Partyflock
 
here

18hrs Festival

Facebook
18hrs Festival
18hrs Festival
georganiseerd door , Site Site

Balkenhaven (buiten) op de kaart
Symon Spiersweg
Zaandam
Nederland🇳🇱
techno × 26, house × 22, tech house × 16, minimal × 14

Tickets & prijs 18hrs Festival

Voorverkoop:€ 32,50
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Winactie (gesloten)

Stemresultaat: zeer goed

geweldig5329%
zeer goed6736%
goed5228%
ok63%
voldoende32%
onvoldoende11%
slecht21%
zeer slecht0
waardeloos11%

Line-up 18hrs Festival

1Main: Rejected vs We Are Connected
open air
za 12:00 - 13:30:  house, techno
za 13:30 - 15:00:  house, techno
za 15:00 - 16:00:  house, disco
za 16:00 - 18:00:  techno, house
  house, techno
za 18:00 - 20:00:  🇬🇧 trance
za 20:00 - 21:30:  techno, house
za 21:30 - 23:00:  · live 🇫🇷 house, techno
2Main: Rejected vs We are Connected
indoor
za 22:30 - 00:30:  house
zo 00:30 - 01:30:  · live house, techno
zo 01:30 - 03:00:  techno
zo 03:00 - 04:30:  techno, house
zo 04:30 - 06:00:  techno
3Click
open air
za 12:00 - 13:15:  house
za 13:15 - 14:30:  house, techno
za 14:30 - 15:45:  house, techno
za 15:45 - 17:15:  house
za 17:15 - 18:45:  techno
za 18:45 - 20:15:  techno
za 20:15 - 21:30:  techno, house
za 21:30 - 23:00:  house, techno
4Linke Soep Loves Bar27
indoor
za 15:00 - 16:30:  house
za 16:30 - 18:30:  house, techno, caribbean
za 18:30 - 20:30:  house, techno
za 20:30 - 23:30:  house, techno
 Pete Bandit, Jason Shae
za 23:30 - 02:00:  house, techno
zo 02:00 - 03:00:  · live techno
 Flop, Charles Davos, Floris Regoort
zo 03:00 - 06:00:  techno, house
  🇩🇪 house, techno
5Plak
indoor
za 15:00 - 17:00: 
za 17:00 - 19:00:  house, techno
za 19:00 - 21:00:  house, techno
za 21:00 - 23:00:  techno, house
za 23:00 - 01:00:  🇮🇩 🇳🇱 techno
zo 01:00 - 02:00:  · live house
zo 02:00 - 03:30:  house, techno
 Bo Havermans
zo 03:30 - 06:00:  house, techno

Nieuws

Nog heel even geduld Het is bijna zover. Op zaterdag 9 juli breekt het alom besproken festival dan eindelijk in volle trotsheid los, waarbij de hoogstaande hostingpartijen achttien uren vullen met hun onvergetelijke programmering. Hierbij alle belangrijke informatie en maken ze teven de felbegeerde achttien uur durende timetable bekend. 6
Nog even geduld ja. En niet getreurd want de organisatie trapt net zo ongeduldig met je mee – de tijd verstrijkt tergend langzaam en dat juist omdat niemand kan wachten tot de dag van 18HRS Festival aanbreekt! Op zaterdag 9 juli breekt het alom besproken festival dan eindelijk is volle trotsheid los, waarbij de hoogstaande hostingpartijen achttien uren vullen met hun onvergetelijke programmering. Een programma dat jij sinds het laatste persbericht natuurlijk al ingeprent hebt. Voor alle mede-enthousiastelingen nog even de feiten op een rij. 11
Het nieuws gonst al door de scene. De diehard festivallertjes kijken er naar uit en langzaamaan beginnen de agenda's gevuld te worden. Waar dat door komt? Simpel, men neme een underground locatie met binnen- en buiten areas, een greep hoogstaande hostingpartijen en 18 uren gevuld met een onvergetelijke programmering. Daar waar het top secret tot nu toe nog niet gekraakt wist te worden, maakt 18hrs Festival in dit persbericht gretig haar line-up bekend! 9
Op fietsafstand van Amsterdam zal op zaterdag 9 juli de grond van het Balkenhaventerrein gelegen aan het Noordzee kanaal in Zaandam beven. Dit unieke festival terrein bied uitzicht op het druk bevaren Noordzee kanaal en ondanks dat het terrein gelegen is aan een industrieterrein, is er genoeg groen te bekennen. De ideale combinatie voor een festival! 7
Nog even geduld ja. En niet getreurd want de organisatie trapt net zo ongeduldig met je mee – de tijd verstrijkt tergend langzaam en dat juist omdat we niet kunnen wachten tot de dag van 18HRS Festival aanbreekt! Op zaterdag 9 juli breekt het alom besproken festival dan eindelijk is volle trotsheid los, waarbij de hoogstaande hostingpartijen 18 uren vullen met hun onvergetelijke programmering. Een programma die jij sinds ons laatste persbericht natuurlijk al ingeprent hebt. Voor alle mede-enthousiastelingen nog even de feiten op een rij.

18 HRS FESTIVAL TERREIN
Het Balkenhaven terrein - gelegen aan het Noordzee kanaal in Zaandam – zal primeur geven aan perfecte locatie voor dit nu al subliem te noemen festival. Het Noordzee kanaal is zoals je al weet een ware groene oase en ligt op steenworp afstand van Amsterdam. Om het nog maar even te benadrukken; het Balkenhaven terrein vormt paradijs en biedt ruimte aan 2 open air stages en 3 indoor area´s.
→ lees meer

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
TK: Kaartje voor 18Hrs te koop tickets1

474 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Om 22.15 uur binnen. Nog ff main buiten meegemaakt, was gezellig. Daarna naar binnen, bar27! gigantisch uit me dak gegaan een paar uur lang!
Jason Shae & Pete Bandit waren super bezig! Zo vet om te zien hoe die gasten genieten tijdens het draaien.
Daarna Jamy Wins, die het nog eens dunnetjes overdeed, wat een set! Die wil ik zeker wel eens checken op een Shoeless feestje :)
Verder prima vermaakt, indeling was ook top. Alleen wel een dure locatie, waardoor een biertje gewoon € 2.75 kost! Kan te gek ook hé!
Volgend jaar zeker weer present.
Waarschuw beheerder
+2
van af 5 uur smiddags daar en tog et eindegehaalt:P ( vond beter dan awake )
 
Waarschuw beheerder
+1
(permanent verbannen)
Wij willen iedereen die er was bedanken voor hun gezellige aanwezigheid!:D
Waarschuw beheerder
-1
Jamy Wing! Wat een belachelijke dikke afsluiting van zijn set, sjeezus moet er nu nog van bijkomen.. Wat een koning(kje) is dat zeg :)
 
Waarschuw beheerder
-1
(permanent verbannen)
op wat voor drugs liep je Sam?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Samsonite op zondag 10 juli 2011 om 14:38:
Jamy Wing! Wat een belachelijke dikke afsluiting van zijn set, sjeezus moet er nu nog van bijkomen.. Wat een koning(kje) is dat zeg :)


Mee eens!!!!! Deze man heeft mijn hele avond gemaakt! Briljante set, nog briljantere afsluiter :)

Sowieso geweldig feestje. Goede formule en geweldige organisatie! Ben er volgend jaar zeker weer bij!
Waarschuw beheerder
btw lag het nou aan mij of was bar27 uurtje eerder klaar?:P
Waarschuw beheerder
MOET de set van secret cinema en jamy wing hebbon!

Uitspraak van Karamba op zondag 10 juli 2011 om 16:21:
btw lag het nou aan mij of was bar27 uurtje eerder klaar?


klopt
laatste aanpassing
Artiest MANGØ
Waarschuw beheerder
Ik hoorde in bar27 de theme song van de serie Shaka Zulu voorbij komen (Margareth Singana - We are growing) Wie kan mij aan de techno versie die hier gedraaid werd helpen ... ? :D
Waarschuw beheerder
+3
Uitspraak van -AJ- op zondag 10 juli 2011 om 16:19:
Goede formule en geweldige organisatie! Ben er volgend jaar zeker weer bij!


+1

Heb ook niet het idee dat dit festival veel groter kan worden, daar is de ruimte niet voor. Vond het super zo, alles binnen paar tellen loopafstand en ook nog is een prachtig uitzicht. TERING die cruiseschepen die langs kwamen.. wat een huge ass m*therf*cking dingen waren dat!!
Waarschuw beheerder
+1
jammer van de slechte afsluiter bommmer!!!
en de kluisjes
Waarschuw beheerder
donateur
Op welke site's kan ik foto's vinden kaartjes kwijt!!! djbroadcast en iets met vibes!!!
 
Waarschuw beheerder
Ik hoorde in bar27 de theme song van de serie Shaka Zulu voorbij komen (Margareth Singana - We are growing) Wie kan mij aan de techno versie die hier gedraaid werd helpen ...


Is een zelfgemaakte edit :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juli 2011 om 18:12:
Is een zelfgemaakte edit


aha vet! Dan hoop ik m nog vaker te horen :)
 
Waarschuw beheerder
+1
18 uur was pittig zonder pilletje! ;) Maar was een leuk nieuw festival. Alleen jammer dat een broodje kroket € 5,50 kostte! :O Tja, je blijt een Nederlander he! ;)
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van -AJ- op zondag 10 juli 2011 om 16:19:
Uitspraak van Samsonite op zondag 10 juli 2011 om 14:38:
Jamy Wing! Wat een belachelijke dikke afsluiting van zijn set, sjeezus moet er nu nog van bijkomen.. Wat een koning(kje) is dat zeg

Mee eens!!!!! Deze man heeft mijn hele avond gemaakt! Briljante set, nog briljantere afsluiter


HOLY FUCK! Jamy Wing ging als een malle! Echt heerlijk hoe hij afsloot! Hij was ook mijn held van de avond..

Verder top dagje, goede locatie, alles ruim, nooit als vrouw hoeven wachten voor de wc en boven alles - lekkere techno. Alleen ben ik redelijk genaait bij de muntjes, ik gaf 40 euro en kreeg voor 20 maar zag dit pas toen ik uit de rij stapte om ze in mijn tas te doen. Ging terug naar dat meisje, liet mijn muntjes zien en mijn wisselgeld dus 75 cent was terwijl ik 40 euro gaf. Zei ze dat ZIJ geen fouten kon maken dus dat ik toch echt 20 euro had gegeven terwijl dit 100% niet zo was. Mijn fout om niet direct te checken maar hier kon wel anders mee om worden gegaan!! Al met al, top festival en kijk al uit naar volgend jaar!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jooztvdberg op zondag 10 juli 2011 om 16:40:
Heb ook niet het idee dat dit festival veel groter kan worden, daar is de ruimte niet voor. Vond het super zo, alles binnen paar tellen loopafstand en ook nog is een prachtig uitzicht. TERING die cruiseschepen die langs kwamen.. wat een huge ass m*therf*cking dingen waren dat!!


sluit me hier volkomen bij aan! klein en fijn houden die hap!

organisatie top! geweldige sfeer, er werd beestachtig gedraaid + nergens hoeven wachten...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
TOP dj's, TOP locatie, TOP sfeer, volgend jaar weer!
Artiest {SHOWLIST artist 74461, 49505}
Waarschuw beheerder
-1
Eerlijk? Geef mijn portie maar aan fikkie volgende x.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ouwe :D op zondag 10 juli 2011 om 19:56:
Uitspraak van ***SNOOP*** op zondag 10 juli 2011 om 17:57:
vibes!!! betribes


en nitevibe.com
 
Waarschuw beheerder
+1
heerlijk festival! in de zon, aan het water.. top!

paar onrganisatorische minpuntjes...
- busvervoer vnaf station onduidelijk..
- kluisjes op onhandige plek ( kon ook niet anders, maar ging uit van losse kluisboxen zoals andere festivals )
- muntje 2.75 euro!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *OZ* op zondag 10 juli 2011 om 12:36:
Uitspraak van karamaliraqi op zondag 10 juli 2011 om 12:23:
( vond beter dan awake )


+1


Excuse me??
Beter dan Awake Fest? Dat meen je niet??

Ik bedoel heel leuk feestje hoor, maar beter dan Awake wordt het toch niet snel (behalve het weer dan)

Genoten! 18hours, helemaal mijn ding :-)
laatste aanpassing