Partyflock
 
here

Intoxicated

foto's
album,1069 · zeer goed · ical
Intoxicated
georganiseerd door Site

Sporthallen Zuid (binnen) op de kaart Site
Burgerweeshuispad 54
Amsterdam
Nederland🇳🇱

Tickets & prijs Intoxicated

Voorverkoop:€ 42,75
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Bezoekers
Maximaal 12000.
Meetings
Er waren 9 meetings, de drukste drie om 12:00 met 24 bezoekers, om 02:00 met 11 bezoekers en om 17:45 met 8 bezoekers.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslag
Door Foltergeist (1026).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig38633%
zeer goed46039%
goed25121%
ok403%
voldoende182%
onvoldoende141%
slecht0
zeer slecht2
waardeloos61%

Line-up Intoxicated

1Intoxicated Mainstage
za 21:00 - 22:00:  hardcore
 Osiris, Trizz
za 22:00 - 23:00:  hardcore
 Rayzor, Mad-E-Fact, Triple Six, Crossbone
za 23:00 - 00:00:  🇮🇹 hardcore
zo 00:00 - 01:15:  techno, hardcore
  🇮🇹 hardcore
zo 01:15 - 02:15:  hardcore
zo 02:15 - 03:15:  🇮🇹 hardcore
  🇮🇹 hardcore
zo 03:15 - 04:30:  techno, drum & bass, hardcore, hard techno, downtempo
  techno, hardcore
zo 04:30 - 05:45:  drum & bass, hardcore, hip hop, dubstep
  hardcore
zo 05:45 - 07:00:  hardcore, hard techno
  🇫🇷 hardcore
  🇮🇹 hardcore
2Pandemonium
za 21:00 - 22:15: 
  hardcore, 90s/00s
za 22:15 - 23:30:  hardcore
za 23:30 - 00:00:  · live 🇫🇷 hardcore
zo 00:00 - 01:00:  hardcore
zo 01:00 - 02:30:  house, hardcore
 Sequence, Ominous
zo 02:30 - 03:30:  hardcore
zo 03:30 - 04:45:  hardcore
  hardcore, retro
zo 04:45 - 05:45:  drum & bass, hardcore
 Hidden, Eye-D
zo 05:45 - 07:00:  hardcore, house, hardstyle
3Cynergize
za 21:00 - 22:30:  hardstyle
 Trilok, Rebel of Noise
za 22:30 - 00:00:  hardcore, house, hardstyle
zo 00:00 - 01:00:  hardstyle
zo 01:00 - 02:00:  house, hardstyle, trance
zo 02:00 - 03:00:  hardstyle
  hardstyle
zo 03:00 - 04:00:  hardstyle
 Timo Thrillz
zo 04:00 - 05:00:  hardstyle
zo 05:00 - 06:00:  🇮🇹 hardstyle
zo 06:00 - 07:00:  🇮🇹 hardstyle

Nieuws

De bekendmaking van de tweede editie was voor velen de bevestiging waar zij sinds september vorig jaar op zaten te wachten. Inmiddels zijn we bijna een jaar verder en hoeven we nog maar een paar dagen te wachten op de tweede editie van Intoxicated in de Sporthallen Zuid! 82
Reistips Intoxicated
4 september 2009
Intoxicated 19 september, Sporthallen Zuid te Amsterdam: een evenement waarvoor inmiddels geen introductie meer nodig is. Nog zo’n twee weken te gaan voordat er een nieuw hoofdstuk wordt geschreven in de rijke geschiedenis van de Sporthallen Zuid. 51
In een periode waarin Nederland overspoeld wordt met evenementen is er één concept dat uitblinkt ten opzichte van alle anderen. Deze perfecte combinatie van locatie, artiesten en organisatie kan worden samengevat als één woord: Intoxicated! 102
Op 19 september van dit jaar zal Cyndium de Sporthallen Zuid weer inzetten om de derde editie van Intoxicated te hosten. De kaartverkoop is meteen explosief van start gegaan en verwacht wordt dat het maximum aantal bezoekers van 10,000 wel gehaald zal worden dit jaar. 97
Het drukke festivalseizoen en de huidige crisis zullen in veel gedachtes zijn en zal menig partyganger dwingen tot het maken van keuzes tussen verschillende evenementen. Dit heeft ervoor gezorgd dat de aankomende eerste editie van het unieke 2000-2009 Hardcore concept Paradox niet door iedereen bezocht kan worden. In verband met het 5-jarige bestaan van Cyndium, dit jaar in oktober, komt de organisatie de bezoekers eenmalig tegemoet. Er is besloten om de entree gratis te maken en er zo voor te zorgen dat het evenement de opkomst krijgt die het verdient. 92
De Sporthallen Zuid, voor velen een legendarische locatie waar hun liefde voor de dance begonnen is. Vorig jaar slaagde Cyndium erin om met “Intoxicated” dit gevoel weer tot leven te roepen. Zij die het hebben moeten missen kunnen in de herkansing, want zaterdag 19 september 2009 organiseert Cyndium wederom “Intoxicated” in de Sporthallen Zuid. 120

Forum

1936 opmerkingen

Artiest {SHOWLIST artist 1260, 75631}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van QLUBTEMPO op vrijdag 3 juli 2009 om 20:27:
Kan je vertellen, die kerel was echt de held van de avond hoor! Kan 't natuurlijk niet goedpraten, maar iedereen was wel blij dat 't gelijk klaar was met die kutmuziek!


Mag toch hopen dat er niemand op Intoxicated is die zo achterlijk is om zoiets bij Robert uit te halen. Diep en diep triest, dat was het! :yes:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Sequence op zaterdag 4 juli 2009 om 00:27:
Maar gelet op het fantastische publiek wat hier aldoor is, zal niemand in de zaal ook maar zoiets achterlijks bedenken.


precies

denk dat de meeste bezoekers ook begrijpen wat voor fantastische platen Rob Gee heeft gemaakt, oa
Sex, Drugs, Gabba House
Natas Is Counting
Spontaneous Combustion
Gabber Up Your Ass
909 Hit Me 1 Time
motherfucking mindcontroller
Egg Bor
Nonshlen Tustokken
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Love is the answer op zaterdag 4 juli 2009 om 00:24:
Ik vind dat de 'fout' niet ligt bij id&t maar bij het publiek.


Ja hoor, hoe kun je nou verwachten van het publiek op Sensation iets te waarderen wat totaal geen enkel verband heeft met de muziekstijlen die er die avond gedraaid worden? Ze gaan toch op een concert van Slipknot ook niet (bijvoorbeeld) een hardstyle/hardcore DJ laten draaien? Weet zeker dat er dan ook een hoop bier het podium op vliegt!

Uitspraak van inactief op zaterdag 4 juli 2009 om 00:24:
Dan nog vind ik het nergens op slaan. Ik klim toch ook niet het podium op als bijvoorbeeld Bass-D of dr.Rude weer de standaard top 20 hitjes gaan draaien. Ook al bevalt het niet.


Maar dan is het anders, want die draaien dan nog in de stijl die je mag verwachten toch? Het sloeg ook helemaal nergens op natuurlijk, maar na 20 minuten ben je zulke muziek echt schijtbeu hoor! Als je erbij was geweest snap je denk ik wel wat ik bedoel..
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
all hail :respect: sporthallen zuid
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van QLUBTEMPO op vrijdag 3 juli 2009 om 20:27:
Kan je vertellen, die kerel was echt de held van de avond hoor!


Die kerel was/is de grootste stumper die ik bij een feest ooit heb meegemaakt :jaja:
Rob Gee :respect:
 
Artiest Xim
Waarschuw beheerder
Uitspraak van QLUBTEMPO op zaterdag 4 juli 2009 om 10:06:
Maar dan is het anders, want die draaien dan nog in de stijl die je mag verwachten toch?


Geen enkel respect naar een dj toe in mijn ogen wanneer je zoiets flikt.
Maar dat setje van Rob Gee gaat 19 September dik in orde komen:kwijl:
Werkzaam bij La Bomba
Artiest RVE
Waarschuw beheerder
donateur
laten we het over de positieve dingen van Rob Gee houdenm :D ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van QLUBTEMPO op zaterdag 4 juli 2009 om 10:06:
Als je erbij was geweest snap je denk ik wel wat ik bedoel..


Nope. Idiote uitspraken van je.
Iemand die z'n ding staat te doen (waar hij speciaal voor is geboekt) een klap komen verkopen? Dan nog de held van de avond zijn?
Jij bent echt niet goed.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van _tm op zaterdag 4 juli 2009 om 18:28:
Nope. Idiote uitspraken van je.
Iemand die z'n ding staat te doen (waar hij speciaal voor is geboekt) een klap komen verkopen? Dan nog de held van de avond zijn?
Jij bent echt niet goed.


Gast, lees nou eens ff goed wat er staat! Op DAT moment was hij de held van de avond, ik zeg toch ook dat het nergens op sloeg? Misschien moet je eerst eens ff goed lezen voordat JIJ zulke idiote uitspraken doet! :loser:
Waarschuw beheerder
Iemand een held noemen die met geweld een eind aan een optreden wil maken.....
Verdere discussie is niet nodig.
Waarschuw beheerder
Dit gaat weeer helemaal nergens over haha dOmme discussies, jullie raken het toch niet met elkaar eens ..

Maareee..

SPORTHALLEN ZUID KK LEKKERE LOCATIEEE WIEEUWWW 8) Daar moeten jullie het toch wel over eens zijn Of niet ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van _tm op zaterdag 4 juli 2009 om 20:19:
Iemand een held noemen die met geweld een eind aan een optreden wil maken.....
Verdere discussie is niet nodig.


Sorry dat ik je misschien heb gekwetst meneer de wereldverbeteraar, we zullen het waarschijnlijk niet eens raken.. Jammer dat je jezelf zo uitspreekt terwijl je er zelf niet eens bij was! :loser:
 
Waarschuw beheerder
uber veel zin in:P
is daar ergens in de buurt un redelijk betaalbaar hotel??
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 juli 2009 om 10:38:
redelijk betaalbaar hotel??


vast wel!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van QLUBTEMPO op zaterdag 4 juli 2009 om 10:06:
Maar dan is het anders, want die draaien dan nog in de stijl die je mag verwachten toch? Het sloeg ook helemaal nergens op natuurlijk, maar na 20 minuten ben je zulke muziek echt schijtbeu hoor! Als je erbij was geweest snap je denk ik wel wat ik bedoel..


Helemaal mee akkoord, ik was er bij en ik vond 't ook op niets trekken. Ik vond Rob gee vroeger echt goed maar op black was ie gewoon slecht en ook volledig misplaatst. Dat je hem daarom manu militari de mond moet snoeren is evenwel ook idioot natuurlijk, Dat doe je niet. Het is trouwens 1 van de weinige dingen die ik onthouden heb van dat feest, zegt genoeg.
Werkzaam bij Cyndium
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 juli 2009 om 10:38:
ergens in de buurt un redelijk betaalbaar hotel??


Ja zeker.
Artiest {SHOWLIST artist 40738, 60156}
Waarschuw beheerder
donateur
Moet eerlijk zijn.. Mixtechnisch klopt er geen kut van wat Rob Gee doet :roflol: Maar vond zijn optreden vannacht op Ground Zero toch wel memorabel :lief: Word een feestje met deze man weer de 19e september 8) :honger:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Love is the answer op zaterdag 4 juli 2009 om 00:33:
denk dat de meeste bezoekers ook begrijpen wat voor fantastische platen Rob Gee heeft gemaakt, oa


vergeet Pretty Fucked Up niet :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van QLUBTEMPO op vrijdag 3 juli 2009 om 20:27:
Nou, ik was er wel bij, na de set van Showtek kwam Rob Gee met Slipknot ofzo, wat dus echt de grootste fout in de geschiedenis van ID&T was ongeveer! Was wel heel bizar, na een hoop gejoel en gefluit ging iedereen zitten in de Arena, maar die boodschap kwam dus blijkbaar niet echt over.. Dus opeens was 1 iemand het zo beu dat ie ff op 't podium klom om Rob Gee een vette hoek te geven! Kan je vertellen, die kerel was echt de held van de avond hoor!


:gaap: nouw nouw nouw.. wat ben je ook een held als je dat doet :no: behoorlijk triest!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Natas_Gabber_Carlo op vrijdag 3 juli 2009 om 16:51:
vorig jaar was het ook super heel de nacht super hard losgegaan


dat kan in principe eigenlijk ook nie anders , want als je daar als organisatie in De sporthallenzuid een kut feest organiseerd!!wordt je dus echt nie meer serieus genomen he!!!:p tot nu toe echt wel De vetste locatie waar ik ooit ben geweest! maa heb de energiehal niet ervaren dus ja gedeelde 1e plaats denk ik!!!
vette shit iig dat daar weer feesten zijn , is daar veels te veel jaar geen basje meer geweest!Kan je gwoon nie maken , want zo n hal die raakt daar echt wel aan gewend enzoo je weet zelluf!! en dan ineens heel de tijd stil?? nee das gewoon gevoelloos!! dus beter iig zeker weten voor 3 man aanwezig in mn eentje!! :p
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [ r_AW ] Detoxicated op zondag 5 juli 2009 om 23:49:
Uitspraak van QLUBTEMPO op vrijdag 3 juli 2009 om 20:27:
Nou, ik was er wel bij, na de set van Showtek kwam Rob Gee met Slipknot ofzo, wat dus echt de grootste fout in de geschiedenis van ID&T was ongeveer! Was wel heel bizar, na een hoop gejoel en gefluit ging iedereen zitten in de Arena, maar die boodschap kwam dus blijkbaar niet echt over.. Dus opeens was 1 iemand het zo beu dat ie ff op 't podium klom om Rob Gee een vette hoek te geven! Kan je vertellen, die kerel was echt de held van de avond hoor!

nouw nouw nouw.. wat ben je ook een held als je dat doet behoorlijk triest!


idd niet bepaald de held; if you cant control your drug habbit you should reconsidder your future as a raver!!!!!!!!!!!:p ;)
Waarschuw beheerder
Ik kijk juist uit naar Rob Gee. weer eens wat anders dan de meeste dj's.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Love is the answer op zaterdag 4 juli 2009 om 00:33:
denk dat de meeste bezoekers ook begrijpen wat voor fantastische platen Rob Gee heeft gemaakt, oa
Sex, Drugs, Gabba House
Natas Is Counting
Spontaneous Combustion
Gabber Up Your Ass
909 Hit Me 1 Time
motherfucking mindcontroller
Egg Bor
Nonshlen Tustokken


:respect:
Artiest Manic
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op woensdag 1 juli 2009 om 19:18:
Uitspraak van MP op dinsdag 30 juni 2009 om 20:59:
alleen wel jammer geen leviathan

mjah ik vind zijn stijl ook heerlijk maar ik vind het ook wel goed dat er niet altijd dezelfde dj's staan. Juist zo hou je het afwisselend! leviathan zien we heus wel weer terug hoor


ah maar sporthallen zuid daar hoort leviathan gewoon bij!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
weels of steel :respect:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Manic op maandag 6 juli 2009 om 13:40:
ah maar sporthallen zuid daar hoort leviathan gewoon bij!!


daar heb je wel gelijk in :) Ze hadden beter BuzzFuzz kunnen weglaten en daarvoor Leviathan kunnen pakken. BuzzFuzz is het laatste jaar toch het spoor bijster.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van QLUBTEMPO op zaterdag 4 juli 2009 om 10:06:
Maar dan is het anders, want die draaien dan nog in de stijl die je mag verwachten toch? Het sloeg ook helemaal nergens op natuurlijk, maar na 20 minuten ben je zulke muziek echt schijtbeu hoor! Als je erbij was geweest snap je denk ik wel wat ik bedoel..


indd was egt te fout toen!! alleen had die gast nog niet het recht om er ff op los te rossen.. maarja daarna was het wel gelijk afgelopen, denk dat hij hier wel een goede set gaat neerzetten.. alhoewel hij op gz niet egt super was vond ik..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [ r_AW ] Detoxicated op maandag 6 juli 2009 om 14:54:
BuzzFuzz is het laatste jaar toch het spoor bijster.


Nee vind ik ook niet.
Ik hoop dat Cyndium duidelijk aan hem meegeeft dat hij nou niet platen zoals XTC Love moet draaien:gaap:
Buzz Fuzz heeft veel geniale producties wat bijna niet te horen wordt gebracht.
Hopelijk zet hij zo'n setje neer!!