Partyflock
 
here
Masters of Hardcore
georganiseerd door Site Site

Thialf (binnen) op de kaart Site
Pim Mulierlaan 1
Heerenveen
Nederland🇳🇱
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Bezoekers
Maximaal 15000.
Meetings
Er waren 6 meetings, de drukste drie om 01:00 met 135 bezoekers, om 00:30 met 40 bezoekers en om 00:00 met 8 bezoekers.
Winacties (gesloten)
Verslagen
Door anoniem (1076), anoniem (1383), ..Joost.. (893), [PPT]andymion (548), anoniem (2423), anoniem (2448), raar1980 (1662), Mafkees (1841), MadMike (2009), anoniem (1254), :cheer:Badmutske:cheer: (810), anoniem (795), anoniem (607), COLDRUSH (558), - Miranda -- (707), anoniem (836), Hell_seeker (1305).

Stemresultaat: goed

geweldig107220%
zeer goed1984%
goed216341%
ok481%
voldoende114422%
onvoldoende441%
slecht4098%
zeer slecht19
waardeloos2134%

1240 waarderingen tonen

500 willekeurige waarderingen

!!!!spek!!!!
dat kankah geknal tussedoor werd ik helemaal kniftig van:S maah heb me wel vermaakt vooral bij angerfist neophyte en evilactiveties:)dat zijn de egte "MASTERS" :respect:
!!!­REBIRTH!!!­
ENDYMION VS NOSFERATU:respect:ANGERFIST EN EVIL:respect: WAS WEL LOS ALLEEN BEETJE KUT GELUID:s:(
was een beetje te zacht vond ik akira en drokz :respect:
!!PAUL!!
wat een k.n.er feest promo vuile clubkut!!! alleen respect voor akira en drokz:respect: was ook laatste x moh.
!!Rutmer
K Vond het echt Siuper feest! geluid sond idd niet erg hard! maar tempo lag wel goed:P
kleutertjes , hoerenveen, bende van ellende waardering = 10 ! WAARDELOOS
wat een kanker kut geluid drie uur in de rij gestaan omdat je geen aussie aan mocht wat een kanker regeling masters nooit weer alleen in ITALIE
'ChiCk
kutwachtrij,geluid veel te zacht iid.. je kon elkaar gewoon goed verstaan..zelfs VOORIN :S,en te VEEL van die happy draaiorgel muziek.. de HARDERE platen..werden halverwege steeds afgekapt,geen moh meer voor mij ..BAH! Stelletje afzetters
HEB ME WEL VERMAAKT OP MASTER OF "HARSTYLE" OF ZOIETS... OF MASTER OF "WACHTCORE"WAT BETREFT DE RIJEN.....
hahaha ik kwam lekker wel met me trainingsjack binnen (had er ook geen t-shirt onder) maar t was niet echt wat k ervan had gehoopt... op naar HELLBOUND :p
(6) Terreu­rblubj­e (6)
ja het ging wel niet echt mijn muziek af en toe :S
ut geluid maar was wel vet gezellie en was egt vet STRAKKKK
kk lange treinreis, lang moeten wachtten in de rij, geluid te zacht, had er eigenlijk meer van verwacht, maar toch best te doen :)
Het geluid was niej altijd op z'n best...maar t was MEGA !!! :) boeie dat die kinderen er rond liepen daar laat jeje feest toch niej door verpeste...:p
eGt eeN ToPPahTjuH !! LanG Niej MeeR Zo DuH WeG KwijT GeWeesT :D KuT GeLuiD oF NieT ZouW t Zo OvaH DoeN.!! GoeiuH SfeeR MooIuH VrouWuH :P LeuKuH TreinReiS.. HELEMAAL DUH WEG KWIJTTTT
:respect:ANGERFIST:respect: Geluid Mocht Inderdaad Harder Je Kon Elkaar Gewoon Nog Verstaan :S:S
(K)(K)­(K)Kru­imel(K­)(K)(K­)
Ik heb me wel vermaakt maar ik was blij dat ik in de trein zat en terug naar huis ging...over het geluid hoef ik vrij weinig te zeggen het was gewoon :no:
(k)Chientje
De muziek was wat zacht:jaja:, en die kut wc's was wat minder!!!!:@ Maar ik me wel goed vermaakt:bounce: Vooral ANGERFIST NUMBER 1 BASSKICKER!!!:respect: Was wel :vaag: feesie
Het was ckers een mooi feest!!En t geluid viel wel mej hoor:):yes: K heb m cker wel vermaakt en meteen leuke en gezellige mensen leren kennen!!hahahaha(K)(K)
Wat een ongelofelijk TERING FEEST!!!!! Wil m'n geld terug verdomme :@:@:@ Echt KUT geluid en echt KUT gedraaid; volgende keer geen MOH meer voor mij!!! :@:@:@:@:@ VUILE OPLICHTERS!!!!!!!!!1
(L)joy­ce(l)F­aith(l­)
het was weer vet!!!!! alleen geluid mocht beter
ik vond het een zeer geslaagd feest (sfeer dan he) ...alleen wat stond die muziek toch zacht...voor me eerste echt grote party had ik toch meer verwacht!!! drokz V.S. akira was :respect:.....de bonnen te duur.....betale voor w.c's :vaag:...en dan niet te prate over die kut drukte.....leek wel een kip in een legbatterij!!!!!!!!volgende keer andere lokatie/instalatie!!!!!
het was zo wel gezellig maar de muziek was wat minder!!! stond veel te zacht en er werden veel de zelfde platen gedraaid!!! :bounce:
was lekker feestje, geluid mocht alleen wat harder
(V.­T.­C.­)fclon­sdale(­V.­T.­C.­)
sfeer was lekker, wachtrijen om binnen te komen was k*t, en beluid mocht zeker harder
* A.
mwoh vond t best tegen vallen
erge tegenvaller :jaja: had er veel meer van verwacht...vooral na de nieuwsberichten :S Nooit meer Thailf voor mij...en de volgende masters ga ik goed nadenken of ik wel ga :S
allemaal kut geregeld daar muziek te zacht.promo was echt wwaar bagger mar de laatste paar uurtjes waren wel gezellie (Y)
*­ G'woon Léoon *­
Genoeg tegenvallers... maar toch prima vermaakt!! :D
* Liquid-E *
Pfffrt... vond het feest alleen vet vanwege de bekende die er waren... podium etc was wel super vet... maar de rest was bagger!
begin was KUT :@ !!! verveelde mu rot!!! na 4 uur begon het wel lekker tu wordu! heb nog wel een bietje kunne hakkuh :D ...............EN WIE VERZINT NOU WEER DIE STOMME KUT WC-KAART :@ :@ :@
**­<<LINDA>>**­
Was mooi aangekleed enzo......maar geluid zwaar KUT!!!!Maar heb me wel vermaakt......:jaja: :S
eerste keer masters voor mij, vond het zeker niet slecht, maar had er wel iets meer van verwacht!!:S zeker jammer van het geluid, en de lokatie zo ver weg!! volgende keer hoop ik allebei beter!!
Heb me PRIMA vermaakt,alleen pisbonnen waren kut,geluid was kut,organisatie was kut,t wachten was kut(op elkaar en in de rij) maar verder was et wel leuk hoor :P
*­[N]iceulske O:)
Viel zwaaar tegen, khad dur veel meer van verwacht, einde werd ut wel wa beter, en un vrekkes kutgeluid op sommige plaatse..! en promo was kut! en kutwachtrij voor die bonne :@ 3 kwartie stan wacte..gooie zu um DICHT :@
De time table is ook waardeloos endymion vs nosferatu moest in het begin draaien terwijl je daar beter korsakof kon neerzetten of promo was toch niks waard en waarom kon je van te voren niet zien om hoelaat iemand moest gaan draaien en NEOPHYTE VS EVIL ACTIVITIES & ANGEFIST & AKIRA VS DRONKZ:respect:
*J3ZZY*
het was heel gezellig maar een zwaar KUTGELUID das egt jammer
*­PD*­ Jeroen *­PD*­
Was een leuk feestje, alleen erg jammer van het geluid:(
*~Desilbel~*
binnenkomst: (n)! geluid: (n)! promo: BAGGER! en betalen voor de wc's?? ook zoiets stoms! MAAR petje af voor angerfist en dat vuur en die knalle was mooi bedacht(Y)
- - Anthony - -
geen problemen met t feest.. alleen t mog wel harder en zeker achterin
mwha the same ass you all
Ik had er meer van verwacht! Er werd kut gedraaid...de muziek stond zacht...maar heb me wel goed vermaakt :bier: EN PROMO MOET OPROTTEN GVD!!!!
-hooligan-
de muziek was veelste zacht, achter mischien meer boxen??? en die wc bonnen waren dikke onzin maar verder was het zekerz een geslaagt feessie!!!!!!
-NL- kevkuh -NL-
wel leuk WREED feessiej!! alleen zo ver weg:S en het geluid stond wel te zacht !!
-Zoet-
beroerd had er meer van verwacht
...***­MiSs Fucked Up ***...­
ECHT SUPER (Y) MAAR UT GELUID WAS WEL ERG SLECHT!!! MAAR VOOR DE REST HEB IK ME ECHT WEL VERMAAKT :P
Geluid was slecht, had ik beter verwacht na laatste keer Eindhoven, sfeer was wel goed
lkk hoor
.­:==­Mister en Miss Oldschool==­:.­
was weer een goed feest, mar idd het geluid kom nog veel harder
.?.?.?.?
Slecht Promo wat een afgang voor de rest alleen het einde was goed
.Onbekend
hier ga ik dus nooit weer heen he..! ik ga naar een feest voor t geluid oa maar dit sloeg nergens op zo zacht kon gewoon verluisteren SLECHTE ZAAK MOH!!! jammer!
WAT EEN KUT ZOOOI!! LEEK DE EFTELING WEL!!!
was niej zow leuk het viel wel meej:Salleen buzz fuzz was wel weer goewd....
100 % Westlander :smoke:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D(Y)(Y)(Y)(Y)(Y):Yes::Yes::Yes::Yes::Yes::Yes::Yes:
112prozac
vond het wel een goed feest alleen het geluid was echt kut
1231-1321
dat zo'n goeie dj's zo kut kunnen draaien! das ook een kunst opzich....
123456­789009­876543­21
Vet feestje alleen geen piep in de oren en die knallen erdoorheen zijn vet
Had er meer van ver8 ja !!! Geluid Moest Veeeel Harder !! en het was veel TE-licht vooraan in de zaal :S:S:S
ja wel lekker feestje maar had toch iets meer verwacht van m'n 1e MOH, maar ckers wel een geslaagde avond :respect: for the DJ's. maar toch voor mij maar een festival hoor (y)
Me eerste Feestje!
Prima feest. Heb me zeer vermaakt:D. Alleen werd skijtziek van die knallen
kut geluid idd
Geluid was BAGGER, Drokz v.s. Akira was wel goed, maar voor de rest was alles KUT:@ gewoon niet 't geld,en de moeite waard :no:
:bier: hollandse klompenboer :bier:
ja cker chill feesie (Y)
:BIER:!­Life is Pain!­:bier:
Masters of Kindercore:S
:bier:­ALEX:b­ier:
ja 't was weer gezellig maare da geluid da mocht wel HARDER
kvond et wel een vet feesie was mn eerste x MOH!
:bier:­joepie zoepie­:bier:
Masters was zeker vet!!! En super georganiseerd!! Vooral die kluisjes geen geouwehoer bij de garderobe en superveel plees!!! (Y)Echt superfeest!!! Heb het echt super naar me zin gehad!!!
:bier:­Melin©­:bier:
Werd goed gedraaid , jammer dat de muziek zo zacht stond !!!!!!Ut feest deed nie aan mijn voldoeningen , en sommige mensen hebben me feest egt zwaar verneukt !!!!!ach ja :bier:
Geweldig feest alleen het geluid stond niet hard genoeg
:bounce: Viper :bounce:
Meer van verwacht!!! Geluidskwaliteit was kut
was leuk maar heb meer verw8.mzzl
ten 1e stond ik 1 uur in de rij voor de muntjes gaan die 2 loketjes in 1 keer dicht:@ dat was erg en promo was vet slecht en die knallen de hele tijd enz.. maar het pluspuntje was akira vs drokz (Y)
er werd goed gedraaid alleen was t geluid best slecht en t duurde veel te lang om binnen te komen . Promo draaide kut maar akira, outblast, angerfist en korsakoff maakte alles goed, egt toppie. Als t geluid en de organisatie beter gewees zou zijn was t egt super gewees
:cheer: Daantjuh :cheer:
:respect: AKIRA - DROKZ :respect: kut geluid kut sfeer kut pogo kut alles
:cheer­:Badmu­tske:c­heer:
nou dit was mijn 1e masters maar had er veel meer van verwacht.. ik was gelukkig bijna als 1st binnen dus had geen last van de rij.. t geluid stond best zacht en Promo kon beter naar q-base gaan
in 1 woord "triest" :@:@:@
promo kon beter thuis blijve :S
ik vond het wel vet de sfeer was wel goed maar het geluid stond veel te zacht
super feest heb me prima vermaakt(Y):D
:Prooie:P
:respect:drokz vs akira :respect:
:rot:wazige harrie:rot:
ik vond zeker gezelie maar de muziek kon harder en de wacht rijen warren ook niet normaal is altijd gezeik bij m.o.h ze kunner en beter masters of wachtcore van maken maar voor de rest zeker goed vermaakt.
Mooi Feesje maar wel een kut geluid
was zeker wel gezellig alleen het geluid moch wel harder maar voorderest super feest weer !!!!!!!!!!!!mzzl hou van je schat
:Yes: Stam(p)Gast :Yes:
veni vidi... euhh :s ik kwam ,zag en hoorde.. vond het maar beetje onder de maat:no: tijdens vince en catscan oei.. en wat geluid betreft had ik me al op voorbereid want daar is Heerenveen goed in...:no: al met al heb ik me wel kunnen vermaken...
wat een kut feest zeg :@ kut geluid geen sfeer en veels te duur allemaal :@
Goeie locatie lkkr feestl, alleen zo'n zacht KUTGELUID maakt het wel te schande. En die harde knallen tussen door is om gek van te worden. maar ik moet zeggen dat ik me wel vermaakt heb
Het was gewoon scheid maar ik heb wel zeker gelagen
<Werner>
tja... muziekkeuze was ok, alleen muziekkwaliteit??? geen bass... en laat dat nou net nodig zijn bij hardcore. laatste 2 uur was wel ok, rest was KLOTE!
>>> neut <<<
nou nou wat een geluid zeg en dan die draaitafel hou maar op KLOTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HOOP DAT ZE ER VAN LEREN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>>>Nou al het negatieve is wel genoemt ideaal :P<<< >>>was egt kats de weg kwijt :vaag: :x<<< >>> ma<<< >>> (y):respect: Akira vs Droks :respect:(y)<<< >>>en heb veel lachende gezichte gezien<<< >>> (of dat om mij was gaat t nie om :/)<<< >>>dus sfeer vond ik lekker!!!!<<<
>>Simtec<<
geluid had ik meer van verwacht!!!:( Akira en Drokz :respect: ze draaide niet heel hard maar wel heel erg lekker:D vondt veel optredens niet echt spectaculair, Promo vs AP was niet wat ik ervan vewacht had... Heb me verder wel heel erg goed vermaakt:)
echt een kut feest :@ THIALF IS EEN KUT LOCATIE:@
@rniozus
In één woord KLOTE!!!!! :(
[ Coldstream ]
thialf (n) sfeer (n) geluid (n) maar toch nog leuk feestje van gemaakt ;)
[*­010*­][Rotterdam-Only][*­FR*­]
Muziek was vet maar Kon HARDER...!!! Drokz:respect: Evil activities:respect: Akira:respect: Angerfist:respect: Outblast:respect:. Jammer dat Dj Paul allen ViP Draaide...!!!
[--NL--]WOUS[--NL--]
was opzich wel gezellig...maar wat raar van die cavello,s en aussie,s:S:S en het geluid....het was me de 100 euro niet waard.....en als mensen wat hebbe te zeiken over de leeftijd moeten ze de volgende keer ff kijke bij de gemiddelde leeftijd op partyflock...dat klopt meestal wel
Bonnetjesavond? Geluid was wel fucked up .. :vaag:
Het geluid was ronduit te zacht, werd teveel hardstyle en soms weer in de richting van happy gedraaidt, ik boycot thunderdome al een paar jaar nou bij deze MoH ook veels teveel licht en met al die tv`s net een bioscoop ben je daarvoor op een hardcorefeest? Een hardcorefeest is hard en alles wat duister is met knettergeluid, hebben jullie wel es opgelet hoeveel mensen er continue stilstonden? Dat betekend naar mijn zin dat er iets mis is met het geluid of de dj `s
Wel leuk maar kan veel harder!!!
Was wel lache m,n eerste masters:P:P
Het was echt wel weer een vet feesie. Was flink uit me naad :D:xtc: alleen het geluid was echt zwaar kut!!!
[D&­W]HCdekkie :bounce:
ja was wel (Y) ......vorige masters was duidelijk beter & had nu ook weer hoge verwachtingen ervan ......maar geluid was zoveel beter bij vorige en lokatie ook...sfeer was wel top :d en vond het toch wel een vet feesie :bounce:
[FTH] tjuck
Geluid was idd wat minder en Korsakoff was gewoon KUT ,verder was wel o.k :yes:
[NL] A.­P.­F ROT KIND [NL]
kutgeluid vond het niet zo bijzonder boeiend vanacht! ....beetjuh jammer
was op zich we mooi maar ik had er wel veel en veel meer van verwacht
[NL] Para-Ratje [NL]
kheb muh vermaakt :)
[NL]...­Viebke dé gekstuh...­[NL]
ach.. het ging dr vet op man !! kunt tog wel je eigen feest maken !!! :yes:
[S.­k.­C]:smoke: THC Incuded!­® :smoke:
kut feest tjaa t is masters he TE commercieel voor woorden:jaja: ik weet nog dat we pHomo uit hadde gefloten:jaja: kut feest eerste klas:frusty::@
[SF] Mycotoxine
BEST FEESIE MAAR GELUID WAS MINDER! SFEER WAS ECHT TOP:respect: MAAR KAP IS MET DAT GE-POCO!!!! MAAR MIJ ZIEN JULLIE VOLGENDE MOH GEWOON WEER.:xtc: en gaan.:vaag:
[SF] NoMo
zweer was grappig..wel mooi gemaakt KK geluid..en promo draaide kut
kut geuid... De Italiaanse mannen en JDA draaiden lekker :respect:
[TB] Drum 'n Bas
veel meer van verwacht :s angerfist akira en drokz was wel leuk de rest bagggerrr geluid veels te zacht..
echt n kk feest, had er veel meer van verw8, te langen w8rij om binnen tekomen en voor de munten, geen timetable, slecht geluid en er werd slecht gedraaid!!!!
[WBS] GHOST
dit was gewoon kk vet ...de locatie was gewoon te bruut...het geluid kon beterder maar de muziek was superrrrrssss...behalve promo vs beholder dat was eg kut gewoon stond daaro zo van uuuuuh jezus ben ik op mastersss of op facking sensation...maar alles bij elkaar was dit gewoon eg een facking bruut feest gewoon............
[WBS] Joker.­one
er werd slecht gedraaid zeg :S geluid was ook kut en dan maar niet te beginnen over die lange rijen die overal stonden...had veel beter verwacht!!THIALF IS KUTLOCATIE :@ sfeer was trouwens wel goed.
wast wel geslaag feest!! alleen volgende keer mag geluid wel harder!!..alleen..die bonenn mag volgende keer wel anders geregeld worden :S:S...Maar verder leuk feesie!! :P:P:P
Kut lokatie
_!
vond et eg wel tegenvallen, voor mij geen moh meer
geluid kon beter
tof feesie geluid kon wel harder de wc was zware onzin met bonnetjes nog wel moiuhhhhh tommyknocker vs stunned guys was vet en drokz vs akira ook en neophyte had meer van verwacht draait normaal beter maar voor de rest toppie
Begin zwaar opgefucked daarna de zaal binnen en daar werdt het dan toch weer goedgemaakt !!!
al&gater
ik ging kanker hard los :vaag: .. alleen promo moeten ze vollop verbieden om ooit nog op een hardcore feest te mogen draaien
AlieHardcore
Ik vond het supergezellig! vooral de laatste uurtjes met AKIRA en DROKZ :bounce:
An-archistje
Wat een zacht kk geluid :s MOH zinkt nu wel heel diep
Angernoizer
1 woord voor dit feest KUT!!! alleen angerfist,Vince en akira waren zoals gewoonlijk super maar cker geen 45euro waard +te veel van die kut waziS!!!:@
locatie was zeer vet maar het geluid was egt zwaar kut volgende x maar weer in Eindhoven?!
Annelies(L)
stomme promo, stom geluid, stomme thialf en nog meer stom blehh :kots: de enige echte mooie masters was vs hellraiser
Antrax.
ach jah ik vond het als je kijkt naar de dj's da sommige niet naar verwachting hebben gedraaid en het geluid kon zeker VEEL beter, aankleding vond ik wel goed en AKIRA vs. DROKZ waren gewoon masterlijk!!!
AppelK­aneelH­oer
en over de fouillering nog maar te zwijgen STELLETJE KLERELIJERS!!!!!
K heb mezelf goed vermaakt hoor!
leuk feest alleen het geluid was echt waardeloos!!!
Viel echt dik tegen, verwachtte er veel meer van
geluid mocht wel harder maar heb me zeker wel vermaakt
AS0023
Wil wel alleen zit nog te twijfelen want toen ik er laast daar was, was het geluid zwaar kl*te en plus het was daar F*cking koud, ondanks dat op had was me avond en de rest van de week vern**kt, hoop nog wel in de stemming(vanavond) te komen dan koop ik het wel van je Zendûr...... Nou ik ben blij dat ik niet ben gegaan zo te zien is het gewoon nog het zelfde dat de Geluid Zwaar kl*te is
Ik heb mijn hoop in thialf op gegeven het blijft een minder lokatie om het geluid even flink hard aan te zetten. Ze konden de beloften niet waar maken. Maar neophyte, Akira en drokz maakten veel goed.
Auke :bier:
ja was wel gezellig :)
Misschien iets meer drankbonnen automaten heb 1 uur erover gedaan om bonnetjes te halen :-S
Tering, wat een kutfeest + alles gewoon..! En het geluid .. ging nergens over ! Mocht m'n aussi niet aan :( jammer hoor !
B) De Gemaskerde B)
Kut geluid, wc bonnen:S:S, slecht ge-organiseerd, kortom: KLOTE!!!
Vond het opzich wel een gezellig feest alleen zoals velen al zeggen ik had er meer van verwacht. Het was wel beter dat we bij de ingang misschien een minuutje in de rij hebben gestaan :) en we werden helemaal niet gefouilleerd :s
het was eht gewoon een kut feest!! Maar ik vond het wel gezellig! Khad er zelf wel wad meer van verwacht!! KUTGELUID!!!
Badeendje
Ik vond t een super lijp feestje heb nog posters staan jatten samen met sander en andre Greetiez KUSkuSKUs Badeendje
Barph
grappig
Bas :[
Geluid stond idd beetje zacht. Werd matig gedraaid en die irritante knallen elke keer tussendoor :frusty: Eindhoven was beter, maar al met al wel relaxed feestje, volgende keer cker weer :jaja:
Bass.NL
Ja Masters waar is dat geluid nou van vorige keer in beursgebouw
vond het zwaar tegenvallen.
Bazzhuntahh DH
Ja was heel goed te doen... alleen het geluid mag volgende keer wat harder ....voor de rest werd er ook wel lekker gedraait.. en een leuk sfeertje :D
Akira en drokz ruleerden :yes:
vond de muziek VEEL te zacht staan, en dat van die wc's was ook onzin!!! had beter van master verwacht!!!
Black Widow
Geluid was idd wat minder en Korsakoff was gewoon KUT rest was wel lekker :D
Sjah.. vd keu en kutgeluid.. bluhhh
MOETEN WE T GEEN MIH (MAG IETS HARDER) OFZO??? KWA GELUID DAN ;)
BNI-AnnEs
Ja wel mooi feeske !! alleen alles wor ook steeds duurder JeZus enne laat promo fort ok maar thuis...:S
feest zelf vrij kut dikke rijen KK GELUID, PROMO VS ARMAGEDDON beste vd avond, beter dan al de zelfde nummers weer
Bornnaked
:bounce: :bounce: :bounce: Kostelijk vermaakt!!! VIP room viel tegen. Promo bakte er werkelijk niks van!! :@:@:@ Verder was t super!!!
BorriePF
We hebbe ons weer goed vermaakt, op een paar dingen na was het een leuk feestje.. volgens mij is hierboven alles wel verteld... het meeste klopt wel...
boxtel de gekste
MUZIEK WAS VEELTE ZACHT EN PROMO DRAAIDE KK VERDER WAS UT WEL RELAX , MAR TOCH LIEVER EINDHOVE IS OOK NIE ZOVEEL RUZIE EN NIE ZOVEEL APE
bulletje
Ik had er echt veel mee van verwacht! Dit zou het feest van het jaar moeten zijn,,,echt totaal niet!!! Sfeertje was wel erg gezellig..weer hele leuke mensen gesproken!
Veel kleuters, geluid was kut en in de rij om binnen te komen was het al helemaal een drama (geen ritsen :S)! Verder heb ik me wel super goed vermaakt! Veel gezellige mensen om me heen :bounce:
Charr *
HOERENFEEST...!!!!
chemical boy
kut georginaseerd uur in de rij gestaan. kut geluid. dit was dus de laaste keer moh fucking art of dance
cmd
vet feesje alleen als het geluid hard had gestaan was het echt top
Col-O
DIK HAKKUH!
Conspi­ratorD­J
Gezellig, Leuk, maar ik kon die Bass "NIET" voelen........Het was gewoon een groot 'Konijnenhok' al die grote puilogen en klapperende bekkie's incl. moi
cosper
knakenfeest
D*light
Wat een baggergeluid en ze draaiden echt slecht zonde had er meer van verwacht
D-cursed HnR
hadden beter een echt PA kunnen huren ipv hun eigen hifi home setje.. voor de rest was t echt wel lachen! still massive respect to jeroen s
ja het was wel goed ja maar het geluid was echt klote in me auto gaat het nog harder haha en nooit meer naar de thailf
Heb me prima vermaakt was lekker druk :jaja: Maar het geluid was echt:( Bagger :( GEEN THIALF MEER VOOR MIJ, :jaja:Endymion en Nosferatu:jaja:
Daan(o­on)tje­_­Power
Vanaf 2 uur ging ik los, begin wel balen van de muziek maarja kvond het vanaf toen wel beter worden.. alleen promo wat deed ie :S:S:S Verders twas weer super
DaanS
Feesie was weer top en zoals iedereen al heeft gezegt geluid mocht harder
Stront Feest
drokz vs akira :respect: btje jammer van het volume! doe mij het beursgebouw maar!
DaNynX
voor mijn 1e masters viel het wel wat tegen..het geluid kon wel war harder en er mocht ook wel wat meer decoratie
Dark Conspiracy
leuk feestje!!! en Korsakoff don't quit your day job
DARK-NESS
Butt-Feest slecht geluid en verkeerde platen keuzes.
Darkness - Always be a rubberboot :p
Goed feessie :) Was aardig knallen
Darknoyse
word een super feest!!!!
Darkon
leuk feest wel heb me wel vermaakt, can you feel the bass? :S bagger geluid
DaS kL0tE 072
vaag feessie was het, viel zwaar tegen, nooit meer thialf!!!!!!!!!!
DAVARO
ARMAGEDDON PROJECT #1!!!!! outblast & korsakoff wat een afgang :S leek wel trance energy.. commerciele troep :S
het was geweldig alleen die lange wachtrij mogen ze wel wat aan doen :@:@:@
Had er echt veel meer van verwacht..heb me wel vermaakt maar t viel me echt tegen..43.25 en dan ook nog voor de wc en die kluis dokken.. maarja, :respect: Drokz en Akira :respect:
Den-Steur
Ik heb me eigen zeker wel vermaakt alleen beetje rond lopen dwarrelen beetje veel mensen heel de tijd kwijt en toen de weg ook nog eens maar voor de rest ging het wel had er veel meer van verwacht
wes cker vet !! al mog het geluid van mij wel wat harder
KUT KUT en nog eens KUT!!! tjonge wat een KK feest was dat zeg!!!!!!!
DerekRaver
1 woord gewoon SLECHT
DestructoR
wie halen met laffe leugens al hun vriendjes erbij als ze zelf ruzie hebben lopen schoppen maar hebben verloren??? (n) zoiets deed je vroeger op de kleuterschool!!! :@ triest (n)
Diamond-Star
ja geluid kon wel harder en die kut knalluh vond ik ook wel irritant maar voor de rest was het wel toppie!!
Discover your own world...­
geluid moest harder :@ maar verder wel gewoon lol gemak! Paraheid BoVuh Alles
Distress
Sow! ik heb me zeker wel vermaakt! was fucking beturrrr! Keigaaf gewoon :D
DJ D-Ablo
prHOMO, jij kunt eg niet meer draaien. Wat een stront feest. Mn oren piepen nog..... NOT! Voor al dat geld wat ze daar binnenhalen, kunnen ze toch wel net even meer hun best doen toch? Waarom geen gratis wc? Jonge jonge zielig.
DJ Genic
was cker gezellig.. heb me zeeeer goed vermaakt, waren wel wat dingen die beter konden, en ik had er ook meer van verwacht :bounce: ANGERFIST :respect:
Dj Killin­gstorm
De Friesche hoppe was best te zuipen
DJ MG
You never saw the MG as waus as at this party.. (until now :p)
Het geluid was gewoon KUT!!!! Maar de muziekkon wel harder want na Akira & Droks stond het geluid wel harder. Nou voor mij geen thialf meer, tering eind rijden en dan krijg je zo'n Trance-muziekinstallatie
Dj Scrooge
Ingang was kut geregeld, net zoals drankbonnetjes halen en geluid was gewoonweg slecht. Delta 9 & Digital boy supersetje :P
Dj Stamina
het geluid was hendig kut ma heb me wel vermaakt daar alleen niet met promo dat kan echt niet
Fuckin' gaaf feest was het!!
Kweet niet wat Korsakof kwam doen :no:
ik vond et een leuk feest en een mooi toneel kheb me echt vermaakt
Het geluid kon harder!!! voor de rest wel goed
In het begin had ik het idee dat ik op een trance/hardstyle feest was terecht gekomen. wat was die promo slecht bah. en dan die wc bonnen ook te achtelijk voor woorden. later op de avond werd er beter gedraait alleen was het geluid zeer bagger. je kon gewoon met elkaar praten zonder je stem te verheffen.Voor de rest hebben we ons wel vermaakt. Maar voor ons geen masters meer.Dan gooi ik mn 45 euro nog liever in de vijver, zie ik het nog wegdrijven.
Eline....
Ik Vond Het Een Super Feessie....!! Angerfist :respect:
Egt zonde van me geld gewoon, wat een kut geluid zeg!! Boxen die kraken en het geluid mocht zeker wat harder. D8 dat het Masters of HARDCORE was.. niet van Trance of Techno.. pfff voor mij nooit meer :@ Het enige wat er leuk aan was waren de mensen met wie ik was
Eric (6)
Ik dacht dat ze zoiets gezegd hadden als: "het geluid wordt NOG beter":S geluid was KUT!!!! verder (Y)feessie
Extrem­estyle­s
Kut geluid Kleiner dan verwacht Maar goeie sfeer ;)
F.U.B.A.R.
Thialf dan krijg je dat, KUT-geluid. Sfeer was perfect. Drokz en Akira heftig uit me dak
Fimme
wat een KANKERGELUID had dit feest
Flamme
in ieder geval geen last van gehoorbeschadiging.....
FleuR (f)
Top sfeertje! :D De muziek mocht inderdaad harder!!! Maar heb me prima vermaakt hoor... :jaja: Leuk feestje, maar k had er meer van verwacht
Fleurkut
ik had er veel meer van verwacht..
Foxhound
kick feest alleen heeft korsakoff niet 1 plaatje opgezet
Fred Ferry
was zacht geluid!!! meer van verwacht!! maar wel vermaakt::yes: enne een tip voor de volgende keer: die bass moet je niet horen die moet je voelen!!!!
DIT GING ECHT VIES TE VER JONG!!@ BLEHHHHH OUW KUT NIET GEK :@ DAT BASS DINGES ZOU GELOOF IK NOG BRUTER ZIJN GEWEEST OFWAT:S NAJA IIG NEVER NOOOOOIT MEER NAAR MOH TSS MASTERS OF HARDSTYLE JA PFFFFFF *PIEEEEP*MIETJES :kots :
ik heb weer skunnig mooi angestaan:yes:
Full Effect
Tyfus feest !!! Je word gewoon voor je eiguh landgenotuh aangekeken alsof je zwart ben joh...Eg een kut sfeer !!!
Funky Delkkk
Geluid was kut!!! en er werd laat op de avond pas lekker gedraaid....... voor de rest wel ok
fzz
ondanks dat ik mn cavello moest weg kijlen (thx doorbeleid! sterf volgende keer ff) wast wel leuk feest, geluid mog wel wat harder, het was idd te licht.. de sfeer vond ik wel top! maar vorige in beursgebouw vonk beter
goedeeee sfeeer was weeer gezellig!! dat maaktu du rest wel weeer goed
wat werd er matigjes gedraaid zeg, nooit zo'n slecht set gehoord als die van promo trouwens!
was wel lagguh maar geluid was ZWAAR VERKANKERT
gabba
PROMO was klote, de wacht rijen en de wc's waren klote geregeld maar voor de rest heb ik me prima vermaakt :respect: ANGERFIST, NEOPHYTE VS EVIL ACTIVITIES
feest was ok maar het geluid was KUT ZACHT vandaar dat mensen eerder naar huis gingen als de muziek zacht staat kun je toch ook niet uit je dak gaan tenminste ikke niet!!
Gewoon-ieS
feest was super! vooral angerfist :D alleen geluid was wat minder... maarja toch niet minder om gehakt ;)
Gilz
1e feest :) Vond t wel ok, kwam er al snel achter dan n feest 100x beter kon zijn :jaja: Ging nog hard los op Angerfist
Groningen
De laatste paar uur waren wel leuk met NEOPHYTE en DROKZ voor de rest niet hard genoeg!! GRONINGEN is BETER!!!!! HELLRAISER!!
wat een kut geluid veeeeeeel en veeeeeeeeeeel te zacht GVD:@:@:@
H2TB!
Thialf = KUT GELUID! Feest zelf was wel vet, 1e feest sinds tijden!
haagsûh joppie
had ut goed naar me zin evilactivities was goed maar outblast bakt der maar wat van ofsow voor derest gewoon perfect
Hakkuh Annie
Heb een leuke dag/nacht gehad, heb het razend druk gehad met werken.
heb me vermaakt omdat ik van de kaart was.........meer ook nie
hardcore crazy (k) :smoke: :xtc: :x
was wel gezellie maar het geluid was zwaar kutttttttttttttt :frusty: :no: :nee:
echt EEN KUT GELUID WAS ER VEELSTE ZACHT MAAR WEL LKKRE SNOEPJES DIE HEBBEN HET WEER HELEMAAL GOED GEMAAKT K KON ECHT VAN AKIRA EN DROKZ HOUDEN MAAR NOG MAALS HET GELUID WAS KK MAAR TOCH WAST WEL FFE GEZELIG:XTC::XTC:
was wel relax.. goeie plate gedraaid alleen K*T geluid
Hardcore_4_L
promo was kut maar ja en het geluid stond te zacht
Hardcore_­Till_­I_­Die_­kellykuh
Hoe ik MASTERS OF HARDSTYLE vond??KUT,KUT en nog eens KUT
Hardco­reGek!­!­:bounce:
INDERDAAD KUT GELUID EN PROMO BAKTE ER NIX VAN HARDSTYLE SHIT OP EEN HARDCORE FEEST ECHT (n) MAAR VERDER PRIMA VERMAAKT!!!:bounce:
Hardco­reMeis­juh
De lange kut rij was minder en het geluid was minder maar verder toch wel weer een beetje vermaakt!! Angerfist draaide het best!
HARDCO­REROTT­ERDAM
Op zich vond ik het wel een leuk feest, ik heb me echt wel vermaakt en ben behoorlijk losgegaan, maar heb haast anderhalf uur in de rij gestaan, het geluid was (n), sommige dj's draaiden zwaar kut, wcbonnen:S en het bier:S, was echt dramatisch.
Hardst­ylerul­ez aka @"­]["­u$­
TTTTHHHIIIAAAAALLLLLLLLLLLFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF ZUUUUUUUUUUIIIIIIIIIIIIIIGGGGGGGGGGGTTTTTTTTTT ZZZZZWWWWWWWAAAAAAARRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
was Leuk feeesie voor herhaling vatbaar : Angerfist-Nosferatu-endymion :respect:
hcblids
geluid was niet goed verder wel goed:D
Headqracker
Keb me goed vermaakt vooraan bij de box, Drokz en Akira eg super! Aleen daarna standaard bekende hardcore? Beetje verrot voor afsluiting.
Was helemaal topie
ik had dr veel meer van verwacht maar heb me er wel super vermaakt ondanks t zachte geluid. ook jammer dat akira en drokz niet aan t einde waren!
Hellfire
Goed feessie, Neophyte vs Evil Activities en Stunned Guys vs Tommyknocker waren echt om van te :kwijl:! (y) werk!! Mijn ultieme Neophyte orgasme!!! :jaja: Jammer dat er weer pogo-kleuters waren op dit feest.:S Maar heb me zeer goed vermaakt met veel bekende mensen.:)
hellifaxx
beetje jammer om hiervoor 3of4uur te reizen
geluid was af en toe niet super maar sfeer kun je wel zelf maken he. heb me best vermaakt 8)
Highlander
Kut feest wat was da voor muziek en wa een kut geluid akira Vs drokz was wel vet alleen kon k op dat moment nie meer lopen omda k er kut aan was volgende keer weer 16 jaar en jonger dan kom k nie meer en die kut knallen k had verw8 da de bass zo zou zijn en houd HARDCORE AUB HARDCORE GEEN HARDSTYLE GVD
Promo was zwaar klote en Drokz en Akira waren echt grandioos. Het was wel achterlijk dat je geen trainingsjasjes mee mocht nemen en op het eind van het feest heb ik nog even heerlijk met een vriendin ´geschaatst´ in het Thialf. en de W.C.- RITTENKKAARTEN sloegen ook echt nergens op. Maar ondanks dit alles was het toch weer een superfeest, dat ik voor geengoud had willen missen.
heb me wel vermaakt alleen had er veeeeeel meer van verwacht en ja dat geluid KUT
feest zelf was egt n aanfluiting.... maar heb me tog egt wel prima vermaakt :D:bounce: was n gezellig sfeertje
HURRICANE
Heb me er prima vermaakt! Oke het geluid was wat minder maar de aankleding en de dj's waren prima!
I.L.L. ©
Het is zo zielig allemaal, en al die Mainstream fanatics die het ook nog leuk vinden moeten zich echt diep schamen... Meezingen met Korsakoff, Outblast en Neophyte... Aanstekers in de lucht.. pfff.. wat kansloos!!!
Icer1x
Kutfeest met zwaar kutgeluid. akira en drokz bedankt voor toch nog een goeie afsluiting
imokorem
Wat een KUT FEEST!!!!!!!!! :@
Btje teveel :bier: (wat eigenlijk gwoon smerig was) voor me eigen bestwil :S Geluid was qua helderheid en volume KUT! Thialf is zo wie zo KUT lokatie! Wel :respect: 2 Angerfist, Korsakoff en Bass-D (y)!!! Tja wat zalk zegguh, op die 3 setjes na gewoon een allemachtige KUT masters!!!
mjah leuk om bekenden tegen te komen.. maar verder (N)
Zoals bijna iedereen al zeg, geluid was eg btjuh bagger maja als de heinekuh music hall gewend bunt dan ben je miskien wel btjuh verwend ant soepers goeie geluid :D Ag ja was wel lagguh avond ma ken beter feestuh. Nou ja op naar ut volgende feest zalk ma zegguh:P
ik vitamientjuh vond moh wel vetjuhs hoor akira The best :P die kut bonne voor wc had nou niet gehoeve:@
IROCZ
het geluid :bah: maar heb me wel goed vermaakt (Y) MOOI DECOOR (Y)
irri
M(W)OH... Kut geluid, kon mn maten gewoon nog verstaan hé. Fucking 2e wo! stupid kleuters van 15. De 'nieuwe styl' die gelanceerd werd vond ik echt verk*nkerd
bahbah wat een blije bende daar was dit MASTERS?KREEG MEER HET IDEE DAT WE OP QBASE STONDEN!:frusty:
tja ,lekker geschaatst meer niet en :bier: (Y)
Was Paul estak er? Moet ik me nou heel erg schamen en heb ik dat gemist ofzo?:|:|
Kut geluid, over algemeen zeer slecht gedraaid..vooraan veelste druk en te veel loopvolk..vieze gore w.c's...volgende keer weer beursgebouw aub :D
het was 3x niks
Was zeker een geslaagd feest ! Alleen die kut prHOMO hoeft niet meer langs te komen. Voor de rest prima feest ! (y) Volgende keer zeker weer :D
g-town was egt super!! sfeer was goed alleen het geluid was KUT
jansuhhhhh
Geluid was te zacht (n) En een keilange busreis maar da was echt KEIGEZELLIG!!!!! :d:vaag::bier:
Jasper ®
KUT GELUID, KUT KINDEREN, KUT GEREGELD MET BONNEN :@:@:@:@:@:@:@ IN DE WAGEN NOG BETER GELUID! IK HAD HET ZELFS OP D'N DUUR KOUD!! :vaag:
Top feestje
jenny "
lkkr feesiej:yes:
Jij bent goedkoper dan gratis
ja was ZWAAR KUT !!!!!! kut geregeld, kut geluid en KUT kwaliteit . oftewel een goedkoop kanker feest waar iedereen dus te veel voor heeft betaald.............. !!!!!!!!!!
Ik heb me die avond zekers wel vermaakt :D:D
Joe-Dalton
Stelletje zaadslikkers daaro!!!!!!!!!!!
Tja.....
Joskuh zwuier
kreeg er nie echt ene lauwe van, maar :respect: aan de trug weg, trein terreur
Jstyle
Top feest ging te snel voorbij!!!!!!! Alleen Promo was kut en dat uurtje terror was ook een beetje jammer! Wel een tofsfeertje !!
Jurjen
Kut geluid maar heb me super vermaakt met Minke
bagger ma goei feest, snap jij um?! ik wel!:d
kale-vandaal aka Relschopper
tof feessie alleen geluid was KANKER!!!!!!
KalePu­nkGabb­er
Heb lekker gestuitert akira vs drokz geweldig..maar het geluid moest veel harder en neem voortaan geen opgeblazen boxen!!
karste­nmaste­r
echt geweldig feest ben hellemaal uit mijn dak gegaan ik vond angerfist en outblast toch wel de beste van alle
Katootje o:) :cheer:
geluid was kut maar was erg gezellig:)
Drokz &Akira :respect: DE REST....FUCK IT!!GING HELEMAAL NERGENS OVER!!Gelukkig veel gezellige bekende..
Kleine Veltman
KUT FEEST MET KUT MUZIEK MET N KUT SFEER
wat een bagger feest maar heb me kunnen vermaken maar had meer verw8,promo jij moet je echt heel diep schamen.... en alle wazi wijven spoedcurcushakken.nl je komt er wel.. echt!
Geluid stond wat zacht, maar de rest was GEWELDIG
Knetter00
Wheheheh nog niet geslapen :D vond ut wel een lagguh feesie MUZIEK Mogt zkr harder Mensuh was een lkkr knalpartytje (mensuh gingen aardig LOS)
Koekepeer
Een van mijn slechtste feesten ooit. punt!!!
is wel duidelijk hoe het was. de heen- en terugreis waren goed. heb me wel vermaakt hoor :P
Krankcore
twas wel leuk ja lekker gehakt eindhoven was mooier :P
Kwebbel (L)
lekker feesie... geluid kon beter... promo was weer slecht... outblast en droks & akira lekker... volgende keer betere shit...
:xtc: :vaag: Was Wel Weer ToppY (Y) MuzieK Wat HardEr.. :yes: :bounce:
Ladybug
Het was echt vet gezellig, alleen wat op het laatst met m'n vrienden gebeurde en het wachten op de trein was zwaar min :'(
LadyHardcore
Was leuk :)
lange :bounce:
wat ut KUTFEEST en een KUTVOLK daar zo! vorige MOH knalde tenminste.
zeer lekker feestje..heb me uitstekend vermaakt met al die gezellige mensjes :D ..alleen geluid mocht duidelijk harder!!
Er was een goede sfeer ma dat was ook alles en t laatste uurtje was (Y) maja Not 4 softies een knetterklein feesie was nog beter :S vaag..en dat je nie na binne mocht met je aussie en of cavello :@
Lief &­ Onschuldig O:)
wat een klote feest! dr werd KUT gedraaid...KUT rijen overal..KUT PROMO :@:@ en ik heb endymion gemist :@:@ het enigste wat nog leuk was was de gezelligheid!!! hoezo je verstaat elkaar nog al sta je naast de boxen?? :|
ONMUNDIG schijt ''feest'', wat is dat nou 1,5uur w88e voor drankbonnetjes! :@:@:@ IK MOET BIER! :bier:
als ik dit zo hoor ben ik blij dat ik toch maar niet ben gegaan
Lindsey1987
Me eerste grote hardcore feest:D heerlijk staan hakkuh:bounce:
linscore
het was verder een goed feesie alleen het geluid mogt wel wa harder...ik heb me wel vermaakt(Y)
Loeze :loser:
Was wel n lachuh feestje,,, maar wel n KUTGELUID,,, geen Thialf meer voor mij...
M.A.U.S.
KUT geluid, goede aankleding, SLECHTE organisatie Beetje jammer feest dus!! Maar heb het wel weer super gezellig gehad :)
leuk feessie alleen waar was die beloofde bas!! volgende keer harder magk hopen!
MadMark aKa Chronic Error
geluid kon idd veeeeeeeeeeeeeeeel harder:jaja: maar heb me zoals altijd wel weer prima vermaakt!! :9
maes
was wel aardig muziek stond tw zacht
maFKind
was zkr wel gezellig maarre de muziek :( zonde
Makreel
Zwak gedraaid en kut geluid alleen neophyte kon er wat van
mama van Isa
ik had er meer van verwacht :s
g-town madness :respect: geluid moest veel harder, maar toch bijna hele avond gehakt, glukkig weinig pogo gezien
mensen wat zeiken jullie allemaal ik vond het leuk
ik had het opzkers naar me zin daar
master swk
leuk feestje ma slecht geregeld
Kut feest ... heb maar 1,5 uur genoten van begin tot eind ... dat was onder Nosferatu vs. Endymion en onder Drokz vs. Akira ... geluid was echt kut ... na al het gebrabbel en de beloftes viel het gewoon tegen. ... en natuurlijk veel te veel meelopers ... als ik hardstyle hoor ... en zie die heele zaal los gaan dan heb ik wel ff zin om gewoon weg te gaan ofzo. jammer ... maar geen masters meer voor mij.
was mooi:yes:
Mellow G
Leuk feessie, heb me wel vermaakt maar had toch wel iets meer verwacht voor het geld en voor t fukking reizen!! :S
Meneer Jaap
mochten de buren niet wakker worden ofzo? Je kon gewoon met elkaar praten... slechte zaak
menno:bier:
goeie line up maar kut geluid
ZWAAR kutgeluid echt niet normaal alleen recht voor de boxen had je goed geluid maarja daar kun je niet met +-15.000 voor gaan staan, begin van de avond werd er slecht gedraaid, drokz en akira waren super!! en het was jammer dat de party picture het niet deed
Mindfu­ck:rot­:
kheb me vermaakt:yes:
Minni
heb er niet extreem veel van meegekregen :bloos: maar het wel zeker leuk gehad! :p
Achteraf bekeken was het feest zijn geld niet waard , de muziek was kut !!!!
miss bitch.
was geslaagd feest heb me goed vermaakt:vaag:
was super feest, goede sfeer maar volume stond wel veel te zacht maar das bekent bij thialf:)
Mister.
Eerste feessie, dat maakte t geweldig :)
Mits :banana:
ckers wel een vet feest alleen muziek mocht wel wat harder
leuk feestje!! alleen jammer van 't geluid :( [desire,caroline,anke]
mokummer
te laag tempo voor mn beentjes:(
waardeloos
moretti....
k had r meer van verwacht maar vond t evengoed wel leuk :jaja: heb me wel vermaakt hoor daar :D
MR PIERRE
akira en drokz waren kut voor de rest een best feesie
MR SH1N3
een feest met betere battles 4 al die van promo vs armageddon project
Mr. Neil
Vond er geen flikker aan. Gelukkig maakte de gezelligheid en hoop goed. Ik kwam overigens gewoon binnen met Aus :yes:
K heb me vermaakt.. maar opt einde wel bij de EHBO :S Stomme Stroomkabels:P
Narry
vet feessie.... Angerfist (Y) Drokz vs Akira ook vet......alleen t geluid kon zeker wel wat harder
neophyte1125
was wel een leuk feestjuh maar als je al word aangereden voor da je moet gaan feesten is het minder
HARDERRR!!! en wij maar schreeuwe maar nee hoor
Nexonai
whaaaaaah.... 1e en gelijk de laatste keer moh, kheb me wel vermaakt maar wat een baggerzooi daar.... kutgeluid, ouwe kutmuziek (ik verwacht iets nieuws en niet wat ik al maanden op me comp heb staan :X ) en gewoon TE ZACHT :X GEEN PIEP DUS :@ en ik moest wel heel hard smeken om met me cavello binnen te komen :X:@ ojah, en een kutlocatie.... MAAR DE WC JUFFROUW WAS WEL AARDIG WANT IK BEN TOCH LEKKER GRATIS GEWEEST 8)8)8)8)8)
Nick N
Ach ja het geluid kon zeker harder maar de sfeer was (Y) heb me ook zeker vermaakt
nickers
matig feest
Nicky en Nandi
Nou als jullie vaker in de thialf zijn geweest dan hoorden jullie wel dat het geluid beter was. Tuurlijk het kan altijd beter. Maar ik vond het een tof feest!
nicole22
het was echt een leuk feestje alleen een beetje kut geluid.vond alle dj`s ook niet echt super goed draaien. maar heb wel er wel het beste van gemaakt.
niets is wat het lijk
pfff wel vermaakt akira vs drokz lekker maar promo optieven :)
ik vind t wel vet alleen t geluid was kut vonnik maja
nah behalve lange wachtrije en kut geluid was ut toch wel gezellig :P
Wat een GEWELDIG feest was dit, goede sfeer en goede lokatie!! echt perfect
ik voelde die bass nie man!!!dat was wel jammah maar ik vermaak me wel hoor!!!maar wordt steeds gekker!moest de randjes van me lonsdale trui omslaan.zijkers!!!!nog ff en we motte in pak kome!!
het was wel n leuk feessiej!!! majah, idd t geluid :S :@ majah, enne, wa promo draaide was ok niej je van het!!! ikke had er veel meer van verwacht!! :S :P
O:) Roxxie
dees was men eerste X.. kwas goed ziek aant begin mar tog overleefd :D... volgende x cker weer!!!!
O:)Kleintje O:)
KUT geluid promo :nee: niet al te best wc op bon :nee: :nee: laatste keer thailf voor mij
Oanus
Het maakte wel indruk op me omdat het me eerste grote feest was, dus vandaar een goed ..
de auto weg zette was al k*t tot aan we binne ware, muziek was int begin ook ma bagger.de rest van de avond heb k me zeker goed vermaakt.....
Oldebroek
had er meer van verwacht, maar het was cker nog een goed feessie
ommen terror japie :xtc: :bier:
geweldig
angerfist was vet....die terror hoeft nie zo nodig van mij op het einde
DROKZ VS. AKIRA 1 WOORD..!!!!!GEIL...!!!!!!!!!!!!!!
KUTZOOI :@ mocht GVD me jasje niet eens mee naar binnen, terwijl er binnen al heel wat mensen met een jasje liepen :@ ennuh bonnetjes voor de plee :no: Zonde van mn geld, vond t zwaar tegenvallen...Weg 45 € :[ Angerfist (Y) kort maar krachtig
P.­J.­M.­V.­C.­-28
ze mochten wel wat meer boxen op hangen vooral achterin
feestje was gezellig, ,organisatie was niet veel, ,geluid klote maja.....
Paramorgana
van ut padjuh !! :vaag: maaruh wat un kutgeluid verder geslaagd feestjuh !!
PaRaRiT
DIT WAS GEEN MOH!:@:@ ALS HET ZO BLIJFT KOM IK ER NIET WEER! EN DIE KLEDING REGELS! WHAHA.. BELACHELIJK!:@:@ SCHIJT FEEST WAS HET!
PartyAgenda²
Lekker gebeuQt, goeie muziek, geluid kon beter!!!
PartyRox
k heb me daar prima vermaakt maar de muzien 8erin mocht idd wel wat harder...en die knallen schrik je je eigen ook de klere :vaag: maar AKIRA & DROKZ :respect: volgende x een andere locatie
Goed te doen
Pete
>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> TERLEURSTELLING << << << << << << << << << << << << << << << << << << << << << << << <<
Wat n kkfeest tjonje jonge vooral 16+ make triest hoor
phan
Wat een vaag feest en het geluid was echt belabberd. Promo vs AP in het begin:S sloeg werkelijk nergens op, geen MOH meer voor mij:no:
Pimpie
Mocht niet met me aussie naarbinne!!??
PrinCeSS!!
egt wel kut .. kut geluid.. kut locatie en slecht gedraaid.. en de rijen waren veel te lang.. mjah..
Project Kaos
vond het niet veel aan slechte sfeer , kutgeluid en was de hele groep na een paar uur kwijt. doe mij de helbound feessies maar zijn veel beter!
Public Enemy
Was wel een leuk feest, waarom mocht je in godsnaam geen jasje aan, staat gvd ook nergens aangegeven en die KUT KISTEN ZOUDEN VERBODEN MOETE WORDEN!!! :@
puntje..­ [NL]
alles was oke !!!!!! BEHALVENHET GELUID !!!!maar veder TOP feeise gehad :d !!!!
wat een vies kut geluid zeg bah 1ste MOH van mij...pffff wat een zieke kut muziek:@
Was suppaahh.
QMaster
Ik heb me prima vermaakt, alleen jammer van promo, was nie best!!!
Querina
Had er idd ook meer van verwacht, vanwege MOH van vorig jaar :/ ik kwam daardoor ook niet echt los. Verder ben ik de nacht opzich wel gezellig doorgekomen (Droks & Akira) (k)
geluid was zwaar kut en der was helemaal geen sfeer oftewel gewoon een kutfeest
Rachelleke
Dat kan veel harder, DAT KAN VEEEEEEEEEEEEEEEL HARDER!!!!!!!!!!!!!!!!!
Raimundus (UFE)
Zeer slecht feest, Dj's bakte er niks van, geluid was BAGGER! Wat een vuile oplichters!!! :@ :@ :@
RaveQueen :cheer:
had er meer van verwacht dat van die wc sloeg nergens op wil best voor een wc betalen maar dan wil ik ook dat het schoon is! promo draaide eght slecht ma heb me als nog wel goed vermaakt :D
Ray_NL
Wat een kut feest :s Alleen het einde was leuk en de sfeer was wle goed daar niet van maar erg KUT geluid! en korsakoff wow tering wat ken jij klappen met je handen :respect:
Rebelicious :flower:
Nooit meer Thialf voor mij.. wat ene kutfeest zeg :s
Red blaster!
Relex feest! fijn da we bavaria hadden alleen erg aangelengd! En best wel verkeerde indeeling met line up! O laat da boksers volgende keer ok thuis!!!! En wat een eenvoudig podium!Had meer verwacht! Ondanks da heb tog nog wel vermaakt!!
Heb me wel vermaakt maar dat geluid was bagger! J.D.A was wel ff lekker!!
Rick
Gods bruut feessie alleen het volume mocht heel wat harder!!!
Rikkie83 :bier:
was wel lache , had er iets meer van verwacht . maar ja was te verwachten in thialf . was gelukkig zelf wel best wazig :xtc: hehehe !! kampen terreur giet lekker deur !!!
Bruut!
Loop allemaal nie zo te zeike..:S het is altijd wel wa..:O was mooi feestje heb me goed vermaakt.. :yes: :respect:ANGERFIST:respect:
Robin 040
ut was gewoon kk vet !!
Ronnie!
hun moeten zich schamen !! schaf is een paar goeie boxen aan die niet zo snel kraken
't was gezellig ondanks: geluid, zeurend iemand enz. enz
leuk feestje, goede sfeer. mocht wel wat onbekendere nummers...
Sabrie­ntje..­(L)
Soow zwaar heen met Akira en Drokz!! :D leuk feesje alleen de treinen mogen ze wah btr regele :P
Promo gaf tenminste nog GLANS aan dat baggerfeest... en mensen die vonden dat hij "hardstyle" draaide???? slaat nergens op, hij draaide DIK industrial wat door het slechte *lees* zachte geluid niet goed tot zijn recht kwam!
GELUID TE ZACHT!! :respect:ANGERFIST:respect:BASS-D&KING MATTHEW:respect:G-Town Madness:bounce:,was niet et beste feest ooit maar wel vet!
Sandéros
Wanneer snappen ze nou eindelijk es dat HARDcore HARD gedraaid moet worden!!Hard staat ook voor HARD!!
Sanny37
heb nog het mooiste in de vip aangestaan :P
Saskia :honger:
jammer dat de muziek zo zacht stond... maar verder gezellige boel daar echt een leuk feest!!
Sc0rpi0n
Ik had er veel meer van verwacht!!
SCHUFKE
geluid mochr beter en de line up was goed maar fout ingedeeld kwa draaitijden maja
Serkova
Waz me eerste hardcore feest na een lange tijd!, Maar vind dat er veel verandet is de laaste 5 jaar. Sfeer was Goed, maar geluid was BAGGER!!!
Serum
ja was best redelijk klote ja
Het was een geweldig feest!!:yes: :yes: Je moet natuurijk jezelf weten te vemaken & niet je lol laten afhangen van anderen!!:no: ;) Zeker zwaar genoten!!(6)
Sir Vincent
Mijn eerste grote feest was super alleen die rijen :S en die toilet bonnen geluid kon idd beter maar de lasers maakten een hoop goed en de sfeer was ook echt super :D:D :bounce: wel een beetje heel erg :vaag: in me kop nadat iemadn het zo leuk vond om aardig wat speed in me drinken te gooien ben bijna een week lijp geweest :@ flikkers maar het was een geweldig feest vond ik :D
sommige dj's draaide kut maar het feestje was wel ok!! enne de sfeer was zeker goed dus ja die muziek was een tegenvaller maar in een stadion is de muziek altijd anders en zeker bij het thialf want dat heeft een hele stalen constuctie met holle buizen dus dat word de muziek heel vaag!! Toch kon het veel harder en mot promo weer een keer keihard gaan draaien want dit was slecht!! :(
Ik vond het echt een superleuk feest ,ik heb me prima vermaakt maar zonder m'n mop was ie toch zeker niet geweldig :(
in een woord alles was slecht
Sound Maniac :banana:
geluid was wel slecht:S maar voor de rest me eigen wel vermaakt
Art of dance.... HOE SLECHT KAN UN ORGANISATIE UN FEEST GEVEN????? reclame op TMF, en dan nog die anthem ook van korsa-kutkopf
Splendid <Mr.­ Blonde>
Kut geluid maar ondanks dat toch een top feessie :D
Steef 007
het feest was wel lachen maar het geluid zelf was veelste zacht
Stefan KWS
volume TE ZACHT, bass TE ZACHT, muziek TE SLOOM, veel ruzies, VEEL WACHTEN!!! KUTFEEST maar wel supergezellig gehad.... laatste x masters voor mij?!?!?!
Strife:X
slecht geluid, en nogal sloom gedraaid. maar heb me verder wel vermaakt
ben je als VIP binnen moet je ook nog voor bier betalen! Geen gratis bonnen gekregen. Ga nooit meer VIP want stelt geen ene bagger voor!! Geluid kon ook wel wat harder niet? Maar voor de rest kon het er wel mee door. Alleen de Line-Up konden ze wel wat beter plannen.Nosferatu en Endymion om 11 uur ,en Prhomo om 3 uur ? hebben ze hun verstand wel?
Kicken feessie gewoon! maar volgende keer toch liever MOH in Eindhoven :$
TeKna
:frusty: wat die sukkel promo nou weer op feestjes moet :no: :gaap: vond t net een hardstyle feest vond alleen de laatste paar uurtjes leuk :yes: droks en akira :kwijl: :yes:
:respect: PROMO VS ARMAGEDDON PROJECT AKIRA VS DROKZ ANGERFIST & DELTA 9 :RESPECT: VOOR DEREST KUT FEEST NOOIT MEER MASTERS VOOR MIJ
TENSEN!
T was ff wachten voor de ingang, maar t was echt helemaal fantastish!!! Volgend jaar weer:D:D
wat een bagger kutfeest! t geluid was al nie veel en t werd er die avond ook niet beter op werd niet eens normaal gedraaid alleen akira en drokz maakte voor mij de avond goed en wat een volk liep daar rond joh
Terreur_­op_­Wielen
op zich wel goed feest morgen staan de foto's op www.worldofhardcore.tk
TERREU­RKALE!­!!­ ZWARE ADHD TERREUR!!!­
was zeeker een feest om niet te vergeeten vond aleen muziek beetje teegen vallen
terror 4-life
het feest was super en heb me prima vermaakt daar lkkr stampuhh alleen ander half uur in de rij gestaan voor dat ik ik binnne was en werd bijna dood gedrukt bij de bonnen verkoop 1 loket voor bijna 15.000 mensen niet normaal maar het feest op zich was SUPER(K)
Terror uber alles !!!­
goed feessie maar had er wel meer van verwacht geluid kon wel ff harder maar voor de rest top feesie
TERROR-ROIJEN
KUTGELUID !!!!!
als k dit zo lees ben k blij dat k mn kaarten verkocht heb VOLGEND JAAR MAAR WEER ZOALS MASTERS HOORT JONGENS ?
HET WAS EEN KLOTE FEEST DIT X!! JAMMER HOOR WANT HAD ER VEEL MEER VAN VERWACHT!!
terrorbouwen
echt een KLOTE KUT feest!!!!--> KUT muziek (behalve drokz vs akira netuurlijk:D), KUT geluid en de lokatie viel ook zwaar tegen. het leek wel alsof alles was aangepast aan een trance/hardhouse feest:S denk niet dat er nog een volgende masters voor mij komt
TERROR­SPRINK­HAAN
WAARDELOOS ER KOMEN STEEDS MEER CLUBCUTTEN EN DAARBOVEN LATEN ZE DE DECIBELLS DE LAATSTE TIJD TE VEEL ZAKKEN ,EN ZE DAT HET EEN HARDSTYLE FEEST WAS ZEKER:ZOU JE WEL DENKEN OOK ALS JE ZIET WAT VOOR VOLK ER ALLEMAAL WAS,DUS WEDEROM ONDANKS WE LEKKER VAN DE KAART WAREN NIET OM OVER TE DOEN,,,,PUNT UIT
ik was iedereen kwijt :cry: heb de hele nacht zo wat alleen gelopen :(
Teum NL :bier:
Was zeker vet Feest alleen Geluid mocht wel wa harder
The delicate sound of thunder
wat een zeikerds hier! heb me zeer zeker vermaakt! PROMO vs. AP :kwijl: :D
The Hellfire
Was zeker wel een goed feest op een paar dingen na. Promo moet kappen met die shit. en art of dance moet niet te veel beloven als ze het niet waar kunnen maken in die mooie flyer van hun.
The Kingpin
Niet lang in de rij gestaan, gewoon slim doorgelopen; Ik vond het geluid slecht, de muziek was geweldig; de show was top; de sfeer was goed; Al met al een geslaagd feest.....ps PROMO heeft gigantisch geknoeid, VINCE ook met de apparatuur......jammer: EN ZIELIG DAT AUSSIES NIE BINNEKWAMEN, Ik moest de mijne verbergen....TE BELACHELIJK: MORGEN KLAGEN BIJ ART OF DANCE
THE PANICZONE
JA VET KNALLE MAN!!!!
The prince of Darkness
Leuk feest, alleen de volgende keer ga ik de dag ervoor wel slapen, 2 nachten wakker is niet echt ideaal! Het was ook niet zo handig dat iemand aan de noodrem van de trein getrokken had
The W Raver
matig feesie hoor! geen :xtc: geen goed geluid veel te veel klubkutten haast een plaats meer om goed te :bounce: maja boeieeeh ik heb me wel weer verkmaakt
Thezz
leuk:)
Als iedereen het een kut feest vond, hoe ken het dan de waardering goed krijgen????
masterss ik had het berter verw8t lange w8 rij en die kut trein ( maaaaaaaar outblast was goed endronkz vs akira nou iedereen ging los jah niet iedereen de echte gabbers gingen los
Thunde­rboefj­e B)
Heb me volop goed vermaakt:D ....alleen het geluid mocht zker wel een stukkie harder...EN dat lange wachte was ook kut!!
Toetemale
Dit was de laatste keer MOH
kutfeest...
promo je bent echt de man maar dit was zwaar klote voor de rest zeer goed vermaakt :bounce: :xtc:
TraumaTek
the battlefields
ik en mn auz zijn cool :)
triple-x
mensen ik heb het gezellie gehad in me eentje maar ja als je er heen gaat weet je dat je er altijd meer van verw8 dan anders beter maar valt dan vaker tegen maar was verder een toppie feest
trutsje :P
werd bagger gedraaid, maar vond verder alles wel okey! misschien muziek ietsjes harder, maar thialf is mooie lokatie :jaja:
Tumult
Nou ik verveelde me dood daarow, was met de mensen waarmee ik was wel gezellig, maar organisatie was kut, DAT GELUIDSNIVEAU WAS OM TE JANKEN!, op me kamer staat het harder. Veel wannabe's, geen sfeer, teveel gezeik om normale kleding (het is een gabber feest en mag je geen aussie aan :/) GEEN MOH MEER VOOR MIJ :@ pfff alleen akira + drokz, promo + AP en delta nine waren goed te doen, maarjah los gaan was vrij moeilijk als de muziek zo zacht staat :s gvd :@
Uberjosti
pfff me stereo thuis gaat nog harder kkzooi:frusty:
wel klote geluid ja... MAAR kvon et wel een lyp feest :D
VaaG de KortE :xtc:
had me er meer van voorgesteld, k heb me wel vermaakt :xtc: hehe, maar hardcorezaal op decibel vonk beter en das toch nie zo mooi voor een Masters of Hardcore...
Verwijderd
was leuk maar had meer verwacht of niet dan :P
Wat een teleurstelling!!! :@ van zowel het draaiven van de Dj's, Volume & Lokatie echt een aanfluiting!!! :S
Vinniiiiiii
Vond het feest niet echt super naar wat ik ervan verwacht had. De rij was klote de bonnen waren kut en de muziek stond veels te zacht verder ook veels te veel jonge gaste. De licht show was wel mooi
VIRUZ
zeker top feest ,goede sfeer goed geluid,vette line up .kon niet better!
Vlaardingen geterr­orisee­rd
Zielig...
Supergezellig/Topsfeer!!!! Jammer van t geluid...
VTM:bo­unce:T­hyske:­bounce­:
ik kom net thuis was zeker wel relax aant gassen daar sound was goed maar volume mog hoger
nou ik vond het een KUT geluid..en vond het echt KUT dat ANGERFIST maar zo kort draaide :( maar ik heb me wel vermaakt..heb 2 vuilnismanne ontmoed :vaag: heb geen idee wie ut zijn maar mede door hun en me eige maatjes en me (L) heb k me Helemaal vermaakt :D :yes:
wazige boelletje....geluid kon wel wa omhoog
wendy hc4life
heb me wel vermaakt maar kwam binnen toen die promo aan het draaien was en dat was echt 10keer niks! geluid was ook veel te zacht! maar zit te twijfelen om naar het 10 jarige bestaan te gaan, dan moeten ze toch wel knallen!!!!!??????
kut feest
white soldier
Ik had er meer van verwacht.. het geluid was klote maar heb wel LOL gehad
leuk feest kut industrial, voortaan maar weer een feestje voor +18 organiseren hoor
WOEST & KAAL
geluid KUT dus geen 45 eurie waard, waar was de FUTURE hardcore? 1 GROTE HAL is SUPER
WyChan
was mijn allereerste feest!!! Vond het heel erg gezellig! Geluid viel zelfs mij ook een beetje tegen! Maar verder...helemaal VET
Xtreme­TERROR :bier: :bier:
kutfeest
xxDaniëllexx
kut feest
YoSh!
Promo was Bagger !!!!:@ Muziek af en toe slecht TOT BAGGER!! :@ voor de rest wel vermaakt
was wel gezellig maar kut geluid zeg had dr echt meer van verwacht
Bagger geluid. AP en Promo helden van de avond. Drokz vs Akira ook grappig. Verder erg gezellig :)
yvyvis
outblast vs korsikof was VET!!!
zeeverkenner
jammer van het geluid maar voor de rest een goed sfeertje ondanks het kutte draaien
Zeldza­meZaad­cel
Geslaagd feest had alleen bijna uitdroogingsverschijnselen aan het begin! Ik vond de rij bij de drankbonnen veeel te lang dat hoop dat ze daar wat aan gaan doen want ik vond het echt zeer slecht en het geluid viel ook zwaar tegen veel te zacht bij andere feesten heb je na het einde nog 3uur lang een piep in je oor van de muziek en daar had ik nu niet veel last van!!!! maar voor de rest perfect gedraaid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wat een tegevaller had er veel meer van verwacht :ja:
{T.­R.­C.­V}para-kay{T.­R.­C.­V}
was wel een heftig feestjuh alleen het geluid was zwaar klotedaar mogen ze wel wat aan doen volgende keer volgende masters ben ik er weer bij mits t niet meer in t thialf is daar ga ik nooit meer drokz vs akira was heftig:bounce:
KUT GELUID :S WEL VERMAAKT:yes::D
Was zeker wel DOLL! Alleen was het in maart beter :S het geluid en het decor en de sfeer alleen hier was de ruimte sow relaxz!! Ik d8 dat het beter zou worden dan in maart!! Valt me wel tege!! maarr... MASTERS IS GEWOON TOP!! (volgende keer beter :P)
~ LouLou ~
Idd het geluid was niet om over naar huis te schrijven:@:no:! Voor de rest moet je dr maar wat van maken he.. Wat ons overigens wel gelukt is :D!
~Moontje~
Het geluid was echt erorm bagger! pas om een uur of 3 werd het een beetje leuk! Korsakoff sucks big time! Verder wel vermaakt vanaf 3 uur maar dat was meer door gezelligheid! Volgende keer please een andere locatie......:)
~~jannie~~
op paar dingetjes na toch vermaakt :D
† The Excorsist † a.­K.­a Secret killer
Het geluid was slecht . Akira vs Drokz waren de toppers en ook G town madness waren goed maar de knallers dat mogen ze 31 december doen maar verder was heb ik me wel vermaakt
•Maick• Pride is forever...­
khad er meer van verwacht........:( muziek bagger......:@
©EdjeK@­detje©™
geluid was kut.. maar heb mij wel vermaakt ,,Angerfist (y)
²³fren­chcore­d²³
kut geluid, kut promo: voortaan alleen armageddon project graag!! Ik ga in ieder geval nooit meer naar masters er is altijd wel wat met dat feest
Was cker een geslaagd feessie, had er all1 meer van verw8 !
× Marissa ×
was echt knalluh :D geluid was misschien nie zo goed maja de sfeer maak je zelf en die was voor mij (y) Art Of Dance :respect:

Line-up Masters of Hardcore

hardcore, drum & bass
hardcore
🇮🇹 hardcore
hardcore
hardcore
🇺🇸 hardcore
🇮🇹
hardcore
hardcore
hardstyle
· live hardcore
hardcore
hardcore
hardcore
hardcore
hardcore
hardcore
techno, hardcore
techno, drum & bass, hardcore, trance, hardstyle, downtempo, urban, hip hop, house
hardcore, hardstyle
🇮🇹 hardcore
hardcore
🇮🇹 hardcore
hardcore, house, hardstyle
· MC hardcore

Statistieken

10617Partyflockbezoekers
4Partyflockgeïnteresseerd
62 / 32·mannen / vrouwen
19.4Partyflockgemiddelde leeftijd
19.5Partyflockleeftijd mediaan
4·nieuwsberichten
90 / 122·forumonderwerpen
17·verslagen
Binne: 148
·foto's
5949 @ 3× 2
1438 @ 1× 2
1661 @ 1× 2
2091 @ 1× 2
2231 @ 1× 2
2429 @ 1× 2
2622 @ 1× 2
2583 @ 1× 2
2826 @ 1× 2
2969 @ 1× 2
3167 @ 1× 2
3415 @ 1× 2
3685 @ 1× 2
·winacties
6·meetings
115·albumfoto's
7·opmerkingen
1240·waarderingen
goed·stemresultaat (5310 stemmen)

Nieuws

Time to unleash the beast
10 september 2004
15.000 hardcore freaks maken zich op voor de grootste Masters of Hardcore party ooit. Het wordt weer eens tijd om helemaal los te gaan op de beukende beats van de top van de internationale hardcore scene. En dat de deejays zin hebben in het evenement is een ding dat zeker is. 201
18 September is het zover. Het moment waar alle hardcore freakz op zitten te wachten. Masters of Hardcore zal gaan plaatsvinden in 1 van de mooiste evenementenlocaties van Nederland. Meer dan 25 nationale en internationale hardcore artiesten betreden het podium en zullen de ultieme battle aangaan met elkaar. 273
Op 18 september 2004 zal Art of Dance het Masters of Hardcore concept naar een nog grotere hoogte brengen. Het Thialf Stadion in Heereveen zal worden omgetoverd tot een mega grote hardcore tempel! 260
Op zaterdag 29 mei a.s. zal de voorverkoop starten voor Masters of Hardcore in het Thialf-Stadion te Heerenveen. Voor dit mega spektakel zal Art of Dance het Thialf-stadion ombouwen tot een ware hardcore arena, waar de deejays alles uit de kast zullen halen om als winnaars uit de strijd te komen. 186

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
[TK] Moh Kaartje tickets21
MOH in Thialf DVD preview f:algemeen25
(gesloten) DVD moh 18 sptember films97
Busreis Naaar MOH vanaf Beverwijk!! 18 September f:hard217
Masters of hardcore muziek28
Vanaf Groningen naar MOH???? f:hard42
Waarom de enzyme artiesten weer zo vroeg staan f:hard43
Het grote hoe was "Masters of hardcore" topic :D f:hard750
Masters of Hardcore XVII preview f:algemeen25
Promo & Armageddon Project Op MOH (playlists) muziek92
MOH... Waar zijn we mee bezig ! f:hard428
Bus naar MOH 18-9 vanuit Almelo :) f:hard130
En wat vonden jullie van Korsakoff op MoH? muziek106
(gesloten) Korsakoff f:hard13
Wat gaan we verwachten van de aankomende MoH muziek44
MOH De dag erna? f:hard50
NOKIA 6230 verloren op MOH! f:hard19
Masters of Hardcore > digicam f:hard24
Foto´s Moh f:hard16
Ik zoek... f:hard39
Geluid in Thialf mag harder f:hard65
Wat vind iedereen van masters of hardcore? muziek15
Centraal 'foto's Masters of Hardcore' topic f:algemeen21
(gesloten) Korsakoff goed of slecht tijdens MOH?? f:hard7
(gesloten) Livesetjes MOH muziek3
(gesloten) Masters of Hardcore!! f:hard6
(gesloten) M.O.H. f:hard4
Jouw mening over MOH mailen! f:hard81
Lekkere jongens op MOH liefde79
(gesloten) Foto's van Masters? f:hard3
Masters of hardcore > tribunes? f:hard20
(gesloten) Reactie van MoH op e-mail over deurbeleid f:hard14
Sleutels met tankdop f:hard31
Trein met pech terugweg van MOH f:hard18
Masters of Hardcore in Thialf (18 september 2004) f:hard779
Vragen MOH 18 september... f:hard385
MOH , zet hier je foto neer hoe je gaat kleding79
(gesloten) marsters f:hard4
(gesloten) Mag Masters Of Hardcore zich zo wel noemen? f:hard15
(gesloten) MOH 18 September, komt er een dvd?? f:hard20
(gesloten) Tk: kaartjuh MoH voor een redelijk prijsjuh ;) tickets14
(gesloten) MOH!! vet bagger , wie ook?? f:hard12
(gesloten) MOH filmpjes en foto's f:hard7
Van wie verwacht jij het meeste op M.O.H. f:hard23
(gesloten) Nog mensen die bij Thialf MOH Kaartje gaan kopen? tickets6
(gesloten) gezocht :[ f:hard105
(gesloten) Masters of hardcore! f:hard116
(gesloten) Nieuwe moh logo f:hard5
(gesloten) Masters nieuwste logo? f:hard12
(gesloten) Welke dj vond jij het best op MoH 17 muziek5
(gesloten) Aussies op feesten verboden?!?!?!?!!!!! f:hard3
(gesloten) Kaartje moh tickets19
(gesloten) Masters OF Hardcore!!! f:hard6
(gesloten) Wat is er in godsnaam zo erg aan een rits? kleding15
(gesloten) Geluid op Masters Of Hardcore 18-09-'04 f:hard8
(gesloten) MOH is/was top?? f:hard3
(gesloten) Het groote hoe was Masters of hardcore topic f:hard21
(gesloten) hoe is/was MoH? f:hard8
Moh here we come :P f:hard119
(gesloten) Gezocht 2 kaarten Q-base omg. Venlo tickets3
Bus vanaf station heerenveen naar MOH f:hard18
(gesloten) Kaartverkoop masters f:hard3
(gesloten) Tk: kaartje m o h tickets5
Time table masters ( vanavond) f:hard40
(gesloten) Gezocht : 2 kaartjes MoH tickets9
(gesloten) MOH kaartje kopen omg utrecht tickets3
Trein naar moh f:hard23
(gesloten) gezocht: M.O.H. tickets6
(gesloten) Nog een paar uurtjes M.O.H f:hard9
masters kaartjes gezocht tickets9
MoH VIP-Ticket te koop tickets8
Tk: 1x master of hardcore tickets13
(gesloten) Tk: 1x master of hardcore tickets3
Gez: kaartje moh tickets22
Touringbussen richting MOH (Haarlem) f:hard24
we hebben een extra kaartjuh gekregen,voor moh, we verkopen ut voor 30 euro, wie wil??????? tickets4
(gesloten) HET GROTE M.O.H. nabeschouwings forum f:hard6
(gesloten) Stampdate op MOH f:hard4
Te Koop MOH Kaartje 30 EURO tickets4
MOH ticket, omg Eindhoven tickets1

7 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
ITS ALL MUSIC, of toch niet?
 
Waarschuw beheerder
ja das waar ja:)
Waarschuw beheerder
Poepfeest, was me eerste grote dus leuke ervaring toen. Nooit meer Thialf plz
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Dit feest was organisatorisch een lachertje (n),wel vermaakt dat dan weer wel
Waarschuw beheerder
Is hiervan nooit een verklaring geweest vanaf de organisatoren?
Was toch wel diep triest.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Oanus op donderdag 3 juli 2008 om 16:20:
Poepfeest, was me eerste grote dus leuke ervaring toen. Nooit meer Thialf plz


titans in 2006 in thialf was zo hard dat ik om 6 uur naar huis moest vanwege de hoofdpijn,
daarna nog 3 weken last gehad! maar deze was idd niet erg hard, maar wel een super feest!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mr turner op zaterdag 19 september 2009 om 13:14:
titans in 2006 in thialf was zo hard dat ik om 6 uur naar huis moest vanwege de hoofdpijn,
daarna nog 3 weken last gehad!


Klopt.. Ik vergeef dat je nooit Johannes!
Mij n beetje op t station zetten.. En me 2 uur laten wachten op de trein 8)
Titans was écht bruut ja! Bloed uit je oren haha :D