😏

–
Spaarnwoude Houtrak (buiten)
Wethouder van Essenweg
Halfweg
Nederland🇳🇱
Spaarnwoude Houtrak (buiten)

Wethouder van Essenweg
Halfweg
Nederland🇳🇱
techno × 52, minimal × 15, tech house × 13, electro × 6, schranz × 1
Tickets & prijs Awakenings Festival
Uitverkocht
| Voorverkoop: | € | 50 | ,- |
Minimumleeftijd?
18Meetings
Er waren 5 meetings, de drukste drie om 17:00 met 31 bezoekers, om 23:00 met 2 bezoekers en om 00:00 met 2 bezoekers.
Er waren 5 meetings, de drukste drie om 17:00 met 31 bezoekers, om 23:00 met 2 bezoekers en om 00:00 met 2 bezoekers.
Stemresultaat: geweldig
| geweldig | 1779 | 60% | |
| zeer goed | 774 | 26% | |
| goed | 322 | 11% | |
| ok | 52 | 2% | |
| voldoende | 15 | 1% | |
| onvoldoende | 10 | ||
| slecht | 5 | ||
| zeer slecht | 1 | ||
| waardeloos | 3 |
Foto's (→ toon alle 248 foto's)
fotograaf: Mfly
Line-up Awakenings Festival
Line-up is niet compleet.
| 1V open Air Stage |
|---|
za 16:15 - 19:15: Kevin Saunderson, Derrick May, Juan Atkins |
| 2W open Air Stage |
| 3X Years Of Awakenings |
za 11:00 - 13:00: Angelo |
| 4Y |
| 5Z |
| 6A |
Statistieken
| 7794 | bezoekers | |
| 1518 | geïnteresseerd | |
| 62 / 33 | · | mannen / vrouwen |
| 24.6 | gemiddelde leeftijd | |
| 24.6 | leeftijd mediaan | |
| 3 | · | nieuwsberichten |
| 2 / 40 | · | forumonderwerpen |
| 2 | · | verslagen |
| Mfly: 248 | · | foto's |
| 5 | · | meetings |
| 897 | · | albumfoto's |
| 7391 | · | opmerkingen |
| 699 | · | waarderingen |
| geweldig | · | stemresultaat (2961 stemmen) |
Nieuws
Awakenings festival ten year anniversary line-up
24 maart 2010
Zaterdag 26 juni organiseert Monumental Productions in Recreatiegebied Spaarnwoude Park de tiende editie van Awakenings festival dat in tien jaar uitgegroeid is tot het grootste technofestival van de wereld.
Met meer dan zeventig artiesten uit elf landen presenteert Awakenings Festival de crème de la crème van techno in al haar vormen. Monumental kan met trots vaststellen dat dit de meest kwalitatieve techno-line-up aller tijden is! 72
De roemruchte Awakenings Paas-driedaagse staat alweer voor de deur. Na zoveel maanden afwezigheid staat iedereen te popelen om terug te keren naar de Gashouder! En dat is goed te merken: de zaterdageditie is namelijk al helemaal uitverkocht, maar er zijn dus nog kaarten beschikbaar voor de vrijdag en zondag. 14
Timetable Awakenings & festival info
22 januari 2010
Awakenings begint het jaar in het zuiden des lands! Op 6 februari is het machtige monumentale Klokgebouw het toneel. Zoals ieder jaar gebruikelijk is er maar een editie in Eindhoven en ook deze keer zal het uitverkopen.
Zoals je waarschijnlijk al weet, viert Awakenings festival haar tiende verjaardag op 26 juni. De voorverkoop van deze zeer speciale editie start op maandag 1 maart. 31
Forum
7391 opmerkingen
(permanent verbannen)
Ik kwam 'n paar jaar terug ook uit de hardstyle/hardcore kant, ben ik ook dat soort volk?
Maar in 't algemeen, laat mensen hun smaak ontwikkelen als ze daar behoefte aan hebben. Anders blijkt technopubliek toch niet zo tolerant als vaak wordt gezegd
alles wat je zegt klopt!
(permanent verbannen)
Dus ik mag alleen naar Awakenings als ik een hardstyle feest voorbij laat gaan. Beetje vreemde ged8e!
DAT BEWEREN WIJ NIET! doe vooral wat je niet laten kan je doet het toch wel
Straks krijgen we nog Hooligans op ons techno feesie en word t in de toekomst verboden(wat ik je voorspel de nieuwe trend gaat worden met wilders met stemmers uit de hardstyle en hardcore scenen die niet door hebben dat zn hun eigen cultuur ruinren op die manier!
Nee als je het mij vraagt ga lekker hossen op Decibel of een van die andere festivals keus genoeg toch?
Waarom zou je helemaal uit Greun komen voor n Techno feesie terwijl hardstyle eigenlijk jou ding is?
Als je zo nodig drugs moet gaan gebruiken doe dat maar lekker elders!
En owja dit was niet persoonlijk bedoeld uiteraard
Maar ooit 2 x op Teqnology geweest en ik prik die niet techno-ers er zo uit werd t nou niet bepaald gezelliger van!
Daarom bestaat het ook niet meer net als Shockers same story en Q-dance naast Woodstock! Culture clash noemde ze dat!
Is net als je 6 negroide mannen in de americaanse bajes naast 6 kluk kluk clan leden zet beetje rare vergelijking maar zo dwars staan die stylen/groepen sorry!
laatste aanpassing
(permanent verbannen)
Hardstyle
Techno is ook leuk hoor! Heb nog niet heel veel technofeestjes meegemaakt (2x awakenings in westergas en een paar keer naar trouwamsterdam geweest) Ik vind het techno publiek net als bij hardstyle meestal wel gezellig
ik begrijp werkelijk niet waarom types als jij naar awake gaan!
Gaan om het gaan,ach lijkt wel leuk als we maar weer los kunnen geen en kan gaan gebruiken
(permanent verbannen)
Wat een gelul zeg.
Veel 'echte' techno-ers van jaren terug gaan niet meer omdat ze:
1. zichzelf te oud vinden om geregeld een weekend door te halen
2. te veel verantwoordelijkheden hebben gekregen om in het weekend door te halen
3. het wel gezien hebben na al die jaren feesten
4. de vuige, doorrollende techno van voor 2003 jarenlang niet/amper meer gedraaid werd
5. er veel te veel mensen niet meer los gaan op feesten (dansen! ouwehoeren doe je maar op de after of op de heen- terugreis )
6. op veel feesten en festivals publiek afkomt die niet gaan om te feesten, maar om rariteiten te komen bezichtigen.
tot 1999 ging ik voornamelijk naar Hardcore, Hardhouse & Oldstyle feesten. Op Awakenings in de gas, de technotent van DanceValley en feesten als Shockers ben ik destijds bekeerd, en wilde niets liever meer dan naar techno feesten (zoals anderen ook al beschreven.) Neemt niet weg dat ik hier nog een enorme bak cd's met eerder genoemde stijlen heb liggen, die ik met veel plezier in mijn cd speler slinger. Dat ik die muziek nog altijd super vet vind, maakt me nu natuurlijk een nep techno-er...Het maakt naar mijn idee geen ene fuck uit wat voor muziek je verder leuk vind, als je maar naar een feest gaat om te feesten. (feesten = mijn inziens plezier beleven met je mede feestgangers en niet alleen het groepje waar je mee bent, dansen, genieten, opgaan in de sfeer/muziek)
Ga jij nou ff bepalen welke argumenten mijn vrienden hebben?
(permanent verbannen)
Mijn idee ook.
wel
(permanent verbannen)
Alle andere zalen zouden leeg lopen als ie op Awake had gestaan... Tegenover de Arctic Monkeys heb je dat probleem niet!
PLASTIK MAN IS ABSOLUUT NA 23UUR EN THE ARTHIC MONKEYS VOOR 23 UUR ZO is het altijd al geweest die verdeling van house&bands op LL
(permanent verbannen)
Fantastisch dat je de opmerking totaal niet begrijpt.
Dus zal ik het, speciaal voor jou, even uit leggen.
Lowlands lijkt mij een unieke ervaring. Ook al is het qua muziekstijl niet helemaal mijn smaak, kan ik een aantal van de artiesten zeker waarderen. Daar komt bij dat we ongetwijfeld gewoon met een leuk groepje gaan, en gezellig wordt het dus toch wel.
Maar mocht het zo zijn dat alle artiesten zwaar tegenvallen, ben ik er met plastikman iig van verzekerd dat er nog 1 artiest is waar ik, naast het bier en de gezelligheid ook van ga genieten.
Duidelijk?
Maar dan kan je toch niet beweren bij voorbaat dat LL een kutfestival is?
(permanent verbannen)
Hoop echt dat Booka Shade eens komt op Awake Fest. Zo'n vette act en in Mei komt hun nieuwe album uit.
Op www.bookashade.com kun je een track van dit album downloaden. Ik zie me al heerlijk staan met de zon op mijn face
dat zou idd niet misstaan op de mainstage om een uur of 2
(permanent verbannen)
resident advisor:
Awakenings Festival - 10 Year Anniversary at Spaarnwoude
Region /
Netherlands, Amsterdam
Date /
Saturday, 26 June 2010
Time /
10:00 - 23:00
Line-up /
Reboot Live-Pa Glenn Wilson Pet Duo Dj Rush Dj Remy Adam Beyer Olivier Giacomotto Ricardo Rodrigues(Industrialyzer) Raresh Umek More TBC
Cost /
Pre-sale Starts the 1st of March
hoe weten ze dit man?
Die paar namen ok die kan je op my space ook vinden
Maar dat die kaartverkoop 1 Maart al begint
en weer ouderwets om 10 uur start verstandig anders te druk bij poorten
(permanent verbannen)
Ik zet m'n geld op Laurent Garnier, daar hij al jaren bovenaan de verlanglijst van Rocco staat en dit de ultieme gelegenheid is...
Dan had ie hem als eigenaar toch allang geboekt lijkt mij?
Voor dat ie zn live act weer op pakte was ie n tijd niet zo mega popi meer en had ie vrije weekende zat die hij opvulde in club Rex!
Underground Resistance?
Kraftwerk?
als 1 van deze waar zou zijn...
Eric Sneo b2b Felix Krocher
Christian Fischer vs Murphy
Advent vs Industrialyzer
aub
Christian Fischer vs Murphy
Advent vs Industrialyzer
aub
dat zou idd niet misstaan op de mainstage om een uur of 2
Heb je ze weleens live gezien? Dit is een act die 100% misplaatst zou zijn om 2u smiddags. Als het niet helemaal je ding is wil niet zeggen dat ze als opwarmertje moeten staan. Das het mooie van Awake met vele techno stages voor vele smaken.
Het zijn geen standaard plaatjes draaiers maar dikke live act met drumstel waar de energy vanaf vliegt. Ok het is geen knal techno maar dat drukt de pret in dit geval absoluut niet!
Zie ze zelf trouwens liever in een iets intiemere setting met een handje vol liefhebbers dan op een huge main stage waarbij je niks van die gasten zelf meekrijgt.
Nogmaals download hun nieuwe track op www.bookashade.com
Maar dan kan je toch niet beweren bij voorbaat dat LL een kutfestival is?
Guidolatido vraagt na 23 opeenvolgende posts natuurlijk wel om een reactie. Ga jij een lesje begrijpend lezen nemen en kom dan nog eens terug. Hij zegt toch duidelijk: ALS lowlands voor hem zou uitdraaien op een kutfestival (wat hij van te voren niet weet) dan maakt Plastikman alsnog alles goed.
Verder vraag ik me af of je doorhebt hoe fokking kortzichtig je overkomt met je techno matcht niet met andere stijlen bullshit. Ik zie dat je 28 bent, maar kerel je praat alsof je 16 bent. Misschien dat er voor jou maar 1 stijl muziek is waar je van houdt, maar kraak anderen niet af die wel het vermogen hebben om een ruimere muzieksmaak te ontwikkelen. Begrijp me niet verkeerd, techno is een fijne brede muziekstijl waar heel veel moois in te ontdekken valt. Maar allesomvattend is het zeker niet. Ik luister weinig techno thuis, ik heb zelf meer soul, funk, jazz en blues in mn playlist staan. In het weekend speel ik rock en pop muziek met mijn band en als het even kan ga ik uit mn plaat op een technofeest. Ik zou mezelf dus geen ras techno-er willen noemen, maar ben ik daarom niet welkom volgens jou? Een van de mooiste kanten van een goed technofeest is het gevoel dat iedereen die komt om te feesten, meer dan welkom is, wie of wat je ook mag zijn. Mensjes met gedachtegangen zoals jij kan ik daar juist heel
moeilijk in plaatsen...
laatste aanpassing
Uitspraak van RiKop donderdag 25 februari 2010 om 22:16:
Fantastisch dat je de opmerking totaal niet begrijpt.
Dus zal ik het, speciaal voor jou, even uit leggen.
Lowlands lijkt mij een unieke ervaring. Ook al is het qua muziekstijl niet helemaal mijn smaak, kan ik een aantal van de artiesten zeker waarderen. Daar komt bij dat we ongetwijfeld gewoon met een leuk groepje gaan, en gezellig wordt het dus toch wel.
Maar mocht het zo zijn dat alle artiesten zwaar tegenvallen, ben ik er met plastikman iig van verzekerd dat er nog 1 artiest is waar ik, naast het bier en de gezelligheid ook van ga genieten.
Duidelijk?
Maar dan kan je toch niet beweren bij voorbaat dat LL een kutfestival is?
Inderdaad, en de line up is altijd vet divers.
Durf te wedden at het kaartje je geld waard zal zijn, bijna nergens zon goede sfeer als op Lowlands
Als alle debielen die vorig jaar een kaartje hadden gekocht nou gewoon dit jaar weg blijven... Dan kunnen alle mensen die wel van dit festival houden gewoon een kaartje kopen en word het zeker weer een top feestje... Ik heb hele hockeyclubs zien lopen... sorry hoor maar blijf lekker thuis!!!
Kortzichtig.
Kortzichtig.
Precies. Alle mensen die van dit festival houden halen op tijd een kaartje. En anders heb je pech. Zo lang dit nog geen Defqon/Sensation taferelen zijn en je weken de tijd hebt om een kaartje te halen moet je achteraf niet gaan piepen.
ik begrijp werkelijk niet waarom types als jij naar awake gaan!
Ik begrijp werkelijk niet dat een type als jij los rond loopt.
Er is flink wat mis met jou leesvaardigheid, kortzichting ben je ook te noemen, niet open staan voor andere mensen en hun meningen is ook iets wat er blijkbaar moeilijk bij je ingaat, en daar komt dan nog eens bij dat je blijkbaar ook geen idee hebt hoe je fatsoenlijk met een computer om moet gaan want anders had je al die mooie quotes van je tot 1 post verwerkt ipv 1819421 stuks.
Techno trekt mij qua publiek zo omdat de mensen open zijn, en het niemand boeit wie er naast je in de zaal staat. Er wordt bij techno niet gekeken naar hoe iemand eruit ziet, maar of iemand los gaat.
Mensen zoals jij verpesten dat. Laat iemand lekker van meerdere muziekstijlen houden. Als ie op awake komt en los staat te gaan, wat boeit het dan nog?
Uitspraak van joosje op vrijdag 26 februari 2010 om 10:40:
Als alle debielen die vorig jaar een kaartje hadden gekocht nou gewoon dit jaar weg blijven... Dan kunnen alle mensen die wel van dit festival houden gewoon een kaartje kopen en word het zeker weer een top feestje... Ik heb hele hockeyclubs zien lopen... sorry hoor maar blijf lekker thuis!!!
Kortzichtig.
zeker niet kortzichtig.. weetje hoe irritant het is als zo'n prachtfeest commercieel wordt door zulke mensen, zo wordt het steeds minder leuk voor de échte technoliefhebbers.. dat de relaxte mensen geen kaartje kunnen krijgen door van die kutjes die niet eens echt van techno houden mr kaartjes bestellen om te kunnen zeggen dat ze op awake fest zijn geweest.
dat de relaxte mensen geen kaartje kunnen krijgen door van die kutjes die niet eens echt van techno houden mr kaartjes bestellen om te kunnen zeggen dat ze op awake fest zijn geweest.
Wordt vervelend, steeds datzelfde verhaal.
Vreemd toch dat die 'kutjes' 50 euro lappen voor een feest waar ze helemaal niks mee hebben en zelfs sneller waren met kaarten halen dan "al die liefhebbers" die zo graag hadden willen gaan? Als je echt zo'n die-hard liefhebber bent dan haal je op tijd je kaartje en sta je niet een week van te voren vergeefs partyflock en marktplaats af te speuren.
Ten slotte, als jij een kuttijd hebt op awakefest omdat je teveel mensen ziet die niet in jouw straatje passen, moet je of meer leuke mensen meenemen of gaan leren kennen want er loopt genoeg chill volk rond. Alle mensen met wie ik nu regelmatig sta te feesten heb ik op awake of andere feestjes leren kennen, dus stel je niet aan en
lets party..!!
laatste aanpassing
stoer hoor haas
cool he niekos
ik hoop dat joost van bellen afsluit op de main!!!!
/haha!
Iets als Tony Rohr of Gaiser zal zeker niet mistaan op deze editie van awkfest























