😏

hardcore × 18, industrial hardcore × 13, darkcore × 10, terror × 6, early hardcore × 2, early rave × 1
Tickets & prijs Thunderdome 2010
| Voorverkoop: | € | 45 | ,- |
Minimumleeftijd?
18Meetings
Er waren 14 meetings, de drukste drie om 01:00 met 47 bezoekers, om 20:00 met 37 bezoekers en om 13:00 met 26 bezoekers.
Er waren 14 meetings, de drukste drie om 01:00 met 47 bezoekers, om 20:00 met 37 bezoekers en om 13:00 met 26 bezoekers.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslagen
Door !!!Geoffrey !!! Jayson (1806), anoniem (2536), [N.G.F.] R. (1848), SJ-O (1789), Plukje van de Petteflet (2285), Bon Vivant (657), mr turner (1157), Lancher > Minion a.k.a. Project Chryzis (1270), Mandy87 (652).
Door !!!Geoffrey !!! Jayson (1806), anoniem (2536), [N.G.F.] R. (1848), SJ-O (1789), Plukje van de Petteflet (2285), Bon Vivant (657), mr turner (1157), Lancher > Minion a.k.a. Project Chryzis (1270), Mandy87 (652).
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 713 | 24% | |
| zeer goed | 1106 | 36% | |
| goed | 722 | 24% | |
| ok | 207 | 7% | |
| voldoende | 98 | 3% | |
| onvoldoende | 86 | 3% | |
| slecht | 39 | 1% | |
| zeer slecht | 21 | 1% | |
| waardeloos | 42 | 1% |
Line-up Thunderdome 2010
Line-up is niet compleet.
Counterfeit hardcore |
E-Ruption hardcore |
Enzyme X hardcore |
Evil Activities hardcore |
Gomes dubstep, urban |
J-Roon & Kosmix hardcore, hard techno |
Kasparov hardcore |
Masters of Ceremony · live |
Meagashira hardcore |
Mobius techno, drum & bass, hardcore |
Negative A hardcore, drum & bass |
Obscurity hardcore, hard techno |
Outblast hardcore |
Predator drum & bass, hardcore |
Promo techno, hardcore |
Recype hardcore |
Sequence & Ominous house, hardcore |
Terminal & Vavaculo hardcore |
The Outside Agency drum & bass, hardcore |
Thrasher drum & bass, hardcore |
Statistieken
| 6285 | bezoekers | |
| 2222 | geïnteresseerd | |
| 66 / 30 | · | mannen / vrouwen |
| 22.8 | gemiddelde leeftijd | |
| 22.7 | leeftijd mediaan | |
| 4 | · | nieuwsberichten |
| 3 / 12 | · | forumonderwerpen |
| 9 | · | verslagen |
| -= Flatliner =-: 293 | · | foto's |
| 2 | · | video's |
| 14 | · | meetings |
| 2057 | · | albumfoto's |
| 8192 | · | opmerkingen |
| 675 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (3034 stemmen) |
Nieuws
Thunderdome Breaking Barriers
1 december 2010
Thunderdome Breaking Barriers, Take 33... 110
Promo ft. The Opposites op Thunderdome
19 november 2010
Het was al duidelijk dat Thunderdome wat grenzen gaat doorbreken tijdens de aankomende editie in de Jaarbeurs. Met de vuige toevoeging van The Opposites aan de line-up worden ook wat hokjes vanuit de hiphop hoek gesloopt.
Hoe Promo het samen met deze gasten gaat aanpakken zal tot op de avond nog vaag blijven. Met deze toevoeging wordt het rijtje artiesten een bizarre opsomming van stijlen. Het enige wat alle artiesten met elkaar gemeen hebben is dan ook het belangrijkste binnen de hardcore, namelijk hard! 595
Thunderdome 2010
1 oktober 2010
Mainstream, speedcore, industrial, early, breakcore, terror, darkcore, frenchcore, UK hardcore...al deze hokjes gaan eraan op 18 december, verder als één macht. Met z'n alle vormen we de kern waar hardcore haar kracht vandaan haalt. 270
Thunderdome 2010
14 september 2010
Thunderdome ramt dit jaar op 18 december de nacht in. 340
darkcore, early hardcore, early rave, hardcore, industrial hardcore, terror
→ lees meer
darkcore, early hardcore, early rave, hardcore, industrial hardcore, terror
https://partyflock.nl/party/187318:Thunderdome_2010
https://partyflock.nl/party/187318:Thunderdome_2010
Forum
8192 opmerkingen
Ik snap zowiso nie als men het een kut feest is waarom ga je dan naar thunderdome
ga dan nie naar feesten weet je
GVD
Is het een trend, als de eerste reactie negatief is dat de het een KUTfeest was?!
Ik heb me prima vermaakt! Leuke opening en toch weer iets vernieuwends....
Het lijkt wel of nederland alleen het oude wil stel hokjes denkers!
Ik vond een goede editie!BAM!
idd zeg, wat ouwehoert iedereen nou? hij was zoizo 10x beter dan vorig jaar. het concept vond ik fucking bruut. het is alleen wel jammer dat radium en toa en omnious en seqeunce in een 1 uurtje draaien, maar vervolgens sta ik wel kanker lang naar die moc shit troep te luisteren. ze hadden juist beter die klik die nu in de kleine zaaltjes stonden na 1en kunne laten beuken en moc, ea, outblast etc. in die 4 kleine zaaltjes.
ik had ook niet echt het idee dat id&t de gedachte "braking barriers" naleefde zoals ze die ons hadden voorgeschoteld
hoe dan ook vond ik het toch een zeer vet feest, doordat na 1 uur de gordijnen omhoog gingen leek het alsof je op een heel ander feest stond.
overigens draaide toa en radium kk goed.
ik snap het nog steeds niet, wat vind iedereen zo goed aan ophidian dan? altijd de zelfde kk platen met de minst tenenkormmenden kicks en semi dramatische stoomcarousel melodie. ze hadden radium de afsluiter moeten geven.
maar volgendjaar ben ik gewoon weer van de partij
oja, waarom maken ze van nightmare, moh, hardbass, groundzero, decibel en q-base wel waaiertjes en van thunderdome niet?
maar het zal de leeftijd wel zijn...
Valt me wel op ja dat vooral de "nieuwere" generatie positief is en de "senioren" teleurgesteld zijn. Ben zelf overigens al jaren niet naar Thunderdome geweest dus ga niet oordelen, maar blijkt maar weer eens te meer dat er een duidelijk verschil zit met de feesten van toen. Ga niet zeggen dat vroeger alles beter was, want dat hoor je zo vaak, maar "anders" was het wel...
veel agressief volk, ze lopen tegen je aan en je krijg gelijk ZON GROTE waffel
waar heb jij gezeten dan? of moet ik zeggen "hoe keek jij ze aan?" ben alleen relaxte mensen tegen gekomen, en ik heb denk wel een rondje of 40 gelopen
ik snap het nog steeds niet, wat vind iedereen zo goed aan ophidian dan? altijd de zelfde kk platen met de minst tenenkormmenden kicks en semi dramatische stoomcarousel melodie. ze hadden radium de afsluiter moeten geven.
NEE jij bent lekker positief....
ze hadden juist beter die klik die nu in de kleine zaaltjes stonden na 1en kunne laten beuken en moc, ea, outblast etc. in die 4 kleine zaaltjes.
mee eens
Of de zaal pas na 3 uur tot één grote zaal maken. Veel mensen komen toch pas om 00.00 uur binnen en die hebben dus maar een uurtje van de vier zalen meegemaakt en bijv. Radium gemist.
Ik vond het een leuk feestje.
Kan inderdaad zijn omdat ik van de nieuwere generatie ben. Het was niet te vergelijken met iets als Ground Zero of Nightmare Outdoor, maar ik heb me zeker vermaakt! 
Helaas is een vriendin van me d'r telefoon verloren in dat kutstukje tussen de Jaarbeurshallen en het station...
Helaas is een vriendin van me d'r telefoon verloren in dat kutstukje tussen de Jaarbeurshallen en het station...
Ik snap zowiso nie als men het een kut feest is waarom ga je dan naar thunderdome
ga dan nie naar feesten weet je
Hoe kun je van te voren weten dat het een kutfeest wordt dan?
Ga niet zeggen dat vroeger alles beter was, want dat hoor je zo vaak, maar "anders" was het wel...
nou dan zeg ik het wel....
thunderdome's van vroeger zijn/waren BETER dan de afgelopen 2 jaar...
ik geef je groot gelijk dat je al jaren niet geweest bent,
zo heb jij nog het ECHTE thunderdome gevoel als herinnering...
ik moet helaas zeggen dat dat van mij zwaar vetroebeld is door de afgelopen 2 edities
zo..., zo te lezen was het niet echt denderendBen benieuwd naar de foto's, was toch veel te klote geweest met dije sneeuw en "weinig early"?! en dat op thunderdome....tja thunderdome ligd nog altijd zeer gevoelig bij me, om dan toch te gaan, maar telkens slagen ze erin de naam niet waardig te maken en dan waren het vroeger zo'n dikke feesten!
Ik word zo moe van mensen die reageren terwijl ze het feest zelf niet eens hebben ervaren! En dan ook vaak in het negatief! Heb jij geen eigen mening? Praat je graag met andere mee? Er staan positieve en negatieve reacties en stemresultaat ZEER GOED!
Waarom dan negatief? En niet positief? En heb heen en terug geen last gehad van sneeuw! En vroeger was toen.... mooie herinneringen! Je word ouder, alles veranderd! hou daar nou eens mee op! vroeger was alles anders en beter, dat is een uitspraak die opa's en oma's maken. Ook de feesten bewegen met de tijd mee, net als jij. zou niet goed zijn als alles stil staat! nu is nu en is ook een geweldige tijd die straks ook weer mooie herinneringen zijn.
Uitspraak van DOOD-LOOD op zondag 19 december 2010 om 11:34:
heb denk wel een rondje of 40 gelopen
"Hij loopt rondjes..."
en verder loop ik rondjes
en tja daarna loop ik nog een rondje
waar ken ik dat ook alweer van?
laatste aanpassing
k vond dit de beste sinds a decade, qua muziek, sfeer. En het hele idee breaking barriers dmv beginnen met 4 verschillende stijlen in 4 area's en daarna 1 zaal pakte verbazingwekkend zeer goed uit. Dikke sets gehoord. Maar als ik id-t was geweest had ik als finishing touch de kooien met vloer en al omhoog laten gaan. Tis per slot van rekening het thema breaking barriers
Ik heb er weinig meer aan toe te voegen
het feest was gewoon PRIMA maar of dit Thunderdome was...
Who ist da early ?
Gezelligheiud
er werd onwijs lekker gedraaid
Mensen bedankt
laatste aanpassing
Valt me wel op ja dat vooral de "nieuwere" generatie positief is en de "senioren" teleurgesteld zijn. Ben zelf overigens al jaren niet naar Thunderdome geweest dus ga niet oordelen, maar blijkt maar weer eens te meer dat er een duidelijk verschil zit met de feesten van toen. Ga niet zeggen dat vroeger alles beter was, want dat hoor je zo vaak, maar "anders" was het wel...
daarom ga ik ook al een paar niet meer thunderdome,is gewoon niet mijn muziek meer :-*(
blij dat ik nie ben gegaan, geen thunderdome meer voor mij 
blij dat ik nie ben gegaan, geen thunderdome meer voor mij
waarop kun je dat baseren als je niet bent geweest?? ik roep behhhehehe doe je mee??
"BLUNDERDOME" lijkt me een betere benaming....
wat ben ik als TD fan teleur gesteld... niet normaal! Wat zijn de feesten van tegenwoordig toch afgestemd op het dagjesvolk i.p.v. op de liefhebbers... ik kap ermee, geen feesten meer voor mij!
Vlgns mij heb ik weinig gemist ?
ik vond dit de beste sinds a decade, qua muziek, sfeer. En het hele idee breaking barriers dmv beginnen met 4 verschillende stijlen in 4 area's en daarna 1 zaal pakte verbazingwekkend zeer goed uit. Dikke sets gehoord.
meeste na 1 uur niet echt aan mij besteed maar was prima pure and powerful hardcore
laatste aanpassing
NEE jij bent lekker positief...
niet 100% nee, want als een feest 100% mijn ding was geweest was er geen hond gekomen
gaat erom dat 1 iemand neerzet "het was een kut feest" en de rest er argumentloos achteraan blaat. als de dokter tegen je zegt "u gaat binnen 2 weken dood" zonder daarbij te zeggen waardoor of waarom, dan neem je die toch ook niet serieus???






















![SRF Audio <[Rejects of Society]>](/images/user/952473_27547.gif)





![![H4L]Sebastiaan[H4L]!](/images/user/802474_3422897.jpg)

