Melanie was echt verschrikkelijk gisteravond
Idd. Wat zong ze zacht

Ze kwam echt niet boven de muziek uit en een aantal noten waren behoorlijk vals.
X6 had een waanzinnig leuk liedje uitgekozen

De film Sister act 2 heb ik vaak gezien , en dat laatste liedje is echt leuk !
Alleen was het dus erg jammer dat ze zoveel aandacht aan de choreografie hadden gekozen, dat ze de zang erom heen een beetje vergaten. Erg jammer, want ze kunnen veel beter !
Trouwens, die stylistes kunnen er ook niet veel van. Welke idioot mengt roze met rood, en oranje, en stippeltjes met driehoekjes qua kleding

? Damn, dat "stout schoolmeisje" idee qua kleding, was een beetje te overdressed

vond ik jammer !
Anja en Sharon waren erg goed. Zijn gewoon goede solo zangeressen, vooral Anja vind ik net een soort Celine Dion, alleen dan anders.
Dorien.. tsja.. ze is leuk voor de ouderen, en ze heeft echt een mooie stem. Vind het ook wel leuk dat zo'n ouder iemand mee doet, maar haar nummers pakken me niet echt. Het is leuk dat ze mee doet, maar meer niet naar mijn idee.
Hearts vond ik ook wel goed

ze hadden best een moeilijk nummer uitgekozen, vooral als je dat met zn 3en moet zingen.
Richie vond ik ook erg goed

mooie stem, en hij verkondigde Kiss from a rose heel mooi en ook op zijn eigen manier.
Nouw tot zover mijn mening

Ik hoop dat Melanie er dus uit gaat, ze heeft echt een leuk koppie en een goede stem, maar goed vind ik haar niet.