Niet normaal sommige reacties,
Het geluid was slecht inderdaad en daar valt misschien wel iets over te zeggen maar laten we ff een paar vette goeie dingen opnoemen.
Ten eerste was de opkomst er 1 om kippevel van te krijgen.
Ik loop een kleine 20 jaar mee in dit wereldje maar heb nog nooit zo'n vette opkomst gezien.Tenminste niet qua hardcore
Dan de acts en DJ's,
Iedereen die daar is geweest kwam daar maar met 1 intentie en dat was ervoor te zorgen dat mensen een onvergetelijke avond zouden hebben. Dat je dan niet meteen op het niveau Partyraiser zit lijkt me niet meer als logisch. Je kan namelijk niet alleen een Ahoy vullen met Terror en Speedcore vandaar dat er bewust is gekozen voor een logische opbouw van wat main en early naar het hardere werk.
Decoratie,
Was gewoon strak en niet overdreven veel. Het podium zag er mooi uit en dan maakt het wat mij betreft niet uit dat er qua aankleding in de zaal minder te zien was.
Visuele acts: Een vliegende Partyraiser,Vuurspugers,Transformers,een zwaar team prachtige dames schaars gekleed ,Een opa die de moeite neemt om te gaan hakken,een bruid die een anthem zingt.Dit was een feest waar het oog ook wat kreeg.
Niet allerdaagse acts,zoals een Rock-a-Billy band,zoals de Darkman met zijn didgeriedo(of hoe je dat ook maar schrijft)Beatboxers met een toaster......
Alles wat hier boven genoemd is zijn Wes zijn eigen ideen geweest en was gewoon vet wreed.
Geluid,afhankelijk waar je stond klote,maar dat heeft een DJ niet in de hand.
Om die jongen zo af te kraken,die nooit arrogant is,misschien af en toe wel een grote bek heeft maar een klein hartje,die altijd de tijd neemt om met iedereen een praatje te maken of tijd heeft voor een handtekening of een foto is rond uit gemeen ziek en vies.
Ik dacht echt dat ik alles had gezien maar sommige reacties omtrent dit feest richting Wes slaat alles.Alsof jullie hem persoonlijk kennen. Ongepast en gaat veel te ver. Als jullie hem niet mochten waarom ga je dan naar een feest wat zijn naam draagt?
Kritiek op het feest prima maar ga niet zo persoonlijk worden is niet nodig en erg kwetsend. Tenslotte is dit een gozer die het niet voor de poen doet maar voor het publiek.
Ik las dat men hem arrogant vond omdat hij zo groot te zien was op posters en dergelijke,alsof hij de marketing van UDC beheerd.Alsof hij verstand moet hebben van hoe je een feest goed in de markt zet of verkoopt. Get real,he's just the DJ!
Dan nog ff naar de opener van dit topic.
Heb ff op je profiel gekeken en daar zag ik het volgende:
ben nog niet klaar met mn opleiding,.. maar ben al wel een LiChTwErKeR
Kenmerken van Lichtwerkers zijn:
- Ze voelen zich van jongs af aan anders, en vaak ook buitengesloten, eenzaam en onbegrepen.
Ik snap je inderdaad niet,wat heeft het voor toegevoegde waarde dat terwijl je op een feest staat om een topic te openen?
Gasten als jij vergeten wel eens 1 ding,Je hebt twee partijenen die een feest moeten maken,De DJ's en het publiek en als jij een topic gaat openen terwijl het feest in volle gang is dan heb ik de indruk dat jij je best niet eens hebt gedaan om je te vermaken.
Iedereen heeft recht op een eigen mening maar ik vind dat je oprecht aan jezelf mag vragen of jou mening wat dat betreft een goede weergave geeft van het feest.
Verder wil ik Partyraiser bedanken dat hij me als mistery guest eeft betrokken bij zijn openings act en dat hij daar ook geen andere MC voor wilde. Ik vond het een eer om erbij betrokken te zijn geweest en ondanks wat mensen na dit feest ook zeggen je blijft gewoon een maatje voor het leven.