😏

–
Spaarnwoude Houtrak (buiten)
Wethouder van Essenweg
Halfweg
Nederland🇳🇱
Spaarnwoude Houtrak (buiten)

Wethouder van Essenweg
Halfweg
Nederland🇳🇱
techno × 52, minimal × 15, tech house × 13, electro × 6, schranz × 1
Tickets & prijs Awakenings Festival
Uitverkocht
| Voorverkoop: | € | 50 | ,- |
Minimumleeftijd?
18Meetings
Er waren 5 meetings, de drukste drie om 17:00 met 31 bezoekers, om 23:00 met 2 bezoekers en om 00:00 met 2 bezoekers.
Er waren 5 meetings, de drukste drie om 17:00 met 31 bezoekers, om 23:00 met 2 bezoekers en om 00:00 met 2 bezoekers.
Stemresultaat: geweldig
| geweldig | 1779 | 60% | |
| zeer goed | 774 | 26% | |
| goed | 322 | 11% | |
| ok | 52 | 2% | |
| voldoende | 15 | 1% | |
| onvoldoende | 10 | ||
| slecht | 5 | ||
| zeer slecht | 1 | ||
| waardeloos | 3 |
Foto's (→ toon alle 248 foto's)
fotograaf: Mfly
Line-up Awakenings Festival
Line-up is niet compleet.
| 1V open Air Stage |
|---|
za 16:15 - 19:15: Kevin Saunderson, Derrick May, Juan Atkins |
| 2W open Air Stage |
| 3X Years Of Awakenings |
za 11:00 - 13:00: Angelo |
| 4Y |
| 5Z |
| 6A |
Statistieken
| 7794 | bezoekers | |
| 1518 | geïnteresseerd | |
| 62 / 33 | · | mannen / vrouwen |
| 24.6 | gemiddelde leeftijd | |
| 24.6 | leeftijd mediaan | |
| 3 | · | nieuwsberichten |
| 2 / 40 | · | forumonderwerpen |
| 2 | · | verslagen |
| Mfly: 248 | · | foto's |
| 5 | · | meetings |
| 897 | · | albumfoto's |
| 7391 | · | opmerkingen |
| 699 | · | waarderingen |
| geweldig | · | stemresultaat (2961 stemmen) |
Nieuws
Awakenings festival ten year anniversary line-up
24 maart 2010
Zaterdag 26 juni organiseert Monumental Productions in Recreatiegebied Spaarnwoude Park de tiende editie van Awakenings festival dat in tien jaar uitgegroeid is tot het grootste technofestival van de wereld.
Met meer dan zeventig artiesten uit elf landen presenteert Awakenings Festival de crème de la crème van techno in al haar vormen. Monumental kan met trots vaststellen dat dit de meest kwalitatieve techno-line-up aller tijden is! 72
De roemruchte Awakenings Paas-driedaagse staat alweer voor de deur. Na zoveel maanden afwezigheid staat iedereen te popelen om terug te keren naar de Gashouder! En dat is goed te merken: de zaterdageditie is namelijk al helemaal uitverkocht, maar er zijn dus nog kaarten beschikbaar voor de vrijdag en zondag. 14
Timetable Awakenings & festival info
22 januari 2010
Awakenings begint het jaar in het zuiden des lands! Op 6 februari is het machtige monumentale Klokgebouw het toneel. Zoals ieder jaar gebruikelijk is er maar een editie in Eindhoven en ook deze keer zal het uitverkopen.
Zoals je waarschijnlijk al weet, viert Awakenings festival haar tiende verjaardag op 26 juni. De voorverkoop van deze zeer speciale editie start op maandag 1 maart. 31
Forum
7391 opmerkingen
AAARRGGGGGGGG ZIN ZIN ZIN ZIN #$%&*@%HFFG**^&^%%%^&&&&
Pfffffffffff ffffffffffff ffffffffffff ffffffffffff ff deze dag duurt een maand...
Of duurt deze maand nog 5 dagen? Wie weet...
30000 had ik gehoord. Zou volgens mij ook flinke groei zijn tov vorig jaar.
Maarja, ik heb toch geen last van die 20000 borrelaars op de main en minimalstage, lekker de hitte van de tent in
Ga me daar niet zo druk om maken hoor. veel dagjesvolk was toch te laat voor een kaartje, en de dagjes mensen die toch een kaartje hebben staan denk ik eerder op de W dan in de X en Y.
En met collabs gaan we ons er ff tussen begeven en lekker de tent uit
Overigens, volgens het KNMI:
Zaterdag overdag zijn er flinke perioden met zon. De middagtemperatuur ligt tussen 19 graden in het Waddengebied en 26 in het zuiden. De wind is zwak tot matig en waait uit noordoostelijke richting.
technoliefhebber zoekt nog kaartje!!!
Sonny je bent weer eens veel te laat joh flappie!
http://www.weeronline.nl/Europa/Nederland/Halfweg/4058267
Niet dat het wat uitmaakt als je de halve dag in de tent staat..
Niet dat het wat uitmaakt als je de halve dag in de tent staat..
Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff deze dag duurt een maand...
Yep, wachten duurt lang lang lang................
Maarja, ik heb toch geen last van die 20000 borrelaars op de main en minimalstage, lekker de hitte van de tent in
en
de dagjes mensen die toch een kaartje hebben staan denk ik eerder op de W dan in de X en Y.
kortzichtigheid ten top! ouwe trolletjes van me. W-gangers bashen is leuk he?
kortzichtigheid ten top! ouwe trolletjes van me. W-gangers bashen is leuk he?
buiten het feit dat minimal niet mijn voorkeur geniet valt toch niet te ontkennen dat op de buitenstages meer dagjesmensen aangetroffen zullen worden?
deze zullen lekker in het zonnetje gaan staan...biertje erbij...wat chemicalien en hebben een gezellige dag...verder geen probleem






























