Partyflock
 
here

A day at the Park

album,236 · zeer goed · ical
A day at the Park
georganiseerd door ,

Amsterdamse Bos (buiten) op de kaart Site
Bosbaanweg 5
Amstelveen
Nederland🇳🇱
techno × 6, house × 5, minimal × 3

Tickets & prijs A day at the Park

Uitverkocht
Voorverkoop:€ 35,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Opmerkingen
Verslagen
Door Partylon (1034), groove (736).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig5316%
zeer goed11935%
goed11935%
ok216%
voldoende103%
onvoldoende51%
slecht41%
zeer slecht41%
waardeloos31%

Line-up A day at the Park

1Area 1
za 11:00 - 13:00:  house, techno
za 13:00 - 16:00:  house
 ROOG, Erick E, Eerdhuizen, Erick Eerdhuizen
  · MC 🇬🇧
za 16:00 - 00:00:  🇺🇸 house, techno
za 19:00 - 20:00:  · live house, techno
za 20:00 - 23:00:  🇩🇪 🇬🇧 techno
2Openluchttheater
za 14:00 - 15:45:  house
za 15:45 - 17:30:  house, techno
za 17:30 - 19:15:  techno, house
za 19:15 - 21:00:  techno, downtempo, caribbean

Nieuws

Nog anderhalve week te gaan en de tweede editie van A day at the park is een feit! Op een tijdelijk nieuw terrein in het Amsterdamse Bos gaat op 25 juli veel moois gebeuren! In deze update wat nieuwe wetenswaardigheden. Dat het uitverkocht is bijvoorbeeld. Er zal ook geen kaartverkoop aan de deur zijn. 23
Het is weer lekker buiten! De lente is volop aanwezig, de natuur staat in bloei, de vogels zitten op hun nestjes en het zonnetje schijnt. Dit betekent ook dat de zomerfestivals zich laten gelden. Op het kantoor van A day at the park is het 25 juli wat de klok slaat. Dan staat de tweede editie van dit sfeervolle festival in het Amsterdamse Bos op het programma. Nu de website (www.adayatthepark.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock) is voltooid weer wat dingetjes van feestelijke aard. 15
Nu het kwik in de thermometers omhoog schiet en de bloemen in de perkjes in bloei staan is de tijd aangebroken waarop de zomerfestivals met hun programma naar buiten komen. Nu zou je denken dat dit voor ‘A day at the park’ snel een bekeken zaak was. Immers staat er op 25 juli in het Amsterdamse Bos maar 1 grote stage. Maar toch bleek het nog een lastige zaak! 38
Met stip kwam ‘A day at the park’ afgelopen jaar binnen in de jaarlijkse top 10 van leukste grote evenementen van Amsterdam en omstreken. Vol trots zagen Alda en Evotions dat hun kindje tussen grote feesten als Koninginnedag, de Gay Parade en de Uitmarkt stond. En dus wordt nu ook met veel verwachting uitgekeken naar de tweede editie van dit bijzondere festival in het Amsterdamse Bos! Deze staat in de agenda genoteerd op 25 juli. 19

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
A Day At The Park f:techno159
GZ: 1 ticket A Day at the Park tickets4
TK: 2 kaartjes a day at the park tickets4
GZ: (gesloten) Kaartje day at the park tickets10
GZ: Day At The Park tickets9
GZ: (gesloten) 1 ticket 'A day at the park' tickets4
TK: (gesloten) 1 kaart te koop: A day at the park tickets3
TK: (gesloten) 1 kaart voor " A DAY AT THE PARK" op 25 Juli tickets1

836 opmerkingen

 
Werkzaam bij Bar27
Waarschuw beheerder
goed bezig, wat een onzin


Aardig wat te miepen op alles wat maar iets met sven of cocoon te maken heeft, valt me nog mee dat er op je forumplaatje cocoonclubbing staat...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 april 2009 om 16:46:
Aardig wat te miepen op alles wat maar iets met sven of cocoon te maken heeft, valt me nog mee dat er op je forumplaatje cocoonclubbing staat...


het gaat hier over a day at the park dat de organisatie hier geen muzikale vernieuwing wil brengen dus dat kan je alleen maar onzin noemen zo een organisator.
et gaat hier dus helemaal niet over cocoon :s dus jou opmerking is ook al onzin :s
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Prima, dan noem jij me 'onzin'. :D

Ik leg uit dat op dit festival we geen onbekende namen gaan neerzetten omdat we het festival geven voor een publiek dat graag vooraf weet waar het aan toe is. De gemiddelde leeftijd van de bezoekers is 30 jaar en die mensen zitten niet meer elke dag op Beatport om de nieuwste producties te luisteren en ze gaan ook niet elke week naar ondergrondse bunkers om daar aanstormende talenten te bekijken. Er zijn festivals als bijvoorbeeld Welcome to the Future die daar veel meer op gericht zijn.

Dat kun jij dan onzin vinden en dat is je goed recht. Maar je kunt er in dit geval verder niet zoveel aan doen... ;-)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tjeerdo op woensdag 1 april 2009 om 19:45:
Ik leg uit dat op dit festival we geen onbekende namen gaan neerzetten omdat we het festival geven voor een publiek dat graag vooraf weet waar het aan toe is.

Dat kun jij dan onzin vinden en dat is je goed recht. Maar je kunt er in dit geval verder niet zoveel aan doen...


dus bekende namen kunnen geen vernieuwende muziek brengen, wat voor onzin is dat nou weer.

ga er helemaal niets aan doen dan alleen niet naartoe gaan ;)
Waarschuw beheerder
Je kunt proberen om me te begrijpen of je kunt proberen om me niet te begrijpen...

Denk dat dit laatste van toepassing is? :D
Waarschuw beheerder
2Tjeerdo, misschien heb ik iets gemist maar wanneer wordt de line up bekend gemaakt, ben wel erg nieuwsgierig inmiddels ;-)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ben net met het persbericht bezig... :P

Tussen nu en een week uiterlijk! :)
Waarschuw beheerder
Steve Bug zou heerlijk zijn....maar een Nic Fanciulli draait ook veeeel te weinig hier in NL terwijl hij zo'n heerlijke sound heeft :respect:
 
Waarschuw beheerder
Nu het kwik in de thermometers omhoog schiet en de bloemen in de perkjes in bloei staan is de tijd aangebroken waarop de zomerfestivals met hun programma naar buiten komen. Nu zou je denken dat dit voor ‘A day at the park’ snel een bekeken zaak was. Immers staat er op 25 juli in het Amsterdamse Bos maar 1 grote stage. Maar toch bleek het nog een lastige zaak! Waar kies je voor op een moment dat je veel grootheden kunt krijgen omdat ze inmiddels in de gaten hebben dat ‘A day at the park’ een bijzonder festival is met een heerlijk publiek? Na veel overleg is besloten dat het allerbelangrijkste deze dag is dat er een perfecte muzikale lijn in de dag zit. En waarom zou je dan al teveel veranderen als vorig jaar een doorslaand succes was?

Dit betekent dat er voor een vertrouwd geluid is gekozen met vertrouwde gezichten. Wegens succes geprolongeerd, de heren van Housequake! De succesvolle formatie bestaande uit Erick E en Roog toonde vorig jaar aan precies te weten waar de bezoeker voor kwam. Omdat beelden meer zeggen dan woorden bij deze een link naar een korte impressie van hun set.

http://www.youtube.com/watch?v=KuW_VA5k6FU

Na Housequake is het de beurt aan de Amerikaanse duizendpoot Dennis Ferrer. De laatste jaren heeft hij zich opgewerkt tot een van de grote namen in de house en techhouse. Zijn sound staat garant voor feest en komt volledig tot bloei in het Amsterdamse Bos. Ook Ferrer krijgt een settijd van drie uur.

Met een exclusieve live-act zal 2000 and One zich vervolgens van zijn meest melodieuze kant laten zien. Maar reken maar dat het losgaat wanneer de Amsterdammer het op zijn heupen krijgt! De eigenaar van toonaangevende labels als 100% Pure en Remote Area zette Amsterdam weer volledig op de wereldkaart van de techno en is een festivalartiest bij uitstek.

Het slotakkoord is net als vorig jaar vergeven aan Cocoon-baas Sven Väth. Als geen ander weet de Duitser hoe je een mooi festival tot een passend einde brengt. Väth zorgde op de eerste editie van ‘A day at the park’ voor een magisch slot. De lichtjes gingen aan in het bos en iedereen ging los op zijn laatste platen. Dat de technokeizer uit de vele wereldwijde aanbiedingen opnieuw voor ‘A day at the park’ heeft gekozen geeft aan dat hij er opnieuw enorm veel zin in heeft om het Amsterdamse Bos te laten rocken!

De kaartverkoop voor ‘A day at the park’ is inmiddels begonnen en het doet de organisatie goed dat een verrassend grote groep bezoekers de line-up niet eens heeft afgewacht. Vorig jaar was ‘A day at the park’ uitverkocht aan de deur, dit jaar zal het vermoedelijk wel wat sneller gaan! Kaarten zijn nu online verkrijgbaar via www.adayatthepark.nl en bij alle filialen van Free Recordshop en kosten 35 euro.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 april 2009 om 13:34:
Waar kies je voor op een moment dat je veel grootheden kunt krijgen omdat ze inmiddels in de gaten hebben dat ‘A day at the park’ een bijzonder festival is met een heerlijk publiek? Na veel overleg is besloten dat het allerbelangrijkste deze dag is dat er een perfecte muzikale lijn in de dag zit. En waarom zou je dan al teveel veranderen als vorig jaar een doorslaand succes was?


Vorig jaar was OK maar dit soort arrogante teksten is erg jammer
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Beetje terleurstellend... Ferrer heel vet, had alleen daarna een mooie progressive naam willen zien zoals Sasha of Cattaneo..
Waarschuw beheerder
Helemaal zin in! Vorig jaar was super gezellig! Zo ontzettend vermaakt..

Line up: TOP. :-)
Waarschuw beheerder
Sven zie ik de maandag erop al in Amnesia maar ga denk misschien toch nog wel. 2000 and One is altijd lekker
 
Waarschuw beheerder
Ferrer heel nice!!!
Waarschuw beheerder
Joehoe!!! Housequake!!!
Ik zeg: kaarten halen...
Waarschuw beheerder
er is geluisterd, dennis ferrer gaat rocken :)!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tjeerdo op woensdag 1 april 2009 om 22:24:
Ben net met het persbericht bezig... :P

Tussen nu en een week uiterlijk! :)


En zie nu, het is bekend (y) Dit is de line up voor 1 stage toch en er zouden er 2 zijn? Klopt dat en komen er dan nog meer namen?
Waarschuw beheerder
Tweede area is een chill-area bij het Openlucht Theater, wat daar gaat gebeuren zien de bezoekers op de dag zelf wel! ;-)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ziet er goed uit hoor, ik ben erbij :)
Waarschuw beheerder
Wat een pauperzooi, voor dat geld... :lol: apart dat in het door vette feesten overspoelde nl mensen nog steeds 35e neertellen voor feesten als dit...
 
Waarschuw beheerder
@ tjeerdo: jullie waren toch van mening dat sven zijn eigen soort blauersee in NL moest hebben? Verbaas mij dan toch wel over die line up: housequake en ferrer zou je daar toch echt nooit niet zien. Enige overeenkomst is eigenlijk een bos en (in vergelijking met daar) een korte set van sven :o
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Er is nooit gezegd dat het alleen maar techno zou moeten zijn. Alsjeblieft niet, daar zijn al zoveel festivals van in de zomer. Weekje later kan iedereen de hele dag vol voor de techno gaan.

Ik vond wel dat Sven een jaarlijkse vaste plek zou moeten hebben. Ben daarom erg blij dat hij dit jaar weer bij ons afsluit. :-)
 
Artiest {SHOWLIST artist 104177, 60673, 73784}
Waarschuw beheerder
donateur
Zijn er ook nog mensen hier die het wel leuk vinden zonder een maar?
Waarschuw beheerder
nice....van housequake naar ferrer, vervolgens 2000 and one en dan master entertainer sven :):)

is de volgorde denk ik zo :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tjeerdo op donderdag 2 april 2009 om 16:01:
Er is nooit gezegd dat het alleen maar techno zou moeten zijn. Alsjeblieft niet, daar zijn al zoveel festivals van in de zomer. Weekje later kan iedereen de hele dag vol voor de techno gaan.


true, maar daar kan ik dan ook weer geen genoeg van krijgen (y)
Uitspraak van Tjeerdo op donderdag 2 april 2009 om 16:01:
Ik vond wel dat Sven een jaarlijkse vaste plek zou moeten hebben. Ben daarom erg blij dat hij dit jaar weer bij ons afsluit.


Dat is top geregeld. Kan je hem niet al vastleggen voor de komende paar jaartjes? Kan die de andere festivals erom heen plannen ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Gilz op donderdag 2 april 2009 om 15:40:
Wat een pauperzooi, voor dat geld... apart dat in het door vette feesten overspoelde nl mensen nog steeds 35e neertellen voor feesten als dit...


Duidelijk niet aanwezig geweest vorig jaar...
Heerlijk feestje, heerlijke locatie, heerlijk sfeertje. Ik zit dit jaar alleen in Hongarije rond die tijd :(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 april 2009 om 17:53:
true, maar daar kan ik dan ook weer geen genoeg van krijgen


Ik ben verder ook vooral in Duitsland te vinden deze zomer! ;-)

En WTTF en AWFS en Lowlands... kom echt geen techno tekort hoor! :P
Waarschuw beheerder
Tegenvaller, dit wordt hem niet. Dan check ik Vath wel op SMS of Love Family Park, vond hem in de Maassilo ook te weinig overtuigen om alleen voor hem te gaan.
laatste aanpassing