Helaas onder mijn dikke verwachtingen maar het blijft een geweldig feest Geluid was af en toe echt slecht en aan het einde kon het wel zo hard gaan... Leuk maar niet logisch TECHNOBOY, D-BLOCK & S-TE-FAN, ZANY & VINCE Wat een setjes!
Gezelligheid is leuk..Dat je elkaar kan verstaan is handig in de kroeg... Maar op zoon feesie kom ik tog echt voor een lekker geluidje,,, die heb ik helaas gemist........
het was gewoon weer een te leip feestje jmmr alleen weinig vuurwerk en afetoe beetje het idee dat ze niet wisten wat te doen met de llichten maar ondans alles was het wel gezellig
In 1 woord Geweldig... Alleen waar was de grootste laser show van Europa.. Kridietcrisis..?? En een beetje jammer van de drugscontrole die uitgebreid op onze groep werd los gelaten
TOP FEESTJE!!!
TECHNOBOY man v/d avond, verder HH, P1, D&S, Tatanka, Zany en Vince Heerlijk avondje
ik vond het leuk om qlimax te hebben meegemaakt ,maar voor mij hoeft het geen tweede keer stomme lui,die je gewoon aan de kant duwen,omdat er irritatie ontstaat in de drukte, de jassen mijlen ver van de zaal verwijderd,zodat je in je dunne kleertjes door de kou komt te lopen, de show viel echt tegen en er werd pas zooo laat op de avond goed gedraaid dat het al niet meer hoefde... Vince en zany hebben wel goed gedraaid..
vanaf 3 uur lekker feestje gehad, toen werd de muziek wel aardig en de druktte werd minder, : Tatanka, Zany & Vince En wat was dat geurtje steeds lekker zeg net amber pure heerlijk tegen al die VIEZE STINKENDE mensen
SUPER VET FEEST beter dan vorig jaar!!! Het geluid was wel wat minder, maar dat werd op het einde meer dan goed gemaakt!! De locatie van de kluisjes is net als anders buitengewoon kut geregeld, vreselijk koud!!!!!!
Was mooi feessie, alleen niet zo goed als vorig jaar!!! Geluid stond bijna de hele avond veeeel te zacht en de line- up was beetje standaard, volgend jaar was meer nieuw talent en geen hardtrance meer op het begin, doe dan beetje French Tek ofzo.. maja wel leuke avond gehad met iedereen en volgend jaar toch maar weer wel heen
Zooo, Liep iedereen de hele avond rondjes ofsow.... Maar gut gut gut, wat n avondje weer. Goed gedraaid, Jammer vh geluid. Maar dat konden we vantevoren weten... En openen met Like Thiz, Hoe vet wil je t hebben _0_
Viel zwaar tegen vergeleken met vorig jaar Laatste 3 kwartier maakte alles goed, maar dat was ook niet zo heel moeilijk! Maar heb het wel heel gezellig gehad met de mensen om me heen..
Duurde wel even voordat je binnen was, binnen was het op sommige plaatsen echt stervens koud..Geluid stond veels te zacht, maar daar in tegen was er wel een goede show..ook goede setjes gehoord van Headhunterz en DBSTF..Technoboy was echt een slecht setje..Vince was al afsluiter ook wel lekker..wat me opviel was ook dat er veel stil staand volk was
Mooi feest, het geluid was perfect! Heb me goed vermaakt met mijn vriendjes!Wel een beeeeetje jammer van die vechtpartij op het plateau. 3 tegen 1? Echt jammer!!
Lekker feessie, hele avond lopen stampen behalve op Mark Sherry? en Tatanka vond ik ook tegenvallen, MC hoorde je ook niet alleen bij Zany een beetje, HHZ
was weer TOP Zoals altijd waren de pendelbussen supergoed geregeld, de ingang en de kluisjes ook, ondanks de kou, maar dat maakt het juist wel vet eigenlijk:DSuperfeestje, op naar de 5e keer!!
was een leuk feest alleen het geluid mocht wel harder en iets minder druk mocht wel.. en ze mochten wel strooien vooraan als ej binnen kwam was best glad..
Geluid was véél te zacht, veels te veel mensen die er niet hoorden (gothics etc), kortom, zwaar tegengevallen eigenlijk. Jammer
was zwaar fijn feest alleen al die buitenlanders duitsers engelse die bleefe zeiken om xtc geluid ston wat wat laag en het verschil van die hard trance na hardstyle hoef van mij nie meer laat die dance zooi ma thuis hahaha
Super dik feest alleen het geluid ging van hard naar zacht en dan weer van zacht naar hard en dat zo'n beetje de hele avond. Voor de rest: de show was vet, dikke setjes en een best goed sfeertje! Mijn helden van de avond? ZANY EN VINCE!
Was weer erg dik in orde Q-dance weet zichzelf jaar op jaar te verbeteren; drukte bij de trappen/barren en dansvloer was minder dan andere jaren! Show had van mij wel wat spectaculairder mogen zijn... Mooi om te zien hoe Vince improviseerde op het moment dat het geluid ff weg viel!
Heel vet feest, zeker helemaal los gegaan. Maar voor een Qlimax zeker niet bijzonder genoeg + te zacht geluid
Goed naar mn zin gehad. Erg leuk feestje... geluid mocht idd vooral achterin wel wat harder, maar dat wist ik nog van vorige jaren dus al met al .. zeker voor Tatanka
top feest!! aleen volgende keer de achterkant bij de kluisjes der uit rammen dan heb je doorloop en geen drukte bij de kluisjes!!! voor de rest een top feest!!!
Q-dance, weer bedankt voor een Top feest... er was een lekker sfeertje!!. alleen mocht het geluid van mij iets harder...
Project One Zany & Vince Waarom kan het geluid ineens wel vol open bij de outro?
Was erg gezellig met alle bekende die er waren. Heb me goed vermaakt. Alleen beetje jammer van het erg zwakke geluid. Dat ben ik niet gewend van Q-Dance!
vond het beetje mwah, showtek was kut. ik heb me prima vermaakt maar het was bij lange na niet zo goed als andere feesten dit jaar zoals defqon en bruut ook jammer dat ik best moe was. laatste uur vergoedde een hoop
[++]Vince [++]Headhunterz/Project1 [++]Tatanka(!!) [--] Mark Sherry, Geluid kon harder, aankleding was mooi, Door die twee "Rookruimtes" was het apart koud binnen. Toch een Zeer Geslaagd Feest gehad!
Eerder een anti-qlimax: geluid was bagger, vond de show maar matig (waarvan altijd gezegd word dat ie zo goed is met kleimaks) en de artiesten hadden matige setjes
iedreen die zeurt over drukte en slecht geluid is niet zo slim, als je vaker naar feesten gaat weet je dat het voorin rustiger is en dat het geluid daar harder is lijkt me ook duidelijk! dus ga vooraan staan dan was wel vet feest
Veel en dan ook veeeel te druk! Echt belachelijk op het eind bij de kluisjes zeg, super slecht dat een organisatie met zoveel ervaring niet beter weet!!! Zany & Vince helden van de avond
Eerdere waardering verwijderd. Dit was de minste Qlimax van alle. Was te eentonig met weinig versnelling. Zelfs, ongv een set lang op de tribune gezeten tot het laaste half uur,...eindelijk hardcore maar te laat De vrijdagavond daarvoor @ BKJN was gewoon veel geslaagder. Buiten de zaterdag, heb ik me altijd zeer goed vermaakt op Qlimax, zeker!
was heerlijk feestje!!!! vooral t laatste uurtje was erg hard knallen! vond het decor ook wel orgineel op gebouwd!en heel vet dat de hardcore begon met het nr angel!!!
Mooi feestje D-block en S-te-fan en technoboy waren de acts van de avond. show viel wat tegen ten opzichte van de laatste 4 keer. Geluid soms wat minder soms wat beter maar wat een power!
F*cking Hardstyle laatste uurtje heeft het goed gemaakt + de lieve mensen om me heen
Er liepen een paar verschillende film camera's op 't feest rond.. Ik heb (@VDK) een heel interview afgelegd, hehe... Wil het wel terug zien dus wie weet waar die te vinden zijn??!
En toen kwam de vraag: WILDE GULLIE BASS?.........en ikke wachten.....en wachten en nog langer wachten. Maarja ik vermaak me altijd wel. Wel raar, ik had geen koppijn de volgende dag! volgende keer wel weer hoop ik. Verder wel goeie show enzo. Blij dat ik de honden ontweken had! anders kon ik lekker in een warm celletje gaan zitten! Stelletje jankers daar in Arnhem BOEOEOE. Maar de boyz behind the wheelz of steal hebben weer lekker geknald!!!!!
Was gezellig en zeker een mooie show Opening Headhunterz maar jammer dat VIP geen flikker voorstelde, slechte muziek.. en dan op het eind vince vern**kt de hardstyle platen en dan krijg je: wilde gullie bas!!! .. waar blijft die bass dan ??? de sub in me auto kan nog meer ...
Begin en einde waren leuk! Headhunterz viel tegen, draaid nog steeds zijn set van qbase 2 jaar geleden. Hoeft niet allemaal nieuw, maar andere platen mag wel een keer. De show was ZEER onder de Qlimax standaard ! Aan het eind weer goeie muziek en behoorlijk wat ruimte
Heerlijke avond weer! Geluid dik in orde, licht/lasershow was gruwelijk!! Technoboy zonder twijfel held van de avond; tatanka ook brilliant! Kwartiertje showtek duurde weer anderhalf uur te lang; wat een schandalig belachelijke wanvertoning! Sinterklaas kapoentje deed het wel goed toen!
Beter dan vorig jaar! Alleen jammer dat er zoooveel hardstyle gedraaid werd en dat Zany het tempo na Tatanka eruit haalde,.. maar verder: Top feestje! Tatankaaaa, Zany & Vince!
Knettergezellig! Heb overal kunnen dansen, vooraan, achteraan, op de tribunes. Was wel druk, maar kreeg altijd de ruimte om te dansen. Goede sfeer dus! Wel lang kreperen in de kou om binne te komen.
Jammer van de entree: zet gvd is meer hekken neer en meer beveiliging om te fouilleren! iedere keer weer hetzelfde liedje. het is ook nooit zonnig als het qlimax is en je nog in de rij moet! Maar al met al supervermaakt met alle bekenden! Was weer heerlijk
superr , maar in het begin leek het op een rave / hippy / freaks feest met allemaal vage moffen in broeken, nouja broeken eerder survival tenten!! en dan die gigantisch lompen melborn gayshuffle rond 12 uur werd het knallen en voor de rest was t top!
erg gezellig! licht effecten vet decor verder wat minder. Geluid ??? BAGGER zacht!!! maar wel een betere editie dan vorig jaar! gelukkig ook wat meer ruimte op het veld nu!
Was weer een lekker feestje.! veeeeele malen beter dan vorig jaar.! D-BLOCK S-TE-FAN ,TECHNOBOY, TATANKA, EN ZANY EN VINCE DRAAIDEN HEERLIJK.! laatste half uur was meesterlijk!!!!
vond dit jaar echt zwaar tegen vallen in vergelijking met andere jaren.. berere feestjes gehad. veel te druk.. en de show vond ik echt vies tegen vallen... maar des ondanks toch vermaakt met de mensen met wie ik was.. en het leek wel of de zaal pas echt goed los ging toen zany&vince draaide
Wat een Gruwelijk vet feest zeg Tatanka, Vince/Zany Echt MEGA gewoon
Heerlijke avond gehad! D-Block & S-Te-Fan hebben echt een lekker setje neergezet!! Het geluid was daarintegen te zacht En Mark Sherry & Showtek mochten van mij ook wel thuisblijven Voor de rest super!
Vorig jaar was beter, teveel raar volk!!! Toch wel lekkere afsluiter als waren mijn benen dood...
Geweldig feessie! Heb me prima vermaakt. Alleen een zooitje op de vieze w.c.'s en personeel dat niet weet te vertellen waar je WEL mag roken zodat je van hot naar her gestuurd word.
Súpermooi feessie gehad! Werd heerlijk gedraaid, en de afsluiter van Zany&Vince was echt Helden! In 1 woord; GEWELDIG!
Wou eerst niet heen maar kaartje gekregen en toch nog heen geweest. DBSTF, Tatanka, Zany & Vince van de rest ook wel leuke nummers gehoord maar ik vind dit geen 53 euro waard.
leipe shit ouwe alleen jah het geluid! in het begin egt zacht bij showtek voelde ik bijna niet eens een bass! maar voor d est prima vermaakt! top avond 14 feb hardd base
Was niet zo fit in het begin maar vond de muziek ook tegenvallen.. Maar moppie jij hebt mijn feestje gered En wat een gezellige afterparty, die was nog het vetst
Briljant feestje!!! Aankleding en belichting super, bass had wel wat harder gemogen
had er wel wat meer van verwacht. Vorig jaar was het ook al niet al te best.Te veel buitenlanders, en veel te druk. het is niet mijn feestje. Voor mij geen Qlimax meer.
Volume af en toe wat laag,licht en show waren vet,muziek ook,snel eten en drinken,wc's waren wat minder.Tatanka respect
het ging allemaal wel, tot een uur of drie rot geergerd en gelukkig is de avond later nog wel min of meer goedgekomen. maar qlimax is niet meer zo vet als dat het ooit was.... helaas
Kwam binnen en had meteen al kiepevel!! Maar heb verder echt weinig mooie nummers gehoord maar dat kan ook komen doordat k misschien (te)veel tijd boven op de gang door heb gebracht? K heb me iig goed vermaakt, vond t zeer gezellig en de afterparty was ook niet te missen!!
Geweldig feest helemaal kapot gefeest! Vooraan was geluid echt dik hoor heb dikke piep in men oren alleen wat was het weer druk.. vorig jaar was het op de tribunes niet druk.. maar dat was het nu ook :////
feest was super vet alleen die iritante duitsers die tegen je aan lopen of met zo'n kut waaier voor je neus staan te wapperen mogen ze van mij over de grens houden maar verder was het wel oke alleen in het begin een beetje heel erg soft en muziek mag wel harder gaan de oude van dagen maar ff bij een familie slaapen kunnen wij tenminste ff flink stampen de volgende keer
het was onder me verwachtingen!! show was minder dan k verwachte!! geluid kon wel wat harder!! maar TECHNOBOY, TATANKA EN ZANY VS VINCE maakte toch wel heel wat goed!!
SUPER FEESTIE Decor was wat minder dan ik had verwacht, maar wel erg gaaf. t geluidknopje vonden ze pas op het eind! & die buitelanders mogen van mij thuis blijven volgende keer ! Voor de rest; SUPER VET FEESTIE!!
Niet meer zo druk als de twee voorgaande jaren! Heerlijk kunnen dansen! Leuke mensen en goede muziek! Alleen het geluid en de show waren dit jaar matig!
Leuk feest, beter als vorig jaar. Jammer alleen van de drukte bij de kluisjes, want ooooooow mijn god ik werd helemaal plat gedrukt!!!!!PS weet iemand welke organisaties allemaal gefilmd hebben???IK ben GEFILMD maar weet de naam van de organisatie meer iets Duits volgens mij.............
Super feest. Lekker kunnen dansen. Jammer dat er overal buitenlanders waren die bedelden om Muziek mocht harder en volgende x de vip beter regelen bij binnenkomst want dat was waardeloos. En het rookhokje bij de VIP, geen idee wie dat heeft verzonnen, maar dat was gewoon belachelijk. Verders heerlijk vermaakt. Zany super gedraaid weer
super goed feest ik ergerde me aleen wel echt kapot aan mensen die daar STILSTAAN en die blijkbaar dus niet weten waar zo een feest voor is blijf volgende keer thuis!! en gun mensen die wel willen feesten een kaartje HEADHUNTERZ TECHNOBOY de SHIT!!!
Gruwelijk feest geld echt wel waard alleen muziek stond in het begin te zacht
Gek maar leuk feessie!
Project One TechnoboyZany vs Vince Waren allemaal super geslaagd.ik ben er helemaal van los gegaan,en veel sfeer ook .volgend jaar ben ook zeker terug aanwezig
Muziek mocht harder en ze hadden er wel wat eerder in mogen knallen, want de t/m tby alleen maar de dezelfde soort hardstyle en P1 mag ook wel eens met iets nieuws komen.. Gelukkig konne we laatste 2 uur nog los op Tatanka, Zany & Vince
Prachtig feesie en beter dan vorig jaar.. vooraan ging iedereen los.. het geluid en djs .. headhunterz..tatanka.. technoboy en zany/vince !... project one was weinig vernieuwend... al met al.. topfeest en volgend jaar zker weer
wou om half 2 al naar huis, was moe, was te druk, geluid wederom zacht, irritante mensen. Tatanka wel goeie set net zoals op Q-base Was me 3e Qlimax. Vind het wel genoeg geweest nu
Vond deze editie minder dan vorig jaar. Komt vooral omdat het geluid bij sommige setjes gewoon erg tegenviel. Headhunterz/Project 1 en Technoboy hebben mijn avond goed gemaakt en laatste uurtje ging ook weer lekker met Vince en Zany! Niet slecht maar het kon zeker beter!
Super vermaakt... Zekers niet de beste Qlimax, had qua show & aankleding meer verwacht. De volumeknop mocht ook wel wat omhoog.
Zo'n mooie productie met zoveel slechte muziek. We hadden net t laatste stuk van Mark Sherry gehoord dat klonk wel vet, maar die 4 uur kermishardstyle had van mij echt niet gehoeven. Halverwege technoboy begon het toch ergens op te lijken, respect voor tatanka en zany&vince! Hoop dat er de volgende keer wel veel meer echte hardstyle te horen is en niet van die blije meuk!
zeker bruuut feest!!!! SNAP ALLEEN NIET: waarom mensen die alleen van hardcore houden naar dit feest gaan en zegge: 'Hele avond was kut tot zany en vince..'' echt te zielig gewoon ga dan niet naar qlimax ofzo
Wat een super duper Qlimax lekker staan knallen rechtsachteraan, daar was het goed uit te houden. Super gezellig ook met alle mensen met wie ik was en iedereen die ik ben tegengekomen, dikke voor jullie! Qlimax 2008, hij was weer geweldig
op zich een leuk feest werd wel een beetje moedeloos van die hardstyle verder klote geregeld; je auto parkeren voor 10 euro en dan nog eens 15min lopen in die kou lange wachtrijden om binnen te komen zonder jas voor een organisatie als QDANCE heel heel heel slecht (N)
't was echt super
suppahh groot vette show toppie
Echt een mooie avond gehad!! Alleen jammer van het zachte geluid en Mark Sherry. Maar Technoboy, Vince&Zany
het decor viel me eerlijk gezegt zwaar tegen! Tatanka hardstyle meester van de avond en woeiiiiii dat laatste uurtje!
show was niet qlimax waardig, muziek leuk, showtek, DBSTF Project1 en headhunterz. alleen laatste 1,5 echt hard gegaan.. verder gezellig maar niet speciaal..
Voor mij persoonlijk was dit wel de vetste editie tot nu toe. Het geluid was iets beter i.v.m. met vorig jaar maar de geluidsregels laten niet veel toe helaas. Tatanka, DBSTF, Zany&Vince hadden de beste sets
Erg gaaf feest! Show was dik in orde, geluid int begin slecht maar werd later op de avond steeds beter. HHZ, TBY en Tatanka dikke sets! Jammer dat ik zo moe was op t eind. Vince
Super dikke nacht gehad!! geluid vooraan was goed te doen. Het feest komt dicht in de buurt van de 2004 editie. grootste respect voor Vision Impossible Muzikaal gezien ook vele malen beter als vorig jaar
Fucking gruwelijk feest, muziek zacht boeit me geen kut, ik sta toch sowieso vooraan en kon eindelijk met mensen praten. Wel mogen die irritante fransen thuis blijven met hun grote bek
goed vermaakt daar leuke nieuwe mensen leren kennen jammer van het einde had wat harder gemogen!!
was weer super!! alleen geluid mocht wel wat harder!
Geluid was redelijk ver onder de maat, en mijn God wat een drukte...toch heb ik me wel vermaakt. Eerste keer Qlimax; en ik moet zeggen dat ik meer had verwacht van Q-Dance d'r 'paradepaardje'.
Op 22 november 2008 presenteerde Q-dance de 16e editie van Qlimax in GelreDome, Arnhem. Deze editie, The Next Dimensional World, is het eerste Q-dance evenement, en zelfs het eerste dance-evenement in Nederland dat in High Definition wordt uitgebracht. 105
De traditionele viering van Qlimax is voor Q-dance uitgegroeid tot de absolute climax van het agendajaar. Op zaterdag 22 november zal het belangrijkste overdekte hardstyle feest in een nieuwe en verrassende gedaante terugkeren in de Arnhemse GelreDome. 232
hoe lang duurt het als je die dvd besteld hebt is al week geleden
iig fucking lang, ik heb em al gedownload, ik heb em ook vandaag in de winkel zien liggen en ik heb em nog niet. Komt misschien omdat ik de blu-ray versie heb... ?
iig fucking lang, ik heb em al gedownload, ik heb em ook vandaag in de winkel zien liggen en ik heb em nog niet. Komt misschien omdat ik de blu-ray versie heb... ?
had ff gebelt met ticketonline maar komt omdat geld pas 5 dagen er na binnen komt en dan moet die transacie nog afhandelen, en is de 25 ste verstuurt dus kon hem vandaag of morgen hebben.
had ff gebelt met ticketonline maar komt omdat geld pas 5 dagen er na binnen komt en dan moet die transacie nog afhandelen, en is de 25 ste verstuurt dus kon hem vandaag of morgen hebben.
Bedankt voor je vertrouwen en het bestellen van de Blu-ray pack van Qlimax via Ticketonline. De levering heeft een klein beetje vertraging opgelopen, maar vandaag is jouw pakketje van Qlimax Live verzonden. Dus met een beetje geluk heb je morgen (en daarmee als eerste) je '3 disc special edition' digipack op de deurmat liggen.
De Blu-ray set is alweer bijna uitverkocht, je hebt straks echt een collectors-item in de kast staan. Wij hebben er bijzonder veel tijd en moeite in gestopt, ik hoop dat dit terug te zien is. De Blu-ray zal de komende dagen ook zeker niet in de normale winkels te koop zijn wegens de schaarste.
Bij deze wil ik je vast veel kijkplezier wensen en tot de volgende party maar weer!
heb blu ray pakket binnen.heel mooi!! maar wat jammer dat nobody said it was easy er niet op staat!!!dat was toch mijn hoogte puntje met vince en zany.jammer maar voor de rest super pakket.
hell no! Koop anders de defqon dvd, toen was hij nog leuk
Daar ben ik niet geweest dus is dat minder aantrekkelijk om te kopen en te bekijken.
Mijn hoogtepunt op qlimax wan dus nobody said....met een mix van 'party kicking time' er perfect doorheen gemixt.
Ik heb de liveset van Zany en Vince voor je
Dan kun je zelf de muziek op de video weghalen en deze op de achtergrond zetten
tsja dat kan maar op dat moment zag ik de hele zaal meegaan met ruffian om kippenvel van te krijgen en daarna iedereen losgaan!dat moment zal ik nooit vergeten en nogmaals...het staat er niet op ja op you tube in shit kwaliteit
Qlimax 2009: De Eerste Informatie
Voor de 7e keer op rij keert het bekendste indoor evenement van Q-dance terug naar de Gelredome in Arnhem.
Voor het doorgewinterde Q-dance publiek doet Qlimax zijn naam alleen eer aan als het verrassend is en de verwachtingen overtreft. Voor deze 7e editie wordt de Gelredome weer onder gedoopt in de mystieke Qlimax sfeer, maar de innovaties moeten dit jaar de ervaring beter maken.
De kaartverkoop voor Qlimax start zaterdag 26 september om 13.00 bij Ticketonline.nl, per boeking kun je maximaal twee kaarten bestellen. Qlimax was vorig jaar in een dag uitverkocht dus wees er snel bij! Voor meer informatie kun je de komende tijd op Q-dance.nl terecht.
Qlimax , 21 november 2009, 22:00 – 07:00, Gelredome Arnhem