B.I.T.C.H. is al jaren het stoutste en bekendste festish feestje in Nederland en 6 september a.s. wordt het een speciale editie die de liefhebbers zéker niet mogen missen. Een gecombineerde indoor en outdoor fetish party voor iedereen die toch een beetje het festival gevoel wil vasthouden. De nazomer is meestal erg mooi in Nederland en juist daarom heeft organisator Crazyland er voor gekozen om het feest ook buiten een kans te geven. De open-air stage zal gehost worden door Kinky On the Beach. Kinky On the Beach is een grote naam in de fetish scene en daarom zeker een organisatie waarvan men mag verwachten dat hun openlucht shows er op en top uit zullen zien. Eveneens zullen er buiten speel area 's en stands opgebouwd worden. Voor iedereen wat wils, dat is een ding wat zeker is. Binnen worden de zalen gehost door Boudoir Bizarre, Slaves for Passion en DJ Promotion. Wat kunnen jullie nog meer verwachten op het BITCH festival ?
Om te beginnen is het BITCH festival een hele andere party dan andere fetish party's. Zo hebben alle vier hierboven genoemde hosting partners allemaal hun eigen zaal of area waar ze hun creativiteit op los zullen laten. Totaal verschillend maar allemaal met de beste kwaltiteit. Zo blijft BITCH het grootste fetish feest in Nederland maar juist door die verschillende area's en stands toch heel intiem en gezellig. Pas geleden heeft BITCH haar 5 jarig bestaan gevierd en heeft daar een aantal mensen geinterviewd die op het feest afgekomen waren. Zo was voor ons de belangrijkste vraag; “Waarom komen jullie naar BITCH?” De antwoorden waren eigenlijk allemaal van dezelfde strekking. Men vind BITCH een feest dat zich onderscheidt van de rest. Zo is de muziek altijd heerlijk en de sfeer altijd erotisch geladen maar toch ontspannen. Leuke mensen, jong en oud, die genieten van een stout feestje waar alles in de juiste harmonie is. En doordat er een stricte dresscode gehanteerd wordt waardoor je alleen met lak, leer, rubber, latex, pvc, metal en uniform kleding naar binnen komt houd je de sensatie zoekers buiten. Deze antwoorden klonken bij organisator Crazyland als muziek in de oren....! Dit is exact de doelstelling die ze willen bereiken. Mocht er evengoed nog aanmerkingen of suggesties zijn kan het publiek dat naar BITCH toe gaat altijd een mail sturen naar info@crazyland.org Zij zullen hun uiterste best doen om het feest iedere keer nog beter te maken door rekening te houden met de wensen van hun bezoekers . Achter dit feest schuilt een team perfectionisten die er op gericht zijn om het iedereen zoveel mogelijk naar hun zin te maken.
En aan de dj’s zal het al helemaal niet liggen. Wat een lijst met toppers! In zaal één zal er progressive en tribal house gedraaid worden, in zaal twee uplifting trance en hard trance en in zaal 3 lekkere groovy house en classics. Zaal vier wordt een mengsel van allerlei verschillende house stromingen, uitgevoerd door de beste talent dj’s van deze tijd onder de vlag van DJ Promotion. Zie hieronder de volledige line up:
Hosted by B.I.T.C.H.
Live: Brigitte More
Cross
Dennis Ruyer
Jean
Ko-c
Mike S
Quest
Quintin
Randy Katana
Hosted by Boudoir Bizarre
Alberto V
Da Dominator
Ed Mission
Eric van Kleef
Francois
MEM
Quest
Hosted by Slaves for Passion
Astrid
Miss Amy
Miss Wendy
Secret Simba
Vika Kova
Hosted by Kinky on the Beach
Alberto V
Bruze
Ed Mission
Hank
Iwan
Ko-c
Revana
Hosted by DJ Promotion.nl
Blue Dragon
Le-on
Miss Djackie
Frenckel
Gusto
Mitch B
Delirious
Franco
Voor tickets kan je terecht bij de Free Record Shop winkels, via www.ticketonline.nl of print je eigen ticket via www.easyticket.nl. Vanzelfsprekend kan je ook terecht bij de reguliere fetish clothing shops die ook dit keer weer de leukste kleding voor iedereen in de aanbieding hebben. Hieronder staat het lijstje met deelnemende shops:
Amsterdam: Diabolo 020 6234506 / Female en Partners 020 6209152 / Demask 020 6205603 / Mister B 020 4220003 / Xarinda 020 6246383
Breda: Lady Marmalade 076 5297808
Den Haag: Garielle Clothing 070 3654163 / Desires 070 3653050
Rotterdam: My Sin 010 4046568 / Subliem Uitgaans Kleding 010 4763680
Utrecht: Xtra ordinary 030 2333266
Maastricht: Bizzar 043 3233232
Den Bosch: Shine 073 6104670
Eindhoven: Wow 040 2135353
Haarlem: Rings of Pleasure 023 5425181
Bij deze unieke winkels zal je altijd slagen voor kleding of andere erotische artikelen!
Bitch opent fetishseizoen met in- en outdoor combiparty
gepubliceerd door Karian, op

| Feest | B.I.T.C.H Festival |
| Datum | zaterdag 6 september 2008 |
| Locatie | North Sea Venue |
27 opmerkingen
donateur
heb er weer zin in 
YES!!!!! B.I.T.C.H TEAM ook of course aanwezig!!!!!!!!
check www.crazyland.org and get that letter!!!!!!

check www.crazyland.org and get that letter!!!!!!
laatste aanpassing
Dit wordt weer een ouderwets avondje heen en weer rennen
ik ren met je mee hoor...
Ho ho dames.... heen en weer rennen op Crazyland feesten is mijn werk he ?
Alle feesten van Crazyland BV zijn top !!!
Wij vinden het een eer !!!om een zaal te hoosten op Bitch festival !!!
Mocht je eerder al ons feest willen proeven !!! Kom op zaterdag 2 Augustus Naar
Kinky On THe Beach/ Sleazers op de Pier van Scheveningen !!!
zie www.kinkyonthebeach.nl
Mocht je eerder al ons feest willen proeven !!! Kom op zaterdag 2 Augustus Naar
Kinky On THe Beach/ Sleazers op de Pier van Scheveningen !!!
zie www.kinkyonthebeach.nl
Alle feesten van Crazyland BV zijn top !!!
Alle feesten van Crazyland BV zijn top !!!
EENS
pleisters verplicht
Is er dan ook een EHBO in de buurt???
Hebben er nu al zin in......

Word vast een leuk verjaardagsfeessie....
Word vast een leuk verjaardagsfeessie....
donateur










![[img height=300]http://www.crazyland.org/krant.jpg[/img]](http://www.crazyland.org/krant.jpg)












