Partyflock
 
here

Dit evenement is verplaatst naar Las Vegas

Zie Club DèjaVu Reunion voor de nieuwe informatie.

Club DèjaVu Reunion

· The Best of Trance Classics
album,9 · ical
Club DèjaVu Reunion

HappydayZZ (binnen) op de kaart
Beesdseweg 1a
Culemborg
Nederland🇳🇱
trance × 6, classics × 1

Tickets & prijs Club DèjaVu Reunion

Voorverkoop:€ 10,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
21
Meeting
Er was een meeting, om 23:00, met 7 bezoekers.
Winactie (gesloten)

Line-up Club DèjaVu Reunion

trance, house
house, techno, trance

Statistieken

104Partyflockbezoekers
124Partyflockgeïnteresseerd
49 / 46·mannen / vrouwen
34.0Partyflockgemiddelde leeftijd
34.4Partyflockleeftijd mediaan
1·nieuwsbericht
1·forumonderwerp
161 @ 2× 2·winactie
1·meeting
9·albumfoto's
235·opmerkingen

Nieuws

Club DèjaVu Reunion
10 januari 2009
De naalden zijn geslepen, het vinyl weer uit de kast! Het ronde, zwarte goud heeft eindelijk weer een opknapbeurt gehad en is helemaal klaar om weer eens op volle toeren te draaien! Club DèjaVu Reunion! Het aloude, vaak gekopieerde concept van de Nederlandse feestlocatie HappydayZZ, is terug op de manier zoals het jaren geleden ontplooid werd. Waar het een unieke vibe en mega hype op de zondag creëerde, is het nu tijd om de klassiekers van weleer eens op de vrijdagavond te presenteren. Een ideale avond, want je begint het weekend uitstekend en je hebt nog twee dagen voor je! 19

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
Club DèjaVu Reunion · The Best of Trance Classics f:trance129

235 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Baal gigantisch, heb de kaarten al gekocht.
Ze moeten dit feest door laten gaan, heb er zoveel zin in!!!
Waarschuw beheerder
ik zag net dat ze het nieuwsbericht ook van PF hebben verwijderd :/
Werkzaam bij PT Events
Waarschuw beheerder
donateur
Het zou wel erg zonde zijn met zo'n mooie line up !!
Waarschuw beheerder
donateur
het is stil aan de overkant, stil aan de overkant.

Ruben waar ben je nou? jij was de enige die tenminste nog iets liet horen maar nu :no: :no:

ik heb trouwens ook gastelijst gewonnen bij club judgde met dank in ieder geval.

nog even 1 ding wil ik kwijt, de vergunning voor Woerden was wel op tijd binnen toch?
zij hebben de naam verandert naar Las Vegas en dit is zonder problemen verlopen.
misschien een tip voor HD om daar even contact mee te zoeken.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van HappyLady op woensdag 18 februari 2009 om 22:39:
Deze link vond ik namelijk in een ander forum http://www.vlaskampadvocaten.nl/cms/include/uploads/file/Xellex%201%20090209.pdf


Zat ik er niet ver naast onder Nieuwsbericht van Faillissement en daarom overgaan op nieuwe naam ;p
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van grid_25 op donderdag 19 februari 2009 om 20:22:
nog even 1 ding wil ik kwijt, de vergunning voor Woerden was wel op tijd binnen toch?
zij hebben de naam verandert naar Las Vegas en dit is zonder problemen verlopen.
misschien een tip voor HD om daar even contact mee te zoeken.


Dit gaat per gemeente verschillend.......
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Happy-Generation.nl op donderdag 19 februari 2009 om 17:14:
Juist ja, wat is dat voor een schandalig iets om mensen die een kaartje gekocht hebben zo maar te laten uitzoeken hoe of wat.....


True....

Professioneel is anders.. als je op zo'n basis je bedrijf moet runnen...
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Happy-Generation.nl op donderdag 19 februari 2009 om 17:14:
Juist ja, wat is dat voor een schandalig iets om mensen die een kaartje gekocht hebben zo maar te laten uitzoeken hoe of wat.....echt zeer slecht dit!


in het nieuwsbericht op de site van de Happy Dayzz staat dit:

Uiteraard zullen de kaarten die zijn gekocht in de voorverkoop volledig worden vergoed door de diverse en bekende voorverkoop adressen. Wij blijven geloven in een voorspoedige afwikkeling en hopen jullie op korte termijn positief te kunnen informeren over deze uiterst vervelende kwestie.
HD Venue crew!
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb net uit vertrouwbare bronnen gehoord , dat er morgen middag er een uitslag komt, of het feest wel of niet door zal gaan !!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van The Godfather ® op donderdag 19 februari 2009 om 22:39:
Ik heb net uit vertrouwbare bronnen gehoord , dat er morgen middag er een uitslag komt, of het feest wel of niet door zal gaan !!


Vraag me wel af welke bron dat is dan ??
Zie dat je het feest niet eens in je agenda hebt staan.
Waarschuw beheerder
www.hetfeestgaatnietdoor.nl

Zal wel een andere datum worden denk ik zo!!

Stiekum hopen we met z`n allen dat we morgen lekker staan te feesten in de HD:bounce:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Beste 'Trance Classic' fan,

Hier een kort bericht van Bas & Ram over Club Deja Vu op Vrijdag 20 Februari 2009

Morgenmiddag wordt om 13.00 bekend gemaakt op onze Hyves pagina of Club Deja Vu doorgang kan hebben in de Happydayzz of dat het feest op een andere lokatie zal plaats vinden..

Wij houden jullie op de hoogte, Bas & Ram

http://djbasenram.hyves.nl/
Waarschuw beheerder
Lees onderstaande, en als het goed is, kunnen jullie weer lekker feesten.....Ook ik was een beetje bang geworden na die link naar die advocatensite. Ik weet niet of het waar is natuurlijk, maar dit stelt mij in ieder geval weer een klein beetje gerust.

(ik kreeg dit niet als citaat in dit forum, daarom heb ik het maar gewoon met knippen en plakken gedaan)

======================================================================================

HappydayZZ Venue zal voortaan verder zal gaan onder de nieuwe naam
“HD Venue Culemborg”.


HD Venue BV is een nieuwe onderneming welke alle taken binnen HappydayZZ heeft overgenomen. Een nieuwe onderneming met een jonge en frisse groep mensen welke zal proberen de feesten in haar locatie, HD Venue Culemborg, tot een hoger level te brengen.


HD Venue BV staat onder leiding van Wessel Sennef en Ruben Rijssenbeek, zij hebben het stokje overgenomen van de gebroeders Veldhuisen die jarenlang de drijfveer waren achter HappydayZZ. Wessel en Ruben waren reeds werkzaam voor HappydayZZ en zijn niet meegegaan in de overname maar zelf gestart met HD Venue BV.


Een nieuw tijdperk is dus aangebroken en uiteraard ook met een geheel nieuw team. Een team dat zich optimaal inzet naar de wensen van haar klanten. Twee nieuwkomers, maar zeker geen onbekende in de dance scene, zijn Eugenio Dorwart (Bass-D & Eugenio Ricci) en Bas Bronk (Basti Lourenz). Deze twee heren zullen samen met Ruben verantwoordelijk zijn voor de programmering en marketing van HD Venue Culemborg.

Uiteraard zal er binnenkort ook een gloednieuwe website gelanceerd worden, www.hdvenue.nl zal worden voorzien van alle info over de locatie en de feesten.


Happy Dayzz Venue, nu bekend als HD Venue Culemborg, behoort al jaren tot de crème de la crème van het Nederlandse uitgaanswezen. De Culemburgse club, die aan de Beedseweg 1 A ligt, is elk weekend het decor van spectaculaire dance evenementen.

Verwacht dus entertainment van de bovenste plank, met alleen de beste dj's, shows en service. Een andere reden waarom HD Venue Culemborg op niemands uitgaans-cv mag ontbreken, is het industriële pand, dat weliswaar groot is (max. capaciteit 3000 man), maar van een state of the art interieur is voorzien, waardoor het een hele knusse, gezellige uitstraling heeft. Dit maakt HD Venue tevens bijzonder geschikt als verhuurlocatie.

Kortom, in HD Venue zijn werkelijk alle ingrediënten voor een knalfuif aanwezig. 100% feestgarantie!


bron: http://www.djscene.nl/hotspots/locatie?location_id=242803&visitorId=3d72fae88ab0274f6f4126ed63a48150

staat alleen geen datum bij....
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Gramma op donderdag 19 februari 2009 om 23:07:
doorgang kan hebben in de Happydayzz of dat het feest op een andere lokatie zal plaats vinden..


Bas, dus gaat het sowieso door?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van de Jagertjes op vrijdag 20 februari 2009 om 08:38:
Bas, dus gaat het sowieso door


Uitspraak van Gramma op donderdag 19 februari 2009 om 23:07:
om 13.00 bekend gemaakt op onze Hyves pagina of Club Deja Vu doorgang kan hebben in de Happydayzz of dat het feest op een andere lokatie zal plaats vinden..


Waarschuw beheerder
:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Dus, hoe zit het nu dicht of open?????
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van k@rm@ op vrijdag 20 februari 2009 om 12:11:
Dus, hoe zit het nu dicht of open?????


Uitspraak van Gramma op donderdag 19 februari 2009 om 23:07:
wordt om 13.00 bekend gemaakt op onze Hyves pagina of Club Deja Vu doorgang kan hebben in de Happydayzz of dat het feest op een andere lokatie zal plaats vinden..


Waarschuw beheerder
Nog 15 minuten en dan weten we of het door gaat JA of NEE!!!
Waarschuw beheerder
nounounounounou?????
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Als het door gaat, zijn er dan eigenlijk nog kaarten te krijgen?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van inactief op vrijdag 20 februari 2009 om 13:07:
Als het door gaat, zijn er dan eigenlijk nog kaarten te krijgen?


:yes: aan de deur wel
 
Waarschuw beheerder
aaah thanx.
Volgens mij kan je ze ook nog via ticketonline bestellen als ik het goed gezien heb.
Waarschuw beheerder
donateur
??
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
toch erg slecht hoor dat er nu nog steeds geen duidelijkheid is :S, je gaat mij niet vertellen dat deze tent nu nog niet weet of ze vanavond open mogen/kunnen zijn :S
 
Waarschuw beheerder
Lachtertje als het nu nog door gaat en ze ook nog mensen verwachten.
Op de hyves pagina staat ook niets. Mss wilde ze die alleen maar wat meer onder de aandacht brengen???

Als je niets weet kan je dat op zijn minst ook laten horen.
De meeste mensen blijven kennelijk heel lang wachten voor ze andere afspraken gaan maken, waardeer dat en hou ze op de hoogte.
Wees een beetje zuing op je fans. Zonder hen geen leuk B&R feestje.

Geen nieuws is ook nieuws!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
pffffffffffffff wat duurt dit lang zeg!!

rare bedoeling allemaal hoor
tis inmiddels al half 3 en nog weten we NIKS!!!!:S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 20 februari 2009 om 14:19:
Geen nieuws is ook nieuws!


ja inderdaad geen nieuws is GOED nieuws
Waarschuw beheerder
Uitspraak van inactief op vrijdag 20 februari 2009 om 13:14:
Volgens mij kan je ze ook nog via ticketonline bestellen als ik het goed gezien heb


ik bestel helemaal niks.
:lol: