Helaas onder mijn dikke verwachtingen maar het blijft een geweldig feest Geluid was af en toe echt slecht en aan het einde kon het wel zo hard gaan... Leuk maar niet logisch TECHNOBOY, D-BLOCK & S-TE-FAN, ZANY & VINCE Wat een setjes!
het was Geweldig.. Alleen het Geluid was iets te zacht!. Einde was meesterlijk! Vince & Zany
Wat een Feest!! echt weer een Qlapper! Ik vond dat egt iedereen goeie sets draaide! en vooral Zany & Vince! Technoboy! En Tatanka!! .. behalve die Mark Sherry!, da vond ik maar een pannekoek!
het was gewoon weer een te leip feestje jmmr alleen weinig vuurwerk en afetoe beetje het idee dat ze niet wisten wat te doen met de llichten maar ondans alles was het wel gezellig
Tatanka heel vet dat hij 2nummers van de bass modulators draaide. heb me prima vermaakt was voor mij de eerste keer en zeker niet de laatste!!! op naar volgend jaar
Supeeer, volgend jaar weer
vet feessie
SUPER VET FEEST beter dan vorig jaar!!! Het geluid was wel wat minder, maar dat werd op het einde meer dan goed gemaakt!! De locatie van de kluisjes is net als anders buitengewoon kut geregeld, vreselijk koud!!!!!!
Helaas teveel minpuntjes voor mij begin was al klote met die kut kluisjes geluid stond te zacht veelst te druk gelukkig nog wel erg vermaakt maar nooit meer Qlimax voor mij
Zooo, Liep iedereen de hele avond rondjes ofsow.... Maar gut gut gut, wat n avondje weer. Goed gedraaid, Jammer vh geluid. Maar dat konden we vantevoren weten... En openen met Like Thiz, Hoe vet wil je t hebben _0_
goed vermaakt met alle bekenden maar kon lang niet tippen aan de voorgaande edities.. waar was het speciale "qlimax gevoel" , de dikke qlimax intro's , shows etc..? al met al geslaagd avondje
was weer TOP Zoals altijd waren de pendelbussen supergoed geregeld, de ingang en de kluisjes ook, ondanks de kou, maar dat maakt het juist wel vet eigenlijk:DSuperfeestje, op naar de 5e keer!!
"OH MY GOD" super feestje gehad, heb me prima vermaakt
was een leuk feest alleen het geluid mocht wel harder en iets minder druk mocht wel.. en ze mochten wel strooien vooraan als ej binnen kwam was best glad..
was zwaar fijn feest alleen al die buitenlanders duitsers engelse die bleefe zeiken om xtc geluid ston wat wat laag en het verschil van die hard trance na hardstyle hoef van mij nie meer laat die dance zooi ma thuis hahaha
Super dik feest alleen het geluid ging van hard naar zacht en dan weer van zacht naar hard en dat zo'n beetje de hele avond. Voor de rest: de show was vet, dikke setjes en een best goed sfeertje! Mijn helden van de avond? ZANY EN VINCE!
geluid was ideaal! was welliswaar niet zo zeer heel hard, maar wel zuiver en ik heb een keer géén piepende oren als ik thuis in bed lig! sfeer was ook erg goed. drinken was binnen no-time gehaalt. prima! en mensen die klagen over drukte....volgens mij is het wel eens drukker geweest met qlimax (de eerste in de gelredome)
Was weer erg dik in orde Q-dance weet zichzelf jaar op jaar te verbeteren; drukte bij de trappen/barren en dansvloer was minder dan andere jaren! Show had van mij wel wat spectaculairder mogen zijn... Mooi om te zien hoe Vince improviseerde op het moment dat het geluid ff weg viel!
van het begin tot het eind. van mark sherry tot zany en vince.... Helemaal Geweldig. Heb me echt vermaakt en genoten van de goede setjes Decor was vet en de sfeer prima Topnacht
Qlimax 2008 zeer geslaagd feestje!!,alleen die Mark Sherry had van mij wel liever maar een uur hoeven te draaien maar die openingshow van Showtek was echt super vett,de dj's die erna kwamen ook lekker gedraaid.Waarschijnlijk volgend wel weer :respect : weer voor Q-dance
wat een top feest dblock en s te fan en tatanka de helden van de avond
Goed naar mn zin gehad. Erg leuk feestje... geluid mocht idd vooral achterin wel wat harder, maar dat wist ik nog van vorige jaren dus al met al .. zeker voor Tatanka
top feest!! aleen volgende keer de achterkant bij de kluisjes der uit rammen dan heb je doorloop en geen drukte bij de kluisjes!!! voor de rest een top feest!!!
Q-dance, weer bedankt voor een Top feest... er was een lekker sfeertje!!. alleen mocht het geluid van mij iets harder...
Jammer Q, toch de gok nog maar een keer gewaagd, maar toch niet doorgedrongen dat er toch best wat mensen zijn die vinden dat het te druk is in die gelredome... en dat geluid... wat is het GROTE verschil met de main van IQ waar het gelijk wel goed was? Jammer, geen geweldig feestje, wel gezellig met de mensen waarmee ik was dus een goed!
was weer een geweldige avond alleen jammer dat de decoratie en het geluid veel minder was dan voorgaande edities ... maar ondanks dat echt een top avond gehad Headhunterz, Technoboy, Tatanka, Zany & Vince
Pfff vreemd feestje. Niet wat ik verwacht had. Vanaf Technoboy pas echt los kunnen gaan en dan achterin omdat je daar ruimte had. Geluid zacht, show matig. Laatste Qlimax voor mij
Okee dan Dit was er weer in eentje voor in de boeken Geluid was gewoon goed, al kan het vergeleken met Decibel of Scantraxx gewoon beter, maar daar heb ik me niet druk om gemaakt Van begin Headhunterz tot het bittere eind met Zany en Vince non-stop lopen ragge Helden van de avond: Headhunterz, D-Block & S-te-Fan, Technoboy en ZANY EN VINCE Verder snel aan de beurt aan de bar of bij eetkraampjes en lekker voeier
vond het beetje mwah, showtek was kut. ik heb me prima vermaakt maar het was bij lange na niet zo goed als andere feesten dit jaar zoals defqon en bruut ook jammer dat ik best moe was. laatste uur vergoedde een hoop
Lekker feessie! Muziek kon idd wat harder maargoed.. dat wisten we wel van tevoren ! Verder was 't echt gezellig, geen rare dingen gezien ofzo.. Alleen veel, héél veel buitenlanders! Haha..
[++]Vince [++]Headhunterz/Project1 [++]Tatanka(!!) [--] Mark Sherry, Geluid kon harder, aankleding was mooi, Door die twee "Rookruimtes" was het apart koud binnen. Toch een Zeer Geslaagd Feest gehad!
Eerder een anti-qlimax: geluid was bagger, vond de show maar matig (waarvan altijd gezegd word dat ie zo goed is met kleimaks) en de artiesten hadden matige setjes
iedreen die zeurt over drukte en slecht geluid is niet zo slim, als je vaker naar feesten gaat weet je dat het voorin rustiger is en dat het geluid daar harder is lijkt me ook duidelijk! dus ga vooraan staan dan was wel vet feest
Veel en dan ook veeeel te druk! Echt belachelijk op het eind bij de kluisjes zeg, super slecht dat een organisatie met zoveel ervaring niet beter weet!!! Zany & Vince helden van de avond
Zwaar vet feesie, heb de hele tijd op de verhoging bij de tribune gestaan, goede drukte, niet iedereen die langs je loopt, dicht bij bar wc's, goed gedraaid en super gezellig met zn allen
was heerlijk feestje!!!! vooral t laatste uurtje was erg hard knallen! vond het decor ook wel orgineel op gebouwd!en heel vet dat de hardcore begon met het nr angel!!!
Mooi feestje D-block en S-te-fan en technoboy waren de acts van de avond. show viel wat tegen ten opzichte van de laatste 4 keer. Geluid soms wat minder soms wat beter maar wat een power!
F*cking Hardstyle laatste uurtje heeft het goed gemaakt + de lieve mensen om me heen
Er liepen een paar verschillende film camera's op 't feest rond.. Ik heb (@VDK) een heel interview afgelegd, hehe... Wil het wel terug zien dus wie weet waar die te vinden zijn??!
GE-WEL-DIG ik heb genoten helemaal vooraan van KEIharde muziek nergens last van gehad..TechnoBoy en Tatanka you guys RULE!!! Zany en Vince was ook top als afsluiters!!!
En toen kwam de vraag: WILDE GULLIE BASS?.........en ikke wachten.....en wachten en nog langer wachten. Maarja ik vermaak me altijd wel. Wel raar, ik had geen koppijn de volgende dag! volgende keer wel weer hoop ik. Verder wel goeie show enzo. Blij dat ik de honden ontweken had! anders kon ik lekker in een warm celletje gaan zitten! Stelletje jankers daar in Arnhem BOEOEOE. Maar de boyz behind the wheelz of steal hebben weer lekker geknald!!!!!
Heerlijke avond weer! Geluid dik in orde, licht/lasershow was gruwelijk!! Technoboy zonder twijfel held van de avond; tatanka ook brilliant! Kwartiertje showtek duurde weer anderhalf uur te lang; wat een schandalig belachelijke wanvertoning! Sinterklaas kapoentje deed het wel goed toen!
Geluid was bagger. Setjes waren niet echt Qlimax-waardig, daar had ik meer van verwacht (n)
Ja beetje jammer dat de hardcore zo laat kwam, maar Zany & Vince maakte veel goed!!! En beetje jammer van de bijna dood-plet ervaring bij de kluisjes op het einde
Beter dan vorig jaar! Alleen jammer dat er zoooveel hardstyle gedraaid werd en dat Zany het tempo na Tatanka eruit haalde,.. maar verder: Top feestje! Tatankaaaa, Zany & Vince!
Vorig jaar qlimax was al vet, maar dit overtrof alles!! Behalve de lange wachtrijen in de kou en de muziek die veel zahct stond in het begin van de avond was dit jaar echt meesterlijk!!!!. Een dikke 10 voor het podium wat opeens te voor schijn kwam en de dikke setjes die de hele avond zijn gedraaid!!
Knettergezellig! Heb overal kunnen dansen, vooraan, achteraan, op de tribunes. Was wel druk, maar kreeg altijd de ruimte om te dansen. Goede sfeer dus! Wel lang kreperen in de kou om binne te komen.
Dark Symphonie is de plaat van de avond.. Verder meesterlijke gezelligheid
Was weer te gek! Lekkere setjes gehoord. Alleen van Vince en Zany veel meer Shadowlands verwacht eigenlijk, beetje jammer Geluid kon ook stuk harder! en wat een saai stilstaan volk zeg bah, maar heb me toch super geamuseerd!
Super! D-block & S-Te-Fan, Headhunterz Was ook snel binnen ..
1 woord tatankaaahh wat een set had hij heeeerlijk.. showtek echt matig en idd geluid mocht een paar DB harder..verder nix te klagen super feest en volgend jaar ckr weer
superr , maar in het begin leek het op een rave / hippy / freaks feest met allemaal vage moffen in broeken, nouja broeken eerder survival tenten!! en dan die gigantisch lompen melborn gayshuffle rond 12 uur werd het knallen en voor de rest was t top!
Niet mijn beste Qlimax,maar heb me uitstekend vermaakt...Leuke mensen allemaal ,nou volgends mij waren 12.500 buitenlands van de 25.000 niet normaal meer pfffff,D-Block & S-Te-Fan&Vince Vs Zany
Wat een Gruwelijk vet feest zeg Tatanka, Vince/Zany Echt MEGA gewoon
Was echt een geweldig feest maar met name ook door het super gezelschap! Thnx iedereen!
Heerlijke avond gehad! D-Block & S-Te-Fan hebben echt een lekker setje neergezet!! Het geluid was daarintegen te zacht En Mark Sherry & Showtek mochten van mij ook wel thuisblijven Voor de rest super!
leipe shit ouwe alleen jah het geluid! in het begin egt zacht bij showtek voelde ik bijna niet eens een bass! maar voor d est prima vermaakt! top avond 14 feb hardd base
Heerlijk feestje ..alleen te kort...zoveel mensen niet gezien...op naar het volgende partijtje...volgend jaar gewoon lekker weer Qlimax tatanka, zany & Vince
vorig jaar was duidelijk beter ! maar heb me er wel heerlijk vermaakt
Volume af en toe wat laag,licht en show waren vet,muziek ook,snel eten en drinken,wc's waren wat minder.Tatanka respect
lekker feestje!!
Sfeertje was perfect Muziek stond helaas wat te zacht!
het ging allemaal wel, tot een uur of drie rot geergerd en gelukkig is de avond later nog wel min of meer goedgekomen. maar qlimax is niet meer zo vet als dat het ooit was.... helaas
Geweldig feest helemaal kapot gefeest! Vooraan was geluid echt dik hoor heb dikke piep in men oren alleen wat was het weer druk.. vorig jaar was het op de tribunes niet druk.. maar dat was het nu ook :////
feest was super vet alleen die iritante duitsers die tegen je aan lopen of met zo'n kut waaier voor je neus staan te wapperen mogen ze van mij over de grens houden maar verder was het wel oke alleen in het begin een beetje heel erg soft en muziek mag wel harder gaan de oude van dagen maar ff bij een familie slaapen kunnen wij tenminste ff flink stampen de volgende keer
SUPER FEESTIE Decor was wat minder dan ik had verwacht, maar wel erg gaaf. t geluidknopje vonden ze pas op het eind! & die buitelanders mogen van mij thuis blijven volgende keer ! Voor de rest; SUPER VET FEESTIE!!
VET MAN!!!
Echt een superleuke avond gehad. Hele avond maximaal gebeukt. Echt respect voor elke DJ, iedereen heeft er een topset neergezet
Niet meer zo druk als de twee voorgaande jaren! Heerlijk kunnen dansen! Leuke mensen en goede muziek! Alleen het geluid en de show waren dit jaar matig!
Slap begin met Mark Sherry en Showtek, maar daarna ging het de goeie kant op! Kluisjes zeer slecht geregeld, buiten in de ijskou. 10 euro parkeerkosten belachelijk.
Leuk feest, beter als vorig jaar. Jammer alleen van de drukte bij de kluisjes, want ooooooow mijn god ik werd helemaal plat gedrukt!!!!!PS weet iemand welke organisaties allemaal gefilmd hebben???IK ben GEFILMD maar weet de naam van de organisatie meer iets Duits volgens mij.............
Super feest. Lekker kunnen dansen. Jammer dat er overal buitenlanders waren die bedelden om Muziek mocht harder en volgende x de vip beter regelen bij binnenkomst want dat was waardeloos. En het rookhokje bij de VIP, geen idee wie dat heeft verzonnen, maar dat was gewoon belachelijk. Verders heerlijk vermaakt. Zany super gedraaid weer
uitermate goed feestje!!!! cker weete beter dan vorig jaar!!! Tatanka, DBSTF, Technoboy en Zany&Vince, dikke lasershow en die schermen aan de zijkant
de sets van de dj's waren super, de show van qlimax viel tegen. qua show zeker niet de beste qlimax. verder wel zeer goed vermaakt.
super goed feest ik ergerde me aleen wel echt kapot aan mensen die daar STILSTAAN en die blijkbaar dus niet weten waar zo een feest voor is blijf volgende keer thuis!! en gun mensen die wel willen feesten een kaartje HEADHUNTERZ TECHNOBOY de SHIT!!!
Vond deze editie minder dan vorig jaar. Komt vooral omdat het geluid bij sommige setjes gewoon erg tegenviel. Headhunterz/Project 1 en Technoboy hebben mijn avond goed gemaakt en laatste uurtje ging ook weer lekker met Vince en Zany! Niet slecht maar het kon zeker beter!
Super gezellig en prima vermaakt! Tatanka was de held!
drukte? Ligt er maar net aan waar je staat.. op de tribunes is het lekker rustig! Project One was vet! Geluid was ook goed vond ik. Geen piep in m'n oren naderhand.. top feestje!
Erg gaaf feest! Show was dik in orde, geluid int begin slecht maar werd later op de avond steeds beter. HHZ, TBY en Tatanka dikke sets! Jammer dat ik zo moe was op t eind. Vince
mwah best geinig ...laaste 45min Zany&VINCE!!!
Té vet feest gewoon maasterlijke nacht gehad!!
GEWELDIG FEEST!!! eneh..de bass moet je niet horen die moet je voelen! toepasselijk nummer, zet m dan ns aan gek..owja nu ik toch aan t zeveren ben,vanaf kluisjes naar binnen was iets van 20 min, KLAPPERKAAK! van de kou he
Technoboy & Tatanka heroes of the evening!! begin was geluid zwaar klote maar rond technoboy was het wel beter en laatste uurtje was geweldig lekker raggen
Het was supergezellig! Het feest was wel goed maar voor mij was het geluid echt veel te slecht... Bij mij thuis gaat het veel harder...De voorste speakers bij het hek stonden op een gegeven moment gewoon bijna uit... Gelredome is net als de RAI een supermooie locatie om een feest te houden....Maar helaas wonen er net als bij de RAI allemaal oude van dagen omheen die gaan lopen zeiken over geluidsoverlast! Daarnaast was het echt te druk en waren 2 vrienden even tussenuit gepikt voor een zielige drugscontrole
Super dikke nacht gehad!! geluid vooraan was goed te doen. Het feest komt dicht in de buurt van de 2004 editie. grootste respect voor Vision Impossible Muzikaal gezien ook vele malen beter als vorig jaar
5e keer Qlimax. Ik vond dit de slechtste van ze allemaal.Muziek zacht, slechte show en aankleding. Kvond het wel nog steeds hartstikke vet Vooral de laatste 2 uurtjes!! Lekker raggen
Ik vond het een goed feestje!! Heb me prima vermaakt, maar iets meer van verwacht.
Op 22 november 2008 presenteerde Q-dance de 16e editie van Qlimax in GelreDome, Arnhem. Deze editie, The Next Dimensional World, is het eerste Q-dance evenement, en zelfs het eerste dance-evenement in Nederland dat in High Definition wordt uitgebracht. 105
De traditionele viering van Qlimax is voor Q-dance uitgegroeid tot de absolute climax van het agendajaar. Op zaterdag 22 november zal het belangrijkste overdekte hardstyle feest in een nieuwe en verrassende gedaante terugkeren in de Arnhemse GelreDome. 232
hoe lang duurt het als je die dvd besteld hebt is al week geleden
iig fucking lang, ik heb em al gedownload, ik heb em ook vandaag in de winkel zien liggen en ik heb em nog niet. Komt misschien omdat ik de blu-ray versie heb... ?
iig fucking lang, ik heb em al gedownload, ik heb em ook vandaag in de winkel zien liggen en ik heb em nog niet. Komt misschien omdat ik de blu-ray versie heb... ?
had ff gebelt met ticketonline maar komt omdat geld pas 5 dagen er na binnen komt en dan moet die transacie nog afhandelen, en is de 25 ste verstuurt dus kon hem vandaag of morgen hebben.
had ff gebelt met ticketonline maar komt omdat geld pas 5 dagen er na binnen komt en dan moet die transacie nog afhandelen, en is de 25 ste verstuurt dus kon hem vandaag of morgen hebben.
Bedankt voor je vertrouwen en het bestellen van de Blu-ray pack van Qlimax via Ticketonline. De levering heeft een klein beetje vertraging opgelopen, maar vandaag is jouw pakketje van Qlimax Live verzonden. Dus met een beetje geluk heb je morgen (en daarmee als eerste) je '3 disc special edition' digipack op de deurmat liggen.
De Blu-ray set is alweer bijna uitverkocht, je hebt straks echt een collectors-item in de kast staan. Wij hebben er bijzonder veel tijd en moeite in gestopt, ik hoop dat dit terug te zien is. De Blu-ray zal de komende dagen ook zeker niet in de normale winkels te koop zijn wegens de schaarste.
Bij deze wil ik je vast veel kijkplezier wensen en tot de volgende party maar weer!
heb blu ray pakket binnen.heel mooi!! maar wat jammer dat nobody said it was easy er niet op staat!!!dat was toch mijn hoogte puntje met vince en zany.jammer maar voor de rest super pakket.
hell no! Koop anders de defqon dvd, toen was hij nog leuk
Daar ben ik niet geweest dus is dat minder aantrekkelijk om te kopen en te bekijken.
Mijn hoogtepunt op qlimax wan dus nobody said....met een mix van 'party kicking time' er perfect doorheen gemixt.
Ik heb de liveset van Zany en Vince voor je
Dan kun je zelf de muziek op de video weghalen en deze op de achtergrond zetten
tsja dat kan maar op dat moment zag ik de hele zaal meegaan met ruffian om kippenvel van te krijgen en daarna iedereen losgaan!dat moment zal ik nooit vergeten en nogmaals...het staat er niet op ja op you tube in shit kwaliteit
Qlimax 2009: De Eerste Informatie
Voor de 7e keer op rij keert het bekendste indoor evenement van Q-dance terug naar de Gelredome in Arnhem.
Voor het doorgewinterde Q-dance publiek doet Qlimax zijn naam alleen eer aan als het verrassend is en de verwachtingen overtreft. Voor deze 7e editie wordt de Gelredome weer onder gedoopt in de mystieke Qlimax sfeer, maar de innovaties moeten dit jaar de ervaring beter maken.
De kaartverkoop voor Qlimax start zaterdag 26 september om 13.00 bij Ticketonline.nl, per boeking kun je maximaal twee kaarten bestellen. Qlimax was vorig jaar in een dag uitverkocht dus wees er snel bij! Voor meer informatie kun je de komende tijd op Q-dance.nl terecht.
Qlimax , 21 november 2009, 22:00 – 07:00, Gelredome Arnhem