😏

techno × 9, minimal × 4, tech house × 4
Tickets & prijzen Cocoon goes Amsterdam
| Voorverkoop: | € | 35 | ,- |
| Deurverkoop: | € | 40 | ,- |
Minimumleeftijd?
18Bezoekers
Maximaal 2500.
Maximaal 2500.
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 119 | 33% | |
| zeer goed | 147 | 41% | |
| goed | 75 | 21% | |
| ok | 15 | 4% | |
| voldoende | 2 | 1% | |
| onvoldoende | 1 | ||
| slecht | 1 | ||
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 1 |
Foto's (→ toon alle 136 foto's)
fotograaf: Franzelare
Line-up Cocoon goes Amsterdam
Line-up is niet compleet.
| 1Grote Zaal |
|---|
| 2Bovenzaal |
za 02:30 - 04:15: Pete Bandit, Jason Shae |
za 04:15 - 06:00: Lucas Lindeboom, Bojan Aleksander, Nijs, Nijs Korevaar |
Statistieken
| 778 | bezoekers | |
| 440 | geïnteresseerd | |
| 65 / 30 | · | mannen / vrouwen |
| 24.0 | gemiddelde leeftijd | |
| 24.0 | leeftijd mediaan | |
| 3 | · | nieuwsberichten |
| 2 / 6 | · | forumonderwerpen |
| Franzelare: 136 | · | foto's |
| 50 | · | albumfoto's |
| 693 | · | opmerkingen |
| 104 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (361 stemmen) |
Nieuws
Update Cocoon & Contakt weekender
13 oktober 2008
Met nog twee weken te gaan is het de hoogste tijd voor een laatste update rondom het technoweekend in The The Sand tijdens het Amsterdam Dance Event. Daar draaien op 24 & 25 oktober de twee populairste techno-DJ's ter wereld op hun eigen evenementen Cocoon en Contakt. 20
Met nog een kleine vier weken te gaan zijn alle passe-partouts voor de ADE-evenementen in The The Sand dik uitverkocht! Kaarten voor Cocoon goes Amsterdam op vrijdag 24 en Contakt op zaterdag 25 oktober kunnen vanaf nu alleen nog in losse verkoop worden aangeschaft. Deze tickets zijn te verkrijgen via www.evotions.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock, www.paylogic.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock of alle Primera-outlets. 28
Cocoon en Contakt gaan los tijdens Amsterdam Dance Event
27 augustus 2008
Sven Väth met Cocoon op vrijdag 24 oktober. Richie Hawtin met MINUS op zaterdag 25 oktober. De kenner weet dan genoeg en maakt een simpele rekensom, 1 + 1 maakt het dikste technoweekend van het jaar! 55
Forum
693 opmerkingen
Kwaliteit he!
haha gaan we weeeeer
Guy Gerber is meer kwaliteit dan heel die slappe hap MNUS special bij elkaar
ik join je. moos is een nerd.. ik weet trouwens waar ze huis woont..
nsb'er...
Guy Gerber is meer kwaliteit dan heel die slappe hap MNUS special bij elkaar
nou, nou, hij maakt idd goede producties maar als dj vind ik em niet echt denderend.. mag hopen dat ie hier een live set gaat doen ipv een dj-set.. Verder frappant dat niemand het over Tobi Neumann heeft; toch wel 1 van de interessantere namen deze avond naast Jonson en Galluzzi.
Tobi Neumann
Gehoord op ILT 2005. Was een lekker setje.
maar als ik moet kiezen ga ik voor Kontakt!
Om weer dezelfde dj's te horen als gisteren, behalve Houle dan? Voordat iedereen nu weer gaat beginnen dat dit toch echt héééél anders is dan wat M_nus normaal laat zien, veel specialer bla bla bla; ik vond de M_nus stage gisteren zeker gevaarlijk, maar om nu te zeggen dat ik echt zwaar onder de indruk was....nee niet echt.
W-stage @ laatste Awake vond ik bv. veel indrukwekkender...
laatste aanpassing
donateur
W-stage @ laatste Awake vond ik bv. veel indrukwekkender..
oke, je hebt zeker gelijk qua line up, maar hebben deze organisaties niet beide een andere intentie? awake is volledig op de techno en zijn neven stromingen gericht.. extrema daarin tegen pakt 't nog wat breder aan en daardoor valt naar mijn idee de line up daar wat meer tegen als op bv. awake.
Om weer dezelfde dj's te horen als gisteren, behalve Houle dan? Voordat iedereen nu weer gaat beginnen dat dit toch echt héééél anders is dan wat M_nus normaal laat zien, veel specialer bla bla bla; ik vond de M_nus stage gisteren zeker gevaarlijk, maar om nu te zeggen dat ik echt zwaar onder de indruk was....nee niet echt.
W-stage @ laatste Awake vond ik bv. veel indrukwekkender...laatste aanpassing 20 juli 2008 17:25
Klopt! je hebt in principe ook wel gelijk...MAAR denk dat een Minus feestje toch wat anders is als een Minus Area op Extrema Outdoor...maar goed. De redenen die Bjorn geeft heeft ie ook wel gelijk in. Dus ik volg mijn matties
mag hopen dat ie hier een live set gaat doen ipv een dj-set..
klopt
dj sets zijn niet zo boeiend
maar hij staat hier ook gewoon live
ik heb die beaches al.. vindt hem maar een beetje gay.. eigelijk vet gay
Wedden dat jij je bedenkt als Guy hem draait over de, hopelijk dit keer weer, Funktion One sjpeakers?!
Geluid in The Sand is beste wat ik tot nu toe heb ervaren.
en dan de RJ, CC, blauer see en LFP nog
nou nou.. time warp beste geluid. paradiso ook zeer goed te doen..
onderschat studio 80 niet. en la natuurlijk.


























