Partyflock
 
Forumonderwerp · 653265

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
DEN HAAG (ANP) ,,Het wordt nooit als vroeger. Ik hoor nog steeds het geschreeuw en kan er bijna niet meer van slapen'', vertelt de 17-jarige Hafize. Ze komt net uit het Terra College aan de Beresteinlaan waar de scholieren donderdag opnieuw bij elkaar komen.
Zij en haar vriendinnen Hatice (15) en Cagla (14) kenden Murat goed. Ze hadden het nooit van hem verwacht. ,,Ik ken hem al zeven jaar. Het was een heel goede jongen die goede cijfers haalde op school. Hij ging alleen met de verkeerde vrienden om. Meestal was het een heel rustige jongen, maar soms was hij wel agressief'', aldus Hafize.
Hafize heeft vorig jaar nog economieles gehad van meester Van Wieren. De meisjes zeggen dat hij op school zeer geliefd was. Ze hebben op school nog nooit eerder leerlingen met wapens gezien. ,,Het is een hele strenge school met hele strenge regels en er hangen ook camera's.''
De vriendinnen hebben geen enkel idee waarom de jongen ruzie had met Van Wieren en waarom hij hem heeft neergeschoten. Ze denken wel dat hij stoned was op het moment dat hij de leraar neerschoot. Ook weten ze dat hij wel eens harddrugs zoals XTC gebruikte.
Even buiten de school staat een grote groep ,,vrienden'' van Murat die verwensingen roepen naar een cameraploeg die even verderop staat. De leerlingen zijn boos over de manier waarop Murat afgeschilderd wordt in de media. Volgens een van hen zou Murat nooit zo maar iemand hebben neergeschoten en zou Van Wieren hem hebben gekwetst met een opmerking over zijn vader die in de gevangenis zou zitten.

==Einde Bericht==

Voor dat soort debielen heb ik echt geen woorden....

Ik baal er gewoon zo ontzettend van dat dat soort TUIG het verneukt voor de gehele 'allochtonen' bevolking in Nederland. Een aantal vrienden van mij zijn ook van buitenlandse afkomst en zij reageren net zo fel op dit soort berichten als ik. Mijn vrienden balen ervan, dat zij hier ook voor aangekeken worden. Gewoon al die criminele kolere-jong het land uit trappen. Strafblad = DOEI DOEI
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Te sneu inderdaad...
 
Waarschuw beheerder
donateur
20 jaar opsluiten.
 
Waarschuw beheerder
donateur
:bah:
Artiest Lanz
Waarschuw beheerder
donateur
met een uzi nogmaals naar die school en die "vriendengroep" ff neermaaien...
Waarschuw beheerder
Zo erg gekwetst dat hij maar een kogel door zijn kop schoot...

Wat een randdebielen :kots:
 
Waarschuw beheerder
donateur
En dan zeggen: Ja, dat had je kunnen zien aankomen.. die jongen zit vaak op internet.
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb idd iets dergelijks op TV gezien... Waar zit het verstand bij die mensen? Hoe kan iemand zich erin vinden dat een leraar van het leven is beroofd omdat hij zijn beroep naar beste kunnen uitvoerde? :bah:!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nou, die jongen had een slechte dag. Hij was met het verkeerde wapen uit bed gestapt. Dus onschuldig en 5000 euro toe.
Waarschuw beheerder
Het wordt nog gekker:

DEN HAAG (ANP) Enkele tientallen leerlingen staan donderdagochtend voor het Terra College aan de Beresteinlaan en nemen het massaal op voor Murat. Ze hebben op een autoraam een groot papier geplakt waarop staat 'Murat we love you'. Ook roepen ze: 'Wij willen Murat' en 'We love you Murat'. Om hun leuzen bij te staan, slaan ze op auto's.
Ze zijn erg boos dat Murat zo slecht wordt afgeschilderd. Volgens hen heeft Van Wieren het zelf uitgelokt. ,,Elke pauze sprak Van Wieren hem aan. Murat heeft op alle manieren geprobeerd om zijn problemen op te lossen, maar iedereen heeft een grens'', zegt een van hen.
De scholieren zijn van plan om vrijdag tijdens de herdenkingsdienst op de school grote foto's van Murat mee te nemen. ,,Hij was onze man en deed geen vlieg kwaad.'' Volgens de leerlingen was dit de enige optie voor Murat. ,,Als hij van school af zou gaan, zou hij al zijn vrienden achterlaten. We hopen dat hij snel weer vrij komt.''

==einde bericht==

Ow...dan schiet hij die man maar dood, dat is de oplossing. WAT moet je met dit soort zieke gasten?
Waarschuw beheerder
Of die mensen van; 'Ja ik zie het nog steeds voor me en nu kan ik niet slapen'. Wat dacht je van vrienden en familie dan.............
Waarschuw beheerder
(knopje, plaats antwoord bleef hangen ofzo..)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nou die jongen vind het zelf ook heel erg dat hij tot die daad gedreven is. Ze zouden de overleden leraar nog moeten straffen voor de daden die het slachtoffer Murat ertoe heeft gedwongen actie te ondernemen.
Waarschuw beheerder
[img]http://www2.telegraaf.nl/multimedia/archive/00207/terracollege_207171a.jpg[/img]

Leerlingen van het Haagse Terra College uiten gisterenelk op hun eigen wijze hun gevoelens over de dood van biologieleraar Hans van Wieren.

:kots:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ben absoluut geen rascist maar zulke buitenlanders moeten hier WEL optyfen. Met een trap en een kogel door de kop erbij. Ontdankbare kutkinderen.
Waarschuw beheerder
,,Als hij van school af zou gaan, zou hij al zijn vrienden achterlaten.


Dus schiet hij een conrector dood en denkt zowel op school te blijven. Ze mogen van mij al die tyfus honden die dr staan ook opsluiten. Of erges op de bodem van de Noordzee kost het tenminste geen geld.
 
Waarschuw beheerder
tja.. hier kan wel wat hardere opvoeding gebruikt worden, just as in the good 'ol days.
Met de plak!

Er mag hier gewoon te veel denk ik... en niet iedereen kan ermee omgaan
Waarschuw beheerder
Oh ja, als er iemand van plan is om een knokploeg te organiseren om die gasten die daar staan ff goed te intergreren zou ik daar graag van op de hoogte gesteld worden!
Waarschuw beheerder
.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ging ff wat fout
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
moet je die harsesen ook zien.. gewoon ff met een bijl der op in hakken..

ff voor 't sfeertje
Waarschuw beheerder
Hij had geen andere keus dan hem neer te schieten.

Iedereen die daar mee eens is. En of die nou wit blauw groen zwart. Of welke kleur dan ook. Spoort niet.

Nu mag ik die mensen niet zoals ik dat hier boven beschrijf. Mag ik die dan een kogel door de kop jagen???
 
Waarschuw beheerder
Inderdaad zoals de topicstarter al zegt... Deze debiele pubertjes verpesten het voor de hele allochtone bevolking...

Die Murat is gewoon superfout geweest hoe je het ook wendt of keert... En dan die vrienden van hem :kots: pff
 
Waarschuw beheerder
kom, we gaan naar den haag :yes:
 
Waarschuw beheerder
Wat een BULLSHIT man.
Hij is een rustige jongen die soms wel een wat agressief is. Maar Hij met zijn goede cijfers zou dit nooit doen. Hij was misschien wel lijp van de shit.
Welke idioot wil dit nu geloofen.
Die man is DOOD ja.
En hij die rustige jongen onder invloed of niet heeft het dus weldegelijk gedaan.
Hij is een MOORDENAAR. En nog vindt ik dat woord te soft voor zo'n zwakkeling.
 
Artiest Sirius
Waarschuw beheerder
WTF man..
Die soort gasten moet je dus werkelijk neermaaien!
Paar domme wijven erbij.. Allemaal neerknallen!
Dit is werkelijk ziek..
Stel:
Die leraar zou jouw vader zijn en je zou dit zien en horen..!!
OEEHH dan ben je toch in staat om elke sjaak die op de foto staat en kwetsende leuzen roept 1 voor 1 te vermoorden..
Dus niet allemaal bij elkaar dus dat je zelf gepakt wordt, maar gewoon volgende week eentje in een steegje die je gevolgd hebt en ga zo maar door!
 
Waarschuw beheerder
Ik voel 'm al aankomen, dit gaan ze steken op drugs en vooral harddrugs gebruik...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik hoorde het net op de radio ja.

Ik mag hopen dat de rellers uit Den Haag even goed tekeer gaan voor die school, net als bij de dood van Pim Fortuyn. Bij deze krijgen de hooligans in Den Haag mijn zegen. Dat ze maar lekker loos mogen gaan op die mongolen voor de school..... !
 
Waarschuw beheerder
join the BMCN! ( Behulpzame Medemens Corrigerende Nederlander )
Artiest Arson
Waarschuw beheerder
Wat stelletje vieze honden zeg... gvd!
Ik ben het eens met uK.

Raus die lui he-le-maal kapot !!!
 
Waarschuw beheerder
Ja idd.
Dat gevoel zou ik wel krijgen,als mijn vadr dit allemaal overkomen was.
Die man die stond daar echt niet voor de klas om kinderen te pesten. Maar om ze te helpen.
Hij stond voor ze klaar man.
Ik heb zelf ook wel een op mijn kop gehad van een leraar. Vaak zat maar dan ook altijd omdat het mijn eigen fout was. Was ook absoluut geen lieverd. Maar dit kwam echt niet bij me op hoor.
Ondanks de shit ondanks de films ondanks de video spelletjes. Allemaal bullschit!!!!
 
Waarschuw beheerder
Kan er aub een Haags knokploegje langs die school gaan.

:@ honden!
Waarschuw beheerder
Jah dat bericht in de telegraaf ook vandaag, dat onder die ene foto hierboven staat.

Leraren durven de auto niet meer dicht in de buurt van school te zetten.
En ze durven spijbelende jongeren niet meer aan te pakken. etc etc

Kom nou zeg!
Leerlingen zijn hier niet de baas!!
Neerknuppelen die stakkertjes.

Ik zie zulke tafarelen nog niet op een HAVO/VWO gebeuren. altijd zijn het VMBO en VBO scholen met zulke problemen.
 
Waarschuw beheerder
Dit is een mooi moment voor de Haagse Hoolies om even in aktie te komen?
Maar ja, lost dat wel iets op?
Raar maar het geeft me wel een gevoel van rechtvaardigheid, hoewel dat toch eigenlijk misplaatst is.
 
Waarschuw beheerder
huh refresh error post dubbel. vaag :S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Het zou iig laten zien dat niet iedereen dit soort dingen gewoon voorbij laat gaan zonder wat te doen.
Waarschuw beheerder
bij mij ook ryan!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
altijd zijn het VMBO en VBO scholen met zulke problemen.


:@ ja das waar
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wat lopen er toch een zieke mensen rond op deze aardbol:s
Waarschuw beheerder
Pas op met wat je zegt hoor chrisje voor je het weet is dit topic ook overspoelt met extreem linkse mensen die Murat waarschijnlijk een volksheld vinden .
Waarschuw beheerder
donateur
aan die gasten moeten ze geen tijd meer besteden om er nog wat van te maken. MARTELEN OP DE ERGSTE MANIER!!!! ik vind dit geen mensen dus wat mij betreft hebben ze ook geen rechten!!!
 
Waarschuw beheerder
Toch tekenend dat paps ook in de bak zitO:)


Kan hij hem nu mooi gezelschap houden dus:P
 
Waarschuw beheerder
Geweldig voorbeeld voor zijn zoon, die vader...
 
Waarschuw beheerder
Als een vriend van mij een leraar zou doodschieten, zou ik kwaad op hem zijn, ook al had je het niet verwacht!!
Ik zou al zeker niet net als die randdebielen voor die school gaan staan roepen enzo, tering wat een mongolen!!!:kots:
Komop, een LERAAR doodschieten, BAH!
Waarschuw beheerder
Zo vader zo zoon :D

nee maar een vader die vast zit hoeft niks te zeggen over de zoon :)

Maar ik blijf er bij dat ik dit niet normaal vind dat vrienden zo reageren. Moet ook wat aan gedaan worden. Alleen al voor de familie van de Leerraar.

En ook voor de rest van de niet blanken. Want die moeten er weer onder leiden.
Waarschuw beheerder
Ook geweldig, woordvoerder van de familie is van mening dat de school dit had kunnen voorkomen.

Ik weet niet wtf die gozer wel niet denkt maar als hij zijn (toeziend) voogd is (En ander sdoel ik op de voogd van die bloedhond) dan had hij toch wel moeten weten dat hij hier toe in staat was en een wapen had. En had HIJ het moeten voorkomen.

En dan doodleuk afschuiven op een school van 820 leerlingen.
 
Waarschuw beheerder
Hoe had de school dat in hemelsnaam kunnen voorkomen?

Damn, je verwacht toch ook niet als leraar dat je zomaar doodgeschoten kan worden %)?
Waarschuw beheerder
nhee geen gevanis straf







Geef um mar TBS denk dat je hem daar veel meer mee hebt... en dan nooooooooit meer vrij laten hem gewoon vergeten uit de maatschapij halen:D
Waarschuw beheerder
Wat me opvalt is dat 'allochtone mensen' veel te veel met "EER" bezig zijn.
Hij heeft waarschijnlijk gewoon gehandeld uit "EER" gevoel.
Dat is toch ziek? om zo dwars te zijn en toch je gelijk willen halen op deze manier.
Eigenlijk een laffe manier want als je echt snugger bent kun je het verbaal makkelijk af.
Die mensen hebben gewoon hele andere normen en waarden dan ons 'Europeanen'.
En aanpassen willen velen ook niet.
Die mensen passen hier echt niet thuis als je het mij vraagt.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Geef um mar TBS denk dat je hem daar veel meer mee hebt... en dan nooooooooit meer vrij laten hem gewoon vergeten uit de maatschapij halen
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Zodat onze belasting centen opgaan aan zulke mongolen? Een injectie is een stuk goedkoper. (6)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
jha klopt maar dan doen we er wel maar goeds meej met die centen :D
Waarschuw beheerder
Ryan! 15 januari 2004 11:24
Geef um mar TBS denk dat je hem daar veel meer mee hebt... en dan nooooooooit meer vrij laten hem gewoon vergeten uit de maatschapij halen
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Zodat onze belasting centen opgaan aan zulke mongolen? Een injectie is een stuk goedkoper. laatste aanpassing: 15 januari 2004 11:24


Als ie in de gavangenis komt heeft ie niet een leuk leven schat ik.
Ik denk dat ie wel aangepakt wordt daar door Nedelandse gavangenen.
Waarschuw beheerder
Dubbele post :S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
In de gevangenis zitten niet zoveel nederlandse gevangenen (nog ggen 30%). ze zullen hem gewoon, net als alle andere gevangenen vertroetelen met tv, radio, pc, internet en porno...
 
Waarschuw beheerder
Ach meneer is natuurlijk nog geen 18, onder invloed van drugs, slechte jeugd, slecht behandeld door de leraar etc.

Die komt op een 1 persoonscel met DVD en playstation. Over 2 jaar kunnen zijn vrienden hem weer opnemen in hun groepje.
Waarschuw beheerder
Nedelandse gavangenen.??



denkd at er ook genoeg buistenlanders rondlopen die op zulke gasten kotsen

Ik hoop dat hij verkr8 word in de gevangnis door zo`n brede grote Negers..


je weet wel zo`n neger uit de Green mile :D
Waarschuw beheerder
haha :-)
Een kleine neger mag ook van mij, als ie maar een grote heeft en goed zeer doet dan.
Misschien was ie wel al homo, kan ook.
Zometeen vind ie het nog fijn ook :'(
 
Waarschuw beheerder
In de gevangenis zitten niet zoveel nederlandse gevangenen (nog geen 30% ). ze zullen hem gewoon, net als alle andere gevangenen vertroetelen met tv, radio, pc, internet en porno...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Schuurpapier om de tokus :D wedde dat hij ut NIET fijn gaat vinden :d


of gewoon varkensvlees geven in de gevangnis :D en dan zeggen dat is gewooooon van een kip ;)
Waarschuw beheerder
Wat me opvalt is dat 'allochtone mensen' veel te veel met "EER" bezig zijn.
Hij heeft waarschijnlijk gewoon gehandeld uit "EER" gevoel.
Dat is toch ziek? om zo dwars te zijn en toch je gelijk willen halen op deze manier.
Eigenlijk een laffe manier want als je echt snugger bent kun je het verbaal makkelijk af.
Die mensen hebben gewoon hele andere normen en waarden dan ons 'Europeanen'.
En aanpassen willen velen ook niet.
Die mensen passen hier echt niet thuis als je het mij vraagt.


1 land 1 cultuur, kan misschien racistisch klinken maar als je dit soort dingen ziet dan zie je dat het niet anders kan.
Waarschuw beheerder
of gewoon varkensvlees geven in de gevangnis en dan zeggen dat is gewooooon van een kip


kan je em beter 15 minuten aan mij over laten daar zal die zich een stuk beter herinneren.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:kots: BAAAH!! gewoon geen woorden voor zulke domme,trietse,mongol­ische gaste..


BEATRIX------------> Word is wakker!!!
Stuur ze gewoon terug,de gene die IETS FOUT doen ..wat in onze ogen niet kan in ONZE maatschappij!!

Toch nie normaal? en wat zal die oelewapper voor n straf krijge hier in nland? pff VEEEEEELSTE weinig! Naar zn eige land sture en daar BERECHTE!!

STERKTE voor de familie van deze ONSCHULDIGE leraar!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dit is inderdaad te ziek voor woorden... Wedden dat onze overtolerante regering dit nog pikt ook? Die gast komt waarschijnlijk toch over een paar jaar weer vrij, en lacht zich de tering. Want onze nederlandse gevangenissen zijn hotels vergeleken met de gevangenissen in het buitenland... "Foei, niet meer doen hoor!"

En dan gaat de allochtoonse gemeenschap zich er natuurlijk ook weer mee bemoeien, dat hij gediscrimineerd wordt. En over die vrienden van Murat heb ik al helemaal geen woorden... KOTS. De kogel!!!
 
Waarschuw beheerder
Ik ben het met je eens maar Beatrix kan hier niks aan doen.
Den Haag moet es ff wat doen, of het nu de politiek is of komt er een beroep op de andere hagenezen :D
Waarschuw beheerder
Toch wel leuk daar ben ik het echt niet mee eens.
Met mensen uit China en Rusland etc zie je zulke problemen echt een stuk minder of zelfs helemaal niet.

Het heeft voor een groot deel met geloof te maken.
Waarschuw beheerder
Weer dubbele post :(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Als al die "goeie" Allochtonen nou die %@)*(&#&*@#%*$@*$ figuren aanpakken ,zodat de allochtonen eindelijk eens een goede naam krijgen :yes:

Maar die "goeie" allochtonen doen er zelf ook niks aan om hun naam te zuiveren en dat is nou jammer :yes:

Murat moeten ze bestraffen zoals ze dat in zijn vaderland doen !!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zodat onze belasting centen opgaan aan zulke mongolen? Een injectie is een stuk goedkoper.


tja, we hébben nu eenmaal geen doodstraf (en die zal ook NOOIT opnieuw worden ingevoerd) dus gevangenisstraf is de enige optie... en met een injectie komt hij er toch wel érg gemakkelijk vanaf vind ik :S
Waarschuw beheerder
Je hebt gelijk DemonSquad,

Islam en Nederland gaat niet goed samen, hoeft niet altijd zo te zijn maar in dit geval is het wel weer duidelijk.
 
Waarschuw beheerder
Maar die "goeie" allochtonen doen er zelf ook niks aan om hun naam te zuiveren en dat is nou jammer


idd vanuit die hoek hoor je ook niet echt veel rouw... net alsof het normaal was dat het gebeurde en vanzelfsprekend.
Dat maakt me het meest pissed, als die gast nu eens goed aangepakt zou worden door zijn eigen vriendjes...
Waarschuw beheerder
klote da zo iets gebeurd... school is ook nie altijd eve leuk mar om ff een leraar te skiete dan ben je wel erg ver weg geweest ze zoude hem lijdend kapot moete make zo pijnlijk mogelijk en als vriend ga je hem tog nie aanmoedige die "vriende" brenge hem alleen nog mar verder de foute kant op
 
Waarschuw beheerder
donateur
Maar die "goeie" allochtonen doen er zelf ook niks aan om hun naam te zuiveren en dat is nou jammer


toch wel...

Naar aanleiding van de dodelijke schietpartij op het Terra College in Den Haag heeft het Inspraakorgaan Turken (IOT) om een gesprek gevraagd met minister Van der Hoeven van Onderwijs. Het IOT wil met de minister overleggen om na te gaan hoe zulke incidenten in de toekomst kunnen worden voorkomen.


Daar komt natuurlijk nog bij dat een heleboel "goeie allochtonen" zichzelf gewoon als Nederlanders zien (wat ze in feite ook zijn) en zich helemaal geen deel voelen (of deel uitmaken) van de groep waarin de "fouten" zitten... net zomin als wanneer (ik noem maar een zijstraat) iemand uit Drente een overval pleegt... dan staan ook niet meteen alle Drentenaren te dringen om de naam van hun provincie te zuiveren of hun provinciegenoot tot de orde te roepen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik sta er niet van te kijken als er binnen nu en 5 jaar een massale rassenrel uitbreekt in Nederland. Het lijkt erop alsof dat moet gebeuren voordat Den Haag maatregelen neemt. (N)
Waarschuw beheerder
rassenrel? hmm....... (y)
 
Waarschuw beheerder
2 Darkskywise: dat is het probleem oplossen op een nederlandse manier.. en dat helpt niet denk ik bij zulke gasten als Murat.
 
Waarschuw beheerder
[edit]PF is waaazig[/edit]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Net zoasl ik America in de jaren 80'


Hoop dat het nooit gebeurd...........
Waarschuw beheerder
Zulke mensen al Murat zijn hier te vrij in Nederland.
En daar kunnen ze niet mee omgaan.

Moeten ze het eens flikken in land van herkomst.
Nou dan was ie zelf ook meteen dood geweest dat weet ik zeker.

Daar bestrijden ze kwaad met kwaad, had voor Murat ook wel goed geweest.
Waarschuw beheerder
Godver weer een dubbele post :(
klote refreshen ook!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
IOT en de minister gaan overleggen -> my ass!

Kom op zeg, alsof het daar beter van wordt... dat eeuwige gepraat met elkaar.
Het wordt toch gvd eens tijd dat er iets GEDAAN wordt!

En die rassenrel komt er veeeeeeel eerder als die idiote vrienden van die MuRAT a.s. vrijdag echt met die foto's en leuzen bij de herdenking aanwezig zijn...
Waarschuw beheerder
en zo worde de allochtone nog meer aangekeke... de meeste goeje zitte gewoon in het buiteland zelf dar zijn ze volges mij allemaal eve aardig en goed
Waarschuw beheerder
donateur
*update*

De politie in Den Haag heeft vanochtend een demonstratie voor Murat uitelkaar gedreven. Voor het Terracollege betuigden een tiental jongeren hun steun voor Murat.

Ze hadden op een autoraam een groot papier geplakt waarop stond geschreven 'Murat we love you'. Ook riepen ze: 'Wij willen Murat' en 'We love you Murat'. Om hun leuzen bij te staan, sloegen ze op auto's.

Volgens de politie is er ingegrepen omdat er voor de demonstratie geen vergunning was aangevraagd.


DIT GAAT ECHT TE VER

OP HET VLIEGTUIG EN WEG ERMEE
 
Waarschuw beheerder
Het gaat al mis bij de opvoeding... De ouders weten absoluut niet wat er speelt in Nederland, op school, bij vrienden van hun kinderen. Het enige wat ze (willen?) weten is wat hun kinderen ze vertellen. Tja, dan lijkt alles goed te gaan en heeft hun zoon/dochter nooit iets misdaan.

Ik heb laatst de beelden zitten bekijken van die ouders van 1 van jongens die toen voor een supermarkt een man hadden doodgeschopt. Ze pleitten hun zoon gewoon vrij! Alsof hij niks had misdaan... Tja, WIE IS ER DAN FOUT BEZIG? :@
Waarschuw beheerder
donateur
Dit is echt niet normaal meer maarja wie ben ik he
 
Waarschuw beheerder
Om hun leuzen bij te staan, sloegen ze op auto's


Volgens de politie is er ingegrepen omdat er voor de demonstratie geen vergunning was aangevraagd.


Er is dus niet ingegrepen omdat ze aan het vernielen waren%). Denk dat die auto eigenaren kunnen fluiten naar een schadevergoeding:(
 
Waarschuw beheerder
@Free Willy: 1 van de velen... :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ik vind het belachelijk..
die gast heeft verdomme iemand vermoord zeg..
en dan word hij verkeerd afgeschilderD? kom op nou zeg. tis toch belachelijk dat zoiets sowieso gebeurd..
Waarschuw beheerder
OP HET VLIEGTUIG EN WEG ERMEE


op het vliegtuig? zet ze lekker met z'n allen op dat vlot waarmee ze gekomen zijn :@
Waarschuw beheerder
Ik vind het eigenlijks de fout van de Nederlandse staat!
Die mensen weten zelf niet beter.
Ik wou dat we in Noordwegen woonden.
Daar heb je zulke shit niet.
De Noren willen niet zoveel allochtonen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
*snapt niet wat asielzoekers hiermee te maken hebben*
Waarschuw beheerder
donateur
Dat snap ik ook niet

:vaag:
 
Waarschuw beheerder
waar blijven die haagse hoolies nu?
Ik vind dit echt een perfekt moment om even te laten zien wie de baas is!
Waarschuw beheerder
donateur
ja hahahahahaha die slapen nog

NL is van ONS en niet van die bezoekertjes
Waarschuw beheerder
asiel zoekers moet zijn allochtonen. Sorry, foutje
 
Waarschuw beheerder
donateur
Geen woorden, maar daden... leve holland! (y)

Gaan er nou nog mensen optreden? O:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Geloof je toch godverd*mme niet!
Een steun betuiging voor onze lieve Mourat!!

Tuig! :kots:
 
Waarschuw beheerder
De NL staat is al een paar jaar dramatisch slecht bezig.

hoe kan nu een ZWARTE school goed zijn voor het intergratieproces?
Dan kunnen dit soort dingen voorkomen.

Persoonlijk vind ik dat het het racisme/rassenhaat telkens meer opkomt, en dat vind k tegenwoordig ook niet meer zo gek.

En dan gaan de "aanhangers" van Murat ook nog foto's meenemenen van hem tijdens een bijeenkomt voor de leraar!

Ik zou die personen neerknuppelen net zoals ze bij zeehonden doen...
Voor zeehondjes vind k het zielig maar voor dat soort lui echt niet!
 
Waarschuw beheerder
De NL staat is al een paar jaar dramatisch slecht bezig.

hoe kan nu een ZWARTE school goed zijn voor het intergratieproces?
Dan kunnen dit soort dingen voorkomen.

Persoonlijk vind ik dat het het racisme/rassenhaat telkens meer opkomt, en dat vind k tegenwoordig ook niet meer zo gek.

En dan gaan de "aanhangers" van Murat ook nog foto's meenemenen van hem tijdens een bijeenkomt voor de leraar!

Ik zou die personen neerknuppelen net zoals ze bij zeehonden doen...
Voor zeehondjes vind k het zielig maar voor dat soort lui echt niet!
Waarschuw beheerder
wel weer een hoop overhaaste conclusies

ik weet ook niet waarom hij zijn leraar dood heeft geschoten

misschien was hij wel misbruikt ofzo?
ik zeg niet dat dat zo is maar ik weet niet dat het niet zo is

ik vind het dan ook nog te vroeg om maar welke conclusie dan ook te trekken


maar ik vermoedt dat onze lieve mourat gewoon een raddraaier is, en als het aan mij zou liggen geven we mourat en zijn vriendjes gewoon een spuitje en flikkeren we ze in de zee
Waarschuw beheerder
Je hebt ook goede buitenlanders...die zitten in het buitenland
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Jammer dat allochtonen niet kunnen internetten.
Anders konden ze hier ook hun mening geven.
Waarschuw beheerder
Laat hem in zn eigen land zn straf uitzitten.....
Waarschuw beheerder
zet ze in een glasbak en laat die over een weg van kinderkoppen rijden met 80 km/u
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja inderdaad (Y)
 
Waarschuw beheerder
Als kwetsen volgens die gasten een reden is om iemand neer te schieten dan hoor je naar mijn weten thuis in een of andere psychische inrichting.
Waarschuw beheerder
Ach, daar kan dat allochtoontje toch ook niks aan doen!
Hij werd kwaad, ze beledigden zijn familie, moeilijke jeugd, dan mag dat toch!? Hij is minderjarig en loopt GVD over een half jaartje weer rond! Een goed recht systeen.........?

Rot op.......samen met zijn f*cking maatjes in een container, in de zee ermee!!

Gek he, dat er steeds meer mensen vooroordelen krijgen?
Ben geen rascist,maar moet niet gekker worden hier!
Waarschuw beheerder
Ik noem het niet eens meer rascisme.
Het begint steeds meer op lands bescherming te lijken.
We moeten met ze alle ons Nederland beschermen!
Het moet weer leefbaar en gezellig worden.
Waarschuw beheerder
ben ook geen racist, maar deze turken verdienen het om publiekelijk te worden opgehangen of laten inslapen ofzo.


respect hebbe ze niet, ja voor hun grote vriend,

murat een rasechte .............

ik hou me maar in.
 
Waarschuw beheerder
is het 100% eens met DemonSquad
 
Waarschuw beheerder
Godverdomme, mn bloed begint te koken als ik teletekstpagina 107 opzet! Hoe halen ze het in hun botte schapenkoppen om dit soort acties te voeren?
Juist die bevolkingsgroep die altijd zeikt over "respect" toont dit wederom niet! Zelf hebben ze geen greintje respect voor anderen, niet eens voor overledenen!

Ze hebben aangegeven om maandag foto's van die vieze rat mee te nemen naar de crematie! Wanneer houdt het eens op met de problemen met deze moslimjongeren?
En nee, ik heb het niet over ALLE moslimjongeren, maar over die grote groep die de boel stelselmatig loopt te vergallen in Nederland!
En maar afzetten tegen de Nederlandse cultuur en die "kanker kaaskoppen". Als het in die woestijn zoveel beter is, probeer het daar dan eens!

Vroeg of laat gaat het escaleren in Nederland en dan krijg je hetzelfde als in Engeland een jaar of 2 geleden: rassenrellen!
Waarschuw beheerder
donateur
kom, we gaan naar den haag

Als ik die foto zie ben ik echt in staat om met 50 man die vuile smerige ratten in elkaar te gaan beuken!!
Zoiets doe je toch godverdomme niet??!!
Waarschuw beheerder
donateur
rassenrellen!

Reken maar, die gaan er komen!!
Waarschuw beheerder
ik vind het inderdaad ook getuige van een gebrek aan respect maar ja kun je het die kinderen kwalijk nemen??? Waar zijn de opvoeders van deze kinderen? Zij horen ervoor te zorgen dat dit soort dingen gebeuren, zelfde geldt voor de ouders van Murat, maar goed, ik begreep dat zijn vader al in de gevangenis zit dus die een straf opleggen zal wel weinig zin hebben...

Hoe kan het toch dat deze kinderen zo verschrikkelijk ontsporen in dezelfde maatschappij als wij leven? Naar mijn mening komt dat doordat we zonodig een multiculturele samenleving wilde... Duidelijk geen goed plan dus...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ja denk het ook ja ..
Waarschuw beheerder
MURAT IS EEN MOORDENAAR.

En wat moet je met moordernaars doen:

Net als in Turkeye, keihard aanpakken.
Handjes afhakken en levenslange gevangenisstraf.

Fijne jeugd nog muRat!!
Waarschuw beheerder
Het houd inderdaad wel een keer op ja!

Oja, en respect......... Het zou inderdaad geen bekende van me moeten zijn nee!

En dan doe je hen iets aan, word je GVD vierdubbel gestraft, want je heb geen probleem jeugd gehad, en in onze cultuur werkt het niet zo!
En het was met voorbedachte rade! Rot op!

In zijn eigen land straffen!!! En vriendjes mee sturen, dan kunnen ze hem iedere dag opzoeken.

En zet zijn vader ook maar daar in de cel, kunnen ze dat geld gebruiken voor de oudjes hiero!
Waarschuw beheerder
Ja Kaatje je hebt gelijk hoor.. flikker toch op met je stomme gelul. nog ff en het is onze schuld
Waarschuw beheerder
Het houd inderdaad wel een keer op ja!

Oja, en respect......... Het zou inderdaad geen bekende van me moeten zijn nee!

En dan doe je hen iets aan, word je GVD vierdubbel gestraft, want je heb geen probleem jeugd gehad, en in onze cultuur werkt het niet zo!
En het was met voorbedachte rade! Rot op!

In zijn eigen land straffen!!! En vriendjes mee sturen, dan kunnen ze hem iedere dag opzoeken.

En zet zijn vader ook maar daar in de cel, kunnen ze dat geld gebruiken voor de oudjes hiero!
Waarschuw beheerder
en dat de voogd dan ook nog eens doodnormaal zegt (heb ik ergens gehoord) dat ze dat op school maar beter hadden moeten aanpakken en dat ze zoiets konden zien aankomen... ze willen de schuld dus op de school schuive raar maar waar...
Waarschuw beheerder
donateur
ik vind het inderdaad ook getuige van een gebrek aan respect maar ja kun je het die kinderen kwalijk nemen??? Waar zijn de opvoeders van deze kinderen? Zij horen ervoor te zorgen dat dit soort dingen gebeuren, zelfde geldt voor de ouders van Murat, maar goed, ik begreep dat zijn vader al in de gevangenis zit dus die een straf opleggen zal wel weinig zin hebben...

Hoe kan het toch dat deze kinderen zo verschrikkelijk ontsporen in dezelfde maatschappij als wij leven? Naar mijn mening komt dat doordat we zonodig een multiculturele samenleving wilde... Duidelijk geen goed plan dus...laatste aanpassing: 15 januari 2004 13:28


Zo dacht het paarse kabinet ook altijd... en als de meesten zo blijven denken gaat Nederland stukje bij beetje steeds verder naar de klote!
 
Waarschuw beheerder
Inderdaad wat Kaatje zegt raakt kant noch wal! 3e generatie hebben we het over heh! Wanneer kunnen ze zich eens normaal gedragen? Aanpassen aan de Nederlandse cultuur?
Sommige van die etterbakkies zeggen gewoon "hij heeft het uitgelokt" Waar zijn we in godsnaam mee bezig....
 
Waarschuw beheerder
Ze heeft wel een punt en dat is dat de ouders mede-verantwoordelijk zijn voor dit soort dingen. Zij nemen die verantwoordelijkheid niet op zich en zouden daar ook voor aangepakt moeten worden.
 
Waarschuw beheerder
mensen die zoiets flikken en dan ook nog is de schuld bij iemand anders leggen is tog ziek , valt het soms niet op dat moslims en hun cultuur nooit de foute zijn maar dat zij juist altijd het "slachtoffer" zijn van alles iedereen, aan wie zou het nou liggen ????!!!
Waarschuw beheerder
ik heb er gewoon geen woorden voor.... van mij mogen ze die klote turk gewoon lynchen... samen met die vriendjes van hem ... respectloze smerige klote ratten zijn het..

en maar altijd lullen dat ze gediscrimineerd worden... wij worden voor kanker kazen uitgescholden en zij mogen onze leraren doodschieten..
het moet nu tog eens afgelopen zijn... ik ben het spuugzat
Waarschuw beheerder
[IMG]http://www2.telegraaf.nl/multimedia/archive/00207/terracollege_207171a.jpg[/IMG]

Ik heb me altijd tegen racisme enzo uitgesproken, maar als ik deze foto zie...krijg..ik..echt...

(*houdt wel in acht dat het een Telegraaf-artikel is...)

Anyway, niet alleen moeten ze Murat zwaar straffen, maar ook zijn ouders, en ook degene die hem dat wapen gegeven heeft.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Kan er gewoon niet over uit wat dat tuig daar loopt te verkondigen voor die school! Het gaat vroeg of laat helemaal mis hier.....

Net zoals in Stoke een paar jaar terug: verschillende harde kernen van de voetbalclubs verenigden zich voor 1 dag en gingen verhaal halen bij de etnische minderheden daar die stelselmatig voor problemen zorgden....
Waarschuw beheerder
donateur
2 Qlubtempo:
kom, we gaan naar den haag


I'll join you!!! Ik ben er nu toch!!! :p
 
Waarschuw beheerder
Misschien wordt het dan tijd dat wij ook saamhorigheidsgevoel kweken, zoals zij dat hebben. Als er 1 turk ruzie met een nederlander heeft hier in het centrum, dan heeft de nederlander ruzie met alle turken die er in de stad te vinden zijn. Maar wij nederlanders lopen er met een boog omheen. :S
Waarschuw beheerder
Ik denk dat als je nu als groep mensen naar die school gaat en die zieke gasten gaat slaan, dat jullie dan zelf gepakt wordt voor georganiseerde mishandeling van minderjarigen. Ongeacht die leraar is afgeschoten of niet.

Rellen kan altijd nog.
 
Waarschuw beheerder
De reden waarom ze elkaar altijd helpen is omdat ze altijd "gediscrimineerd" worden en dat schept een band....

Altijd maar in de hoek van het slachtoffer duiken als ze iets hebben geflikt! Ik kots er van!
 
Waarschuw beheerder
En ze krijgen nog gelijk van de overheid ook...... :@
Waarschuw beheerder
Zo zit hun cultuur gewoon in elkaar, pak je er één dan tref je ze allemaal. Vindt het alleen raar dat zij boos worden omdat wij daar kwaad om worden, want wij hebben ook gevoelens :(
Waarschuw beheerder
donateur
Ik kots er van!

Heb ondertussen al een flinke emmer bij elkaar gekotst, en heb nu aardig veel zin om het over 1 van die gasten van die foto heen te gooien!!
Waarschuw beheerder
dan zul je ook wel nie de enigste zijn:)
 
Waarschuw beheerder
En ze krijgen nog gelijk van de overheid ook...... :@
Waarschuw beheerder
donateur
Bij die mensen is het gewoon;

Ikke ikke ikke en de rest kan stikken!
Wat nou als iedereen zo zou denken??
Dan waren die mensen hier nooit geweest!!
Dan was dit ook nooit gebeurd!!

Het raakt hoog tijd dat er eens wat aan gedaan wordt!
Waarschuw beheerder
@ Qlubtempo. Ik denk dat je hun daar meer mee pakt, aangezien dat soort lui geilen op status en graag gezien willen worden
Waarschuw beheerder
Zo dacht het paarse kabinet ook altijd... en als de meesten zo blijven denken gaat Nederland stukje bij beetje steeds verder naar de klote!


Als je het mij vraagt was dat paarse kabinet zo slecht nog niet... Wat er nu zit doet het niks niet beter...

Maar goed daar gaat het nu niet over. De intergratie is mislukt en das heel jammer maar het is niet anders. Nu moet er wat gebeuren maar wat? Als ik dat wist zat ik nu niet achter mijn computertje mee te discuseren vrees ik.

Ik denk nogsteeds dat het grootste probleem zit in de opvoeding. deze jongens worden namelijk traditioneel opgevoed, waarin ze vanaf hun tweede leren hoe ze iemand moeten doden. De normen en waarden die jongeren van turkse en marokkaanse afkomst meekrijgen wijken dus duidelijk teveel af van onze normen en waarden en dat past niet in onze cultuur.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Als ik alles neer zou zetten wat er nu door m`n hoofd gaat dan krijg ik voor de rest van m`n leven een ban.

Maar dit is toch niet normaal meer... mar nog erger.. wat gebeurt er de volgende keer?!
Waarschuw beheerder
het lijkt wel of dat soort volk in het nieuws wil komen dat is ze aardig goet gelukt mar hoe meer ze in het nieuws kome hoe leuker ze het zulle vinde bah kutmongooltjes
Waarschuw beheerder
donateur
En hoe vaker dit soort dingen voor gaan komen, hoe rascistischer de mensen worden in NL...
Ze maken het er zelf naar hoor!
 
Waarschuw beheerder
Opmerkingen zoals : Hij vroeg erom of hij heeft het uitgelokt zijn TE triest voor woorden.

Niemand vraagt toch om een kogel door zijn hoofd?

pfffffffff:S
 
Waarschuw beheerder
Net zoals in Stoke een paar jaar terug: verschillende harde kernen van de voetbalclubs verenigden zich voor 1 dag en gingen verhaal halen bij de etnische minderheden daar die stelselmatig voor problemen zorgden....


cheers m8 (y)

hand in hand... muhahah
Waarschuw beheerder
enige wat ik ken zeggen R.I.P Van Wieren, Dood aan Murat en Beter blijven die kutvriendjes van hem zeker bij de crematie vandaan...ze hebbe gewoon No Respect!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Ben benieuw hoeveel incidenten er nog moeten komen voordat de vlam in de pijp slaat... en de Nederlanders het heft in eigen handen nemen...
Waarschuw beheerder
ja daar walg ik zeker van!!!!!!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
[img]http://www2.telegraaf.nl/multimedia/archive/00207/terracollege_207171a.jpg[/img]
Het straatbeeld van Nederland anno 2004


:kots: :@
Waarschuw beheerder
donateur
[img]http://www.nu.nl/img.db?260709+s(234!x170!)[/img]
Politie treedt op bij Terra College
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
over 50 jaar ofzow is 80% van het volk zwart of in iedergeval buitelander hebbe ze al gezegt als dat allemaal zon soort volk is wa moet er dan van ONS holland over blijve?


Een cursus ABN zou je goed doen kneus :)

Ban?! :jaja:
 
Waarschuw beheerder
lol idd niet te hopen dat er veel van ONS holland op die manier overblijft nee.
Waarschuw beheerder
het maakt mij niet uit wat ze over die jongen zeggen, wat hij heeft gedaan kan echt niet "ook al was die jongen nog zo aardig" In mijn ogen met je echt ziek in je hoofd als je zoiets doet in koele bloedde
Waarschuw beheerder
Ja wat maakt dat nou weer uit? Zo beter dan? Kan ik er wat aan doen dat ik uit Brabant kom anders is het nog erger:S Het gaat hier niet om een cursus ABN maar wel om iets anders ZEVERKUT!
Waarschuw beheerder
donateur
Politie treedt op bij Terra College

Whaha die politie schijt zelf ook voor die lui, denk je wat er wat zinnigs uit die snor kwam?
Jongens willen jullie alsjeblieft weggaan.
Oppakken stuk voor stuk...
Waarschuw beheerder
donateur
KeMyKe: Dus je kan wel een normale zinsopbouw maken? Dat verbaasd me eigenlijk, want waarom zou je je dan verlagen tot een niveau die niet te begrijpen is?
Waarschuw beheerder
omdat dat zo gewend is maar voor jullie zal ik het ABN houden zo beter?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Je blijft een kneus
Waarschuw beheerder
donateur
Als iedereen hier nou bij de normale discussie blijft. Ik weet dat het best moeilijk is antwoordt te geven zonder racisitsche uitdrukkingen.. maar probeer het toch ff..
Waarschuw beheerder
2KeMyKe: Het gaat inderdaad niet zozeer over je ABN maar de leuzen die jij uitkraamt zijn misschien wel net zo erg als de mensen die nu voor die school staan te schreeuwen, wel het tegenovergestelde van elkaar maar net zo erg... Als je dan ook nog eens zo slecht nederlands schrijft krijg je vanzelf dit soort reacties...

En de politie treedt op??? haha laat me niet lachen; "uhhh, jongens willen jullie aub ophouden met je middelvinger opsteken???"
antwoord: "rot op man kankerwoute...."
"uhhh ok daaaag..."

Optreden?? Laat me niet lachen, het wordt wat mijn betreft tijd voor de ME, daar zijn ze tenslotte voor, gewoon knuppel erover en de cel in met zijn allen...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Optreden?? Laat me niet lachen, het wordt wat mijn betreft tijd voor de ME, daar zijn ze tenslotte voor, gewoon knuppel erover en de cel in met zijn allen...


Ik wil nu zelf ook wel naar den haag gaan om de politie een handje (lees: knuppeltje) te helpen :)
Waarschuw beheerder
Ja wie niet...

Maar goed, zo werkt het nou eenmaal niet in Nederland en ergens is dat maar goed ook... (alleen erg frustrerend in dit soort gevallen.)
 
Waarschuw beheerder
nou kaatje20 maait ff het gras voor mijn voeten weg (y)
 
Waarschuw beheerder
nou kaatje20 maait ff het gras voor mij voeten weg (y)
 
Waarschuw beheerder
nou kaatje20 maait ff het gras voor mijn voeten weg (y)
Waarschuw beheerder
donateur
Ach ja... als ze een leraar al door hun hoofd schieten... wat moet iemand met een knuppeltje dan beginnen? :S
Waarschuw beheerder
donateur
Frustrerend, dat is ook een goed woord voor dit hele gebeuren rondom die schietpartij...
Waarschuw beheerder
donateur
Optreden?? Laat me niet lachen, het wordt wat mijn betreft tijd voor de ME, daar zijn ze tenslotte voor, gewoon knuppel erover en de cel in met zijn allen...

Daar ben ik het helemaal mee eens...

En dan wel op de bijvoorbeeld Spaanse manier... niet wachten op een teken van goedkeuring, maar gelijk slaan en vooral blijven slaan tot er niks meer opstaat...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ja.. dat vind iedereen....

maar wat minstens zo erg is dat je over een korte tijd weer zo`n discussie hier hebt.. weer over een soortgelijk onderwerp :(
Waarschuw beheerder
donateur
ik blijf er bij:

gewoon allemaal afschieten!
Waarschuw beheerder
Als ik die foto zie dan krijg ik zelf, moord neigingen. Bah ik heb echt een hekel aan die kut turken. Lekker stoer doen voor een camera, leer godverdomme eens wat respect is man!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
In praktijk is de opmerking van Lanz iets te kort door de bocht, maar kan begrijpen dat er mensen zo al gaan denken na al die berichten in de krant waarmee de krant dagelijks vol staat.
Waarschuw beheerder
ik blijf er bij:

gewoon allemaal afschieten!


Ergens ben ik toch wel blij dat dat in dit land niet gebeurd. We leven niet alleen in een heel slecht kut land, alleen in dit soort gevallen roept iedereen dat wel.

Wat nu gebeurd kan niet en daar moet echt heel hard in worden opgetreden, maar wel zonder emoties en iedereen die nu zijn zegje doet is gefrustreerd en boos, maar dat mag nou eenmaal niet doorslaggevend zijn...
Waarschuw beheerder
ik blijf er bij:

gewoon allemaal afschieten!


Ergens ben ik toch wel blij dat dat in dit land niet gebeurd. We leven niet alleen in een heel slecht kut land, alleen in dit soort gevallen roept iedereen dat wel.

Wat nu gebeurd kan niet en daar moet echt heel hard in worden opgetreden, maar wel zonder emoties en iedereen die nu zijn zegje doet is gefrustreerd en boos, maar dat mag nou eenmaal niet doorslaggevend zijn...
Waarschuw beheerder
donateur
Het woord Respect komt niet voor bij integratie...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Het woord Respect komt niet voor bij integratie...


Toch wel vreemd inderdaad. Het CDA heeft respect en normen en waarden zo hoog staan maar als het erop aan komt schijten ze allemaal in hun broek voor dit soort groepen...
 
Waarschuw beheerder
idd neerknuppelen die maaien!
Idd.. afschieten die lui!
Nu denken ze er zo over maar later ook! En dat brengen ze dan weer over naar die 20 koters die ze p. gezin kweken..!
Dit is maar weer eens het bewijs hoe dat volk denkt.. En dat hun gedachtegang gewoon anders is dan Nederlanders.

Nu moet je ze hard aanpakken!
We gaan dezelfde fout maken als de afgelopen 20 a 30 jaar met het beleid van Nederland dat teveel buitenlanders uiteindelijk heeft toegelaten en dat het integratiebeleid is mislukt..!
Nu dat de consequenties gezien worden, wordt de fout toegegeven, maar uiteindelik wordt er niet van geleerd.
Die lui moeten de normen en waarden van nederland accepteren en zich ernaar toe gedragen!
Ze doen dat dus niet! Aanpakken dus.. anders zit je over 5 a 10 jaar met zeer grote problemen (nu zijn er al problemen)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
was dubbel bericht :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Maar ze moeten nu wel iets doen want dit kan alleen maar gekker worden. De straffen kunnen van mij niet zwaar genoeg bij dit soort mensen.

*edit* idd sparco
laatste aanpassing
Artiest Vexer
Waarschuw beheerder
oog om oog, tand om tand...
 
Waarschuw beheerder
Zolang de politie en de overheid zich zo soft blijven opstellen zullen ze nooit respect krijgen van deze groep mensen. Ze hebben er lak aan want ze weten dat de gevolgen van hun daden soft zullen zijn. Hard moet met hard bestreden worden, dan pas zullen ze respect krijgen voor de politie, overheid en medemens.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
als ik sommige reacties hier lees,draait me maag een beetje om :S

veel mensen geven de turkse cultuur de schuld.
lekkere personen zijn jullie :bah:
zijn ook goeie turkse mensen,maar daar denken jullie niet bij na.
het zijn de rotte appels die het voor de andere verpesten,zowel geel bruin,blank,weet ik veel.
getuigd maar weer wat voot niveau sommige mensen hebben..
ook wel eens gedacht dat de jongen in kwestie blanke vrienden heb die meededen met die demostratie?

ben wel van mening dat die gozer een flinke straf mag krijgen.

maar ga nu niet alle turken over 1 kam scheren
Waarschuw beheerder
Ik voel me machteloos, zou zelf graag willen meewerken aan dit soort problemen. Als de overheid niks doet wie gaat het dan wel doen?
Waarschuw beheerder
@ Qlubtempo. Ik denk dat je hun daar meer mee pakt, aangezien dat soort lui geilen op status en graag gezien willen worden
Waarschuw beheerder
Alsof ik elke keer dat het over turken gaat (en dat gaat het vaak) erbij ga zetten dat ik ze niet allemaal bedoel. Dan blijf ik aan het typen.
Waarschuw beheerder
donateur
maar ga nu niet alle turken over 1 kam scheren

Man, het is toch altijd hetzelfde liedje??
Ze hebben het er zelf naar gemaakt, dat mag toch onderhand wel duidelijk zijn!!
Waarschuw beheerder
Zolang de politie en de overheid zich zo soft blijven opstellen zullen ze nooit respect krijgen van deze groep mensen. Ze hebben er lak aan want ze weten dat de gevolgen van hun daden soft zullen zijn. Hard moet met hard bestreden worden, dan pas zullen ze respect krijgen voor de politie, overheid en medemens


Ben het gedeeltelijk met je eens, maar aan de andere kant, heeft er iemand van jullie wel eens 12 jaar gezeten??? Das echt geen lichte straf en de gevangenissen in Nederland zijn ook geen pretje ookal denken veel mensen van wel. Het is geen hotel en zeker niet als je er voor langere tijd zit.

Neem Murat, hij wordt waarschijnlijk (terecht) als volwassenen berecht. Dan krijgt ie met verzachtende omstandigheden en het feit dat hij zichzelf heeft aangegeven waarschijnlijk een jaar of 8. Hij is 17, dat betekent dus dat hij een straf krijgt die gelijk staat aan de helft van zijn leven tot nu toe... Dat is echt heeeeel lang...

Ook ik vind de straffen hier in Nederland te laag, maar dan met name op het gebied van pedofielie en verkrachting, want als je iemand hebt vermoord ga je echt niet vrijuit...
 
Waarschuw beheerder
donateur
GetReal! 15 januari 2004 13:56
Opmerkingen zoals : Hij vroeg erom of hij heeft het uitgelokt zijn TE triest voor woorden.

Niemand vraagt toch om een kogel door zijn hoofd?

:respect: :respect:
er zijn altijd mensen die het voor een ander verzieken, dus in dat geval hebben de goeie turken te lijden onder de slechte:s


Hard moet met hard bestreden worden, dan pas zullen ze respect krijgen voor de politie, overheid en medemens.
(Y)(Y)(Y)


Neem Murat, hij wordt waarschijnlijk (terecht) als volwassenen berecht. Dan krijgt ie met verzachtende omstandigheden en het feit dat hij zichzelf heeft aangegeven waarschijnlijk een jaar of 8. Hij is 17, dat betekent dus dat hij een straf krijgt die gelijk staat aan de helft van zijn leven tot nu toe... Dat is echt heeeeel lang...

dat had hij zich dan moeten bedenken VOORDAT hij die docent door zijn kop schoot...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
-Q L U B T E M P O- wat ben jij een zielig mannetje zeg :(
Waarschuw beheerder
Ik ben 100% antiracist maar het begint nu idd wel erg uit de hand te lopen hier!!!
Hoop dat ze die etterbakkies allemaal flink te grazen nemen...
En helaas zal de straf wel weer lekker laag uitvallen want die arme jongen had het zo moeilijk :kots:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
dus me buurvrouw die turks is met der man,en haar kinderen van 5 a 6 jaar hebben het ook gedaan...tuurlijk flikker ff heel snel op meneer QT
Waarschuw beheerder
donateur
@ Qlubtempo. Ik denk dat je hun daar meer mee pakt, aangezien dat soort lui geilen op status en graag gezien willen worden

Waarmee??
Waarschuw beheerder
ben wel van mening dat die gozer een flinke straf mag krijgen.

maar ga nu niet alle turken over 1 kam scheren


Ben het helemaal met je eens. De allochtone groeperingen voeren welliswaar alle criminaliteitslijsten aan (en trekken ook nog eens de meeste uitkeringen...) maar dat wil niet zeggen dat ze allemaal zo zijn. integendeel, er zijn heel veel turkse mensen die zich doodschamen door dit soort jongens, ze zijn namelijk niet allemaal zo. De meeste zijn volledig ingeburgert.
Waarschuw beheerder
echt een gestoorde school is het zeg, damn
Waarschuw beheerder
donateur
@ Qlubtempo. Ik denk dat je hun daar meer mee pakt, aangezien dat soort lui geilen op status en graag gezien willen worden

Waarmee??
Waarschuw beheerder
echt een gestoorde school is het zeg, damn
 
Waarschuw beheerder
donateur
integendeel, er zijn heel veel turkse mensen die zich doodschamen door dit soort jongens, ze zijn namelijk niet allemaal zo. De meeste zijn volledig ingeburgert.
ik ken er maar 1.....
hoe je het ook went of keert, het zijn wel ALTIJD dezelfde:S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
-Q L U B T E M P O- wat ben jij een zielig mannetje zeg

Omdat ik dat vind??
Waarschuw beheerder
En zo is het. Het is kut voor de 'goeie' turken, waar ik er persoonlijk weinig van ken maar dat volk mag van mij opzouten.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
echt een gestoorde school is het zeg, damn
Waarschuw beheerder
echt een gestoorde school is het zeg, damn
 
Waarschuw beheerder
je beredeniring slaat nog kant nog wal

dus als een nederlander was geweest om de rollen ff om te draaien..wat dan?

ga je dan de hele nederlandse cultuur de schuld geven?
Waarschuw beheerder
:vaag:
Waarschuw beheerder
Ja dat is waar dat hun zich zullen schamen. Er zullen echt wel goede buitelanders zijn, maar sommige verneuken het voor de anderen. Zo komt er alleen maar meer racisme.
Waarschuw beheerder
dat had hij zich dan moeten bedenken VOORDAT hij die docent door zijn kop schoot


Mee eens, ik zeg ook niet dat ik de straf te zwaar vind, ik geef alleen aan dat mensen zomaar roepen dat de straffen in Nederland zo laag zijn, maar dat ze zelf niet weten hoe het is om 8 jaar te zitten, vooral op die leeftijd...

Zoals ik eerder al aangaf, ik vind onze straffen veel te laag, maar dan vooral op andere gebieden zoals pedofilie en verkrachtingen. Als je iemand hebt vermoord (en zeker zo'n geval als dit) kom je er echt niet makkelijk mee weg...


ik ken er maar 1.....


Ik weet niet waar je woont maar als je maar 1 goeie turk kent ben je een beetje wereldvreemd volgens mij...
Waarschuw beheerder
-edit-
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik blijf er bij


afknallen stuk voor stuk..........
Waarschuw beheerder
donateur
dus als een nederlander was geweest om de rollen ff om te draaien..wat dan?

ga je dan de hele nederlandse cultuur de schuld geven?

Hoevaak wordt er geschoten door een Nederlander??
 
Waarschuw beheerder
donateur
Jij vind iets? :o

rassenrellen!

Reken maar, die gaan er komen!!


Jij voorop!

Ik kots er van!

Heb ondertussen al een flinke emmer bij elkaar gekotst, en heb nu aardig veel zin om het over 1 van die gasten van die foto heen te gooien!!


Echt een intelligente opmerking.. (Y)

En hoe vaker dit soort dingen voor gaan komen, hoe rascistischer de mensen worden in NL...
Ze maken het er zelf naar hoor!


Jij bent het al..

maar ga nu niet alle turken over 1 kam scheren

Man, het is toch altijd hetzelfde liedje??
Ze hebben het er zelf naar gemaakt, dat mag toch onderhand wel duidelijk zijn!!


:jaja: zielig mannetje :)
Waarschuw beheerder
Daar gaat het nu helemaal niet om, ik heb gister nog een Turkse Criminoloog op TV gezien die aangaf dat Turkse mensen eerder dit soort dingen doen, vanwege eerschuld, machogedrag enz. En dat zegt een Turk zelf!
Waarschuw beheerder
Die jongen die in Veghel '99 op school stond te schieten was zover ik me herrinner ook nederlander en die moeten ze ook keihard aanpakken! Ik ken idd heel veel Turken en andere buitenlanders die wel respect hebben en hard werken!
 
Waarschuw beheerder
nee dat is geen antwoord op me vraag je beantwoord nu een vraag met een vraag zo werkt dat niet ;)

en word vaak genoeg door nederlanders geschoten
Waarschuw beheerder
Die jongen die in Veghel '99 op school stond te schieten was zover ik me herrinner ook nederlander en die moeten ze ook keihard aanpakken! Ik ken idd heel veel Turken en andere buitenlanders die wel respect hebben en hard werken!
Waarschuw beheerder
Die jongen die in Veghel '99 op school stond te schieten was zover ik me herrinner ook nederlander en die moeten ze ook keihard aanpakken! Ik ken idd heel veel Turken en andere buitenlanders die wel respect hebben en hard werken!
Waarschuw beheerder
Daar gaat het nu helemaal niet om, ik heb gister nog een Turkse Criminoloog op TV gezien die aangaf dat Turkse mensen eerder dit soort dingen doen, vanwege eerschuld, machogedrag enz. En dat zegt een Turk zelf!


Ja duh... Stukje cultuur, normen en waarden...

Bij Marokkanen is dat nog erger, dat komt omdat de marokannen die hier in nederland zijn afstammen van de Berbers, de achtergrond daarvan zoek maar eens op, is een te lang verhaal om hier uit te leggen.

Het is bij de turken net zo, zij komen uit de binnenlanden en dat zijn gewoon andere mensen...

Heb je verder ook geluisterd wat die man nog meer te vertellen had? ik vond het namelijk een hele goede theorie...
 
Waarschuw beheerder
-Ceb@s- het gaat vooral over het feit dat die galbakken daar stonden te demonstreren en respectloos bezig waren! En dan vooral de opmerking: "hij heeft het uitgelokt" doet het hem!

Denk dat dat een stukje cultuur is, want hij was in zn "eer" aangetast! En denk dat dat niet snel voorkomt bij Nederlanders nee...
Waarschuw beheerder
en welke bedoel je?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Die jongen in Veghel was ook een Turk
 
Waarschuw beheerder
En de jongen die in Utrecht op het Prisma College een medeleerling neerstak ook....

Lang leve het "eergevoel"......
Waarschuw beheerder
Die jongen uit Veghel 99' was 'helaas' ook een Turkse jongen. Het ging toen om eerwraak. Een relatiekwestie.
 
Waarschuw beheerder
Ik baal er gewoon zo ontzettend van dat dat soort TUIG het verneukt voor de gehele 'allochtonen' bevolking in Nederland. Een aantal vrienden van mij zijn ook van buitenlandse afkomst en zij reageren net zo fel op dit soort berichten als ik. Mijn vrienden balen ervan, dat zij hier ook voor aangekeken worden. Gewoon al die criminele kolere-jong het land uit trappen. Strafblad


Ben ik het helemaal mee eens!!!
 
Waarschuw beheerder
en ze blijven het doen want ze zien niet dat de dader hard gestraft wordt.
Daarom knokploeggie erop en ff goed aftrappen zo'n figuur en DAAR flink media aandacht aan geven dat iedereen weet dat zulke figuren echt niet gerust moeten rondlopen.
Waarschuw beheerder
ooops :vaag: foutje...
Waarschuw beheerder
refresh-knopjes-fout :-)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ken zat goede hardwerkende turken, maar deze met zijn vriendjes hoort bij de groep kankerturken
Waarschuw beheerder
...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
KeMyKe waarom kijk ik toch nog in je profiel?

Ik wist natuurlijk al dat daar vlaggen enz staan :kots:
Waarschuw beheerder
Ik vraag me af hoe er s'avonds tijdens het eten is gepraat met die vriendjes. Ik bedoel als ouder zijnde ben je toch ook geschokt dat een vriend van je kind zoiets doet? Aan die foto en posters op die auto zou je haast denken dat ze het gewoon over het weer hebben gehad?!
 
Waarschuw beheerder
Zijn vader heeft in Duitsland 9 jaar gehad voor moord en zit nu in Dordrecht in de bak voor een schietpartij.
Waarschuw beheerder
De appel....
Waarschuw beheerder
Tja... Dan vind ik het een nog duidelijker maatschappelijk probleem... Dit gezin heeft dan als het goed is een begeleider toegewezen gekregen (zo gaat dat met dit soort gezinnen normaliter). Waar is die begeleider dan???

Maar goed, verklaart wel hoe die jongen zo makkelijk aan wapens kan komen en uit welk milieu hij komt.
Waarschuw beheerder
Dit gezin heeft dan als het goed is een begeleider toegewezen gekregen (zo gaat dat met dit soort gezinnen normaliter)


Zo normaal is dat anders niet in Nederland. Daar is geen geld voor. Er wordt zowiezo teveel gekort op de zorg.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Mijn vrienden balen ervan, dat zij hier ook voor aangekeken worden. Gewoon al die criminele kolere-jong het land uit trappen. Strafblad = DOEI DOEI


Waarheen dan? Naar het land van herkomst? Naam: Ali, geboorteplaats: Amsterdam... dan blijven 'ze' alsnog???
Waarschuw beheerder
Dan kan ik jou de vraag stellen: Waarom noemen wij ze dan Turken en geen Nederlanders??

Ze voelen zich vaak meer Turks etc. dan Nederlands, terwijl ze bijna allemaal in Nederland zijn geboren. Als ze zich meer Turks voelen, dan zullen ze het toch niet erg vinden om op een betaald vliegtuig te worden gezet naar hun 'beloofde' land. Ow...en dan zijn ze ineens toch Nederlander en willen 'ze' blijven...Heel apart..

Ps. met 'ze' bedoel ik alle agressieve, criminele en intimiderende Turken etc..

ps. Newkid. hoe weet jij dat zijn pa dat gedaan heeft?? Bron plz.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Mee eens, overtreding = OPROTTEN !!
Waarschuw beheerder
donateur
Ik moet hier echt van KOTSEN
Kan er bijna niet kijken bah bah

wat een vies vet arrogant tuig

Weet een ding als er eens eentje van die voor mijn auto langs komt dat ik niet doe remmen.

Laat hem lekker dood gaan.

K$%^%$%^&lijers

gvd waar gaat dit heen met ons kikkerlandje


AL die K%$^&^%$%^lijers moeten opzouten anders gaan er echt foute dingen gebeuren.

En dan mogen jullie inderdaad trots op me zijn dat ik er een PAAR KAPOT geschoten heb.

Fuck fuck tis echt niet meer normaal
Waarschuw beheerder
donateur
oeps
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
*edit*
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hebben jullie deze al gezien
dit zijn de groote vrienden van murad die volgens hun nooit een vlieg kwaad zou doen doe normaal joh

http://www2.telegraaf.nl/multimedia/archive/00207/terracollege_207171a.jpg

hoe ziek kan je zijn


echt bizaz
waar is je respect voor de nabestaande
Waarschuw beheerder
donateur
[img]http://www2.telegraaf.nl/multimedia/archive/00207/terracollege_207171a.jpg[/img]

ja die hadden we al gezien

ik hou verder mijn mond anders kan ik denk ik rekenen op een bannetje
 
Waarschuw beheerder
Waarheen dan? Naar het land van herkomst? Naam: Ali, geboorteplaats: Amsterdam... dan blijven 'ze' alsnog???


probleem is idd dat al zou je ze terug willen sturen dat dat niet kan, want hier komen ze vandaan.... misschien onze normen en waarden erin slaan ofzo?
Waarschuw beheerder
[img cacheid=000255480005837502c1e8d31a00379a40]http://smilies.sofrayt.com/1/e/ripperwhore.gif[/img]
[img cacheid=000255490005837694835b1b1a00379a40]http://smilies.sofrayt.com/1/e/mgwhore.gif[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
*edit*

je hebt het al verwijderd hahaha oke
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
pfff verschijnt me tekst weer 2x :(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ik hou verder mijn mond anders kan ik denk ik rekenen op een bannetje


en toch zeg je wat iedereen denkt!! (y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dan kan ik jou de vraag stellen: Waarom noemen wij ze dan Turken en geen Nederlanders??


Omdat we een Fries ook meestal een Fries noemen en een Zeeuw een Zeeuw? (Ik zeg zelf trwns meestal netjes "een Nederlander van Turkse afkomst")

toch wel weer jammer hoe sommigen een afschuwelijke gebeurtenis als dit met beide handen aangrijpen om weer eens lekker hun rassenhaat te kunnen ventileren... :S ...geeft me écht een goede hoop voor de toekomst van Nederland... *zucht*
Waarschuw beheerder
och wel weer jammer hoe sommigen een afschuwelijke gebeurtenis als dit met beide handen aangrijpen om weer eens lekker hun rassenhaat te kunnen ventileren.


NEEEEHEEEE!!!! die rassenhaat ontstaat juist door dit soort gebeurtenissen!
Waarschuw beheerder
hoe ziek kan je zijn


Nee man, die lui zijn vet stoer. Hun vriend heeft iemand dood geschoten! Murat is hun held!!

Ik kots op die kutkoppen!
Waarschuw beheerder
donateur
Chrisje dikke (k) voor jou meid

love you hahahahahha
 
Waarschuw beheerder
donateur
NEEEEHEEEE!!!! die rassenhaat ontstaat juist door dit soort gebeurtenissen!


NEEEEHEEEE trug! rassenhaat ontstaat omdat kenmerken van een gedeelte van een groep opeens aan de hele groep worden toegekend (generaliseren, altijd fout)
 
Waarschuw beheerder
stuur ze met z'n allen de gaskamer in!!!!!

wat een walgelijke debielen!!!
Waarschuw beheerder
dus jij ziet murat als een gewone jongen ipv een turkse jongen?
Open je ogen toch.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nee man, die lui zijn vet stoer. Hun vriend heeft iemand dood geschoten! Murat is hun held!!

Ik kots op die kutkoppen!


ff voor alle duidelijkheid... hier ben ik het mee ééns hoor!

dus jij ziet murat als een gewone jongen ipv een turkse jongen?


ik zie m als een moordenaar. Punt uit. En ik verdom het gewoon om alle Turken / Marokkanen / whatever over één kam te scheren.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
NEEEEHEEEE!!!! die rassenhaat ontstaat juist door dit soort gebeurtenissen!

NEEEEHEEEE trug! rassenhaat ontstaat omdat kenmerken van een gedeelte van een groep opeens aan de hele groep worden toegekend (generaliseren, altijd fout)


NEEEHEEEE rassenhaat is idd generaliserend alleen dat snapt het gros van de mensen niet.... dus onstaat rassenhaat wel degelijk door dit soort gebeurtenissen
Waarschuw beheerder
zucht het komt van 2 kanten... achmed berooft oud vrouwtje... nederlander denkt klootzak diezelfde nederlander bezit een bedrijfje en doet een vacature... hassan en jan kome solliciteren.. hmm achmed had een vrouwtje beroofd dus hassan zal ook wel niet deugen..jan je krijgt een baan! hassan krijgt geen werk hoewel die al een hbo diploma heeft.. hassan verveelt zich dus gaat ie maar rottigheid uithalen.. nederlander ziet dat en denkt hey foei! die buitenlanders nemen we niet meer aan!

en hoppa cirkeltje is rond
Waarschuw beheerder
donateur
cirkel is rond

dan maar eens kijken of het vliegtuig al bijna vertrekt
Waarschuw beheerder
donateur
*edit*
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ja Rollie dankzij de Nederlanders zijn die Turken crimineel. Bravo, wat een goede conclusie!
Waarschuw beheerder
nee dat zeg ik niet maar het moet van 2 kanten komen
Waarschuw beheerder
alemaal opgerot naar dat tiefus stink land van ze dat doen ze daar maar vergasse met die troep
 
Waarschuw beheerder
donateur
*sluit zich volledig bij Rollie aan*

*vindt Nederland helemáál geen "tiefus stink land"*

(en voordat mensen weer beginnen over dat t Turken zijn... t zijn Ne-der-lan-ders. En als een Nederlander een moord begaat, dan moet ie daarvoor zitten. En flink ook. En als zn vriendjes m stoer vinden, dan zijn t kutkoppen. Punt.)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
hahahahha

maar ik denk dat hij turkije vind stinken niet Nl

:yes:
Waarschuw beheerder
Het probleem is dat mijn vooroordeel telkens maar wordt bevestigd. Van huis uit ben ik absoluut niet opgevoed met racistische leuzen. Ik heb met eigen ogen gezien hoe verrot veel van die mensen zijn. Dan ben ik maar een racist, maar dit is godverdomme ons land wat hun naar de klote helpen.
Waarschuw beheerder
Gassssssssssssssssss­sssssssssss met die Zooiiiiiiiiiiiiiiiii­iiiiiiiiiiiii
 
Waarschuw beheerder
je hoef took niet alle turken over 1 kant te scheren!!Tuurlijk zijn er ook goede turken..maar ook n hele hoop minder goede turken..dat is dan lullig voor de goede maar nix aan te doen..
Maar het is toch wel erg opvallend dat t elke keer weer turken zijn..en z'n lieftallige vriendjes nog vinden dat ie t goed gedaan heeft ook want..tja..."hij heeft t zelf uitgelokt"..

hmm...:/ ik ga denk k ook maar mensen neerknallen die iets bij me uitlokken..
Wat n bullshit zeg...:kots:
 
Waarschuw beheerder
donateur
vergasse met die troep


Gassssssssssssssssss­sssssssssss met die Zooiiiiiiiiiiiiiiiii­iiiiiiiiiiiii


goh, t is hier net de 2e wereldoorlog... :S

Maar het is toch wel erg opvallend dat t elke keer weer turken zijn


Vorige maand waren t elke keer weer Marokkanen... wat is t nou? :S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
juist free willy dat bedoel ik ja zeker niet NL
 
Waarschuw beheerder
Vorige maand waren t elke keer weer Marokkanen... wat is t nou?


huh??

en trouwenz turken,marokanen ..1 pot nat hehe ;)
Waarschuw beheerder
gaat weer lekker hier gehgeh!

het blijft een feit dat je problemen op school niet oplost met een kogel!

Dus die jongen zit gewoon fout en valt echt niet goed te praten!
 
Waarschuw beheerder
donateur
voordat dit gebeurde zag je op Pf steeds dat t "altijd maar weer Marokkanen" waren... nu zijn t opeens "altijd maar weer Turken"... dat klopt taalkundig niet helemaal hoor ;)
 
Waarschuw beheerder
hmmm ik vind t beide....
Waarschuw beheerder
alemaal opgerot naar dat tiefus stink land van ze dat doen ze daar maar vergasse met die troep


das pas taal

:x :s
Waarschuw beheerder
Ik vind dit echt wel een cool stuk:

De 17-jarige Turkse Nederlander Murat die ervan wordt verdacht dinsdag conrector Van Wieren te hebben doodgeschoten, deed dat waarschijnlijk omdat hij teleurgesteld was in de vaderfiguur die hij in Van Wieren zag. Murat komt uit een Turks milieu dat traditioneel gewend is binnen groepen zelf zaken op te lossen, waarbij geweld niet wordt geschuwd. Dat veronderstelt Dick Koopman van de Universiteit Leiden donderdag naar aanleiding van de schietpartij in de Haagse school.
Volgens Koopman, docent Turks en kenner van de Turkse cultuur, is het niet eenvoudig iets in algemene zin over de daad van Murat te zeggen. ,,Er spelen in dit geval persoonlijke motieven mee. Murat is daarom geen exponent van de Turkse cultuur in Nederland'', aldus Koopman.
Volgens hem heeft Nederland een oververtegenwoordigi­ng van Turkse groepen die gewend zijn alles in eigen kring te regelen. Het zijn familieclans met een strenge discipline en een lage geweldsdrempel. Dat we zoveel van die specifieke groepscultuur hebben is onze eigen schuld, vindt Koopman. Het zijn mensen van het Turkse platteland die Nederland in de jaren zestig heeft geworven om als gastarbeider naar Nederland te komen.
,,De kinderen hebben pakweg van hun zevende tot hun tiende veel vrijheid. Maar daarna moeten ze een keurig mannetje worden. Om dat te bereiken is het gebruik van geweld binnen de groep niet uitgesloten. Slaan is heel normaal'', aldus Koopman. Als de 17-jarige Murat in zo'n omgeving groot is geworden, is zijn gedrag wellicht verklaarbaar. Maar in zijn geval speelde er meer, zegt Koopman.
Volgens de Leidse docent zit Murat's vader in de gevangenis en had hij problemen met zijn moeder. Vandaar dat hij onder toezicht stond van een voogd. In conrector Van Wieren zag Murat een alternatief vaderfiguur. Die schond echter zijn vertrouwen op het moment dat langdurige schorsing dreigde. ,,Als in de Turkse groepen het vertrouwen wordt geschonden, dan heeft dat consequenties. Murat voelde zich waarschijnlijk verraden en binnen het denkpatroon van de groep is dat onacceptabel.''
Koopman stelt dat veel geweldsdelicten in de Turkse gemeenschap vaak ten onrechte als eerwraak of bloedwraak worden betiteld. Volgens hem zijn deze delicten vaker het gevolg van de groepscultuur waarbinnen andere grenzen en regels gelden. Dat zou kunnen verklaren dat Murat zijn boosheid op van Wieren deze week zo extreem ventileerde met een drama als gevolg.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wie zei dat jean-guillaume?
Waarschuw beheerder
donateur
NEDERLAND is van ONS

en dat moeten we zo houden

Die .......piep lijers proberen het over te nemen.

Maar daar steken we toch met ons allen een handgranaat voor toch?

Oeps bedoel stokje floepte eruit

ach laat ook maar staan zo
Waarschuw beheerder
NEDERLAND is van ONS

en dat moeten we zo houden

Die .......piep lijers proberen het over te nemen.

Maar daar steken we toch met ons allen een handgranaat voor toch?

Oeps bedoel stokje floepte eruit

ach laat ook maar staan zo


whahaha :x
Waarschuw beheerder
Ik snap niet wat er cool is aan dat stuk isios
Waarschuw beheerder
echt triest!
heb hier geen woorden voor..........
Waarschuw beheerder
:x
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
De 17-jarige Turkse Nederlander Murat die ervan wordt verdacht dinsdag conrector Van Wieren te hebben doodgeschoten, deed dat waarschijnlijk omdat hij teleurgesteld was in de vaderfiguur die hij in Van Wieren zag. Murat komt uit een Turks milieu dat traditioneel gewend is binnen groepen zelf zaken op te lossen, waarbij geweld niet wordt geschuwd. Dat veronderstelt Dick Koopman van de Universiteit Leiden donderdag naar aanleiding van de schietpartij in de Haagse school.
Volgens Koopman, docent Turks en kenner van de Turkse cultuur, is het niet eenvoudig iets in algemene zin over de daad van Murat te zeggen. ,,Er spelen in dit geval persoonlijke motieven mee. Murat is daarom geen exponent van de Turkse cultuur in Nederland'', aldus Koopman.
Volgens hem heeft Nederland een oververtegenwoordigi­ng van Turkse groepen die gewend zijn alles in eigen kring te regelen. Het zijn familieclans met een strenge discipline en een lage geweldsdrempel. Dat we zoveel van die specifieke groepscultuur hebben is onze eigen schuld, vindt Koopman. Het zijn mensen van het Turkse platteland die Nederland in de jaren zestig heeft geworven om als gastarbeider naar Nederland te komen.
,,De kinderen hebben pakweg van hun zevende tot hun tiende veel vrijheid. Maar daarna moeten ze een keurig mannetje worden. Om dat te bereiken is het gebruik van geweld binnen de groep niet uitgesloten. Slaan is heel normaal'', aldus Koopman. Als de 17-jarige Murat in zo'n omgeving groot is geworden, is zijn gedrag wellicht verklaarbaar. Maar in zijn geval speelde er meer, zegt Koopman. Volgens de Leidse docent zit Murat's vader in de gevangenis en had hij problemen met zijn moeder. Vandaar dat hij onder toezicht stond van een voogd. In conrector Van Wieren zag Murat een alternatief vaderfiguur. Die schond echter zijn vertrouwen op het moment dat langdurige schorsing dreigde. ,,Als in de Turkse groepen het vertrouwen wordt geschonden, dan heeft dat consequenties. Murat voelde zich waarschijnlijk verraden en binnen het denkpatroon van de groep is dat onacceptabel.'' Koopman stelt dat veel geweldsdelicten in de Turkse gemeenschap vaak ten onrechte als eerwraak of bloedwraak worden betiteld. Volgens hem zijn deze delicten vaker het gevolg van de groepscultuur waarbinnen andere grenzen en regels gelden. Dat zou kunnen verklaren dat Murat zijn boosheid op van Wieren deze week zo extreem ventileerde met een drama als gevolg.


Kan wel zo zijn, en zou ook wel triest zijn... Maar dit mag niet als excuus dienen!

Zou hij om deze achterliggende redenen een verzachtende lichtere straf krijgen, dan breekt de hel hier pas echt los in nederland...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Wat een gelul zeg! Ze zouden die moord voor de gein is in een islamitisch land na moeten doen!
Daar worden meteen je handen afgehakt en wordt je gestenigd tot je helemaal total loss bent!
Naar de hel met dat soort ''mensen'', achterlijk zooitje!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hahaha leuk dit ga door mensen ga door! goed voor de serverload stelletje kansloze stakkers :kots:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Morky, ga ergens anders lopen janken aub...
Kansloze kreten en leuzen hebben hier idd niks te zoeken, maar de rest van de discussie (mits onderbouwd) is toch toegestaan?
Waarschuw beheerder
*EDIT* weggehaald, dit floepte eruit, ik was boos.. sorry.

Ik vind dit dus echt veel te ver gaan al zie je die "vrienden" die mogen ook de kogel krijgen!!!

Van der Snelle.. (Y)(Y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hij had beter die vrienden door hun kop kunnen knallen, sjezus, wat een klootzak
Waarschuw beheerder
donateur
Hahaha leuk dit ga door mensen ga door! goed voor de serverload stelletje kansloze stakkers

En de afdeling onzin & humor niet zeker:S

Deze mensen mogen van mij dood, daarmee heb ik genoeg gezegd. Fucking kut land is Nederland. Alles wordt hier getolereerd.
Waarschuw beheerder
kansloze stakkers

Als jij je oogkleppen nou eens afdeed..
Je zou haast denken dat jezelf een turk bent, ik snap werkelijk niet dat je voor die lui op komt.
 
Waarschuw beheerder
te blachelijk voor woorden gewoon :kots:
Waarschuw beheerder
Politie moest harder optreden toch?

10 bussen met ME erheen, gelijk maar goed beginnen dacht ik zo.

hele familie meenemen en wegwezen. Heb niks tegen buitenlanders ofzo, maar dit kan gewoon echt niet, op die foto, zie je ook alleen maar buitenlanders, zal wel weer aan mij liggen denk ik zo.

Toen die rat 3 jaar was zit zijn pa in de bak in duitsland, voor jawel, moord. Begin eerst maar eens met een beter immigratiebeleid in Nederland.
 
Waarschuw beheerder
nou ik denk dat morky hier meer te zoeken heb dan andere personen met aan het gas en goeie turk is een dooie turk
nederland is van ons etc etc...het niveau is hier heeel erg laag :bah:
durf me hand in het vuur te steken dat die mensen het lef niet hebben om het in iemand ze bek te zeggen.
beetje jammer een normale discussie is momenteel ook ver te zoeken hier
Waarschuw beheerder
soppie 15 januari 2004 14:05
het maakt mij niet uit wat ze over die jongen zeggen, wat hij heeft gedaan kan echt niet "ook al was die jongen nog zo aardig" In mijn ogen met je echt ziek in je hoofd als je zoiets doet in koele bloedde


Hey Soppie, soppe? :)
Waarschuw beheerder
donateur
Zonder al die KUT buitenlanders was NL veilig

was het maar half zo druk

was het veel gezelliger

was de economie veel beter

dus waarom sturen we die half (dan al geheel) buitenlanders niet weg?


KUT GASTEN

NL is van ons blijf er met je gore kut poten van af
 
Waarschuw beheerder
Die turk die dat gedaan heeft NIET vastzetten, gewoon vrij laten, maar wel bekent maken van: die en die turk was het, en daar woont ie, gewoon vrij rond laten lopen. eens kijken hoevaak hij zich buiten nog laat zien !
Wel een beetje sadistisch dit, maar zo leren ze ut misschien!
schijtvolk!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik kom zeker niet voor ze op! dat zeg ik zeker niet..

Maar jij vind het blijkbaar normaal wat hier gezegd wordt?!

bv.
Een goeie turk/marokaan is een dooie turk/marokkaan.


Morky, ga ergens anders lopen janken aub...
Kansloze kreten en leuzen hebben hier idd niks te zoeken, maar de rest van de discussie (mits onderbouwd) is toch toegestaan?


onderbouwd????? sorry noem je dit onderbouwd :D haha LOL 8)

:x
Waarschuw beheerder
donateur
Leerlingen betuigen steun aan Murat D. 15-01-2004

De politie heeft donderdagochtend bij het Terra College in Den Haag een bijeenkomst onderbroken van enkele tientallen leerlingen, die hun steun aan Murat D. wilden betuigen. De 17-jarige Murat wordt verdacht van het doodschieten van biologieleraar en conrector Hans van Wieren, afgelopen dinsdag.


De leerlingen hadden een spandoek bij zich en riepen leuzen. Enkelen van hen spraken de hoop uit dat D. snel weer zal vrijkomen en stelden dat Van Wieren de schietpartij zelf heeft uitgelokt.

De politie heeft de jongeren gesommeerd de school te verlaten omdat zij geen vergunning zouden hebben voor een demonstratie. De meesten van hen zijn inmiddels vertrokken. Enkele actievoerders bevinden zich in het schoolgebouw. Politie en schoolleiding zijn met ze in overleg getreden

Dat laatste is helemaal belachelijk!! Overleggen?? neerknuppelen meteen en laten merken wat murat D deed echt verkeerd is!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
DarkSkyWise, het is net hoe het ze uitkomt! Is het in hun voordeel (nu) dan noemen ze zich Nederlander, maar over het algemeen noemen ze zich gewoon Turk hoor!
Ze leven volgens de Turkse cultuur en tradities en ze spreken Nederlands, that's it!
Waarschuw beheerder
donateur
:yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Een goeie turk/marokaan is een dooie turk/marokkaan.


Hitler zou trots op je geweest zijn :S
Waarschuw beheerder
owh owh wat vermaak ik me hier weer goed in dit toppic!
Waarschuw beheerder
ik mis pim:(
Waarschuw beheerder
- Ceb@s - 15 januari 2004 17:16

durf me hand in het vuur te steken dat die mensen het lef niet hebben om het in iemand ze bek te zeggen.


Jah dat moet je ook es proberen, een beetje normaal tegen een groep turken zeggen hoe je er over denkt.
Wordt je zelf ook vermoord!
Waarschuw beheerder
het niveau is hier heeel erg laag


Valt het niet op dan dat alleen Morky en jij er zo over denken dan?

nogmaals: Als jij je oogkleppen nou eens afdeed..
ik snap werkelijk niet dat je voor die lui op komt.
Waarschuw beheerder
- Ceb@s - 15 januari 2004 17:16

durf me hand in het vuur te steken dat die mensen het lef niet hebben om het in iemand ze bek te zeggen.


Jah dat moet je ook es proberen, een beetje normaal tegen een groep turken zeggen hoe je er over denkt.
Wordt je zelf ook vermoord!
Waarschuw beheerder
Maar goed het staat hier boven ook al ergens.
in de jaren 60 hebben we ook zelf veel van dit volk naar Nederland toe gehaald omdat we zelf te beroerd waren om te werken!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
ik mis MIJN Nederlanse volk
Waarschuw beheerder
Enkele actievoerders bevinden zich in het schoolgebouw. Politie en schoolleiding zijn met ze in overleg getreden.


Dit is toch niet normaal!? Hier valt toch niet te overleggen. Moet een nederlander is proberen, bij een demonstratie tegen politiegeweld, omdat er een turk was gedood. Stelletje krankzinnigen!!! :@ :@ :@
 
Waarschuw beheerder
beetje jammer een normale discussie is momenteel ook ver te zoeken hier


niet alleen hier...maar blijkbaar ook niet in Den haag op t Terra College...
Dan houden wij t nog netjes :P:P

;)
Waarschuw beheerder
ik mis pim:(
 
Waarschuw beheerder
beetje jammer een normale discussie is momenteel ook ver te zoeken hier


niet alleen hier...maar blijkbaar ook niet in Den haag op t Terra College...
Dan houden wij t nog netjes :P:P

;)
 
Waarschuw beheerder
beetje jammer een normale discussie is momenteel ook ver te zoeken hier


niet alleen hier...maar blijkbaar ook niet in Den haag op t Terra College...
Dan houden wij t nog netjes :P:P

;)
Waarschuw beheerder
jezus lekker makkelijk om nu alles te zeggen over buitenlanders...
 
Waarschuw beheerder
ik kan normaal met turken communiceren woon toevallig in een buurt vol turken :)
en heb het al met ze over gehad vanmmidag ;)
Een goeie turk/marokaan is een dooie turk/marokkaan.


en probeer dit maar ff in een bek te zeggen

mij zal je dat nooit horen denken of zeggen ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
als de helft hier gewoon zegt dat ze racist zijn :s denk je nou zelf dat de turkse gemeenschap trots is op wat er is gebeurd

turkse organisaties hebben meteen met de minister een gesprek aangevraagd omdat ze bang zijn dat de turkse mensen het slachtoffer worden van dit incident...
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik snap werkelijk niet dat je voor die lui op komt.


dat doet niemand hier... ik denk dat iedereen t erover eens is dat wat gebeurd is gewoon móórd is en dat mensen die dat stoer vinden gewoon kutkoppen zijn.
Waarschuw beheerder
Zaterdag zal het lagerhuis op Nederland 2 wel over dit onderwerp gaan :D
 
Waarschuw beheerder
Een goeie turk/marokaan is een dooie turk/marokkaan.


niveau is laag.
maar ja ik heb me oogkleppen op
Waarschuw beheerder
Zaterdag zal het lagerhuis op Nederland 2 wel over dit onderwerp gaan :D
Waarschuw beheerder
turkse organisaties hebben meteen met de minister een gesprek aangevraagd omdat ze bang zijn dat de turkse mensen het slachtoffer worden van dit incident...


Wie is er hier nou eigenlijks slachtoffer?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
onderbouwd????? sorry noem je dit onderbouwd haha LOL


Ga je mij hier woorden in mijn mond leggen, vieze gore hypocriet?

Die uitspraak over een goeie turk is een dooie turk heb je mij nooit horen zeggen!!! Misschien moet je eens beter leren lezen... Door dit soort geblaat kun je mij pissig krijgen ja!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Grr wat is dat refreshen kut op dit forum! :(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
mensen die nu zeggen dat alle buitenlanders slecht zijn, zijn net zo dom als de buitenlanders die nu murat steunen
Waarschuw beheerder
donateur
Nee niet allemaal

maar ze zijn allemaal een beetje :vaag:
Waarschuw beheerder
mensen die nu zeggen dat alle buitenlanders slecht zijn, zijn net zo dom als de buitenlanders die nu murat steunen


mee eens!

en sommigen hebben idd een bord voor hun kop hiero!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Free Willy ->
Ga alsjeblieft zo kansloos en hersenloos lopen blaten op stormfront.org ofzo... Ik kots ook op die murat en die mensen die hem steunen, maar jouw bullshit is zelf ook net zo hersenloos.
 
Waarschuw beheerder
Ik sluit me aan bij Mental Wreckage!
Waarschuw beheerder
donateur
zoals wat dat dan?
Waarschuw beheerder
klasgenoten zijn net zo triest als die gast zelf!!!

KANSLOOS
Waarschuw beheerder
donateur
ik zeg niks meer

dadelijk heb ik nog een kogel door mijn kop :vaag:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
weer een dubbele kut post :(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik kan me ook nog iets herinneren van een strand tent ergens bij zandvoort ofzo afgelopen zomer.
Die eigenaar werd ook geterroriseerd door "allochtonen".
Op het laatst was die gast het zo beu dat ie zich verdedigde met een geweer en hij werd gelijk opgepakt door de politie!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ga je mij hier woorden in mijn mond leggen, vieze gore hypocriet?

Die uitspraak over een goeie turk is een dooie turk heb je mij nooit horen zeggen!!! Misschien moet je eens beter leren lezen... Door dit soort geblaat kun je mij pissig krijgen ja!laatste aanpassing: 15 januari 2004 17:28


Ik zeg niet dat jij dat gezegd..

maar de rest van de discussie (mits onderbouwd) is toch toegestaan?


Jij vind deze discussie incl Een goeie turk/marokaan is een dooie turk/marokkaan goed onderbouwd?
 
Waarschuw beheerder
donateur
In ieder geval wel een ban Free Billy
 
Waarschuw beheerder
Zonder al die KUT buitenlanders was NL veilig

was het maar half zo druk

was het veel gezelliger

was de economie veel beter

dus waarom sturen we die half (dan al geheel) buitenlanders niet weg?


KUT GASTEN

NL is van ons blijf er met je gore kut poten van af


kansloos
als je nou ff in de geschiedesnisboeken in duikt,weet je waarom buitenlandse mensen goed waren voor nederland


Ik woon hier in een straat waar 75% turk is.

Tis gewoon triets vet aso volk.

Kinderen van 3of 4 lopen om 23.30 nog buiten te rennen terwijl ze de dag erna weer naar school moeten.
Ze doen hun behoefte om het maar ff netjes uit te drukken.
Tegen mijn voordeur tegen de auto's hier ze schijten gewoon op straat.

Zielig hopeloos vol is het.


ALLA allla help

oeps dit floepte eruitlaatste aanpassing: 15 januari 2004 17:27


kansloos..


ik mis MIJN Nederlanse volk


kansloos
Waarschuw beheerder
ongelooflijk!dit soort figuren schetsen bij ons een slecht beeld voor de hele allochtone bevolking.....:bah:
en die murat, sluit hem zijn hele leven op,dit soort figuren horen niet in de smaneleving thuis
Waarschuw beheerder
donateur
waarom kansloos?

is et niet zo dan?
Waarschuw beheerder
is het niet zo dan?

natuurlijk niet jeh halve zool!
Waarschuw beheerder
DarkSkywise 15 januari 2004 17:27
ik snap werkelijk niet dat je voor die lui op komt.

dat doet niemand hier... ik denk dat iedereen t erover eens is dat wat gebeurd is gewoon móórd is en dat mensen die dat stoer vinden gewoon kutkoppen zijn.


Wel heel toevallig dat het altijd om de zelfde soort "mensen" gaat bij dit soort dingen...

PIM DRAAIT ZICH OM IN ZIJN GRAF!!!

Is hij dan GVD echt voor niks gestorven... iedereen zegt er wat van, maar niemand doet er wat aan...

We laten ons in het eens zo mooie nederland gewoon als vee in de hoek drijven... nog even en de nederlanders zitten op ameland en de associale buitenlanders :P in nederland, terwijl het omgekeerd hoort te zijn..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Enkele actievoerders bevinden zich in het schoolgebouw. Politie en schoolleiding zijn met ze in overleg getreden.


Dit is toch niet normaal!? Hier valt toch niet te overleggen. Moet een nederlander is proberen, bij een demonstratie tegen politiegeweld, omdat er een turk was gedood. Stelletje krankzinnigen!!! :@ :@ :@
Waarschuw beheerder
KIJK:

Ga alsjeblieft zo kansloos en hersenloos lopen blaten op stormfront.org ofzo... Ik kots ook op die murat en die mensen die hem steunen, maar jouw bullshit is zelf ook net zo hersenloos.

Dat is een goeie mening.
Waarschuw beheerder
weer zo'n leeghoofd hier in het topic!
Waarschuw beheerder
free willy sukkel fuck is op met je wazigelul
Waarschuw beheerder
KIJK:

Ga alsjeblieft zo kansloos en hersenloos lopen blaten op stormfront.org ofzo... Ik kots ook op die murat en die mensen die hem steunen, maar jouw bullshit is zelf ook net zo hersenloos.

Dat is een goeie mening.
Waarschuw beheerder
Wat een gelul zeg! Ze zouden die moord voor de gein is in een islamitisch land na moeten doen!
Daar worden meteen je handen afgehakt en wordt je gestenigd tot je helemaal total loss bent!
Hier heb je dus helemaal gelijk in, das ckers zo!
Was het maar waar dat ze in hun eigen land berecht werden ....wedden dat ze zich dan opeens wel kunnen beheersen en gedragen hiero!
Als ze op vakantie zijn in hun eigen land kunnen ze zich ook gewoon gedragen en hebben ze wel respect, maar hier lopen ze het hele land te verkloten stelletje lijers... Ik kots die lui al jaren uit terwijl ik zelf ook niet van NL afkomst ben en ook uit een streng islamitisch land kom. Er zijn dus ook genoeg allochtonen die hun gedrag niet accepteren en een tering hekel hebben aan dat soort loozers! Kan me heel goed voorstellen dat er hier mensen zijn die haat hebben voor turken en marokanen...misschien rasistisch maar ze maken het er wel zelf naar!
Waarschuw beheerder
Ceb@s - 15 januari 2004 17:35
Zonder al die KUT buitenlanders was NL veilig

was het maar half zo druk

was het veel gezelliger

was de economie veel beter

dus waarom sturen we die half (dan al geheel) buitenlanders niet weg?


KUT GASTEN

NL is van ons blijf er met je gore kut poten van af

kansloos
als je nou ff in de geschiedesnisboeken in duikt,weet je waarom buitenlandse mensen goed waren voor nederland


Jah maar die slaven vroeger dat waren Afrikanen en geen turken of marrokanen!!
We waren zelf vroeger ook geen lieverdjes.
Maar wij Nederlanders zijn beter gaan nadenken en beseffen dat dat niet meer kon.
Zulke lui als Murat leven nu nog in die tijd van toen wij slavenhandel dreven zeg maar.
Barbaars kun je het wel noemen :)
En dat past hier niet thuis.
Waarschuw beheerder
donateur
Volgens een van hen zou Murat nooit zo maar iemand hebben neergeschoten en zou Van Wieren hem hebben gekwetst met een opmerking over zijn vader die in de gevangenis zou zitten.


Hey eindelijk eens geen racisme als reden, POEH..........

Tuurlijk, als iemand de waarheid tegen mij verteld, schiet ik um ook gelijk kapot!
Waarschuw beheerder
KIJK:

Ga alsjeblieft zo kansloos en hersenloos lopen blaten op stormfront.org ofzo... Ik kots ook op die murat en die mensen die hem steunen, maar jouw bullshit is zelf ook net zo hersenloos.

Dat is een goeie mening.
Waarschuw beheerder
KIJK:

Ga alsjeblieft zo kansloos en hersenloos lopen blaten op stormfront.org ofzo... Ik kots ook op die murat en die mensen die hem steunen, maar jouw bullshit is zelf ook net zo hersenloos.

Dat is een goeie mening.


Een goeie mening bestaat niet...maar ik ben het er wel mee eens ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Morky 15 januari 2004 17:34
Jij vind deze discussie incl Een goeie turk/marokaan is een dooie turk/marokkaan goed onderbouwd?


Zoals ik al zei: BETER LEZEN!

Ten eerste kun je heus zelf wel nagaan, dat ik zo'n opmerking als "een goeie turk is een dooie turk" tot kansloos geblaat tel, en niet als onderbouwd.

Ten tweede kwam die opmerking ook nog eens NA mijn posting...
Waarschuw beheerder
Tering janje, kan zo niet eens ff naar onder eten halen.
Want dan mis ik een vet stuk!
Zullen we ff een pauze houden van 15 minuten ofzo? :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ik word ook helemaal ziek van die tyfusbuitenlanders. dan staan ze weer in een groepje naar je te schreewen enzo en als je ook maar een woord terugzegt dan slaan ze je in elkaar. hoezo zinloos geweld?!?!

en die murat (alleen de naam al :bah: ) die is minderjarig en een slechtlerend kind ofzo en krijgt waarschijnlijk een gevangenistraf om te lachen!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Zonder al die KUT buitenlanders was NL veilig


Een goeie turk/marokaan is een dooie turk/marokkaan.


Lijkt wel een bijeenkomst van de Hitler-jugend hier.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ik word ook helemaal ziek van die tyfusbuitenlanders. dan staan ze weer in een groepje naar je te schreewen enzo en als je ook maar een woord terugzegt dan slaan ze je in elkaar. hoezo zinloos geweld?!?!

en die murat (alleen de naam al :bah: ) die is minderjarig en een slechtlerend kind ofzo en krijgt waarschijnlijk een gevangenistraf om te lachen!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Free Willy ->
Ga alsjeblieft zo kansloos en hersenloos lopen blaten op stormfront.org ofzo... Ik kots ook op die murat en die mensen die hem steunen, maar jouw bullshit is zelf ook net zo hersenloos.


free willy sukkel fuck is op met je wazigelul


k had t zelf niet beter kunnen zeggen :P

Lijkt wel een bijeenkomst van de Hitler-jugend hier.


"Lijkt"? :S (ik vind dat nog zwak uitgedrukt eigenlijk)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Oke mensen heb me een beetje laten gaan.

Maarja zij mogen maar alles zeggen en wij moeten maar onze bek houden

was gewoon een beetje pist dus er floepte een beetje teveel uit mijn bekkie

sorry als ik jullie beledigd heb

mzzls
 
Waarschuw beheerder
donateur
Free willy 15 januari 2004 17:36
waarom kansloos?

is et niet zo dan?


"waarom kansloos" vraagt ie dan ook nog!!!
:|

Man, wat ben jij dom... Kun jij je schoenveters eigenlijk zelf wel strikken? Je kunt niet zomaar alles over 1 kam scheren man! Tuurlijk zie ik wel dat een groot deel van de allochtonen er hier een compleet zooitje van maakt... Die mogen van mij ook allemaal optiefen. Maar ik bekijk mensen per individu, ik ken ook wat turkse jongens die zich gewoon WEL weten te gedragen, keihard werken, en die zich volledig aangepast aan ons land en aan onze cultuur hebben... Godskolere, waar zijn je hersens man.

Als jij een ongeluk krijgt, en je wordt aangereden, ga je dan voortaan ook alle automobilisten haten?
Waarschuw beheerder
Supersjineesje 15 januari 2004 17:43
Zonder al die KUT buitenlanders was NL veilig


Een goeie turk/marokaan is een dooie turk/marokkaan.


Lijkt wel een bijeenkomst van de Hitler-jugend hier


Nou ik fantaseer soms wel eens als ik in bed lig over hoe het eruit zou hebben gezien hier in NL als Hitler zijn wensen waren uitgekomen.
Ik denk dat dit dan nooit was gebeurd.
Of we zelf er zelf beter van waren geworden heb ik mijn twijffels over maar dit was zeer zeker nooit gebeurd!
Waarschuw beheerder
GVD druk net de tv aan, en wat zie ik dat stelletje tuig daar ff de moordenaar toejuichen....:@:

....waar gaat 't heen.
En nee he,hij deed nooit wat,jajaaaa moet je volhouden. wat een stelletje stumperds bij elkaar.

Zegt trouwens genoeg over die zooi die het voor hem opneemt.
 
Waarschuw beheerder
nou we hebben het nu niet over slaven we hebben over buitenlanders die naar nederland werden gehaald om zo de economie op te krikken etc etc.
omdat er werk overschot was.
dus ik weet niet waar jij het plaatje slaven vandaan tovert maar ja.

ik ga me hier van distancieren.

1 ding wel,geef de turkse bevolking niet de schuld maar wijs ff met je vingers na het persoontje die de trekker hebt over gehaald,dat is de slechterik,en die vriendjes die voor hem op komen tsja..kansloos.
want er zijn echt wel goede turken en marokanen..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
GVD druk net de tv aan, en wat zie ik dat stelletje tuig daar ff de moordenaar toejuichen....:@:

....waar gaat 't heen.
En nee he,hij deed nooit wat,jajaaaa moet je volhouden. wat een stelletje stumperds bij elkaar.

Zegt trouwens genoeg over die zooi die het voor hem opneemt.
Waarschuw beheerder
Nou ik fantaseer soms wel eens als ik in bed lig over hoe het eruit zou hebben gezien hier in NL als Hitler zijn wensen waren uitgekomen.
Ik denk dat dit dan nooit was gebeurd.
Of we zelf er zelf beter van waren geworden heb ik mijn twijffels over maar dit was zeer zeker nooit gebeurd!


Wat ben jij een dikke sukkel! dikke nazi... heb je wel eens geschiedenis gehad jongeh?

leeghoofd praat noem ik dit!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nou ik fantaseer soms wel eens als ik in bed lig over hoe het eruit zou hebben gezien hier in NL als Hitler zijn wensen waren uitgekomen.
Ik denk dat dit dan nooit was gebeurd. Of we zelf er zelf beter van waren geworden heb ik mijn twijffels over maar dit was zeer zeker nooit gebeurd!


Bekijk dan ook gelijk de keerzijde van de medaille, als je toch al bezig bent... Dan waren er ook nooit houseparties geweest, dan was ALLES sowieso anders. Dan waren er alleen nog maar 100% arische blanken, de rest zou dan uitgeroeid zijn...
Waarschuw beheerder
donateur
Nou ik fantaseer soms wel eens als ik in bed lig over hoe het eruit zou hebben gezien hier in NL als Hitler zijn wensen waren uitgekomen.
Ik denk dat dit dan nooit was gebeurd.
Of we zelf er zelf beter van waren geworden heb ik mijn twijffels over maar dit was zeer zeker nooit gebeurd!


:bah:
Waarschuw beheerder
als hitler der nog was dan was ik nu doodgeweest :(
 
Waarschuw beheerder
Die hele integratie is gewoon mislukt zoals Verhage(CDA) al zei. En dit is er gewoon een kwalijk gevolg van! Een allochtonenprobleem; zoals ook een leraar van de desbetreffende school heeft gezegd.
Maar dit betekent niet dat de schuld in de eerste plaats bij de regering moet liggen, maar bij de mensen die zelf de fout ingaan!
Je bent GVD verantwoordelijk voor je eigen woorden en daden! Het is wel heel makkelijk om anderen de schuld te geven van je eigen fouten!
 
Waarschuw beheerder
DemonSquad, simpele debiel!

Ik mis Pim!
Waarschuw beheerder
- Ceb@s - 15 januari 2004 17:47
nou we hebben het nu niet over slaven we hebben over buitenlanders die naar nederland werden gehaald om zo de economie op te krikken etc etc.
omdat er werk overschot was.
dus ik weet niet waar jij het plaatje slaven vandaan tovert maar ja.


je begon over geschiedenis boeken.
Voor 40 jaar terug heb ik echt geen geschiedis boeken nodig.
Voor een paar eeuwen terug wel.
Waarschuw beheerder
god, een tripple post, zal wel door de drukte in dit topic komen :P
 
Waarschuw beheerder
3 jaar geleden is ook geschiedenis
Waarschuw beheerder
Jezus man waarom ben ik nou weer een nazi!!??
Dat slaat echt alles!
Ik ben blij dat het niet zo gebeurd is!!
Maar die gast begon zelf of Jugend dit en dat!!
Sjonge sukkels.
 
Waarschuw beheerder
donateur
1 ding wel, geef de turkse bevolking niet de schuld maar wijs ff met je vingers na het pesoontje die de trekker hebt over gehaald


ach, na de dood van Pim waren er ook gelijk hele groepen die alle vegetariërs meteen terroristen noemden... sommigen kunnen nu eenmaal niet verder denken... *zucht*
 
Waarschuw beheerder
donateur
(dubbele post) :S

2 DemonSquad (hieronder) k heb niet eens op F5 gedrukt! gewoon 1x op verzenden! :(
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
(driedubbele post) :S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Darkskywise niet zo vaak op F5 drukken :)
Waarschuw beheerder
Mijn God...

Ik ga mijn mening niet eens geven over dit voorval. Er durven mensne hier te spreken over kanslos?

Weet je wat IK kansloos vind? dat het G*dverdomme niet mogelijk is om op PF een normale iscussie te voeren zopnder dat er wordt gescholden. Niemand luistert naar elkaar. Iedereen wete het beter.

Als jullie zieligerds het allemaal zo goed weten, ga dan goddomme de politiek in, ga wat zinnigs doen, maak het verschil, besteed je tijd niet aan het doelloos rondhangen op internet.

Dan mag zo'n Murat fucking kansloos zijn, het zou mooi zijn als de zogenaamde "beter" Nederlanders eens het goede voorbeeld geven. Van normen en waarden hebben jullie ook geen kaas gegeten!

:kots:
Waarschuw beheerder
Je gaat tog geen leraar dood schieten al word je gepest!tssss ben ook wel gepest door een leraar ma heb ik hem afgemaakt?Nee egt ziek.Dankzij hem worden nu ook alle turken als criminelen afgeschilderd,wat een ongelooflijke ......
Waarschuw beheerder
Wackyjacky
Ik vind het juist een goed moment om er met zijn allen over te praten.
Want er is al lang genoeg gezwegen en toegekeken!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Mijn God...

Ik ga mijn mening niet eens geven over dit voorval. Er durven mensne hier te spreken over kanslos?

Weet je wat IK kansloos vind? dat het G*dverdomme niet mogelijk is om op PF een normale iscussie te voeren zopnder dat er wordt gescholden. Niemand luistert naar elkaar. Iedereen wete het beter.

Als jullie zieligerds het allemaal zo goed weten, ga dan goddomme de politiek in, ga wat zinnigs doen, maak het verschil, besteed je tijd niet aan het doelloos rondhangen op internet.

Dan mag zo'n Murat fucking kansloos zijn, het zou mooi zijn als de zogenaamde "beter" Nederlanders eens het goede voorbeeld geven. Van normen en waarden hebben jullie ook geen kaas gegeten!


Zucht... daar hebben we de huiskamerpsycholoog ook weer, die alles zoveel beter weet dan de rest. Anders ga vooral even iedereen die in deze topic meepraat, over 1 kam scheren. Niet iedereen heeft idd een even waardevolle aanvulling te melden, maar er loopt naar mijn inzien nog wel een kleine rode draad in deze discussie.

Mijn signaal om maar weer te vertrekken...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Mental Wreckage 15 januari 2004 17:49
Nou ik fantaseer soms wel eens als ik in bed lig over hoe het eruit zou hebben gezien hier in NL als Hitler zijn wensen waren uitgekomen.
Ik denk dat dit dan nooit was gebeurd. Of we zelf er zelf beter van waren geworden heb ik mijn twijffels over maar dit was zeer zeker nooit gebeurd!

Bekijk dan ook gelijk de keerzijde van de medaille, als je toch al bezig bent... Dan waren er ook nooit houseparties geweest, dan was ALLES sowieso anders. Dan waren er alleen nog maar 100% arische blanken, de rest zou dan uitgeroeid zijn...


Jah jah dat weet ik :)
Ik keur het ook 100% af!!!
Maar geschiedenis interesseerd me gewoon.
Ik kijk ook altijd naar Discovery.
Moet je de film Nurenbergh maar eens kijken.
Dan zul je nog wat zien..
Waarschuw beheerder
zie ned2 text pag. 107....
ONGELOFELIJK!!!!!!
Ik wou dat ik morgen niets te doen had en wat dichter bij Den Haag in de buurt woonde....

HULDE AAN IEDEREEN DIE ER VOOR ZORGT DAT ER MORGEN GEEN murat AANHANGERS IN DE BUURT VAN DE HERDENKING AANWEZIG ZIJN!!!
Waarschuw beheerder
zie ned2 text pag. 107....
ONGELOFELIJK!!!!!!
Ik wou dat ik morgen niets te doen had en wat dichter bij Den Haag in de buurt woonde....

HULDE AAN IEDEREEN DIE ER VOOR ZORGT DAT ER MORGEN GEEN murat AANHANGERS IN DE BUURT VAN DE HERDENKING AANWEZIG ZIJN!!!
Waarschuw beheerder
donateur
DEN HAAG De politie heeft vanochtend 30
leerlingen en andere jongeren verspreid
die voor het Terra College in Den Haag
waren samengekomen.Ze betuigden daar
hun steun voor Murat D.,de verdachte
van de moord op docent H. van Wieren.

Met als argument dat geen toestemming
was verleend voor een demonstratie,
werden de jongeren uit elkaar gehaald.

Op een autoraam was de tekst 'We love
you Murat' geplakt.Een leerling zei dat
de docent 'het zelf uitgelokt heeft' en
een ander hoopte dat Murat snel vrij
komt.De scholieren kondigden aan morgen
foto's van Murat mee te nemen naar de
herdenkingsbijeenkomst voor de leraar.


Dit bedoel je?
 
Waarschuw beheerder
ik ben t met deze topic opener eens


doei doei met die vent


heb je niks aan in deze maatschapij,..

ik had vanmiddag al op mijn werk een mail gekregen over die teletekst pagina

dat ze op de herdenking een foto van die schoft mee willen nemen!!

ik hoop dat ze klappen krijgen
Waarschuw beheerder
Normaal gesproken ben je tegen een moordenaar maar ik hoor net op de radio dat zijn mede leerlingen maar even steun aan het betuigen zijn voor Murat(de moordenaar) hij kon er niets aan doen vertelde zijn medeleerlingen aan de pers.

Niks aan doen ?
Waarschuw beheerder
Normaal gesproken ben je tegen een moordenaar maar ik hoor net op de radio dat zijn mede leerlingen maar even steun aan het betuigen zijn voor Murat(de moordenaar) hij kon er niets aan doen vertelde zijn medeleerlingen aan de pers.

Niks aan doen ?
Artiest {SHOWLIST artist 43489, 59272, 35235}
Waarschuw beheerder
Vind het een beetje vreemd! word er een turk die een politieman aanvalt met een mes, neergeschoten uit zelfbescherming.Staa­n er 1000en turken te demonstreren tegen zinloos geweld etc..

schiet er nu een laffe turk zonder redeneen leraar dood en dan gaan ze elkaar beschermen!
Waarschuw beheerder
edit: Dubbelpost :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik hoop dat het daar morgen rustig verloopt bij die herdenkings bijeenkomst.
En dat er niet van die domme rellen komen want daar hebben we nix aan!
Morgen respect voor familie en nabestaanden.
Overmorgen mogen de rellen wel :P
neej grapje
Waarschuw beheerder
was net op tv,

we want murat, wat een stelletje kansloze figuren, er lekker op inrijden zo,n groep.
hoe bedoel je, je pas je niet aan, aan de cultuur,
Waarschuw beheerder
Dat ze op een begrafenis een foto willen gaan uitdelen van de moordenaar is iets waar ik sprakeloos van ben. Die demonstranten, die varkens, om maar eens een toepasselijk woord te gebruiken hebben dus echt totaal geen respect voor niets of niemand... Dat blijkt wel uit deze actie.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind het ook allemaal maar ontzettend krom. Net wat wortelweb zegt...

Als een amsterdamse agent een marokkaanse man neerschiet uit zelfverdediging, omdat diegene op hem af komt rennen met een mes, dan loopt de hele marokkaanse gemeenschap discriminatie te roepen en komt er een demonstratie. En als een andere allochtoon zomaar een leraar doodschiet, dan ligt defout volgens zijn gemeenschap WEER bij ons (in dit geval de leraar in kwestie). Hoe je het ook wendt of keert; altijd krijgen wij de schuld...
:S
Waarschuw beheerder
zie ned2 text pag. 107....
ONGELOFELIJK!!!!!!
Ik wou dat ik morgen niets te doen had en wat dichter bij Den Haag in de buurt woonde....

HULDE AAN IEDEREEN DIE ER VOOR ZORGT DAT ER MORGEN GEEN muRAT AANHANGERS IN DE BUURT VAN DE HERDENKING AANWEZIG ZIJN!!!

ps. Ik ben TEGEN zinloos geweld.

R.I.P. voor de meester.
Artiest Jayton
Waarschuw beheerder
Die blagen zijn gewoon dom je heb ook Nederlanders die zo dom zijn
Waarschuw beheerder
ff over dit stukje:
De 17-jarige Turkse Nederlander Murat die ervan wordt verdacht dinsdag conrector Van Wieren te hebben doodgeschoten, deed dat waarschijnlijk omdat hij teleurgesteld was in de vaderfiguur die hij in Van Wieren zag. Murat komt uit een Turks milieu dat traditioneel gewend is binnen groepen zelf zaken op te lossen, waarbij geweld niet wordt geschuwd. Dat veronderstelt Dick Koopman van de Universiteit Leiden donderdag naar aanleiding van de schietpartij in de Haagse school.
Volgens Koopman, docent Turks en kenner van de Turkse cultuur, is het niet eenvoudig iets in algemene zin over de daad van Murat te zeggen. ,,Er spelen in dit geval persoonlijke motieven mee. Murat is daarom geen exponent van de Turkse cultuur in Nederland'', aldus Koopman.
Volgens hem heeft Nederland een oververtegenwoordigi­­ng van Turkse groepen die gewend zijn alles in eigen kring te regelen. Het zijn familieclans met een strenge discipline en een lage geweldsdrempel. Dat we zoveel van die specifieke groepscultuur hebben is onze eigen schuld, vindt Koopman. Het zijn mensen van het Turkse platteland die Nederland in de jaren zestig heeft geworven om als gastarbeider naar Nederland te komen.
,,De kinderen hebben pakweg van hun zevende tot hun tiende veel vrijheid. Maar daarna moeten ze een keurig mannetje worden. Om dat te bereiken is het gebruik van geweld binnen de groep niet uitgesloten. Slaan is heel normaal'', aldus Koopman. Als de 17-jarige Murat in zo'n omgeving groot is geworden, is zijn gedrag wellicht verklaarbaar. Maar in zijn geval speelde er meer, zegt Koopman.
Volgens de Leidse docent zit Murat's vader in de gevangenis en had hij problemen met zijn moeder. Vandaar dat hij onder toezicht stond van een voogd. In conrector Van Wieren zag Murat een alternatief vaderfiguur. Die schond echter zijn vertrouwen op het moment dat langdurige schorsing dreigde. ,,Als in de Turkse groepen het vertrouwen wordt geschonden, dan heeft dat consequenties. Murat voelde zich waarschijnlijk verraden en binnen het denkpatroon van de groep is dat onacceptabel.''
Koopman stelt dat veel geweldsdelicten in de Turkse gemeenschap vaak ten onrechte als eerwraak of bloedwraak worden betiteld. Volgens hem zijn deze delicten vaker het gevolg van de groepscultuur waarbinnen andere grenzen en regels gelden. Dat zou kunnen verklaren dat Murat zijn boosheid op van Wieren deze week zo extreem ventileerde met een drama als gevolg


Als dit zo het geval is bij dat manneke en hijzelf naar Islamitische maatstaven handelt omdat dat zogenaamd 'hoort' in die cultuur dan mag hij ook naar Islamitische maatstaven bestraft worden vind ik. Is er geen uitleveringsverdrag met Turkije ofzo dat we alle criminele Turken uitleveren zodat ze in hun vaderland berecht kunnen worden???
Maar nee dit kan natuurlijk niet, want t merendeel van al die trotse 'turken' bezitten het Nederlands paspoort.

Nieuwe wet dan maar??? Iemand van buitenlandse afkomst met dubbele nationaliteit die de crimineel loopt te spelen mogen ze van mij de Nederlandse nationaliteit afnemen.
Als je zo graag die Nederlandse nationaliteit wilt hebben/behouden dan gedraag je je ook zoals dat hier in Nederland van je verwacht wordt, ongeacht welk geloof/ras weet ik veel wat iemand aanhangt.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
grrrr 2 x
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
en dat is 3
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
oeps das 4
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
:vaag:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
nou ik ben het met je eens...
als die turken hun eigen systeempjes erop nahouden, moet er maar eens een wet komen die ze ook op hun eigen manier afstraft... met wat grote stenen ofzo :yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
De politie heeft die 30 gasten niet eens opgepakt, alleen uit elkaar gehaald %)
Waarschuw beheerder
donateur
Cono ben je lekker bezig ;) Zovaak hoeft het nou ook weer niet ;)

Maar goed die gasten moet je gewoon aanpakken!! Gewoon met een grote groep :jaja:
Waarschuw beheerder
Damned een kwartier bezig om t allemaal aan te passen.
wat de neuk is er met PF aan de hand????

ps: Wat vinden wij hollanders van de Guardia Civil???
Als we nou eens zo'n politiemacht hier hadden dan was t al anders, maar nee hier in Nederland moet alles netjes, diplomatiek opgelost worden met overleg tussen partijen enz enz. en wederom blijkt dat dat geen ene fuck helpt oftewel. Bekken dicht en laten zien wie de baas is.
Waarschuw beheerder
tja die guardia civil zou hier natuurlijk wel eens handig zijn... maarre, ben je dan n iet bang dat je xelf eens een keer (per ongeluk misschien 8) ) de lul bent... :bloos:
Waarschuw beheerder
Ze moet die Murat en ze "vriendjes" terug sturen naar hun eigenland.

En laten ze hem daar maar lekker berechten
Waarschuw beheerder
Er gebeurt niks als er geen aanleiding voor is, en als je bij n opstootje gaat kijken met je grote hoofd ja dan moet je het ook accepteren dat je klappen kan krijgen al dan niet per ongeluk van de Guardia.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
2 esjuh: dat kan dus niet... ze zijn in nederland geboren.. en dus: nederlander!!
Waarschuw beheerder
laat maar je kan niet eens fatsoenlijk iets posten hier man :vaag:
 
Waarschuw beheerder
gewoon onder schooltijd bom op die school
Waarschuw beheerder
Heb net het nieuws gezien.
jezus wat een mafkezen die gasten hebben ze dan helemaal geen respect voor de nabestaanden.
En dan nog lopen zeiken dat dat Mr van Wieringen zn eigen schuld is gewoon om te :kots: die bebielen met hun middel vinger.
Die man deed ook alleen maar zn werk maar dat begrijpen die achterlijke kut mongolen niet
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
2 chrisje ik vind dat ze geen nederlanders kunnen worden. En voor mij zijn zulke zielige typetjes ook geen nederlanders.
Waarschuw beheerder
Waar gaat het met NEDERLAND heen???????
 
Waarschuw beheerder
donateur
Veel marokkanen en turken hebben 2 nationaliteiten, ook als ze hier zijn geboren.

Daarbij heeft de politie ze uit elkaar gejaagd, stel je voor dat ze werden opgepakt %)
 
Waarschuw beheerder
donateur
dubbel.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik denk dat de enige oplossing is:
- het verbieden van gezinshereniging en het verbieden van het halen van bruiden uit het land van herkomst

Door de gezinsherenigingen, de huwelijken met partners uit eigen land enz. wordt er nog steeds niet goed geïntegreerd. Men blijft zich vastklampen aan hun eigen cultuur. Deze mensen krijgen kinderen en ook zij worden opgevoed volgens de cultuur uit hun land van herkomst.
Zo blijf je in een vicieuze cirkel en heb je over 50 jaar nog steeds moorden uit "eerwraak".

Wanneer de gezinshereniging wordt stopgezet samen met het halen van bruiden uit het land van herkomst, dan zal het integratieproces beetje bij beetje vorderen.....
Waarschuw beheerder
2 esjuh: ik ben het gruwelijk met je eens! wat mij betreft moeten turken gewoon de turkse nationaliteit krijgen! en als ze één fout begaan gewoon terug sturen naar hun eigen land... snap niet dat de politiek dit probleem niet inziet, en de rest van nederland wel?

en dan mag je g*dv*rdomme ook nog eens geen racist zijn??
Waarschuw beheerder
2 esjuh: ik ben het gruwelijk met je eens! wat mij betreft moeten turken gewoon de turkse nationaliteit krijgen! en als ze één fout begaan gewoon terug sturen naar hun eigen land... snap niet dat de politiek dit probleem niet inziet, en de rest van nederland wel?

en dan mag je g*dv*rdomme ook nog eens geen racist zijn??
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ik wordt hier ook KOTS MISSELIJK VAN
las het net in de krant, wilde er ook een topic over openen

BAH NBAH BAH GORE KUT RATTEN
ALLEMAAL AFMAKEN

ik citeer:

De leerlingen hadden op een autoraam een groot papier geplakt waarop staat: mmoerat we love you.. ook riepen ze: wij willen moerat en we love moerat. Om hun keuzen kracht bij te zetten sloegen ze op auto's.

dit is maar 1/10e van het artikel, ik ga ehct niet meer typen want ik ben echt Laaiend.... waar gaat het heen??????? stelletje mongole
ik ben echt serieus in staat om ze op te zoeken en echt totaal de kanker in te ramme

DIT IS GEEN NEDERLAND MEER
ZE PROBERE HUN EIGEN REGELS TE MAKEN
ER MOET IETS GEBEUREN

LINKSE STAKKERS KIJK IS UIT JE DOPPEN

HELAAS ZULLEN DE 'GOEIE' ALLOCHTONEN HIER HET SLACHTOFFER VAN WORDEN, MAAR DE ENIGE OPLOSSING LIJKT EEN STOP EN GEBOORTEBEPERKING

OVER 10 JAAR IS ONS LAND TOTAAL VERKANKERT

excuses voor het gekanker
Waarschuw beheerder
Esjuh! 15 januari 2004 18:51
Ze moet die Murat en ze "vriendjes" terug sturen naar hun eigenland.

En laten ze hem daar maar lekker berechten


mee eens!!
Met geweld los je nix op!
Op deze manier wel!!
alaaf!!
Ze moeten gewoon hun eigen nationaliteit houden hier in Nederland.
En ze moeten een wet maken dat allochtone mensen niet meer dan 2 kinderen mogen ofzo.
Want sommige mensen fokken maar door terwijl ze al moeite hebben om 1 kind goed op te voeden!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
:cry:

ik mis Pimmetje.... R.I.P.

:(
 
Waarschuw beheerder
Het wordt tijd dat de Nederlandse bevolking in Den Haag gaat protesteren, op een nette manier...misschien een wanhoopspoging maar waar zijn ze in dit land toch in godsnaam mee bezig!

OVERHEID TREEDT OP! Niet alleen slap ouwehoeren....
 
Waarschuw beheerder
En ja, ook ik mis Pimmetje...wanneer zulke tragische dingen zich voordoen moet ik altijd aan m'n held denken...want dat was hij..

Er zullen nu gelijk linkse sukkels zijn die me de mond willen snoeren,...ik heb er maling aan..
Waarschuw beheerder
Het moet in NL altijd eerst te laat zijn voordat er echt wat wordt gedaan.
Ze kunnen bij de 1e kamer nooit es vooruit denken.
Waarschuw beheerder
Voor de NEDERLANDERS die denken dat alle allochtonen dit maar normaal vinden mogen best even naar me vader bellen hoor, denk dat je mening wel verandert.
Mijn ouders werken hier allebei al bijna heel hun leven en het getuigd van weinig respect om zo te praten zoals sommigen doen.
Deze gasten en anderen die zich misdragen mogen van mij best het land uitgestuurd worden hoor.
Maar bekijk alles per persoon en ga niet zeggen de goede moeten maar onder de slechte lijden, de goede zeggen toch ook niet we gaan ons ook maar misdragen we worden toch als slecht beschouwd.
Hoe zouden jullie het vinden als vakantielanden als Spanje en Griekenland zouden zeggen er mogen geen Nederlanders meer komen omdat er een paar zijn die zich misdragen.
Ik flip ook even erg als jullie van dit soort dingen en helemaal omdat die gasten het nu weer zo makkelijk maken voor iedereen om allochtonen af te kraken.
Waarschuw beheerder
we bekijken het ook per persoon! en hebben het steeds over DEZE gasten! :@ jouw ouders zijn helemaal NIET ter sprake gekomen :p
 
Waarschuw beheerder
RCM_Style...ik vind het rot dat je je aangevlogen voelt door veel Nederlanders. Nederlanders bezeffen dondersgoed dat er ook allochtonen zijn die zich keurig gedragen hier. Maar vergeet niet, er wordt gewoon gekeken naar feiten en naar statistieken...opspo­ring verzocht, het nieuws noem maar op. Maar ik zou niet weten wat hierboven is vermeld waarop je je dan aangesproken moet voelen:S Waarom zo'n verweer??
 
Waarschuw beheerder
donateur
Als je alle incidenten met marokkanen en turken individueel gaat behandelen, heb je nog steeds een complete bevolkingsgroep.
Op een gegeven moment kan je niet meer spreken over een individu en een incident, eerder over een maatschappelijk probleem met bepaalde groeperingen.
Waarschuw beheerder
Sorry hoor ik weet niet hoe vaak ik heb gelezen hoe kut buitenlanders wel niet zijn en dat de goede maar onder de slechte moeten lijden.
Voel me verder ook niet aangesproken weet best welke gasten jullie bedoelen en aangezien ik een brave jongen ben:d
Ik heb genoeg Nederlandse vrienden en weet best hoe er gedacht word door de meesten.
Waarschuw beheerder
Sorry hoor ik weet niet hoe vaak ik heb gelezen hoe kut buitenlanders wel niet zijn en dat de goede maar onder de slechte moeten lijden.
Voel me verder ook niet aangesproken weet best welke gasten jullie bedoelen en aangezien ik een brave jongen ben:d
Ik heb genoeg Nederlandse vrienden en weet best hoe er gedacht word door de meesten.
 
Waarschuw beheerder
donateur
technisch gezien ben ik ook een allochtoon *bloos*, maar dat verhaal van de goeie moeten lijden onder de slechten vind ik niet meer bruikbaar.
Het is een maatschappelijk probleem, waar ook die goeie bij horen, laat ze het dan samen oplossen.
Waarschuw beheerder
Ik ben blij dat we in een multiculturele samenleving leven.
Maar het moet wel leefbaar zijn.
Altijd maar een kleine groep die het voor de rest verziekt.
Gettovorming moet voorkomen worden.
Waarschuw beheerder
Ik ben het met DemonSquad eens
 
Waarschuw beheerder
donateur
Weet je wat ik het absolute toppunt van domheid vind? Dat als je realistisch en niet zo extreem denkt als sommige bepaalde mensen in deze topic, je meteen door hun voor LINKS wordt uitgemaakt...

Bekrompen figuren...
Waarschuw beheerder
Oh by the way, ik ben spanjaard, dus mijn mening zal niet echt van belang zijn voor de turken of marrokanen, Viptweak.
En ik ben niet met het verhaal over de goeden lijden onder de slechte begonnen dat heb ik meerdere malen gelezen vandaar.
Verder wil ik niet zielig doen want ik voel me niet gediscrimineerd in Nederland.
Maar ik blijf een allochtoon en het is een beetje jammer om veel van deze reacties te lezen.
Nogmaals die gasten die zich misdragen mogen van mij ook opdonderen.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ja, ik ben ook alochtoon, mn moeder is in antwerpen geboren, hehe.
maar ik ben gewoon een nederlander hoor ;)
 
Waarschuw beheerder
het is een schande....wat een gebrek aan respect...maar eigenlijk verbaast het me geeneens...ik hoop echt dat zo`n groepje muRAT-lovers eens goed te grazen wordt genomen door een groep grote skinheads :kots:

dit zijn dezelfde types die HH-groetjes brengen op 5 mei bah!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
die klasgenoten van die K****R murat hebben geen respect.
murat moet zijn straf uitzitten in zijn eigen land
dan leert hij wel respect
dat is ook de oplossing voor de crminaliteit, overbevolking, cellen tekort,enz enz
strafblad=daaaaag ga maar lekker naar je eigenland.
 
Waarschuw beheerder
denk je dat dat land zoièts binnenlaat,hij heeft nl paspoort dus is nederlander en zitten wij met dat berguitschot opgescheept....
Waarschuw beheerder
donateur
vaak genoeg (lees heel vaak) hebben ze ook een paspoort van afkomst
 
Waarschuw beheerder
donateur
Kreeg net deze link doorgestuurd...

http://www.weg-met-murat.cjb.net/


ze staan daar om t hardst "Heil Hitler" te roepen... fijne site hoor... :S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Al die allochtoneuh moeteuh ze allemaal aan de hoogsteuh boom ophangeuh


Ik vraag me af uit welk land hij komt :s :s
Waarschuw beheerder
StampQnijntje 15 januari 2004 20:07
Ik ben het met DemonSquad eens


Dat vind ik fijn :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Al die allochtoneuh moeteuh ze allemaal aan de hoogsteuh boom ophangeuh

Ik vraag me af uit welk land hij komt :S:S


k heb geen idee, maar hij is vast héél trots op zn afkomst :P

(volgens die site is Murat trwns een "zwarte"... zo leer je nog eens wat *zucht*)

enne Restless... vond je t nou echt nodig om op zo'n nazi-forum te posten? :S
(met een link naar Partyflock ook nog?)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
hoop dat 'ie ook zo trots is op zijn daad,en opkomt voor de gevolgen!
Waarschuw beheerder
donateur
ze staan daar om t hardst "Heil Hitler" te roepen... fijne site hoor...

>Okey dat van heil hitler snap ik ook niet echt, maar kan sommige reacties heel goed begrijpen...Je merkt ook dat met de dag meer mensen afkeer tegen zulke 'minderheden' ze veroorzaken het allemaal zelf..

fijne site hoor...

Nee de beelden op tv die je ziet van die gasten die roepen 'we love murat' zijn fijn...
 
Waarschuw beheerder
mjah sommige denken kom we gooien alles eruit :S maar dat heeft er niks mee te maken maar hier kan je je wel ff uitlaten ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja maar ja maar ja maar... straks komen al die Hitlerfans ook nog eens hierheen! :S
 
Waarschuw beheerder
:S waar heb jij t nou weer ovur?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dit vind ik dan weer jammer, dat er weer direct extreemrechts uitgelaten over moet worden, zo word je natuurlijk niet serieus genomen.

Ik zie liever een politiek debat dan een paar 15jarige kleuters die HH roepen ofzo :s
Waarschuw beheerder
donateur
ja nou lul je een beetje slap uit je nek...

Misschien komen de marsmannetjes ook wel samen met de teletubbies :vaag:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wat bedoel je precies?
 
Waarschuw beheerder
op die site staat wel grote onzin,wijkt erg af van het onderwerp.....maja er word toch niks aan gedaan :( kan je praten en roepen wat je wilt :@
 
Waarschuw beheerder
donateur
waar heb jij t nou weer ovur?


je had er een link naar Partyflock bijgezet... straks komen die lui hier ook nog eens Sieg Heil blèren :S

Name: RestleSs
From: nederland
Referred By: www.partyflock.nl


k vind t eigenlijk niet zo'n tof gezicht tussen al die White Power-links :S

ja nou lul je een beetje slap uit je nek...

Misschien komen de marsmannetjes ook wel samen met de teletubbies


die zie ik nog niet zo snel op die Nazi-site komen, dus dat zal wel meevallen :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Was niet voor jou reply bedoeld viptweak, maar voor DarkSkywise.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik geef nederland nog 3 jaar..
Waarschuw beheerder
donateur
SWEUT is nog optimistisch....

Heb de hoop al opgegeven eerlijk gezegd, Nederland wordt in ieder geval niet m'n plekje waar ik m'n laatste adem zal uitblazen...
 
Waarschuw beheerder
donateur
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ze stonden gewoon te lachen voor de camera's. Stumpers.


Zo vader, zo zoon. HELAAS!
Waarschuw beheerder
donateur
Zo vader, zo zoon. HELAAS!

En zo gaat het generatie op generatie door...
 
Waarschuw beheerder
Zijn het hier niet weer die allochtonen (ja sorry jongens maar het is de waarheid) die het verknallen binnen onze samenleving.
Die gast had in Turkije levens lang gehad of de doodstraf hier in dit klompen land zal hij echter maar een paar jaar jeugddetentie krijgen.
Toch ligt de schuld in zekere zin bij de regering zelf, onze ouders en voorouders die ervoor gezorgd hebben dat de samenleving is zoals hij nu is ze zeggen wel is wat men zaait zal men oogsten en dat zullen we zeker doen, er volgt nog veel meer let maar op!

En zo is het!
Waarschuw beheerder
Der Führer Hitler sprecht
Date: Thu Jan 15 13:00:54 MST 2004
Degene die Allochtonen in Nederland witl, die betaald en onderhoud ze maar, die vallen in een hogere belastingschaal. Die PVDA en SP en Groen Links moeten ook hun mondje dichthouden als de dochter met een Turk of Makkak op haar slaapkamer ligt. Bij de SP, PVDA, Groenlinks de Moskee in de straat en bij ons rechtSSe de kerk !!! Wordt wakker domme massa Nederlanders en stem RechtSS

staat op die link... heil je weet wel staat er ook tussen maar dat typ ik maar niet want dan krijg ik een ban :P

jezus mongolen tegen mongolen daar op die site :S
 
Waarschuw beheerder
mja dom moet je met dom bestrijden :yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Heb je dat fijne volk wel eens gezien tijdens pro-palastine demo's roepen ze ook allemaal heil hitler hoor,kijk voor de gein eens op maroc.nl en daar vind je ook veel ss en hitler dit en dat.Verder heef een nationaal-socialist wenig met rechts te maken dus waarom altijd dat rechtss.
Waarschuw beheerder
donateur
dit topic is wederom een broedplaats voor postings buiten het beleid. begrijp de frustraties best wel maar de dingen die hier gezegt worden kunnen gewoon echt niet. Als er een topic komt waar normaal gepraat kan worden dan wil ik hem best open laten maar dit kan echt niet