Partyflock
 
here

Sensation

· Wicked WonderlandSitesensation.com Facebook
album,643 · zeer goed · ical
Sensation
georganiseerd door Site Site

Amsterdam ArenA (binnen) op de kaart Site
Arena Boulevard 1
Amsterdam
Nederland🇳🇱
house × 9, techno × 4, club × 1, electro × 1, trance × 1

Tickets & prijs Sensation

Uitverkocht
Voorverkoop:€ 69,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Kledingvoorschrift
White
Meetings
Er waren 2 meetings, om 23:00 met 2 bezoekers en om 23:00 met 1 bezoeker.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslagen
Door Save Planet Exit (2979), EvdB (2194), 'Luuk (1035).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig19129%
zeer goed18829%
goed15924%
ok558%
voldoende284%
onvoldoende213%
slecht71%
zeer slecht41%
waardeloos61%

Line-up Sensation

Area 0
house
techno, trance
🇸🇪 house, trance
· MC 🇬🇧
1VIP Deluxe
house, techno
🇳🇿 🇩🇪 techno, house
· live 🇿🇦
house, pop
house, trance
techno, house
house, techno

Video

Nieuws

Het Nederlandse Sensation van ID&T is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een 'night life experience' met internationale allure; waarbij performances, muziek, acrobatiek, dans en vuurwerk centraal staan. In het eerste weekend van juli viert Sensation haar tiende verjaardag in de Johan Cruijff ArenA, met als thema 'Wicked Wonderland'. Ook dit jaar vertaald Sensation haar avontuurlijke 'Wicked Wonderland' reis op een cd mix album, zodat de mysterieuze en sensuele geheimen en ontdekkingen voor altijd bewaard blijven. De release van dit album vindt plaats op woensdag 1 juli, tijdens de exclusieve Sensation 2009 'Wicked Wonderland' cd release party in muziekwinkel Fame Amsterdam. 64
Op vrijdag 3 en zaterdag 4 juli vindt de tiende editie van Sensation plaats in de Johan Cruijff ArenA, dit jaar met als thema: ‘Wicked Wonderland’. Na deze Amsterdamse première vervolgt Sensation met een wereldtournee door vijftien landen. Voor deze feestelijke jubileumeditie werkt Sensation voor het eerst met een vast dj-team, dat niet alleen in de Johan Cruijff ArenA draait, maar daarna ook de hele tournee meereist. Drie artiesten, die hun sporen ruimschoots hebben verdiend tijdens de ruim dertig internationale edities: Sebastian Ingrosso (Zweden) en de Nederlandse dj’s Fedde le Grand en Erick E. 140
In het eerste weekend van juli staat Sensation voor het tiende achtereenvolgende keer in de Amsterdam ArenA. Een mijlpaal die uiteraard niet onopgemerkt voorbij zal gaan. Om dit jubileum te vieren en om tegemoet te komen aan de grote vraag naar toegangskaarten uit binnen- en buitenland, vindt de show voor het eerst in haar bestaan twee avonden achter elkaar plaats in Amsterdam. 76
Welcome to Wicked Wonderland.

This year’s show is about a journey of sexual and emotional discovery.

A sensual journey, exploring a place called Wicked Wonderland.

A place full of secrets and surprises, that lies behind the white door.

So we are inviting everybody to open this door, go beyond it, and spend a few hours experiencing and enjoying our world.

Your curiosity will be rewarded.

Ticket Sales

Due to the unprecedented amount of international interest in Sensation tickets, Sensation has reserved a limited amount of tickets for our international guests. Obviously, there will be enough tickets available for our Dutch guests as well.

28 March at 10.00 CET > start ticket sales via https://partyflock.nl/order_ticket/146517
→ lees meer

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
Sensation White 2009 f:clubhouse1224
TK: (gesloten) 2 tickets Sensation White Vrijdag 30 euro tickets3
TK: (gesloten) 2 tickets sensation white vrijdag 3 juli tickets5
TK: (gesloten) Sensation 3 juli 2 kaarten tickets3
TK: (gesloten) 3 kaarten Sensation White Vrijdag 50 ps Meet me at the door! tickets1
TK: Sensation voor 3 juli 1 kaartje wegens ziekte. tickets7
TK: Voor vanavond laatste 2 sensation kaartjes tickets7
TK: (gesloten) Sensation White vanavond tickets13
TK: 2 kaartjes Sensation white vanavond tickets4
TK: (gesloten) 3 tickets Sensation White 50 ps Noord NL! tickets5
GZ: Kaartje Sensation tickets5
TK: (gesloten) Sensation kaarten te koop 3 juli tickets1
TK: (gesloten) Sensation White 03-07 kaarten tickets3
TK: (gesloten) 2 Kaartjes Sensation White Vrijdag 3 Juli (50 euro per stuk) tickets3
TK: (gesloten) 1 kaartje Sensation vrijdag tickets3
TK: (gesloten) 4 kaarten sensation vrijdag 40 euro tickets9
TK: (gesloten) 2x Sensation vrijdag tickets1
TK: 1 kaartje Sensation 3 juli 2009 Premiere tickets4
TK: (gesloten) 3 kaarten Sensation White 3 juli 2009 PREMIERE 50euro tickets3
TK: Sensation 3 Juli!!! tickets2
Meerijden naar sensation? f:algemeen25
TK: 4 kaartjes sensation vrijdag 3 juli 45 euro p.s. tickets2
TK: (gesloten) Sensation white 3 juli tickets1
TK: (gesloten) 8 Kaarten Voor Sensation White voor € 50 - € 57,50 tickets9
TK: (gesloten) 2x Sensation White Vrijdag tickets3
TK: Sesation vrijdag 3 juli tickets2
TK: (gesloten) Sensation kaarten te koop 3 juli tickets1
TK: Ticket Sensation White 3-7-2009 tickets4
TK: (gesloten) 4 sensation white kaartjes tickets6
TK: (gesloten) Sensation white 3 juli tickets10
TK: Tickets vrijdag 3 juli sensation tickets2
TK: (gesloten) Sensation White (Vrijdag & Zaterdag) tickets13
TK: 4 kaarten Sensation White 3 juli tickets3
TK: (gesloten) 4x sensation white kaartjes tekoop! tickets11
TK: (gesloten) Sensation kaarten te koop voor de Vrijdag Normale prijs!! tickets1

1317 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Ik vind het altijd zo'n geblaat. Wat is er in godsnaam mis met commercieel??? commercieel betekend in feite dus dathet bij meerdere mensen in de smaak valt. Maar dat is niet goed ofzo??? right.. en idd! het is commercieel!! Maar dat is met de meeste feesten. Een niet commercieel feest word uiteindelijk toch commercieel, of het gaat kapot omdat er te weinig omzet wordt gedraaid.. pff.
En tjah de prijs is hoog. Maar daar staat misschien een dijk van een line up tegenover. Bovendien zullen ze de mensen die niet van dat genre muziek houden dan ook buiten de deuren houden. omdat hun het niet waard vinden om daar geld voor uit te geven. Daarbij komt nog, dat ze door een hoge prijs ook een ander soort publiek weten te trekken die dus echt voor de muziek, sfeer en aankleding komen. Met een hoge prijs trekken ze ook niet echt jonge mensen. Scheelt ook weer dat het dan geen kinderfeestje wordt.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Heb hier al zeker zin in!,
Nu alleen nog een goede line up.

Trouwens, Alle mensen over de prijs.. Zeur niet, wacht gewoon tot je de line up weet., en Sowieso, je betaalt ook deels voor de show.. En die zijn meestal wel erg goed..

Black? Jammer, maar gaat er niet dood aan. misschien wel beter zo, dan kunnen ze zich nu te minste 100% focussen en niet 1 van de 2 afraffelen... dus volgend jaar black word vast en zeker goed...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Dare Devil op donderdag 12 maart 2009 om 14:20:
Black? Jammer, maar gaat er niet dood aan


Nou :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 11 maart 2009 om 14:52:
Uitspraak van Fritzaster!! op dinsdag 10 maart 2009 om 22:50:
De 1ste sensation was een echt trance feest

klopt, heb het helaas niet mee kunnen maken toen het nog trance was, maar was idd ook heel mooi (aan de filmpjes op internet te zien)! denk niet dat de trance nog terug komt op sensation, wel jammer aan de ene kant had het graag een keer mee willen maken, maar vind de sensation van nu ook goed.
laatste aanpassing 11 maart 2009 14:58


Nou ik was er wel bij en hoezo was dat trance feest?! Sven Vath en Carl Cox staan toch echt represent voor de techno hoor ;)
Anyway, zoals de allereerste zal het nooit meer worden, tja vroeger was alles beter. Maar geen Black vind ik echt belachelijk. Sensation wordt waarschijnlijk ook zo een feest waar 1/3 deel van de mensen vanuit buitenland komen. Goed uit commercieel oogpunt (ook voor gemeente Adam) maar voor mij hoeven dit soort feesten niet meer. De mensen die wel gaan wens ik iig veel plezier :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 12 maart 2009 om 16:55:
Uitspraak van Mr. Saint op donderdag 12 maart 2009 om 14:20:
Black? Jammer, maar gaat er niet dood aan

Nou :lol:


Jah, Op zich wel.. Maar de mensen hier weten wel wat overdrijven is...
 
Waarschuw beheerder
ik ging er nog niet heen als ik geld erbij kreeg. :D
 
Waarschuw beheerder
Weet iemand wanneer de line-up bekend is?:)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 12 maart 2009 om 12:57:
Maar daar staat misschien een dijk van een line up tegenover. Bovendien zullen ze de mensen die niet van dat genre muziek houden dan ook buiten de deuren houden. omdat hun het niet waard vinden om daar geld voor uit te geven.


Dat zou alleen op gaan als de line-up voor de stert van voorverkoop bekend maken.
Maar dat doen ze niet.
En geloof mij, er zijn nog super veel mensen die denken dat Sensation een trance-feest is. Dat is vooral het volk wat maar een paar keer per jaar gaat en zich niet heel erg erin verdiept. en laat dat nou net het volk zijn wat naar Sensation gaat :p
 
Waarschuw beheerder
helemaal maf !! 69 euro :rot:
Waarschuw beheerder
sensation is idd te commercieel geworden, k ben er zelf nooit geweest maar heb wel al de verhalen gehoord en gelezen! Je kan dit jaar rekenen op de wat meer house getinte djs denk ik omdat ze meegaan met de hype bij ID&T zoals elk jaar en dat de trance uitsterft op sensation

ik verwacht zoiets:
Erick E & Roog
Laidbake Luke
Chuckie
Ryan Marciano & Sunnery James
en misschien zelfs weer dj Jean
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *david op zondag 15 maart 2009 om 18:15:
Je kan dit jaar rekenen op de wat meer house getinte djs


Lekker toch! :9 Ingrosso en consorten!
Waarschuw beheerder
Waarom doet iedereen zo druk over dat er geen BLACK is dit jaar?! Dat is al veel langer bekend.. Maar okee.

En over die prijs;
Uitspraak van PeeJee45 op woensdag 18 februari 2009 om 17:19:
Ik weet wel dat als ik lekker ga uit eten oid veel meer kwijt ben.

En ik weet zeker dat dit een top feest zal zijn!!

Voor een feest op dit niveau is dit wel de prijs als ik kijk naar decor, show, e.d.
Trouwens laatst naar een musical geweest kost ook bijna 50 euro hoor en na 3 uur sta je buiten!!


Het gaat echt niet alleen om de muziek, het is de sfeer, de show, de ArenA! Het is iedereen die in het wit gaat, de allerbeste (okee, over smaak valt te twisten) internationale dj's.
En je hebt het hier ook over een show van 10 tot 6. Een flinke avond die je nooit meer vergeet ;)

Ik ben van de partij! :D
Waarschuw beheerder
net sensation white Belgie achter de rug,
maar kan niet wachten op de volgende :D
dus ben er waars. wel bij!

wel benieuwd naar de line-up. :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *david op zondag 15 maart 2009 om 18:15:
Erick E & Roog
Laidbake Luke
Chuckie
Ryan Marciano & Sunnery James
en misschien zelfs weer dj Jean


Daar zou ik tevreden me zijn;)...
Waarschuw beheerder
en als ik dat zo lees hier mensen ............JULLIE MISSEN DE ESSENTIE VAN SENSATION
ze wilden met dit feest 1x per jaar uitpakken iets sensationeels neerzetten wat je niet krijgt de rest van het jaar een Quote "gevarieerde line-up met nationale en internationale TOP dj's die wereldfaam hebben"nou zoals je ziet is de essentie echt compleet verloren gegaan ohja en natuurlijk omdat zijn duncans broer overleed en ze daarbij in het wit wilden komen.....dat past zeker nog wel mooi erbij maar kom op iedere jaar Fedde le grand iedere jaar een lineup van lik me vestje dat zijn geen dj's die je MOET zien als je ze wilt zien kan je ze elke week bewonderen ergens op een feestje..........Ik wil Rank 1 met hun liveshow en such is life zien..........Carl cox die de allereerste x de stage rockte.......ik wil dj's zien die het waard zijn voor het een sensationeel avondje te maken ja tuurlijk show moet ook betaalt worden maar de helft zie je toch alleen maar terug op de dvd want op de avond daar maak je toch maar de helft mee......en ze hebben zon strontmazzel dat het internationaal zooo gehypted feest is dat ze het wel uitverkopen een paar jaar verder en de glans is er helemaal van af.....
 
Waarschuw beheerder
zit nu de dvd te kijken van white
en de show is mooi, maar de muziek is zo saai :s
liever eens feest met harde beats waar er 35000 man losgaan dan een feest waar iedereen stil staat.
en ontkennen dat iedereen stil staat moet je niet, want zoveel beweging zit er niet in het publiek.
Artiest Hydra
Waarschuw beheerder
2 avonden achter elkaar dezelfde show/line-up?? of 2X een ander feest en 1 kaartje voor twee avonden???
Waarschuw beheerder
Uitspraak van grote rode puntmuts op dinsdag 17 maart 2009 om 07:57:
en als ik dat zo lees hier mensen ............JULLIE MISSEN DE ESSENTIE VAN SENSATION
ze wilden met dit feest 1x per jaar uitpakken iets sensationeels neerzetten wat je niet krijgt de rest van het jaar een Quote "gevarieerde line-up met nationale en internationale TOP dj's die wereldfaam hebben"nou zoals je ziet is de essentie echt compleet verloren gegaan ohja en natuurlijk omdat zijn duncans broer overleed en ze daarbij in het wit wilden komen.....dat past zeker nog wel mooi erbij maar kom op iedere jaar Fedde le grand iedere jaar een lineup van lik me vestje dat zijn geen dj's die je MOET zien als je ze wilt zien kan je ze elke week bewonderen ergens op een feestje..........Ik wil Rank 1 met hun liveshow en such is life zien..........Carl cox die de allereerste x de stage rockte.......ik wil dj's zien die het waard zijn voor het een sensationeel avondje te maken ja tuurlijk show moet ook betaalt worden maar de helft zie je toch alleen maar terug op de dvd want op de avond daar maak je toch maar de helft mee......en ze hebben zon strontmazzel dat het internationaal zooo gehypted feest is dat ze het wel uitverkopen een paar jaar verder en de glans is er helemaal van af.....


helemaal eens... omdat het feest zo'n internationale hit is geworden, is de glans er helemaal af en een line-up die ze in 2000 hadden valt nooit meer te evenaren :( misschien dat het in dit jubileum jaar wel nog lukt, maar ik acht de kans vrij klein
 
Waarschuw beheerder
donateur
"Sensation's new show, "Wicked Wonderland" will premiere on the 3rd of July. All Sensation club members will be offered the opportunity to purchase tickets before the official sales date."

"On Sale Soon:
Wed 18 Mar 2009 10:00"
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Vandaag vvk voor Sensation! :cheer:

Leve Belgie :P
Waarschuw beheerder
Hahaha, sensation.com: Server too busy. Try again later...
Waarschuw beheerder
donateur
Tickets zijn binnen :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Mr. Cartmanez op woensdag 18 maart 2009 om 15:59:
voor vrijdag of zaterdag? en HOE?!


Als je een account had aangemaakt op sensation.com , kreeg je gisteren een e-mail met daarin een code. Met die code kon je vandaag vanaf 10u kaarten bestellen voor vrijdag 3 juli (max 4 regular en max 2 deluxe) in een exclusieve voorverkoop die duurt tot volgende week woensdag.. Ik heb er ook 4 besteld :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Kaartjes binnen:D (Door pre sale club member)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van DenSation op woensdag 18 maart 2009 om 16:14:
Als je een account had aangemaakt op sensation.com , kreeg je gisteren een e-mail met daarin een code. Met die code kon je vandaag vanaf 10u kaarten bestellen voor vrijdag 3 juli (max 4 regular en max 2 deluxe) in een exclusieve voorverkoop die duurt tot volgende week woensdag.. Ik heb er ook 4 besteld :D


Idd, op deze manier :)
Waarschuw beheerder
Line Up
Armin Van Buuren
Ferry Corsten
Dj Tiesto
Dj Chuckie
Paul Van Dyk
Fedde Le Grand
David Guetta
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kevin %)Hardstyle4Life%) op woensdag 18 maart 2009 om 17:44:
Line Up
Armin Van Buuren
Ferry Corsten
Dj Tiesto
Dj Chuckie
Paul Van Dyk
Fedde Le Grand
David Guetta


Uitspraak van Kevin %)Hardstyle4Life%) op woensdag 18 maart 2009 om 18:14:
[Kevin (Hardstyle 4 Life)] en moet er nog eentje bij
Cosmic Gate


hahah haal chuckie en feddle le grand er maar af. en zet daar marcel woods maar neer..

maar goed trance feestje word het toch niet meer..zal wel weer ala electric house worden
Waarschuw beheerder
1 x geweest nooit meer...

K*T feest...lekker duur en veel ste druk...:(
Beste is op 1 plek blijven staan want als je paar meter verder op wil kijken ben je uren aan het lopen....
om het nog niet over naar de wc gaan te hebben haha...

Maar ieder zijn ding;)
Jullie veel plezier:)

(K)
laatste aanpassing