Zwarte Cross (afbeelding)
georganiseerd door Zwarte Cross Site
Serie
Zwarte Crossdo 12 jul 2018 om 10:00
Zwarte Crossvr 13 jul 2018 om 10:00
Zwarte Crossza 14 jul 2018 om 10:00
Zwarte Crosszo 15 jul 2018 om 10:00
Genres (schatting)
rock × 13, hip hop × 10, reggae × 10
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Uitverkocht
Tickets
Waren verkrijgbaar via Paylogic en tickets.feestfabriek.nl.
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: geweldig
geweldig556%
zeer goed333%
goed111%
ok0
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0
Video's
Line-up & Timetable
1Theatertent
22:45 - 23:30:  Band: Pé Daalemmer & Rooie Rinus
2Theatro Obscu
19:15 - 19:45:  Instrumentalist: Marino Punk België
21:00
→ ?
 E-Star
3Buitenpodium
10:45 - 11:15:  Band: Ensemble National de Reggae
4Hoofdpodium
13:45 - 14:45:  Band: The KIK
15:30 - 16:30:  Zang: Jett Rebel
18:45 - 19:45:  Rap: Kraantje Pappie
21:00 - 22:00:  Band: DI-RECT
23:15 - 00:30:  Band: Volbeat Denemarken
5Megatent
13:00 - 14:00:  Band: WC Experience
15:00 - 16:00:  Band: Rootsriders
17:00 - 18:00:  Band: Daredevils
19:00 - 20:15:  Band: Russkaja Oostenrijk
21:15 - 22:30:  Live: Shantel & Bucovina Club Orkestar Duitsland
23:30 - 01:00:  Band: Memphis Maniacs
6The Bayou
12:00 - 13:00:  Band: Jay-Roon & the Loose Ends
13:45 - 14:45:  Band: Reverse Cowgirls
15:30 - 16:30:  Band: The Dawn Brothers
17:30 - 18:30:  Band: The Goat Roper Rodeo Band Verenigd Koninkrijk
19:30 - 20:30:  Band: The Wetnecks Verenigde Staten
21:30 - 22:30:  Band: The Band of Heathens Verenigde Staten
23:30 - 00:30:  Band: The Hillbilly Moonshiners Verenigde Staten
7Roadhouse
12:45 - 13:45:  Band: Certain Animals
14:45 - 15:45:  Band: Afterpartees
16:30 - 17:30:  Band: The Limiñanas Frankrijk
18:15 - 19:15:  Band: Tusky
20:00 - 21:00:  Band: Death Alley
21:45 - 22:45:  Band: Kadavar Duitsland
23:45 - 00:45:  Band: Brutus België
8Exoticana
12:30 - 13:15:  PaPa GoNi
13:15 - 14:00:  Panko Spanje
14:00 - 15:00:  Band: Boka de Banjul
15:00 - 16:00:  Panko Spanje
16:00 - 17:00:  Band: Togo All Stars Togo
17:00 - 18:00:  Panko Spanje
18:00 - 19:00:  Band: The Mauskovic Dance Band
19:00 - 20:00:  Panko Spanje
19:45 - 21:00:  Panko Spanje
20:00 - 21:00:  Band: Mr. Weazley Curaçao
21:00 - 22:00:  Panko Spanje
22:00 - 23:00:  Band: IDIOTAPE Zuid Korea
23:00 - 23:45:  Panko Spanje
23:45 - 00:45:  Schlachthofbronx Duitsland
9The noaberhood
13:00 - 15:30:  NIXUS
MC: Jordan
15:30 - 16:00:  Meru
16:00 - 16:30:  Braeff
16:30 - 17:00:  Zang: Dave Budha
17:00 - 17:30:  Jengi
17:30 - 18:15:  MC: Sef
18:15 - 18:45:  Brocco
18:45 - 19:15:  Dio
19:15 - 19:45:  Phenleau
19:45 - 20:15:  Rap: Jacin Trill
20:15 - 21:00:  Bonxo
21:00 - 21:30:  Rap: Leafs Sensei
21:30 - 01:00:  Smèrrig Diskjochies
10Reggaeweide
12:30 - 13:30:  The Invisibles
13:30 - 14:15:  Tin Wish Tin
14:15 - 15:15:  Zang: Samora
15:15 - 16:00:  Don Arco
16:00 - 17:00:  Band: Ensemble National de Reggae
17:00 - 17:45:  Don Arco
17:45 - 18:45:  Band: Royal Sounds Verenigd Koninkrijk
18:45 - 19:30:  Dab
19:30 - 20:30:  Band: TenTemPiés
20:30 - 21:15:  Dab
21:15 - 22:15:  Band: The Skints Verenigd Koninkrijk
22:15 - 23:00:  Mash-up
23:00 - 00:00:  Zang: Andrew Tosh Jamaica
00:00 - 00:45:  Mash-up
11Dansvloer
13:00 - 14:15:  Sugarush
14:15 - 15:45:  Veron
15:45 - 17:15:  Daisy
17:15 - 18:45:  Joost van Bellen
18:45 - 20:15:  Mason
20:15 - 21:45:  Dune Duitsland
21:45 - 23:15:  The Prophet
23:15 - 01:00:  Neophyte
12Café Harder
12:00 - 14:00:  Schuifdicht
14:00 - 15:45:  Wannabeastar
15:45 - 17:15:  Santina Runaway
17:15 - 18:15:  Band: The KIK
18:15 - 19:15:  Motorkontje
19:15 - 20:15:  Band: Afterpartees
20:15 - 21:15:  coconaut
21:15 - 22:15:  Band: Certain Animals
22:15 - 23:15:  Schuifdicht
23:15 - 00:30:  Band: Tali band
13Metalcafé
12:00 - 13:00:  coconaut
13:00 - 14:00:  Instrumentalist: Gitarencoalitie
14:00 - 15:00:  Band: Thrashcan
15:00 - 16:00:  Mavrock
16:00 - 17:00:  Band: Drive by Wire
17:00 - 18:00:  Goe Vur In Den Otto België
18:00 - 19:00:  Band: Nap Duitsland
19:00 - 20:00:  Damage Daan
20:00 - 21:00:  Band: The Fifth Alliance
21:00 - 22:00:  Instrumentalist: Gitarencoalitie
22:00 - 23:00:  Band: Insanity Alert Oostenrijk
23:00
→ ?
 coconaut
14Area 14
Statistieken



x
172Partyflockbezoekers · herkomst
204Partyflockgeïnteresseerd · herkomst
58 / 36·mannen / vrouwen
28.5·gemiddelde leeftijd
27.7·leeftijd mediaan
6·video's
3·opmerkingen
geweldig·stemresultaat (9 stemmen)
De Zwarte Cross 2018 zal plaatsvinden op 13, 14 en 15 juli. De campingbezoekers zijn al een dag eerder welkom op 12 juli.

De inschrijvingen voor deelname aan de Zwarte Cross starten op 4 november, vanaf 11 november kunnen leden van de Zwarte Cross fanclub ‘Harder!’ kaarten bestellen en een week later op 18 november start de voorverkoop voor de rest van de wereld.

Hou onze online kanalen in de gaten voor meer info!
→ lees meer

3 opmerkingen

prophet en neophyte al aanwezig op de zwarte cross vrijdag
Oke.­
Ik ga trouwens gewoon om door de modder te stampen en om bier te drinken.­
Wie er daadwerkelijk optreed maakt me niet heel veel uit, al zou een early set van 75% of the dreamteam (zoals vorig jaar) die een dikke 2uur duurt meer dan welkom zijn.­ Mijn god wat werden daar een aantal pareltjes weggedraaid, en wat was me dat een topsfeertje zeg.­
laatste aanpassing

Uitspraak van -Emiel! op zaterdag 31 maart 2018 om 01:21:
Mijn god wat werden daar een aantal pareltjes weggedraaid, en wat was me dat een topsfeertje zeg.­

Ja dat was zeker een goud moment, hoewel de sfeer op de ZwarteCross altijd perfect is!