Partyflock
 
here
1080 × 1080 · organisatie
Awakenings
georganiseerd door Site Site

Factory 010 (binnen) op de kaart
Maashaven Zuidzijde 1-2
Rotterdam
Nederland🇳🇱
techno × 22, minimal × 7, tech house × 6

Tickets & prijs Awakenings

Uitverkocht
Voorverkoop:€ 26,75
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Meetings
Er waren 3 meetings, om 23:59 met 4 bezoekers, om 21:10 met 2 bezoekers en om 03:30 met 0 bezoeker.
Verslag
Door anoniem (779).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig26233%
zeer goed36946%
goed13517%
ok152%
voldoende71%
onvoldoende41%
slecht2
zeer slecht3
waardeloos1

Line-up Awakenings

1Factory 10
za 22:30 - 00:30:  🇧🇪
zo 00:30 - 02:00:  🇬🇧 house, techno, hard techno
zo 02:00 - 03:00:  · live 🇺🇸 🇩🇪 techno
zo 03:00 - 04:45:  🇨🇱 🇺🇸 techno, house
  🇸🇪 techno
zo 04:45 - 06:15:  · live 🇺🇸 techno
zo 06:15 - 08:00: 
  house, techno
2BG1
za 22:30 - 00:00:  techno
zo 00:00 - 01:30:  🇸🇪 techno, downtempo, house, caribbean
zo 01:30 - 03:30:  🇬🇧 trance, techno
zo 03:30 - 04:30:  · live techno, downtempo, caribbean
zo 04:30 - 06:15:  🇸🇪 techno
zo 06:15 - 08:00:  techno
3BG2
za 22:30 - 00:45:  techno
  techno, downtempo
zo 00:45 - 01:45:  · live 🇩🇪 techno
zo 01:45 - 03:30:  🇺🇸 house, techno
zo 03:30 - 05:00:  🇩🇪 techno
zo 05:00 - 06:00:  techno, hard techno
  · live techno, hard techno
4Basement 1
zo 00:00 - 01:45:  house, techno
zo 01:45 - 03:30:  · live techno
zo 03:30 - 05:00:  house, techno
zo 05:15 - 07:00:  house, techno
  techno

Nieuws

Na een jaar van afwezigheid gaat Awakenings eindelijk weer eens los in Rotterdam. Tijdens deze speciale Pinkstereditie feesten we een uur langer door tot 08.00 en de 10de verdieping van de oude graansilo (ook wel Maassilo genoemd) wordt dus heftig ingewijd door Awakenings! 21
Lees In dit bericht de laatste update over de aankomende vijf Awakeningsedities, waaronder Awakenings Festival. 42
Op 10 mei zal er worden gefeest op grote hoogte! De superieure, nieuwe locatie Factory 10 zal tijdens het Pinksterweekend voor het eerst in gebruik worden genomen. Factory 10 is gelegen op de 10de verdieping van de monumentale Maassilo te Rotterdam. 116

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
Hoe was Awakenings rotterdam???? f:techno95
Awakenings 10-5-2008 Maassilo te Rotterdam f:techno489
TK: 2 e-tickets Awake 10 mei tickets6
GZ: Awakenins 10-05 tickets5
TK: Awakenings vanavond NORMALE PRIJS!! tickets11
TK: (gesloten) AWaKeNiNGS 2 KAArten voor E 40,- tickets1
(gesloten) A W A K E N I I I I I I I N G S!!!!nog 5 uurtjes:D f:techno7
TK: (gesloten) Awakenings kaartje (ik zit dadelijk in R'dam/Den Haag) tickets2
GZ: (gesloten) 1 Kaartje Awakenings Rotterdam 10-05 tickets3
TK: (gesloten) 1 kaartje awakenings 10 mei te koop tickets5
TK: (gesloten) 2 kaartjes awakenings (10-05) tickets2
TK: 3 kaartjes awakenings rotterdam tickets4
TK: (gesloten) 3 kaartjes Awakenings 75 Euro tickets1
TK: 2 kaarten Awakenings 40 euro tickets3
TK: (gesloten) Awakenings tickets3
TK: (gesloten) 2 originele tickets Ticketbox Awakenings 10 mei €50 tickets2
TK: (gesloten) 2 E-tickets Awake 10 Mei tickets1
TK: 2 originele tickets Ticketbox Awakenings 10 mei €40 tickets1
TK: (gesloten) 2 kaarten 10-05-2008 Graansilo tickets3
TK: 2 kaarten Awakenings 10-05-2008 Graansilo tickets1
TK: (gesloten) Awakenings kaartje E 25,- tickets3
TK: (gesloten) 2 kaarten Awakenings 10 mei tickets5
TK: (gesloten) 2 Tickets Awakenings 10 Mei tickets1
TK: (gesloten) 2 kaartjes Awakenings 10mei tickets2
TK: (gesloten) 2 kaartjes voor Awakenings 10-05-08 tickets3
TK: 2 Kaarten voor Awakenings 10 Mei tickets1

690 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 11 mei 2008 om 17:06:
die zul je wrs nooit op awakenings gaan zien, dus dat wordt lastig


kheb hem anders wel eens op awake gezien hoor :yes:
 
Waarschuw beheerder
De avond begon lekker bij Petter, maar bij James Holden viel ik haast in slaap. Ik vond het geluid echt matig in BG1, vooraan was het knettertje hard, wat verder achteraan wel hoorbaar, maar niet 'voelbaar'.
Maar eenmaal in Factory10 aangekomen begon het feest pas echt! Wat een super leipe brute top locatie is dat zeg :D Echt een underground sfeer, en dat op 10 etages boven de grond :P Geweldig geluid, vette indeling van de zaal en ben zelf de hele avond losgegaan op het balkon. Heerlijk uitzicht over de dj's en publiek en het geluid was daarboven ook nog heel goed! Alexi Delano en Jasper Dahlback :respect: Maar ooh, Tony Rohr, wat ging dat lekkerrrr :woop: Daarna weer even naar beneden, een half uur álles gegeven bij Miss Djax en toen was mijn energie echt op. Boven bij Fellow en Hazendonk ging het er nog bruut aan toe, maar ik kon echt nie meer.
Factory 10 :respect:
 
Waarschuw beheerder
Tja, neem je een trein uit Apeldoorn om 11 uur.... mooi op tijd binnen denk je dan. Zit je lekker in de trein ligt er gvd een dood everzwijn op de rails die even aangereden diend te worden.... beetje jammer, uur of 3 pas binnen:( Al met al hebben we meer in de trein gezeten dan dat we op het feest waren! haha.

Maaaaaaaaaaaaaaaaaaar, het was wel weer een toppertje! Heerlijke sounds in BG2 en Djax heeft voor mij doch echt de avond héél goed gemaakt! Factory 10 niet gezien helaas.... vond het redelijk lang wachten bij de liften...
 
Artiest Wouter Brok
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Baaap op zondag 11 mei 2008 om 09:59:
James Holden de held van de avond naar mijn idee.


geen twijfel over mogelijk. Zeker als hij Radiohead gaat draaien. Kippenvel!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Baaap op zondag 11 mei 2008 om 09:59:


Holden was inderdaad koning! Vond Factory 10 ook wel aardig, maar waarom nauwelijks ramen? Deze locatie kan ook in een kelder. Vond het verder wel een leuke Awake maar vond ook dat de Awake sfeer er niet echt was. Mischien te hoge verwachtingen na de Detroit special? Op naar het festival (l)
Waarschuw beheerder
+ Sfeer
+ Locatie
+ Bar
+ Fijne setjes

- Logistiek in het begin
- Matige aankleding/licht

Mooi feestje gehad!

Helden van de avond: Joris Voorn, James Holden, John Gaiser op de voet gevolgd door Petter en Kucera
Waarschuw beheerder
Locatie:respect:
Tony Rohr:respect:
Bas Mooy:respect:
Pacou:respect:
Factory 10, ja jammer van die lift hoor:/ Hoe wou je er anders komen?? Ik vind het altijd weer knap hoe mensen ontzettend negatief kunnen miereneuken, terwijl het gewoonweg perfect was
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Mauwie28 op zondag 11 mei 2008 om 04:16:
wat een feestje zeg. NOooooooit meer naar deze lokatie.
Geluid was kut
Lokatie was kut
Geen afzuiging
Te veel rook
Te druk en te warm.


misschien kun je beter achter de geraniums gaan zitten;)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van K*N*U*R*F*T op zondag 11 mei 2008 om 20:53:
Factory 10, ja jammer van die lift hoor Hoe wou je er anders komen?? Ik vind het altijd weer knap hoe mensen ontzettend negatief kunnen miereneuken, terwijl het gewoonweg perfect was


dat zijn nog kinderziektes. Even later was het allemaal beter geregeld (y) factory 10 is echt te dik :D kan niet wachten tot 1 november als RUSH daar draait!
Waarschuw beheerder
vet vet vet!!!!

Jammer dat joris voorn zo kort was...

en zeeeer vette lokatie!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Mauwie28 op zondag 11 mei 2008 om 04:16:
wat een feestje zeg. NOooooooit meer naar deze lokatie.
Geluid was kut
Lokatie was kut
Geen afzuiging
Te veel rook
Te druk en te warm.


waar ben jij geweest dan? :lol:
Uitspraak van Sebastiaan™ op zondag 11 mei 2008 om 21:12:
Even later was het allemaal beter geregeld (y)


zeker, niet eens 1 minuut hoeven wachten om een uur of 5. En idd, zeer vet maar dat had ik vrijdagnacht al gezien, nu was de muziek alleen beter. :p
Uitspraak van verwijderd op zondag 11 mei 2008 om 18:55:
nauwelijks ramen?


:dood:
chill, een zee van zonlicht in je bakkes om 6 uur.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Vage Nico op zondag 11 mei 2008 om 14:12:
Heb bij Holden toch bijna 2 uur in mijn ruimtepak rondgedwaald


haha :p
Waarschuw beheerder
Wederom erg lekker.
Wat mij opviel was de heerlijke opbouw over alle setjes van BG1. Het leek wel of holden/voorn/lekebusch 1 set was. Pfff en daarna Mooy... wauwww
En fac10 is zeker een mooie toevoeging voor deze locatie, zeker met de wause picolo die iedereen voor minimal aan het waarschuwen was hahaha...
Waarschuw beheerder
zon dik geluid en dan nog geen piep in mn oren, dat kan alleen maar betekenen dat mn oren nu al hun beste tijd hebben gehad:|

Maargoed, hele vette setjes gehoord, locatie werd goed gebruikt. Factory 10 mag idd weleens apart gebruikt gaan worden voor feestjes.

4 zalen met een hele andere programmering is dan wel vet, maar met zo'n lineup eigenlijk ook wel weer zonde, had ze allemaal wel willen horen, heb nu t idee dat ik 3 kwart van de avond heb gemist.

Bizar veel zin in awakefest.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sebastiaan™ op zondag 11 mei 2008 om 21:12:
factory 10 is echt te dik


Zo is dat, zelfs de lift had z'n charmes. Wij hebben ook nog geen minuut hoeven wachten trouwens, gewoon perfect
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
hij deed t weer.. JAMES HOLDEN (l) wat een held, w­at een originaliteit en wat een verademing bij som­mige simpele muziek die ik later op de avond heb g­ehoord! (Bas Mooy, Miss Djax enz.. )
Tis natuurlijk smaak maar oi oi oi wat een lege muziek.. bass in/bass uit, alle nummers lijken op elkaar.. sowieso dat beuken hmm.

mja die 2 uur Holden waren al 50 euro waard:D

dus dan was t feest nauurlijk sowieso de 25 euro waard:p
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DW. op zondag 11 mei 2008 om 23:58:
Wederom erg lekker.
Wat mij opviel was de heerlijke opbouw over alle setjes van BG1. Het leek wel of holden/voorn/lekebusch 1 set was.


Voor een goede opbouw van Holden naar Lekebusch is naar mijn idee wel 24 uur nodig....

die muziek en de insteek vd nummers is echt compleet verschillend, eiglijk zelfs zo verschillend dat ze amper beide in 1 zaal passen.
 
Waarschuw beheerder
Hoe heet de DJ die aan het eind van de avond bij BG2 draaide?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 mei 2008 om 00:57:
Voor een goede opbouw van Holden naar Lekebusch is naar mijn idee wel 24 uur nodig....

die muziek en de insteek vd nummers is echt compleet verschillend, eiglijk zelfs zo verschillend dat ze amper beide in 1 zaal passen.


Ja je hebt natuurlijk gelijk. het waren 2 volledig andere setjes qua insteek etc... maar de volgorde was relaxt. het tempo ging gestaag omhoog, en het publiek kon het hebben (misschien was het einde van bas voor sommige iets te hard?). tenminste, zover ik de setjes/sfeer heb gezien want ik heb ze niet allemaal volledig bijgewoond.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van THA ZORICA !!!! PARTIZAN op zondag 11 mei 2008 om 15:15:
heb btw best een pieeeeeeeeeeeeeeep in mijn oren nondejuuuuuu


Nou echt niet normaal, heb ff bij hardtechno gestaan....heel dichtbij de speakers :s

Permanent eardamage hier haha
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 mei 2008 om 03:03:
Hoe heet de DJ die aan het eind van de avond bij BG2 draaide?


BG2
05:00 - 06:00: Live: Miss Djax
05:00 - 06:00: Mike Drama

?

;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van K*N*U*R*F*T op maandag 12 mei 2008 om 00:30:
Zo is dat, zelfs de lift had z'n charmes. Wij hebben ook nog geen minuut hoeven wachten trouwens, gewoon perfectlaatste aanpassing 12 mei 2008 00:37


Inderdaad. Ik ben 3 keer gaan kijken of de rij bij de lift al minder was, maar uiteindelijk maar aangeschoven in de rij en boven 5 min. was ik binnen. Goed te doen dus.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 mei 2008 om 03:03:
Hoe heet de DJ die aan het eind van de avond bij BG2 draaide?


Mike Drama...Miss Djax draaide daarvoor.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DW. op maandag 12 mei 2008 om 10:19:
Ja je hebt natuurlijk gelijk. het waren 2 volledig andere setjes qua insteek etc... maar de volgorde was relaxt. het tempo ging gestaag omhoog, en het publiek kon het hebben (misschien was het einde van bas voor sommige iets te hard?). tenminste, zover ik de setjes/sfeer heb gezien want ik heb ze niet allemaal volledig bijgewoond.


ik vond t zeer zeker te snel te hard worden ja.

wel persoonlijke smaak is dat natuurlijk voor groot gedeelte, maar ik zou als organisatie nooit Holden en Bas Mooy in 1 zaal zetten.
Laat de zaal met Holden lekker duister en melodieus en laat de andere zalen beuken..
Waarschuw beheerder
't was weer gezellag. Ik was met een leuke groep, dus dat kon niet stuk gaan die avond. Heb lekker gedanst op Petter en Holden. Was weer geslaagd!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 mei 2008 om 00:53:
hij deed t weer.. JAMES HOLDEN


Lucy - Downstairs (l) ...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van POLKAMATIC op maandag 12 mei 2008 om 10:58:
heb btw best een pieeeeeeeeeeeeeeep in mijn oren nondejuuuuuu

Nou echt niet normaal, heb ff bij hardtechno gestaan....heel dichtbij de speakers :s

Permanent eardamage hier haha


Ik had nergens last van aan het einde van de dag :) En dat in de Maassilo 8)
Mooi spul, oordopjes :respect:

Jon Gaiser 8)

{argument 'id' ontbreekt} {argument 'id' ontbreekt}
{argument 'id' ontbreekt} {argument 'id' ontbreekt}
{argument 'id' ontbreekt} {argument 'id' ontbreekt}

Joris Voorn

{argument 'id' ontbreekt} {argument 'id' ontbreekt}
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Baaap op zondag 11 mei 2008 om 09:59:
James Holden de held van de avond naar mijn idee.


Zeker weten samen met Petter & warren fellow
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
james was wel nice ja, alleen jammer dat et weer fokkin heet was en er geen nieuwe sounds waren.