😏

georganiseerd door Multigroove 

hardcore × 16, oldschool × 8, early hardcore × 5, techno × 5, classics × 4, electro × 2, early rave × 1, trance × 1, acid
Tickets & prijs DJ Dano - 25th Anniversary
| Voorverkoop: | € | 25 | ,- |
Voorverkoopadressen
- Presale tickets a 25,00 Euro (incl. lidmaatschap Paradiso) zijn vanaf 20 juni landelijk verkrijgbaar bij Ticket Service via: 0900 300 1250 (45 cpm), de grotere postkantoren, Free Record Shops, GWK stationskantoren, de grotere VVV kantoren en www.ticketservice.nl.
Minimumleeftijd?
18Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 46 | 24% | |
| zeer goed | 84 | 44% | |
| goed | 41 | 22% | |
| ok | 5 | 3% | |
| voldoende | 5 | 3% | |
| onvoldoende | 2 | 1% | |
| slecht | 5 | 3% | |
| zeer slecht | 1 | 1% | |
| waardeloos | 1 | 1% |
Line-up DJ Dano - 25th Anniversary
Line-up is niet compleet.
| Area 0 |
|---|
| 1Main Stage / House Junkie |
| 2Attic / Multigroove Classics |
zo 04:45 - 06:00: Chronotrigger, Dulk |
| 3Bassment / Mokum Area |
zo 00:30 - 01:30: Tellurian |
zo 01:30 - 06:00: IOM Factory, TimeTwister |
Statistieken
| 408 | bezoekers | |
| 218 | geïnteresseerd | |
| 69 / 25 | · | mannen / vrouwen |
| 24.9 | gemiddelde leeftijd | |
| 24.7 | leeftijd mediaan | |
| 3 | · | nieuwsberichten |
| 1 | · | forumonderwerp |
| 1 | · | video |
| 156 | · | albumfoto's |
| 252 | · | opmerkingen |
| 48 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (190 stemmen) |
Nieuws
DJ Dano’s 25-jarig jubileum feest is compleet!
5 augustus 2009
Van de originele, nog redelijk beschaafde programmering is bijna geen spaan meer heel gebleven en ook Paradiso zelf staat weldra op het punt om de scherven te kunnen ruimen, want één ding is zeker; op zaterdag 8 augustus gaat het dak er gegarandeerd af. Met inmiddels meer dan 25 DJ’s en live-acts verdeeld over maar liefst drie zalen zetten DJ Dano en Multigroove in Paradiso de klapper van het jaar neer met ‘DJ Dano – House Junkie; 25th Anniversary’. 10
DJ Dano slaat helemaal door
22 juli 2009
Dat het 25-jarig jubileum van DJ Dano op 8 augustus niet ongemerkt voorbij zou gaan stond al als een paal boven water, maar dat de aankondiging voor het feest alleen al zoveel los zou maken had zelfs de House Junkie zelf niet verwacht. Vanuit heel Europa melden zich bevriende collega DJ’s die Dano in Paradiso een setje uit hun repertoire cadeau willen doen. Zoveel zelfs dat nu besloten is om er maar meteen een derde zaal bij te voegen. 29
DJ Dano - House Junkie
15 juni 2009
De Herman Brood van de House-scene – DJ Dano - maakte al Hardcore-achtige tracks voordat de term ‘Hardcore’ gebruikt werd en mag dus met recht één van de grondleggers van de hedendaagse Hardcore en Oldskool genoemd worden. Niet voor niets staat deze House Junkie dit jaar al 25 jaar zijn mannetje achter de draaitafels en dat mag natuurlijk niet ongemerkt voorbij gaan! Dus trek je dansschoentjes maar aan, want op 8 augustus presenteert Multigroove “DJ Dano – House Junkie; 25 Years Anniversary” in Paradiso te Amsterdam. 40
Forum
| Forumonderwerp | Forum | # | Tijd |
|---|---|---|---|
Dano @ Paradiso 08-08-09 ![]() | f:algemeen | 12 |
252 opmerkingen
OMFG!!!! Ok ik wist al dat ik hierheen wilde, al had Daan er in z'n eentje gestaan, maar check die line-up dan. dat is toch fucking niet normaal!!!!



miss djax aan de schranz ?
ik denk aan de oldschool
2de zaal lekker knalleng
OMFG!!!! Ok ik wist al dat ik hierheen wilde, al had Daan er in z'n eentje gestaan, maar check die line-up dan. dat is toch fucking niet normaal!!!!
en leipe lokatie erbij
Parafuckingdisooooooo 

hoop wel op volle bak en een heerlijk sfeertje maar dat gaat volgens mij helemaal goed komen
hoop wel op volle bak en een heerlijk sfeertje maar dat gaat volgens mij helemaal goed komen
Hoe ziet zat tweede zaaltje er eigenlijk uit?
Ik denk dat het dit zaaltje wordt..
![[img width=640 height=480]https://album.partyflock.nl/31862438.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/31862438.jpg)
Ik denk dat het dit zaaltje wordt..
Ik hoop het maar, want de laatste keren dat ik in Paradiso was werd de getoonde zaal op de foto als rookruimte gebruikt en was enkel de zaal beneden beschikbaar als tweede zaal en dat is wel een beetje jammer want de zaal boven heeft een heerlijke knusse atmosfeer met een heerlijke akoestiek.
Ergens is het wel logisch want de zaal op de foto heeft een bar die kan worden afgescheiden van de zaal zodat het personeel rookvrij kan werken en helaas behoren artiesten tot datzelfde personeel volgens de wet dus als er gerookt wordt in die zaal mag je er geen artiesten op laten treden.
Voordeel heeft het natuurlijk ook, want deze zaal is in tegenstelling tot de rookruimte die eerst werd gebruikt in Paradiso wel geisoleerd en zodoende kan je nu roken terwijl de muziek lekker door knalt in je oren en de ruimte is bovendien lekker ruim en niet zo muf!

























![[SF] BeterAapdanNoot,Mies**](/images/user/259934_2770749.jpg)






![[B.D.G] fluff ™](/images/user/694525_3006251.gif)