Partyflock
 
here

Dirty Dutch

· Blackout foto's Facebook
album,69 · goed · ical
Dirty Dutch
georganiseerd door Site

RAI (binnen) op de kaart Site
Europaplein 24
Amsterdam
Nederland🇳🇱
house × 19, electro × 7, hip hop × 7, dirty house × 2, urban × 2

Tickets & prijs Dirty Dutch

Voorverkoop:€ 57,50
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Verslag
Door anoniem (793).

Stemresultaat: goed

geweldig6016%
zeer goed10227%
goed11731%
ok4412%
voldoende164%
onvoldoende123%
slecht92%
zeer slecht72%
waardeloos92%

Line-up Dirty Dutch

1Dirty Dutch Music
🇺🇸
🇸🇷 🇳🇱 house, urban, drum & bass, r&b, hip hop
🇫🇷 house
🇦🇺 dubstep
🇵🇭 🇳🇱 house
🇺🇸 house
techno, house
· MC 🇬🇧
2Amazone Project
house
house, techno, trance, latin
house, latin
🇵🇹 house
🇮🇹 house
house
· MC
3Yours Truly
· rap hip hop
house, hip hop
· rap hip hop
house, hip hop
🇲🇽 🇳🇱 house, hip hop, latin
drum & bass, hip hop, dubstep
· MC house, urban, r&b, hip hop

Video

Nieuws

Dirty Dutch
15 december 2011
Het aftellen is begonnen, en je kunt eindelijk je klaarmaken voor Dirty Dutch | Black Out. Hieronder de last event info, waardoor je zeker weet dat je letterlijk en figuurlijk niet de weg kwijtraakt tijdens het donkerste dagen van 2011. 1
Dirty Dutch Blackout
17 november 2011
Op 17 december 2011 dient de Amsterdamse RAI voor de vierde keer op rij als platform voor het jaarlijkse Dirty Dutch spektakel. Na drie uitverkochte edities, zal deze vierde editie nog magischer zijn. Bereid je voor op een reeks van gerespecteerde en verrassende (inter)nationale artiesten, muziekstijlen als house-techno, pop-elektro en alles daar tussenin, verdeeld over drie verschillende zalen. Allemaal in de befaamde Dirty Dutch 'mash-up'. 26
Traditiegetrouw kondigt men tijdens Mystery Land de start van de 'die-hard' voorverkoop van Dirty Dutch aan. De die-hard voorverkoop start dit jaar op zaterdag 3 september om 09.00 uur. De Dirty Dutch voorverkoop vindt exclusief plaats op www.dirty-dutch.com?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock. Zet je wekker, want vorig jaar waren de tickets in een recordtempo uitverkocht! De reguliere voorverkoop zal in de week daarna op zaterdag 10 september van start gaan. 34

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
TK: Kaartje Diry Dutch! tickets2
TK: 2 Dirty Dutch kaarten te koop tickets1
TK: (gesloten) Diehard kaartje dirty dutch tickets3

703 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Het komt steeds dichterbij, nog een paar uurtjes en dan los!! :bounce:
Waarschuw beheerder
Ja leuk allemaal, maar ik zoek nog 2 kaartjes! :D
Waarschuw beheerder
Weet iemand of er een verplichte dresscode is?
Waarschuw beheerder
Is zwarte kleding verplicht? Hoorde zoiets voorbijkomen..
Waarschuw beheerder
vanaf dak er af :Pzooizo
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van frann op zaterdag 17 december 2011 om 19:44:
Weet iemand of er een verplichte dresscode is?


Uitspraak van Nickker' op zaterdag 17 december 2011 om 20:00:
Is zwarte kleding verplicht? Hoorde zoiets voorbijkomen..


Is al vaker gevraagd, maargoed.
Het is niet verplicht op in t zwart te komen, maar de organisatoren zouden het wel vet vinden als mensen het wel doen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 17 december 2011 om 20:23:
Het is niet verplicht op in t zwart te komen, maar de organisatoren zouden het wel vet vinden als mensen het wel doen.


ja leuk, eerst de hoofdprijs vragen voor een ticket en dan nog is uit gaan maken wat ik draag. mooi verhaal lekker kort
Waarschuw beheerder
Omw!!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sarcastic op zaterdag 17 december 2011 om 20:26:
ja leuk, eerst de hoofdprijs vragen voor een ticket en dan nog is uit gaan maken wat ik draag. mooi verhaal lekker kort


goed lezen he, niet verplicht. Oftewel het maakt niks uit wat je draagt, als je maar een leuk feestje hebt! :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 17 december 2011 om 20:23:
Is al vaker gevraagd, maargoed.
Het is niet verplicht op in t zwart te komen, maar de organisatoren zouden het wel vet vinden als mensen het wel doen.


Okee dan, goed om te weten! Dacht al dat t eerder was gevraagd maar gaat beetje lastig op telefoon.
Waarschuw beheerder
Nog ff dan helemaal loesoe
Waarschuw beheerder
3 kaartjes/tickets dirty dutch over.
50 euro per/st.
afhalen aan deur.
Tel: 06 28192631
Waarschuw beheerder
zijn der kluisjes aanwezig ??
Waarschuw beheerder
zie je vanaaf christel we houden wel ff contacte! Blij dat het gelukt is xx
Waarschuw beheerder
+1
what the hell is die Ruckus aan t doen?? :S
Waarschuw beheerder
+1
donateur
Uitspraak van GianniM op zondag 18 december 2011 om 01:00:
what the hell is die Ruckus aan t doen??


precies!! hij heeft cker niet door dat ie live is ofzo?
Waarschuw beheerder
laidback luke en chuckie weer lekker hoor, jammer van ruckus
Waarschuw beheerder
+4
Uitspraak van MC_MPS op zondag 18 december 2011 om 05:03:
laidback luke en chuckie weer lekker hoor, jammer van ruckus


vond die dub step vaan chuckie op het laatst helemaal ruk hoor.

wat is dat toch de laatste tijd ? kom ik op een house feest en draaien ze laatste uur dub step, ga lekker die zooi op een dubstep feestje draaien
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
donateur
heel veel lekkere nummers gehoort, ook knife party dikk! maar geen gregor salto gedaan want die zie ik toch volgende week op delicious
Waarschuw beheerder
Leuk voor een keer,weet niet zeker of ik nog een keer ga.
Jammer was dat rond een uur of 5 de zaal echt helemaal leeg liep.
6 uur was er op de main bijna niks meer te doen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Feliciano op zondag 18 december 2011 om 14:40:
6 uur was er op de main bijna niks meer te doen.


ja veel mensen gingen weg toen er dubstep werd gedraaid, later in de trein hoorde ik ook mensen erover klagen.

buiten dat zei die 80 x in een minuut make some fucking noise en gaat die weer wat lullen om vervolgens dubstep te draaien echt waardeloos !!!!

en die djs toch maar proberen die zooi te draaien op een house feest
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
+2-3
donateur
Zo te horen Thunderdome 1 - 0 Dirty Dutch
Waarschuw beheerder
+3-1
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 december 2011 om 14:53:
Zo te horen Thunderdome 1 - 0 Dirty Dutch


you gotta be fucking kidding me ?
Waarschuw beheerder
+1
Dit was serieus het slechtst georganiseerde feest waar ik OOIT geweest ben. HALLO ID&T ooit gehoord van crowdcontrol? Wij kwamen aan om 10 voor 12 en de rij was enorm. Nu weet ik dat tussen 12 en 01 de drukste tijd is om te komen, maar één ingang voor zooooooveel mensen? Je zou denken dat een organisatie als deze wel beter weet. De sfeer was zo agressief en gespannen dat wij maar even gewacht hebben tot half 2 met naar binnen gaan.

Ben je eindelijk binnen, ga je de hoek om staat er WEER een rij van hier tot Tokio voor het fouilleren. Er stond ik weet niet hoeveel man en bijna alle poortjes waren gesloten. Sfeer werd er niet bepaald beter op. Veel geschreeuw dat we erin wilden, een bijna vechtpartij... echt top om je avond mee te beginnen! (NOT).

Eenmaal binnen om kwart voor drie konden we dan eindelijk gaan feesten. Bij vlagen werd er lekker gedraaid, maar seriously: gooi die Dubstep in de prullenbak alsjeblieft. Af en toe kregen dj's het gewoon voor elkaar het hele publiek stil te laten staan! Sunnery & Ryan waren soms wel erg lekker, maar de intro's leken per stuk wel 10 minuten te duren. Wel erg genoten van het laatste half uur Laidback Luke, maar ik geloof dat niemand echt heel erg blij was met de MC die dacht dat wij aan permanente gehoorbeschadiging leden en ons elke tien seconden moest vertellen dat Sunnery, Ryan en Chuckie op het podium stonden, er heel veel mensen in de zaal waren en dat we allemaal ons 'focking hands up' moesten throwen en 'noise' moesten maken. Heel erg irritant, hou gewoon je snavel dicht als er lekker gedraaid wordt.

Props voor de bar wel. Waar ik twee jaar geleden elke keer een uur op mijn drankje moest wachten ging het nu allemaal lekker snel. Wel weer bar slecht dat er geen enkele wc was waar nog toiletpapier hing. Op een normaal feest/festival zijn er toch altijd schoonmakertjes die dat supersnel ophangen en het toilet even opfrissen elk halfuur? Ik moest nu aan het einde gewoon gaan zoeken naar een toilet wat niet ondergekotst was.

Al met al heb ik een leuke avond gehad, maar dat lag vooral aan onszelf. Voor mij geen Dirty Dutch meer.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van sumptuous op zondag 18 december 2011 om 15:34:
ik geloof dat niemand echt heel erg blij was met de MC die dacht dat wij aan permanente gehoorbeschadiging leden en ons elke tien seconde moest vertellen dat Sunnery, Ryan en Chuckie op het podium stonden, er heel veel mensen in de zaal waren en dat we allemaal ons 'focking hands up' moesten throwen en noice moesten maken.


Vind ik leuk!