgvuldig geselecteerd en vertegenwoordigd zijn muzikale fingerprint, waardoor er een verrassende mix zal ontstaan. 113
Ook in 2009 zal B2S doorknallen! Wederom staan een groot aantal evenementen op de kalender. Pak je agenda er maar weer bij want hieronder vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2009: 119
Hardstyle is de populairste stroming in de hardere dance scene en de avond zal dan ook 9 uur lang in het teken staan van deze muziekstijl. Wat betreft de programmering zijn de verwachtingen erg hoog. Verdeeld over de avond zullen vier blokken van twee uur worden ingevuld door de allergrootste hardstyle artiesten. Vier teams (Green, Blue, Yellow & Red) zijn zo ingedeeld dat er een zeer verrassende mix zal ontstaan. Ieder team is zorgvuldig geselecteerd en vertegenwoordigd zijn muzikale fingerprint. 201
Op zaterdag 14 februari 2009 organiseert B2S Hard Bass in de GelreDome te Arnhem.
De voorverkoop begint op zaterdag 29 november 2008 om 13.00 uur. Tickets kosten 48 euro (ex fee) en zijn te verkrijgen via Ticketonline, waaronder internet, het callcenter en de Free Records shops. 92
Hard Bass gaat weer verhuizen! Hard Bass verhuist van “dome to dome”. Hard Bass vindt op 14 februari 2009 plaats in de GelreDome in Arnhem! In samenspraak met de gemeente Arnhem, de GelreDome en Q-dance is de tweede nachtvergunning toegewezen aan B2S. 251
Vette beelden maar met het geluid heeft men behoorlijk zitten knippen en plakken om nummers korter te krijgen pff..
Ik zeg flikker het op BlueRay en dan graag hele setjes
Vette beelden maar met het geluid heeft men behoorlijk zitten knippen en plakken om nummers korter te krijgen pff..
Ik zeg flikker het op BlueRay en dan graag hele setjes
Inderdaad een met gelijk een lekekr begin 100% pure hardbass !!
maja je kunt neit alles hebben he