Er werd in het begin op en af gedraaid, zat geen lijn in. Marcel Woods en Cor Fijneman de enige die me bevielen. Zelfs Katana vond ik ruk, normaal gesproken altijd goed. Volgende x beter!! Wel een gezellige groep waar we mee waren...
mede dankzij de aanwezige dj's en het zeer gezellige en leuke publiek is het uiteindelijk een leuk feest geworden!!!!! wat betreft de organisatie vind ik dat ze zeker meer aan aandacht aan de aankleding van de zaal hadden moeten besteden .... de VIP area was ihelemaal een drama.... veel geld er voor vragen en er niets voor terug geven!!!!!
Konden er moeilijk in komen, muziek op Main was in het begin echt te hard, en daardoor was de zaal van Bas en Ram (super!) te druk...Bij Marcel Woods en Randy is het allemaal goed gekomen. Lasershow was super, bloks op main heerlijk, misten alleen een zangeres! Was gezellig, maar geen topper.
Ik vond het helemaal geweldig. De sfeer was goed leuke mensen ontmoet en veel bekende.Zaal 2 vond ik de beste.Ze hadden daar het meest aan deco gedaan..Echt Fred Baker en Fausto toppie!!!!
Vet feest! heerlijk gedanst! In de main weinig trance gehoord, maar ondanks dat werd er toch heerlijk gedraaid! Miss wendy, Bas&Ram, Rank1 en Spider Zeker voor herhaling vatbaar!!
Leuk feest, vaag volk ( maar zonder vaag volk had die tent NOOIT vol gekomen ) Jochem Miller kan niet mixen en marcel woods was de BOM! I had a great time
Ik ging zonder verwachting naar dit feest. De muziek was niet ultiem voor mijn, maar toch een geweldig avond gehad qua sfeer. Fred baker een nieuwe held.
Ik kan me voorstellen dat een hoop mensen een “ander soort trance” verwachten…maar kijk even naar de line up van main…dan weet je ook wel dat het dat niet gaat worden!! Super leuke avond gehad…met heerlijk”stevige”trance!! En zeker geen pannekoekenhouse!! Wel veel classics!! Heeeeeeeeeerlijk!!
Super tof! Eindelijk een avond zonder langdradig gezweef en meer (hard)knallen! Heb er nog pijn in me poten van. Special thnx 4 Bas&Ram, Supercell, Fausto en Kamui!
10.000 x beter dan nieuwjaar! lekker druk en niet te druk! Bas & Ram jammie, Fred Baker een erg leuke kennismaking, Mike S draaide super! Voor de rest weinig TRANCE OP TRANCENATION gehoord, Sfeer was heerlijk! Nog 2 leuke verassingen kortom TOP avond met topvriendjes!!
mike s was de held van de dag met zijn opzwepende classix!
Jochen Miller & Rank 1 prima...verder op dit feest idd WEINIG TRANCE gehoord!!! .., verder prima sfeer/mensen..maar niet de muziek waar je denkt voor te komen!
Zaal 2 was echt top, Bas&Ram, Fred Baker en wat een gruwelijk lekkere set van Fausto
Vond er geen hol aan, ze zouden (als die er nog komt) wat meer versiering erin brengen, totaal sfeerloos! Nee heb het gewoon niet naar me zin gehad, en de muziek vond ik bij vlagen goed!
Begin van t feest steengoed met Jochen & Mike, daarna zakte het niveau. Rank 1 & Woods matig, spider dacht dat het een club feest was... Maar nogmaals begin was steengoed!
De muziek was om te huilen, Trance Nation waar bijna geen trance aan te pas kwam, hoe is dat mogelijk? Alleen Randy Katana en Cor Fijneman draaiden trance......beetje jammer van de rest van de avond. Volgende x kunnen ze het beter pannenkoekenhousenation noemen!
iK vond het een leuk feest maar weinig trance. Jochen miller draaide wel trance. Mike s draaide trance en Rank 1 maar voor de rest niemand op de main. Daar kwam ik wel voor.....
ik sluit me aan bij TinyFaeryGirl.. Jochen Miller, JP (hardtrance classics!), Rank1 & Marcel Woods lekker gedraaid, voor de rest achteloos gebeuk en veel vaag volk..
Bas en Ram erg goed. Mike S erg goed. Wel weinig Trance op de main.....waarom?
jp,bas&ram,supercell,fausto,kamui, jullie waren super .Van dit soort feesten moeten er eigenlijk meer komen,.ik heb van begin tot eind staan stampen.dus voor dit feest een dikke 10
Wat een drama.géén sfeer, locatie n dikke min, voor Woods gegaan, maar niet op kunnen brengen tot die tijd te blijven..nog nóóit meegemaakt....jammer.......
Dit was een iets minder feestje voor mij.Geluid voorin was een beetje te hard,kon er niet echt in komen op een of andere manier.Bij Rank 1 en Marcel nog wel lekker los gegaan.
Muziek en sfeer was geweldig, ben alleen bang dat ik de eerstkomende dagen veel "wat zeg je" tegen mensen moet zeggen Wat was het geluid verdomde hard en schel zeg.
heerlijke nacht gehad, Bas en Ram en voor mij voor het eerst Fred Baker en natuurlijk Rank 1 en natuurlijk alle lieve vriendjes
Zeer geslaagd feessie. Mike S en Bas & Ram toppers van de avond!
Het is eindelijk bijna zover; Zaterdag 24 januari 2009 zal Trance Nation haar langverwachte comeback maken in de Hemkade te Zaandam. En in tegenstelling tot eerdere berichten zal deze onvervalste Trance-party niet in twee, maar in vijf zalen losbarsten. Dat is dus extra veel feest voor hetzelfde geld en een nog dikkere dijk van een line-up. 24
Het moment waarop de doorgewinterde Trance liefhebber heeft gewacht is aangebroken. Na vijf jaar keert de traditionele Trance sound weer terug in de Hemkade in Zaandam. Op zaterdag 24 januari 2009 is er eindelijk weer eens een Trance-party waar je zonder poespas kunt genieten van Trance in haar puurste en meest onversneden vorm; Trance Nation. 27